X
کارفرما ثبت آگهی استخدام
بدانیم که : تنها شکافی که بین ما و رویایمان قرار دارد ، با کمی اراده به عمل و کمی اعتقاد راسخ پر می شود
برای عقب نموندن از آخرین استخدامی ها اینجا کلیک کن و سریع عضو شو :)
استخدام نیروی انتظامی سال 96 | مهلت استخدامی نیروی انتظامی تا 13 تیر

استخدام نیروی انتظامی سال 96 | مهلت استخدامی نیروی انتظامی تا 13 تیر

وضعیت آگهی: غیر فعال
تاریخ انتشار: 1396/04/10
تعداد دیدگاه: 170 دیدگاه
مهلت تماس این آگهی به پایان رسیده است.

استخدام نیروی انتظامی

در این صفحه کلیه اخبارهای رسمی استخدام نیروی انتظامی 96 درج میشود. همچنین شرایط استخدام نیروی انتظامی سال 96 و آزمون استخدامی نیروی انتظامی تشریح میشود. فراخوان های استخدامی نیروی انتظامی شهرستانها به ادامه مطلب توجه فرمایید.

اطلاعیه 1 مهر 1396: آگهی استخدام نیروی انتظامی 96 (مقطع درجه داری)

اطلاعیه 10 تیر 1396 : استخدام جدید نیروی انتظامی – مهلت ثبت نام از 3 الی 13 تیرماه 96

اطلاعیه 29 خرداد ماه  1396 : فراخوان جدید نیروی انتظامی

اطلاعیه 27 خرداد ماه  1396 : اطلاعیه جدید نیروی انتظامی

 

اطلاعیه 25 خرداد 96 نیروی انتظامی : فراخوان استخدام نیروی انتظامی در چند استان کشور

خبر ۱۳ اردیبهشت ۹۶: به کارگیری نیروهای حرفه ای و آموزش دیده در کلانتری ها

خبر ۱۰ اردیبهشت ۹۶: جذب ۲۰۰ نفر از نگهبانان محله توسط معاونت پیشگیری انتظامی کرمانشاه

تاریخچه نیروی انتظامی

تاریخچه نیروی انتظامی در دوران باستان

سرزمین ایران از دو هزار سال پیش در زمان شروع پادشاهی هخامنشیان، سیستم امپراطوری وسیع و قدرتمندی را به خود دید. لازمه بقا و ماندگاری هر حکومتی، بی شک حفظ امنیت و برقراری نظم در آن می باشد. در دوران قبل باستان، ریش سفیدان و واسطه گران بین مردم داوری و ایجاد نظم و قانون میکردند؛ در دوره هخامنشیان شهربان، در زمان اشکانیان سازمان پولیس، در دوره ساسانیان شهریک، در دوران اسلام شرطه ها و پس از اسلام، داروغه و در زمان قاجار، نسفچی و فراشباشی وظیفه ایجاد نظم در جامعه را بر عهده داشتند.

 

از دوران باستان تا به امروز، انواع سیستم های امنیتی و انتظامی مختلف در کشور عزیز ما ایران تجربه شده است که قریب به اتفاق همگی از نوع یک سیستم کاملا سنتی بودند؛ اما نزدیک به صد سال است که سیستم نوین و داینامیک جدیدی برای ایجاد نظم و امنیت کشوری در کشور اجرا میشود.

 

نیروی انتظامی در دوران معاصر

پس از به قدرت رسیدن ناصرالدین شاه و شروع سفرهای سه گانه ایشان به کشورهای اروپایی، دیدن امنیت و سازمان پلیس آن کشورها شاه را ترغیب کرد که با یک مستشار بلندپایه بلژیکی دعوت کند که به ایران بیاید تا سیستم نوین سازمان پلیسی به سبک اروپا را در ایران مستقر و پیاده سازی کند.

سیستم نیروی انتظامی ایران تا قبل پیروزی مقدس انقلاب اسلامی به طور عمده به دو دسته کلی پلیس ژاندارمری و پلیس شهربانی تقسیم بندی میشد. حیطه فعالیت ژاندارمری روی بخشهای مرزی و روستایی کشور بود و شهربانی تمرکز خود را روی شهرهای کشور معطوف کرده بود. پس از پیروزی انقلاب اسلامی، کمیته انقلاب اسلامی نیز در راستای حفظ امنیت، افزایش نظم و قانون جامعه، به سیستم نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران ملحق شد.

 

نیروی اننظامی پس از انقلاب اسلامی

بعدها بدلیل کثرت و عدم سازماندهی نیروی های انتظامی، سرانجام در سال 1370 نمایندگان مجلس  تصمیم گرفتند سه قوای پلیس شهری، ژاندارمری و کمیته را در یک پلیس واحد ادغام کنند. بر اساس سیاست های جدید جمهوری اسلامی ایران، پلیس زیرمجموعه ای از ستاد نیروهای مسلح کشور میباشد.

 

نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران شامل سه بخش فرماندهی، عقیدتی سیاسی و حفاظت اطلاعات است. در سیستم پلیس تمام کشورهای دنیا بخش فرماندهی و حفاظت اطلاعات کاملا مشهود میباشد اما بخش عقیدتی سیاسی کاملا مختص کشور عزیزمان ایران میباشد. از وظایف این سازمان میتوان به حفظ ارزش ها و آرمان های مقدس دین اسلام و انقلاب اسلامی اشاره کرد.

 

استخدام در نیروی انتظامی

در این بخش بطور مفصل به استخدامی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران خواهیم پرداخت و شرایط و نحوه استخدام نیروی انتظامی را برایتان تشریح خواهیم کرد. استخدامی نیروی انتظامی هر سال از طریق منابع رسمی و روزنامه های کثیرالانتشار رسمی منتشر میشود و در دسترس عموم قرار میگیرد. متقاضیان ابتدا باید شرایط استخدام در نیروی انتظامی را کامل مطالعه کنند و سپس نسبت به استخدام شدن در نیروی انتظامی مراحل استخدامی این ارگان نظامی را انجام دهند.

 

چگونگی استخدام شدن در نیروی انتظامی بطور کافی برای شما علاقه مندان عزیز در این مطلب تشریح میشود. استخدام نیروی انتظامی را میتوان یکی از پرطرفدارترین مراکز استخدامی کشور دانست چرا که هرسال نزدیک به دو میلیون نفر در آزمون استخدامی نیروی انتظامی شرکت میکنند و متقاضی استخدام در نیروی انتظامی میشوند.

 

استخدام نیروی انتظامی 96

خیل عظیمی از علاقه مندان به استخدام نیروی انتظامی 96 هستند که هیچگونه اطلاعاتی نسبت به شرایط استخدام نیروی انتظامی سال 96 ندارند. ما در این مقاله سعی خواهیم کرد کلیه تذکرات و شرایط استخدام در نیروی انتظامی را برای این دسته از علاقه مندان به استخدام نیروی انتظامی در سال 96 تشریح کنیم.

 • اعتقاد و ایمان به دین مقدس اسلام مهم ترین پارارمتر از شرایط استخدامی نیروی انتظامی میباشد. اسلام دین مهربانی، ایثار و کمک به خلق خداست و اولین انگیزه یک پلیس مسلمان از استخدام شدن در نیروی انتظامی باید کمک به خلق خدا باشد.

 

 • اعتقاد و ایمان به ولایت فقیه و قانون اساسی جمهوری اسلامی، دومین پارامتر از شرایط استخدام نیروی انتظامی 96 میباشد. شخصی که علاقه مند به استخدام نیروی انتظامی میباشد، باید به قانون اساسی کشور ایمان راسخ داشته باشد و روحیه ایثار و جهاد در راه وطن را در خود زنده کند.

 

 

 • عدم سابقه عضویت در احزاب سیاسی داخلی و خارج از کشور، یکی دیگر از شروط مهم استخدامی نیروی انتظامی سال 96 میباشد. پلیس اگر وابسته به یکی از احزاب سیاسی باشد، کمک به خلق خدا و ایجاد انظباط در جامعه را در راستای منفعت طلبی های حزبی خود انجام خواهد داد. بنابراین عدم سابقه در حزب های سیاسی، یک شرط مهم استخدامی نیروی انتظامی در سال 96 میباشد.

 

 • نداشتن سوپیشینه کیفری از پارامترهای مهم استخدام نیروی انتظامی میباشد. متقاضی استخدامی نیروی انتظامی در هنگام ثبتنام باید سوپیشینه خود را از دفاتر پیشخوان دولت درخواست کند.

 

 • نداشتن اعتیاد به مواد مخدر از مفاد خیلی مهم از شروط استخدام در نیروی انتظامی 96 میباشد. فردی که گرفتار اعتیاد است، هیچوقت نمیتواند وظایف پلیسی و آرمانی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران را انجام دهد.

 

 • سلامت روانی و جسمی فرد متقاضی استخدام نیروی انتظامی سال 96 باید اثبات شود. بنابراین یکی از مراحل استخدامی نیروی انتظامی، انجام تست های پزشکی و ورزشی هوشمند میباشد.

 

توضیحات تکمیلی استخدام نیروی انتظامی

 1. متقاضیان استخدام نیروی انتظامی میبایست آمادگی این را داشته باشند که بتوانند در کلیه نقاط ایران عزیزمان خدمت کنند. نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در راستای پوشش دهی کلیه مناطق سرزمین کشورمان، این سیاست را در پیش دارد که نیروهای انتظامی را بطور گسترده در کلیه مناطق ایران اسلامی پخش کند و برای حفط امنیت کشور، از متمرکزگرایی خودداری کند.
 2. استخدام در نیروی انتظامی برای افرادی که کارت معافیت پزشکی دارند، ممنوع میباشد.
 3. متقاضیانی که مهر غیبت سربازی دارند، از استخدام نیروی انتظامی 96 محروم میشوند.

 

آزمون استخدامی نیروی انتظامی

تسهیلات استخدامی نیروی انتظامی

افراد استخدام شده در نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران، دوره خدمت آنها به منزله انجام سربازی میباشد. این بدین معناست اگر فردی که علاقه مند به استخدام نیروی انتظامی باشد، و اگر خدمت سربازی را نیز انجام نداده است، در صورتی که در نیروی انتظامی استخدام شود، از خدمت سربازی معاف میشود.

افراد استخدام شده در آزمون استخدامی نیروی انتظامی از کلیه خدمات رفاهی و تسهیلاتی جمهوری اسلامی ایران برخوردار خواهند شد.

 

ثبت نام نیروی انتظامی سال 96

 

استخدام نیروی انتظامی سال 96

متقاضیان استخدام نیروی انتظامی سال 96 بمحض اولین اطلاعیه رسمی استخدامی نیروی انتظامی که از ناجا منتشر میشود، در این صفحه بروزرسانی میشود. بنابراین کلیه اخبار رسمی لحظه به لحظه استخدام نیروی انتظامی 96 را میتوانید در این صفحه پیگیری کنید.

 

آزمون استخدامی نیروی انتظامی هر ساله توسط ناجا برگزار میشود و پیش از آن در جراید رسمی به تمام متقاضیان استخدام نیروی انتظامی 96 اطلاع رسانی میشود. بمحض انتشار رسمی تاریخ استخدام نیروی انتظامی در سال 96 ، در این صفحه بروزرسانی میشود.


اطلاعیه 10 اسفند 95

احتمال دائمی‌شدن قانون آزمایشی استخدام جدید نیروی انتظامی درصورت عدم ارائه لایحه جامع دولت

در رابطه با شرایط استخدام نیروی انتظامی سال 96 و در جریان نشست علنی مجلس، رییس مجلس شورای اسلامی از نیروی انتظامی خواست تا طی دو سالی که به آنها فرصت داده شده است لایحه دائمی قانون استخدام جدید نیروی انتظامی را به مجلس تحویل دهد، در صورت عدم انجام این کار توسط نیروی انتظامی قانون جاری در رابطه با شرایط استخدام جدید نیروی انتظامی که حالت آزمایش دارد دائمی می شود.

در جلسه انجام شده، قانون مربوط به شرایط استخدام جدید نیروی انتظامی 96 و استخدام درجه داری نیروی انتظامی و مدت اجرای آزمایشی قانون استخدام جدید نیروی انتظامی 95 جمهوری اسلامی ایران، توسط نمایندگان مجلس شورای اسلامی به مدت دو سال تمدید شد. کلیات و جزئیات تمدید مدت اجرای آزمایشی قانون استخدام جدید نیروی انتظامی افسری در سال 96 توسط نمایندگان مجلس شورای اسلامی تصویب شد.

به گفته علی لاریجانی نیروی انتظامی لایحه دائمی قانون شرایط استخدام در نیروی انتظامی 96 را هر چند دیر ولی تهیه کرده و به دولت تحویل داده است. لاریجانی ادامه داد در صورتی که لایحه تمدید مدت اجرای آزمایشی قانون شرایط استخدام در نیروی انتظامی سال 96 به صورتی که پیشنهاد شده تصویب شود، نیروی انتظامی یک سال فرصت خواهد داشت تا سال آینده باز این مشکل تکرار نشود. رییس مجلس خاطرنشان کردند، برای اینکه دولت بتواندلایحه جامعی را به مجلس بدهد مهلت اجرای آزمایشی شرایط استخدام نیروی انتظامی افسری سال 96 دو سال تعیین شود. در صورت عدم انجام این کار، شرایط استخدام جدید نیروی انتظامی قانون مشخصی نخواهد داشت دچار مشکل می شود. از 204 نماینده که در جلسه حضور داشتند، کلیات مربوط به این لایحه با ۱۳۴ رای و جزئیات آن با ۱۴۵ رای به تصویب مجلس رسید.

روح الله بابایی صالح در مورد بند ( د ) ماده ۱۲۳ لایحه برنامه ششم مبنی بر مجوز استخدام نیروی انتظامی افسری 96 به صورت سالانه ۶۶ هزار نیروی استخدامی جدید به نیروی انتظامی در لایحه برنامه ششم، اعلام کرد نمایندگان بر اساس این بند با تایید ستاد کل نیروهای مسلح به نیروی انتظامی مجوز استخدام جدید نیروی انتظامی افسری را ۳۰ هزار نیرو تا پایان برنامه یعنی سالانه ۶ هزار نیرو اعلام کرده اند. انتظار می رود با استخدام جدید نیروی انتظامی سال 96 به این تعداد، در نیروی انتظامی، شاهد توفیق روز افزون نیروی انتظامی در خدمت رسانی به مردم باشیم.

در نشست خبری آخرین روز از هفته ناجا سرهنگ پاسدار علی پورنخعی به آموزش‌های مهم و اساسی و عملکرد خوب یگان ‌ویژه اشاره نمود و بیان کرد یگان‌ویژه جمهوری‌ اسلامی‌ ایران در خاورمیانه حرف اول را می‌زند و در صدد استخدام دانشگاه افسری نیروی انتظامی هستیم. وی عنوان مشت آهنین نیروی‌انتظامی را به یگان ویژه دادو اضافه کرد این یگان در موقعیت‌های خاص و ماموریت‌های ویژه نیروی‌انتظامی را پشتیبانی می‌کنند.

 

استخدام نیروی انتظامی زن

اعلام استخدام نیروی انتظامی زن در نیروهای یگان ویژه تا پایان سال توسط فرمانده یگان‌ ویژه استان کرمان، وی اضافه کرد جهت استخدام نیروی انتظامی زن به دنبال جذب سهمیه هستیم.
بنابران می توان اضافه کرد که نیروی انتظامی از اعلام تاریخ جدید استخدام نیروی انتظامی 96 و استخدام نیروی انتظامی زن خبر داد که برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه سایت استخدام نیروی انتظامی مراجعه نمایید.

استخدام نیروی انتظامی

استخدام نیروی انتظامی سال 96


سایت نیروی انتظامی ، شرایط استخدام نیروی انتظامی  , استخدام نیروی انتظامی افسری 96  , استخدام نیروی انتظامی سال 96 , سایت نیروی انتظامی , تاریخ استخدام نیروی انتظامی , استخدامی نیروی انتظامی , استخدام نیروی انتظامی افسری , استخدام نیروی انتظامی در سال 96
استخدام نیروی انتظامی افسری 96 , استخدام جدید نیروی انتظامی  , استخدام نیروی انتظامی زن , استخدام دانشگاه افسری نیروی انتظامی , استخدام درجه داری نیروی انتظامی ، آزمون استخدامی نیروی انتظامی 96 ، آزمون استخدامی نیروی انتظامی سال 96

دیدگاه کاربران

captcha


 • سلام تا الان۱۶سال با سپاه در ارتباط بودم و کارهاشون را انجام میدادم الان استخدامی زدن فقط سربازی نرفتم و گرنه همه شرایط را دارم اونوقت میگم سربازیم را تو سپاه میگزرونم بعد استخدامم کنید ولی قبول نمیکنن
  • سلام

   آگهی استخدامیشون رو توی چه منبعی دیدید؟
 • عالی
 • سلام من دیپلمم فنی حسابداریه بامعدل 16/30میخواسم بدون گزینش دیپلم فنی کیه؟ لطفا فنی حرفه ای کاردانشم قبول کنید ممنون
  • سلام آقای محمدصمدی. استخدمی های نیروی انتظامی مهلتش تموم شد.
  • سلام داداش من هفته قبل ستاد استخدام ناجا بود رفتم پرسیدم گفتن استخدام فقط از رشته نظری «تجربی ،انسانی، ریاضی»از رشته فنی حرفه ای و فنی کاردانش استخدامی نمی کنن منم رشته‌ام فنی کاردانش میخوام برم تغییر رشته بدم
 • سلام دوستداشتم استخدام نیروی انتظامی بشم.
  دیپلم کار دانش.
  20سالمه همراه با کارت پایان خدمت
  • دادا این که چیزی نیس منم رشتم فنی کاردانش رفتم مدرسه پرسیدم گفتم باید بری بزرگ سالان چند تا درس برداری پاس کنی تا بتونی رشته تغیر بدی یعنی باید درسای مربوط به اون رشته بخونی پاس کنی
 • سلام
  دوستان برای استخدام نیروی انتظامی با فنی کاردانش قبول میکنن و این که مدرک کامپیوتر حتما باید بین المللی باشه یا فرقی نداره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ممنون میشم اگه جواب سوالمو بدین
  • سلام علیرضا یوسفی. مدرک تحصیلی مورد تایید آموزش و پرورش و وزارت علوم مورد تایید نیروی انتظامی میباشد. دیپلم کاردانش هم تایید میکنن
   • سلام
    من شنیدم فقط از رشته نظری بر میدارن حالا باید برم ستاد گذینش ناجا بپرسم اگه فنی کاردانش نگیرم باید تغییر رشته بدم انسانی کنم خدا کنع انشاالله کارمون درست شه دعا کنید
 • سلام چرا از رشته های علوم قرانی نیرو نمیگیرین
 • با عرض سلام
  تقاظا استخدام در اورگان دولتی دارم باتشکر .
 • با عرض
  سلام تقاضا استخدام در نیرو انتظامی دارم ممنون
 • سلام من الان دانشجو هستم میتونم ثبت نام کنم؟ مهلتش گذشته یا ن؟
 • سلام.بنده معدلم 13.5 هست پدرم ایثارگر با 27 ماه حضور در جبهه و خودم 4 سال فعال دارم.کارت سبز هم دارم.میخواستم بدونم برا معدل گیر نمیدن با این شرایط؟؟؟
  ممنونم واسه جواب کسی جواب بده❤
 • سلام چرا واسه ثبت نام سایت باز نمیکنه راهنمایی ممنون
 • سلام دوستان چراسایت ثبت نام باز نمیکنه1 3 4 5

telegram karyab