X
کارفرما ثبت آگهی استخدام کارجو ثبت رزومه کاری

برای عقب نموندن از آخرین استخدامی ها اینجا کلیک کن و سریع عضو شو :)
وضعیت آگهی: غیر فعال
تاریخ انتشار: 1396/04/23
تعداد دیدگاه: 49 دیدگاه
مهلت تماس این آگهی به پایان رسیده است.
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره

استخدام دستگاه های اجرایی کشور

استخدام دستگاه های اجرایی کشور سال 96 : استخدامی های دولتی بر حسب تسهیلاتی که برای افراد استخدامی دارند، از استقبال بیشتری برخوردار هستند بنابراین رقابت بیشتری نیز برسر بدست آورن پست مورد نظر در این استخدامی ها وجود دارد. برای استخدام دستگاه های اجرایی کشور کشور لازم است تلاش کنیم تا به نتیجه مورد نظر برسیم. باید در ابتدا تمامی شرایط موجود را به خوبی بررسی کنیم و خودمان را در نظر بگیریم که آیا توانایی شرکت و قبولی در آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 96 را داریم. برای موفقیت در ابتدا باید بر روی آزمون اولیه تمرکز نمود و در این آزمون نمره قبولی را به دست آورد پس از آن از بین داوطلبانی که نمره قبولی را به دست آورده اند، تعدادی بیشتر از ظرفیت را برای مرحله بعدی پذیرش می کنند. مرحله دوم شرکت در مصاحبه است که این مرحله بسیار مهم است.

ممکن است فردی در مرحله اول نمره و امتیاز خوبی به دست آورده باشد ولی توانایی موفقیت در مرحله دوم یعنی مصاحبه را نداشته باشد. بنابراین باید به صورت کامل برای هر دو مرحله آمادگی لازم را داشته باشید. علاوه بر موارد ذکر شده شرایط عمومی و تخصصی نیز برای استخدام داوطلبان در ابتدا در نظر گرفته می شود که از جمله می توان به موارد ادامه اشاره نمود. داشتن اعتقاد به دین اسلام، قبول نظام جمهوری اسلامی ایران، داشتن تابعیت ایران، نداشتن سو پیشینه و ممنوعیت استخدام در ارگان های دولتی، داشتن سلامت جسم و روان، عدم اعتیاد به مواد مخدر، گذراندن خدمت سربازی برای آقایان و … . داشتن مدرک تحصیلی لازم با توجه به شرایط ذکر شده در دفترچه راهنما و سایت کاریاب نیز ضروری می باشد.

اخبار و اطلاعیه ها :

خبر 19 تیر 96: اعلام نتایج سومین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی مورخ 21 آبان سال 95

خبر 24 خرداد 96: اطلاعیه زمان ثبت نام و برگزاری چهارمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور سال 1396

اطلاعیه اردیبهشت 96 : فراخوان چهارمین استخدامی آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور سال 96

دانلود سوالات استخدامی دستگاه های اجرایی کشور

 

بانک سپهبانک مسکنآموزش و پرورشبانک صنعت و معدنسازمان حسابرسی
سازمان انتقال خونسازمان دامپزشکیسازمان پزشکی قانونی سازمان امور مالیاتیسازمان بنادر
سازمان سنجشسازمان بیمه مرکزیسازمان ثبت اسنادوزارت امور خارجه

 


راهنمای استخدامی دستگاه های اجرایی کشور سال 96

بیشتر افراد همیشه مایل به استخدام در سازمان ها و ارگان های دولتی هستند و برای بدست آوردن یک موقعیت مناسب دولتی تلاش می کنند. استخدام دستگاه های اجرایی کشور از طریق رسانه های مختلف اعلام گردیده است. با توجه به اخبار موجود در این زمینه متقاضیان واجد شرایط می توانند در این استخدام شرکت نمایند. ثبت نام و شرکت در استخدام دستگاه های اجرایی کشور دارای یک بازه زمانی مشخص است که داوطلبان بایستی در این بازه کلیه شرایط موجود را بررسی نمایند و در صورتی که شرایط لازم را داشته باشند هرچه زودتر نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

کلیه شرایط موجود برای شرکت در استخدام دستگاه های اجرایی در دفترچه راهنما نیز موجود است که لازم است به طور دقیق مطالعه گردد. در اینجا به بررسی مفاهیم مهمی درباره استخدام دستگاه های اجرایی، نحوه ثبت نام، برگزاری آزمون و … می پردازیم. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر درباره استخدام دستگاه های اجرایی کشور می توانید به راهنمای استخدام دستگاه های اجرایی سایت کاریاب و یا سایت سازمان سنجش مراجعه نمایید.

استخدام دستگاه های اجرایی کشور

استخدام دستگاه های اجرایی کشور سال 96

نحوه ثبت نام استخدام در دستگاه های اجرایی کشور 96

همه ساله برحسب نیاز شاهد اطلاعیه های استخدامی از سوی سازمان ها و ارگان های دولتی هستیم. زمان و تاریخ ثبت نام و همچنین شرایط لازم برای ثبت نام دراستخدامی ها نیز از طریق اطلاعیه ها اعلام می گردد. برای ثبت نام و شرکت در آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 96 نیز داوطلبان باید براساس تاریخ و زمان اعلام شده در اطلاعیه ها اقدام نمایند. ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 96 از طریق سایت سازمان سنجش امکان پذیر خواهد بود. برای اطلاعات بیشتر داوطلبان شرکت کننده در استخدام دستگاه های اجرایی کشور یک دفترچه راهنما نیز در نظر گرفته شده است که لازم است مطالعه گردد و در صورت داشتن شرایط، داوطلبان بتوانند در آزمون شرکت نمایند. این دفترچه همزمان با آغاز ثبت نام منتشر می گردد.

بهتر است داوطلبان به محل های استخدامی، جنسیت، رشته های تحصیلی مورد نیاز، مواد آزمون و … که در دفترچه راهنما و همچنین سایت کاریاب وجود دارد دقت کافی داشته باشند. براساس اطلاعیه های موجود برای ثبت نام در آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی96 هزینه ای نیز در نظر گرفته شده است که داوطلبان بایستی این هزینه را به صورت اینترنتی در هنگام ثبت نام پرداخت نمایند تا بتواند روند ثبت نام در آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور را پیش ببرند.

داوطلبان برای شرکت در آزمون و حضور در جلسه لازم است تا کارت ورود به جلسه را نیز دریافت نمایند. این کارت از طریق سایت سازمان سنجش قابل دستیابی خواهد بود که لازم است پرینت گردد و همراه داوطلبان باشد. لازم به ذکر است ساعت و محل برگزاری آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور در کارت ورود به جلسه آزمون درج گردیده است.

جزییات نام نویسی چهارمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور / روی خط خبر

آزمون استخدام دستگاه های اجرایی سال 96

آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور شامل دو نمونه سوال عمومی و تخصصی خواهد بود. سوالات به صورت چهارگزینه ای بوده و نمره منفی نیز برای سوالات در نظر گرفته شده است. پاسخگویی صحیح به سوالات هر دو دفترچه و دقت در کسب امتیاز لازم برای کلیه داوطلبان ضروری است. مواد امتحانی برای آزمونهای عمومی و تخصصی مشخص است و به داوطلبین اعلام گشته است. از بین این سوالات، سوالات دفترچه عمومی برای تمامی داوطلبان یکسان خواهد بود اما سوالات دفترچه تخصصی به تفکیک رشته خواهد بود و در اختیار داوطلبان قرار خواهد گرفت.

در ابتدا داوطلبان به سوالات دفترچه عمومی پاسخ می دهند و در ادامه دفترچه سوالات تخصصی در اختیار داوطلبان قرار خواهد گرفت. براساس اطلاعیه های منتشر شده در سایت سازمان سنجش و سیت کاریاب سوالات چهار گزینه ای بوده و نمره منفی نیز برای سوالات اشتباه در نظر گرفته خواهد شد. یک نکته مهم درباره داوطلبان اقلیت های دینی وجود دارد، این داوطلبان لازم نیست از بین سوالات عمومی به سوالات معارف اسلامی پاسخ دهند.

نمره این داوطلبان براساس پاسخ گویی به سایر سوالات دفترچه عمومی در نظر گرفته خواهد شد. لازم است اشاره کنیم که در سال های گذشته نیز آزمون مربوط به دستگاه های اجرایی کشور برگزار گردیده و نمونه سوالات آن در سایت کاریاب موجود می باشد. برای داشتن شانس بیشتر در استخدامی دستگاه های اجرایی کشور به داوطلبان توصیه می گردد حتما این نمونه سوالات را از سایت کاریاب دانلود نموده و آنها را به صورت کامل مطالعه نمایند. در این صورت داوطلبان با سوالات آشنا خواهند شد و می توانند منابع مناسبی را برای مطالعه نیز انتخاب نمایند. همچنین ممکن است نمونه سوالات استخدامی دستگاه های اجرایی کشور سال های گذشته، برای آزمون امسال تکرار گردد.

خدمات ویژه کارفرمایان

شما کارفرمایان گرامی با کمترین هزینه ممکن میتوانید اطلاعیه استخدامی شرکت خود را در سایت کاریاب منتشر کنید و نام شرکت تان را در معرض بازدید روزانه هزاران کارجو قرار دهید.

مشاهده

خدمات رایگان کارجویان

بمنظور حمایت از کارجویان، کاربران سایت کاریاب میتوانند بطور کاملا رایگان، رزومه خود را بصورت مدرن و حرفه ای ایجاد کنند و به بزرگترین جامعه آماری سامانه کاریابی کشور ملحق شوند

مشاهده
 • هشدار

  قابل توجه کارجویان و کارفرمایان گرامی

  سایت استخدام کاریاب در آذر ماه 1388 با شعار حمایت از کارجویان ، بعنوان اولین سایت استخدامی مجهز به سامانه های هوشمند کاریابی تاسیس شد و در حال حاضر به لطف برخورداری از بزرگترین بانک اطلاعات مشاغل استخدامی کشور ، بستری مناسب برای درج آگهی استخدام کارفرمایان و صاحبان کسب و کار فراهم کرده است تا در کمترین زمان ممکن بتوانند نیروی کار متخصص مورد نیاز خود را پیدا کنند. ثبت رزومه در کاریاب کاملا رایگان میباشد و کارجویان پس از مشاهده و بررسی آگهی استخدام های درج شده در سایت ، و مطالعه ی توصیه های استخدامی میتوانند مستقیما رزومه استخدامی خود را به کارفرمایان طرف قرارداد با کاریاب ارسال کنند تا روند استخدام سریع تر طی شود. به امید موفقیت و سربلندی تمام کارجویان ایران زمین .

  روزنامه

  نیازمندیهای همشهری تهران

  نیازمندهای همشهری کرج

  نیازمندیهای روزنامه خراسان

   

  تلگرامکانال رسمی سایت کاریاب

 • دیدگاه کاربران

  captcha


  • سلام رشته گمر ک. اصلا توهیچ استخدامی نبود من ج ویای کار در خرن.
  • مدیر لطفا نمونه سوالات جدید استخدامی رو از جمله نفت و آموزش پرورش را هم بگذارید…
  • ادمین لطفاً نمونه سوالات استخدامی وزارت نفت رو هم بگذارید
   • سلام

    لطفا اگه جایی این سئوالات رو قرار داده ، معرفی کنید تا تهیه بشه و داخل سایت بزاریم .

    تشکر
  • آخرین اخبار استخدامی دستگاه های اجرایی استان ها
   آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی استان قزوین
   آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی خراسان رضوی
   آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی سال 96
  • آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور
   آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی گیلان
   آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی
  • آزمون جامع دستگاه های اجرایی
   آزمون دستگاه های اجرایی 96
   آزمون دستگاه های اجرایی سال 96
   آزمون فراگیر دستگاه های اجرایی
   آزمون متمرکز دستگاه های اجرایی
  • آگهی استخدام دستگاه های اجرایی خراسان رضوی
   آگهی استخدام دستگاه های اجرایی سال 96
   ارزیابی عملکرد دستگاه های اجرایی کشور
   ارزیابی عملکرد دستگاه های اجرایی
  • استخدام بزرگ دستگاه های اجرایی
   استخدام بزرگ دستگاه های اجرایی استان فارس
   استخدام بزرگ دستگاه های اجرایی در استان فارس
   استخدام بزرگ دستگاه های اجرایی در تبریز
   استخدام بزرگ دستگاه های اجرایی کشور
  • استخدام جامع دستگاه های اجرایی
   استخدام جدید دستگاه های اجرایی
   استخدام در دستگاه های اجرایی
   استخدام در دستگاه های اجرایی کشور
   استخدام دستگاه های اجرایی 1396
  • استخدام دستگاه های اجرایی 96
   استخدام دستگاه های اجرایی آذربایجان شرقی
   استخدام دستگاه های اجرایی استان آذربایجان شرقی
   استخدام دستگاه های اجرایی استان تهران
   استخدام دستگاه های اجرایی استان خراسان جنوبی
  • استخدام دستگاه های اجرایی استان ها
   استخدام دستگاه های اجرایی استان ها در سال96
   استخدام دستگاه های اجرایی استان ها در سال96
   استخدام دستگاه های اجرایی استان گلستان
   استخدام دستگاه های اجرایی استان گیلان
  • استخدام دستگاه های اجرایی تبریز
   استخدام دستگاه های اجرایی خراسان رضوی
   استخدام دستگاه های اجرایی در تبریز
   استخدام دستگاه های اجرایی در سال 96
   استخدام دستگاه های اجرایی دولت
  • استخدام دستگاه های اجرایی دولتی
   استخدام دستگاه های اجرایی سال 96
   استخدام دستگاه های اجرایی طرح مهر افرین
   استخدام دستگاه های اجرایی فارس
   استخدام دستگاه های اجرایی کشور
  • استخدام دستگاه های اجرایی کشور ۹۴
   استخدام دستگاه های اجرایی کشور96
   استخدام دستگاه های اجرایی گیلان
   استخدام فراگیر دستگاه های اجرایی
   استخدام متمرکز دستگاه های اجرایی کشور
   استخدام متمرکز دستگاه های اجرایی کشور ۹۴
  • استخدام پیمانی دستگاه های اجرایی
   استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور
   استخدامی مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور
   استخدامی جدید دستگاه های اجرایی
   استخدامی دستگاه های اجرای 96
  • استخدامی دستگاه های اجرای کشور
   استخدامی دستگاه های اجرایی
   استخدامی دستگاه های اجرایی 1396
   استخدامی دستگاه های اجرایی 96
  • استخدامی دستگاه های اجرایی استان گلستان
   استخدامی دستگاه های اجرایی خراسان جنوبی
   استخدامی دستگاه های اجرایی خراسان شمالی
   استخدامی دستگاه های اجرایی خرداد 96
   استخدامی دستگاه های اجرایی در سال 96
  • استخدامی دستگاه های اجرایی سال96
   استخدامی دستگاه های اجرایی فارس
   استخدامی دستگاه های اجرایی همدان
   استخدامی دستگاه های اجرایی کشور
   استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی
  • استخدامی مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور
   استخدامی های دستگاه های اجرایی
   اعلام نتایج آزمون دستگاه های اجرایی
   اعلام نتایج استخدامی دستگاه های اجرایی
   اولویت های پژوهشی دستگاه های اجرایی
  • اولویت های پژوهشی دستگاه های اجرایی استان فارس
   بخشنامه به دستگاه های اجرایی
   بخشنامه به دستگاه های اجرایی و مشاوران
   بودجه دستگاه های اجرایی
   بودجه پژوهشی دستگاه های اجرایی
  • بورس دستگاه های اجرایی
   بورس دکتری دستگاه های اجرایی
   تاریخ آزمون دستگاه های اجرایی
   تاریخ ازمون دستگاه های اجرایی کشور
   تبت نام دستگاه های اجرایی
  • تعریف دستگاه های اجرایی
   تمدید استخدام دستگاه های اجرایی
   ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی
   ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور
   ثبت نام استخدام بزرگ دستگاه های اجرایی کشور
  • ثبت نام استخدام دستگاه های اجرایی
   ثبت نام استخدامی دستگاه های اجرایی
   ثبت نام استخدامی دستگاه های اجرایی استان خوزستان
   ثبت نام استخدامی دستگاه های اجرایی کشور
   ثبت نام در دستگاه های اجرایی
  • ثبت نام در دستگاه های اجرایی کشور
   ثبت نام دستگاه های اجرایی
   ثبت نام دستگاه های اجرایی خوزستان
   ثبت نام دستگاه های اجرایی سازمان سنجش
   ثبت نام دستگاه های اجرایی کشور
  • جواب آزمون دستگاه های اجرایی
   جواب آزمون دستگاه های اجرایی کشور
   جواب استخدامی دستگاه های اجرایی
   جواب استخدامی دستگاه های اجرایی کشور
   خلاصه بودجه دستگاه های اجرایی
  • دانلود سوالات استخدامی دستگاه های اجرایی
   دستگاه های اجرایی
   دستگاه های اجرایی کشور
   دستگاه های اجرایی موضوع ماده 5 قانون
   دستگاه های اجرایی
  • دستگاه های اجرایی 96
   دستگاه های اجرایی استان
   دستگاه های اجرایی استان تهران
   دستگاه های اجرایی استان خراسان رضوی
   دستگاه های اجرایی استان خوزستان
  • دستگاه های اجرایی استان فارس
   دستگاه های اجرایی استان لرستان
   دستگاه های اجرایی استخدام
   دستگاه های اجرایی ایران
  • دستگاه های اجرایی خراسان رضوی
   دستگاه های اجرایی خوزستان
   دستگاه های اجرایی دولت
   دستگاه های اجرایی سازمان سنجش
   دستگاه های اجرایی شامل
  • دستگاه های اجرایی لرستان
   دستگاه های اجرایی مشمول قانون خدمات کشوری
   دستگاه های اجرایی مشمول قانون مدیریت خدمات کشوری
   دستگاه های اجرایی ملی
  • دستگاه های اجرایی موضوع ماده 5
   دستگاه های اجرایی چیست
   دستگاه های اجرایی کدامند
   دستگاه های اجرایی کرمان
   دستگاه های اجرایی کشور
  • دفترچه راهنمای استخدام دستگاه های اجرایی
   دکتری پژوهش محور دستگاه های اجرایی
   رشته های استخدامی دستگاه های اجرایی
   رشته های استخدامی دستگاه های اجرایی کشور
  • رشته های دستگاه اجرایی
   زمان آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی
   زمان آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی استان مازندران
   زمان آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور
   زمان آزمون دستگاه های اجرایی
  • زمان آزمون دستگاه های اجرایی 96
   زمان ازمون دستگاه های اجرایی کشور
   زمان اعلام نتایج دستگاه های اجرایی
   زمان اعلام نتایج دستگاه های اجرایی کشور
  • زمان امتحان دستگاه های اجرایی
   سایت دستگاه های اجرایی
   سوالات استخدامی دستگاه های اجرایی کشور
   شرایط استخدام دستگاه های اجرایی 96
  • شرایط استخدام دستگاه های اجرایی در سال 96
   شرایط استخدام دستگاه های اجرایی کشور
   شرایط استخدامی دستگاه های اجرایی
   شکایت از دستگاه های اجرایی
  • کمیته راهبری آموزش دستگاه های اجرایی
   لیست دستگاه های اجرایی
   لیست دستگاه های اجرایی کشور
  • لیست دستگاه های اجرایی
   لیست دستگاه های اجرایی استان خراسان رضوی
   لیست دستگاه های اجرایی استان خوزستان
  • لیست دستگاه های اجرایی استان فارس
   لیست دستگاه های اجرایی استان گیلان
   لیست دستگاه های اجرایی کشور
  • مجوز استخدامی دستگاه های اجرایی ابلاغ شد
   مجوزهای استخدامی دستگاه های اجرایی ابلاغ شد
   مشاغل عمومی دستگاه های اجرایی
  • مقاله ارزیابی عملکرد دستگاه های اجرایی
   منابع آزمون دستگاه های اجرایی کشور
   منظور از دستگاه های اجرایی
  • منظور از دستگاه های اجرایی چیست
   نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی
   نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی استان زنجان
  • نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور
   نتایج آزمون دستگاه های اجرایی
   نتایج آزمون دستگاه های اجرایی استان گلستان
  • نتایج آزمون دستگاه های اجرایی تهران
   نتایج آزمون دستگاه های اجرایی کشور
   نتایج آزمون فراگیر دستگاه های اجرایی
  • نتایج ازمون استخدامی دستگاه های اجرایی 96
   نتایج استخدامی دستگاه های اجرایی
   نتایج اولیه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی گلستان
  • نتایج دستگاه های اجرایی 96
   نتیجه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 96
  • نمونه سوالات استخدامی دستگاه های اجرایی رایگان
   ویرایش اطلاعات استخدامی دستگاه های اجرایی
  • پایگاه اینترنتی دستگاه های اجرایی
   کارت ورود ب جلسه دستگاه های اجرایی
  نمونه سوالات استخدامی

 • دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی سپاه

  مجموعه نمونه سوالات آزمون استخدامی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که توسط کارشناسان سایت استخدام جهت افزایش سطح آمادگی داوطلبین شرکت در آزمون ها و مصاحبه های استخدامی این نهاد مهم تهیه و جهت دانلود و مطالعه قرار داده شده است. پکیج سوالات عقیدتی سیاسی سپاه ، در چندین فصل به صورت منسجم تهیه و تنظیم شده است که در هر فصل ، نخست جهت آموزش و یادآوری مفاهیم لازم مطالب آموزشی بصورت توضیح مختصر و مفید بیان شده و به دنبال آن جهت محک زدن اطلاعات فراگیری شده در هر فصل مهمترین و متداول ترین سوالاتی که پیرامون مطالب آموزش داده شده گردآوری شده است

 • دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی راه آهن
 • بازارکار

  استخدام

  استخدام فوق لیسانس شیمی | آگهی های روز + بازارکار

  استخدام فوق لیسانس شیمی و بررسی بازارکار استخدام فوق لیسانس شیمی در صنایع مختلف مانند صنایع شیمیایی، غذایی (مانند روغن، قند و کنسروسازی ) ، نساجی، دارویی (برای تولید آنزیم‌ها....

  کار در ترکیه – سایت کاریابی در ترکیه + راهنمای استخدامی در ترکیه

  کار در ترکیه – سایت کاریابی در ترکیه + راهنمای استخدامی در ترکیه

  کار در ترکیه کاریابی بین المللی ترکیه : اگر شما نیز از علاقه مندان به کار در ترکیه و یا استخدام در ترکیه و جستجوی شغل مورد علاقه خود در کشور....

  نمونه سوالات استخدامی | دانلود رایگان نمونه سوالات آزمون استخدامی

  نمونه سوالات استخدامی | دانلود رایگان نمونه سوالات آزمون استخدامی

  نمونه سوالات استخدامی با دانلود رایگان نمونه سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش – بانک مسکن – دستگاه های اجرایی کشور – ارتش – وزارت نیرو – تامین اجتماعی –....

  استخدام نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران – خرداد 1396

  استخدام نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران – خرداد 1396

    نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود از بین جوانان مومن ، متعهد و کار آمد(مرد) بصورت پیمانی ۵ ساله انتظامی در مقطع(....