ورود کاربران

افزایش حقوق معلمان و فرهنگیان در سال جاری چقدر بوده است؟

تاریخ انتشار: 1397/05/27
تعداد دیدگاه: بدون دیدگاه
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (رتبه ای ثبت نشده)
Loading...

به گزارش سرویس مشاغل دولتی سایت کاریاب

باید به حقوق معلمان 20 درصد افزوده می ‌شد

اخبار تکمیلی ، حداقل حقوق و مزایای سال 1397

میزان افزایش حقوق معلمان و فرهنگیان در سال جاری چقدر بوده است؟

عضو فراکسیون فرهنگیان مجلس با بیان اینکه میزان درصد افزایش حقوق معلمان در سال جاری قابل پذیرش نیست، گفت: افزایش ۲۰ درصدی حقوق معلمان یکی از الزامات است.
سید حسین نقوی حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با انتقاد از درصد افزایش حقوق معلمان، گفت: دولت در اعمال ضریب برای افزایش حقوق کارکنان دولت که شامل فرهنگیان و سایر کارمندان می‌شود خطا کرده است زیرا مجلس افزایش پلکانی حقوق از صفر درصد تا 20 درصد را براساس دریافتی کارکنان تصویب کرده به این معنا که هرچه حقوق کارکنان کمتر باشد دولت باید ضریب بیشتری به آن اضافه کند.

باید به حقوق معلمان 20 درصد افزوده می‌شد

نماینده مردم ورامین و پیشوا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دولت برای افزایش حقوق معلمان پایین‌ترین درصد یعنی 6 درصد را درنظر گرفته است، افزود: 6 درصد افزایش برای حقوق‌هایی حدود 5 میلیون است؛ نه معلمانی که دریافتی بین یک میلیون و 500 تا 2 میلیون و 500 دارند لذا باید به حقوق این افراد، حداقل سقف افزایش افزوده می‌شد.

میزان درصد افزایش حقوق معلمان در سال جاری قابل پذیرش نیست

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس بیان کرد: دولت نه تنها سختی کار فرهنگیان را از فیش حقوقی آنها حذف کرده بلکه به جای افزایش بیشترین درصد به حقوق آنها حداقل میزان را لحاظ کرده است این به این معنا است که نه تنها مبلغی به آنها افزوده نشده بلکه حقوق آنها نیز نسبت به سال گذشته کاهش داشته است؛ اینگونه اقدامات از سوی آموزش وپرورش قابل پذیرش نیست.

افزایش حداقلی حقوق برای جامعه بزرگ فرهنگیان ناخوشایند است

عضو فراکسیون فرهنگیان کجلس شورای اسلامی با بیان اینکه معلمان آینده‌ساز کشور هستند و نسل آینده را آماده می‌کنند، عنوان کرد: در شرایطی که افراد با حقوق‌های بالا نمی‌توانند از پس زندگی خود برآیند افزایش حداقلی حقوق برای جامعه بزرگ فرهنگیان ناخوشایند است دولت باید به دنبال روش‌هایی برای حمایت از فرهنگیان باشد.

منبع: خبرگزاری خانه ملت

جهت ورود به صفحه دیگر اطلاعیه های جذب نیروی ارگان ها، لطفا بر روی لینک اخبار استخدامی کلیک کنید.
گردآوری خبرهای روز جذب نیروی سازمانها و ارگانها، به صورت اتوماتیک توسط گروه مشاغل سازمانی سایت استخدام کاریاب انجام گرفته شده است .

دیدگاه کاربران

captcha