X
کارفرما ثبت آگهی استخدام
کد تخفیف تا پایان سال 1396 : با کد karyab20 آگهی استخدامی تان را با 20% مبلغ کمتر ثبت نمایید
برای عقب نموندن از آخرین استخدامی ها اینجا کلیک کن و سریع عضو شو :)
استخدام نیروی انتظامی سال 96 | مهلت استخدامی نیروی انتظامی تا 13 تیر

استخدام نیروی انتظامی سال 96 | مهلت استخدامی نیروی انتظامی تا 13 تیر

وضعیت آگهی: غیر فعال
تاریخ انتشار: 1396/04/10
تعداد دیدگاه: 170 دیدگاه
مهلت تماس این آگهی به پایان رسیده است.
استخدام نیروی انتظامی سال 96 | مهلت استخدامی نیروی انتظامی تا 13 تیر
1 (20%) 2 votes

استخدام نیروی انتظامی

در این صفحه کلیه اخبارهای رسمی استخدام نیروی انتظامی 96 درج میشود. همچنین شرایط استخدام نیروی انتظامی سال 96 و آزمون استخدامی نیروی انتظامی تشریح میشود. فراخوان های استخدامی نیروی انتظامی شهرستانها به ادامه مطلب توجه فرمایید.

اطلاعیه 1 مهر 1396: آگهی استخدام نیروی انتظامی 96 (مقطع درجه داری)

اطلاعیه 10 تیر 1396 : استخدام جدید نیروی انتظامی – مهلت ثبت نام از 3 الی 13 تیرماه 96

اطلاعیه 29 خرداد ماه  1396 : فراخوان جدید نیروی انتظامی

اطلاعیه 27 خرداد ماه  1396 : اطلاعیه جدید نیروی انتظامی

 

اطلاعیه 25 خرداد 96 نیروی انتظامی : فراخوان استخدام نیروی انتظامی در چند استان کشور

خبر ۱۳ اردیبهشت ۹۶: به کارگیری نیروهای حرفه ای و آموزش دیده در کلانتری ها

خبر ۱۰ اردیبهشت ۹۶: جذب ۲۰۰ نفر از نگهبانان محله توسط معاونت پیشگیری انتظامی کرمانشاه

تاریخچه نیروی انتظامی

تاریخچه نیروی انتظامی در دوران باستان

سرزمین ایران از دو هزار سال پیش در زمان شروع پادشاهی هخامنشیان، سیستم امپراطوری وسیع و قدرتمندی را به خود دید. لازمه بقا و ماندگاری هر حکومتی، بی شک حفظ امنیت و برقراری نظم در آن می باشد. در دوران قبل باستان، ریش سفیدان و واسطه گران بین مردم داوری و ایجاد نظم و قانون میکردند؛ در دوره هخامنشیان شهربان، در زمان اشکانیان سازمان پولیس، در دوره ساسانیان شهریک، در دوران اسلام شرطه ها و پس از اسلام، داروغه و در زمان قاجار، نسفچی و فراشباشی وظیفه ایجاد نظم در جامعه را بر عهده داشتند.

 

از دوران باستان تا به امروز، انواع سیستم های امنیتی و انتظامی مختلف در کشور عزیز ما ایران تجربه شده است که قریب به اتفاق همگی از نوع یک سیستم کاملا سنتی بودند؛ اما نزدیک به صد سال است که سیستم نوین و داینامیک جدیدی برای ایجاد نظم و امنیت کشوری در کشور اجرا میشود.

 

نیروی انتظامی در دوران معاصر

پس از به قدرت رسیدن ناصرالدین شاه و شروع سفرهای سه گانه ایشان به کشورهای اروپایی، دیدن امنیت و سازمان پلیس آن کشورها شاه را ترغیب کرد که با یک مستشار بلندپایه بلژیکی دعوت کند که به ایران بیاید تا سیستم نوین سازمان پلیسی به سبک اروپا را در ایران مستقر و پیاده سازی کند.

سیستم نیروی انتظامی ایران تا قبل پیروزی مقدس انقلاب اسلامی به طور عمده به دو دسته کلی پلیس ژاندارمری و پلیس شهربانی تقسیم بندی میشد. حیطه فعالیت ژاندارمری روی بخشهای مرزی و روستایی کشور بود و شهربانی تمرکز خود را روی شهرهای کشور معطوف کرده بود. پس از پیروزی انقلاب اسلامی، کمیته انقلاب اسلامی نیز در راستای حفظ امنیت، افزایش نظم و قانون جامعه، به سیستم نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران ملحق شد.

 

نیروی اننظامی پس از انقلاب اسلامی

بعدها بدلیل کثرت و عدم سازماندهی نیروی های انتظامی، سرانجام در سال 1370 نمایندگان مجلس  تصمیم گرفتند سه قوای پلیس شهری، ژاندارمری و کمیته را در یک پلیس واحد ادغام کنند. بر اساس سیاست های جدید جمهوری اسلامی ایران، پلیس زیرمجموعه ای از ستاد نیروهای مسلح کشور میباشد.

 

نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران شامل سه بخش فرماندهی، عقیدتی سیاسی و حفاظت اطلاعات است. در سیستم پلیس تمام کشورهای دنیا بخش فرماندهی و حفاظت اطلاعات کاملا مشهود میباشد اما بخش عقیدتی سیاسی کاملا مختص کشور عزیزمان ایران میباشد. از وظایف این سازمان میتوان به حفظ ارزش ها و آرمان های مقدس دین اسلام و انقلاب اسلامی اشاره کرد.

 

استخدام در نیروی انتظامی

در این بخش بطور مفصل به استخدامی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران خواهیم پرداخت و شرایط و نحوه استخدام نیروی انتظامی را برایتان تشریح خواهیم کرد. استخدامی نیروی انتظامی هر سال از طریق منابع رسمی و روزنامه های کثیرالانتشار رسمی منتشر میشود و در دسترس عموم قرار میگیرد. متقاضیان ابتدا باید شرایط استخدام در نیروی انتظامی را کامل مطالعه کنند و سپس نسبت به استخدام شدن در نیروی انتظامی مراحل استخدامی این ارگان نظامی را انجام دهند.

 

چگونگی استخدام شدن در نیروی انتظامی بطور کافی برای شما علاقه مندان عزیز در این مطلب تشریح میشود. استخدام نیروی انتظامی را میتوان یکی از پرطرفدارترین مراکز استخدامی کشور دانست چرا که هرسال نزدیک به دو میلیون نفر در آزمون استخدامی نیروی انتظامی شرکت میکنند و متقاضی استخدام در نیروی انتظامی میشوند.

 

استخدام نیروی انتظامی 96

خیل عظیمی از علاقه مندان به استخدام نیروی انتظامی 96 هستند که هیچگونه اطلاعاتی نسبت به شرایط استخدام نیروی انتظامی سال 96 ندارند. ما در این مقاله سعی خواهیم کرد کلیه تذکرات و شرایط استخدام در نیروی انتظامی را برای این دسته از علاقه مندان به استخدام نیروی انتظامی در سال 96 تشریح کنیم.

 • اعتقاد و ایمان به دین مقدس اسلام مهم ترین پارارمتر از شرایط استخدامی نیروی انتظامی میباشد. اسلام دین مهربانی، ایثار و کمک به خلق خداست و اولین انگیزه یک پلیس مسلمان از استخدام شدن در نیروی انتظامی باید کمک به خلق خدا باشد.

 

 • اعتقاد و ایمان به ولایت فقیه و قانون اساسی جمهوری اسلامی، دومین پارامتر از شرایط استخدام نیروی انتظامی 96 میباشد. شخصی که علاقه مند به استخدام نیروی انتظامی میباشد، باید به قانون اساسی کشور ایمان راسخ داشته باشد و روحیه ایثار و جهاد در راه وطن را در خود زنده کند.

 

 

 • عدم سابقه عضویت در احزاب سیاسی داخلی و خارج از کشور، یکی دیگر از شروط مهم استخدامی نیروی انتظامی سال 96 میباشد. پلیس اگر وابسته به یکی از احزاب سیاسی باشد، کمک به خلق خدا و ایجاد انظباط در جامعه را در راستای منفعت طلبی های حزبی خود انجام خواهد داد. بنابراین عدم سابقه در حزب های سیاسی، یک شرط مهم استخدامی نیروی انتظامی در سال 96 میباشد.

 

 • نداشتن سوپیشینه کیفری از پارامترهای مهم استخدام نیروی انتظامی میباشد. متقاضی استخدامی نیروی انتظامی در هنگام ثبتنام باید سوپیشینه خود را از دفاتر پیشخوان دولت درخواست کند.

 

 • نداشتن اعتیاد به مواد مخدر از مفاد خیلی مهم از شروط استخدام در نیروی انتظامی 96 میباشد. فردی که گرفتار اعتیاد است، هیچوقت نمیتواند وظایف پلیسی و آرمانی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران را انجام دهد.

 

 • سلامت روانی و جسمی فرد متقاضی استخدام نیروی انتظامی سال 96 باید اثبات شود. بنابراین یکی از مراحل استخدامی نیروی انتظامی، انجام تست های پزشکی و ورزشی هوشمند میباشد.

 

توضیحات تکمیلی استخدام نیروی انتظامی

 1. متقاضیان استخدام نیروی انتظامی میبایست آمادگی این را داشته باشند که بتوانند در کلیه نقاط ایران عزیزمان خدمت کنند. نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در راستای پوشش دهی کلیه مناطق سرزمین کشورمان، این سیاست را در پیش دارد که نیروهای انتظامی را بطور گسترده در کلیه مناطق ایران اسلامی پخش کند و برای حفط امنیت کشور، از متمرکزگرایی خودداری کند.
 2. استخدام در نیروی انتظامی برای افرادی که کارت معافیت پزشکی دارند، ممنوع میباشد.
 3. متقاضیانی که مهر غیبت سربازی دارند، از استخدام نیروی انتظامی 96 محروم میشوند.

 

آزمون استخدامی نیروی انتظامی

تسهیلات استخدامی نیروی انتظامی

افراد استخدام شده در نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران، دوره خدمت آنها به منزله انجام سربازی میباشد. این بدین معناست اگر فردی که علاقه مند به استخدام نیروی انتظامی باشد، و اگر خدمت سربازی را نیز انجام نداده است، در صورتی که در نیروی انتظامی استخدام شود، از خدمت سربازی معاف میشود.

افراد استخدام شده در آزمون استخدامی نیروی انتظامی از کلیه خدمات رفاهی و تسهیلاتی جمهوری اسلامی ایران برخوردار خواهند شد.

 

ثبت نام نیروی انتظامی سال 96

 

استخدام نیروی انتظامی سال 96

متقاضیان استخدام نیروی انتظامی سال 96 بمحض اولین اطلاعیه رسمی استخدامی نیروی انتظامی که از ناجا منتشر میشود، در این صفحه بروزرسانی میشود. بنابراین کلیه اخبار رسمی لحظه به لحظه استخدام نیروی انتظامی 96 را میتوانید در این صفحه پیگیری کنید.

 

آزمون استخدامی نیروی انتظامی هر ساله توسط ناجا برگزار میشود و پیش از آن در جراید رسمی به تمام متقاضیان استخدام نیروی انتظامی 96 اطلاع رسانی میشود. بمحض انتشار رسمی تاریخ استخدام نیروی انتظامی در سال 96 ، در این صفحه بروزرسانی میشود.


اطلاعیه 10 اسفند 95

احتمال دائمی‌شدن قانون آزمایشی استخدام جدید نیروی انتظامی درصورت عدم ارائه لایحه جامع دولت

در رابطه با شرایط استخدام نیروی انتظامی سال 96 و در جریان نشست علنی مجلس، رییس مجلس شورای اسلامی از نیروی انتظامی خواست تا طی دو سالی که به آنها فرصت داده شده است لایحه دائمی قانون استخدام جدید نیروی انتظامی را به مجلس تحویل دهد، در صورت عدم انجام این کار توسط نیروی انتظامی قانون جاری در رابطه با شرایط استخدام جدید نیروی انتظامی که حالت آزمایش دارد دائمی می شود.

در جلسه انجام شده، قانون مربوط به شرایط استخدام جدید نیروی انتظامی 96 و استخدام درجه داری نیروی انتظامی و مدت اجرای آزمایشی قانون استخدام جدید نیروی انتظامی 95 جمهوری اسلامی ایران، توسط نمایندگان مجلس شورای اسلامی به مدت دو سال تمدید شد. کلیات و جزئیات تمدید مدت اجرای آزمایشی قانون استخدام جدید نیروی انتظامی افسری در سال 96 توسط نمایندگان مجلس شورای اسلامی تصویب شد.

به گفته علی لاریجانی نیروی انتظامی لایحه دائمی قانون شرایط استخدام در نیروی انتظامی 96 را هر چند دیر ولی تهیه کرده و به دولت تحویل داده است. لاریجانی ادامه داد در صورتی که لایحه تمدید مدت اجرای آزمایشی قانون شرایط استخدام در نیروی انتظامی سال 96 به صورتی که پیشنهاد شده تصویب شود، نیروی انتظامی یک سال فرصت خواهد داشت تا سال آینده باز این مشکل تکرار نشود. رییس مجلس خاطرنشان کردند، برای اینکه دولت بتواندلایحه جامعی را به مجلس بدهد مهلت اجرای آزمایشی شرایط استخدام نیروی انتظامی افسری سال 96 دو سال تعیین شود. در صورت عدم انجام این کار، شرایط استخدام جدید نیروی انتظامی قانون مشخصی نخواهد داشت دچار مشکل می شود. از 204 نماینده که در جلسه حضور داشتند، کلیات مربوط به این لایحه با ۱۳۴ رای و جزئیات آن با ۱۴۵ رای به تصویب مجلس رسید.

روح الله بابایی صالح در مورد بند ( د ) ماده ۱۲۳ لایحه برنامه ششم مبنی بر مجوز استخدام نیروی انتظامی افسری 96 به صورت سالانه ۶۶ هزار نیروی استخدامی جدید به نیروی انتظامی در لایحه برنامه ششم، اعلام کرد نمایندگان بر اساس این بند با تایید ستاد کل نیروهای مسلح به نیروی انتظامی مجوز استخدام جدید نیروی انتظامی افسری را ۳۰ هزار نیرو تا پایان برنامه یعنی سالانه ۶ هزار نیرو اعلام کرده اند. انتظار می رود با استخدام جدید نیروی انتظامی سال 96 به این تعداد، در نیروی انتظامی، شاهد توفیق روز افزون نیروی انتظامی در خدمت رسانی به مردم باشیم.

در نشست خبری آخرین روز از هفته ناجا سرهنگ پاسدار علی پورنخعی به آموزش‌های مهم و اساسی و عملکرد خوب یگان ‌ویژه اشاره نمود و بیان کرد یگان‌ویژه جمهوری‌ اسلامی‌ ایران در خاورمیانه حرف اول را می‌زند و در صدد استخدام دانشگاه افسری نیروی انتظامی هستیم. وی عنوان مشت آهنین نیروی‌انتظامی را به یگان ویژه دادو اضافه کرد این یگان در موقعیت‌های خاص و ماموریت‌های ویژه نیروی‌انتظامی را پشتیبانی می‌کنند.

 

استخدام نیروی انتظامی زن

اعلام استخدام نیروی انتظامی زن در نیروهای یگان ویژه تا پایان سال توسط فرمانده یگان‌ ویژه استان کرمان، وی اضافه کرد جهت استخدام نیروی انتظامی زن به دنبال جذب سهمیه هستیم.
بنابران می توان اضافه کرد که نیروی انتظامی از اعلام تاریخ جدید استخدام نیروی انتظامی 96 و استخدام نیروی انتظامی زن خبر داد که برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه سایت استخدام نیروی انتظامی مراجعه نمایید.

استخدام نیروی انتظامی

استخدام نیروی انتظامی سال 96


سایت نیروی انتظامی ، شرایط استخدام نیروی انتظامی  , استخدام نیروی انتظامی افسری 96  , استخدام نیروی انتظامی سال 96 , سایت نیروی انتظامی , تاریخ استخدام نیروی انتظامی , استخدامی نیروی انتظامی , استخدام نیروی انتظامی افسری , استخدام نیروی انتظامی در سال 96
استخدام نیروی انتظامی افسری 96 , استخدام جدید نیروی انتظامی  , استخدام نیروی انتظامی زن , استخدام دانشگاه افسری نیروی انتظامی , استخدام درجه داری نیروی انتظامی ، آزمون استخدامی نیروی انتظامی 96 ، آزمون استخدامی نیروی انتظامی سال 96

 • هشدار

  قابل توجه کارجویان و کارفرمایان گرامی

  سایت استخدام کاریاب در آذر ماه 1388 با شعار حمایت از کارجویان ، بعنوان اولین سایت استخدامی مجهز به سامانه های هوشمند کاریابی تاسیس شد و در حال حاضر به لطف برخورداری از بزرگترین بانک اطلاعات مشاغل استخدامی کشور ، بستری مناسب برای درج آگهی استخدام کارفرمایان و صاحبان کسب و کار فراهم کرده است تا در کمترین زمان ممکن بتوانند نیروی کار متخصص مورد نیاز خود را پیدا کنند.  کارجویان پس از مشاهده و بررسی آگهی استخدام های درج شده در سایت ، و مطالعه ی توصیه های استخدامی میتوانند مستقیما رزومه استخدامی خود را به کارفرمایان طرف قرارداد با کاریاب ارسال کنند تا روند استخدام سریع تر طی شود. به امید موفقیت و سربلندی تمام کارجویان ایران زمین .

 • دیدگاه کاربران

  captcha


  • سلام تا الان۱۶سال با سپاه در ارتباط بودم و کارهاشون را انجام میدادم الان استخدامی زدن فقط سربازی نرفتم و گرنه همه شرایط را دارم اونوقت میگم سربازیم را تو سپاه میگزرونم بعد استخدامم کنید ولی قبول نمیکنن
   • سلام

    آگهی استخدامیشون رو توی چه منبعی دیدید؟
  • عالی
  • سلام من دیپلمم فنی حسابداریه بامعدل 16/30میخواسم بدون گزینش دیپلم فنی کیه؟ لطفا فنی حرفه ای کاردانشم قبول کنید ممنون
   • سلام آقای محمدصمدی. استخدمی های نیروی انتظامی مهلتش تموم شد.
   • سلام داداش من هفته قبل ستاد استخدام ناجا بود رفتم پرسیدم گفتن استخدام فقط از رشته نظری «تجربی ،انسانی، ریاضی»از رشته فنی حرفه ای و فنی کاردانش استخدامی نمی کنن منم رشته‌ام فنی کاردانش میخوام برم تغییر رشته بدم
  • سلام دوستداشتم استخدام نیروی انتظامی بشم.
   دیپلم کار دانش.
   20سالمه همراه با کارت پایان خدمت
   • دادا این که چیزی نیس منم رشتم فنی کاردانش رفتم مدرسه پرسیدم گفتم باید بری بزرگ سالان چند تا درس برداری پاس کنی تا بتونی رشته تغیر بدی یعنی باید درسای مربوط به اون رشته بخونی پاس کنی
  • سلام
   دوستان برای استخدام نیروی انتظامی با فنی کاردانش قبول میکنن و این که مدرک کامپیوتر حتما باید بین المللی باشه یا فرقی نداره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ممنون میشم اگه جواب سوالمو بدین
   • سلام علیرضا یوسفی. مدرک تحصیلی مورد تایید آموزش و پرورش و وزارت علوم مورد تایید نیروی انتظامی میباشد. دیپلم کاردانش هم تایید میکنن
    • سلام
     من شنیدم فقط از رشته نظری بر میدارن حالا باید برم ستاد گذینش ناجا بپرسم اگه فنی کاردانش نگیرم باید تغییر رشته بدم انسانی کنم خدا کنع انشاالله کارمون درست شه دعا کنید
  • سلام چرا از رشته های علوم قرانی نیرو نمیگیرین
  • با عرض سلام
   تقاظا استخدام در اورگان دولتی دارم باتشکر .
  • با عرض
   سلام تقاضا استخدام در نیرو انتظامی دارم ممنون
  • سلام من الان دانشجو هستم میتونم ثبت نام کنم؟ مهلتش گذشته یا ن؟
  • سلام.بنده معدلم 13.5 هست پدرم ایثارگر با 27 ماه حضور در جبهه و خودم 4 سال فعال دارم.کارت سبز هم دارم.میخواستم بدونم برا معدل گیر نمیدن با این شرایط؟؟؟
   ممنونم واسه جواب کسی جواب بده❤
  • سلام چرا واسه ثبت نام سایت باز نمیکنه راهنمایی ممنون
  • سلام دوستان چراسایت ثبت نام باز نمیکنه
  • باسلام
   من معدلم زیر 14 و بالاتر 12 هست
   فرزنده رزمنده با حداقل شش ماه حضور در جبهه هستم
   میخواستم ببینم میتونم ثبت نام کنم یا نه ؟!
   ممنون میشم راهنمایی کنین
   التماس دعا
   یاعلی
  • چرا دانشگاه.. علمی کاربردی نمیگیره…. کی میدونه
  • سلام ببخشید میخواستم بدونم استخدامی افسری کی میاد؟
  • سلام ، من متقاضی گزینش استان اردبیل هستم رفتم تو سایت ثبت نام کردم و یه صفحه ساده باز شد که نام و نام خانوادگی و کد ملی رو نوشته بود آیا ثبت نام کامل فقط همینه؟!!
  • سلام
   میخواستم بدونم فراخوان استخدام برای خانوما کیه؟؟
  • سلام داشتن بسیجی فعال مزایایی داره به مد 2سال
  • سلام اگر کسی نامه بسیج نداشته باشه اشکال داره؟
  • سلام خسته نباشید.ببخشید برای استان کهگیلویه و بویراحمد هم سهمیه افسری اعلام کردن؟من به ۲سال که افتخاری با نیرو انتظامی همراری دارم.میشه لطفاً جواب بدین.تشکر
  • سلام استخدامی نیرو انتظامی استان تهران اومده؟؟
   من گواهینامه ندارم میتونم تعهد بدم ثبت نام کنم قبول میکنن؟؟
  • سلام کسی خبر نداره نیروی انتظامی کرمان نیرو میگیره یانه
  • سلام ؛خواهشا کسی در مورد افسری خبر داره چ رشته هایی میگرن و چه مقطعی ،فوق دیپلم و کارشناسی وکارشناسی ارشد؟؟میگن اصلا جذب نداریم؟؟ خواهشا جواب بدید ممنون میشم.
  • با عرض سلام خدمت همه عزیزان ثبت نام در مقطع درجه داری شروع شده وعزیزان میتوانند به یگان های مستقر در شهرشون مراجعه کنند.به استثنای رشته های کاردانش و…… فنی حرفه ای
   • سلام
    پس میگن فقط رشته های نظری ؟
  • سلام
   امسال چرا رشته های نظریا میگیرین ؟؟ بعنی رشته های فنی را نمیگیرن ؟؟؟
   خواهشا جواب بدید ممنون
  • س دوست من تابع ایرانه یعنی کرمنشاهیه وتا18 سالگی شاید شناسنامه بهش بدن وباباش هم جانبازه وخودش خیلی پلیسی را دوست داره به نظرتون می تونه پلیس بشه
   ممنون
  • سلام خسته کباشین من از اهواز هستم هنوز تویه اهواز ثبت نام نیرو انتظامی شروع نشده؟ ممنون میشم جواب بدید
  • ســـــــــــــــــــــــــــلام
   میخواستم بدونم غیر از دانشگاه افسری توی تهران برای دخترا جای دگه ای هم هست که نزدیک اصفهان باشه……..
   مــــــــــــــــمنوننننننننن
  • سلام چرا افسری برنمیدارن از تهران میشه جذب شد
  • عرض سلام و خسته نباشی کردستان استخدامی شروع شده،درجه داری که اومده ولی افسری نگفتن چه رشته هایی میگیرن و گفتن سهمیه افسری کمه،کسی خبرداره چه رشته هایی میگیرن؟
  • سلام
   ببخشید چرا پس امسال با مدرک فرق دیپلم استخدام میکنن ؟؟
  • سلام کسی حدودی یا دقیقا تاریخ ثبت نامو نمیدونه.بخدا بدجور پیگیرشم.
   • سلام ،اره سهمیه بعضی ازشهرا اومده الانم نیرو میگیرن
  • سلام.خسته نباشید.ببخشید من چند نکته درمورد استخدام نیروی انتظامی شنیدم که میخواستم بفرمایید درست هستن یا خیر
   اول اینکه استخدام نیروی انتظامی قطعا هرسال هست
   دوم استخدام هروقت شروع بشه کشوری هست و مختص به استان خاصی نیست
   و سوم اینکه وقت استخدام هرساله یا برج 3 یا برج 6 هست
   اگر میشه بفرمایید این نکات درست هستن یا خیر
   • خیر هر سال نیست و اینکه استخدام کاملا و کاملا استانی و بومیه و از برج 2 الی 6 هست.
    البته به جز بعضی رسته های خاص که خود تهران یعنی ناجا فقط جذب داره.
  • باعرض سلام وخسته نباشین من سنم ۲۷وفوق دیپلم فناوری اطلاعات دارم هم پدرم نظامی هم برادم وایثارگرخودمم بسیج فعال با۸سال سابقه و۱۰سال سابقه رزمی دارم وحکم قهرمانی کشوری واستانی هم دارم خواستم بدونم میتونم بااین شرایط استخدام نیروی انتظامی بشم الان دوساله که پی گیرم گفتن این سال سهمیه افسری دارن لطفا راهنمایی کنین ممنون میشم ازتون
  • سلام استخدامیا اصفهان شروع شده ؟؟
   خواهشا ج بدید ممنون
  • سلام خسته نباشین براخردادایابانوان ثبت نام میکنن من همه شرایط دارم ؟
  • با عرض سلام
   زمان دقیق استخدام هنوز مشخص نشده ؟
   و اینکه حدودا مثلا کی شروع میشه ؟
   سپاس
   • سلام
    در حال حاضر مشخص نیست و ما هم مثل کاربران سایت منتظر اعلام نهایی آگهی امسال هستیم
  • سلام

   شما آگهی زدی بعد هم به کاربرا میگید معلوم نیست!!! بهتر نبود به وقتش !!!
   • سلام

    دوست عزیز ، اگه دقت بفرمائید آگهی که در سایت درج شده است ، یک پیش گفتار در خصوص استخدام نیروی انتظامی هست و به هیچ وجه متن اصلی آگهی این ارگان نیست .

    ما هم مثل شما منتظر اعلام نهایی آگهی استخدام نیروی انتظامی هستیم که بلافاصله آن را در سایت درج نماییم
  • سلام منکه 12 سالمه میتونم پلیس شم و اینکه تهران استخدام میکنه یا نه
   • سلام

    بعید میدونم با احتساب این سن بتونید اقدام کنید
  • سلام ایانامه بنیادجانبازان به نیروی انتظامی تاثیری دارد در استخدام؟؟؟
  • سلام سوالی داشتم میخواستم بدونم اگر من نامه ای داشته باشم از طرف بنیاد جانبازان به نیروی انتظامی ایا استخدامیم حتمی هستش
   • سلام
    بعید میدونم که تاثیر آنچنانی داشته باشه
  • سلام ببخشید ثبت نام نیرو انتظامی شروع شده؟؟
  • سلام هنوز اسخدامی ها مشخص نشده ؟
   • سلام. اطلاعیه رسمی استخدامی نیروی انتظامی هنوز منتشر نشده.
  • با سلام من سال اول دبیرستانم می تونم در نیروی انتظامی گزینش بشم ؟؟معلوم نیست حدودا کی ثبت نام شروع می شود لطفا به منم اطلاع بدهید سپاس
  • با سلام من فوق دیپلم دارم میخاستم ببینم میشه با دیپلمم تو نیروی انتظامی گزینش بشم
   • سلام
    شرایط جدید امسال هنوز اعلام نشده
    منتظر بمانید تا شرایط امسال اعلام بشه
  • با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما دوست و برادر گرامی
   این بنده ی حقیر دارای مدرک دیپلم ریاضی فیزیک هستم با معدل کل 15 رزمی کار و دارای بسیج فعال ودانشجوی رشته ی مهندسی فناوری اطلاعات هم هستم میخواستم بدونم استخدامی با کدام مدرک بهتر است فوق دیپلم یا دیپلم بر اساس رشته ای که خوندم
   خیلی ممنون
   یاعلی
   • سلام
    قطعا با مدرک تخصصی خودتون بهترین انتخاب هست . البته باید دید توی آگهی استخدامی امسال شرایط استخدامی به چه نحو هست
  • با عرض سلام.ادب واحترام
   بنده لیسانس برق قدرت با معدل14/56ومتولد71/04/29/در حال حاضرم درحال خدمت سربازی در ارتش جمهوری اسلامی میباشم.میخوام استخدام نیروی انتظامی بشم ایا با شرایط فوق امکانش هست؟باتشکر
  • سلام ببخشید اطلاعیه هنوز اعلام نشده ؟
   • سلام
    متاسفانه خیر هنوز اعلام نشده
  • باسلام وخسته نباشید میخواستم بدونم حداکثر سن برای استخدام نیروی انتظامی چقدر است؟
   • برای مدرک دیپلم سن 23 فوق دیپلم 25
  • سلام عرض ادب احترام خدمت دست اندکاران و مسعولان زحمتکش این سایت خواهشمندم اگر اخباری در خصوص نیروی انتظامی منتشر شد اگر امکنش هست به جی میل من ارسال کنید
   • حتما استخدام میکنن
  • سلام
   خسته نباشید
   9سال پیش کتفم شکسته بود بعد 9سال الان جای بخیه اش کاملا معلومه میخواستم بدونم برای گزینش مشکلی ایجاد میکنه قبول میکنن یانه ممنون
  • سلامم خسته نباشی معدل دیپلمم15/12هست ولی 24سال خورده سن دارم میخواستم ببینم قبول میکنن یا نه ؟بسیجی فعال دارم
   • سلام

    فعلا شرایط استخدامی امسال اعلام نشده . بهتره صبر کنید تا شرایط جدید امسال اعلام بشه و بعد بررسی کنید

    تشکر
  • سلام خسته باشید.
   واقعا سایت تون فوق العادس.
   ببخشید معدل دیپلم فقط برا سال اخره(سوم دبیرستان)یا مال کل دوره دبیرستانه.
   یه دونم که ادم اگه گزینش بده میتونه تو هر رشته که دلش بخواد درس بخونه؟؟!
   ممنون میشم جواب رو به ایمیلم بفرستید.
   و یا همینجا بگید
   • سلام

    فعلا شرایط استخدامی امسال اعلام نشده . بهتره صبر کنید تا شرایط جدید امسال اعلام بشه و بعد بررسی کنید

    تشکر
  • سلام
   خسته نباشید
   من معدل دیپلمم ١٢/٧٣ هس ولی زدن معدل ١۴ میخاستم ببینم قبول میکنن یا نه ؟
   خواهشا جواب بدید ممنون
   • سلام. متاسفانه خیر. معدل باید 14 باشه. اما اگر حافظ قرآن، بسیجی فعال و از خانواده معظم شهدا و جانبازین باشید، معدل بالای 12 هم گزینش میکنند.
    • سابقه بسیج دارم فعال ۴ سال قبول میکنن ؟؟
     • احتمالا بله. صبر کنید اطلاعیه رسمی منتشر بشه.
      • سلام هنوز معلوم نشده معدلا ؟
  • سلام خسته نباشید. ممنون از راهنماییاتون.
   لطفا اگه خبری شد ب ایمیل منم اطلاع بدین واسه داداشم میخام خیلی منتظره که نیرو بگیرن. ممنون میشم اگه خبر بدین
  • سلام من خیلی به کار کردن در نیروی انتظامی علاقه دارم.اگر میشه به ایمیل من هم اطلاع رسانی کنید.ممنونم از لطفتون
  • با سلام و خسته نباشید خدمت شما من علاقه زیادی به نیرویه انتظامی دارم و دوست دارم به کشور عزیزم خدمت کنم لطفا هر وقتی که نیرویه انتظامی استخدام کر به ایمیل من خبر دهید باتشکر وسپاس فراوان
  • سلام میخواستم بدونم نیرو انتظامی لیسانس تربیت بدنی هم استخدام میکنه لطفا بهم بگید توروخدا مهمه همش دارم سایتا رو زیرو رو میکنم‌لطفا به ایمیلم بگید
  • سلام آقای مسعود معصومی. ایمیل شما دریافت شد و بمحض انتشار رسمی نیروی انتظامی به اطلاع شما خواهد رسید.
   در کانال تلگرامی کاریاب نیز عضو باشید https://t.me/karyab_net
  • سلام . ممنون از اطلاع خوبتون. لطفا به محض دریافت خبر استخدامی نیروانتظامی به بنده نیز خبر دهید . ممنون
   • سلام آقای قاسم نبی زاده. ممنونیم از حسن توجه شما. ایمیل شما دریافت شد و بمحض انتشار رسمی نیروی انتظامی به اطلاع شما خواهد رسید. در کانال تلگرامی کاریاب نیز عضو باشید https://t.me/karyab_net
   • سلام قاسم نبی زاده استخدام نیرو انتظامی شروع شده رشته فنی هم برمیداره زود برو ثبت نام کن
  • با سلام و احترام خدمت شما، توضیح وتفسیر شما دوست عزیز واقعا قابل تحسین است، من آگه خدا قبول کنه برای پسرم در نیروی انتظامی مزاحم وقت گرامیتان شدم، با تشکر
   • سلام آقای رسول جهانبخش. شما لطف دارید. موفقیت پسر شما در تمام مراحل زندگی بخصوص حوزه کسب و کار، آرزوی قلبی سایت کاریاب میباشد. ایمیل شما دریافت شد و بمحض انتشار رسمی نیروی انتظامی به اطلاع شما خواهد رسید. در کانال تلگرامی کاریاب نیز عضو باشید @karyab_net
  • باسلام وعرض ادب احترام خدمت دست اندرکاران ومسعولان زحمتکش این سایت خواهشمندم اگر اخباری درخصوص استخدام نیروی انتظامی منتشر شد.اگرامکانش هست لطف کنید به جی میل من ارسال کنید.ممنون از سایت خوبتون. چون من خیلی دوست دارم دراین آزمون شرکت کنم و با توجه به قبولی درآزمون برای ایران ومردم عزیزاین مرزوبوم خدمت کنم.

   باتشکروسپاس فراوان
   • سلام آقای پیمان جنتی کلشتری. ممنونیم از اینکه اینهمه به ما لطف دارید. ایمیل شما دریافت شد و بمحض انتشار رسمی نیروی انتظامی به اطلاع شما خواهد رسید. در کانال تلگرامی کاریاب نیز عضو باشید @karyab_net
  • با سلام و خسته نباشید خدمت شما من علاقه زیادی به نیرویه انتظامی دارم و دوست دارم به کشور عزیزم خدمت کنم لطفا هر وقتی که نیرویه انتظامی نیرو گرفت به من هم خبر بدین با تشکر فراوان
   • سلام آقای فرشید کریمی شیخی. ایمیل شما دریافت شد و بمحض انتشار رسمی نیروی انتظامی به اطلاع شما خواهد رسید. در کانال تلگرامی کاریاب نیز عضو باشید @karyab_net
  • سلام وقت بخیر.ببخشید زمان دقیق استخدام کی هستش سراسریه؟تو این ماه شروع میشه یا ماه دیگ ممنون؟
   • سلام. وقت شما هم بخیر. قطعی مشخص نیست دوست عزیز.
  • بنده علاقه به این شغل دارم و از شما خواهشمندم در صورت شروع به استخدام کردن حتما از طریق ایمیل به من هم اطلاع رسانی کنید با تشکر فراوان….
   • سلام آقای کشور. ممنونیم از حسن توجه شما. ایمیل شما ثبت شد و بمحض انتشار استخدمی رسمی نیروی انتطامی، به شما اطلاع داده خواهد شد.
  • بنده علاقه به این شغل دارم و از شما خواهشمندم در صورت شروع به استخدام کردن حتما از طریق ایمیل به من هم اطلاع رسانی کنید باتشکرفراوان …
  • استخدام نیروی انتظامی زن
   استخدام نیروی انتظامی افسری 96
   استخدام نیروی انتظامی یگان ویژه 96
  • استخدام نیروی انتظامی افسری
   استخدام نیروی انتظامی سال 96
   استخدام نیروی انتظامی ویژه خواهران
   استخدام نیروی انتظامی 96
  • استخدام نیروی انتظامی سال 96
   استخدام نیروی انتظامی خواهران
   استخدام نیروی انتظامی تبریز
   استخدام نیروی انتظامی
   استخدام نیروی انتظامی 96
  • استخدام نیروی انتظامی افسری 96
   استخدام نیروی انتظامی اصفهان
   استخدام نیروی انتظامی اردبیل
   استخدام نیروی انتظامی اهواز
   استخدام نیروی انتظامی استان فارس
  • استخدام نیروی انتظامی ارومیه
   استخدام نیروی انتظامی استان اصفهان
   استخدام نیروی انتظامی استان البرز
   آگهی استخدام نیروی انتظامی
   آگهی استخدام نیروی انتظامی 96
  • آگهی استخدام نیروی انتظامی 96
   آگهی استخدام نیروی انتظامی 96
   آگهی استخدام نیروی انتظامی در رسته آگاهی
   آگهی استخدام نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران
   آگهی استخدام نیروی انتظامی سال ۹۶
  • آگهی استخدام نیروی انتظامی زن
   آزمون استخدام نیروی انتظامی
   آگهی استخدام نیروی انتظامی در سال 96
   استخدام نیروی انتظامی با مدرک لیسانس
   استخدام نیروی انتظامی بانوان
  • استخدام نیروی انتظامی با مدرک دیپلم
   استخدام نیروی انتظامی با مدرک فوق دیپلم
   استخدام نیروی انتظامی بهمن 96
   استخدام نیروی انتظامی برای بانوان
   استخدام نیروی انتظامی بهمن 96
  • استخدام نیروی انتظامی بوشهر
   استخدام نیروی انتظامی برای خانم ها
   استخدام نیروی انتظامی بانوان 96
   استخدام به نیروی انتظامی
   استخدام به روز نیروی انتظامی
   استخدام نیروی انتظامی پلیس فتا
  • استخدام نیروی انتظامی پیمانی
   استخدام نیروی انتظامی پلیس افتخاری
   استخدام نیروی انتظامی پلیس سایبری
   استخدام نیروی انتظامی پلیس آگاهی
   استخدام نیروی انتظامی پلیس راهور
  • استخدام نیروی انتظامی پلیس زن
   استخدام نیروی انتظامی پایتخت
   استخدام نیروی انتظامی پلیس پیشگیری
   استخدام نیروی انتظامی پاکدشت
   استخدام نیروی انتظامی تهران
   استخدام نیروی انتظامی تهران 96
  • استخدام نیروی انتظامی تبریز96
   استخدام نیروی انتظامی تهران 96
   استخدام نیروی انتظامی تبریز 96
   استخدام نیروی انتظامی تهران 96
   استخدام نیروی انتظامی تیر 96
  • استخدام نیروی انتظامی تبریز 96
   استخدام نیروی انتظامی تهران سال 96
   ثبت نام استخدام نیروی انتظامی
   ثبت نام استخدام نیروی انتظامی
   ثبت نام اینترنتی استخدام نیروی انتظامی
  • شرایط ثبت نام استخدام نیروی انتظامی
   تاریخ ثبت نام استخدام نیروی انتظامی
   مهلت ثبت نام استخدام نیروی انتظامی
   ثبت نام برای استخدام نیروی انتظامی
   فرم ثبت نام استخدام نیروی انتظامی سال 96
  • ثبت نام استخدام نیروی انتظامی 96
   ثبت نام استخدام نیروی انتظامی 96
   ثبت نام استخدام نیروی انتظامی96
   ثبت نام استخدامی نیروی انتظامی
   ثبت نام استخدامی نیروی انتظامی 96
  • ثبت نام استخدامی نیروی انتظامی سال 96
   ثبت نام استخدام نیرو انتظامی
   ثبت نام استخدامی نیروی انتظامی96
   ثبت نام استخدام نیرو انتظامی 96
   استخدام نیروی انتظامی جدید
  • استخدام نیروی انتظامی جدید 96
   استخدام نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران
   استخدام نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران (فاوا و فتا)
   استخدام نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران ۹۲
   استخدام نیروی انتظامی جدید
  • استخدام نیروی انتظامی جمهوری اسلامی رسته عملیات ویژه
   استخدام نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران ۹۶
   استخدام نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران 96
   استخدام نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران سال 96
   استخدام نیروی انتظامی چهارمحال و بختیاری
  • استخدام نیروی انتظامی چهارمحال
   استخدام نیروی انتظامی چابهار
   استخدام نیروی انتظامی چالوس
   استخدام نیروی انتظامی چهار محال بختیاری
   استخدام نیروی انتظامی استان چهارمحال و بختیاری
  • استخدامی نیروی انتظامی استان چهارمحال و بختیاری
   چگونه استخدام نیروی انتظامی شویم
   چگونگی استخدام در نیروی انتظامی
   نمره چشم برای استخدام نیروی انتظامی
   استخدام نیروی انتظامی در رشته حسابداری
  • حداکثر سن استخدام نیروی انتظامی
   استخدام حسابدار در نیروی انتظامی
   استخدام لیسانس حسابداری در نیروی انتظامی
   حداقل وزن برای استخدام نیروی انتظامی
   استخدام نیروی انتظامی رشته حقوق
   استخدام نیروی انتظامی در حین خدمت سربازی
  • استخدامی نیروی انتظامی رشته حقوق
   حقوق استخدام نیروی انتظامی
   استخدام حسابداری نیروی انتظامی
   استخدام نیروی انتظامی خواهران 96
   استخدام نیروی انتظامی خرم اباد
  • استخدام نیروی انتظامی خوزستان
   استخدام نیروی انتظامی خراسان رضوی
   استخدام نیروی انتظامی خراسان شمالی
   استخدام نیروی انتظامی خراسان رضوی 96
   استخدام نیروی انتظامی خراسان جنوبی
  • استخدام نیروی انتظامی خوزستان سال 96
   استخدام نیروی انتظامی خواهران 96
   استخدام نیروی انتظامی خانم ها
   استخدام نیروی انتظامی در سال 96
   استخدام نیروی انتظامی در سال 96
  • استخدام نیروی انتظامی درجه داری
   استخدام نیروی انتظامی در تبریز
   استخدام نیروی انتظامی دیپلم
   استخدام نیروی انتظامی در تهران
   استخدام نیروی انتظامی در مشهد
  • استخدام نیروی انتظامی دزفول
   استخدام نیروی انتظامی در مقطع افسری
   استخدام در نیروی انتظامی
   استخدام در نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران
   استخدام در نیروی انتظامی زن
  • استخدام در نیروی انتظامی 96
   استخدام در نیروی انتظامی با مدرک لیسانس
   استخدام در نیروی انتظامی با مدرک دیپلم
   استخدام در نیروی انتظامی اصفهان
   استخدام در نیروی انتظامی با مدرک فوق دیپلم
   استخدام در نیروی انتظامی سال 96
  • استخدام در نیروی انتظامی استان البرز
   استخدام نیروی انتظامی رشت
   استخدام نیروی انتظامی راهنمایی و رانندگی
   استخدام نیروی انتظامی رسته آگاهی
   استخدام نیروی انتظامی رسته مرزبانی
  • استخدام نیروی انتظامی راهور
   استخدام نیروی انتظامی راهنمایی رانندگی
   استخدام نیروی انتظامی رشته های فنی
   استخدام نیروی انتظامی رشته کامپیوتر
   استخدام نیروی انتظامی رسته راهنمایی و رانندگی
  • استخدام د ر نیروی انتظامی
   استخدام نیروی انتظامی زنجان
   استخدام نیروی انتظامی زنان
   استخدام نیروی انتظامی زن
   استخدام نیروی انتظامی زن 96
  • استخدام نیروی انتظامی زن در سال 96
   استخدام نیروی انتظامی زاهدان
   استخدام نیروی انتظامی زن 96
   استخدام نیروی انتظامی زن سال 96
   استخدام نیروی انتظامی زن 96
  • استخدام نیروی انتظامی سال 96
   استخدام نیروی انتظامی سال 96
   استخدام نیروی انتظامی ۹۶
   استخدام نیروی انتظامی سال ۹۶
   استخدام نیروی انتظامی سال 96
  • استخدام نیروی انتظامی سال 96
   استخدام نیروی انتظامی سال 1396
   استخدام نیروی انتظامی سنندج
   سن استخدام نیروی انتظامی
   استخدام نیروی انتظامی س وب
  • شرایط سن استخدام نیروی انتظامی
   سن استخدام در نیروی انتظامی
   استخدام نیروی انتظامی شیراز
   استخدام نیروی انتظامی شرایط
   استخدام نیروی انتظامی شهرکرد
  • استخدام نیروی انتظامی شهریار
   استخدام نیروی انتظامی شاهرود
   استخدام نیروی انتظامی شهرستان ایرانشهر
   استخدام نیروی انتظامی شهرستان خوی
   استخدام نیروی انتظامی اردیبهشت 96
  • استخدام نیروی انتظامی شهریور 96
   استخدام نیروی انتظامی شیراز 96
   استخدام نیروی انتظامی آ ش
   استخدام صنایع غذایی نیروی انتظامی
   استخدام صنایع غذایی در نیروی انتظامی
  • استخدام مهندس صنایع در نیروی انتظامی
   استخدام نیروی انتظامی از طریق کنکور
   استخدام طلاب در نیروی انتظامی
   استخدامی نیروی انتظامی طبس
   استخدام نیروی انتظامی از طریق کنکور سراسری
  • استخدامی نیروی انتظامی از طریق کنکور
   طریقه استخدام نیروی انتظامی
   طریقه استخدام در نیروی انتظامی
   استخدام نیروی انتظامی عملیات ویژه
   استخدام نیروی انتظامی عمران
  • استخدام نیروی انتظامی عملیات
   استخدام نیروی انتظامی در رسته عملیات ویژه
   استخدام نیروی انتظامی در رسته عملیات
   استخدام نیروی انتظامی در رسته عملیات ویژه 96
   استخدامی نیروی انتظامی در رسته عملیات ویژه
  • فرم استخدام نیروی انتظامی رسته عملیات ویژه
   استخدام عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی
   استخدام نیروی انتظامی غرب تهران
   استخدام نیروی انتظامی غرب استان تهران
   استخدام نیروی انتظامی استان ا.غ
  • استخدام نیروی انتظامی آذربایجان غربی
   استخدام نیروی انتظامی ا.غ
   استخدامی نیروی انتظامی آذربایجان غربی
   استخدامی نیروی انتظامی آ.غ
   استخدام نیروی انتظامی استان آذربایجان غربی
  • استخدام نیروی انتظامی استان آذربایجان غربی 96
   استخدامی نیروی انتظامی غرب تهران
   استخدام نیروی انتظامی فارس
   استخدام نیروی انتظامی فوق دیپلم
   استخدام نیروی انتظامی فاتب
  • استخدام نیروی انتظامی فوق دیپلم 96
   استخدام نیروی انتظامی فوق لیسانس
   استخدام نیروی انتظامی فتا
   استخدام نیروی انتظامی فاوا
   استخدام نیروی انتظامی فارس در سال 96
  • استخدام نیروی انتظامی فروردین 96
   استخدام نیروی انتظامی فارس 96
   استخدام نیروی انتظامی قم
   استخدام نیروی انتظامی قم 96
   استخدام نیروی انتظامی قم 96
   استخدام نیروی انتظامی قزوین
  • استخدام نیروی انتظامی قزوین 96
   استخدام نیروی انتظامی قزوین 96
   استخدام نیروی انتظامی قسمت اداری
   استخدام نیروی انتظامی قم 96
   استخدام نیروی انتظامی قم سال 96
  • استخدام نیروی انتظامی قم96
   استخدام نیروی انتظامی کرمانشاه
   استخدام نیروی انتظامی کرمان
   استخدام نیروی انتظامی کرج
   استخدام نیروی انتظامی کهگیلویه و بویراحمد
  • استخدام نیروی انتظامی کردستان
   استخدام نیروی انتظامی کاشان
   استخدام نیروی انتظامی کی هست
   استخدام نیروی انتظامی کرمانشاه96
   استخدام نیروی انتظامی کاردانی
  • استخدام نیروی انتظامی کشور
   استخدام نیروی انتظامی استان ک.ب
   استخدام نیروی انتظامی گیلان
   استخدام نیروی انتظامی گلستان
   استخدام نیروی انتظامی گرگان
  • استخدام نیروی انتظامی گلستان 96
   استخدام نیروی انتظامی گیلان 96
   استخدام نیروی انتظامی گیلان سال 96
   استخدام نیروی انتظامی گیلان سال 96
   استخدام نیروی انتظامی گیلان 96
  • استخدام نیروی انتظامی گیلان 96
   استخدام نیروی انتظامی گیلان 96
   استخدام نیروی انتظامی لرستان
   استخدام نیروی انتظامی لیسانس 96
   استخدام نیروی انتظامی لرستان 96
  • استخدام نیروی انتظامی لیسانس 96
   استخدام نیروی انتظامی لیسانس 96
   استخدام نیروی انتظامی لیسانس برق
   استخدام نیروی انتظامی لرستان سال96
   استخدام نیروی انتظامی لیسانس96
   • سلام خسته نباشید لطفا زمان دقیق ثبت نام چه زمانی هست
    ببخشید من لیسانس صنایع چوب و سازهای چوبی دارم امکان ثبت نام وجود اره؟
    • سلام آقای مجید امیری. ایمیل شما ثبت شد. بمحض انتشار اگهی، بهتون ایمیل میزنیم. از کانال تلگرامی مون هم میتونین پیگیر باشید https://t.me/karyab_net
     برای مدرک تحصیلی تون هم قطعا نمیتونیم نظر بدیم الان. باید صبر کنیم اطلاعیه رسمی منتشر بشه.
  • استخدام نیروی انتظامی لرستان96
   استخدام نیروی انتظامی لاهیجان
   استخدام نیروی انتظامی مازندران
   استخدام نیروی انتظامی مرزبانی
  • استخدام نیروی انتظامی مشهد
   استخدام نیروی انتظامی مازندران 96
   استخدام نیروی انتظامی مشهد96
   استخدام نیروی انتظامی مرزبانی 96
   استخدام نیروی انتظامی مقطع افسری
  • استخدام نیروی انتظامی مقطع لیسانس
   استخدام نیروی انتظامی مراغه
   استخدام نیروی انتظامی مدرک دیپلم
   استخدام نیروی انتظامی ناجا
   استخدام نیروی انتظامی نوپو
  • استخدام نیروی انتظامی نیشابور
   استخدام نیروی انتظامی نیروی زن
   استخدامی نیروی انتظامی ناجا
   استخدامی نیروی انتظامی نیروی زن
   نحوه استخدام نیروی انتظامی
  • شرایط استخدام در نیروی انتظامی نوپو
   نتایج استخدام نیروی انتظامی
   استخدام نیروی انتظامی ورامین
   استخدام نیروی انتظامی ویژه خواهران 96
   استخدام نیروی انتظامی ویژه بانوان
  • استخدامی نیروی انتظامی ویژه خواهران
   استخدامی نیروی انتظامی و ارتش
   استخدام نیروی انتظامی یگان ویژه 96
   استخدام نیروی انتظامی یگان ویژه
   استخدام نیروی انتظامی یگان ویژه 96
  • گزینش و استخدام نیروی انتظامی
   مرکز گزینش و استخدام نیروی انتظامی
   سایت گزینش و استخدام نیروی انتظامی شهرستان مشهد
   استخدام نیروی انتظامی همدان
   استخدام نیروی انتظامی همدان 96
  • استخدام نیروی انتظامی هرمزگان
   استخدام نیروی انتظامی هرمزگان96
   استخدام نیروی انتظامی هنگ مرزی
   استخدام نیروی انتظامی همدان 96
   استخدام نیروی انتظامی همدان 96
  • استخدام نیروی انتظامی همدان 96
   استخدام نیروی انتظامی همدان 96
   استخدام نیروی انتظامی هرمزگان96
   استخدام نیروی انتظامی یزد
  • استخدام نیروی انتظامی یاسوج
   استخدام نیروی انتظامی یگان امداد
   استخدام نیروی انتظامی یزد 96
   استخدام نیروی انتظامی یزد 96
   استخدام نیروی انتظامی یا ارتش
  • استخدام نیروی انتظامی یگان وی
   نحوه ی استخدام در نیروی انتظامی
   استخدام ی نیروی انتظامی
   نحوه ی استخدام نیروی انتظامی
   طریقه ی استخدام در نیروی انتظامی
  • استخدام نیروی انتظامی رسته ی اگاهی
   استخدام نیروی انتظامی ویژه ی خواهران
   استخدام نیروی انتظامی رسته ی مرزبانی
   استخدام دانشکده ی افسری نیروی انتظامی
   استخدام نیروی انتظامی 1396
  • استخدام نیروی انتظامی 1396
   استخدام نیروی انتظامی 1396
   استخدام نیروی انتظامی 1396
   استخدام نیروی انتظامی 13 مهر 96
   استخدامی نیروی انتظامی 1396
  • استخدام آگاهی نیروی انتظامی 1396
   استخدام نیروی انتظامی سال 1396
   استخدام آگاهی نیروی انتظامی 1396
   استخدام 5 ساله نیروی انتظامی
   استخدام نیروی انتظامی 96
   استخدام نیروی انتظامی 96
   استخدام نیروی انتظامی 96 درجه داری
  • استخدام نیروی انتظامی 96 افسری
   استخدام نیروی انتظامی 96 افسری
   استخدام نیروی انتظامی 96 رسته آگاهی
   استخدام نیروی انتظامی 96 زن
   استخدام نیروی انتظامی 96 اصفهان
   استخدام نیروی انتظامی 1396
  نمونه سوالات استخدامی

  • دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی سپاه

   مجموعه نمونه سوالات آزمون استخدامی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که توسط کارشناسان سایت استخدام جهت افزایش سطح آمادگی داوطلبین شرکت در آزمون ها و مصاحبه های استخدامی این نهاد مهم تهیه و جهت دانلود و مطالعه قرار داده شده است. پکیج سوالات عقیدتی سیاسی سپاه ، در چندین فصل به صورت منسجم تهیه و تنظیم شده است که در هر فصل ، نخست جهت آموزش و یادآوری مفاهیم لازم مطالب آموزشی بصورت توضیح مختصر و مفید بیان شده و به دنبال آن جهت محک زدن اطلاعات فراگیری شده در هر فصل مهمترین و متداول ترین سوالاتی که پیرامون مطالب آموزش داده شده گردآوری شده است

   دانلود نمونه سوال استخدامی سپاه

  بازارکار

  مشاهده همه
  آموزش تکنیک‌های اصول مذاکره بُرد- بُرد در استخدام

  آموزش تکنیک‌های اصول مذاکره بُرد- بُرد در استخدام

  تعریف اصول مذاکره موفق در پروسه استخدام چیست؟ انواع مذاکره شغلی کدامند؟ برای ورود به مصاحبه شغلی، طرح درخواست افزایش حقوق، بازاریابی، فروش و.. احساس نگرانی می‌کنید؟!

  مزایای ثبت آگهی استخدام اینترنتی کدامند | آموزش تصویری درج آگهی

  مزایای ثبت آگهی استخدام اینترنتی کدامند | آموزش تصویری درج آگهی

  استخدام نیروی کار یک پروسه روتین در هر شرکت و سازمان است که با ثبت آگهی استخدام اینترنتی و یا به شیوه سنتی آغاز می‌گردد. در این مقاله از سایت....

  استخدام متخصص : افراد متخصص جذب کدام آگهی استخدام می‌شوند

  استخدام متخصص : افراد متخصص جذب کدام آگهی استخدام می‌شوند

  استخدام متخصص و کارجویان شایسته کمی پیچیده‌تر از آن چیزی است که به ذهن کارفرمایان خطور می‌کند. با وجود عدم توازن بین بازار کار و تعداد مشاغل، افراد متخصص همواره....

  استخدام تامین اجتماعی : شرایط استخدام در سازمان تامین اجتماعی

  استخدام تامین اجتماعی : شرایط استخدام در سازمان تامین اجتماعی

  استخدام تامین اجتماعی به طور متوسط هر ساله متناسب با کمبود نیروهای این سازمان و اغلب در سه ماهه آخر سال جاری برگزار می‌شود. اگر طالب اشتغال در یکی از....

  telegram karyab