نیروی متخصص مورد نیاز کارفرمایان ، در سریعترین زمان

ثبت آگهی استخدام
ثبت آگهی استخدام

ثبت نام سریع کارفرما

ثبت نام با موفقیت انجام شد.اکنون میتوانید با با مشخصات ثبت شده ، وارد پنل کاربری خود شوید.
ورود به ناحیه کاربری
ثبت آگهی استخدام

روزانه صدها کارفرما بمنظور ثبت آگهی استخدام به سایت کاریاب مراجعه میکنند. سایت کاریاب قدیمی ترین سامانه استخدامی کشور میباشد که دارای بیشترین جامعه آماری و بانک اطلاعاتی ست. بنابراین آگهی منتشر شده شما کارفرمایان گرامی، به میلیونها نفر کارجو در سراسر کشور نمایش داده میشود.

سایت کاریاب مناسب ترین نیروی انسانی متخصص را به کارفرمایان معرفی می کند و فرصت شغلی مناسب را برای کارجویان نیز فراهم می آورد. با ثبت آگهی استخدام در سایت کاریاب در سریعترین زمان و با کمترین هزینه، بهترین متخصصان ایرانی را در شرکت خود استخدام نمایید.

بررسی اطلاعات آماری آگهی درج شده کارفرما

نمایش آگهی های استخدامی کارفرما در پنل کارجویان مرتبط با تخصص

تفکیک رزومه ها بر اساس رشته ، تخصص و استان مورد نیاز کارفرما

امکان دسترسی به بانک رزومه به روز از متخصصین کشور

سئوالات رایج کارفرمایان در خصوص ثبت آگهی استخدام در سایت کاریاب دات نت .

خیر . خوشبختانه در حال حاضر هیچ گونه محدودیتی در این خصوص برای درج تعداد ردیف های شغلی مندرج در آگهی های استخدامی سایت کاریاب دات نت وجود ندارد . و کارفرمایان می توانند به هر تعداد ردیف شغلی که نیاز داشته باشند در آگهی های درج شده خود در مبادرت نمایند.
خیر . خوشبختانه در حال حاضر هیچ گونه محدودیتی در این خصوص برای درج تعداد استان های مرتبط در آگهی های استخدامی سایت کاریاب دات نت وجود ندارد . و کارفرمایان می توانند به هر تعداد استان را در آگهی های درج شده خود در انتخاب نمایند.
بعد از درج نهایی آگهی استخدام در سایت ، حدودا بین 12 الی 72 ساعت بعد آگهی شما توسط همکاران ما در سایت کاریاب دات نت بررسی و بعد از انجام اصلاحات جزئی در آن ، آگهی شما در سایت به نمایش در خواهد آمد.
مواردی را که می بایست در هنگام ثبت آگهی استخدام در بخش عنوان رعایت نمایید این است که این عنوان باید به صورت کامل و واضح و با کمترین تعداد کلمات درج شود. بعنوان مثال یکی از مهمترین ردیف های شغلی مورد نیاز به همراه اسم شرکت ، محل شرکت در عنوان آگهی درج گردد. بعنوان مثال این عنوان می تواند یک عنوان آگهی استخدام مناسب تلقی گردد : استخدام حسابدار با تجربه در شرکت آلفا واقع در غرب تهران
در متن آگهی می بایست بهترین و کامل ترین اطلاعات در خصوص شرکت یا مجموعه شما ( شامل اسم شرکت ، نوع فعالیت شرکت ، محل جغرافیایی شرکت و ... ) ، اطلاعات کامل در خصوص ردیف های شغلی مورد نیاز از قبیل جنسیت مورد نیاز ، تحصیلات ، میزان تجربه مورد نیاز و ... ، نحوه ارتباط کارجویان با شرکت ( از طریق ایمیل ، فکس و یا حضور فیزیکی کارجویان ) به صورت کامل و واضح درج گردد.
بله ، لینک آگهی های استخدامی درج شده در سایت برای تمامی کارجویان عضو در خبرنامه سایت که بالغ بر 50 هزار نفر هستند ارسال خواهد شد .

مزایای ثبت آگهی استخدام در سایت کاریاب :

• اطلاع رسانی آگهی های استخدامی از طریق ایمیل
• انتشار آگهی ها در گروها و شبکه های اجتماعی
• استخدام بهترین متخصصین در شرکت و سازمان شما
• صرفه جویی در زمان و هزینه
• معرفی شرکت شما به بهترین شکل و امکان رقابت با سایر رقبا
• درج آگهی استخدام در هر زمان و به صورت نامحدود
• نمایش آگهی های استخدامی شما در سایت و مشاهده آن توسط متخصصین کارجو
• اطلاع رسانی سریع به روش های متفاوت به کارجویان