X
کارفرما ثبت آگهی استخدام
کد تخفیف تا پایان سال 1396 : با کد karyab20 آگهی استخدامی تان را با 20% مبلغ کمتر ثبت نمایید
برای عقب نموندن از آخرین استخدامی ها اینجا کلیک کن و سریع عضو شو :)

استخدام در شرکت نفت 96 | اطلاعیه جدید وزارت نفت اعلام شد

وضعیت آگهی: غیر فعال
تاریخ انتشار: 1396/05/21
تعداد دیدگاه: 165 دیدگاه
مهلت تماس این آگهی به پایان رسیده است.
استخدام در شرکت نفت 96 | اطلاعیه جدید وزارت نفت اعلام شد
به این صفحه امتیاز دهید

استخدام در شرکت نفت

استخدام در شرکت نفت 96 : جدیدترین اطلاعیه های استخدام شرکت نفت سال 96 را در این صفحه پیگیری کنید. همچنین بزودی نمونه سوالات آزمون استخدامی شرکت نفت نیز در این صفحه منتشر می شود.

شرکت نفت

استخدام در شرکت نفت

در آزمون و مصاحبه های استخدامی شرکت نفت چگونه موفق شوم؟

برای استخدام شدن در شرکت نفت لازم است که معلومات بالایی در حوزه  رشته تحصیلی خود و همچنین زبان انگلیسی و کامپیوتر داشته باشید. علت مردود شدن اکثر متقاضیان استخدامی شرکت نفت، عدم آمادگی و تجربه در آزمون های وزارت نفت میباشد. شما با دانلود نمونه سوال های ادوار گذشته وزارت نفت میتوانید با آمادگی و اعتماد بنفس کامل در امتحانات گزینشی وزارت نفت شرکت کنید. مفتخر هستیم کامل ترین و به روزترین مرجع نمونه سوال های وزارت نفت را تقدیم شما میکنیم چرا که سایت کاریاب بعنوان اولین سایت استخدامی کشور، تمام تجربیات و تخصص خود را برای گردآوری این نمونه سوال ها بکار گرفته است تا شما عزیزان با خیالی آسوده در گزینش های وزارت نفت شرکت کنید. آرزوی سایت کاریاب، استخدام شدن شما میباشد.

دانلود سوال های عمومی و تخصصی وزارت نفت همراه با پاسخنامه

 

همچنین میتوانید کلیه ابهامات ، سوالات و مشکلات خود را در رابطه با آگهی استخدام شرکت نفت سال 96 ، با ما مطرح کنید. کافیست به بخش “دیدگاه کاربران” در انتهای مطلب مراجعه کرده و نظرات خود را با ما در میان بگذارید تا در اسرع وقت پاسخ داده شود.

اخبار و اطلاعیه ها

خبر 11 مرداد 96: جزییات تازه از برگزاری آزمون استخدامی وزارت نفت

خبر 2 مرداد 96: برگزاری دو آزمون استخدامی در وزارت نفت در سال جاری

خبر 7 مرداد 96: دستور استخدام ۲۵۰۰ نفر در وزارت نفت صادر شد

خبر 4 مرداد 96: وزارت نفت در استخدام بی‌ضابطه عجله نکند

خبر 3 مرداد 96: نیاز شدید شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت به جذب نیروهای متخصص


استخدام شرکت نفت 96

استخدام شرکت نفت

از ارکان و مولفه های اصلی تولید اقتصادی در کشور ایران، شرکت ملی نفت ایران است که این شرکت نماد استقلال ملی کشور ایران و صیانت آن است. فعالیت و ماموریت اصلی و مهم شرکت نفت ایران به صورت کلی، تولید و استخراج نفت خام و سایر فراورده های مرتبط از آن است. همچنین فروش آن را نیز می توان نام برد که فروش آن ثروت ملی ایران می باشد.

حفاظت از این سرمایه ملی و دارایی عمومی نیز ماموریت مهمی برای شرکت ملی نفت ایران است. با توجه به اهمیت این موضوع و برای عمل به این مسئولیت و ماموریت مهم، تجهیز کردن ابزارالات موجود، استفاده از امکانات جدید، وجود نیروی های آموزش دیده، متعهد، متخصص و مسئول و همچنین آموزش نیروهای انسانی و در مجموع به کار بردن حداکثر قدرت و قابلیت های موجود برای استفاده درست، کارا و بهینه از این ثروت ملی از جمله وظایف مهم شرکت ملی نفت ایران برشمرده می شود.

در این راستا شرکت ملی نفت ایران در نظر دارد آزمون استخدام شرکت نفت سال 96 را برگزار نماید و نسبت به استخدام نیروی انسانی متعهد و متخصص را برای حضور در این مجموعه عظیم اقدام نماید. در ادامه به بیان و توضیح شرایط استخدام شرکت نفت و نحوه برگزاری آزمون استخدامی شرکت نفت خواهیم پرداخت.

دانلود سوال های عمومی و تخصصی وزارت نفت همراه با پاسخنامه

تاریخچه صنعت نفت ایران

اهمیت نفت و تلاش های صورت گرفته برای ملی شدن صنعت نفت ایران، برای همگان مشخص است. در هشتم آذر سال 1329 بود که پیشنهاد ملی شدن صنعت نفت ایران مطرح گردید و تلاش های دکتر مصدق منجر به ملی شدن صنعت نفت ایران در تاریخ 29 اسفند 1329 گردید. پیشنهاد ملی شدن صنعت نفت ایران توسط 17 نفر از نمایندگان امضا و بالاخره تصویب شد. هدف از ارائه و تصویب این پیشنهاد مهم، سعادت ملت ایران و تلاش در جهت به دست آوردن صلح جهانی بود. به موجب این لایحه، عملیات اکتشاف نفت، استخراج نفت و بهره برداری از آن در اختیار دولت ایران قرار می گرفت.

در خرداد سال 1330 بود که هیات مدیره موقت شرکت نفت ایران ایجاد شد و این هیات قوانینی جدید برای شرکت نفت ایران تصویب کردند. بعد از این نیز تصویب قوانینی جدید برای توسعه صنایع پتروشیمی در 20 تیرماه ۱۳۴۴ و تصویب قوانینی جدید دیگری برای توسعه صنعت گاز در ۲۵ اردیبهشت ماه ۱۳۵۱، پایه، اساس و چارچوب کلی قوانین مربوط به فعالیت هایی که توسط شرکت ملی نفت ایران در بحث منابع مرتبط با نفت و فراورده های تولیدی از نفت بود را انجام گرفت. همچنین برای حضور و مشارکت شرکت و سازمان های مختلف ایرانی و خارجی در طرح های مرتبط با نفت و فرآورده های آن حد و حدودی مشخص گردید.

لازم به ذکر است که، قوانین و اصول مختلف دیگری نیز برای استفاده و بهره برداری از نفت و فراورده های آن در تاریخ های مشخص شده­ی دیگر، به مرور تصویب شدند که تمامی شرکت ها و سازمان ها در صورت مشارکت لازم بود که این قوانین و اصول را رعایت کنند. بعد از پیروزی با شکوه انقلاب اسلامی ایران و خروج بیگانگان و کارشناسان خارجی از کشور قوانین جدید نیز در رابطه با بهره برداری از نفت و فراورده های آن تدوین و تصویب شد و در دستور کار مجلس شورای اسلامی قرار گرفت و بدین ترتیب قوانین جدید مرتبط با صنعت نفت ایران در تاریخ 9 مهرماه ۱۳۶۶ تصویب شدند.

دانلود سوال های عمومی و تخصصی وزارت نفت همراه با پاسخنامه


استخدام شرکت نفت سال 96

در این بخش به طور کلی به بررسی استخدام شرکت نفت در سال 96 می پردازیم و شرایط استخدام شرکت نفت و آزمون استخدامی شرکت نفت را بررسی می کنیم. استخدامی شرکت نفت در هر بار از طریق سایت ها، منابع معتبر و روزنامه ها اعلام می گردد و عموم افراد متقاضی شرکت در آزمون استخدامی شرکت نفت می توانند در صورت دارا بودن شرایط استخدام شرکت نفت در آزمون استخدام شرکت نفت شرکت کرده و در صورت قبولی می توانند در گزینش استخدامی شرکت نفت سال 96 شرکت داشته باشند. افراد باید شرایط استخدام شرکت نفت را به صورت کامل مطالعه نموده تا بتوانند در آزمون استخدام شرکت نفت ثبت نام کنند.


استخدام شرکت نفت در سال 96

تعداد زیادی از افراد متقاضی شرکت در آزمون استخدام شرکت نفت سال 96 و استخدام در شرکت نفت در سال 96 هستند. به این دلیل ما در ادامه اطلاعات کاملی از شرایط استخدام شرکت نفت در سال 96 را برای عزیزان تشریح خواهیم نمود.

دانلود سوال های عمومی و تخصصی وزارت نفت همراه با پاسخنامه

شرایط استخدامی شرکت نفت در سال 96

شرایط عمومی برای شرکت در آزمون استخدامی شرکت نفت

1- متقاضی برای شرکت در آزمون استخدام شرکت نفت 96 باید به دین مقدس اسلام اعتقاد داشته باشد.

2- اعتقاد متقاضی به ولایت فقیه وقانون اساسی جمهوری اسلامی ایران شرط مهم دیگر برای شرکت در آزمون استخدامی شرکت نفت 96 می باشد.

3- متقاضی برای شرکت در آزمون استخدامی شرکت نفت سال 96 باید تابعیت کشور جمهوری اسلامی ایران باشد.

4-   متقاضی شرکت در آزمون استخدام شرکت نفت سال 96 بایستی سوء پیشینه کیفری نداشته باشد.

5-  توانایی جسمانی کامل از شرایط مهم دیگر شرکت در آزمون استخدامی شرکت نفت در سال 96  است.

6-  دارا بودن دانشنامه پایان تحصیلات در یکی از مقطع، رشته و گرایش های تحصیلی مورد نیاز شرط مهم دیگر شرکت در آزمون استخدامی شرکت نفت 96 می باشد.

7-  برای شرکت در آزمون استخدام شرکت نفت سال 96 دارا بودن کارت معافیت یا پایان خدمت وظیفه عمومی (مرد) لازم است.

8-  متقاضی شرکت در ازمون استخدامی شرکت نفت سال 96 نباید به صورت پیمانی، آزمایشی و رسمی در سایر ارگان های دولتی اشتغال داشته باشد.

9- متقاضی شرکت در ازمون استخدام شرکت نفت سال 96 نباید به صورت  قراردادی، پیمانی و رسمی در هر یک از واحدهای تابعه صنعت نفت اشتغال داشته باشد.

10- فرد متقاضی شرکت در ازمون استخدامی شرکت نفت 96  همچنین باید از سلامت جسمی و روانشناختی برخوردار باشند.

دانلود سوال های عمومی و تخصصی وزارت نفت همراه با پاسخنامه


شرایط سنی شرکت در آزمون استخدامی شرکت نفت سال 96

حداکثر سن قابل قبول برای شرکت در آزمون استخدام شرکت نفت

1- برای متقاضیان دارای مدرک کاردانی ۲۶ سال سن

2- برای متقاضیان دارای مدرک کارشناسی ۳۰ سال سن

3- برای متقاضیان دارای مدرک کارشناسی ارشد و دکتری ۳۴ سال سن

 

شرایط معدل کل برای شرکت در استخدام شرکت نفت 96

 

حداقل معدل قابل قبول و لازم جهت شرکت در استخدام شرکت نفت به قرار ذیل است:

1- برای متقاضیان مقاطع تحصیلی کاردانی و کارشناسی معدل  ۱۳

2- برای متقاضیان مقاطع تحصیلی کارشناسی ارشد و دکتری معدل  ۱۵


آزمون استخدامی شرکت نفت در سال 96

از جمله منابع آزمون استخدامی شرکت نفت سال 96 میتوان به سوالات آزمون تخصصی براساس مهارت‌های تخصصی متقاضی متناسب با رشته تحصیلی اشاره نمود. 40 درصد برای سوالات عمومی و 60 درصد برای سوالات تخصصی می باشد که در آزمون استخدام شرکت نفت 96 در نظر گرفته شده است. متقاضیان بایستی برای استخدام در شرکت نفت سال 96 به صورت کامل و صحیح به سوالات آزمون استخدامی شرکت نفت پاسخ دهند تا بتوانند در استخدام شرکت نفت پذیرش شوند.

دانلود سوال های عمومی و تخصصی وزارت نفت همراه با پاسخنامه

برنامه جدید وزارت نفت برای استخدام شرکت نفت سال 96

وزارت نفت برنامه های جدیدی برای استخدامی شرکت نفت 96 دارد. تاکید بر برگزاری آزمون استخدامی شرکت نفت و جذب نیروهای انسانی جدید در آزمون استخدام شرکت نفت 96 از گفته های معاون توسعه منابع انسانی و مدیریت وزارت نفت است که تاکید بر استخدامی شرکت نفت دارند.

با سفر معاونت توسعه منابع انسانی به شرکت های مختلف نفتی و بررسی مشکلات و چالش های نیروهای انسانی برای کار در صنعت نفت، تصمیمات جدیدی برای استخدام شرکت نفت در سال 96 بیان شده است. کریم سلحشور با سفر به شرکت های مختلف این مشکلات را بررسی نموده است. وی در جلسات با مدیران بیان نموده که استخدامی شرکت نفت و جذب نیروی متخصص در این زمینه یک مسئولیت اجتماعی و اساسی مهم می باشد.


اطلاعیه 10 مهر 95

تعلق 20 درصدی حق استخدام شرکت نفت در خوزستان به افراد غیربومی

در در رابطه با استخدام شرکت نفت 96 به شرکت های نفتی اعلام شده است 20 درصد از حق استخدام می تواند متعلق به استخدام نیروهای انسانی غیر بومی باشد. به گفته رئیس ستاد اجرایی فرمان امام (ره) با توجه به اینکه مهم ترین مشکل خوزستان اشتغال در این استان است، کمک به رفع این مشکل از طریق استخدامی شرکت نفت از اولویت های اساسی می باشد. بر این اساس، بین بنیاد برکت و استانداری خوزستان در چهارشنبه، در مورد استخدام شرکت نفت تفاهم نامه اشتغال نیروی انسانی امضا شده است. با توجه به محروم بودن استان خوزستان به ویژه از زمان بعد از جنگ و وجود مشکلات معیشتی برای مردم، استخدامی شرکت نفت در این استان لازم است. محمد مخبر اعلام کرد اشتغال زایی از طریق استخدامی شرکت نفت و آزمون استخدامی شرکت نفت در این استان انجام خواهد شد.

وی اعلام نمود ایجاد 20 تا 30 هزار فرصت شغلی در استان نیاز به 20 هزار میلیارد تومان دارد که باید سرمایه گذاری شود و همچنین تاکید بر 20 درصد حق استخدام غیر بومی در استخدام شرکت نفت 96 دارد. وی با اشاره به بحث اشتغال جوانان و استخدامی شرکت نفت سال 96 و اعلام نقاط محروم استان از جمله اندیکا، لالی، هویزه، بر لزوم استخدام شرکت نفت در این استان تاکید داشت. با توجه به وجود گرد و غبار در این استان و عدم وجود زمین هایی با پوشش گیاهی، بخشی از تفام نامه علاوه بر موضوع استخدامی شرکت نفت، به کارهای دیگری برای اشتغال بیشتر جوانان تعلق گرفت.

****************************
متقاضین می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر درباره، شرایط استخدام شرکت نفت و آزمون استخدام شرکت نفت، به سایت شرکت نفت مراجعه نمایند.

دانلود سوال های عمومی و تخصصی وزارت نفت همراه با پاسخنامه


اطلاعیه 9 دی 95

زنگنه درباره استخدام دانشجویان دانشگاه صنعت نفت گفت: باید این تفکر را که هر فردی در دانشگاه نفت درس می‎خواند، لزوما باید در دولت استخدام شود ؛ کنار بگذاریم، نمی توانیم این کار را انجام دهیم و در دولت نیاز نداریم
وی راجع به استخدام شرکت نفت سال 95 ادامه داد : پیش تر تعدادی از نخبگان دانشگاه صنعت نفت را استخدام می کردند که این با مشکلات زیادی رو‎برو بوده است و ما برای ساماندهی این فرآیند اقدام کردیم و اجازه گرفتیم که نه تنها نخبه‎های دانشگاه نفت بلکه نخبه‎های دیگر دانشگاه‎ها را در صورت نیاز بدون آزمون کتبی با مصاحبه استخدام کنیم.
وزیر نفت درباره استخدام وزارت نفت 96 یادآور شد: امسال مجوز استخدام ۱۵۰ نفر را دریافت کردیم، سال آینده هم می توانیم برای تعدادی مجوز بگیریم، فرآیند استخدامی برای نخبه‎های دانشگاه نفت اکنون به جریان افتاده است، ۱۵۰ نفر را امسال و تعدادی را هم برای سال آینده استخدام می کنیم، اما همه به دنبال استخدام در دولت نباشند.

 

استخدام شرکت نفت 96

زنگنه در رابطه با استخدام شرکت نفت 96 گفت : اگر فعالیت‎های نفتی در کشور جریان یابد و چرخش اقتصاد در کشورآغاز شود ما با کمبود نیرو هم رو‎برو می‎شویم، اینکه همه به دنبال استخدام در دولت و آب باریکه ای هستند به این دلیل است که هنوز شاهد چرخش جریان اقتصادی در کشور آن چنان که باید باشد، نیستیم.
وی در رابطه با استخدام شرکت نفت 95 اعلام کرد: اگر ۵۰ میلیارد دلار در صنعت نفت کشور سرمایه گذاری شود که رقم دور از ذهنی هم نیست و با پنج تا ۶ قرارداد می توان چنین کاری کرد، ما برای این شرکت‎هایی که می خواهند در بخش نفت فعال شوند، با کمبود نیرو رو‌برو می‎شویم.

وزیر نفت درباره استخدام شرکت نفت سال 96 و تلاش‎ها برای زدودن فقر از چهره عسلویه، گفت: ما برای رسیدگی به شهرستان عسلویه و مردم آن منطقه بسیار تلاش کرده‎ایم.
وی گفت : فعالیت‎هایی از قبیل محوطه سازی، ساخت پارک، مدرسه و حتی برگزار کلاس‎های کنکور برای بچه‎ها توسعه می یابد و دو سالی است که برای دانش آموزان آن منطقه کلاس کنکور برگزار می‎کنیم و این سبب بالا رفتن درصد قبولی آنان در کنکور شده، از این رو تعامل ما با مردم منطقه و شورای شهر عسلویه خوب است.
زنگنه با اذعان و قبول اینکه جلوه‎های خشن فقر نباید در کنار تاسیسات نفتی باشد، گفت: در این باره با آقای رئیس جمهوری هم صحبت کردم و ایشان هم دستور دادند، از این رو مجوز گرفتیم که سه درصد هزینه‎های سرمایه گذاری را صرف بهبود اوضاع اجتماعی، فرهنگی و زیربناهای محیط اطراف تاسیسات نفتی کنیم.

دانلود سوال های عمومی و تخصصی وزارت نفت همراه با پاسخنامه

 

 استخدام وزارت نفت 96

استخدام شرکت نفت 96

استخدام شرکت نفت 96

 

منبع : نیازمندیهای همشهری

نمونه سئوالات عمومی استخدامی بهمراه پاسخنامه


پایه حقوق 96 + حداقل حقوق سال 96 | افزایش حقوق سال 96


سایت کاریابی karyab.net ارائه دهنده بروزترین اگهی استخدام های کشور، جهت امنیت خاطر و رفاه حال کارجویان گرامی، پیشنهاد می کند که حتما نکات و توصیه های استخدامی این مطلب را از اینجا مطالعه کنند. کارجوی عزیز شما همواره میتوانید آرشیو دسته ای استخدام جدیدترین اخبار استخدامی کشور را از اینجا پیگیری نماییذ. سایت کاریاب بزرگترین و قدیمی ترین ناشر آگهی هایی اخبار ایران استخدام کلیه مشاغل در تمامی شهرهای ایران را ارائه میدهد. 


 

استخدام وزارت نفت 96 ، استخدام وزارت نفت 95 ، استخدام وزارت نفت سال 96 ، استخدام وزارت نفت سال 95 ، استخدام شرکت نفت 96 ، استخدام شرکت نفت سال 96 ، استخدام شرکت نفت 95 ، استخدام شرکت نفت سال 95

 • هشدار

  قابل توجه کارجویان و کارفرمایان گرامی

  سایت استخدام کاریاب در آذر ماه 1388 با شعار حمایت از کارجویان ، بعنوان اولین سایت استخدامی مجهز به سامانه های هوشمند کاریابی تاسیس شد و در حال حاضر به لطف برخورداری از بزرگترین بانک اطلاعات مشاغل استخدامی کشور ، بستری مناسب برای درج آگهی استخدام کارفرمایان و صاحبان کسب و کار فراهم کرده است تا در کمترین زمان ممکن بتوانند نیروی کار متخصص مورد نیاز خود را پیدا کنند.  کارجویان پس از مشاهده و بررسی آگهی استخدام های درج شده در سایت ، و مطالعه ی توصیه های استخدامی میتوانند مستقیما رزومه استخدامی خود را به کارفرمایان طرف قرارداد با کاریاب ارسال کنند تا روند استخدام سریع تر طی شود. به امید موفقیت و سربلندی تمام کارجویان ایران زمین .

 • دیدگاه کاربران

  captcha


  • سلام. من دانشجوی ارشد ام بی ای هستم معدلم به 16 نمیرسه و از طرفی رتبه کنکورم زیر 200 نیست ولی زیر 400 هست. البته در دسته دانشگاههای برتر هستم با توجه به این موضوع آیا امکان شرکت و احتمال قبولی در این آزمون برای من وجود داره؟
  • سلام دوستان من کارت اعتباری ازمون نفت رو خریدم اما شرایطم شاملش نمیشه اگر کسی خواست بگه نصف قیمت بدم بهش .لطفا به آیدی mehrnaaaz86 در تلگرام پیام بدین
  • با سلام و خسته نباشید
   اینجانب متولد65/10/24 و لیسانس حسابداری از شهرستان مراغه استان آذربایجانشرقی می باشم
   سوالم اینست آیا با توجه به شرط سنی آیا میتوانم در این آزمون شرکت کنم ؟
   آیا افزایش سن تا 3 سال شامل اینجانب می شود؟
  • 10 ساله تو شرکت نفت مشغول بکاریم . اون نادانی که شرایطو گذاشته فکر نکرده اونی که سابقه کار زیاد داره چه گناهی داره که سنش بالا رفته و نمی تونه شرکت کنه ؟؟ یا 4 سال از مدرک گذشته باشه . کسی که مدرکو داره حالا چه فرقی داره کی گرفته ! انشا.. که خدا ازتون نگذره
  • نمونه سوالات استخدام نفت واسه زمین شناسی رو اگه دارید؛شما رو به خدا جواب بدید….هزینش مهم نیست فقط بگید چطور باید بخرم.متشکرم
  • سلام برای شرکت در آزمون استخدامی شرکت نفت باید کی ثبت نام کنیم ؟؟
  • سلام شکرانی هستم 32 سال با معدل 12/70شرط سنی و معدل رواحتمال نداره تغییر بدن چون یه جا خوندم شرط سنی این آزمون هم مثل آزمون هماهنگ واسه کارشناسی 35 شده البته معدل هم اگه 13 باسه شرایط رو ندارم لطفا اگه شرایط عوض شده اطلاع رسانی کنید
  • با سلام. من دارای مدرک کارشناسی ارشد مهندسی مواد هستم. میخواستم ببینم که اولا شرکت نفت، مهندسی مواد هم استخدام میکنه؟ و ثانیا من باید چه نمونه سوالاتی را که در ارتباط با رشته ام هست را واسه آمادگی آزمون شرکت نفت بخونم؟
   با تشکر
  • جوایی کارم نگهبانی/باغبانی/نظافتی/اداری، 00000000
  • با سلام من لیسانس کامپیوترم برای امتحان استخدامی باید از چه نمونه سوال هایی که خریداری کردم استفاده کنم و اونا رو بخونم لطفا راهنمایی کنین.
  • سلام.
   چرا تلگرامتون غیرفعاله.دیگه مثل قبل نییست.در ضمن لطفاً نمونه سوالات استخدام نفت واسه زمین شناسی رو هم بگذارید…ممنون
  • دیپلم ردی ورشته ی برق صنعتی هستم جوان ۲۱ساله هستم
  • دارای مدرک حقوق ثبتی هستم.میتوانم در ازمون شرکت کنم؟
  • نمونه سوالات استخدام نفت واسه زمین شناسی رو ندارید؟
  • نمونه سوالات استخدام نفت رو لطفاً بگذارید.
   • سلام

    در این بخش میتوانید نسبت به تهیه این مجموعه اقدام بفرمائید :
    لینک
  • بسمه تعالی
   با سلام خدمت مدیریت محترم
   اینجانب حمید یزدی فرزند مصطفی به شماره شناسنامه 1700 صادره از تهران از سایت شما کمال تشکر را دارم .
   لطف کنید شفاف تاریخ ثبت نام رو اطلاع بدید چون من هم پدرم شرکت نفتی هم خودم د ست دارم استخدام بشوم .
  • نباید ملاک آزمون باشه …..
  • 7سال برقکاری و10 ماه حراست
  • خوب اگه نمی خواید نمونه سوالات رو بگذارید؛انقدر ما رو مطلع نکنید.ما رو مسخره کردین.این هفته هم تموم شد ولی شما خوابین
   • سلام خانم سارا. ممنونیم ازینکه انقدر پیگیر هستید. پروسه آماده سازی فایلهای شرکت نفت، 80 درصدش سپری شده. لطفا کمی صبوری کنید
    ——————–
    ویرایش توسط مدیریت سایت کاریاب :

    سلام بر کاربر محترم ، سرکار خانم ” سارا ” ، مجموعه آماده شد امروز ، شما می توانید از طریق لینک زیر نسبت به تهیه این مجموعه اقدام بفرمائید
    لینک خرید نمونه سوالات استخدامی شرکت نفت
  • نمونه سوالات نفت پس کو؟
   • سلام خانم سارا. ممنون از حسن توجه شما. نمونه سوالات شرکت نفت این هفته منتشر میکنیم داخل همین صفحه
  • نمونه سوالات تخصصی نفت را کی در سایت قرار خواهید داد؟
   در ضمن چرا اطلاع رسامی در تلگرامتان انقدر کم و ضعیف هست؟
   قبلاً همه اخبار را در تلگرام اطلاع میداید.لطفاً اصلاح کنید
  • نمونه سوالات اختصاصی برق واسه استخدام نفت رو میخوام.دارین؟
   • سلام آقای هومن. این هفته قراره نمونه سوالات مون رو توی سایت بزاریم.
  • رضانجفی کمک آشپز
  • انبار دار در شیلات ماهی و میگو با ۵ سال سابقه کار
  • با عرض سلام میخواستم درباره شرایط استخدامی بگم که خیلی مسخره خنده داره چون نیروی بومی و غیره بومی نداریم هرکس که توانایی داره باید استخدام بشه به نظر من نیروهای بومی به تنهایی نمیتونن نیاز کشور رو یه زمینه بسیار مهمی مثل نفت و گاز تامین کنند.
  • سلام ببخشید دقیقا از چه روزی ثبت نام شروع میشه ؟ آیا برای خانما هم هس؟ رشته های عمران و معماری آیا نیاز داره شرکت نفت ؟
  • سلام ببخشید ثبت نام کی شروع میشه ومیتونیم ثبت نام کنیم
  • سلام خسته نباشید ببخشید این آگهی استخدام حدودا چند روز دیگه منتشر میشه
  • باسلام
   من کاردانی مکانیک دارم معدلم حدود 12/12 میتونم آزمون استخدامی شرکت نفت شرکت کنم . شهر کرمانشاه رشته مکانیک نیاز داره .ممنون
  • با سلام
   شرکت نفت محال هست دیگه استخدام از نوع امتحانی داشته باشه چون همه دیگه با روابط میان نه ضوابط بخصوص از وقتی که دیگه خصوصی شده.
  • باسلام
   چطوری بایددر ازمون استخدامی شرکت نفت ثبتنام کنیم توسایت شرکت نفت هم چیزی دراین خصوص نوشته نشده وآیا شرکت نفت کرمانشاه هم این آزمون را برگزار خواهد کرد؟
   • بله عزیز شامل استانهای کل کشورمی شود
  • آزمون استخدام شرکت نفت 96
   آزمون استخدام شرکت نفت 96
   آزمون استخدام شرکت نفت 96
  • آزمون استخدام شرکت نفت سال 96
   آزمون استخدامی شرکت نفت
   آزمون استخدامی شرکت نفت 96
   آزمون استخدامی شرکت نفت سال 96
   آزمون استخدامی شرکت نفت
  • آزمون استخدامی شرکت نفت تهران
   آزمون استخدامی شرکت نفت سال 96
   آزمون استخدام شرکت نفت
   آزمون استخدامی شرکت نفت اصفهان
  • آزمون استخدامی شرکت ملی نفت ایران
   استخدام شرکت نفت اصفهان
   استخدام شرکت نفت اهواز
   استخدام شرکت نفت ابادان
   استخدام شرکت نفت اصفهان 96
  • استخدام شرکت نفت ایرانول
   استخدام شرکت نفت ایلام
   استخدام شرکت نفت اراک
   استخدام شرکت نفت اسفند 96
   اعلام نتایج آزمون استخدامی شرکت نفت
   اعلام نتایج آزمون استخدامی شرکت نفت 96
  • اعلام نتایج آزمون استخدامی شرکت نفت تهران
   سایت اعلام نتایج آزمون استخدامی شرکت نفت
   زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی شرکت نفت
   اعلام نتایج آزمون استخدامی شرکت ملی نفت
  • زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی شرکت نفت 96
   اعلام نتایج آزمون استخدامی شرکت پالایش نفت تهران
   اعلام نتایج ازمون استخدام شرکت نفت
   اعلام نتایج آزمون استخدامی شرکت نفت ستاره خلیج فارس
   آزمون استخدامی شرکت نفت بندرعباس
  • آزمون استخدامی شرکت نفت بندرعباس
   نتایج آزمون استخدامی شرکت نفت بندرعباس
   ازمون استخدامی شرکت پالایش نفت بندرعباس
   نتایج ازمون استخدامی شرکت نفت بندرعباس
  • آزمون استخدامی شرکت پالایش نفت بندر عباس
   جواب آزمون استخدامی شرکت نفت بندرعباس
   تاریخ آزمون استخدامی شرکت نفت بندرعباس
   ثبت نام آزمون استخدامی شرکت نفت بندرعباس
  • استخدام شرکت نفت بهران
   اعتراض به آزمون استخدامی شرکت نفت
   نتیجه اعتراض به آزمون استخدامی شرکت نفت
   تجمع معترضین به آزمون استخدامی شرکت نفت
   اعتراض به نتایج آزمون استخدامی شرکت نفت
  • آزمون استخدام شرکت پالایش نفت تهران
   آزمون استخدامی شرکت پالایش نفت تهران
   آزمون استخدامی شرکت پالایش نفت
   آزمون استخدامی شرکت پالایش نفت کرمانشاه سال 1396
   نتایج آزمون استخدامی شرکت پالایش نفت بندرعباس
  • نتایج آزمون استخدامی شرکت پالایش نفت تهران
   نتایج آزمون استخدامی شرکت پالایش نفت کرمانشاه
   زمان آزمون استخدامی شرکت پالایش نفت تهران
   پاسخ آزمون استخدامی شرکت نفت
   پذیرش استخدام شرکت نفت
  • آزمون استخدام شرکت نفت تهران
   آزمون استخدامی شرکت نفت تهران 96
   زمان آزمون استخدامی شرکت نفت تهران
   ثبت نام آزمون استخدامی شرکت نفت تهران
   استخدام شرکت نفت تهران
  • استخدام شرکت نفت تبریز
   ثبت نام آزمون استخدام شرکت نفت
   استخدام شرکت نفت ثبت نام
   ثبت نام آزمون استخدامی شرکت نفت
   ثبت نام آزمون استخدامی شرکت نفت 96
  • ثبت نام آزمون استخدامی شرکت نفت 96
   استخدامی شرکت نفت ثبت نام
   ثبت نام آزمون استخدام شرکت نفت 96
   ثبت نام آزمون استخدامی شرکت نفت سال 96
   ثبت نام آزمون استخدامی وزارت نفت سال 96
  • زمان ثبت نام آزمون استخدامی شرکت نفت سال 96
   ثبت نام در آزمون استخدامی شرکت نفت
   تاریخ ثبت نام آزمون استخدامی شرکت نفت
   استخدام شرکت نفت جدید
   استخدام شرکت نفت جنوب
  • استخدام شرکت نفت جزیره خارک
   استخدام شرکت نفت جی
   استخدام شرکت نفت جم
   استخدام شرکت نفت جدید
   استخدام شرکت نفت جدیدترین
  • استخدام شرکت نفت جزیره سیری
   استخدام شرکت نفت جدید 96
   استخدامی شرکت نفت جدید
   نتا ج آزمون استخدام شرکت نفت
   استخدام شرکت نفت چابهار
  • استخدام شرکت نفت چالوس
   استخدام شرکت نفت چشمه خوش
   استخدامی شرکت نفت چابهار
   استخدام شرکت نفت چنگوله
   استخدام شرکت نفت چین
   استخدام شرکت نفت چی شد
  • استخدام شرکت نفت چنگوله ایلام
   استخدام شرکت نفت چه شد
   استخدام شرکت نفت چهارمحال
   استخدام شرکت نفت حفاری شمال
   استخدام شرکت نفت حراست
  • استخدام شرکت نفت حفاری
   استخدام شرکت نفت حقوق
   استخدام شرکت نفت حسابداری
   آزمون استخدامی حراست شرکت نفت
   استخدامی شرکت نفت حفاری شمال
  • استخدامی شرکت نفت حراست امیدیه
   سوالات آزمون استخدامی شرکت نفت رشته حسابداری
   آزمون استخدام شرکت نفت خلیج فارس
   آزمون استخدام شرکت نفت ستاره خلیج فارس
   آزمون استخدامی شرکت نفت ستاره خلیج فارس
  • نتایج ازمون استخدامی شرکت نفت خلیج فارس
   استخدام شرکت نفت خلیج فارس
   استخدام شرکت نفت خوزستان
   استخدام شرکت نفت خارگ
   استخدام شرکت نفت خزر
  • استخدام شرکت نفت خوزستان 96
   استخدام شرکت نفت خوزستان 96
   آزمون استخدام شرکت نفت در سال 96
   آزمون استخدامی شرکت نفت در سال 96
   آزمون استخدامی شرکت نفت در سال 96
  • ازمون استخدامی شرکت نفت در سال 96
   آزمون استخدامی شرکت نفت در سال96
   آزمون استخدامی وزارت نفت در سال 96
   سوالات آزمون استخدامی شرکت نفت دانلود رایگان
   نمونه سوالات آزمون استخدامی شرکت نفت دانلود رایگان
   استخدام شرکت نفت در سال 96
  • استخدام شرکت نفت در سال 96
   دفترچه آزمون استخدامی شرکت نفت
   دفترچه آزمون استخدامی شرکت نفت 96
   دفترچه راهنمای آزمون استخدامی شرکت نفت 96
   دفترچه سوالات آزمون استخدامی شرکت نفت
  • دفترچه استخدام شرکت نفت
   دفترچه استخدامی شرکت نفت
   دفترچه استخدامی شرکت نفت 96
   سوالات آزمون استخدامی شرکت نفت رشته برق
   منابع آزمون استخدامی شرکت نفت رشته کامپیوتر
  • منابع آزمون استخدامی شرکت نفت رشته برق
   سوالات آزمون استخدامی شرکت نفت رشته مکانیک
   منابع آزمون استخدامی شرکت نفت رشته عمران
   نمونه سوالات آزمون استخدامی شرکت نفت رشته برق
   استخدام شرکت نفت ری سان
  • استخدام شرکت نفت رفسنجان
   استخدام شرکت نفت رودسر
   استخدام شرکت نفت رشت
   استخدام شرکت نفت زنجان
   زمان آزمون استخدام شرکت نفت
  • زمان آزمون استخدامی شرکت نفت
   زمان آزمون استخدامی شرکت نفت سال 96
   زمان آزمون استخدامی شرکت نفت 96
   استخدامی شرکت نفت زاگرس جنوبی
   استخدام شرکت نفت زنجان 96
  • استخدام شرکت نفت زاهدان
   استخدام شرکت نفت زاگرس جنوبی
   زمان ازمون استخدامی شرکت نفت96
   زمان آزمون استخدامی شرکت نفت سال 96
   زمان امتحان استخدامی شرکت نفت
  • زمان برگزاری آزمون استخدامی شرکت نفت
   زمان برگزاری آزمون استخدامی شرکت نفت 96
   استخدام شرکت نفت ژئوفیزیک
   آزمون استخدام شرکت نفت سال 96
   آزمون استخدام شرکت نفت سال 96
  • ازمون استخدامی شرکت نفت سال 96
   آزمون استخدامی شرکت نفت سال 96
   ازمون استخدامی شرکت نفت سال 96
   سوالات آزمون استخدامی شرکت نفت
   سوالات آزمون استخدامی شرکت نفت مهندسی مکانیک
  • دانلود سوالات آزمون استخدامی شرکت نفت
   دانلود سوالات آزمون استخدامی شرکت نفت سال 96
   سوالات مصاحبه آزمون استخدامی شرکت نفت
   استخدام شرکت نفت شیراز
   استخدام شرکت نفت شاهرود
  • استخدام شرکت نفت شیراز 96
   استخدام شرکت نفت شهریور 96
   استخدام شرکت نفت شمال
   استخدام شرکت نفت شهریور 96
   استخدام شرکت نفت شاهد
   استخدام شرکت نفت شرایط
  • استخدامی شرکت نفت شیراز
   شرایط آزمون استخدامی شرکت نفت
   آزمون استخدام شرکت نفت عسلویه
   استخدام شرکت نفت عسلویه
   استخدام شرکت نفت عسلویه 96
  • استخدام شرکت نفت عسلویه96
   استخدام شرکت نفت عمان
   استخدام شرکت نفت عسلویه 96
   استخدام شرکت نفت عراق
   استخدامی شرکت نفت عسلویه
  • استخدامی شرکت نفت عسلویه 96
   استخدامی شرکت نفت عسلویه96
   استخدامی شرکت نفت غرب
   آزمون استخدامی شرکت نفت فلات قاره
   استخدام شرکت نفت فلات قاره
   استخدام شرکت نفت فلات قاره 96
  • استخدام شرکت نفت فارس
   استخدام شرکت نفت فلات قاره ایران
   استخدام شرکت نفت فلات قاره
   استخدام شرکت نفت فاز 2
   استخدام شرکت نفت فلات قاره شیراز
  • استخدام شرکت نفت قطر
   استخدام شرکت نفت قم
   استخدام شرکت نفت قزوین
   استخدام شرکت نفت قطر
   استخدام شرکت نفت قشم
  • استخدامی شرکت نفت قطر
   استخدامی شرکت نفت قشم
   استخدام شرکت نفت قطر 96
   استخدام شرکت نفت قشم 96
   ازمون استخدامی شرکت نفت کرمانشاه
  • جواب آزمون استخدامی شرکت نفت کرمانشاه 96
   استخدام شرکت نفت کرمانشاه
   استخدام شرکت نفت کرمانشاه96
   استخدام شرکت نفت کیش
   استخدام شرکت نفت کرمانشاه 96
  • استخدام شرکت نفت کرمان
   استخدام شرکت نفت کرمانشاه 96
   استخدام شرکت نفت کویت
   استخدام شرکت نفت کرمانشاه سال 96
   آزمون استخدامی شرکت نفت گچساران
  • آزمون استخدامی شرکت نفت و گاز
   استخدام شرکت نفت گچساران
   استخدام شرکت نفت گروه مپنا
   استخدام شرکت نفت گیلان
   استخدام شرکت نفت گچساران سال 96
  • استخدام شرکت نفت گاز پتروشیمی
   استخدام شرکت نفت گچساران
   استخدام شرکت نفت گاز
   استخدام شرکت نفت گاز و پتروشیمی
   آزمون استخدامی شرکت نفت لاوان
  • استخدام شرکت نفت لاوان
   استخدام شرکت نفت لرستان
   استخدام شرکت نفت لاوان96
   استخدام شرکت نفت لاوان و بندرعباس
   استخدامی شرکت نفت لاوان
  • استخدام شرکت نفت لاوان سال 96
   استخدام شرکت نفت لاوان 96
   استخدام شرکت نفت لاوان 96
   استخدام شرکت نفت لامرد
   سایت آزمون استخدامی شرکت ملی نفت ایران
   آزمون استخدامی شرکت ملی نفت
  • سامانه آزمون استخدامی شرکت ملی نفت ایران
   سامانه آزمون استخدامی شرکت ملی نفت
   نتایج آزمون استخدامی شرکت ملی نفت
   نتایج آزمون استخدامی شرکت ملی نفت ایران
  • نمونه سوالات آزمون استخدامی شرکت نفت/مکانیک
   سامانه آزمون استخدامی شرکت ملی نفت ایران
   نتایج آزمون استخدام شرکت نفت
   استخدام شرکت نفت نتایج
   نتایج آزمون استخدامی شرکت نفت
  • نتایج آزمون استخدامی شرکت نفت 96
   نتایج آزمون استخدامی شرکت نفت سال 96
   نتایج آزمون استخدامی شرکت نفت
   نتایج آزمون استخدامی شرکت نفت ستاره خلیج فارس
   نتایج آزمون استخدام شرکت نفت سال 96
   نتایج آزمون استخدامی شرکت نفت 96
  • نتایج آزمون استخدامی شرکت نفت 96
   استخدام شرکت نفت و گاز
   استخدام شرکت نفت و گاز پارس
   استخدام شرکت نفت و گاز پارس جنوبی
   استخدام شرکت نفت و پتروشیمی
  • استخدام شرکت نفت و گاز اروندان خرمشهر
   استخدام شرکت نفت و گاز در سال 96
   استخدام شرکت نفت و گاز 96
   استخدام شرکت نفت و گاز اروندان
   استخدام شرکت نفت و گاز عسلویه
  • استخدام شرکت نفت و گاز پتروشیمی
   آزمون استخدامی شرکت نفت هرمزگان
   استخدام شرکت نفت هرمزگان
   استخدام شرکت نفت هرمزگان 96
   استخدام شرکت نفت هرمزگان 96
  • استخدام شرکت نفت همدان
   استخدام شرکت نفت هرمزگان سال 96
   استخدامی شرکت نفت هرمزگان
   استخدامی شرکت نفت هرمزگان 96
   استخدامی شرکت نفت هرمزگان 96
  • آزمون های استخدامی شرکت نفت
   استخدام شرکت نفت یزد
   استخدامی شرکت نفت یاسوج
   استخدامی شرکت نفت یزد
   استخدام شرکت نفت یاسوج
  • استخدام شرکت نفت یا گاز در سال 96
   استخدامی شرکت نفت یا گاز
   آزمون استخدامی شرکت نفت سال 1396
   استخدام شرکت نفت 1396
   استخدام شرکت نفت 1396
  • استخدام شرکت نفت 1396
   استخدامی شرکت نفت 1396
   آزمون استخدامی شرکت نفت 1396
   نتایج آزمون استخدامی شرکت نفت 1396
   اعلام نتایج آزمون استخدامی شرکت نفت 1396
  • آزمون استخدامی شرکت نفت در سال 1396
   استخدامی شرکت نفت 1396
   آزمون استخدامی شرکت نفت تهران 96
   نتایج آزمون استخدامی شرکت نفت تهران
   استخدام شرکت نفت 96
  • استخدام شرکت نفت 96
   آزمون استخدام شرکت نفت 96
   آزمون استخدامی شرکت نفت 96
   آزمون استخدامی وزارت نفت 96
   آزمون استخدامی وزارت نفت 96
  • استخدام شرکت نفت هرمزگان 96
   استخدام شرکت نفت همدان 96
   استخدام شرکت نفت هرمزکان
   استخدام شرکت نفت یزد
  • استخدام شرکت نفت یاسوج
   استخدام شرکت نفت یا گاز در سال 96
   استخدام یک شرکت بزرگ نفتی
   استخدامی شرکت نفت یاسوج
   استخدامی شرکت نفت یزد
  • استخدامی شرکت نفت ستاره ی خلیج فارس
   استخدامی شرکت نفت
   استخدام پایه یک شرکت نفت
   استخدام راننده پایه یک شرکت نفت
   اطلاعیه ی استخدامی شرکت نفت
   نحوه ی استخدام در شرکت نفت
  • سامانه ی استخدام شرکت نفت
   سامانه ی استخدامی شرکت نفت
   نتایج مصاحبه ی استخدامی شرکت نفت
   استخدام شرکت نفت 1396
   استخدامی شرکت نفت 1396
  • استخدام وزارت نفت 1396
   استخدام شرکت نفت سال 1396
   استخدام شرکت نفت سال 1396
   استخدامی شرکت نفت سال 1396
   استخدامی شرکت نفت فاز 2
  • استخدامی شرکت نفت ابادان فاز 2
   استخدام فاز 2 شرکت نفت آبادان
   استخدام شرکت نفت تهران در سال 96
   استخدامی شرکت نفت تهران 96
   استخدامی شرکت نفت تهران 96
  • استخدام 4000 نفر در شرکت نفت
   استخدام 5000 نفر در شرکت نفت
   استخدام شرکت نفت سپاهان در 7 استان
   استخدام 700 نفر در شرکت نفت
   استخدام شرکت نفت 96
  • استخدام شرکت نفت 96
   استخدامی شرکت نفت سال 96
   استخدام شرکت نفت 96
   استخدام شرکت نفت 96
   استخدام شرکت نفت 96
  • استخدام شرکت نفت 96 بندرعباس
   استخدام شرکت نفت 96 اهواز
   استخدام شرکت نفت 96
   استخدام شرکت نفت 96 اصفهان
   استخدام شرکت نفت 96 شیراز
  • استخدامی شرکت نفت عسلویه96
   استخدام شرکت نفت آذربایجان غربی
   استخدام شرکت نفت و گاز غرب
   استخدام غواص شرکت نفت
   استخدام غواص در شرکت نفت
   استخدام شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب
  • استخدامی شرکت نفت غرب
   استخدامی شرکت نفت و گاز غرب
   استخدام غواصی شرکت نفت
   استخدام غواص صنعتی در شرکت نفت
   استخدام شرکت نفت فلات قاره 96
  • استخدام شرکت نفت فارس
   استخدام شرکت نفت فلات قاره ایران
   استخدام شرکت نفت فلات قاره
   استخدام شرکت نفت فاز 2
   استخدام شرکت نفت فلات قاره شیراز
   استخدام شرکت نفت فلات قاره ایران
  • استخدام شرکت نفت فاز 2 ابادان
   فرم استخدام شرکت نفت
   فرم استخدام شرکت نفت پارس
   فرم استخدام شرکت نفت بهران
   فرم استخدام شرکت نفت تهران
  • فرم استخدام شرکت نفت 96
   فرم استخدام شرکت نفت فلات قاره
   فرم استخدام شرکت نفت96
   فرم استخدام شرکت نفت قطر
   فرم استخدام شرکت نفت در سال 96
  • فرم استخدام شرکت نفت سال 96
   استخدام شرکت نفت قطر
   استخدام شرکت نفت قم
   استخدام شرکت نفت قزوین
   استخدام شرکت نفت قطر
  • استخدام شرکت نفت قشم
   استخدام شرکت نفت قطری
   استخدام شرکت نفت قطر 96
   استخدام شرکت نفت قشم 96
   استخدام شرکت نفت قطر در سال 96
  • استخدام شرکت نفت قم 96
   استخدام شرکت نفت کرمانشاه
   استخدام شرکت نفت کرمانشاه96
   استخدام شرکت نفت کرمانشاه 96
   استخدام شرکت نفت کرمان
  • استخدام شرکت نفت کرمانشاه 96
   استخدام شرکت نفت کویت
   استخدام شرکت نفت کرمانشاه سال 96
   استخدام شرکت نفت کردستان
   استخدام شرکت نفت کرج
   استخدام شرکت نفت گچساران
  • استخدام شرکت نفت گاز
   استخدام شرکت نفت گاز پتروشیمی
   استخدام شرکت نفت گیلان
   استخدام شرکت نفت گروه مپنا
   استخدام شرکت نفت گچساران سال 96
  • استخدام شرکت نفت گچساران
   استخدام شرکت نفت گچساران در سال 96
   استخدام شرکت نفت گروه مینا
   استخدام شرکت نفت گچساران96
   استخدام شرکت نفت لرستان
   استخدام شرکت نفت لاوان
  • استخدام شرکت نفت لردگان
   استخدام شرکت نفت لامرد
   استخدام شرکت نفت لاوان96
   استخدام شرکت نفت لاوان و بندرعباس
   استخدام شرکت نفت لاوان سال 96
  • استخدام شرکت نفت لاوان 96
   استخدام شرکت نفت لاوان 96
   استخدام شرکت نفت لیان
   استخدام شرکت نفت مهران
   استخدام شرکت نفت مشهد
  • استخدام شرکت نفت مسجدسلیمان
   استخدام شرکت نفت مارون
   استخدام شرکت نفت مپنا
   استخدام شرکت نفت ماهشهر
   استخدام شرکت نفت مناطق نفتخیز جنوب
  • استخدام شرکت نفت ملایر
   استخدام شرکت نفت مسجدسلیمان 96
   استخدام شرکت نفت مهندس برق
   استخدام شرکت نفت نیروی پارس
   استخدام شرکت نفت نخبگان
   استخدام شرکت نفت نکا
  • استخدام شرکت نفت نتایج
   استخدام در شرکت نفت نروژ
   نتایج استخدام شرکت نفت 96
   نحوه استخدام شرکت نفت
   استخدام شرکت نفت و گاز پارس
  • استخدام شرکت نفت و گاز پارس جنوبی
   استخدام شرکت نفت و پتروشیمی
   استخدام شرکت نفت و گاز اروندان خرمشهر
   استخدام شرکت نفت و گاز در سال 96
   استخدام شرکت نفت و گاز 96
  • استخدام شرکت نفت و گاز اروندان
   استخدام شرکت نفت و گاز عسلویه
   استخدام شرکت نفت و گاز پتروشیمی
   استخدام شرکت نفت هرمزگان
   استخدام شرکت نفت هویزه
  • استخدام شرکت نفت هالیبرتون
   استخدام شرکت نفت همدان
   استخدام شرکت نفت هرمزگان 96
   استخدام شرکت نفت هرمزگان 96
   استخدام شرکت نفت هرمزگان سال 96
  • استخدام شرکت نفت خراسان شمالی
   استخدام شرکت نفت خوزستان
   استخدام شرکت نفت خراسان
   استخدام شرکت نفت خوی
   استخدام شرکت نفت خارگ
  • استخدام شرکت نفت خرم اباد
   استخدام شرکت نفت خراسان رضوی
   استخدام شرکت نفت خلیج فارس 96
   استخدام شرکت نفت در سال 96
   استخدام شرکت نفت در سال 96
  • استخدام شرکت نفت در عسلویه
   استخدام شرکت نفت دهلران
   استخدام شرکت نفت در تهران
   استخدام شرکت نفت دی ماه 96
   استخدام شرکت نفت در اصفهان
  • استخدام شرکت نفت در تبریز
   استخدام شرکت نفت در بندرعباس
   استخدام شرکت نفت در بهمن 96
   استخدام در شرکت نفت
   استخدام در شرکت نفت قطر
  • استخدام در شرکت نفت
   استخدام در شرکت نفت بهران
   استخدام در شرکت نفت ستاره خلیج فارس
   استخدام در شرکت نفت تهران
   استخدام در شرکت نفت سپاهان
  • استخدام در شرکت نفت فلات قاره
   استخدام در شرکت نفت قطر
   استخدام در شرکت نفت اصفهان
   استخدام شرکت نفت رشت
   استخدام شرکت نفت رفسنجان
  • استخدام شرکت نفت ریسان
   استخدام شرکت نفت رودسر
   استخدام شرکت نفت رشته های مورد نیاز
   استخدام شرکت نفت ری
   استخدام شرکت نفت روانشناس
  • استخدام شرکت نفت رشته معدن
   استخدام شرکت نفت رشته کامپیوتر
   استخدام شرکت نفت رشته حقوق
   استخدام ر شرکت نفت
   استخدام شرکت نفت زنجان
  • استخدام شرکت نفت زاهدان
   استخدام شرکت نفت زنجان 96
   استخدام شرکت نفت زاگرس جنوبی
   استخدام شرکت نفت زنجان 96
   استخدام شرکت نفت زمستان 96
  • استخدام شرکت نفت زاگرس
   استخدام شرکت نفت زنجان 96
   استخدام شرکت نفت زیر دیپلم
   استخدامی شرکت نفت زاگرس جنوبی
   استخدام شرکت نفت ژئوفیزیک
  • استخدام شرکت نفت ستاره خلیج فارس 96
   استخدام شرکت نفت سال 96
   استخدام شرکت نفت سال 96
   استخدام شرکت نفت ستاره خلیج فارس سال 96
   استخدام شرکت نفت سپاهان اصفهان
  • استخدام شرکت نفت سپاهان 96
   استخدام شرکت نفت سپاهان
   استخدام شرکت نفت شیراز
   استخدام شرکت نفت شاهرود
   استخدام شرکت نفت شازند
  • استخدام شرکت نفت شهرکرد
   استخدام شرکت نفت شاهین شهر
   استخدام شرکت نفت شمال
   استخدام شرکت نفت شیراز 96
   استخدام شرکت نفت شهریور 96
  • استخدام شرکت نفت شهریور 96
   استخدام شرکت نفت شاهد
   استخدام شرکت صبا نفت
   استخدام شرکت مهندسی و ساختمان صنایع نفت
   استخدام صندوق بازنشستگی شرکت نفت
  • استخدام مهندس صنایع در شرکت نفت
   استخدام مهندسی صنایع در شرکت نفت
   استخدام شرکت صنعت نفت
   استخدام شرکت نفت مهندسی صنایع
   استخدام شرکت پیمانکاری صنعت نفت و گاز
  • آگهی استخدام شرکت صنعت نفت و گاز کشور
   صفحه استخدام شرکت نفت
   ضوابط استخدام شرکت نفت
   استخدام طلاب در شرکت نفت
   استخدام شرکت طراحی و ساختمان نفت
  • استخدام طراح در شرکت نفت
   تکمیل ظرفیت استخدام شرکت نفت
   استخدام شرکت نفت عسلویه 96
   استخدام شرکت نفت عسلویه96
   استخدام شرکت نفت عمان
  • استخدام شرکت نفت عسلویه 96
   استخدام شرکت نفت عراق
   استخدام شرکت نفت عسلویه سال 96
   استخدامی شرکت نفت عسلویه
   استخدامی شرکت نفت عسلویه 96
  • استخدامی شرکت نفت ملی حفاری
   استخدامی شرکت نفت تربت حیدریه
   استخدام در شرکت حفاری نفت
   استخدام شرکت نفت خارک
   استخدام شرکت نفت خزر
  • استخدام شرکت نفت حفاری
   استخدام شرکت نفت حقوق
   استخدام شرکت نفت حسابداری
   استخدام در شرکت نفت حفاری شمال
   استخدامی شرکت نفت امام حسن
  • استخدام شرکت نفت چه شد
   استخدام شرکت نفت چهارمحال
   استخدامی شرکت نفت چابهار
   استخدام شرکت نفت حفاری شمال
   استخدام شرکت نفت حراست
  • استخدام شرکت نفت چالوس
   استخدام شرکت نفت چنگوله
   استخدام شرکت نفت چین
   استخدام شرکت نفت چی شد
   استخدام شرکت نفت چنگوله ایلام
  • استخدام شرکت نفت جزیره سیری
   استخدام شرکت نفت جدید 96
   نتا ج آزمون استخدام شرکت نفت
   استخدام شرکت نفت چشمه خوش
   استخدام شرکت نفت چابهار
  • استخدام شرکت نفت جم
   استخدام شرکت نفت جزیره مینو
   استخدام شرکت نفت جزیره خارک
   استخدام شرکت نفت جدید
   استخدام شرکت نفت جدیدترین
  • ثبت نام استخدامی شرکت نفت سال 96
   استخدام شرکت نفت جی
   استخدام شرکت نفت جدید
   استخدام شرکت نفت جنوب
  • ثبت نام استخدامی شرکت نفت
   ثبت نام استخدامی شرکت نفت 96
   ثبت نام استخدامی شرکت نفت بندرعباس
   ثبت نام استخدامی شرکت نفت
  • ثبت نام برای استخدام شرکت نفت
   سایت ثبت نام استخدام شرکت نفت
   مهلت ثبت نام استخدام شرکت نفت
   ثبت نام استخدام شرکت نفت
  • ثبت نام استخدام شرکت نفت 96
   ثبت نام استخدام شرکت نفت 96
   ثبت نام استخدام شرکت نفت تهران
   ثبت نام استخدام شرکت نفت ابادان
  • استخدام شرکت نفت تهران در سال 96
   استخدام شرکت نفت ثبت نام
   استخدامی شرکت نفت ثبت نام
   استخدام شرکت نفت+فرم ثبت نام
  • استخدام شرکت نفت تهران
   استخدام شرکت نفت تبریز 96
   استخدام شرکت نفت تهران سال 96
   استخدام شرکت نفت تهران 96
   استخدام شرکت نفت تبریز
  • استخدام شرکت نفت پایتخت
   استخدام شرکت نفت پاسارگاد آبادان
   استخدام شرکت نفت تبریز
   استخدام شرکت نفت تهران 96
   استخدام شرکت نفت تهران 96
  • استخدام شرکت نفت پارسیان
   استخدام شرکت نفت پارس جنوبی
   استخدام شرکت نفت پارس جاده مخصوص کرج
   استخدام شرکت نفت پارس ۹۵
   استخدام شرکت نفت پارس خوی
   استخدام شرکت نفت پارسیان اصفهان
  • استخدام شرکت نفت با مدرک دیپلم
   استخدام شرکت نفت بوشهر 96
   اعتراض به استخدامی شرکت نفت
   استخدام شرکت نفت پارس
   استخدام شرکت نفت پاسارگاد
  • استخدام شرکت نفت بهمن 96
   استخدام شرکت نفت بوشهر
   استخدام شرکت نفت باکو
   استخدام شرکت نفت بهمن 96
   استخدام شرکت نفت بیرجند
  • آگهی استخدام شرکت نفت تهران
   آگهی استخدام شرکت نفت بندرعباس
   آگهی استخدام شرکت نفت سپاهان
   استخدام شرکت نفت بجنورد
   استخدام شرکت نفت بندرعباس
  • آگهی استخدام شرکت نفت 96
   آگهی استخدام شرکت نفت بهران
   آگهی استخدام شرکت نفت ستاره خلیج فارس
   آگهی استخدام شرکت نفت
   آگهی استخدام شرکت نفت 96
  • استخدام شرکت نفت ایران
   استخدام شرکت نفت امارات
   آگهی استخدام شرکت نفت
   آگهی استخدام شرکت نفت 96
  • استخدام شرکت نفت امیدیه
   استخدام شرکت نفت ایرانول
   استخدام شرکت نفت اراک
   استخدام شرکت نفت آریانا
   استخدام شرکت نفت ایلام
  • استخدام شرکت نفت 96
   استخدام شرکت نفت اصفهان
   استخدام شرکت نفت اهواز
   استخدام شرکت نفت ارومیه
  • استخدام شرکت نفت کیش
   استخدام شرکت نفت بهران
   استخدام شرکت نفت ستاره خلیج فارس
   استخدام شرکت نفت 96
   استخدام شرکت نفت سپاهان
  • استخدام شرکت نفت عسلویه
   استخدام شرکت نفت سال 96
   استخدام شرکت نفت تهران
   استخدام شرکت نفت و گاز
   استخدام شرکت نفت فلات قاره
  • لطفا نمونه سوالات استخدامی شرکت نفت رو بزارین. مرسی
  نمونه سوالات استخدامی

  • دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی سپاه

   مجموعه نمونه سوالات آزمون استخدامی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که توسط کارشناسان سایت استخدام جهت افزایش سطح آمادگی داوطلبین شرکت در آزمون ها و مصاحبه های استخدامی این نهاد مهم تهیه و جهت دانلود و مطالعه قرار داده شده است. پکیج سوالات عقیدتی سیاسی سپاه ، در چندین فصل به صورت منسجم تهیه و تنظیم شده است که در هر فصل ، نخست جهت آموزش و یادآوری مفاهیم لازم مطالب آموزشی بصورت توضیح مختصر و مفید بیان شده و به دنبال آن جهت محک زدن اطلاعات فراگیری شده در هر فصل مهمترین و متداول ترین سوالاتی که پیرامون مطالب آموزش داده شده گردآوری شده است

   دانلود نمونه سوال استخدامی سپاه

  بازارکار

  مشاهده همه
  ثبت آگهی استخدام اینترنتی و تکنیک‌های جستجوی آن را بیاموزید

  ثبت آگهی استخدام اینترنتی و تکنیک‌های جستجوی آن را بیاموزید

  ثبت آگهی استخدام اینترنتی و یا جستجوی آگهی‌ها برای یافتن شغل مورد نظر پلی برای دستیابی آسان کارفرمایان و کارجویان به اهدافشان است. فرقی نمی‌کند یک کارجو در جستجوی کار....

  آموزش تکنیک‌های اصول مذاکره بُرد- بُرد در استخدام

  آموزش تکنیک‌های اصول مذاکره بُرد- بُرد در استخدام

  تعریف اصول مذاکره موفق در پروسه استخدام چیست؟ انواع مذاکره شغلی کدامند؟ برای ورود به مصاحبه شغلی، طرح درخواست افزایش حقوق، بازاریابی، فروش و.. احساس نگرانی می‌کنید؟!

  مزایای ثبت آگهی استخدام اینترنتی کدامند | آموزش تصویری درج آگهی

  مزایای ثبت آگهی استخدام اینترنتی کدامند | آموزش تصویری درج آگهی

  استخدام نیروی کار یک پروسه روتین در هر شرکت و سازمان است که با ثبت آگهی استخدام اینترنتی و یا به شیوه سنتی آغاز می‌گردد. در این مقاله از سایت....

  استخدام متخصص : افراد متخصص جذب کدام آگهی استخدام می‌شوند

  استخدام متخصص : افراد متخصص جذب کدام آگهی استخدام می‌شوند

  استخدام متخصص و کارجویان شایسته کمی پیچیده‌تر از آن چیزی است که به ذهن کارفرمایان خطور می‌کند. با وجود عدم توازن بین بازار کار و تعداد مشاغل، افراد متخصص همواره....

  telegram karyab