ورود کاربران
بدانیم که : تنها شکافی که بین ما و رویایمان قرار دارد ، با کمی اراده به عمل و کمی اعتقاد راسخ پر می شود
برای عقب نموندن از آخرین استخدامی ها اینجا کلیک کن و سریع عضو شو :)

ضوابط تبدیل وضعیت آموزشیاران نهضت سوادآموزی اعلام شد

وضعیت آگهی: غیر فعال
تاریخ انتشار: 1391/11/18
تعداد دیدگاه: بدون دیدگاه
مهلت تماس این آگهی به پایان رسیده است.

معاون آموزش سازمان نهضت سوادآموزی گفت: تمامی آموزشیارانی که قرارداد آن ها تطبیق یافته باشد و دارای تحصیلات دانشگاهی باشند، به زودی تبدیل وضعیت شده و پیمانی می شوند.


محمدمهدی‌زاده  در پاسخ به این پرسش که تبدیل وضعیت آموزشیاران سازمان نهضت سوادآموزی چگونه دنبال‌می‌شود؟ اظهارکرد: براساس بخشنامه جدید، بیش از۹۰درصد از آموزشیاران بلاتکلیف، تعیین وضعیت می‌شوند. وی با بیان اینکه در تعیین وضعیت آموزشیاران دوشرط لحاظ می‌شود، ادامه‌داد: آموزشیارانی که تحصیلات دانشگاهی فوق دیپلم و بالاتر داشته‌باشند و همچنین نوع قرارداد آنها، قرارداد تطبیق یافته باشد، تعیین وضعیت و پیمانی خواهندشد.معاون آموزش سازمان نهضت سوادآموزی افزود: در گذشته، قانونی بود که بعد از ۵سال آموزشیاران استخدام می‌شدند، اما از زمان لغو این قانون، این اجازه به سازمان نهضت سوادآموزی داده شد که آموزشیاران را به صورت تمام وقت به کارگیرند و نهضت سوادآموزی نیز با آموزشیاران به طور سالیانه قرارداد تنظیم می کرد.مهدی زاده تصریح کرد: به نوع قرارداد این آموزشیاران اصطلاحاً قرارداد تطبیق یافته گفته می شود، این آموزشیاران به طور تمام وقت با دریافت حقوق ثابت و بیمه تامین اجتماعی مشغول به کار هستند.
وی در پایان تاکیدکرد: تمامی آموزشیارانی که قرارداد آن‌ها تطبیق یافته باشد و دارای تحصیلات دانشگاهی باشند، به زودی تبدیل وضعیت شده و پیمانی می شوند.

منبع : پانا

دیدگاه کاربران

captcha