ورود کاربران
بدانیم که : تنها شکافی که بین ما و رویایمان قرار دارد ، با کمی اراده به عمل و کمی اعتقاد راسخ پر می شود
برای عقب نموندن از آخرین استخدامی ها اینجا کلیک کن و سریع عضو شو :)
استخدام وزارت نیرو 96 + ثبت نام وزارت نیرو تمدید شد

استخدام وزارت نیرو 96 + ثبت نام وزارت نیرو تمدید شد

وضعیت آگهی: غیر فعال
تاریخ انتشار: 1396/01/24
تعداد دیدگاه: 8 دیدگاه
مهلت تماس این آگهی به پایان رسیده است.

استخدام وزارت نیرو 96

استخدام وزارت نیرو 96 : تمامی اطلاعیه ها و آگهی های رسمی استخدام وزارت نیرو سال 96 در این مطلب ارائه میشود. ثبت نام وزارت نیرو از 18 اسفندماه شروع میشود. بمحض آغاز ثبتنام، دفترچه استخدام وزارت نیرو نیز در این صفحه قرار میگیرد. کلیه اخبارهای مربوط به استخدامی وزارت نیرو سال 96 در این صفحه قرار میگیرد. آزمون استخدامی وزارت نیرو متعاقبا اعلام خواهد شد.

 

نمونه سوالات استخدامی وزارت نیرو


فراخوان 16 اسفند 95 : استخدام برق منطقه ای اصفهان

 

اطلاعیه ۲۴ اسفند ۹۵ – اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درباره تمدید مهلت ثبت نام در آزمون استخدامی شرکت های وابسته (غیردولتی) وزارت نیرو در سال ۱۳۹۶

بدین وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان متقاضی ثبت‌نام و شرکت در آزمون استخدامی شرکت های وابسته (غیردولتی) وزارت نیرو زیر مجموعه شرکتهای مادر تخصصی توانیر و مهندسی آب وفاضلاب کشور در سال ۱۳۹۶ می‌رساند براساس تقاضای وزارت مذکور به منظور فراهم نمودن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از داوطلبانی که تا این تاریخ (۹۵/۱۲/۲۴) برای ثبت نام اقدام ننموده‌اند، ترتیبی اتخاذ گردیده است که متقاضیان  بتوانند تا روز جمعه مورخ ۹۵/۱۲/۲۷ نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند؛ لذا کلیه متقاضیان ضرورت دارد که در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت‌نام به پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش‌ آموزش کشور به نشانی  www.sanjesh.orgمراجعه و نسبت به ثبت‌نام در آزمون مذکور اقدام نمایند. ضمناً آن دسته از داوطلبانی که قبلاً نسبت به ثبت‌نام اقدام نموده‌اند، می‌توانند در صورت تمایل تا تاریخ فوق نسبت به ویرایش اطلاعات ثبت نامی اقدام نمایند.

استخدام وزارت نیرو 96

———————————

اطلاعیه 19 اسفند 95 استخدام وزارت نیرو

شرکتهای وابسته (غیردولتی) زیرمجموعه شرکتهای مادرتخصصی توانیر و مهندسی آب و فاضلاب کشور، در راستای تحقق اهداف و وظایف خود و به استناد مجوزهای استخدامی صادره و براساس موافقت مجمع عمومی شرکتهای وابسته (غیردولتی)، تعداد ۱۰۶۶ نفر را از بین فارغ التحصیلان دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالی مورد تأیید وزارت علوم تحقیقات و فنّاوری، از طریق برگزاری آزمون استخدامی کتبی (عمومی و تخصصی)، مصاحبه و گزینش و کسب نمره حد نصاب لازم استخدام مینماید. در بخش اول، شرایط عمومی استخدام، در بخش دوم، شرایط اختصاصی استخدام وزارت نیرو 96 و در بخش سوم، امتیازات و سهمیه های قانونی اعلام میگردد.


دفترچه استخدام وزارت نیرو سال 96

نمونه سوالات استخدامی وزارت نیرو


شرایط عمومی استخدام استخدام وزارت نیرو 96

۱ – داشتن تابعیت ایران
۲ – انجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانونی دائم برای آقایان
۳ – عدم اعتیاد به مواد مخدر و دخانیات

۴ – نداشتن سابقه محکومیت جزایی مؤثر
۵ – داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی برای انجام کاری که استخدام میشوند
۶ – اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
۷ – التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

۸ – دارا بودن شرایط احراز شغل متناسب با جداول نیازهای استخدامی برای شغل محل موردتقاضا
۹ – نداشتن منع قانونی برای استخدام و تعهد خدمتی به دیگر سازمانها
۱۰ – داوطلبان استخدام وزارت نیرو 96 نباید از مستخدمین ثابت و پیمانی دستگاههای اجرایی و یا کارکنان مدت معین / دائم

شرکتهای وابسته (غیردولتی) زیرمجموعه صنعت آب و برق و یا بازخرید خدمت آنها باشند.
۱۱ – احراز صلاحیتهای عمومی به تأیید گزینش پس از قبولی در آزمون کتبی و مصاحبه

 

نمونه سوالات استخدامی وزارت نیرو

شرایط اختصاصی استخدام استخدام وزارت نیرو 96

۱ – داشتن مدرک تحصیلی متناسب با مقطع، رشته و گرایش تحصیلی اعلام شده در جداول نیازهای استخدامی
۲ – داشتن شرایط سنی به شرح زیر:
-حداکثر ۲۸ سال برای مقطع کاردانی (متولدین بعد از تاریخ ۱۸ / ۱۲ / ۱۳۶۷ )
-حداکثر ۳۰ سال برای مقطع کارشناسی (متولدین بعد از تاریخ ۱۸ / ۱۲ / ۱۳۶۵ )
-حداکثر ۳۲ سال برای مقطع کارشناسیارشد و بالاتر (متولدین بعد از تاریخ ۱۸ / ۱۲ / ۱۳۶۳ )
تذکر ۱ : ملاک عمل برای محاسبه تاریخ فارغ التحصیلی، معافیت دائم و پایان خدمت نظام و ظیفه و محاسبه سن داوطلبان اولین روز ثبت نام ( ۱۸ / ۱۲ / ۱۳۹۵ ) میباشد.

۲ – ۱ – موارد زیر به شرط ارائه تأییدیه معتبر از مراجع ذی صلاح به حداکثر سن افزوده میشود:
الف جانبازان، آزادگان، همسر و فرزندان شهدا، فرزندان و همسر جانبازان ۲۵ درصد به بالا و فرزندان و همسر آزادگان که حداقل یکسال و بالاتر سابقه اسارت دارند، و رزمندگان با سابقه حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه، از شرط حداکثر سن معاف میباشند .
ب – رزمندگان با سابقه کمتر از ششماه حضور داوطلبانه در جبهه به میزان مدت حضور در جبهه.
ج – مدت انجام خدمت سربازی، حداکثر به مدت ۲۴ ماه
د – سابقه کار در شرکتهای تابعه (دولتی) اعم از نیروهای انجام کار معین، قرارداد کارگری، طرحی، تعاونی و حجمی و شرکتهای وابسته (غیردولتی) اعم از تأمین نیروی انسانی، شرکتی، حجمی و طرحی زیرمجموعه صنعت آب و برق حداکثر ۸ سال ( ۹۶ ماه)، مشروط به ارائه تأییدیه سازمان مربوط و گواهی پرداخت حق بیمه به سازمانهای بیمه معتبر
تذکر ۲ : با احتساب تمامی موارد فوق، حداکثر سن داوطلبان به هیچ عنوان نبایستی از ۴۰ سال (با توجه به تذکر ۱) تجاوز نماید.

داوطلبانی میتوانند نسبت به ثبتنام و شرکت در آزمون استخدام وزارت نیرو 96 اقدام نمایند که تا تاریخ اولین روز ثبت نام آزمون ( ۱۸ / ۱۲ / ۱۳۹۵ ) فارغالتحصیل شده و خدمت وظیفه آنها پایان یافته و یا معافیت آنها قطعی شده باشد.
لازم به ذکر است گواهی فراغت از تحصیل داوطلبان، کارت مربوط به وضعیت نظام وظیفه و تأییدیههای مربوط به جدول شماره ۱ ، بایستی حداکثر تا روز تطبیق مدارک آماده و صادر شده باشد و به همراه سایر تأییدیه ها در موعد مقرر ارائه گردد. هر یک از داوطلبان که به هنگام ثبت نام، اطلاعات نادرست و جعلی ارائه نموده و یا واقعیتی را کتمان نموده باشد و به سبب این اطلاعات پذیرفته شوند، هر زمان که غیر واقعی بودن اطلاعات مشخص شود، قبولی ایشان ملغی بوده و به لحاظ طولانی نمودن فرآیند استخدام، اقدام لازم طبق قوانین و مقررات به عمل خواهد آمد.

 

نمونه سوالات استخدامی وزارت نیرو

مراحل ثبت نام استخدام وزارت نیرو 96

۱ – تکمیل فرم ثبتنام اینترنتی استخدام وزارت نیرو 96
۲ – فایل عکس اسکن شده
داوطلب میبایست یک قطعه عکس پرسنلی خود را با مشخصات زیر، اسکن نموده و فایل آن را برای ارسال از طریق برنامه ثبت نام اینترنتی آماده نماید:
– عکس ۴۳ که در سال جاری گرفته شده باشد. (عکس تمام رخ)

– عکس اسکن شده فقط باید با فرمت JPG باشد .
– اندازه عکس اسکن شده باید حداقل ۳۰۰×۲۰۰ پیکسل و حداکثر ۴۰۰×۳۰۰ باشد .
– تصویر داوطلب استخدام وزارت نیرو 96 باید واضح، مشخص و فاقد اثر مهر، منگنه و هرگونه لکه باشد .
– حجم فایل ذخیره شده عکس نباید از ۷۰ کیلوبایت بیشتر باشد .
– حاشیه های زاید عکس اسکن شده باید حذف شده باشد .
– حتی الامکان عکس رنگی و دارای زمینه سفید باشد .

تبصره ۱ : اسکن عکس از روی کارتهای شناسایی (کارت ملی، شناسنامه و …) قابل قبول نمیباشد و داوطلبان لازم است از اصل عکس و مطابق با توضیحات فوق، اقدام به اسکن نمایند.
تبصره ۲ : عکس خواهران باید با حجاب و صورت کامل آنان مشخص باشد .
تبصره ۳ : درصورت ارسال عکس غیرمعتبر، ثبت نام داوطلب باطل شده و حق شرکت در آزمون از وی سلب میگردد .

تذکر مهم استخدام وزارت نیرو 96: با توجه به مشکلات بهوجود آمده در آزمونهای قبلی، درخصوص اشتباه در ارسال عکس داوطلبان، که این موضوع اکثراً برای داوطلبانی که ثبت نام آنان توسط دیگران انجام میشود، رخ داده است، تأکید میگردد که علاوه بر کنترل اطلاعات ثبتنامی، حتماً نسبت به کنترل عکس ارسالی دقت نمایید تا اشتباهاً عکس داوطلب دیگری به جای عکس شما ارسال نگردد. بدیهی است که در صورت ارسال عکس اشتباهی از طرف متقاضی، فرد به عنوان متخلف تلقی و مطابق مقررات با وی رفتار خواهد شد.

 

نمونه سوالات استخدامی وزارت نیرو

پرداخت وجه ثبت نام استخدام وزارت نیرو 96

– ثبت نام استخدام وزارت نیرو 96 به صورت اینترنتی از روز چهارشنبه مورخ ۱۸ / ۱۲ / ۱۳۹۵ لغایت روز سهشنبه مورخ ۲۴ / ۱۲ / ۱۳۹۵ انجام خواهد پذیرفت.
– متقاضیان استخدام وزارت نیرو 96 واجد شرایط میبایست نسبت به پرداخت وجه ثبت نام به مبلغ ۰۰۰ / ۴۵۰ (چهارصدوپنجاه هزار) ریال به صورت الکترونیکی و یا از طریق کارتهای بانکی متصل به شبکه شتاب اقدام نمایند.
– لازم به توضیح است مدت ثبت نام استخدام وزارت نیرو 96 به هیچ وجه تمدید نمیگردد و متقاضیان باید در مهلت تعیین شده نسبت به ثبت نام اقدام نموده و از موکول نمودن آن به روزهای پایانی خودداری نمایند.
– متقاضیان شرکت در آزمون استخدام وزارت نیرو 96 باید پس از پایان ثبتنام، کد پیگیری خود را یادداشت و تا پایان مراحل استخدام نزد خود نگهداری نمایند.
– به ثبت نامهای ناقص، ترتیب اثر داده نخواهد شد. لذا متقاضیان باید قبل ازثبت نام شرایط عمومی، اختصاصی، عناوین شغلی و رشتههای تحصیلی (مندرج در صفحات ۱۳ الی ۹۴ ) را به دقت مطالعه نمایند و وجوه پرداختی به هیچوجه مسترد نمیگردد. صرفاً داوطلبانی میتوانند در این آزمون ثبت نام نمایند که در زمان ثبت نام دارای مدارک ذیل باشند:
– دارا بودن مدرک لازم در مقطع و رشته تحصیلی مندرج در شرایط احراز مشاغل ذکر شده در دفترچه راهنما.
– کارت ملی
– شناسنامه عکس دار
– کارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی و یا معافیت دائم (ویژه برادران)
– مدارک دال بر ایثارگری (ویژه داوطلبان ایثارگر)
– مدارک دال بر معلولین عادی (ارائه گواهی معلولیت از سازمان بهزیستی)
– مدارک دال بر بومی بودن (حسب مورد براساس هر یک از موارد مشخص در بندهای دهگانه ذکر شده در بند یک امتیازات و سهمیه های قانونی).

 

نمونه سوالات استخدامی وزارت نیرو

نحوه تکمیل تقاضانامه ثبت نام استخدام وزارت نیرو 96

۱ – در ردیف های ۱ ، ۲ و ۳ ، داوطلب باید در محل موردنظر نامخانوادگی، نام و نام پدر خود را مطابق باشناسنامه بهطور کامل و خوانا وارد نماید. (از به کار بردن مد، تشدید، الف محذوف یا همزه خودداری شود). در صورت وارد نکردن هرکدام از موارد فوق، اجازه ورود به مرحله بعد داده نمی شود.
۲ – در ردیف ۴ : داوطلب بایدکد ملی خود را که ده رقم میباشد، از چپ به راست، در محل مربوط درج نماید و از درج ممیز و یا خط تیره خودداری نماید. ضمناً داوطلبانی که تاکنون موفق به اخذکارت ملی نشده اند، برای اطلاع از شماره کد ملی خود با شماره تلفن گویای ۶۶۷۲۹۵۹۳ – ۰۲۱ تماس حاصل نمایند.
۳ – در ردیف ۵ ، داوطلب باید برحسب اینکه زن یا مرد میباشد، منحصراً دایره مربوط را علامتگذاری نماید.
۴ – درردیف ۶ ، داوطلب باید ازسمت چپ به راست، فقط شماره شناسنامه خود را در محل مربوطه درج نماید و از درج حروف، ممیز و یا خط تیره که در بعضی شناسنامهها درج گردیده، خودداری نماید.
۵ – در ردیف ۷ : داوطلب باید تاریخ تولد خود را در محل مربوط درج نماید. برای دارندگان مدرک تحصیلی کاردانی ۲۸ سال ( ۱۸ / ۱۲ / ۶۷ به بعد) و مدرک تحصیلی کارشناسی ۳۰ سال (متولدین ۱۸ / ۱۲ / ۶۵ به بعد( و برای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد و بالاتر ۳۲ سال (متولدین ۱۸ / ۱۲ / ۶۳ ) (دو رقم اول سال تولد یعنی ۱۳ درج گردیده است)
۶ – در ردیف ۸ : داوطلب میبایست وضعیت تأهل خود را مشخص نماید.
۷ – در ردیف ۹ و ۱۰ : داوطلب میبایست استان و شهرستان محل تولد خود را درج نماید (براساس جدول شماره ۳ .)
۸ – در ردیف ۱۱ : داوطلب باید با علامتگذاری، دین خود را مشخص نماید.
۹ – در ردیف ۱۲ : داوطلبان (مرد) باید وضعیت نظام وظیفه خود را با علامت گذاری در مربع مربوطه مشخص نمایند (تاریخ صدور کارت پایان خدمت یا کارت معافیت دائم باید قبل از ۱۸ / ۱۲ / ۹۵ باشد).
۱۰- درردیف ۱۳ : داوطلبان چپدست میبایست این مربع را علامتگذاری نمایند.
۱۱ – در ردیف ۱۴ : داوطلب متقاضی استفاده از سهمیه ایثارگران، وضعیت ایثارگری خود را براساس سهمیه ۲۵ درصد و ۵ درصد در این بند علامت گذاری نماید.
۱۲ – در ردیف ۱۵ : داوطلبانی که سابقه کار مربوط با شرکتهای تابعه )دولتی( و یا وابسته (غیردولتی) را دارند، باید این بند را علامتگذاری نمایند.
۱۳ – در ردیف ۱۶ : داوطلب حایز شرایط، مندرجات جدول شماره ( ۱ ) دفترچه راهنمای ثبتنام بند مربوطه راعلامتگذاری نماید (فقط مجاز به انتخاب یکی از موارد میباشد. ضمناً بندهای ۱ ، ۲ ، ۳ و ۵ ، شامل کارکنان صنعت آب و برق میباشد).
۱۴ – در ردیف ۱۷ : داوطلب معلول میبایست نوع معلولیت خود را در این بند مشخص نماید.
توضیح: داوطلب معلول میبایست فرم دریافتی از بهزیستی را حداکثر تا تاریخ ۲۶ / ۱۲ / ۱۳۹۵ به نشانی سازمان سنجش آموزش کشور تهران صندوق پستی ۱۳۶۵ ۱۵۸۷۵ آزمون استخدامی شرکتهای وابسته (غیردولتی) وزارت نیرو ارسال نمایند.
۱۵ – در ردیف ۱۷ – ۱ : داوطلب معلول نیاز یا عدمِ نیاز به منشی را در این محل مشخص نماید.
۱۶ – در ردیف ۱۸ : داوطلب باید آخرین مقطع تحصیلی خود را در محل مربوط با علامتگذاری مشخص نماید.
۱۷ – در ردیف ۱۹ : داوطلب باید کد و عنوان مدرک تحصیلی خود را در این محل درج نماید.
۱۸ – در ردیف ۲۰ : داوطلب باید روز، ماه و سال اخذ آخرین مدرک تحصیلی خود را در محل مربوطه درج نماید (تاریخ فارغ التحصیلی باید قبل از ۱۸ / ۱۲ / ۹۵ باشد).
۱۹ – در ردیف ۲۱ : داوطلب میبایست محل اخذ آخرین مدرک تحصیلی خود را در این قسمت درج نماید.
۲۰ – در ردیف ۲۲ : داوطلب باید معدل خود را بهصورت عدد صحیح و اعشار در محل مربوطه درج نماید.
۲۱ – در ردیف ۲۳ : داوطلب باید کد و عنوان خوشه شغلی خود را مطابق جدول شماره ۲ در محل مربوطه درج نماید.
۲۲ – در ردیف ۲۴ : داوطلب باید کد و عنوان شرکت و شغلمحل موردتقاضای خود را مطابق شرایط و ضوابط در محل مربوطه درج نماید.
۲۳ – در ردیف ۲۵ : داوطلب بومی میبایست یکی از بندها را علامتگذاری نماید (مطابق شرایط و ضوابط مندرج در صفحه ۵ دفترچه).
۲۴ – در ردیف ۲۶ : داوطلب باید کد و عنوان استان محل اقامت خود را (جهت تعیین حوزه امتحانی) در این قسمت درج نماید.
۲۵ – در ردیف ۲۷ : داوطلب باید کد و عنوان شهرستان محل اقامت خود را در این قسمت درج نماید.
۲۶ – در ردیف ۲۸ : داوطلب باید آدرس دقیق پستی خود را مطابق موارد خواسته شده در این ردیف، تکمیل نماید.
۲۷ – در ردیف ۲۹ : داوطلب بایدکدپستی دقیق خود را که یک عدد ده رقمی میباشد در محل مربوط درج نماید و از درج ممیز و یا خط تیره خودداری نماید.
۲۸ – در ردیفهای ۳۰ و ۳۱ : داوطلب شماره تلفن ثابت با کد شهر و شماره تلفن همراه خود را در محل مربوط درج نماید.
۲۹ – در ردیف ۳۲ : آن دسته از داوطلبانی که دارای پست الکترونیکی میباشند از سمت چپ به راست آدرس الکترونیکی خود را در این ردیف درج نمایند.
تذکر مهم: داوطلبان میبایست در انتخاب کد شغل محل به نام شغل، رشته شغلی، محل خدمت، جنس و ظرفیت پذیرش توجه نمایند.

 

نمونه سوالات استخدامی وزارت نیرو

زمان برگزاری آزمون و نحوه دریافت کارت شرکت در آزمون استخدام وزارت نیرو 96

– کارت شرکت در آزمون استخدام وزارت نیرو 96 از روز سهشنبه مورخ ۱۹ / ۲ / ۱۳۹۶ برای مشاهده و پرینت بر روی سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت.

– آزمون استخدام وزارت نیرو 96 روز جمعه مورخ ۲۲ / ۲ / ۱۳۹۶ در تهران و با توجه به آمار شرکتکنندگان، حسب مورد در مراکز استانها و شهرستانها برگزار خواهد شد و ملاک تعیین حوزه امتحانی داوطلبان، شهرستان محل اقامت فعلی میباشد که در تقاضانامه درج خواهند نمود. ساعت شروع و محل برگزاری آزمون بر روی کارت شرکت در آزمون درج و به هنگام پرینت کارت به آگاهی داوطلبان خواهد رسید.
*لازم به ذکر است صدور کارت شرکت در آزمون بهمنزله تأیید اطلاعات ارسالی از سوی داوطلبان نبوده و مدارک داوطلبان پس از اجرای آزمون، توسط شرکت متقاضی استخدام مربوط بررسی خواهد شد.

 

نمونه سوالات استخدامی وزارت نیرو

امتیازات و سهمیه های قانونی استخدام وزارت نیرو 96

نمره داوطلبان بومی استان با ضریب یک و دو دهم ( ۲ / ۱ )، و بومی شهرستان با ضریب یکوچهار دهم ( ۴ / ۱ ) نمره مکتسبه در آزمون کتبی و صرفاً در صورت کسب حد نصاب لازم در آزمون محاسبه میگردد . همچنین، امتیاز مربوط به بومی بودن براساس فرم مصاحبه شرکتهای وابسته )غیردولتی) نیز لحاظ میگردد.
تذکر ۱ : داوطلبان بومی (اعم از بومی استان یا شهرستان( متقاضی استخدام برای شغل محلهای شرکتهایی که محل خدمت آنها در مرکز استان قرار دارند، صرفاً از امتیاز یکودو دهم ( ۲ / ۱ ) برخوردار خواهند شد.
داوطلب بومی: افرادی که حداقل دارای یکی از ویژگیهای زیر باشند، داوطلب بومی استان یا شهرستان تلقی میگردند .
یک – شهرستان محل تولد داوطلب یا همسر وی، با شهرستان محل موردتقاضا برای استخدام یکی باشد.
دو – استان محل تولد داوطلب یا همسر وی، با استان محل موردتقاضا برای استخدام یکی باشد.
سه – همسر و فرزندان کارکنان رسمی و پیمانی شاغل در دستگاههای اجرایی و یا نیروهای مسلح (اعم از شاغل و یا بازنشسته) و شرکتهای تابعه (دولتی) و وابسته (غیردولتی) زیرمجموعه وزارت نیرو که شهرستان محل خدمت فعلی یا بازنشستگی والدین داوطلب با شهرستان محل موردتقاضا برای استخدام آنان یکی باشد.
چهار – همسر و فرزندان کارکنان رسمی و پیمانی شاغل در دستگاههای اجرایی و یا نیروهای مسلح )اعم از شاغل و یا بازنشسته( و شرکتهای تابعه )دولتی( و وابسته )غیردولتی( زیرمجموعه وزارت نیرو که استان محل خدمت فعلی یا بازنشستگی والدین داوطلب با استان محل موردتقاضا برای استخدام آنان یکی باشد.
پنج – داوطلب حداقل چهار ( ۴ ) سال از سنوات تحصیلی (ابتدایی، راهنمایی، دبیرستان و یا دانشگاه را به صورت متوالی یا متناوب در شهرستان محل موردتقاضا برای استخدام طی کرده باشد.
شش – داوطلب حداقل چهار ( ۴ ) سال از سنوات تحصیلی (ابتدایی، راهنمایی، دبیرستان و یا دانشگاه) را به صورت متوالی یا متناوب در استان محل موردتقاضا برای استخدام طی کرده باشد .
هفت – داوطلب حداقل چهار ( ۴ ) سال سابقه پرداخت حق بیمه در شهرستان محل موردتقاضا برای استخدام را داشته باشد .
هشت – داوطلب حداقل چهار ( ۴ ) سال سابقه پرداخت حق بیمه در استان محل موردتقاضا برای استخدام را داشته باشد .
نه پدر، مادر و یا همسر داوطلب، حداقل چهار ( ۴ ) سال سابقه پرداخت حق بیمه در شهرستان محل موردتقاضا برای استخدام را داشته باشند.
ده پدر، مادر و یا همسر داوطلب، حداقل چهار ( ۴ ) سال سابقه پرداخت حق بیمه در استان محل موردتقاضا برای استخدام را داشته باشند.
تذکر ۲ : داوطلبان متقاضی استخدام در شغلمحلهای مستقر در استان تهران از امتیاز مربوط به بومی بودن در هیچکدام از مراحل استخدام (آزمون کتبی و مصاحبه) برخوردار نمیگردند.
تذکر ۳ : جذب داوطلبان استخدام در مناطق کمترتوسعه یافته موضوع تصویب نامه شماره ۷۶۲۹۴ /ت ۳۶۰۹۵ ه مورخ ۱۰ / ۴ / ۸۸ هیئتوزیران در استانهای ایلام، کردستان، لرستان، کهگیلویه و بویراحمد، خراسان جنوبی، خراسان شمالی، سیستان و بلوچستان، هرمزگان، بوشهر، چهارمحال و بختیاری و خوزستان صرفاً از میان افراد بومی همان استان صورت میگیرد.
تذکر ۴ : لازم به ذکر است قبول شدگان نهایی، ملزم به سپردن تعهد محضری به مدت ۱۰ سال خدمت در شهرستان مشخص شده از طرف شرکت میباشند و در صورت انصراف از تعهد خدمتی سپرده شده، ملزم به جبران ضرر و زیان اعلام شده از سوی شرکت میباشد.
تذکر ۵ : پرداخت حق بیمه به مدت تعیین شده در بندهای ۷ الی ۱۰ ، صرفاً توسط یکی از موارد مذکور قابل احتساب است.
توجه: داوطلبان موضوع این بند، لازم است در صورت قرار گرفتن در فهرست چندبرابر ظرفیت، مستندات و مدارک بومی بودن را به همراه سایر مدارک موردنیاز در زمان بررسی مدارک و قبل از مصاحبه استخدامی که متعاقباً از سوی سازمان سنجش و یا شرکت متقاضی استخدام اعلام خواهد شد، ارائه نمایند.

۳- سی درصد ( ۳۰ %) از کل نیازهای استخدامی به ایثارگران و رزمندگان واجد شرایط، به ترتیب زیر اختصاص مییابد که افراد واجد شرایط میبایست در آزمون شرکت نموده و در بین خود به رقابت بپردازند. انتخاب این داوطلبان در سقف سهمیه تعیین شده حسب اولویت های بنیاد شهید و امور ایثارگران، بهترتیب نمره مکتسبه انجام خواهد شد.
۳ – ۱ – بیست وپنج درصد ( ۲۵ %) از سهمیه استخدامی به جانبازان، آزادگان، همسر و فرزندان شهدا و جانبازان بیست وپنج درصد ( ۲۵ %) و بالاتر، همسر و فرزندان آزادگان با مدت اسارت یکسال و بالاتر و خواهر و برادر شهید اختصاص مییابد که افراد مذکور، ملزم به شرکت در آزمون میباشند و صرفاً در بین ایثارگران واجد شرایط به رقابت خواهند پرداخت و با رعایت اولویت های بنیاد شهید و امور ایثارگران انتخاب میگردند.
۳ – ۲ – پنج درصد ( ۵ %) سهمیه استخدامی به رزمندگان (با سابقه حداقل ۶ ماه حضور داوطلبانه در جبهه ها( و همسر و فرزندان آنان و فرزندان جانبازان زیر بیستوپنج درصد ( ۲۵ %) و فرزندان آزادگان با مدت اسارت کمتر از یکسال اختصاص مییابد.
توضیح: مرجع صدور تأییدیه معتبر برای ایثارگران (جانبازان و آزادگان و فرزندان و همسران آنها، همسر و فرزندان شهدا و خواهر و برادر شهید) بنیاد شهید و امور ایثارگران و برای رزمندگان، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، ارتش جمهوری اسلامی ایران، وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و ناجا میباشند.
* سربازان وظیفه دارای کارت ایثار، مشمول سهمیه رزمندگان نمیباشند.
۳ – ۳ – استخدام مازاد بر سی درصد ( ۳۰ %) سهمیه ایثارگران از طریق رقابت با سایر داوطلبان آزاد واجد شرایط صورت خواهد گرفت.
لذا افرادی که به هر دلیلی نتوانند از سهمیه های مربوط به ایثارگران برخوردار شوند، میبایستی مشابه سایر داوطلبان به رقابت بپردازند.
۳ – ۴ – متقاضیان استفاده از سهمیههای ۲۵ % و ۵ % ایثارگران لازم است نسبت به ارائه تأییدیه از مراجع فوق الذکر مبنیبر دارا بودن شرایط لازم جهت استفاده از سهمیه مذکور اقدام نمایند.
۴ – معلولان عادی مشروط بر دارا بودن شرایط احراز شغل و برخورداری از توانایی جسمی متناسب با شغل موردنظر به ترتیب نمره مکتسبه از ۳ درصد سهمیه های قانونی برخوردار میگردند.
 ارائه گواهی از سازمان بهزیستی و حسب مورد از مراجع ذیربط، برای معلولان عادی در زمان بررسی مدارک الزامی است.
توضیح: معلولان و یا جانبازان محترم که مشکل بینایی یا حرکتی دارند، جهت تأمین منشی ضرورت دارد گواهی لازم از سازمان بهزیستی و یا بنیاد شهید و امور ایثارگران اخذ و حداکثر تا تاریخ ۲۶ / ۱۲ / ۹۵ به آدرس: تهران، صندوق پستی ۱۳۶۵ – ۱۵۸۷۵ سازمان سنجش آموزش کشور آزمون استخدامی شرکتهای وابسته (غیردولتی) وزارت نیرو ارسال نمایند. بدیهی است درغیراین صورت امکان ارائه تسهیلات مربوطه در روز برگزاری آزمون میسر نخواهد بود.
۵ – ایثارگران مشمول سهمیه های استخدامی ۲۵ درصد و ۵ درصد و معلولان ( ۳ درصد سهمیه قانونی) در زمان انتخاب شغلمحل موظفند در حد امکان شغلمحلی را انتخاب نمایند که تعداد موردنیاز آن شغل محل (ظرفیت استخدامی) بیش از یک نفر باشد. به عبارت دیگر، اولویت انتخاب برای ایثارگران مشمول، در شغلمحلهایی است که ظرفیت پذیرش آنها بیش از یک نفر باشد. لازم به تأکید است این افراد درصورت انتخاب شغلمحلهای دارای ظرفیت یک نفر، همانند داوطلب آزاد فرض خواهد شد.
۶ – در صورت عدم تکمیل سهمیه ایثارگران و معلولان و عدمِ وجود فرد واجد شرایط شرکت کننده در آزمون همان شغلمحل، سهمیه مذکور به داوطلبان آزاد بهترتیب نمره مکتسبه اختصاص مییابد.
۷ – از کل ظرفیت استخدامی، حداکثر تا سقف ۱۷ % (هفده درصد) به مشمولین جدول شماره ( ۱ ) براساس اولویتهای تعیین شده و پس از اعمال ضرایب مربوطه، مشروط بر کسب حد نصاب لازم اختصاص مییابد.

نمونه سوالات استخدامی وزارت نیرو

وزارت نیرو استخدام

وزارت نیرو استخدام

نکته ۱ : اولویتهای مندرج در جدول شماره ۱ (به جز ردیف ۴ )، صرفاً شامل کارکنان و یا خانواده کارکنان صنعت آب و برق میباشد.
نکته ۲ : واجدین شرایط میبایست حداکثر تا روز تطبیق مدارک تأییدیههای موردنیاز را به شرکت محل استخدام تحویل نمایند.
نکته ۳ : هر یک از داوطلبان مشمول جدول فوق، صرفاً از امتیاز یکی از اولویتهای تعیین شده (بالاترین اولویت) برخوردار میگردند.
ایثارگران، رزمندگان و معلولان محترم مشمول بند ۳ و ۴، در صورت داشتن یکی از شرایط پنجگانه جدول شماره ۱، فقط در زمان رقابت با سایر داوطلبان آزاد، از ضریب مربوط بهره مند خواهند شد.
۸ – انتخاب داوطلبان استخدامی برای انجام مصاحبه تخصصی حداکثر به میزان ۲ برابر، ظرفیت موردنیاز، از میان افرادی که حد نصاب لازم تعیین شده را کسب کرده اند، بهترتیب بالاترین نمره آزمون کتبی (مجموع نمره آزمون عمومی و تخصصی) انجام و اسامی آنان در سایت سازمان سنجش آموزش کشور اعلام خواهد شد.
۹ – پس از کسر سهمیه های فوق الذکر، باقیمانده ظرفیت استخدامی به آزمون داوطلبان آزاد اختصاص مییابد.
۱۰ – در صورتی که داوطلبی با مدارک تحصیلی غیرمرتبط (رشته و گرایش تحصیلی) و یا پایینتر از مقاطع تحصیلی اعلام شده در آگهی، در آزمون شرکت نماید، از استخدام و ادامه اشتغال وی در هر مرحله ممانعت به عمل خواهد آمد.
۱۱ – افرادی که دارای مدرک تحصیلی در مقطع کارشناسی و بالاتر میباشند، اجازه شرکت در آزمون رشتههای شغلی تکنسینی و کمککارشناسی را ندارند و در صورت کتمان موضوع، بدون داشتن هرگونه حق اعتراض، قبولی ایشان در هر مرحله از آزمون ملغی اعلام خواهد شد.
۱۲ – انتخاب نهایی پذیرفتهشدگان پس از قبولی در آزمون کتبی (عمومی و تخصصی) و طی مراحل مصاحبه و گزینش میسر میباشد. ضمناً اسامی پذیرفتهشدگان نهایی پس از تأیید مراجع ذیصلاح، از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.
۱۳ – مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی و یا ارسال (اعلام) مدارک به صورت ناقص، برعهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از مراحل آزمون، مصاحبه و جذب محرز شود که داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی استخدام است، از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و حتی در صورت صدور حکم استخدامی، حکم مزبور لغو و بلا اثر میگردد.

د) مواد آزمون :
به هر یک از داوطلبان، یک دفترچه سؤال عمومی و یک دفترچه سؤال اختصاصی داده خواهد شد.
داوطلبان برای اطلاع از ضرایب دروس و نمره کل سازی میتوانند به اطلاعیه ای که در روز یکشنبه مورخ ۲۲ / ۱۲ / ۹۵ در پایگاه اطلاعرسانی سازمان سنجش آموزش کشور منتشر میشود، مراجعه نمایند.
الف- مواد آزمون عمومی به شرح زیر تعیین میشود:
۱ – فنّاوری اطلاعات (مهارتهای هفتگانه I.C.D.L )
۲ – ریاضی و آمار مقدماتی
۳ – زبان و ادبیات فارسی و آیین نگارش
۴ – معارف اسلامی*
۵ – زبان انگلیسی عمومی
۶ – اطلاعات عمومی، دانش اجتماعی و قانون اساسی
۷ – هوش و استعداد شغلی
* – اقلیتهای دینی مصرح در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران از پاسخگویی به سؤالهای معارف اسلامی معاف بوده و دراینصورت، نمره مکتسبه این داوطلبان براساس مجموع تراز شده سایر سؤالها محاسبه خواهد شد.

نمونه سوالات استخدامی وزارت نیرو

 

مواد آزمون تخصصی استخدام وزارت نیرو 96

مواد آزمون تخصصی استخدام وزارت نیرو 96 برای هر یک از خوشههای شغلی، در جدول شماره ۲ مشخص شده است.
تذکر مهم: سؤالهای حیطه های تخصصی آزمون براساس دانش و مهارتهای تخصصی متناسب با خوشه های شغلی یا مشاغل، براساس مواد آزمون مندرج در جدول شماره ۲ تهیه خواهد شد .
داوطلبان صرفاً در صورتی میتوانند در این آزمون ثبت نام نمایند که عنوان مقطع تحصیلی، رشته تحصیلی و گرایش رشته تحصیلی آنها در شرایط احراز مشاغل اعلام شده در آگهی استخدامی، ذکر شده باشد.
تذکرمهم:
۱ – در هر یک از رشته های شغلی امتحانی (مشخص شده در جداول نیازهای استخدامی) صرفاً فارغ التحصیلان همان رشته، گرایش و مقطع میتوانند شرکت کنند و پذیرش دیگر رشته ها یا گرایشها و یا مقطع بالاتر یا پایین تر امکانپذیر نمیباشد.
۱ – ۱ – دروس آزمون با توجه به ویژگیها و نیازهای هر یک از رشته های شغلی و همچنین تنوع رشته های تحصیلی مجاز تعیین گردیده است.
۲ – پذیرش داوطلبان با توجه به مقطع، رشته و گرایش تحصیلی ذکر شده در هنگام ثبت نام صورت میپذیرد. مسئولیت صحت و سقم این موارد و ارائه اصل مدارک مورد ادعا به عهده داوطلب خواهد بود.
۳ – قبولی در آزمون کتبی بهمنزله استخدام قطعی نبوده، بلکه موکول به موفقیت داوطلبان در مراحل بعدی شامل مصاحبه، گزینش، معاینات پزشکی و اخذ عدم سوءپیشینه از مراکز ذیصلاح میباشد.
۴ – پذیرفته شدگان نهایی میبایستی آمادگی خدمت و اشتغال به کار در هر یک از شهرهای استان حوزه فعالیت شرکت موردنظر که در جداول نیازهای استخدامی تعیین شده است را داشته باشند و موظف به سپردن ده ( ۱۰ ) سال تعهد خدمتی به صورت محضری در رشته شغلی و محل خدمت تعیین شده، به شرکت میباشند.
۵ – در این آزمون، هر داوطلب میتواند صرفاً برای یک شغلمحل در یک شرکت ثبتنام نماید.

نمونه سوالات استخدامی وزارت نیرو

 

فهرست دستگاههای متقاضی استخدام وزارت نیرو 96

شغل محلها و شرایط دستگاهها شامل:
– شرکت توزیع نیروی برق استان آذربایجان شرقی، بوشهر، خراسان رضوی، خراسان شمالی، خوزستان، زنجان، سمنان، همدان، یزد.
– شرکت آب و فاضلاب استان آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اصفهان، البرز، ایلام، بوشهر، تهران، خراسان جنوبی، خراسان رضوی، زنجان، سمنان، سیستان و بلوچستان، فارس، قزوین، قم، کردستان، کرمان، کرمانشاه، کهگیلویه و بویر احمد، گیلان، لرستان، مازندران، مرکزی، مشهد، هرمزگان، همدان، یزد، اهواز، شیراز، کاشان
– شرکت توزیع نیروی برق استان مازندران، اردبیل، البرز، ایلام، قم، هرمزگان، جنوب استان کرمان، شمال استان کرمان، شهرستان اصفهان، غرب استان مازندران

دفترچه استخدام وزارت نیرو سال 96

نمونه سوالات استخدامی وزارت نیرو


اطلاعیه 15 اسفند 95

آغاز ثبت نام آزمون استخدامی وزارت نیرو از 18 اسفندماه/ جذب 1066 نفر در آزمون استخدامی جدید

آزمون استخدامی وزارت نیرو

ثبت نام استخدام وزارت نیرو : معاون تحقیقات و منابع انسانی وزیر نیرو گفت: ثبت نام آزمون استخدامی شرکت های توزیع برق و آب و فاضلاب شهری از تاریخ 18 اسفندماه جاری آغاز می شود. «علی اکبر مهاجری» معاون تحقیقات و منابع انسانی وزیر نیرو صبح امروز (دوشنبه) در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو(پاون) با اشاره به برنامه های استخدام وزارت نیرو 96 اظهار داشت: خوشبختانه در دولت جدید نگاه ویژه ای به جذب نیروی انسانی خوب جهت ارتقای صنعت آب و برق از طریق برگزاری آزمون های استخدامی سراسری شده است.

ثبت نام استخدام وزارت نیرو

وی افزود: تأمین «عدالت استخدامی» از سیاست های کلیدی نظام برای جذب نیروی انسانی در دستگاه ها بوده است. در مجموعه وزارت نیرو در سه سال گذشته، 3 آزمون استخدامی برگزار شده و در تمامی آن ها سعی شده است این عدالت رعایت شده است. مهاجری با اشاره به زمان آغاز ثبت نام آزمون استخدام وزارت نیرو 96 برای شرکت های غیر دولتی زیر مجموعه این وزارتخانه گفت: ثبت نام آزمون جدید از 18 تا 22 اسفندماه جاری از طریق سایت سازمان سنجش آغاز می شود.

وی ادامه داد: در این آزمون حدود 583 نفر برای شرکت های توزیع نیروی برق و حدود 483 نفر برای شرکت های آب و فاضلاب جذب می شوند.  شرایط آزمون جاری نیز تقریباً مشابه آزمون های برگزارشده برای شرکت های غیردولتی زیر مجموعه وزارت نیرو خواهد بود .
معاون تحقیقات و منابع انسانی وزیر نیرو تصریح کرد: در آزمون جاری آزمون عمومی 250 امتیاز، آزمون تخصصی 500 امتیاز و مصاحبه 250 امتیاز خواهد داشت و میزان دعوت شدگان برای مصاحبه 2 برابر ظرفیت خواهد بود که از این بین 1066 نفر در نهایت پذیرفته می شوند.
وی در رابطه با استخدام وزارت نیرو 96 اطمینان خاطر داد: در این آزمون نیز مشابه آزمون های قبلی به هیچ عنوان نظرات شخصی افراد دخالت داده نخواهد شد و سعی می شود از متخصصین زبان، روانشناسی و افراد خبره در شغل مذکور برای گزینش شرکت کنندگان استفاده شود.

دفترچه استخدام وزارت نیرو

مهاجری اظهار داشت: آزمون در 22 اردیبهشت سال 96 برگزار می شود و برنامه این است که دو ماه بعد نتایج اولیه و 6 ماه پس از برگزاری آزمون نتیجه نهایی از طریق سایت سازمان سنجش به شرکت کنندگان اعلام شود.
وی تأکید کرد: مطابق قانون در این آزمون نیز مشابه آزمون های قبلی حدود 30 درصد از سهمیه استخدام مربوط به ایثارگران است، اما باید توجه داشت که رقابت ایثارگران یک رقابت درونی است.

همچنین وی اضافه کرد: در آزمون جاری در نظر گرفته شده که در برخی استان ها از جمله ایلام، کردستان، بوشهر، هرمزگان، سیستان و بلوچستان کهگلویه و بویر احمد، خراسان شمالی و… تنها افراد از بین افراد بومی استخدام شوند و در برخی از استان های دیگر نیز برای افراد بومی شهر ضریب 1.4 و برای بومی استان مذکور ضریب 1.2 اعمال می شود.

استخدامی وزارت نیرو

معاون تحقیقات و منابع انسانی وزیر نیرو تأکید کرد: شرط بومی بودن برای استان تهران اعمال نخواهد شد و همه شرکت کنندگان می توانند برای این استان داوطلب شوند.
وی تصریح کرد: در سه سال گذشته بر ما تکلیف شده بود که حدود 2000 نفر در مجموعه وزارت نیرو استخدام شود اما خوشبختانه توانستیم با اتخاذ تدابیری حدود 7795 نفر را استخدام کنیم.
مهاجری گفت: همچنین تکلیف شده حدود 400 تا 500 نفر از داوطلبان ممتاز کارشناسی ارشد 10 دانشگاه برتر کشور با توجه به نیاز شرکت ها بدون آزمون جذب شوند.


اطلاعیه 12 بهمن 95 برای استخدام وزارت نیرو 96

پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو: معاون شرکت برق و انرژی وزارت نیرو: تلاش می شود با قوی سازی کارهای جابجایی و واگذاری اختیارات زیادتر به ارگان های توزیع برق مخصوصا در شهرهایی که دسترسی به برق منطقه ای ندارند، توقع مردم این شهرها را جبران کنیم.
مجموعه موضوعات آنالیز شده، شرکت برق را به این نتیجه رساند که در حال حاضر در شرکت های توزیع، ظرفیت و توان فنی و انسانی لازم برای واگذاری خطوط و پست های فوق توزیع به این شرکت ها وجود ندارد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو(پاون)، مهندس «هوشنگ فلاحتیان» با اشاره به مطالبات برخی از استانداران و نمایندگان مجلس شورای اسلامی مبنی بر افزایش اختیارات شرکت های توزیع برق بویژه در استان هایی که فاقد برق منطقه ای هستند، اظهار داشت: از چندماه پیش جلسات تخصصی متعددی با شرکت های توزیع و برق منطقه ای برگزار شد تا مسأله مورد بررسی قرار گیرد.
وی افزود: بررسی ها نشان داد با توجه به شرایط فنی موجود در پست ها و خطوط فوق توزیع از جمله اینکه خطوط فوق توزیعی در کشور وجود دارد که روی دکل های ۲۳۰ و ۴۰۰ کیلوولت اجرا شده است، و این مسأله نیاز به ایجاد هماهنگی های دوباره شرکت های توزیع با برق منطقه ای را طلب می کرد، امکان واگذاری مسئولیت راهبری پست های فوق توزیع به شرکت های توزیع وجود ندارد.
همچنین وی تصریح کرد: یکی از دلایل دیگری که مانع از واگذاری راهبری پست های فوق توزیع به شرکت های توزیع شد این بود که در برخی از استان ها دانش و تجربه لازم برای اداره پست ها و خطوط فوق توزیع وجود نداشت و این مسأله ممکن بود روی کیفیت کار ارائه شده در این حوزه تأثیر سوء بگذارد. استخدام شرکت برق در سال 96
فلاحتیان در راستای استخدام شرکت برق 96 تأکید کرد: نگرانی هایی نیز وجود داشت که این امر ممکن است منجر به افزایش حجم کار شرکت های توزیع و در هم ریختگی میان وظایف اجرایی آنها شده، و در نهایت کاهش توان اجرایی شرکت های توزیع را بدنبال داشته باشد. استخدام وزارت نیرو در سال 96
وی با اشاره به اینکه پست ها و خطوط فوق توزیع حدود دو سوم از کل وظایف شرکت های برق منطقه ای را در بر می گیرد، گفت: با توجه به اینکه پست ها و خطوط فوق توزیع دو سوم از کل وظایف شرکت های برق منطقه ای را در بر می گیرد، ادغام این شرکت ها با شرکت مدیریت شبکه برق ایران باعث می شود تا به نوعی در اجرای وظایف اصلی مدیریت شبکه، که وظیفه اصلی آن راهبری شبکه و رصد بازار برق است، اخلال ایجاد شود. استخدام وزارت نیرو سال 96
وی خاطرنشان کرد: مجموعه این موضوعات وزارت نیرو را به این نتیجه رساند که در حال حاضر در شرکت های توزیع، ظرفیت و توان فنی و انسانی لازم برای واگذاری این وظیفه خطیر، چه از منظر نگهداری و تعمیر پست های فوق توزیع و چه از منظر توسعه این پست ها، وجود ندارد. استخدام وزارت نیرو 96
همچنین وی در پایان تأکید کرد: سعی می شود با تقویت امور انتقال و اعطای اختیارات بیشتر به شرکت های توزیع برق بویژه در استان هایی که فاقد برق منطقه ای هستند، انتظار نمایندگان و استانداران این استان ها را نیز تامین کرد.


استخدامی شرکت برق سال 96

استخدامی شرکت برق سال 96 : استخدام وزارت نیرو سال 96 | جدیدترین اخبار و اطلاعیه های استخدامی شرکت برق سال 96 را در این صفحه پیگیری کنید. استخدام شرکت برق 96 از طریق سایت کاریابی به اطلاع کارجویان خواهد رسید.


خبر استخدام وزارت نیرو 96 در مهر ماه 95

ثبت نام استخدام وزارت نیرو : به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، مشاور وزیر نیرو در امور ایثارگران امروز در همایش ایثارگران صنعت آب و برق چهارمحال و بختیاری گفت :امسال آزمون استخدامی وزارت نیرو برگزار می شود . استخدام شرکت برق 96

آقای مرادی برای استخدام وزارت نیرو 96 افزود : پیش بینی می شود از بین ۹۰۰ سهمیه ، پانصد نفر از فرزندان ایثارگران ، جانبازان و خانواده معظم شهدا استخدام شوند. وی برگزاری همایش ایثارگران صنعت آب و برق را در سراسر کشور بسیار ارزشمند بیان کرد . چهارمحال و بختیاری ۲۲۴ شهید و ایثارگر در صنعت آب و برق دارد. در این همایش یاد و خاطره رشادت های رزمندگان اسلام درصنعت آب و برق چهارمحال و بختیاری گرامی داشته شد . استخدام شرکت برق سال 96


استخدام شرکت برق در سال 96 . استخدام شرکت برق سال 96 . استخدام وزارت نیرو سال 96 . استخدام وزارت نیرو در سال 96 . استخدام وزارت نیرو 96 ، دفترچه استخدام وزارت نیرو ، ثبت نام استخدام وزارت نیرو ، استخدامی وزارت نیرو ، ازمون استخدامی وزارت نیرو ، استخدام شرکت آب تهران ، استخدام شرکت آب کرج ، استخدام شرکت آب مشهد ، استخدام شرکت آب تبریز ، استخدام شرکت آب همدان ، استخدام شرکت آب شیراز ، استخدام شرکت آب سمنان ، استخدام شرکت آب اهواز ، استخدام شرکت آب اصفهان ، استخدام شرکت توزیع برق تهران ، استخدام شرکت توزیع برق اصفهان ، استخدام شرکت توزیع برق مشهد ، استخدام شرکت توزیع برق کرج ، استخدام شرکت توزیع برق اصفهان ، استخدام شرکت توزیع برق شیراز

دیدگاه کاربران

captcha


 • خیلی خوبه
 • از چه طریقی باید ثبت نام کرد؟
 • سلام.هیچ متنی مربوط به ثبت نام آزمون و ثبت نام وزارت نیرو در سایت سنجش وجود نداره
 • سلام
  کدوم سایت برای ثبت نام است؟
  • سلام. فعلا سامانه ثبت نامی معرفی نشده
 • دوستان استخدام وزارت نیرو سال جدید کی میادش
 • استخدام وزارت نیرو سال 96
  استخدام وزارت نیرو96
  استخدام وزارت نیرو96
  استخدام وزارت نیرو 96
  استخدام وزارت نیرو ۹۴
  استخدام وزارت نیرو آب و فاضلاب
  استخدام وزارت نیرو ۹۳
  استخدام وزارت نیرو خوزستان
  استخدام وزارت نیرو 96
  استخدام وزارت نیرو اصفهان
  استخدام وزارت نیرو
  استخدام وزارت نیرو 96
  استخدام وزارت نیرو 96
  استخدام وزارت نیرو سال 96
  استخدام وزارت نیرو اهواز
  استخدام وزارت نیرو اراک
  استخدام وزارت نیرو اب سنگین اراک
  استخدام وزارت نیرو آبان 96
  استخدام وزارت نیرو اداره برق
  استخدام وزارت نیرو ابان ماه 96
  استخدام وزارت نیرو ارومیه
  استخدام وزارت نیرو ابان 96
  استخدام وزارت نیرو اردیبهشت 96
  آگهی استخدام وزارت نیرو
  آزمون استخدام وزارت نیرو
  آگهی استخدام وزارت نیرو 96
  آگهی استخدام وزارت نیرو 96
  آگهی استخدام وزارت نیرو در سال 96
  آزمون استخدام وزارت نیرو 96
  آگهی استخدام وزارت نیرو سال 96
  آگهی استخدام وزارت نیرو سال 96
  اگهی استخدام وزارت نیرو96
  اگهی استخدام وزارت نیرو در سال 96
  استخدام وزارت نیرو برق
  استخدام وزارت نیرو برق نیوز
  استخدام وزارت نیرو بهمن 96
  استخدام وزارت نیرو برق منطقه ای
  استخدام وزارت نیرو با مدرک دیپلم
  استخدام وزارت نیرو برق باختر
  استخدام وزارت نیرو بندرعباس
  استخدام وزارت نیرو بوشهر
  استخدام وزارت نیرو برق 96
  استخدام وزارت نیرو بهمن 96
  سوالات استخدامی وزارت نیرو+پاسخنامه
  پورتال استخدام وزارت نیرو
  پیگیری استخدام وزارت نیرو
  نمونه سوالات استخدامی وزارت نیرو+پاسخنامه
  استخدام پیمانی وزارت نیرو
  پرتال استخدام وزارت نیرو
  استخدام وزارت دفاع و پشتیبانی نیرو های مسلح
  استخدام وزارت نیرو تبریز
  استخدام وزارت نیرو تهران
  استخدام وزارت نیرو توانیر
  استخدام وزارت نیرو تبریز 96
  استخدام وزارت نیرو تهران 96
  استخدام وزارت نیرو تبریز96
  استخدام وزارت نیرو تمدید شد؟
  استخدام وزارت نیرو تیرماه 96
  استخدام وزارت نیرو تیر96
  استخدامی وزارت نیرو تهران
  استخدام وزارت نیرو ثبت نام
  ثبت نام استخدام وزارت نیرو 96
  ثبت نام آزمون استخدام وزارت نیرو
  سایت ثبت نام استخدام وزارت نیرو
  زمان ثبت نام استخدام وزارت نیرو 96
  فرم ثبت نام استخدام وزارت نیرو
  ثبت نام در استخدام وزارت نیرو
  ثبت نام برای استخدام وزارت نیرو
  ثبت نام آزمون استخدام وزارت نیرو 96
  سایت ثبت نام استخدام وزارت نیرو 96
  ثبت نام استخدام وزارت نیرو
  ثبت نام استخدامی وزارت نیرو96
  ثبت نام استخدامی وزارت نیرو 96
  ثبت نام استخدامی وزارت نیرو
  استخدام وزارت نیرو جدید
  استخدام وزارت نیرو جدید 96
  استخدامی وزارت نیرو جدید
  استخدامی وزارت نیرو جدید 96
  استخدام وزارت نیرو+نیروگاه جهرم
  جواب استخدام وزارت نیرو
  جزئیات استخدام وزارت نیرو
  جدول استخدام وزارت نیرو
  استخدام وزارت نیرو کارت ورود به جلسه
  استخدام جدید وزارت نیرو سال 96
  استخدام وزارت نیرو چهارمحال و بختیاری
  در مصاحبه استخدامی وزارت نیرو چه می پرسند؟
  چه خبر از استخدام وزارت نیرو
  استخدامی وزارت نیرو چهارمحال
  استخدامی وزارت نیرو چهارمحال بختیاری
  استخدام وزارت نیرو استان چهارمحال
  وزارت نیرو چه رشته هایی استخدام میکند
  چگونگی استخدام در وزارت نیرو
  دفتر چه استخدامی وزارت نیرو
  چه خبر از استخدامی وزارت نیرو
  استخدام وزارت نیرو حوزه ستادی
  استخدام کارشناس حقوقی در وزارت نیرو
  استخدام حراست وزارت نیرو
  استخدام حسابدار وزارت نیرو
  استخدام کارشناس حقوق وزارت نیرو
  استخدام حسابدار در وزارت نیرو
  استخدام کارشناس حقوقی وزارت نیرو
  استخدام وزارت نیرو خراسان رضوی
  استخدام وزارت نیرو خراسان جنوبی
  استخدام وزارت نیرو خراسان شمالی
  استخدام وزارت نیرو خوزستان 96
  استخدام وزارت نیرو خوزستان 96
  استخدام وزارت نیرو خرداد 96
  استخدام وزارت نیرو خرداد 96
  استخدام وزارت نیرو خراسان
  استخدامی وزارت نیرو خوزستان
  استخدام وزارت نیرو در سال 96
  استخدام وزارت نیرو در سال ۹۵
  استخدام وزارت نیرو در سال 96
  استخدام وزارت نیرو در 96
  استخدام وزارت نیرو دی 96
  استخدام وزارت نیرو در سال 1396
  استخدام وزارت نیرو در سال 96
  استخدام وزارت نیرو در سال 96
  استخدام وزارت نیرو در سال 96
  استخدام وزارت نیرو در سال ۹۳
  استخدام در وزارت نیرو
  استخدام در وزارت نیرو 96
  استخدام در وزارت نیرو سال 96
  استخدام در وزارت نیرو سال 96
  استخدام در وزارت نیرو 96
  استخدام در وزارت نیرو 96
  استخدام در وزارت نیرودر سال ۹۳
  استخدام در وزارت نیرو سال 1396
  استخدام در وزارت نیرو گیلان
  استخدامی در وزارت نیرو
  جدول ز استخدام وزارت نیرو
  جدول ز استخدام وزارت نیرو 96
  استخدام وزارت نیرو رشته های مورد نیاز
  استخدام وزارت نیرو رشت
  استخدام وزارت نیرو رشته ها
  استخدامی وزارت نیرو رشته های مورد نیاز
  استخدام وزارت نیرو در رشت
  استخدام وزارت نیرو 96 رشته های مورد نیاز
  سوالات استخدامی وزارت نیرو رایگان
  استخدامی وزارت نیرو خراسان رضوی
  سوالات استخدامی وزارت نیرو رشته برق
  استخدام وزارت نیرو زنجان
  استخدام وزارت نیرو زاهدان
  استخدام وزارت نیرو زنجان 96
  استخدامی وزارت نیرو در زنجان اسفند 96
  زمان استخدام وزارت نیرو
  زمان استخدام وزارت نیرو در سال 96
  زمان ازمون استخدام وزارت نیرو
  زمان مصاحبه استخدام وزارت نیرو
  استخدامی وزارت نیرو زاهدان
  استخدام وزارت نیرو سال 96
  استخدام وزارت نیرو سال ۹۵
  استخدام وزارت نیرو سال 96
  استخدام وزارت نیرو سال ۹۳
  استخدام وزارت نیرو سال 96
  استخدام وزارت نیرو سال ۹۴
  استخدام وزارت نیرو سال 96
  استخدام وزارت نیرو سال 1396
  استخدام وزارت نیرو سال ۹۲
  استخدام وزارت نیرو شیراز
  استخدام وزارت نیرو شهریور 96
  استخدام وزارت نیرو شرکت توانیر
  استخدام وزارت نیرو شهریور 96
  استخدام وزارت نیرو شرایط
  استخدام وزارت نیرو شهرکرد
  استخدام وزارت نیرو شاهرود
  استخدام وزارت نیرو شهر خبر
  استخدام وزارت نیرو شهرضا
  استخدام وزارت نیرو شرکت مادر تخصصی توانیر
  صفحه استخدام وزارت نیرو
  استخدام مهندس صنایع وزارت نیرو
  استخدام مهندس صنایع در وزارت نیرو
  صفحه قبول شدگان استخدام وزارت نیرو
  استخدام وزارت نیرو طرح مهرآفرین
  استخدام وزارت نیرو عسلویه
  شرایط عمومی استخدام وزارت نیرو
  استخدام مهندس عمران در وزارت نیرو
  استخدام مهندس عمران وزارت نیرو
  سوالات عمومی استخدام وزارت نیرو
  عناوین شغلی استخدام وزارت نیرو
  دانلود سوالات عمومی استخدام وزارت نیرو
  نمونه سوالات عمومی استخدام وزارت نیرو
  استخدام وزارت نیرو آذربایجان غربی
  استخدام وزارت نیرو استان آذربایجان غربی
  استخدامی وزارت نیرو آذربایجان غربی
  استخدام وزارت نیرو در آذربایجان غربی
  استخدام وزارت نیرو فارس
  استخدام وزارت نیرو فروردین 96
  استخدام وزارت نیرو فاضلاب
  استخدام وزارت نیرو فوق دیپلم
  استخدام وزارت نیرو آب و فاضلاب روستایی
  استخدامی وزارت نیرو آب و فاضلاب
  فرم استخدام وزارت نیرو
  فراخوان استخدام وزارت نیرو
  استخدام وزارت نیرو و آب و فاضلاب کشور
  استخدام وزارت نیرو قبول شدگان
  استخدام وزارت نیرو قم
  استخدام وزارت نیرو قزوین
  استخدام وزارت نیرو استان قزوین
  استخدام وزارت نیرو استان قم
  استخدام وزارت نیرو در قم
  استخدامی وزارت نیرو در قزوین
  استخدام وزارت نیرو در استان قم
  استخدام وزارت نیرو – نمونه سوالات آزمونهای قبلی
  قانون استخدام وزارت نیرو
  استخدام وزارت نیرو کرمانشاه
  استخدام وزارت نیرو کرمان
  استخدام وزارت نیرو کردستان
  استخدام وزارت نیرو کرمانشاه 96
  استخدام وزارت نیرو کارت
  استخدام وزارت نیرو کرمانشاه 96
  استخدام وزارت نیرو کرمان 96
  استخدام وزارت نیرو کرج
  استخدام وزارت نیرو کرمانشاه سال 96
  استخدام وزارت نیرو گیلان
  استخدام وزارت نیرو گلستان
  استخدام وزارت نیرو گیلان 96
  استخدام وزارت نیرو گیلان 96
  استخدام وزارت نیرو استان گیلان
  استخدام وزارت نیرو در گیلان
  آگهی استخدام وزارت نیرو گیلان
  آزمون استخدامی وزارت نیرو گیلان
  استخدامی وزارت نیرو گیلان
  استخدامی وزارت نیرو گرگان
  استخدام وزارت نیرو لرستان
  استخدام وزارت نیرو استان لرستان
  مدارک لازم برای استخدام وزارت نیرو
  استخدامی وزارت نیرو لرستان
  استخدامی وزارت نیرو استان لرستان
  استخدام وزارت نیرو در استان لرستان
  لغو استخدام وزارت نیرو
  لینک استخدام وزارت نیرو
  مدارک لازم استخدام وزارت نیرو
  لیست رشته های استخدام وزارت نیرو
  استخدام وزارت نیرو مشهد
  استخدام وزارت نیرو مصاحبه
  استخدام وزارت نیرو مپنا
  استخدام وزارت نیرو مازندران
  استخدام وزارت نیرو مهر 96
  استخدام وزارت نیرو مهر 96
  استخدام وزارت نیرو مرداد96
  استخدام وزارت نیرو مرداد 96
  استخدامی وزارت نیرو مهر 96
  استخدام وزارت نیرو استان مرکزی
  استخدام وزارت نیرو نتایج
  نتایج استخدامی وزارت نیرو
  استخدام وزارت نیرو اعلام نتایج
  آزمون استخدامی وزارت نیرو نمونه سوالات
  استخدامی وزارت نیرو اعلام نتایج
  نتایج استخدام وزارت نیرو 96
  نتایج استخدام وزارت نیرو 96
  نتایج استخدام وزارت نیرو
  آزمو ن استخدامی وزارت نیرو
  استخدام وزارت نیرو ویرایش اطلاعات
  استخدام وزارت نیرو و برق
  استخدامی وزارت نیرو کارت ورود به جلسه
  ویرایش استخدام وزارت نیرو
  استخدام وزارت نیرو در شرکت های وابسته
  وضعیت استخدام وزارت نیرو
  استخدام وزارت نیرو همدان
  استخدام وزارت نیرو هرمزگان
  استخدامی وزارت نیرو همدان
  استخدام وزارت نیرو استان همدان
  استخدام های وزارت نیرو
  رشته های استخدام وزارت نیرو
  استخدام وزارت نیروی
  استخدام وزارت نیروی انتظامی
  استخدام وزارت نیروی خوزستان
  استخدام وزارت نیروی زنجان
  استخدام وزارت نیروی 96
  استخدام وزارت نیروی تبریز
  استخدام وزارت نیروی سال 96
  استخدام وزارت نیرو یزد
  استخدام وزارت نیرو یاسوج
  استخدام وزارت نیرو در یزد
  ی استخدام وزارت نیرو
  اطلاعیه ی استخدام وزارت نیرو
  نتیجه ی استخدامی وزارت نیرو
  استخدام وزارت نیرو 1396
  استخدام وزارت نیرو 1396
  استخدام وزارت نیرو 1396
  استخدام وزارت نیرو 1396
  استخدامی وزارت نیرو 1396
  استخدامی وزارت نیرو 1396
  استخدامی وزارت نیرو 1396
  استخدام وزارت نیرو سال 1396
  نتایج استخدامی وزارت نیرو 1396
  استخدام 3000 نفر در وزارت نیرو
  استخدام 4000نفر در وزارت نیرو
  استخدام 4هزار نفر در وزارت نیرو
  استخدام 4 هزار نفر در وزارت نیرو
  استخدام وزارت نیرو 88
  استخدام وزارت نیرو 96
  استخدام وزارت نیرو سال 96
  استخدامی وزارت نیرو سال 96
  استخدام وزارت نیرو 96
  استخدام وزارت نیرو 96
  استخدام وزارت نیرو 96
 • استخدام شرکت برق مشهد
  استخدام شرکت برق اصفهان
  استخدام شرکت برق
  استخدام شرکت برق 96
  استخدام شرکت برق منطقه ای فارس
  استخدام شرکت برق 96
  استخدام شرکت برق تهران
  استخدام شرکت برق گیلان
  استخدام شرکت برق خراسان رضوی
  استخدام شرکت برق یزد
  استخدام شرکت برق
  استخدام شرکت برق تبریز
  استخدام شرکت برق باختر
  استخدام شرکت برق خوزستان
  استخدام شرکت برق شیراز
  استخدام شرکت برق منطقه ای خوزستان
  استخدام شرکت برق همدان
  استخدام شرکت برق منطقه ای تهران
  استخدام شرکت برق ارومیه
  استخدام شرکت برق اهواز
  استخدام شرکت برق استان اصفهان
  استخدام شرکت برق اصفهان96
  استخدام شرکت برق استان تهران
  استخدام شرکت برق اوکسین
  استخدام شرکت برق اصفهان 96
  استخدام شرکت برق ایلام
  استخدام شرکت برق اردبیل
  آگهی استخدام شرکت برق
  آزمون استخدامی شرکت برق
  آزمون استخدامی شرکت برق مشهد
  آگهی استخدام اداره برق
  آگهی استخدام اداره برق 96
  آگهی استخدام اداره برق آذربایجان غربی
  آگهی استخدام اداره برق ارومیه
  آگهی استخدام اداره برق شیراز
  آگهی استخدام اداره برق کرمان
  آگهی استخدام اداره برق رشت
  استخدام شرکت برق باختر اراک
  استخدام شرکت برق بوشهر
  استخدام شرکت برق بیرجند
  استخدام شرکت برق بندرعباس
  استخدام اداره برق بندرعباس
  استخدام اداره برق بوشهر
  استخدام اداره برق بابل
  استخدام اداره برق بم
  استخدام اداره برق بابلسر
  استخدام مهندس برق در شرکت پیمانکاری
  استخدام شرکت پیمانکاری برق
  استخدامی اداره برق پارسیان
  استخدام شرکت برق تهران 96
  استخدام شرکت برق توانیر
  استخدامی شرکت برق تهران
  استخدام اداره برق تبریز
  استخدام اداره برق تهران
  استخدام شرکت توزیع برق آذربایجان غربی
  استخدام شرکت توزیع برق تبریز
  استخدام شرکت توزیع برق گیلان
  ثبت نام استخدام شرکت برق
  ثبت نام استخدامی اداره برق ارومیه
  ثبت نام استخدامی اداره برق
  ثبت نام آزمون استخدامی شرکت برق
  ثبت نام آزمون استخدامی اداره برق
  ثبت نام استخدامی شرکت برق
  ثبت نام استخدام اداره برق 96
  ثبت نام استخدامی اداره برق 96
  ثبت نام استخدامی اداره برق زاهدان
  ثبت نام استخدامی اداره برق مازندران
  استخدام شرکت برق جهرم
  استخدام شرکت برق جنوب کرمان
  استخدام اداره برق خراسان جنوبی
  استخدامی اداره برق جدید
  استخدام شرکت توزیع برق جنوب استان کرمان
  استخدامی شرکت برق خراسان جنوبی
  استخدام اداره برق خراسان جنوبی
  استخدامی اداره برق خراسان جنوبی
  استخدام جدید شرکت برق
  استخدام اداره برق جدید
  استخدام شرکت برق چهارمحال
  استخدام شرکت برق چهارمحال و بختیاری
  استخدام اداره برق چهارمحال وبختیاری
  استخدامی اداره برق چهارمحال و بختیاری
  استخدام شرکت برق نوشهر و چالوس
  استخدام اداره برق چهارمحال
  استخدام اداره برق چالدران
  استخدام اداره برق چالوس
  استخدام اداره برق چابهار
  استخدامی اداره برق چابهار
  استخدام شرکت برق تربت حیدریه
  استخدامی شرکت برق تربت حیدریه
  استخدامی اداره برق تربت حیدریه
  استخدام شرکت برق خراسان جنوبی
  استخدام شرکت برق خراسان
  استخدام شرکت برق خراسان شمالی
  استخدام شرکت برق خوزستان 96
  استخدام شرکت برق خمینی شهر
  استخدامی شرکت برق خراسان
  استخدامی شرکت برق خراسان رضوی
  استخدام شرکت برق در سال 96
  استخدام شرکت برق در مشهد
  استخدام شرکت برق در تهران
  استخدام شرکت برق در سال 96
  استخدام شرکت برق در کرمان
  استخدام شرکت برق در رشت
  استخدامی اداره برق دماوند
  استخدامی شرکت برق درسال96
  استخدام اداره برق در سال 96
  استخدام اداره برق در سال 96
  استخدام در شرکت برق
  استخدام در شرکت برق منطقه ای تهران
  استخدام در شرکت برق مشهد
  استخدام در شرکت برق اصفهان
  استخدام در شرکت برق تهران
  استخدام در شرکت برق منطقه ای گیلان
  استخدام در شرکت برق خراسان شمالی
  استخدام در اداره برق
  استخدام در اداره برق تبریز
  استخدام در اداره برق تهران
  استخدام شرکت برق رشت
  استخدام اداره برق رشت
  استخدام اداره برق رشت 96
  استخدام اداره برق رامسر
  استخدام در اداره برق رشت
  آزمون استخدامی اداره برق رشت
  استخدامی شرکت برق استان خراسان رضوی
  استخدام شرکت برق زنجان
  استخدام شرکت برق زاهدان
  استخدام شرکت برق زنجان 96
  استخدام اداره برق زنجان
  استخدام اداره برق زاهدان
  استخدام اداره برق زنجان سال 96
  استخدامی اداره برق زاهدان
  استخدامی اداره برق زاهدان 96
  استخدام شرکت توزیع برق زنجان
  استخدام اداره برق استان زنجان
  استخدام شرکت برق ساری
  استخدام شرکت برق سال 96
  استخدام شرکت برق سمنان
  استخدام شرکت برق سال 96
  استخدام شرکت برق سال 96
  استخدام شرکت برق سال ۹۳
  استخدام شرکت برق سیستان و بلوچستان
  استخدام شرکت برق سنندج
  استخدامی اداره برق سال 1396
  استخدامی شرکت برق سال 96
  استخدام شرکت برق شهید مفتح همدان
  استخدام شرکت برق شهرکرد
  استخدام شرکت برق شاهرود
  استخدام شرکت برق شهید منتظری اصفهان
  استخدامی شرکت برق شیراز
  استخدام اداره برق شیراز
  استخدام اداره برق شهرکرد
  استخدام اداره برق شاهرود
  استخدام اداره برق شهرستان خوی
  استخدام شرکت برق صنعتی تک رو
  استخدام شرکت برق صنعت ایستا
  استخدام شرکت برق صبا
  استخدام شرکت برق صنعتی
  استخدامی شرکت برق صبا
  استخدام شرکت صنایع برق و انرژی صبا
  استخدام در شرکت برق صبا
  استخدام شرکت برق و انرژی صبا
  استخدام شرکت مهندسی برق شکوه صنعت
  آگهی استخدام شرکت آب و برق صبا
  استخدامی اداره برق طبس
  استخدام مهندس برق شرکت ظریف مصور
  استخدام مهندس برق در شرکت ظریف مصور
  استخدام شرکت برق عسلویه
  استخدام اداره برق بندر عباس
  استخدامی اداره برق بندر عباس
  استخدام شرکت برق غدیر اوکسین
  استخدام شرکت برق آذربایجان غربی
  استخدام اداره برق اذربایجان غربی
  استخدام اداره برق آذربایجان غربی96
  استخدامی اداره برق آذربایجان غربی
  استخدام شرکت توزیع برق استان آذربایجان غربی
  استخدام شرکت توزیع نیروی برق استان آذربایجان غربی
  استخدام اداره برق غرب مازندران
  استخدامی اداره برق غرب مازندران
  استخدام شرکت برق فارس
  استخدام اداره برق فارس
  استخدام شرکت توزیع برق فارس
  استخدام شرکت برق استان فارس
  استخدامی شرکت برق استان فارس
  استخدام اداره برق استان فارس
  استخدام شرکت توزیع نیروی برق فارس
  استخدام شرکت مدیریت تولید برق فارس
  استخدامی اداره برق استان فارس
  استخدامی شرکت برق منطقه ای فارس
  استخدام شرکت برق قم
  استخدام شرکت برق قزوین
  استخدام اداره برق قزوین
  استخدام اداره برق قم
  استخدامی اداره برق قم
  استخدام اداره برق استان قزوین
  استخدامی شرکت برق قم
  استخدام اداره برق قائمشهر
  استخدام اداره برق قزوین 96
  استخدام اداره برق قم در سال 96
  استخدام شرکت برق کرمان
  استخدام شرکت برق کرج
  استخدام شرکت برق کرمانشاه
  استخدام شرکت برق کرمان 96
  استخدام شرکت برق کهنوج
  استخدام شرکت برق کردستان
  استخدامی شرکت برق کرمانشاه
  استخدام اداره برق کرمانشاه
  استخدام اداره برق کرمان
  استخدام اداره برق کرج
  استخدام شرکت برق گلستان
  استخدام شرکت برق گیلان 96
  استخدام شرکت برق گیلان 96
  استخدام شرکت برق گرگان
  استخدام اداره برق گرگان
  استخدام اداره برق گیلان 96
  استخدام اداره برق گیلان96
  استخدامی اداره برق گلستان
  استخدامی اداره برق گیلان
  استخدام شرکت برق لرستان
  استخدام اداره برق لاهیجان
  استخدام اداره برق استان لرستان
  استخدامی شرکت برق لرستان
  استخدام اداره برق لرستان
  استخدام اداره برق لنجان
  استخدام اداره برق لردگان
  استخدامی اداره برق لرستان
  استخدامی اداره برق لردگان
  استخدام شرکت توزیع برق لرستان
  استخدام شرکت برق منطقه ای
  استخدام شرکت برق منطقه ای زنجان
  استخدام شرکت برق منطقه ای اصفهان
  استخدام شرکت برق منطقه ای باختر
  استخدام شرکت برق منطقه ای کرمان
  استخدام شرکت برق منطقه ای کرمانشاه
  استخدام شرکت برق نیشابور
  استخدام اداره برق نیرو
  استخدامی اداره برق نیشابور
  استخدامی برق شرکت نفت
  استخدام اداره برق وزارت نیرو
  استخدام شرکت توزیع نیروی برق مازندران
  استخدام شرکت توزیع نیروی برق تهران
  استخدام شرکت برق و فن تبریز
  استخدام اداره برق و آب
  استخدام اداره برق ورامین
  استخدام شرکت آب و برق خوزستان
  استخدام شرکت آب و برق کیش
  استخدام شرکت اب و برق
  استخدام اداره برق سیستان و بلوچستان
  استخدام شرکت برق هرمزگان
  استخدامی شرکت برق همدان
  استخدام اداره برق همدان
  استخدام اداره برق هشتگرد
  استخدامی اداره برق همدان
  استخدامی شرکت توزیع برق هرمزگان
  استخدامی اداره برق استان هرمزگان
  استخدام مهندس برق در شرکت های معتبر
  استخدام مهندس برق در شرکت های خارجی
  استخدام شرکت برق یاسوج
  استخدام اداره برق یزد
  استخدام اداره برق یزد 96
  استخدام اداره ی برق
  استخدام اداره ی برق تبریز
  استخدامی اداره ی برق
  استخدام شرکت برق منطقه ای یزد
  استخدامی شرکت برق یزد
  استخدامی شرکت برق یاسوج
  استخدام شرکت برق 1396
  استخدامی شرکت برق 1396
  استخدام اداره برق 1396
  استخدام اداره برق 1396
  استخدامی اداره برق 1396
  استخدام اداره برق سال 1396
  استخدام شرکت برق 96
  استخدام شرکت برق 96
  استخدامی شرکت برق 96
  استخدامی شرکت برق 96
  استخدام اداره برق 96
  استخدام اداره برق 96
  استخدامی اداره برق 96