ورود کاربران

جزئیات پرداخت حق‌الزحمه حق‌التدریس آزاد و حق‌التدریس شاغل در آموزش و پرورش

تاریخ انتشار: 1396/05/12
تعداد دیدگاه: بدون دیدگاه
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (رتبه ای ثبت نشده)
Loading...

جزئیات پرداخت حق‌الزحمه حق‌التدریس آزاد و حق‌التدریس شاغل در آموزش و پرورش

استخدام آموزش و پرورش

خبر ۸ مرداد ۹۶ :محسن بهارلو معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش شهر تهران در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، با بیان اینکه ۲ نوع حق‌التدریس آزاد و حق‌التدریس شاغل در آموزش و پرورش وجود دارد، اظهار داشت: حق‌الزحمه حق‌التدریسان آزاد را تا پایان سال مالی ۹۵ پرداخت کرده‌ایم و ۳ ماه سال تحصیلی جدید را به آنها بدهکار هستیم.

وی افزود: نسبت به پرداخت حق‌التدریس شاغلان ۶ ماه بدهکاریم و تلاش می‌کنیم تابستان بدهی‌ها را با معلمان صاف کنیم.

بهارلو با بیان اینکه در ماه ۶ میلیارد تومان هزینه پرداخت حق‌التدریس می‌شود، اضافه کرد: تعیین میزان نیاز امسال شهر تهران به حق‌التدریس را براساس نیروبری دانش‌آموزان محاسبه می‌کنیم و این میزان احتمالا ۱۰۳ هزار ساعت برای سال آینده است که صرفاً پیش‌بینی است و ممکن است نوسان داشته باشد.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش شهر تهران ادامه داد: سیستم پرداخت حقوق ما متمرکز است و ابتدا گزارش‌های مناطق تجمیع می‌شود و بعد از ابلاغ اعتبار، به محض دریافت پول پرداخت‌ها را شروع می‌کنیم.

وی خاطر نشان کرد: تا سال ۱۴۰۰ حدود ۴۰۰۰ نیرو در شهر تهران بازنشسته می‌شوند.

بهارلو با اشاره به پرداخت تمام پاداش‌های بازنشستگی تا پایان سال ۹۵ گفت: گزارش حق‌الزحمه امتحانات خردادماه امسال آماده نشده و هنوز حق الزحمه امتحانات خردادماه سال گذشته پرداخت نشده است و مبلغ بدهی امتحانات سال گذشته ۹ میلیارد تومان است.

همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر درباره فراخوان استخدام آموزش و پرورش 96، به صفحه استخدام آموزش و پرورش  مراجعه کنید.

دیدگاه کاربران

captcha