ورود کاربران
بدانیم که : تنها شکافی که بین ما و رویایمان قرار دارد ، با کمی اراده به عمل و کمی اعتقاد راسخ پر می شود
برای عقب نموندن از آخرین استخدامی ها اینجا کلیک کن و سریع عضو شو :)

استخدام در شرکت نفت 96 | اطلاعیه جدید وزارت نفت اعلام شد

وضعیت آگهی: غیر فعال
تاریخ انتشار: 1396/05/21
تعداد دیدگاه: 166 دیدگاه
مهلت تماس این آگهی به پایان رسیده است.

استخدام در شرکت نفت

استخدام در شرکت نفت 96 : جدیدترین اطلاعیه های استخدام شرکت نفت سال 96 را در این صفحه پیگیری کنید. همچنین بزودی نمونه سوالات آزمون استخدامی شرکت نفت نیز در این صفحه منتشر می شود.

شرکت نفت

استخدام در شرکت نفت

در آزمون و مصاحبه های استخدامی شرکت نفت چگونه موفق شوم؟

برای استخدام شدن در شرکت نفت لازم است که معلومات بالایی در حوزه  رشته تحصیلی خود و همچنین زبان انگلیسی و کامپیوتر داشته باشید. علت مردود شدن اکثر متقاضیان استخدامی شرکت نفت، عدم آمادگی و تجربه در آزمون های وزارت نفت میباشد. شما با دانلود نمونه سوال های ادوار گذشته وزارت نفت میتوانید با آمادگی و اعتماد بنفس کامل در امتحانات گزینشی وزارت نفت شرکت کنید. مفتخر هستیم کامل ترین و به روزترین مرجع نمونه سوال های وزارت نفت را تقدیم شما میکنیم چرا که سایت کاریاب بعنوان اولین سایت استخدامی کشور، تمام تجربیات و تخصص خود را برای گردآوری این نمونه سوال ها بکار گرفته است تا شما عزیزان با خیالی آسوده در گزینش های وزارت نفت شرکت کنید. آرزوی سایت کاریاب، استخدام شدن شما میباشد.

دانلود سوال های عمومی و تخصصی وزارت نفت همراه با پاسخنامه

 

همچنین میتوانید کلیه ابهامات ، سوالات و مشکلات خود را در رابطه با آگهی استخدام شرکت نفت سال 96 ، با ما مطرح کنید. کافیست به بخش “دیدگاه کاربران” در انتهای مطلب مراجعه کرده و نظرات خود را با ما در میان بگذارید تا در اسرع وقت پاسخ داده شود.

اخبار و اطلاعیه ها

خبر 11 مرداد 96: جزییات تازه از برگزاری آزمون استخدامی وزارت نفت

خبر 2 مرداد 96: برگزاری دو آزمون استخدامی در وزارت نفت در سال جاری

خبر 7 مرداد 96: دستور استخدام ۲۵۰۰ نفر در وزارت نفت صادر شد

خبر 4 مرداد 96: وزارت نفت در استخدام بی‌ضابطه عجله نکند

خبر 3 مرداد 96: نیاز شدید شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت به جذب نیروهای متخصص


استخدام شرکت نفت 96

استخدام شرکت نفت

از ارکان و مولفه های اصلی تولید اقتصادی در کشور ایران، شرکت ملی نفت ایران است که این شرکت نماد استقلال ملی کشور ایران و صیانت آن است. فعالیت و ماموریت اصلی و مهم شرکت نفت ایران به صورت کلی، تولید و استخراج نفت خام و سایر فراورده های مرتبط از آن است. همچنین فروش آن را نیز می توان نام برد که فروش آن ثروت ملی ایران می باشد.

حفاظت از این سرمایه ملی و دارایی عمومی نیز ماموریت مهمی برای شرکت ملی نفت ایران است. با توجه به اهمیت این موضوع و برای عمل به این مسئولیت و ماموریت مهم، تجهیز کردن ابزارالات موجود، استفاده از امکانات جدید، وجود نیروی های آموزش دیده، متعهد، متخصص و مسئول و همچنین آموزش نیروهای انسانی و در مجموع به کار بردن حداکثر قدرت و قابلیت های موجود برای استفاده درست، کارا و بهینه از این ثروت ملی از جمله وظایف مهم شرکت ملی نفت ایران برشمرده می شود.

در این راستا شرکت ملی نفت ایران در نظر دارد آزمون استخدام شرکت نفت سال 96 را برگزار نماید و نسبت به استخدام نیروی انسانی متعهد و متخصص را برای حضور در این مجموعه عظیم اقدام نماید. در ادامه به بیان و توضیح شرایط استخدام شرکت نفت و نحوه برگزاری آزمون استخدامی شرکت نفت خواهیم پرداخت.

دانلود سوال های عمومی و تخصصی وزارت نفت همراه با پاسخنامه

تاریخچه صنعت نفت ایران

اهمیت نفت و تلاش های صورت گرفته برای ملی شدن صنعت نفت ایران، برای همگان مشخص است. در هشتم آذر سال 1329 بود که پیشنهاد ملی شدن صنعت نفت ایران مطرح گردید و تلاش های دکتر مصدق منجر به ملی شدن صنعت نفت ایران در تاریخ 29 اسفند 1329 گردید. پیشنهاد ملی شدن صنعت نفت ایران توسط 17 نفر از نمایندگان امضا و بالاخره تصویب شد. هدف از ارائه و تصویب این پیشنهاد مهم، سعادت ملت ایران و تلاش در جهت به دست آوردن صلح جهانی بود. به موجب این لایحه، عملیات اکتشاف نفت، استخراج نفت و بهره برداری از آن در اختیار دولت ایران قرار می گرفت.

در خرداد سال 1330 بود که هیات مدیره موقت شرکت نفت ایران ایجاد شد و این هیات قوانینی جدید برای شرکت نفت ایران تصویب کردند. بعد از این نیز تصویب قوانینی جدید برای توسعه صنایع پتروشیمی در 20 تیرماه ۱۳۴۴ و تصویب قوانینی جدید دیگری برای توسعه صنعت گاز در ۲۵ اردیبهشت ماه ۱۳۵۱، پایه، اساس و چارچوب کلی قوانین مربوط به فعالیت هایی که توسط شرکت ملی نفت ایران در بحث منابع مرتبط با نفت و فراورده های تولیدی از نفت بود را انجام گرفت. همچنین برای حضور و مشارکت شرکت و سازمان های مختلف ایرانی و خارجی در طرح های مرتبط با نفت و فرآورده های آن حد و حدودی مشخص گردید.

لازم به ذکر است که، قوانین و اصول مختلف دیگری نیز برای استفاده و بهره برداری از نفت و فراورده های آن در تاریخ های مشخص شده­ی دیگر، به مرور تصویب شدند که تمامی شرکت ها و سازمان ها در صورت مشارکت لازم بود که این قوانین و اصول را رعایت کنند. بعد از پیروزی با شکوه انقلاب اسلامی ایران و خروج بیگانگان و کارشناسان خارجی از کشور قوانین جدید نیز در رابطه با بهره برداری از نفت و فراورده های آن تدوین و تصویب شد و در دستور کار مجلس شورای اسلامی قرار گرفت و بدین ترتیب قوانین جدید مرتبط با صنعت نفت ایران در تاریخ 9 مهرماه ۱۳۶۶ تصویب شدند.

دانلود سوال های عمومی و تخصصی وزارت نفت همراه با پاسخنامه


استخدام شرکت نفت سال 96

در این بخش به طور کلی به بررسی استخدام شرکت نفت در سال 96 می پردازیم و شرایط استخدام شرکت نفت و آزمون استخدامی شرکت نفت را بررسی می کنیم. استخدامی شرکت نفت در هر بار از طریق سایت ها، منابع معتبر و روزنامه ها اعلام می گردد و عموم افراد متقاضی شرکت در آزمون استخدامی شرکت نفت می توانند در صورت دارا بودن شرایط استخدام شرکت نفت در آزمون استخدام شرکت نفت شرکت کرده و در صورت قبولی می توانند در گزینش استخدامی شرکت نفت سال 96 شرکت داشته باشند. افراد باید شرایط استخدام شرکت نفت را به صورت کامل مطالعه نموده تا بتوانند در آزمون استخدام شرکت نفت ثبت نام کنند.


استخدام شرکت نفت در سال 96

تعداد زیادی از افراد متقاضی شرکت در آزمون استخدام شرکت نفت سال 96 و استخدام در شرکت نفت در سال 96 هستند. به این دلیل ما در ادامه اطلاعات کاملی از شرایط استخدام شرکت نفت در سال 96 را برای عزیزان تشریح خواهیم نمود.

دانلود سوال های عمومی و تخصصی وزارت نفت همراه با پاسخنامه

شرایط استخدامی شرکت نفت در سال 96

شرایط عمومی برای شرکت در آزمون استخدامی شرکت نفت

1- متقاضی برای شرکت در آزمون استخدام شرکت نفت 96 باید به دین مقدس اسلام اعتقاد داشته باشد.

2- اعتقاد متقاضی به ولایت فقیه وقانون اساسی جمهوری اسلامی ایران شرط مهم دیگر برای شرکت در آزمون استخدامی شرکت نفت 96 می باشد.

3- متقاضی برای شرکت در آزمون استخدامی شرکت نفت سال 96 باید تابعیت کشور جمهوری اسلامی ایران باشد.

4-   متقاضی شرکت در آزمون استخدام شرکت نفت سال 96 بایستی سوء پیشینه کیفری نداشته باشد.

5-  توانایی جسمانی کامل از شرایط مهم دیگر شرکت در آزمون استخدامی شرکت نفت در سال 96  است.

6-  دارا بودن دانشنامه پایان تحصیلات در یکی از مقطع، رشته و گرایش های تحصیلی مورد نیاز شرط مهم دیگر شرکت در آزمون استخدامی شرکت نفت 96 می باشد.

7-  برای شرکت در آزمون استخدام شرکت نفت سال 96 دارا بودن کارت معافیت یا پایان خدمت وظیفه عمومی (مرد) لازم است.

8-  متقاضی شرکت در ازمون استخدامی شرکت نفت سال 96 نباید به صورت پیمانی، آزمایشی و رسمی در سایر ارگان های دولتی اشتغال داشته باشد.

9- متقاضی شرکت در ازمون استخدام شرکت نفت سال 96 نباید به صورت  قراردادی، پیمانی و رسمی در هر یک از واحدهای تابعه صنعت نفت اشتغال داشته باشد.

10- فرد متقاضی شرکت در ازمون استخدامی شرکت نفت 96  همچنین باید از سلامت جسمی و روانشناختی برخوردار باشند.

دانلود سوال های عمومی و تخصصی وزارت نفت همراه با پاسخنامه


شرایط سنی شرکت در آزمون استخدامی شرکت نفت سال 96

حداکثر سن قابل قبول برای شرکت در آزمون استخدام شرکت نفت

1- برای متقاضیان دارای مدرک کاردانی ۲۶ سال سن

2- برای متقاضیان دارای مدرک کارشناسی ۳۰ سال سن

3- برای متقاضیان دارای مدرک کارشناسی ارشد و دکتری ۳۴ سال سن

 

شرایط معدل کل برای شرکت در استخدام شرکت نفت 96

 

حداقل معدل قابل قبول و لازم جهت شرکت در استخدام شرکت نفت به قرار ذیل است:

1- برای متقاضیان مقاطع تحصیلی کاردانی و کارشناسی معدل  ۱۳

2- برای متقاضیان مقاطع تحصیلی کارشناسی ارشد و دکتری معدل  ۱۵


آزمون استخدامی شرکت نفت در سال 96

از جمله منابع آزمون استخدامی شرکت نفت سال 96 میتوان به سوالات آزمون تخصصی براساس مهارت‌های تخصصی متقاضی متناسب با رشته تحصیلی اشاره نمود. 40 درصد برای سوالات عمومی و 60 درصد برای سوالات تخصصی می باشد که در آزمون استخدام شرکت نفت 96 در نظر گرفته شده است. متقاضیان بایستی برای استخدام در شرکت نفت سال 96 به صورت کامل و صحیح به سوالات آزمون استخدامی شرکت نفت پاسخ دهند تا بتوانند در استخدام شرکت نفت پذیرش شوند.

دانلود سوال های عمومی و تخصصی وزارت نفت همراه با پاسخنامه

برنامه جدید وزارت نفت برای استخدام شرکت نفت سال 96

وزارت نفت برنامه های جدیدی برای استخدامی شرکت نفت 96 دارد. تاکید بر برگزاری آزمون استخدامی شرکت نفت و جذب نیروهای انسانی جدید در آزمون استخدام شرکت نفت 96 از گفته های معاون توسعه منابع انسانی و مدیریت وزارت نفت است که تاکید بر استخدامی شرکت نفت دارند.

با سفر معاونت توسعه منابع انسانی به شرکت های مختلف نفتی و بررسی مشکلات و چالش های نیروهای انسانی برای کار در صنعت نفت، تصمیمات جدیدی برای استخدام شرکت نفت در سال 96 بیان شده است. کریم سلحشور با سفر به شرکت های مختلف این مشکلات را بررسی نموده است. وی در جلسات با مدیران بیان نموده که استخدامی شرکت نفت و جذب نیروی متخصص در این زمینه یک مسئولیت اجتماعی و اساسی مهم می باشد.


اطلاعیه 10 مهر 95

تعلق 20 درصدی حق استخدام شرکت نفت در خوزستان به افراد غیربومی

در در رابطه با استخدام شرکت نفت 96 به شرکت های نفتی اعلام شده است 20 درصد از حق استخدام می تواند متعلق به استخدام نیروهای انسانی غیر بومی باشد. به گفته رئیس ستاد اجرایی فرمان امام (ره) با توجه به اینکه مهم ترین مشکل خوزستان اشتغال در این استان است، کمک به رفع این مشکل از طریق استخدامی شرکت نفت از اولویت های اساسی می باشد. بر این اساس، بین بنیاد برکت و استانداری خوزستان در چهارشنبه، در مورد استخدام شرکت نفت تفاهم نامه اشتغال نیروی انسانی امضا شده است. با توجه به محروم بودن استان خوزستان به ویژه از زمان بعد از جنگ و وجود مشکلات معیشتی برای مردم، استخدامی شرکت نفت در این استان لازم است. محمد مخبر اعلام کرد اشتغال زایی از طریق استخدامی شرکت نفت و آزمون استخدامی شرکت نفت در این استان انجام خواهد شد.

وی اعلام نمود ایجاد 20 تا 30 هزار فرصت شغلی در استان نیاز به 20 هزار میلیارد تومان دارد که باید سرمایه گذاری شود و همچنین تاکید بر 20 درصد حق استخدام غیر بومی در استخدام شرکت نفت 96 دارد. وی با اشاره به بحث اشتغال جوانان و استخدامی شرکت نفت سال 96 و اعلام نقاط محروم استان از جمله اندیکا، لالی، هویزه، بر لزوم استخدام شرکت نفت در این استان تاکید داشت. با توجه به وجود گرد و غبار در این استان و عدم وجود زمین هایی با پوشش گیاهی، بخشی از تفام نامه علاوه بر موضوع استخدامی شرکت نفت، به کارهای دیگری برای اشتغال بیشتر جوانان تعلق گرفت.

****************************
متقاضین می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر درباره، شرایط استخدام شرکت نفت و آزمون استخدام شرکت نفت، به سایت شرکت نفت مراجعه نمایند.

دانلود سوال های عمومی و تخصصی وزارت نفت همراه با پاسخنامه


اطلاعیه 9 دی 95

زنگنه درباره استخدام دانشجویان دانشگاه صنعت نفت گفت: باید این تفکر را که هر فردی در دانشگاه نفت درس می‎خواند، لزوما باید در دولت استخدام شود ؛ کنار بگذاریم، نمی توانیم این کار را انجام دهیم و در دولت نیاز نداریم
وی راجع به استخدام شرکت نفت سال 95 ادامه داد : پیش تر تعدادی از نخبگان دانشگاه صنعت نفت را استخدام می کردند که این با مشکلات زیادی رو‎برو بوده است و ما برای ساماندهی این فرآیند اقدام کردیم و اجازه گرفتیم که نه تنها نخبه‎های دانشگاه نفت بلکه نخبه‎های دیگر دانشگاه‎ها را در صورت نیاز بدون آزمون کتبی با مصاحبه استخدام کنیم.
وزیر نفت درباره استخدام وزارت نفت 96 یادآور شد: امسال مجوز استخدام ۱۵۰ نفر را دریافت کردیم، سال آینده هم می توانیم برای تعدادی مجوز بگیریم، فرآیند استخدامی برای نخبه‎های دانشگاه نفت اکنون به جریان افتاده است، ۱۵۰ نفر را امسال و تعدادی را هم برای سال آینده استخدام می کنیم، اما همه به دنبال استخدام در دولت نباشند.

 

استخدام شرکت نفت 96

زنگنه در رابطه با استخدام شرکت نفت 96 گفت : اگر فعالیت‎های نفتی در کشور جریان یابد و چرخش اقتصاد در کشورآغاز شود ما با کمبود نیرو هم رو‎برو می‎شویم، اینکه همه به دنبال استخدام در دولت و آب باریکه ای هستند به این دلیل است که هنوز شاهد چرخش جریان اقتصادی در کشور آن چنان که باید باشد، نیستیم.
وی در رابطه با استخدام شرکت نفت 95 اعلام کرد: اگر ۵۰ میلیارد دلار در صنعت نفت کشور سرمایه گذاری شود که رقم دور از ذهنی هم نیست و با پنج تا ۶ قرارداد می توان چنین کاری کرد، ما برای این شرکت‎هایی که می خواهند در بخش نفت فعال شوند، با کمبود نیرو رو‌برو می‎شویم.

وزیر نفت درباره استخدام شرکت نفت سال 96 و تلاش‎ها برای زدودن فقر از چهره عسلویه، گفت: ما برای رسیدگی به شهرستان عسلویه و مردم آن منطقه بسیار تلاش کرده‎ایم.
وی گفت : فعالیت‎هایی از قبیل محوطه سازی، ساخت پارک، مدرسه و حتی برگزار کلاس‎های کنکور برای بچه‎ها توسعه می یابد و دو سالی است که برای دانش آموزان آن منطقه کلاس کنکور برگزار می‎کنیم و این سبب بالا رفتن درصد قبولی آنان در کنکور شده، از این رو تعامل ما با مردم منطقه و شورای شهر عسلویه خوب است.
زنگنه با اذعان و قبول اینکه جلوه‎های خشن فقر نباید در کنار تاسیسات نفتی باشد، گفت: در این باره با آقای رئیس جمهوری هم صحبت کردم و ایشان هم دستور دادند، از این رو مجوز گرفتیم که سه درصد هزینه‎های سرمایه گذاری را صرف بهبود اوضاع اجتماعی، فرهنگی و زیربناهای محیط اطراف تاسیسات نفتی کنیم.

دانلود سوال های عمومی و تخصصی وزارت نفت همراه با پاسخنامه

 

 استخدام وزارت نفت 96

استخدام شرکت نفت 96

استخدام شرکت نفت 96

 

منبع : نیازمندیهای همشهری

نمونه سئوالات عمومی استخدامی بهمراه پاسخنامه


پایه حقوق 96 + حداقل حقوق سال 96 | افزایش حقوق سال 96


سایت کاریابی karyab.net ارائه دهنده بروزترین اگهی استخدام های کشور، جهت امنیت خاطر و رفاه حال کارجویان گرامی، پیشنهاد می کند که حتما نکات و توصیه های استخدامی این مطلب را از اینجا مطالعه کنند. کارجوی عزیز شما همواره میتوانید آرشیو دسته ای استخدام جدیدترین اخبار استخدامی کشور را از اینجا پیگیری نماییذ. سایت کاریاب بزرگترین و قدیمی ترین ناشر آگهی هایی اخبار ایران استخدام کلیه مشاغل در تمامی شهرهای ایران را ارائه میدهد. 


 

استخدام وزارت نفت 96 ، استخدام وزارت نفت 95 ، استخدام وزارت نفت سال 96 ، استخدام وزارت نفت سال 95 ، استخدام شرکت نفت 96 ، استخدام شرکت نفت سال 96 ، استخدام شرکت نفت 95 ، استخدام شرکت نفت سال 95

دیدگاه کاربران

captcha


 • نقاشی ساختمان گلشن
 • سلام. من دانشجوی ارشد ام بی ای هستم معدلم به 16 نمیرسه و از طرفی رتبه کنکورم زیر 200 نیست ولی زیر 400 هست. البته در دسته دانشگاههای برتر هستم با توجه به این موضوع آیا امکان شرکت و احتمال قبولی در این آزمون برای من وجود داره؟
 • سلام دوستان من کارت اعتباری ازمون نفت رو خریدم اما شرایطم شاملش نمیشه اگر کسی خواست بگه نصف قیمت بدم بهش .لطفا به آیدی mehrnaaaz86 در تلگرام پیام بدین
 • با سلام و خسته نباشید
  اینجانب متولد65/10/24 و لیسانس حسابداری از شهرستان مراغه استان آذربایجانشرقی می باشم
  سوالم اینست آیا با توجه به شرط سنی آیا میتوانم در این آزمون شرکت کنم ؟
  آیا افزایش سن تا 3 سال شامل اینجانب می شود؟
 • 10 ساله تو شرکت نفت مشغول بکاریم . اون نادانی که شرایطو گذاشته فکر نکرده اونی که سابقه کار زیاد داره چه گناهی داره که سنش بالا رفته و نمی تونه شرکت کنه ؟؟ یا 4 سال از مدرک گذشته باشه . کسی که مدرکو داره حالا چه فرقی داره کی گرفته ! انشا.. که خدا ازتون نگذره
 • نمونه سوالات استخدام نفت واسه زمین شناسی رو اگه دارید؛شما رو به خدا جواب بدید….هزینش مهم نیست فقط بگید چطور باید بخرم.متشکرم
 • سلام برای شرکت در آزمون استخدامی شرکت نفت باید کی ثبت نام کنیم ؟؟
 • سلام شکرانی هستم 32 سال با معدل 12/70شرط سنی و معدل رواحتمال نداره تغییر بدن چون یه جا خوندم شرط سنی این آزمون هم مثل آزمون هماهنگ واسه کارشناسی 35 شده البته معدل هم اگه 13 باسه شرایط رو ندارم لطفا اگه شرایط عوض شده اطلاع رسانی کنید
 • با سلام. من دارای مدرک کارشناسی ارشد مهندسی مواد هستم. میخواستم ببینم که اولا شرکت نفت، مهندسی مواد هم استخدام میکنه؟ و ثانیا من باید چه نمونه سوالاتی را که در ارتباط با رشته ام هست را واسه آمادگی آزمون شرکت نفت بخونم؟
  با تشکر
 • جوایی کارم نگهبانی/باغبانی/نظافتی/اداری، 00000000
 • با سلام من لیسانس کامپیوترم برای امتحان استخدامی باید از چه نمونه سوال هایی که خریداری کردم استفاده کنم و اونا رو بخونم لطفا راهنمایی کنین.1 4 5 6