ورود کاربران
بدانیم که : تنها شکافی که بین ما و رویایمان قرار دارد ، با کمی اراده به عمل و کمی اعتقاد راسخ پر می شود
برای عقب نموندن از آخرین استخدامی ها اینجا کلیک کن و سریع عضو شو :)

استخدام سازمان دامپزشکی 96 | راهنمای آزمون استخدامی سازمان دامپزشکی

وضعیت آگهی: غیر فعال
تاریخ انتشار: 1396/04/23
تعداد دیدگاه: بدون دیدگاه
مهلت تماس این آگهی به پایان رسیده است.

استخدام سازمان دامپزشکی

در این صفحه کلیه اخبار و اطلاعیه های مربوط به استخدام سازمان دامپزشکی منتشر میشود. اگر بدنیال گزینش در سازمان دامپزشکی کشور هستید، حتما این مقاله را مطالعه کنید چراکه از صفر تا صد نحوه استخدام شدن در سازمان دامپزشکی را برایتان تشریح کرده ایم. همچنین نمونه سوالات آزمون استخدامی سازمان دامپزشکی نیز در اختیار شما گذاشته شده است. مجموعه اخبارها و مطالب منتشر شده درباره سازمان دامپزشکی نیز اینجا آرشیو میشود.

اخبارها و اطلاعیه ها

شرایط استخدامی سازمان دامپزشکی کشور

خبر 24 خرداد 96 : اطلاعیه شماره دو استخدامی دستگاه های اجرایی (سازمان دامپزشکی)

خبر اردیبهشت 96: فراخوان بزرگ چهارمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

دانلود سوالات استخدامی آزمون سازمان دامپزشکی کشور

استخدام سازمان دامپزشکی

استخدام سازمان دامپزشکی کشور

معرفی سازمان دامپزشکی کشور

سازمان دامپزشکی کشور سازمانی است که از وظایف اصلی آن می توان به حفاظت از سلامت حیوانات اشاره نمود. البته در این میان حفاظت از حیوانات اهلی بیشتر مورد توجه است. سازمان دامپزشکی کشور جدیدا در لیست سازمان هایی قرار داده شده است که وابسته به وزارت جهاد کشاورزی می باشند. در پی انتشار اطلاعیه در رسانه های مختلف، این سازمان به دنبال استخدام نیروی انسانی جوان، متعهد و متخصص می باشد. از متقاضیان دعوت می شود تا اطلاعات و شرایط لازم درباره استخدام سازمان دامپزشکی که در دفترچه راهنما، سایت کاریاب و سایت سازمان سنجش وجود دارد به صورت کامل و دقیق مطالعه نموده و در صورت دارا بودن شرایط نسبت به ثبت نام در آزمون استخدامی سازمان دامپزشکی کشور اقدام نمایند.

 

راهنمای استخدام سازمان دامپزشکی

سازمان دامپزشکی کشور گسترده مسئولیت هایی را در زمینه ی تامین بهداشت دام ها، درنظر داشتن بهداشت عمومی، پیشگیری و مبارزه نمودن با بیماری های مشترک در بین انسان ها و حیوانات و… بر عهده دارد. در واقع از وظایف مهم این سازمان می توان به پاسخگو بودن آن به جامعه اشاره نمود. بنابراین در چنین سازمانی بیش از هر چیز نیاز به نیروی متعهد و دلسوز احساس می گردد. پس از مطالعه دقیق شرایط استخدام سازمان دامپزشکی 96، داوطلبان می توانند نسبت به ثبت نام در آزمون اقدام نمایند.

ثبت نام استخدامی سازمان دامپزشکی کشور از طریق سایت سازمان سنجش امکان پذیر است و متقاضیان در صورت مراجعه به این سایت می توانند از کلیه اطلاعات و شرایط مورد نیاز برای شرکت در استخدام سازمان دامپزشکی سال 96 مطلع گردند. در صورت وجود هر گونه سوال نیز می توانید از طریق تماس یا مکاتبه به پاسخ سوالات خود دست یابید. دوستان عزیز نسبت به تاریخ و زمان برگزاری آزمون استخدام سازمان دامپزشکی 96 دقت لازم را نیز داشته باشید. لازم است تا نسبت به محل های استخدامی، بومی بودن یا نبودن، رشته تحصیلی مورد نیاز سازمان دامپزشکی نیز دقت نمایید تا از وجود مشکلات بعدی جلوگیری شود. هزینه لازم برای ثبت نام به صورت اینترنتی بوده و داوطلبان باید قبل از ثبت نام وجه را پرداخت کرده باشند. در زمان ثبت نام نیز باید به اطلاعاتی که ثبت می نمایید دقت لازم را داشته باشید. چند روز قبل از برگزاری آزمون کارت ورود به جلسه بر روی سایت سازمان سنجش قرار داده خواهد شد که باید داوطلبان آن را پرینت نموده و در جلسه آزمون همراه داشته باشند. ساعت و محل برگزاری آزمون در کارت ورود به جلسه داوطلبان ذکر گردیده است.

دانلود سوالات استخدامی آزمون سازمان دامپزشکی کشور

شرایط استخدام سازمان دامپزشکی

گسترده بودن وظایف این سازمان منجر شده تا سازمان دامپزشکی کشور در فکر اخذ مجوز برای نیروی انسانی کارشناس و متخصص باشد. با وجود اینکه در این مدت سازمان دامپزشکی کشور تقاضای استخدام چد هزار نفر نیروی جدید را داشته است اما تنها با استخدام تعداد کمی از این مقدار موافقت شده است. تصمیم بر این است تا این تعداد نیز در 3 مرحله در سازمان دامپزشکی کشور استخدام شوند. استخدام سازمان دامپزشکی سال 96 دارای شرایط خاص خود است که لازم به صورت کامل در نظر گرفته شود. در سایت کاریاب و در بخش راهنمای استخدام سازمان دامپزشکی به بررسی این شرایط می پردازیم. در ابتدا پیروی از دین اسلام برای شرکت در استخدامی سازمان دامپزشکی کشور ضروری است.

لازم است متقاضیان استخدام در سازمان دامپزشکی 96 به ولایت فقیه و جمهوری اسلامی اعتقاد داشته باشند. برخورداری از سلامت کامل جسمی و روانی، نداشتن محکومیت کیفری، نداشتن سوء پیشینه، عدم اشتغال در ارگان های دولتی از شرایط مهم دیگر برای شرکت در آزمون استخدامی سازمان دامپزشکی کشور می باشد.

برای داوطلبان مرد داشتن معافیت و یا انجام خدمت سربازی ضروری است. رشته های تحصیلی افراد شرکت کننده در استخدامی بسیار مهم است و لازم است تا رشته ی تحصیلی در دفترچه موجود باشد. مقاطع تحصیلی مورد نیاز نیز باید مورد توجه قرار گیرد. همانطور که در دفترچه و بخش راهنمای استخدام سازمان دامپزشکی سایت کاریاب وجود دارد، مقاطع تحصیلی مورد نیاز از دیپلم تا دکترا می باشد. از بین داوطلبان استخدامی سازمان دامپزشکی 96 کسانی می توانند شغل کاردان دامپزشکی را انتخاب نمایند که دارای مدرک کاردانی دامپزشکی باشند.

در صورت مغایر بودن مدرک تحصیلی با شغل درخواستی، قبولی و استخدام فرد لغو خواهد گردید. افرادی که مدرک دکترای داروسازی دارند لازم است تا مدرک دکتری عمومی داروسازی را نیز داشته باشند. برای شغل های دامپزشک و کارشناس پیشگیری و مبارزه با بیماری دام ها، دارا بودن مدرک دکترای حرفه ای و یا مدرک عمومی دامپزشکی الزامی می باشد.

برای شغل حسابدار، افرادی که مدارک بالاتر از کارشناسی دارند باید مدرک کارشناسی آنها مدیریت دولتی و مدیریت مالی باشد. برای شغل برنامه نویس هم مانند شغل حسابدار، افرادی که مدرک بالاتر از کارشناسی دارند باید لیسانس آنها نرم افزار باشد. برای گروه حقوق، افراد باید مدرک کارشناسی حقوق عمومی، حقوق خصوصی و یا حقوق قضایی داشته باشند. تمامی این موارد و همچنین توضیحات تکمیلی دیگر در دفترچه راهنمای آزمون درج گردیده است و به تمامی متقاضیان توصیه میگردد شود تا دفترچه راهنمای استخدام سازمان دامپزشکی کشور را به صورت دقیق مطالعه نمایند.

دانلود سوالات استخدامی آزمون سازمان دامپزشکی کشور

آزمون استخدام سازمان دامپزشکی

بعد از بررسی شرایط و ثبت نام داوطلبان می توانند در زمان و تاریخ مشخص شده در آزمون استخدامی سازمان دامپزشکی کشور شرکت نمایند. در این آزمون دو مجموعه سوال عمومی و تخصصی در اختیار داوطلبان قرار می گیرد. برای هر رشته سوالات تخصصی متفاوت بوده اما سوالات عمومی برای تمامی داوطلبان یکسان می باشد. سوالات آزمون استخدامی سازمان دامپزشکی 96 به صورت چهار گزینه ای می باشد و براساس اطلاعات موجود نمره منفی نیز برای سوالات اشتباه در نظر گرفته خواهد شد.

در سال های گذشته آزمون استخدامی سازمان برگزار گردیده است و نمونه سوالات آزمون استخدامی سازمان دامپزشکی در سایت کاریاب موجود می باشد و داوطلبان می توانند آن را دانلود نمایند. با مطالعه و دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی سازمان دامپزشکی، داوطلبان با این سوالات بیشتر آشنا می شوند، می توانند منابع مختلف دیگری را پیدا کرده و مطالعه نمایند تا شانس بیشتری برای موفقیت در استخدام سازمان دامپزشکی داشته باشند.

دانلود سوالات استخدامی آزمون سازمان دامپزشکی کشور

دیدگاه کاربران

captcha