ورود کاربران
بدانیم که : تنها شکافی که بین ما و رویایمان قرار دارد ، با کمی اراده به عمل و کمی اعتقاد راسخ پر می شود
برای عقب نموندن از آخرین استخدامی ها اینجا کلیک کن و سریع عضو شو :)
استخدام حسابدار تهران امروز حسابدار ارشد – خانم آقا پاره وقت نیمه وقت

استخدام حسابدار تهران امروز حسابدار ارشد – خانم آقا پاره وقت نیمه وقت

وضعیت آگهی: غیر فعال
تاریخ انتشار: 1397/01/28
تعداد دیدگاه: بدون دیدگاه
مهلت تماس این آگهی به پایان رسیده است.

استخدام حسابدار

در این صفحه قصد داریم جدیدترین اطلاعیه های استخدام حسابدار تهران و دیگر استانها از منابع مختلف را در اختیار شما فارغ التحصیلان و کارجویان استخدامی حسابدار بگذاریم. شما کاربران سایت کاریاب می توانید با مراجعه همه روزه به این صفحه، از آخرین فراخوان های بانک ها و شرکت های دولتی و خصوصی در رابطه با جدیدترین آگهی های روز استخدام حسابدار 97 مطلع شوید و رزومه شغلی خود را برای این دسته از شرکت ها ارسال نمایید. اگر قصد رصد کردن آگهی های استخدام حسابدار تهران امروز را دارید و از گشت و گذار در وبسایتها و روزنامه ها کلافه شده اید، پیشنهاد میکنیم که این صفحه را در مرورگر خود بوکمارک کنید و هر روز اینجا سر بزنید. چرا که قصد داریم کلیه اطلاعیه ها و آگهی های کار حسابداری در تهران و سایر استانها را از منابع مختلف در این صفحه بطور رایگان گرداوری کنیم و به شما دوست داران سایت استخدام کاریاب و متقاضیان استخدام حسابدار در تهران و شهرستانها ارائه نماییم.

اگر از آن دسته از متقاضیانی هستید که قصد دارید رزومه شغلی خود برای استخدام حسابدار با حقوق بالا را سریع تر به کارفرما ارسال نمایید  و رزومه کاری خود را متمایز با دیگر رزومه های متقاضیان استخدامی حسابدار کنید، می توانید در سایت کاریاب عضو شوید و رزومه خود را تکمیل و ثبت کنید. سپس با مراجعه به اطلاعیه های مخصوص کارفرمایان مربوط به استخدام حسابدار تهران امروز یا شهرستانها در سایت کاریاب، میتوانید علاوه بر مشاهده جدیدترین فراخوان های استخدامی این شغل ، نسبت به ارسال سریع و فوری رزومه خود به کارفرمایان طرف قرارداد با سایت کاریاب اقدام کنید و احتمال دیده شدن رزومه خود را برای کارفرمایانی که اقدام به انتشار آگهی استخدامی حسابدار در سایت کاریاب کرده اند بیشتر کنید. در واقع با این کار، دیگر نیازی به ارسال رزومه از طریق سرویس های ایمیل رسانی خارجی نیست و شما متقاضیان استخدام حسابدار در تهران و دیگر استانها می توانید درخواست کاری خود را مستقیما از طریق سایت کاریاب به کارفرمایان طرف قرارداد ارسال نمایید.

 

استخدام حسابدار تهران امروز - استخدام حسابدار در تهران و سایر استانها

انتشار آگهی استخدام حسابدار برای کارفرمایان

کارفرمایان شرکت های خصوصی و دولتی نیز میتوانند یک پروفایل در سایت کاریاب ایجاد کند و اطلاعیه های استخدامی شرکت خود را در سمت های شغلی مختلف در سایت منتشر کنند. کارفرمایان با انتشار آگهی استخدام حسابدار تهران یا استانها در سایت کاریاب می توانند اطلاعیه جذب نیروی شرکت خود را در معرض فعالان و فارغ التحصیلان رشته حسابداری قرار دهند و پس از مشاهده رزومه متقاضیان استخدام انها را دعوت به مصاحبه کنند. سایت کاریاب به عنوان یکی از قدیمی ترین رسانه های منتشر کننده اطلاعیه های استخدامی حسابدار تهران و دیگر مشاغل، محل خوبی برای جستجوی نیروی کاری متخصص و متعهد می باشد. سایت کاریاب روزانه مورد بازدید هزاران کارجوی استخدام حسابدار قرار می گیرد و بستر خوبی برای تامین نیروی شرکت ها و سازمان های مختلف می باشد.

اگر دانشجو و یا فارغ التحصیل رشته حسابدای هستید و بهر حال جزو داوطلبان جذب و استخدام حسابدار 97 هستید، از شما می خواهیم که نگرانی خود را بابت پیدا کردن شغل مناسب کنار بگذارید و به آینده امید داشته باشید. روزانه ده ها اطلاعیه از شرکت های معتبر را در همین صفحه برای شما منتشر میکنیم و شما فقط کافیست آگهی ها را یکی یکی مطالعه کنید و نسبت به کسب سمت شغلی استخدام حسابدار در تهران یا شهر خود در این شرکت ها مبادرت ورزید.

 

بازارکار استخدام حسابدار در تهران

در رابطه با استخدام حسابدار در تهران باید بگوییم که با توجه به اوضاع اقتصادی امروزه یکی از معیارهای اصلی انتخاب شغل استخدام حسابدار تهران، میزان حقوق است. بر خلاف گذشته که این معیار نسبت به معیارهای دیگر ارزش کمتری داشت ولی متاسفانه و به مرور زمان مسایل مالی اولویت بیشتری پیدا کرده به طوری که شخص بعد از گرفتن مدرک تحصیلی تنها به خاطر حقوق بیشتر به سمت شغلی غیر مرتبط با رشته تحصیلی اش گرایش پیدا میکند. در این مقاله سعی کردیم به شغل حسابداری و بررسی بازار کار استخدام حسابدار در تهران بپردازیم.

جمع آوری، طبقه بندی، ثبت، خلاصه کردن اطلاعات و تهیه گزارش های مالی و صورت های حسابداری در شکل ها و مدلهای گوناگون طی فرایندی انجام میشود که به آن حسابداری میگویند. حسابدار اطلاعات مالی را ثبت میکند و برای استفاده در اختیار مدیر سازمان, شرکت یا ارگان قرار میدهد تا بر اساس این گزارشات مالی تصمیم گیری شود. متقاضیان استخدام حسابدار در تهران بهتر است بدانند که حسابداران معمولا دفاتر و نرم افزارهایی دارند که داده های خام را در ان ثبت کرده و به انها نظم میدهند در بعضی موارد رئیس حسابداری فعالیت بقیه حسابداران را زیر نظر میگیرد. متقاضیان استخدام حسابدار تهران امروز دقت داشته باشند که حسابدار میتواند مدیر مالی سازمان، ارگان یا شرکت بشود یا به عنوان مشاور به مدیر شرکت ایده بدهد که از منابع مالی شرکت چطور استفاده کند و چه سرمایه گذاری هایی را انجام دهد همچنین میتواند بر اساس دانش و تجربه شخصی خود راههایی برای تامین مالی شرکت ارائه دهد.

قارع التحصیلان رشته حسابداری و داوطلبان استخدام حسابدار در تهران میتوانند در همه موسسات تجاری، دولتی، غیر دولتی، ادارات، موسسه های بیمه، بانکها و سازمان حسابرسی که یکی از سازمانهای بزرگ دولتی است مشغول به کار شوند. اگر فارغ التحصیل رشته حسابداری هستید اصلا نگران نباشید چرا که بازار کار این رشته به نحوی است که هر شرکت یا موسسه یا شخصی برای سرمایه گذاری و پیشرفت کارش نیاز به حسابدار توانمند دارد.

درآمد و حقوق استخدام حسابدار در تهران

حسابداران اغلب در شرکت ها، ادارات و سازمانها کار میکنند ولی یک حسابدار میتواند به صورت دورکاری (در منزل ) هم فعالیت داشته باشد. معمولا در اسفند ماه که پایان سال مالی هست یا در تیرماه که زمان ارائه اظهارنامه مالیاتی است ساعات کاری انها افزایش می یابد. ثبت اسناد حسابداری، اطلاعات و حقوق کارمندان، بررسی صورت های مالی و مالیات، براورد سود و زیان، ارائه روشهایی برای کم کردن هزینه از جمله وظایف حسابدار است. حقوق حسابدار با توجه به تحصیلات و رده شغلی متفاوت است مثلا استخدام حسابدار در تهران در سطح کارشناسی تحت عنواین شعلی کارشناس, حسابرس، کارشناس مالی، کارشناس بودجه، حسابرس داخلی و….. برای کار تمام وقت حدود 3 میلیون تومان و استخدام حسابدار تهران امروز در سطح سرپرستی تحت عنوانین شغلی سرپرست مالی، سرپرست حسابداری، رئیس حسابداری، حسابدار ارشد و… 5 میلیون می باشد.

طبق نظر محققان سایت کاریابی karyab ، استخدام حسابدار در تهران در سطح مدیریت تحت عناوین شغلی مدیریت مالی، رئیس حسابداری، حسابرس داخلی و… حدود 12 میلیون تومان است. لازم به ذکر است سابقه کار و تجربه و مهارت حسابدار تاثیر زیادی در حقوق و درامد آن دارد. یعنی اگر حسابدار از مهارت، تجربه و سابقه کاری خوبی برخوردار باشد در نتیجه سرمایه انسانی برای شرکت به حساب می آید و از درامد بیشتری برخوردار می گردد. داوطلبین استخدام حسابدار تهران امروز توجه داشته باشند که شایان ذکر است که این اعداد تقریبی و به صورت میانگین اعلام شده و مسلما عوامل متعددی از جمله تجربه, مهارت, سابقه کار, روابط سازمانی و…. در افزایش حقوق و درامد حسابدار بسیار تاثیر گذار است.

استخدام حسابدار تهران امروز

آگهی های استخدام حسابدار تهران امروز را می توانید همه روزه در این قسمت مشاهده و دنبال کنید

آخرین بروزرسانی : 15 اردیبهشت 97 – مهلت تماس تا یک هفته پس از انتشار

حسابدار با مدرک لیسانس حسابداری آشنا به امور مالی و حسابداری
تلفن: 02126290689,02126309136
+
————————————————–
کارشناس حسابداری , با حداقل5سال سابقه مفید , ( ترجیحا در زمینه غلات ) , وآشنایی کامل باقوانین مالیاتی , اکسل و اموربانکی , جهت همکاری دعوت بعمل می آید
تلفن: [email protected]
+
————————————————–
حسابدار با حداقل 6سال سابقه , جهت کار در کارخانه تولیدی مبلمان , واقع در پردیس نیازمندیم
تلفن: 76217211 و 76214066
+
————————————————–
آینده خودتان را بسازید , کار و تلاش ازشما،پشتیبانی ازما , کارشناس حسابدار بدون تجربه
تلفن: ونک 86083296
+
————————————————–
به یک نفر حسابدار , با حداقل 3 سال سابقه کار , نیازمندیم
تلفن: [email protected]
+
————————————————–
حسابدار آقا , آشنا به نرم افزار هلو , نیازمندیم (بازار تهران)
تلفن: 55808825
+
————————————————–
کارشناس حسابداری , خانم , تمام وقت , » مسلط به برنامه سپیدار « , فلکه دوم صادقیه ,
تلفن: 3 – 44964500
+
————————————————–
دستیار رئیس حسابداری , لیسانس حسابداری , حداقل 5سال سابقه کار , مسلط به امور بیمه و مالیات , مسلط به نرم افزار Office
تلفن: gmail.com [email protected]
+
————————————————–
حسابدار آقا , باروابط عمومی بالا , نیازمندیم , محل کار:شهرک صنعتی پرند
تلفن: gmail.com @kargozini.diaco 56417808
+
————————————————–
حسابدار تمام وقت , محدوده شیرپاستوریزه
تلفن: 66391119 – 66394727 09128885464
+
————————————————–
استخدام کارشناس مالی , آشنا به امور مالی ، اداری ، , قراردادها و بیمه
تلفن: [email protected]
+
————————————————–
کارشناس حسابداری , با حداقل 2سال سابقه کار , مسلط به نرم افزار سپیدار , و همکاران سیستم، آشنایی , کامل به قوانین و امور مالیاتی , و بیمه (محدوده آرژانتین)
تلفن: [email protected]
+
————————————————–
کارشناس حسابداری , بدون تجربه
تلفن: Gmail.com @Sarmayegan.com
+
————————————————–
به یکنفر حسابدار(خانم) , آشنابه همکاران سیستم , در یک شرکت تولیدی , حوالی پاسداران , نیازمندیم . , ارسال رزومه به :
تلفن: [email protected]
+
————————————————–
یک شرکت معتبر راهسازی , به حسابدار , با حداقل 5 سال سابقه کارمفید , جهت دفتر مرکزی , نیازمند است
تلفن: yahoo.com [email protected]
+
————————————————–
حسابدار خانم , با 5 سال سابقه کار ترجیحا , آشنابه نرم افزار کاکتوس نیازمندیم
تلفن: 47 و 26200078
+
————————————————–
حسابدار تمام وقت , حقوق وزارت‎کار ارسال رزومه:
تلفن: 88378714 ـ 88378614 [email protected]
+
————————————————–
یک نفر کارشناس فروش ویکنفر , حسابدار مسلط به سیستمهای , شرکتی باحقوق مکفی نیازمندیم
تلفن: 33445029 ـ 33444929
+
————————————————–
حسابدار مسلط به‎ انبار , سپیدارسیستم با3سال‎سابقه , استخدام در شرکت بازرگانی
تلفن: [email protected]
+
————————————————–
به یک حسابدار , با 3سال سابقه کاری آشنابه , Office نیازمندیم (ارسال رزومه:)
تلفن: [email protected]
+
————————————————–
به یکنفر حسابدار , و یکنفر حسابدار مالیاتی , با مدرک کارشناسی , با 3سال سابقه کار نیازمندیم , @employ , tanedorost.com
تلفن: (داخلی 118) 46888533
+
————————————————–
به یک نیروی جوان , با دانش حسابداری و , مدیریت مالی نیازمندیم
تلفن: 09124882197
+
————————————————–
مجموعه ای مذهبی آقا , مومن و متعهد حداکثر 25 سال , آشنا به امور حسابداری
تلفن: 88324894
+
————————————————–
شرکت بازرگانی معتبر , جهت تکمیل کادرپرسنلی , نیازمندنیروی حسابداری , انجام امورحسابداری , بیمه و مالیات با , یکسال سابقه کارمیباشد , ارسال رزومه به :
تلفن: فکس :40442056 [email protected]
+
————————————————–
کارشناس حسابداری , با حداقل 3 سال سابقه کارمفید , مسلط به ثبت به اسنادحسابداری , وبازرگانی و تولیدی ارائه , گزارشات مالی جهت کار در , دفترمرکزی واقع در بلوار آفریقا
تلفن: [email protected]
+
————————————————–
حسابدار خانم , باسابقه کار،حقوق مکفی(با بیمه)
تلفن: ( محدوده نواب ) [email protected]
+
————————————————–
استخدام + بیمه و مزایا , حتی سایر رشته ها , مبتدی ها و دانشجویان
تلفن: 66906856
+
————————————————–
حسابدار با حداقل 2 سال , تجربه کاری محدوده تهرانپارس
تلفن: gmail.com [email protected]
+
————————————————–
یک شرکت معتبر , مهندسی بازرگانی در , محدوده میرداماددرزمینه , نفت ، گاز و پتروشیمی , به حسابدارحداقل5سال , سابقه مفید مسلط به امور , مالیاتی و دفاتر قانونی , ارزش افزوده وگزارشات , فصلی نیازمند است . , ایمیل : , @career , fazartajhiz.com
تلفن: فاکس : 88772495
+
————————————————–
حسابدار ترجیحا خانم , در محدوده بازار نیازمندیم ,
تلفن: 33959683
+
————————————————–
حسابدار آقا , مسلط به برنامه هلو , حوالی شیرپاستوریزه
تلفن: 66392526
+
————————————————–
حسابدارخانم تمام وقت , ترجیحا آشنا به , نرم افزار تدبیر , با سابقه کار , ساکن پردیس وحومه , محل کار: شهرک صنعتی خرمدشت
تلفن: تماس 76214692
+
————————————————–
به یکنفر حسابدار , با 5 سال سابقه کار , و یکنفر کمک حسابدار , نیازمندیم , , ارسال رزومه به فکس :
تلفن: 88564987
+
————————————————–
یک شرکت معتبر IT , کارشناس حسابداری خانم , حداقل 2سال سابقه کار نیازمندیم
تلفن: 88990590 داخلی 100
+
————————————————–
یک شرکت عمرانی , جهت تکمیل کادر مالی خود , به افراد ذیل نیازمند است , 1-حسابدارحداقل‎بالای5سال , سابقه‎وکمک‏حسابدار-ترجیحاخانم
تلفن: gmail.com @ istasazannovin
+
————————————————–
شرکت معتبر مالی از , از 2 نفر حسابدار بدون تجربه , تمام وقت و3نفرنیمه وقت نیازمندیم
تلفن: 88349649
+
————————————————–
دعوت به همکاری , کارشناس و سرپرست , حسابداری مالیاتی , با سابقه کار مرتبط نیازمندیم
تلفن: میدان هفت تیر com . [email protected]
+
————————————————–
حسابدار حرفه ای , خانم و آقا جهت کار در رستوران , در محدوده فاطمی نیازمندیم .
تلفن: 09120202956
+
————————————————–
حسابدار تمام وقت , با 2سال سابقه کار , ترجیحا آشنا به شایگان سیستم , جهت کار در دفتر انتشارات , (محدوده میدان ولیعصر) ,
تلفن: 88921221
+
————————————————–
استخدام , محدوده سعادت آباد , کارشناس حسابداری، , حداقل 2 سال سابقه کار , ترجیحا خانم، آشنا به , نرم افزار همکاران سیستم , نیازمندیم ,
تلفن: فاکس 22072446 – 021 [email protected]
+
————————————————–
یک شرکت تولیدی معتبر یکنفر , حسابدار حداقل لیسانس حسابداری , مسلط به تدبیر،حداقل4سال تجربه کار
تلفن: 88911196
+
————————————————–
حسابدار , باحداقل2سال سابقه کاردر , آژانس هواپیمایی
تلفن: 44092948

دیدگاه کاربران

captcha