ورود کاربران

وام اشتغال روستایی | پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی در لرستان

تاریخ انتشار: 1397/06/09
تعداد دیدگاه: بدون دیدگاه
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (رتبه ای ثبت نشده)
Loading...

وام اشتغال روستایی | پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی در لرستان به مبلغ 101 میلیارد تومان

وام اشتغال روستایی

اخبار تسهیلات و وام اشتغال روستایی در اقصی نقاط کشور

 

به نقل از سایت کاریاب و بنا به گفته مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان از پرداخت ۱۰۱ میلیارد تومان تسهیلات به طرح‌های اشتغال روستایی این استان خبر داد.

وام اشتغال روستایی و پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی در لرستان با پرداخت مبلغ 101 میلیارد تومان

به گزارش خبرنگار مهر، علی آشتاب ظهر چهارشنبه در شورای هماهنگی رفاه لرستان در سخنانی با اشاره به طرح اشتغال روستائیان و عشایر و وام اشتغال روستایی ، اظهار داشت: مهم ترین برنامه دولت اجرای این طرح است و خوشبختانه با مشارکت همه تا کنون هزار و ۸۱۶ طرح با اعتبار ۴۲۷ میلیارد تومان به بانک های استان برای دریافت تسهیلات معرفی شده اند.

وی با بیان اینکه ۶۴۳ طرح موفق به دریافت تسهیلات و وام اشتغال روستایی شده اند، گفت: در مجموع ۱۰۱ میلیارد تومان تسهیلات به این طرح ها در قالب تسهیلات اشتغال زایی پرداخت شده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان، بیان داشت: پیش بینی ما این بوده که با بهره برداری از این تعداد طرح زمینه ایجاد اشتغال برای دو هزار و ۳۹۵ نفر با عنوان وام اشتغال روستایی فراهم شود.

آشتاب ادامه داد: ۹۸۵ طرح با اعتبار معادل ۲۹۸ میلیارد تومان در دست بررسی در شعب بانکی است. وی، گفت: امیدواریم بتوانیم با بهره گیری از این ظرفیت در رونق اقتصادی در مناطق روستایی نقشی را ایفا کنیم.

منبع این خبر در خصوص وام اشتغال روستایی خبرگزاری مهر می باشد.

جهت ورود به صفحه دیگر اطلاعیه های جذب نیروی ارگان ها، لطفا بر روی لینک اخبار استخدامی کلیک کنید.
گردآوری خبرهای روز جذب نیروی سازمانها و ارگانها، به صورت اتوماتیک توسط گروه مشاغل سازمانی سایت استخدام کاریاب انجام گرفته شده است .

دیدگاه کاربران

captcha