X
کارفرما ثبت آگهی استخدام کارجو ثبت رزومه کاری

برای عقب نموندن از آخرین استخدامی ها اینجا کلیک کن و سریع عضو شو :)
وضعیت آگهی: غیر فعال
تاریخ انتشار: 1391/07/14
تعداد دیدگاه: بدون دیدگاه
مهلت تماس این آگهی به پایان رسیده است.
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره

اعطای پروانه کارگزاری رسمی بیمه

فراخوان دوره 56        

بیمه مرکزی ایران ج.ا.ا در اجرای ماده 68 قانون تاسیس بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران و بیمه گری و برای استفاده از نیروهای متخصص و کارآمد برای تعمیم و گسترش فرهنگ بیمه و پیشبرد عرضه خدمت و فعالیت های بیمه ای، پس از آزمون از متقاضیان واجد شرایط براساس آیین نامه و مقررات مربوط، پروانه کارگزاری رسمی بیمه صادر می کند.

شرایط لازم :

1-  تابعیت دولت جمهوری اسلامی ایران.

2-  اعتقاد به اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور.

3-  حداقل سن بیست و پنج سال

4-  داشتن حداقل مدرک لیسانس در رشته بیمه و یا گرایش بیمه ای و شش ماه سابقه کار مفید بیمه ای و یا حداقل لیسانس در سایر رشته ها و یکسال سابقه کار مفید بیمه ای.

5-  انجام گرفتن  خدمت وظیفه عمومی یا داشتن معافیت دائم قانونی.

6-  عدم شهرت به نادرستی

7-  نداشتن سابقه محکومیت به علت ارتکاب جنایت و یا ورشکستگی به تقصیر و کلاه برداری و یا خیانت در امانت و یا دزدی و صدور چک  بی محل و یا اختلاس و یا معاونت در یکی از جرایم فوق به گواهی اداره سجل  کیفری وزارت دادگستری (در این خصوص گواهی عدم سوء پیشینه الزامی است که پس از موفقیت در آزمون باید ارائه شود).

8-  موفقیت در آزمون کتبی و مصاحبه حضوری در بیمه مرکزی ایران.

9-  گذراندن دوره آموزشی و توجیهی بیمه مرکزی ایران و اخذ گواهینامه قبولی.

تذکر : مطابق ماده 1 آیین نامه کارگزاری بیمه، شغل انحصاری کارگزار باید ارائه خدمات بیمه ای باشد.

(به هیچ شغل دیگری اشتغال باشد).

مدارک مورد نیاز :

1-  تصویر خوانای کلیه صفحات شناسنامه عکس دار.

2-  یک برگ تصویر خوانای مدرک تحصیلی معتبر.

3-  سه قطعه عکس 4×3 جدید با درج مشخصات متقاضی در پشت آن.

4-   اصل فیش بانکی به مبلغ بیست هزار ریال واریز شده به حساب سیبا شماره  0109999999009 بانک ملی، شعبه ممتاز ملی، کد 1000 به نام بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران  برای آزمون کارگزاری رسمی بیمه.

5-  یک برگ تصویر از پشت روی کارت پایان  خدمت یا معافیت  دائم قانونی.

6-  اصل گواهی سابقه کار بیمه بازرگانی (نزد موسسات بیمه، نمایندگان بیمه و کارگزاران رسمی بیمه)  متناسب با مدرک تحصیلی به شرح مندرج در بند 4 شرایط فوق :

7-  فرم تکمیل شده موجود در سایت به آدرس www.centinsur.ir  با الصاق یک قطعه عکس 4×3 بر آن.

تذکر مهم: گواهی های صادره شده توسط نمایندگان شرکتهای بیمه باید طی نامه جداگانه ای به تایید  ادارات امور نمایندگان این شرکت ها در تهران برسد. همچنین گواهی های صادره شده  توسط کارگزاران  رسمی بیمه به تایید مدیریت نظارت بر دفاتر خدمات بیمه ای، بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران رسیده باشد.

سایر نکات :

1-  داوطلبان واجد شرایط باید مدارک لازم را حداکثر تا پایان وقت اداری روز 05/08/1391 با پست سفارشی به نشانی بیمه مرکزی ایران واقع در تهران، خیابان آفریقا، نبش ناهید شرقی شماره 223، کد پستی 19157 و یا صندوق پستی 5588- 19395 بفرستند. (ضمنا روی پاکت ارسالی جمله « آزمون کارگزاری» قید گردد)

2-  به مدارکی که ناقص باشد و یا بعد از تاریخ فوق به پست تحویل شود ترتیب اثر داده نمی شود و مدارک ارسالی و وجه پرداختی مسترد نخواهد شد.

3-  لیست نهایی شرکت کنندگان یک هفته قبل از آزمون در سایت بیمه مرکزی جمهوری اسلامی  ایران درج خواهد شد.

4-  آزمون در ناریخ 09/09/1391 راس ساعت 9 صبح در محل پژوهشکده بیمه به آدرس : تهران- سعادت آباد – میدان  کاج – خیابان سرو غربی – پلاک 43 برگزار می گردد. متقاضیان جهت دریافت کارت ورود به جلسه راس ساعت 8 صبح مورخ 09/09/1391  در محل فوق الذکر حضور بهم رسانند.

مواد آزمون کتبی :

مواد آزمون کتبی  عبارت اند از : مجموعه قوانین و مقررات بیمه، اصول و کلیات بیمه های بازرگانی، آیین نامه شماره 6 و ضمایم آن، مجموعه قوانین و مقررات بیمه های بازرگانی، برخی  از منابع این موضوعات در کتاب فروشی واقع در ساختمان پژوهشکده بیمه موجود می باشد.

خدمات ویژه کارفرمایان

شما کارفرمایان گرامی با کمترین هزینه ممکن میتوانید اطلاعیه استخدامی شرکت خود را در سایت کاریاب منتشر کنید و نام شرکت تان را در معرض بازدید روزانه هزاران کارجو قرار دهید.

مشاهده

خدمات رایگان کارجویان

بمنظور حمایت از کارجویان، کاربران سایت کاریاب میتوانند بطور کاملا رایگان، رزومه خود را بصورت مدرن و حرفه ای ایجاد کنند و به بزرگترین جامعه آماری سامانه کاریابی کشور ملحق شوند

مشاهده
 • هشدار

  قابل توجه کارجویان و کارفرمایان گرامی

  سایت استخدام کاریاب در آذر ماه 1388 با شعار حمایت از کارجویان ، بعنوان اولین سایت استخدامی مجهز به سامانه های هوشمند کاریابی تاسیس شد و در حال حاضر به لطف برخورداری از بزرگترین بانک اطلاعات مشاغل استخدامی کشور ، بستری مناسب برای درج آگهی استخدام کارفرمایان و صاحبان کسب و کار فراهم کرده است تا در کمترین زمان ممکن بتوانند نیروی کار متخصص مورد نیاز خود را پیدا کنند. ثبت رزومه در کاریاب کاملا رایگان میباشد و کارجویان پس از مشاهده و بررسی آگهی استخدام های درج شده در سایت ، و مطالعه ی توصیه های استخدامی میتوانند مستقیما رزومه استخدامی خود را به کارفرمایان طرف قرارداد با کاریاب ارسال کنند تا روند استخدام سریع تر طی شود. به امید موفقیت و سربلندی تمام کارجویان ایران زمین .

  روزنامه

  نیازمندیهای همشهری تهران

  نیازمندهای همشهری کرج

  نیازمندیهای روزنامه خراسان

   

  تلگرامکانال رسمی سایت کاریاب

 • دیدگاه کاربران

  captcha


  نمونه سوالات استخدامی

 • دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی سپاه

  مجموعه نمونه سوالات آزمون استخدامی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که توسط کارشناسان سایت استخدام جهت افزایش سطح آمادگی داوطلبین شرکت در آزمون ها و مصاحبه های استخدامی این نهاد مهم تهیه و جهت دانلود و مطالعه قرار داده شده است. پکیج سوالات عقیدتی سیاسی سپاه ، در چندین فصل به صورت منسجم تهیه و تنظیم شده است که در هر فصل ، نخست جهت آموزش و یادآوری مفاهیم لازم مطالب آموزشی بصورت توضیح مختصر و مفید بیان شده و به دنبال آن جهت محک زدن اطلاعات فراگیری شده در هر فصل مهمترین و متداول ترین سوالاتی که پیرامون مطالب آموزش داده شده گردآوری شده است

 • دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی راه آهن
 • بازارکار

  استخدام

  استخدام فوق لیسانس شیمی | آگهی های روز + بازارکار

  استخدام فوق لیسانس شیمی و بررسی بازارکار استخدام فوق لیسانس شیمی در صنایع مختلف مانند صنایع شیمیایی، غذایی (مانند روغن، قند و کنسروسازی ) ، نساجی، دارویی (برای تولید آنزیم‌ها....

  کار در ترکیه – سایت کاریابی در ترکیه + راهنمای استخدامی در ترکیه

  کار در ترکیه – سایت کاریابی در ترکیه + راهنمای استخدامی در ترکیه

  کار در ترکیه کاریابی بین المللی ترکیه : اگر شما نیز از علاقه مندان به کار در ترکیه و یا استخدام در ترکیه و جستجوی شغل مورد علاقه خود در کشور....

  نمونه سوالات استخدامی | دانلود رایگان نمونه سوالات آزمون استخدامی

  نمونه سوالات استخدامی | دانلود رایگان نمونه سوالات آزمون استخدامی

  نمونه سوالات استخدامی با دانلود رایگان نمونه سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش – بانک مسکن – دستگاه های اجرایی کشور – ارتش – وزارت نیرو – تامین اجتماعی –....

  استخدام نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران – خرداد 1396

  استخدام نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران – خرداد 1396

    نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود از بین جوانان مومن ، متعهد و کار آمد(مرد) بصورت پیمانی ۵ ساله انتظامی در مقطع(....