ورود کاربران

پیش بینی اجرای تست‌ های روانشناسی برای معلمان در دستور کار آموزش و پرورش

تاریخ انتشار: 1397/03/30
تعداد دیدگاه: بدون دیدگاه

به گزارش سرویس مشاغل دولتی سایت کاریاب

مذاکره با شرکت های معتبر در در زمینه تست‌های روانشناسی معلمان

خبر 28 خرداد 97: پیش بینی اجرای تست‌ های روانشناسی برای معلمان در دستور کار آموزش و پرورش

وزیر آموزش و پرورش اظهار کرد: در حال حاضر با یکی از شرکت‌های معتبر، قابل اعتماد و صاحب تجربه در زمینه تست‌های روانشناسی معلمان وارد مذاکره شده‌ایم تا برنامه‌های خود را آماده و برای مهرماه آغاز کنیم.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، سید محمد بطحایی وزیر آموزش و پرورش درباره برنامه وزارت آموزش و پرورش بعد از اتفاق اخیر در یکی از مدارس تهران برای افزایش آگاهی گفت: ما در حال حاضر برنامه‌هایی را با مراجع ذی‌صلاح تهیه می‌کنیم که دانش آموزان با روش‌ها و مهارت‌های خود مراقبتی محافظت از خود در برابر خطر ها و تهدید ها آشنا شوند.

وی افزود: متاسفانه فقط از این دست اتفاقات نیست. بچه‌های ما در معرض خطر که قرار می‌گیرند نمی‌دانند با چه روش‌هایی می‌توانند خود را از خطر دور کنند حالا این خطر می‌‌تواند جسمی یا روحی باشد. شرایطی که فرد با آن مواجه می‌شود در دستور کار قرار دارد و ما برنامه‌های خود را آماده کردیم.

به گزارش آنا، وی در ادامه با بیان اینکه آموزش دانش‌آموزان و همچنین تست‌های روانشناسی برای معلمان در دستور کار و اولویت این وزارتخانه است تصریح کرد: هردوی این ها مد نظر وزارتخانه است هم آموزش دانش آموزان و هم معلمان، در حال حاضر با یکی از شرکت هایی که در این زمینه شرکت معتبر و قابل اعتمادی هست و صاحب تجربه است وارد مذاکره شدیم که برنامه های خود را اماده کنیم و برای مهرماه آغاز کنیم.

منبع: خبرگزاری خانه ملت

2018-06-20 11:58:18
جهت ورود به صفحه دیگر اطلاعیه های جذب نیروی ارگان ها، روی لینک اخبار استخدامی کلیک کنید.
گردآوری خبرهای روز جذب نیروی سازمانها و ارگانها، توسط گروه مشاغل سازمانی سایت استخدام کاریاب انجام گرفته شده است.

دیدگاه کاربران

captcha