ورود کاربران

نمونه سئوالات عمومی استخدامی بهمراه پاسخنامه تشریحی طرح شده توسط سازمان سنجش

تاریخ انتشار: 1395/08/11
تعداد دیدگاه: بدون دیدگاه
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (رتبه ای ثبت نشده)
Loading...

نمونه سئوالات عمومی استخدامی بهمراه پاسخنامه

نمونه سئوالات عمومی استخدامی بهمراه پاسخ تشریحی مطرح شده در چند سال اخیر

توجه : این بسته شامل اصل دفترچه های آزمونهای برگزار شده توسط سازمان سنجش طی سالهای اخیر به همراه پاسخنامه کاملا تشریحی  میباشد که با فرمت PDF و با کیفیت بسیار بالا تهیه شده است.

این بسته نمونه سئوالات عمومی استخدامی برای آزمونهای پیش رو ، شامل موارد زیر میتواند بسیار مفید و کاربردی باشد و شما را با فضای کلی نمونه سئوالات مطرح شده در این آزمون ها آشنا نماید.

 

نمونه سئوالات عمومی استخدامی

 

آزمون های استخدامی همچون :

  • سومین آزمون فراگیر دستگاههای اجرایی
  • آزمون استخدامی آموزش و پرورش
  • آزمون استخدامی دانشگاههای علوم پزشکی

 

این بسته ارزشمند نمونه سئوالات عمومی استخدامی شامل موارد زیر می شوند :

۱ – سوالات اصل دفترچه (آزمونهای فراگیر ۱ و ۲ – آموزش و پرورش ۹۴ – تامین اجتماعی ۹۳ و ۹۴ – دستیاران ستادی ۹۴- دیوان محاسبات ۹۴) با پاسخنامه تشریحی میباشد که همگی این آزمونها در ۲ سال اخیر برگزار شده است.

۲ – سوالات فناوری اطلاعات (مهارتهای هفتگانه ICDL ) – ریاضی و آمار مقدماتی – زبان و ادبیات فارسی- معارف اسلامی – زبان انگلیسی عمومی – اطلاعات عمومی، دانش اجتماعی و حقوق اساسی -هوش و توانمندیهای عمومی

 

دقت بفرمائید : این مجموعه ارزشمند نمونه سئوالات عمومی استخدامی شامل ۶۶۴ سئوال با پاسخنامه مشروح می باشد

قطعا با مطالعه این نمونه سئوالات استخدامی ، بسیاری از سئوالات شما در خصوص منبع ، نوع و سطح سئوالات استخدامی مهم که از طریق سازمان سنجش کشور که از این به بعد همه ساله شاهد اجرای آن توسط این سازمان خواهیم بود ، پاسخ داده خواهد شد و می توانید شمایی کلی را در خصوص این آزمون های استخدام داشته باشید. و از طرفی با بررسی این سئوالات میزان تسلط خود را در مباحث مطرح شده ، خواهید سنجید و به طبع آن خود را برای آزمون های پیش رو آماده تر خواهید ساخت.

ویژگی های برجسته و منحصر به فرد این بسته نمونه سئوالات عمومی استخدامی  :

  • پاسخنامه تشریحی و ذکر جواب بعد از هر سوال که باعث میشود شما به راحتی بتوانید سوالات را در گوشی همراه، کامپیوتر، تبلت و سایر وسایل الکترونیکی خود مطالعه نمایید.(یعنی در هر مکانی قادر به مطالعه سوالات هستید).
  • عدم وجود سوالات آزمونهایی که توسط سازمان سنجش طراحی نشده است ( چون ۳ آزمون فوق توسط سازمان سنجش برگزار میشود پس هیچ سوال اضافی در بسته وجود ندارد)
  • ذکر منبع هر سوال در انتهای صورت سوال (توجه کنید تمام سوالات دارای منبع میباشد و مانند سایر کتب یا سوالات که فقط بخشی از سوالات دارای منبع میباشد نیست)
  • قیمت بسیار پایین بسته نمونه سئوالات عمومی استخدامی نسبت به سایر منابع و کتب

همینک می توانید این مجموعه ارزشمند را تنها با مبلغ ۴۹۰۰ تومان خریداری نمایید.

4900 تومان – خرید