ورود کاربران
بدانیم که : تنها شکافی که بین ما و رویایمان قرار دارد ، با کمی اراده به عمل و کمی اعتقاد راسخ پر می شود
برای عقب نموندن از آخرین استخدامی ها اینجا کلیک کن و سریع عضو شو :)
استخدام پرسنل آشپزخانه : کافی شاپ زنجیره ای گروه پارادیس در تهران | کاریاب دات نت

استخدام پرسنل آشپزخانه : کافی شاپ زنجیره ای گروه پارادیس در تهران | کاریاب دات نت

وضعیت آگهی: غیر فعال
تاریخ انتشار: 1396/09/26
تعداد دیدگاه: بدون دیدگاه
مهلت تماس این آگهی به پایان رسیده است.

استخدام پرسنل آشپزخانه : کافی شاپ زنجیره ای گروه پارادایس در تهران

استخدام آشپز

استخدام آشپز در تهران

استخدام پرسنل آشپزخانه

آگهی استخدام آشپز

گروه پارادایس زیر مجموعه یک شرکت بین المللی است که با هدف تاسیس و گسترش یک برند کافی شاپ زنجیره ای با سبک و استانداردهای جهانی فعالیت خود را در ایران آغاز نموده است. در حال حاضر این گروه 3 شعبه در تهران دارد و جهت تکمیل نیروی انسانی خود نیازمند تعدادی پرسنل با انگیزه و پر انرژی جهت کار در شعب خود می باشد. استخدام به صورت تمام وقت و یا پاره وقت امکانپذیر می باشد.

تجربه قبلی کار در کافی شاپ یا رستوران الزامی نیست، برنامه آموزشی جامع برای کلیه نیروهای جدید گروه ارایه می شود. در فرآیند انتخاب و استخدام معیارهای زیر مد نظر قرار خواهد گرفت:

– علاقه و انگیزه به کار و پیشرفت در این حرفه. ما مسیر پیشرفت شغلی بسیار جذابی برای تمامی نیروهای گروه در نظر گرفته ایم، به همین خاطر این مهمترین معیار استخدام از نگاه ماست.

– رفتار و برخورد حرفه ای و توانایی برقراری ارتباط با مشتریان

– سن. سیاست کلی استخدامی گروه ایجاد فرصت برابر برای تمامی متقاضیان بدون در نظر گرفتن سن یا جنسیت آنهاست. اما احساس می کنیم برای این استخدام افراد زیر 30 سال مناسب تر می باشند. از متقاضیان دانشجو و یا فارغ التحصیل جویای کار استقبال می کنیم.

– سلامت فیزیکی و روانی. تمامی افراد شاغل در این حرفه ملزم به دریافت کار بهداشت می باشند، لذا خواهشمندیم این نکته را مد نظر داشته باشید.

دیدگاه کاربران

captcha