ورود کاربران

لزوم بازگشت محاسبه سختی کار به حقوق فرهنگیان آموزش و پرورش

تاریخ انتشار: 1397/05/12
تعداد دیدگاه: بدون دیدگاه

به گزارش سرویس مشاغل دولتی سایت کاریاب

استخدام نیروهای حق‌التدریسی که مصوبات قانونی آن اتفاق افتاده

 لزوم بازگشت محاسبه سختی کار به حقوق فرهنگیان آموزش و پرورش

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: بحث سختی کار که از آموزش و پرورش حذف شده، باید برگردد و در مجلس شورای اسلامی آماده‌ایم که به این امر کمک کنیم.
به گزارش خبرگزاری فارس از کرمان، محمدمهدی زاهدی امشب در جلسه شورای آموزش و پرورش استان کرمان با حضور بطحایی وزیر آموزش و پرورش اظهار داشت: بحث سختی کار که از آموزش و پرورش حذف شده، باید برگردد و در مجلس شورای اسلامی آماده‌ایم که به این امر کمک کنیم.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر پرداخت پاداش پایان خدمت سال 96 در اسرع وقت افزود: این پرداخت با سرعت پایینی صورت می‌گیرد و با توجه به افزایش قیمت‌ها و کاهش ارزش پول ملی می‌طلبد که سریعتر پاداش پایان خدمت فرهنگیان پرداخته شود، ضمن اینکه دو ماه دیگر سیل بازنشستگان سال 97 هم اضافه می‌شود.

وی گفت: 189 مدرسه تخریبی در شمال استان کرمان داریم که نگرانی برای دانش‌آموزان و والدین آنها ایجاد می‌کند، درخواست جدی برای بازسازی و مقاوم‌سازی این مدارس داریم.

وی ابراز داشت: راور در مسیر ترانزیتی به مشهد مقدس قرار دارد و جمعیت مسافری که از این شهرستان عبور می‌کنند، زیاد است و درخواست داریم برای کمک به فرهنگیان اردوگاهی احداث شود.

علی بختیاری نماینده مردم بافت، رابر و ارزوئیه در مجلس شورای اسلامی گفت: بزرگترین مشکل آموزش و پرورش بحث مالی و امکانات رفاهی است، مشکلات معیشتی حتما به بخش دانش‌آموزی و آموزشی ما لطمه می‌زند.

وی ادامه داد: استخدام نیروهای حق‌التدریسی که مصوبات قانونی آن اتفاق افتاده است و نیروهای نهصتی باید دنبال شود، افرادی با سال‌های کاری بالا بلاتکلیف هستند و بخشی هم در سال گذشته پذیرش شدند که اخیرا با مشکل مواجه‌اند که باید حل شود.

بختیاری عنوان کرد: با وجود قدمت آموزش و پرورش، اما هنوز در برخی از روستاها بچه‌ها در کانکس و کپر درس می‌خوانند و در بحث ساخت و سازهای فیزیکی در مزیقه هستیم.

منبع: خبرگزاری فارس

جهت ورود به صفحه دیگر اطلاعیه های جذب نیروی ارگان ها، روی لینک اخبار استخدامی کلیک کنید.
گردآوری خبرهای روز جذب نیروی سازمانها و ارگانها، توسط گروه مشاغل سازمانی سایت استخدام کاریاب انجام گرفته شده است.

دیدگاه کاربران

captcha