ورود کاربران

وام اشتغال خانگی | پرداخت تسهیلات کلان به خانواده های زندانیان

تاریخ انتشار: 1397/06/09
تعداد دیدگاه: بدون دیدگاه
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (رتبه ای ثبت نشده)
Loading...

وام اشتغال خانگی | پرداخت تسهیلات 5 میلیاردی تومانی و کلان به خانواده های زندانیان

به نقل از سایت کاریاب و در راستای وام اشتغال خانگی ، مدیرعامل انجمن حمایت زندانیان مرکز از اختصاص ۵ میلیارد ریال وام اشتغال خانگی به خانواده‌های زندانیان خبر داد.

وام اشتغال خانگی

اخبار وام اشتغال خانگی

​اختصاص ۵ میلیارد ریال وام اشتغال خانگی به خانواده‌های زندانیانبه گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما، مهران منتظر افزود:​ این انجمن برای ایجاد اشتغال خانگی توافقاتی را با بانک رسالت و بانک ملی انجام داده و در آن مقرر شده است بانک‌های مذکور برای حمایت از تولید صنایع دستی خانواده‌های زندانیان به اعطای وام قرض الحسنه ۲۰ میلیون ریالی اقدام کنند.
وی در خصوص توانمندسازی خانواده زندانیان گفت: از وظایف این انجمن کمک به زندانیان و خانواده‌های آنان، بازسازی شخصیت و اصلاح و ارشاد زندانیان، کمک در جهت اشتغال خانواده آنان، کمک به آموزش و مهارت‌های حرفه‌ای به خانواده زندانیان و سایر امور مربوط به توانمندسازی خانواده‌ها است؛ لذا رساندن این خانواده‌ها به استقلال مالی از طریق جلب مشارکت موسسات با هدف کاهش آسیب‌های اجتماعی از جمله برنامه‌های انجمن در سال جاری است.
مدیرعامل انجمن حمایت زندانیان مرکز با بیان اینکه خانواده زندانی در ارتکاب جرم سرپرست خانواده هیچ نقش و گناهی نداشته است، گفت: اجرای برنامه‌های آموزشی و توانمندسازی در راستای پیشگیری از بروز آسیب‌های اجتماعی از اقداماتی است که لازم است انجمن‌ها در اولویت کاری خود قرار دهند.
وی خاطرنشان کرد: بانک رسالت با اختصاص یک میلیارد ریال و بانک ملی نیز با اختصاص ۴ میلیارد ریال اعطای وام جهت وام اشتغال خانگی  خانواده‌های زندانیان موافقت کرده است.

منبع این بخش از خبر در خصوص وام اشتغال خانگی از خبرگزاری صدا و سیما می باشد.

جهت ورود به صفحه دیگر اطلاعیه های جذب نیروی ارگان ها، لطفا بر روی لینک اخبار استخدامی کلیک کنید.
گردآوری خبرهای روز جذب نیروی سازمانها و ارگانها، به صورت اتوماتیک توسط گروه مشاغل سازمانی سایت استخدام کاریاب انجام گرفته شده است .

دیدگاه کاربران

captcha