ورود کاربران

لزوم بازگشت محاسبه سختی کار به حقوق فرهنگیان آموزش و پرورش

تاریخ انتشار: 1397/05/12
تعداد دیدگاه: بدون دیدگاه
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (رتبه ای ثبت نشده)
Loading...

به گزارش سرویس مشاغل دولتی سایت کاریاب

استخدام نیروهای حق‌التدریسی که مصوبات قانونی آن اتفاق افتاده

 لزوم بازگشت محاسبه سختی کار به حقوق فرهنگیان آموزش و پرورش

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: بحث سختی کار که از آموزش و پرورش حذف شده، باید برگردد و در مجلس شورای اسلامی آماده‌ایم که به این امر کمک کنیم.
به گزارش خبرگزاری فارس از کرمان، محمدمهدی زاهدی امشب در جلسه شورای آموزش و پرورش استان کرمان با حضور بطحایی وزیر آموزش و پرورش اظهار داشت: بحث سختی کار که از آموزش و پرورش حذف شده، باید برگردد و در مجلس شورای اسلامی آماده‌ایم که به این امر کمک کنیم.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر پرداخت پاداش پایان خدمت سال 96 در اسرع وقت افزود: این پرداخت با سرعت پایینی صورت می‌گیرد و با توجه به افزایش قیمت‌ها و کاهش ارزش پول ملی می‌طلبد که سریعتر پاداش پایان خدمت فرهنگیان پرداخته شود، ضمن اینکه دو ماه دیگر سیل بازنشستگان سال 97 هم اضافه می‌شود.

وی گفت: 189 مدرسه تخریبی در شمال استان کرمان داریم که نگرانی برای دانش‌آموزان و والدین آنها ایجاد می‌کند، درخواست جدی برای بازسازی و مقاوم‌سازی این مدارس داریم.

وی ابراز داشت: راور در مسیر ترانزیتی به مشهد مقدس قرار دارد و جمعیت مسافری که از این شهرستان عبور می‌کنند، زیاد است و درخواست داریم برای کمک به فرهنگیان اردوگاهی احداث شود.

علی بختیاری نماینده مردم بافت، رابر و ارزوئیه در مجلس شورای اسلامی گفت: بزرگترین مشکل آموزش و پرورش بحث مالی و امکانات رفاهی است، مشکلات معیشتی حتما به بخش دانش‌آموزی و آموزشی ما لطمه می‌زند.

وی ادامه داد: استخدام نیروهای حق‌التدریسی که مصوبات قانونی آن اتفاق افتاده است و نیروهای نهصتی باید دنبال شود، افرادی با سال‌های کاری بالا بلاتکلیف هستند و بخشی هم در سال گذشته پذیرش شدند که اخیرا با مشکل مواجه‌اند که باید حل شود.

بختیاری عنوان کرد: با وجود قدمت آموزش و پرورش، اما هنوز در برخی از روستاها بچه‌ها در کانکس و کپر درس می‌خوانند و در بحث ساخت و سازهای فیزیکی در مزیقه هستیم.

منبع: خبرگزاری فارس

جهت ورود به صفحه دیگر اطلاعیه های جذب نیروی ارگان ها، روی لینک اخبار استخدامی کلیک کنید.
گردآوری خبرهای روز جذب نیروی سازمانها و ارگانها، توسط گروه مشاغل سازمانی سایت استخدام کاریاب انجام گرفته شده است.

دیدگاه کاربران

captcha