ورود کاربران

ثبت‌ نام فرهنگیان متقاضی انتقال در استان همدان آغاز شده است

تاریخ انتشار: 1397/03/05
تعداد دیدگاه: بدون دیدگاه
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (رتبه ای ثبت نشده)
Loading...

به گزارش سرویس مشاغل دولتی سایت کاریاب

ثبت‌ نام نقل و انتقال درون‌استانی همکاران فرهنگی از اول تا سی و یکم خرداد

خبر 4 خرداد 97: ثبت‌نام فرهنگیان متقاضی انتقال در استان همدان آغاز شد

معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت آموزش و پرورش همدان از آغاز ثبت‌نام فرهنگیان متقاضی انتقال در داخل استان همدان خبر داد و گفت: در سال تحصیلی گذشته 743 نفر با ثبت‌نام در برنامه انتقالات درون‌استانی موفق به انتقال به مناطق مورد تقاضای خود شدند.

محمد بداغی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان از ثبت‌ نام نقل و انتقال درون‌استانی همکاران فرهنگی از تاریخ  ابتدای خرداد تا سی و یکم این ماه خبر داد و اظهار کرد: این ثبت‌نام از طریق آدرس سامانه ثبت‌نام انتقال درون‌استانی انجام می‌شود.

وی افزود: همکاران متقاضی انتقال باید با مطالعه دقیق شرایط و ضوابط نقل و انتقال نسبت به دریافت کد رمز (انتقال درون استانی) و ثبت‌نام در سامانه  مربوط و ارائه مدارک و مستندات به امور اداری شهرستان، ناحیه و منطقه اقدام کنند.

معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت آموزش و پرورش استان همدان یادآور شد: ثبت‌نام متقاضیان انتقال به خارج از استان نیز تا 14 تیر و از طریق آدرس سامانه ثبت‌نام انتقال برون‌استانی خواهد بود.

وی گفت: فرهنگیان خیر مدرسه‌ساز، ایثارگران و حافظین قرآن نیز می‌توانند با مطالعه بخش استثناء درخواست خود را ارائه کنند.

بداغی عنوان کرد: از ویژگی‌ها و تغییرات دستورالعمل سال جاری می‌توان به تفویض اختیار به ادارات، پیش‌بینی شرایط برای همکاران دارای فرزند با معلولیت شدید اشاره کرد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: در سال تحصیلی گذشته تعداد 743 نفر با ثبت‌نام در برنامه انتقالات درون‌استانی موفق به انتقال به مناطق مورد تقاضای خود شدند.

منبع: خبرگزاری فارس

2018-05-26 11:20:36
جهت ورود به صفحه دیگر اطلاعیه های جذب نیروی ارگان ها، روی لینک اخبار استخدامی کلیک کنید.
گردآوری خبرهای روز جذب نیروی سازمانها و ارگانها، توسط گروه مشاغل سازمانی سایت استخدام کاریاب انجام گرفته شده است.

دیدگاه کاربران

captcha