X
کارفرما ثبت آگهی استخدام
کد تخفیف تا پایان سال 1396 : با کد karyab20 آگهی استخدامی تان را با 20% مبلغ کمتر ثبت نمایید
برای عقب نموندن از آخرین استخدامی ها اینجا کلیک کن و سریع عضو شو :)
استخدام شرکت نفت : چطوری توی شرکت نفت استخدام بشم | کاریاب دات نت

استخدام شرکت نفت : چطوری توی شرکت نفت استخدام بشم | کاریاب دات نت

وضعیت آگهی: فعال
تاریخ انتشار: 1396/10/28
تعداد دیدگاه: بدون دیدگاه
مهلت تماس این آگهی: 1397/04/25
استخدام شرکت نفت : چطوری توی شرکت نفت استخدام بشم | کاریاب دات نت
5 (100%) 2 votes

موفقیت شغلی خود را با استخدام شرکت نفت رقم بزنید

شرکت نفت سالی یک بار و اغلب در شش ماهه دوم سال اقدام به جذب نیرو از طریق آزمون‌های استخدام شرکت نفت و گزینش سراسری می‌کند. همانطور که میدانید این استخدام برای مناطق عملیاتی و برخی استان‌های تابع نظیر تهران انجام می‌شود. اگر قصد دارید سرنوشت خود را تغییر دهید شاید انجام این کار به تنهایی سخت باشد اما شما اولین کسی هستید که میتوانید با انداختن یک سنگ در آب موج‌ های کوچک را به حرکت و تلاطم وا دارید. استخدام در شرکت نفت می‌تواند همان قدم اولیه شما برای دستیابی به ایده‌آل‌های شغلی و آینده روشن‌تان باشد.

استخدام شرکت نفت

شانس خود را در استخدام شرکت نفت افزایش دهید

طبق شرایط آگهی استخدام در شرکت نفت که چند هفته قبل از برگزاری آزمون به طور رسمی اعلام می‌شود، دسته‌بندی‌هایی برای اولویت استخدامی در نظر گرفته شده است. با کمی دقت و سنجش وضعیت تحصیلی و اجتماعی خود مطمئناً می‌توانید از یکی از این اولویت‌های استخدامی برای افزایش میزان امتیاز پس از برگزاری آزمون کتبی بهره‌مند شوید.

 •  فرزندان کارکنان رسمی صنعت نفت (شاغل، بازنشسته، از کار افتاده دائم و..) یا افراد دارای سابقه خدمت در طرح‌های اقماری و مناطق گرمسیری جنوب به ازای هر سال خدمت از امتیازی معادل 20 تا 30 درصد برخوردار می‌شوند.
 •  فارغ التحصیلان دانشگاه صنعت نفت و افراد بومی استان بوشهر دارای امتیاز 15 درصدی از مجموع کل امتیاز کسب شده در آزمون استخدامی شرکت نفت هستند.
 •  افرادی که در شرکت‌های پیمانکاری طرف قرارداد و واحدهای تابعه صنعت نفت به صورت موقت، مستمر یا غیر پروژه‌ای فعالیت داشته باشند به ازای هر 5/2 تا 3 سال خدمت از امتیاز 20 تا 30 درصدی برخوردار می‌شوند.
  حتماً این سوال برایتان پیش آمده است که اگر نه از فرزندان خانواده‌های شاغل در وزارت نفت هستید و نه به صورت شخصی در شرکت‌های تابعه فعالیت داشته‌اید چگونه می‌توانید خود را برای تصدی پست در استخدام وزارت نفت آماده کنید. شما کارجویان گرامی که به عنوان نیروهای تازه نفس و تعلیم دیده در دانشگاه‌های سراسر کشور قصد دارید به استخدام شرکت نفت در آیید، میتوانید از امتیازات کسب مدارج عالی تحصیلی به شرح ذیل استفاده کنید.
 •  دارندگان رتبه ورود به دانشگاه سراسری 6000 در مقطع کارشناسی و 250 در مقطع کارشناسی ارشد
 •  فارغ التحصیلان برتر و رتبه اولی‌های دانشگاه‌های سراسری با معدل‌های بالای 16 برای مقطع کارشناسی و 17 برای کارشناسی ارشد
 •  فارغ التحصیلان برتر و رتبه‌های اول تا سوم دانشگاه آزاد اسلامی با حسب معدل کل فارغ التحصیلی 17 برای مقطع کارشناسی و معدل کل 18 برای کارشناسی ارشد
 •  فارغ التحصیلان دانشگاه‌های ممتاز و عادی خارج از کشور
 •  دانش آموختگان دانشگاه‌های برتر کشوری (دانشگاه تهران، علم و صنعت ایران، فردوسی مشهد، شیراز، اصفهان و..)
  نخبگان علمی کشور و استعدادهای درخشان دانشگاه‌ها
 •  حافظان قرآن مجید

هیچ کدام از ما برنده یا بازنده به دنیا نیامده‌ایم، انتخاب کننده بدنیا آمده‌ایم. در صورتی که مشمول هیچ یک از شرایط متنوع فوق نیستید انتخاب شما برای برخورداری از امتیاز، بومی گزینی شرکت نفت خواهد بود. با استفاده از شرایط پذیرش افراد بومی میتوانید از شانس مطلوبی برای استخدام و اشتغال در شرکت نفت در این مجموعه برخوردار شوید.

 

استخدام شرکت نفت

مزایای نحوه استخدام شرکت نفت برای کارجویان فارغ التحصیل

1. شرایط سنی
استخدام شرکت نفت بر خلاف سایر ارگان‌ها از سن استخدامی مطلوبی برخوردار است این سن از 18 سالگی برای شرکت در آزمون شروع شده و برای دارندگان مدرک تحصیلی کارشناسی 30 سال و مدرک کارشناسی ارشد 34 سال تمام است. ضمن اینکه برای کارجویان مذکر مدت گذراندن خدمت سربازی به هر یک از شرایط سنی افزوده می‌شود.
2. فراوانی رشته‌های مورد نیاز شرکت نفت
یکی از مزایای استخدام در شرکت نفت تنوع بالا در رشته‌های تحصیلی مورد پذیرش است. شما می‌توانید با دریافت مدرک تحصیلی خود در هر یک از رشته‌های حسابداری، مهندسی کامپیوتر، اقتصاد، مدیریت اجرایی، مدیریت مالی، مهندسی شیمی، مهندسی برق و.. به جرگه شاغلین شرکت نفت بپیوندید.
3. ارزشمندی سابقه شغلی خارج از صنعت نفت
در صورتی که دارای سابقه کاری در رشته تحصیلی مورد تقاضای خود ولو خارج از حیطه نفت هستید، میتوانید با ارائه مدارک معتبر شغلی و گواهی پرداخت حق بیمه بابت سوابق مذکور تا سقف 5 سال، از افزایش شرایط سنی آزمون استخدام شرکت نفت بهره‌مند شوید.

4. شرایط ویژه (ایثارگری، جانبازی و..)
خانواده‌های معظم شهدا، جانباز و ایثارگر هشت سال جنگ تحمیلی میتوانند از شرایط معافیت شرط معدل در تمامی مقاطع تحصیلی و حذف شرایط سنی پس از ارائه مدارک معتبر از بنیاد شهید و امور ایثارگران بهره مند شوند. همچنین برای مشمولان سهمیه ?? درصدی ایثارگران کسب حد نصاب نمرات در آزمون استخدامی شرکت نفت الزامی نمی‌باشد.

مراحل ارزیابی استخدام در شرکت نفت

ارزیابی استخدام در شرکت نفت در دو مرحله آزمون کتبی (عمومی و تخصصی) و مصاحبه (تخصصی و روانشناختی) انجام می‌شود.

 • در آزمون کتبی؛ سطح معلومات پایه عمومی، هوش و توانمندی‌های ذهنی در کنار دانش فنی شرکت کنندگان به بوته آزمایش گذاشته می‌شود که دارای ضریب 40 درصدی برای دانش عمومی و هوش و ضریب 60 درصدی برای دانش فنی است.
 •  در مصاحبه؛ علاوه بر بررسی سطح توانمندی‌های تخصصی، ارزیابی روانشناختی برای سنجش روحیه و آمادگی افراد برای خدمت در رسته‌های شغلی مشخص انجام می‌شود.

اگر قاطعانه تصمیم خود را برای تصدی یک پست شغلی در شرکت نفت گرفته‌اید به شما پیشنهاد می‌کنیم از سیستم اطلاع رسانی آگهی ارگان‌های دولتی سایت کاریاب دات نت بازدید کرده و در خبرنامه عضو شوید. برای افراد موفق مهم است که زمانشان را با چه کسانی به اشتراک میگذارند. این افراد به ضرورت اقدام معتقدند و به تجربه دریافته‌اند که دانستن کافی نیست، باید دانسته‌هایمان را به کار ببریم. حتی خواستن نیز کافی نیست، باید کاری انجام بدهیم. کارجوی گرامی؛ بهترین شیوه برای صرفه‌جویی در زمان، دسترسی سریع و به موقع به منابع خبری موثق استخدامی شرکت نفت است.

فرصت‌ها اتفاق نمی افتند مگر آنکه شما آنها را خلق کنید؛ بنابراین همین امروز دست به کار شوید و به خانواده بزرگ کاریاب دات نت بپیوندید. فرآیند ساختن رویاها با فایق آمدن بر مشکل‌ترین کار یعنی همان تصمیم گرفتن برای اقدام شروع می‌شود، باقی موانع تنها با اندکی سرسختی به نتیجه‌ای مطلوب و شیرین مبدل می‌شوند.

نگارش به قلم: پریسا وارسته

 • هشدار

  قابل توجه کارجویان و کارفرمایان گرامی

  سایت استخدام کاریاب در آذر ماه 1388 با شعار حمایت از کارجویان ، بعنوان اولین سایت استخدامی مجهز به سامانه های هوشمند کاریابی تاسیس شد و در حال حاضر به لطف برخورداری از بزرگترین بانک اطلاعات مشاغل استخدامی کشور ، بستری مناسب برای درج آگهی استخدام کارفرمایان و صاحبان کسب و کار فراهم کرده است تا در کمترین زمان ممکن بتوانند نیروی کار متخصص مورد نیاز خود را پیدا کنند.  کارجویان پس از مشاهده و بررسی آگهی استخدام های درج شده در سایت ، و مطالعه ی توصیه های استخدامی میتوانند مستقیما رزومه استخدامی خود را به کارفرمایان طرف قرارداد با کاریاب ارسال کنند تا روند استخدام سریع تر طی شود. به امید موفقیت و سربلندی تمام کارجویان ایران زمین .

 • دیدگاه کاربران

  captcha


  نمونه سوالات استخدامی

  • دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی سپاه

   مجموعه نمونه سوالات آزمون استخدامی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که توسط کارشناسان سایت استخدام جهت افزایش سطح آمادگی داوطلبین شرکت در آزمون ها و مصاحبه های استخدامی این نهاد مهم تهیه و جهت دانلود و مطالعه قرار داده شده است. پکیج سوالات عقیدتی سیاسی سپاه ، در چندین فصل به صورت منسجم تهیه و تنظیم شده است که در هر فصل ، نخست جهت آموزش و یادآوری مفاهیم لازم مطالب آموزشی بصورت توضیح مختصر و مفید بیان شده و به دنبال آن جهت محک زدن اطلاعات فراگیری شده در هر فصل مهمترین و متداول ترین سوالاتی که پیرامون مطالب آموزش داده شده گردآوری شده است

   دانلود نمونه سوال استخدامی سپاه

  بازارکار

  مشاهده همه
  استخدام در اول مارکت – شرایط استخدام اول مارکت + اخبار دروغ | کاریاب

  استخدام در اول مارکت – شرایط استخدام اول مارکت + اخبار دروغ | کاریاب

  استخدام در اول مارکت همانطور که اطلاع دارید، جناب آقای مهران مدیری در برنامه دورهمی مورخ 3 اسفند ماه سال 96، خبر از استخدام در اول مارکت داد که باعث شد....

  ثبت آگهی استخدام اینترنتی و تکنیک‌های جستجوی آن را بیاموزید

  ثبت آگهی استخدام اینترنتی و تکنیک‌های جستجوی آن را بیاموزید

  ثبت آگهی استخدام اینترنتی و یا جستجوی آگهی‌ها برای یافتن شغل مورد نظر پلی برای دستیابی آسان کارفرمایان و کارجویان به اهدافشان است. فرقی نمی‌کند یک کارجو در جستجوی کار....

  آموزش تکنیک‌های اصول مذاکره بُرد- بُرد در استخدام

  آموزش تکنیک‌های اصول مذاکره بُرد- بُرد در استخدام

  تعریف اصول مذاکره موفق در پروسه استخدام چیست؟ انواع مذاکره شغلی کدامند؟ برای ورود به مصاحبه شغلی، طرح درخواست افزایش حقوق، بازاریابی، فروش و.. احساس نگرانی می‌کنید؟!بین آن چیزی که....

  مزایای ثبت آگهی استخدام اینترنتی کدامند | آموزش تصویری درج آگهی

  مزایای ثبت آگهی استخدام اینترنتی کدامند | آموزش تصویری درج آگهی

  استخدام نیروی کار یک پروسه روتین در هر شرکت و سازمان است که با ثبت آگهی استخدام اینترنتی و یا به شیوه سنتی آغاز می‌گردد. در این مقاله از سایت....

  telegram karyab