X
کارفرما ثبت آگهی استخدام
بدانیم که : تنها شکافی که بین ما و رویایمان قرار دارد ، با کمی اراده به عمل و کمی اعتقاد راسخ پر می شود
برای عقب نموندن از آخرین استخدامی ها اینجا کلیک کن و سریع عضو شو :)
استخدام حسابدار 97 – آخرین آگهی های استخدامی حسابدار سال 97

استخدام حسابدار 97 – آخرین آگهی های استخدامی حسابدار سال 97

وضعیت آگهی: فعال
تاریخ انتشار: 1397/01/28
تعداد دیدگاه: بدون دیدگاه
مهلت تماس این آگهی: 1397/05/14

استخدام حسابدار

در این صفحه قصد داریم جدیدترین اطلاعیه های استخدام حسابدار از منابع مختلف را در اختیار شما فارغ التحصیلان و کارجویان استخدامی حسابدار بگذاریم. شما کاربران سایت کاریاب می توانید با مراجعه همه روزه به این صفحه، از آخرین فراخوان های بانک ها و شرکت های دولتی و خصوصی در رابطه با آگهی استخدام حسابدار 97 مطلع شوید و رزومه شغلی خود را برای این دسته از شرکت ها ارسال نمایید. اگر قصد رصد کردن آگهی های استخدام حسابدار سال 97 را دارید و از گشت و گذار در سایت های استخدامی کلافه شده اید، پیشنهاد میکنیم که این صفحه را در مرورگر خود بوکمارک کنید و هر روز اینجا سر بزنید. چرا که قصد داریم کلیه اطلاعیه ها و آگهی های استخدامی حسابداری 97 را از منابع مختلف در این صفحه بطور رایگان گرداوری کنیم و به شما دوست داران سایت کاریاب و متقاضیان استخدام حسابدار 97 ارائه نماییم.

 

استخدام حسابدار 97 همه روزه در کاریاب

اگر از آن دسته از متقاضیانی هستید که قصد دارید رزومه شغلی خود برای استخدام حسابدار را سریع تر به کارفرما ارسال نمایید  و رزومه کاری خود را متمایز با دیگر رزومه های متقاضیان استخدامی حسابدار کنید، می توانید در سایت کاریاب عضو شوید و رزومه خود را تکمیل و ثبت کنید. سپس با مراجعه به اطلاعیه های مخصوص کارفرمایان مربوط به استخدام حسابدار 97 در سایت کاریاب، میتوانید علاوه بر مشاهده جدیدترین فراخوان های استخدامی این شغل ، نسبت به ارسال سریع و فوری رزومه خود به کارفرمایان طرف قرارداد با سایت کاریاب اقدام کنید و احتمال دیده شدن رزومه خود را برای کارفرمایانی که اقدام به انتشار آگهی استخدامی حسابدار در سایت کاریاب کرده اند بیشتر کنید. در واقع با این کار، دیگر نیازی به ارسال رزومه از طریق سرویس های ایمیل رسانی خارجی نیست و شما متقاضیان استخدام حسابدار در سال 97 می توانید درخواست کاری خود را مستقیما از طریق سایت کاریاب به کارفرمایان طرف قرارداد ارسال نمایید.

 

استخدام حسابدار 97 همه روزه در سایت کاریاب

انتشار استخدامی حسابدار 97 برای کارفرمایان

کارفرمایان شرکت های خصوصی و دولتی نیز میتوانند یک پروفایل در سایت کاریاب ایجاد کند و اطلاعیه های استخدامی شرکت خود را در سمت های شغلی مختلف در سایت منتشر کنند. کارفرمایان با انتشار آگهی استخدام حسابدار در سایت کاریاب می توانند اطلاعیه جذب نیروی شرکت خود را در معرض فعالان و فارغ التحصیلان رشته حسابداری قرار دهند و پس از مشاهده رزومه متقاضیان استخدام انها را دعوت به مصاحبه کنند. سایت کاریاب به عنوان یکی از قدیمی ترین رسانه های منتشر کننده اطلاعیه های استخدامی حسابدار و دیگر مشاغل، محل خوبی برای جستجوی نیروی کاری متخصص و متعهد می باشد. سایت کاریاب روزانه مورد بازدید هزاران کارجوی استخدام حسابدار قرار می گیرد و بستر خوبی برای تامین نیروی شرکت ها و سازمان های مختلف می باشد.

اگر دانشجو و یا فارغ التحصیل رشته حسابدای هستید و بهر حال جزو داوطلبان جذب و استخدام حسابدار 97 هستید، از شما می خواهیم که نگرانی خود را بابت پیدا کردن شغل مناسب کنار بگذارید و به آینده امید داشته باشید. روزانه ده ها اطلاعیه از شرکت های معتبر را در همین صفحه برای شما منتشر میکنیم و شما فقط کافیست آگهی ها را یکی یکی مطالعه کنید و نسبت به کسب سمت شغلی استخدام حسابدار سال 97 در این شرکت ها مبادرت ورزید.

آگهی های جذب نیروی حسابدار در تاریخ 28 فروردین 97

کارشناس حسابداری اقا جهت استقرار و پشتیبانی نرم افزار حسابداری تمام وقت – حقوق + مزایا + بیمهEmail: [email protected]

حسابدار متعهدجهت همکاری بلندمدت – ارسال رزومه:[email protected]

به یک حسابدار خانم – تمام وقت در محدوده پاسداران نیازمندیم حداقل با یک سال سابقه کار رزومه خود را جهت بررسی به آدرس زیر ارسال نمایید [email protected] لطفا مبلغ در خواستی حقوق را اعلام بفرمایید

از یک نفر آقا کارشناس حسابداری با سابقه کار مرتبط ، آشنا به نرم افزار محاسبان دعوت به همکاری مینماید . لطفا عنوان شغلی در موضوع ایمیل قید گردد. [email protected]

حسابدار خانم , محدوده غرب تهران , نیازمندیم تلفن: [email protected]

حسابدار , تمام وقت و پاره وقت , با بیمه و مزایا نیازمندیم تلفن: 09339003987 – 66563859

به یک حسابدار خانم , جهت کارگاه گلدوزی نیازمندیم تلفن: 09122235660 33949062

حسابدار خانم یا آقا , لیسانس با تجربه , مسلط به همکاران سیستم تلفن: 6 – 88542065

حسابدار تمام وقت خانم , با حداقل 3 سال سابقه , محدوده هروی نیازمندیم تلفن: 74556655

حسابدار خانم , مسلط به برنامه هلو جهت , شرکت آلیاژهای رنگین(غرب تهران) تلفن: 09123934472 – 66394338

حسابدار تمام وقت خانم , ساعت کاری 9 الی 17 , محدوده بازار (تماس تایکهفته) تلفن: 55591752

دیدگاه کاربران

captcha


telegram karyab