ورود کاربران
بدانیم که : تنها شکافی که بین ما و رویایمان قرار دارد ، با کمی اراده به عمل و کمی اعتقاد راسخ پر می شود
برای عقب نموندن از آخرین استخدامی ها اینجا کلیک کن و سریع عضو شو :)

تمدید زمان ثبت نام آزمون استخدامی وزارت نیرو در سال 1391

وضعیت آگهی: غیر فعال
تاریخ انتشار: 1391/11/18
تعداد دیدگاه: بدون دیدگاه
مهلت تماس این آگهی به پایان رسیده است.

ثبت نام در آزمون استخدامی وزارت نیرو برای تمامی داوطلبان و علاقه مندان ت تمدید شد و در روزهای ۱۰ و ۱۱ اسفند ماه سالجاری آزمون استخدامی این وزارتخانه برگزار می شود.
به گزارش پانا نیوز، ثبت نام در آزمون استخدامی وزارت نیرو برای تمامی داوطلبان و علاقه مندان تمدید شد و اسفند آزمون استخدامی این وزارتخانه برگزار می‌شود.
توانیر با انتشار گزارشی، اعلام کرده است: به اطلاع آن دسته از علاقمندان که تاکنون موفق به ثبت نام در آزمون استخدامی وزارت نیرو نشده اند می رساند تنها تا ۱۷ بهمن ماه سالجاری می توانند برای ثبت نام اقدام نمایند.
بر این اساس علاقمندان و داوطلبان می توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی www.azmoon-niroo.ir نسبت به ثبت نام در آزمون استخدامی اقدام کنند.
بر این اساس آزمون استخدامی وزارت نیرو در روزهای ۱۰ و ۱۱ اسفند ماه جاری برگزار خواهد شد. همچنین علاقمندان می توانند با مراجعه به این پایگاه اینترنتی اطلاعات تکمیلی درخصوص رشته تحصیلی، تعداد افراد مورد نیاز و محل استخدام را کسب کنند.
در این گزارش تاکید شده است: بدیهی است به تقاضاهایی که پس از تاریخ ۱۷ بهمن ماه در این پایگاه اینترنتی ثبت شود ترتیب اثر داده نخواهد شد.

دیدگاه کاربران

captcha