X
کارفرما ثبت آگهی استخدام
ورود کارفرما
پیشنهاد استثنایی : با کد karyab97 آگهی استخدامی تان را تا پایان فرودین 1397 به صورت کاملا رایگان ثبت نمایید
برای عقب نموندن از آخرین استخدامی ها اینجا کلیک کن و سریع عضو شو :)
استخدام سپاه 97 – زمان ثبت نام گزینش استخدامی سپاه پاسداران سال 97

استخدام سپاه 97 – زمان ثبت نام گزینش استخدامی سپاه پاسداران سال 97

وضعیت آگهی: فعال
تاریخ انتشار: 1396/11/08
تعداد دیدگاه: 509 دیدگاه
مهلت تماس این آگهی: 1397/05/05

استخدام سپاه

در اینجا برای آن دسته از عزیزان و متقاضیانی که تمایل به شرکت در آزمون استخدامی سپاه را دارند شرایط لازم برای استخدام سپاه تشریح می شود. اطلاعات لازم در مورد استخدامی سپاه سال 97 برای افراد واجد شرایط و متقاضیان محترم، پس از انتشار و اعلام خبر مبنی بر استخدامی سپاه 97 توسط سپاه پاسداران، از طریق روزنامه های معتبر و جراید رسمی کشور در سال 97، ازز طریق سامانه مربوط به استخدام سپاه پاسداران نیز به اطلاع متقاضیان عزیز خواهد رسید. شرایط استخدام سپاه 97 در این مطلب برای متقاضیان عزیز تشریح داده شده است.


استخدام در قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء

 

استخدام سپاه پاسداران

قرارگاه پدافند هواهیی خاتم النبیا  جهت تامین کادر هیئت علمی دانشگاه خانم از دارندگان مدرک دکترا در رشته های  اعلامی زیر به صورت کارمند پیمانی ( ماده سی و هشت ) داوطلب آقا استخدام می نماید.

ردیفمدرکرشته/گرایشتعدادجنسیت
۱دکتریریاضی(محض)۱مرد
۲دکتریبرق (قدرت)۱مرد
۳دکترینرم افزار۲مرد
۴دکتریبرق(کنترل)۱مرد

الف) شرایط استخدام در قرارگاه خاتم :

شرایط عمومی استخدامی :

۱-تابعیت جمهوری اسلامی ایران
۲- متدین به دین مبین اسلام و اعتقاد و التزام به ولایت فقیه و احکام اسلامی
۳- نداشتن سوء پیشینه کیفری،سیاسی و اخلاقی
۴- عدم سابقه اعتیاد به مواد مخدر و محرومیت از خدمات دولتی
۵- داشتن سلامت روانی و جسمانی برابر گواهی اداره بهداشت و درمان(حداقل قد۱۶۰ سانتیمتر)
۶- موفقیت در آزمایش های ورودی برابر مقررات استخدامی
۷- داشتن مدرک‌ فارغ‌التحصیلی معتبر در رشته‌های مورد نیاز
۸- نداشتن تعهد خدمت به سازمان‌های دولتی و غیردولتی به صورت رسمی، آزمایشی و یا پیمانی.

شرایط اختصاصی استخدامی  : 

– حداکثر سن ۴۰ سال تمام (متولدین ۵۶/۱۱/۱ به بعد) می باشد.تبصره: داوطلبانی که خدمت دوره ضرورت را انجام داده اند طول مدت دوره به حداکثر سن آنان اضافه خواهد شد.
– استخدام مشمولین وظیفه عمومی مستلزم ارایه مدرکی دال بر رسیدگی به وضع مشمولیت آنان از اداره وظیفه عمومی می‌باشد. (استخدام مشمولین غایب و دارندگان کارت معافیت پزشکی ممنوع است).
– فرزندان معظم شهدا، جانبازان و آزادگان از کار افتاده کلی با ارائه مدرک معتبراز شرط سن و معدل معاف می باشند.
– فرزندان کارکنان نیرو های مسلح جمهوری اسلامی ایران از امتیاز های مصوب برخوردار می شوند.
ب) امتیازها:
– داوطلبان در صورت تغییر وضعیت به هیئت علمی وزارتیتابع قوانین و مقررات وزارت علوم و فناوری از نظر حقوق و مزایا خواهند بود.
– داوطلبان در طول مدت خدمت پیمانی از حقوق و مزایا و امتیازات برابر قوانین و مقررات ارتش جمهوری اسلامی ایران همانند بیمه خدمات درمانی برای خود عائله تحت تکفل (تنها همسر و فرزند مستخدم)،کارت اعتباری خدمات حکمت کارت ،بیمه عمر و سایر خدمات رفاهی برابر مقررات و ضوابط موجود بهره مند می‌گردند.

ج) نحوه جذب و استخدام در قرارگاه خاتم چگونه است ؟ 

– پس از ثبت نام داوطلبان صلاحیت عمومی آنان در هیئت اجرایی جذب ارتش جمهوری اسلامی ایران بررسی می گردد.
– داوطلبان حائز شرایط حداقل ۲ ترم تحصیلی به صورت مدرس داخلی در دانشگاه خاتم الأنبیاء (ص) بکارگیری شده تا فرصت فعالیت های آموزشی و پژوهشی برای آنان فراهم گردد.
– پس از کسب شرایط صلاحیت علمی (حداکثر ۲ سال)توسط داوطلبان بررسی صلاحیت علمی داوطلبان بر اساس مدارک و مستندات ارائه شده در هیئت اجرایی  جذب انجام و در صورت تایید و کسب امتیازات لازم ،سوابق جهت  صدور حکم هیئت علمی رسمی آزمایشی به وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری ارسال می‌گردد.
– در صورت صدور مجوز رسمی آزمایشی توسط وزارت پیش گفته ، حکم تغییر وضعیت از پیمانی به رسمی آزمایشی در ارتش نیز صادر و از آن تاریخ به بعد حقوق و مزایای عضو هیئت علمی وزارتی بهره مند می گردد.
– در صورت عدم احراز شرایط عضویت هیئت علمی سازمان مجاز است به خدمت پیمانی داوطلبان خاتمه دهد.
– برای داوطلبان دوره کوتاه مدت کارمندی(آشنایی با ارتش)پیش بینی و اجرا خواهد شد.
– متقاضیان استخدام که قبلا دارای سابقه خدمت پیمانی در نیروهای مسلح بوده‌اند ، واجد شرایط استخدام مجدد به صورت پیمانی نمی‌باشند.

د) مدارک مورد نیاز برای ثبت نام:

۱- دو قطعه عکس ۴×۳
۲-روگرفت کارت ملی و شنا سنامه از تمام صفحات
۳-روگرفت کا رت پایان خدمت و یا گواهی اشتغال به خدمت یا کارت  معافیت دائم غیر پزشکی و یا برگه اعزام به خدمت.
تبصره: فارغ التحصیلان نیمه اول سال جاری به علت برخورداری از معافیت تحصیلی،از ارائه مدرک یاد شده معاف می باشند.
۴- روگرفت مدرک تحصیلی .
۵- خانواده درجه یک شهدا،جانبازان،آزادگان،فرزندان نظامی و بسیجیان فعال ، روگرفت مدرک معتبراز سازمان مربوطه  را جهت برخورداری از امتیازات  مصوب ارسال نمایند.
۶-دارندگان مدارک تحصیلی که مشمول طرح نیروی انسانی می باشند ، باید گواهی اتمام طرح خود و یا معافیت ازآن راهنگام ثبت ‍‍‍‌نام ارائه نمایند.

ه) نحوه ثبت نام:

۱- مهلت ثبت نام برای داوطلبان از ۹۶/۱۱/۱ الی ۹۶/۱۲/۱ بوده و داوطلبان می توانند مدارک خود را به همراه تلفن تماس، از طریق پست به نشانی: تهران –  بزرگراه بسیج – خیابان شهید رحیمی – جنب سازمان بسیج مستضعفین – دانشگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء(ص)-مدیریت نیروی انسانی
کد پستی ۱۳۵۱۳-۱۷۸۱۸
ارسال نمایند.

نکته مهم  : به مدارکی که پس از تاریخ تعیین شده واصل  شده باشد ترتیب اثر داده نخواهد شد.

 


اگر نگران مردود شدن در مصاحبه های گزینش سپاه هستید، ویدئوی زیر را ببینید :

برای دانلود سوالات آزمون و مصاحبه های عقیدتی سیاسی استخدامی سپاه اینجا کلیک کنید

در مصاحبه های استخدامی سپاه چگونه موفق شوم؟

برای استخدام شدن در سپاه لازم است که معلومات زیادی در مسائل دینی، عقیدتی و سیاسی داشته باشید و علت مردود شدن اکثر متقاضیان استخدام در سپاه، همین مسئله است. شما با دانلود نمونه سوالات مصاحبه ها و آزمونهای سپاه میتوانید با آمادگی و اعتماد بنفس کامل در مصاحبه های گزینشی سپاه شرکت کنید. مفتخر هستیم کامل ترین و به روزترین مرجع نمونه سوالات سپاه را تقدیم شما میکنیم چرا که سایت کاریاب بعنوان اولین سایت استخدامی کشور، تمام تجربیات و تخصص خود را برای گردآوری این نمونه سوالات بکار گرفته است تا شما عزیزان با خیالی آسوده در گزینش های سپاه پاسداران شرکت کنید. آرزوی سایت کاریاب، استخدام شدن شما میباشد.

همچنین میتوانید کلیه ابهامات ، سوالات و مشکلات خود را در رابطه با این آگهی استخدامی، با ما مطرح کنید. کافیست به بخش “دیدگاه کاربران” در انتهای مطلب مراجعه کرده و نظرات خود را با ما در میان بگذارید تا در اسرع وقت پاسخ داده شود.


آیا به دنبال استخدام شدن در ادارات و سازمانهای دولتی هستید؟

آرشیو آخرین اطلاعیه های استخدام دولتی سال 96

اطلاعیه های ثبت نام استخدام در سپاه

استخدام سپاه 97

در اینجا برای آن دسته از عزیزان و متقاضیانی که تمایل به شرکت در آزمون استخدامی سپاه را دارند شرایط لازم برای استخدامی سپاه تشریح می شود. اطلاعات لازم در مورد استخدامی سپاه سال 96 برای افراد واجد شرایط و متقاضیان محترم، پس از انتشار و اعلام خبر مبنی بر استخدامی سپاه 96 توسط سپاه پاسداران، از طریق روزنامه های معتبر و جراید رسمی کشور در سال 96، از طریق سامانه کاریاب به اطلاع متقاضیان عزیز خواهد رسید.

استخدام سپاه سال 97

برای شرکت در استخدام سپاه سال 97 در ابتدا لازم است تا متقاضیان ابتدا شرایط استخدام سپاه را به صورت کامل مطالعه نمایند و در صورت دارا بودن شرایط لازم برای شرکت در آزمون استخدامی سپاه، نسبت به ثبت نام استخدام سپاه سال 97 اقدام نمایند و به سایت مورد نظر برای استخدامی سپاه پاسداران مراجعه نمایند تا مراحل و کارهای لازم را برای شرکت در استخدام سپاه پاسدارن در سال 97 انجام دهند.

برای دانلود سوالات آزمون و مصاحبه های عقیدتی سیاسی استخدامی سپاه اینجا کلیک کنید

استخدام سپاه

استخدام سپاه در سال 97

شرایط استخدام سپاه 97

یکی از مهم ترین رسالت سپاه پاسداران نگهبانی آن از انقلاب اسلامی است و برای استخدام سپاه پایبندی به این رسالت امری مهم است. در این راستا سپاه پاسداران سعی در برگزاری آزمون استخدام سپاه 97 دارد تا نیروهای متعهد انسانی را استخدام نماید. تعداد زیادی از افراد متقاضی شرکت در استخدام سپاه 97 هستندکه لازم است از شرایط لازم استخدام شدن در سپاه آگاهی داشته باشید. داوطلبانی که متقاضی شرکت در استخدام سپاه سال 97 هستند لازم است تا شرایط لازم برای شرکت در استخدامی سپاه 97 را داشته باشند. در ادامه ملزومات استخدام سپاه پاسداران را بررسی می کنیم :

‌الف – اولین شرط مهم برای استخدام سپاه در سال 97 ، اعتقاد به دین اسلام، انقلاب اسلامی ایران و همچنین اعتقاد و احترام به نظام جمهوری اسلامی ایران است. بنابراین می توان گفت فرد متقاضی لازم است ایرانی باشد تا بتواند در استخدام سپاه پاسداران سال 97 شرکت نماید..

ب – اعتقاد به ولایت فقیه شرط مهم دیگر برای استخدام سپاه در سال 97 می باشد. متقاضی باید با ایمان باشد و روحیه ایثار و جهاد در راه وطن را دارا باشد.

‌ج – متقاضی شرکت در آزمون استخدام سپاه سال 97 لازم است در هیچ حزب و گروه سیاسی فعالیت نداشته باشد.

‌د – از شرایط استخدام سپاه سال 97 عدم اعتیاد متقاضیان به مواد مخدر و نداشتن محکومیت نسبت به استخدام های دولتی می باشد. فردی که در دام اعتیاد گرفتار است نمی تواند وظایف خود را به خوبی انجام دهد و برای استخدام سپاه مناسب نیست.

‌ز – متقاضیان استخدام سپاه پاسداران 97 باید شرایط تحصیلی لازم و تخصص لازم را داشته باشند.

ر – با توجه به خدمت افراد، لازم است تا متقاضیان شرکت در استخدام سپاه 97، سلامت و توانایی روانی و جسمی لازم را دارا باشند.

ژ – شرایط سنی لازم برای شرکت در آزمون استخدامی سپاه سال 97 ، دارا بودن حداقل 16 سال و همچنین دارا بودن حداکثر 40 سال می باشد.

ی – همچنین نداشتن سوء سابقه برای استخدام سپاه پاسداران 97 لازم و ضروری می باشد.

برای دانلود سوالات آزمون و مصاحبه های عقیدتی سیاسی استخدامی سپاه اینجا کلیک کنید


‌نکات مهم که لازم است برای استخدام سپاه رعایت شود

هیات گزینش استخدام سپاه ترکیبی از فرمانده کل سپاه، همچنین نماینده ولی فقیه مربوط به سپاه، همچنین می توان گفت مسئول حفاظت اطلاعات می باشد که این افراد وظیفه دارند تا متقاضیانی که در آزمون استخدامی سپاه سال 96 شرکت داشته و توانسته اند پذیرش شوند را گزینش نمایند. هیات مرکزی گزینش در سپاه، تعین می کند که چه کسانی مسئولیت گزینش افراد پذیرش شده در آزمون استخدام سپاه را بر عهده داشته باشند.


‌اطلاعیه 15 تیر ماه 96

اصلاح شرایط استخدام سپاه توسط مجلس

در جلسه ای که در روز یکشنبه برگزار گردید، تعداد 230 نماینده در مجلس حضور داشتند و در این جلسه تصمیم گرفته شد تا شرایط استخدام سپاه پاسداران برای جلب رضایت شورای نگهبان با اضافه کردن یک تبصره به ماده 190، برای افراد و متقاضیانی که تمایل به شرکت در آزمون استخدامی سپاه دارند، اصلاح گردد. این اصلاحیه دارای 159 رای موافق بود، که در این بین مخالفت 6 رای را همراه داشت و از بین آرا  می توان به 10 رای ممتنع نیز اشاره نمود. آیین نامه اجرایی این ماده توسط وزارت دفاع و با هماهنگی با سایر ارگان های لازم، بایستی در طی سه ماه تهیه شود و به تصویب برسد تا در دفعات بعدی استخدام سپاه سال 97 در نظر گرفته شود.

برای دانلود سوالات آزمون و مصاحبه های عقیدتی سیاسی استخدامی سپاه اینجا کلیک کنید

 

معرفی سپاه و تاریخچه آن

استخدامی سپاه

در سال 1357 و اولین روزهای پیروزی با شکوه انقلاب اسلامی ایران بود که سازمانی نظامی و مقدس با نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به فرمان امام خمینی (ره) ایجاد گردید. در اردیبهشت سال 1358 بود که امام (ره) با ارسال فرمانی به شورای انقلاب اسلامی تاسیس این سازمان نظامی بزرگ را اعلام نمودند. گام مهم و اساسی دیگری که در جهت رسمیت و سازماندهی این نهاد عظیم برداشته شد، برپایی شورایی برای فرماندهی سپاه پاسداران بود.

سپاه پاسداران، یک نهاد نظامی و بازویی مسلح برای نگهبانی از نظام جمهوری اسلامی ایران و امنیت این کشور است. نقش سپاه پاسداران، پاسداری و حفاظت از انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن است. این نهاد با سایر نهاد ها و نیروهای مسلح دیگر در ارتباط است و به صورت برادرانه با هم همکاری دارند. قانون کشور، حدود وظایف و مسئولیت هایی که این نهاد با  مسئولیت ها و قلمرو سایر نیروهای مسلح دیگر دارد را تعیین می کند.

در سال 1386 نوآوری هایی جدیدی در نهاد نظامی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران رخ داد. از جمله می توان به تشکیل سازمان بسیج مستضعفین، تشکیل تعدادی سپاه استانی و سازمان حفاظت اطلاعات سپاه اشاره نمود.انتخاب علی جعفری به عنوان فرمانده کل سپاه، باعث رخداد این دستاوردها بود. برای دست یابی به دستاوردهای جدید و موفقیت های بیشتر در این نهاد نظامی به کارگیری نیروهای جدید انسانی لازم و ضروری است به همین دلیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران در نظر دارد در طی برگزاری استخدام سپاه افراد دارای شرایط لازم را استخدام نماید.

برای دانلود سوالات آزمون و مصاحبه های عقیدتی سیاسی استخدامی سپاه اینجا کلیک کنید

تاریخچه سپاه پاسداران

گارد ملی نام نهادی نظامی و مسلح بود که در نخستین روزها پس از پیروزی انقلاب اسلامی، حسن لاهوتی، حکمی را برای تشکیل آن از امام (ره) دریافت نموده بود. بعد از آن به پیشنهاد محمد توسلی، نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برای این نهاد نظامی اتخاب گردید. در حکم اما (ره) تاکید شده بود که این نهاد باید زیر نظر دولت باشد. از اهداف تشکیل این نهاد نظامی می توان به صلح، پیشگیری از توطئه و خرابکاری، اجتناب از نفوذ افراد ضد انقلابی در ذهن مردم، اجرای دستورات دولت و برپایی احکام الهی اشاره نمود.

دکتر ابراهیم یزدی نیز برای تشکیل این نهاد با لاهوتی همکاری داشتند. این نهاد لازم بود تا دارای یک اساسنامه باشد که در اواخر بهمن ماه 1357 اساسنامه سپاه تکمیل شد. اساسنامه مربوط به سپاه پاسداران در 9 ماده و 9 تبصره تهیه گردید و توسط شورای انقلاب تصویب شد. در نهم اسفند 1357 بود که علی دانش‌منفرد به عنوان فرمانده سپاه پاسداران ایران انتخاب شد. همزمان با تشکیل سپاه پاسداران، برای حفظ انقلاب اسلامی و حفاظت از دستاوردهای آن گروه های مسلح دیگری نیز تشکیل شدند. بنابر تصمیمات گرفته شد هاشمی رفسنجانی مسئولیت هماهنگی این گروه ها را بر عهده گرفت و سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی ایران شکل گرفت. در تاریخ دوم اردیبهشت سال 1358 نهاد نظامی و مسلح سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران رسمیت پیدا نمود.

همچنین میتوانید کلیه ابهامات ، سوالات و مشکلات خود را در رابطه با این آگهی استخدامی، با ما مطرح کنید. کافیست به بخش “دیدگاه کاربران” در انتهای مطلب مراجعه کرده و نظرات خود را با ما در میان بگذارید تا در اسرع وقت پاسخ داده شود.


با این کلمات میتوانید در گوگل ما را پیدا کنید :

استخدام سپاه پاسداران 97 ، استخدام سپاه پاسداران سال 97 ، استخدام سپاه پاسداران در سال 97 ، استخدامی سپاه 97 ، استخدامی سپاه سال 97 ، استخدامی سپاه در سال 97 ، استخدامی سپاه پاسداران سال 97 ، استخدامی سپاه پاسداران 97 ، استخدامی سپاه پاسداران در سال 97 ، شرایط استخدام سپاه پاسداران سال 97 ، آزمون استخدام سپاه پاسداران سال 97 ، آزمون استخدامی سپاه پاسداران سال 97 ، شرایط استخدامی سپاه پاسداران سال 97

 

دیدگاه کاربران

captcha


 • سلام خسته نباشید
  من علاقه ی زیادی جهت ثبت نام در سپاه دارم من متولد 1378.9.5 هستم دیپلم انسانی وامسال سال چهارم هستم
  معدل 16.61
  5 سال عضو بسیجم 2 سال بسیج فعال و شورای پایگاه مسئول تربیت اموزش
  تقدیر نامه های زیادی از پایگاه وحوزه وناحیه دارم
  اما نمیدونم چطور ثبت نام کنم میشه کمک کنید شماره 09136939217
  09387904674
 • باعرض سلام وخسته نباشی این جانب دارای مدرک تحصیلی دیپلم هستم متولد71دارای پنج سال سابقه کاردرشرکت ذوب اهن ازشماخواشمندم مرااستخدام کنید درحال حاضربیکارهستم ازخانواده جانبازوایثارگرهستم باتشکر
 • خدمت فرماندهی محترم سپاه
  باسلام وخسته نباشید
  اینجانب به استحضارمی رساندکه چندساله تلاش می کنم جهت استخدام درسپاه ثبت نام کنم امامتاسفانه درقربت هامشغول کارشرکت هستم اکثراپیگیرهستم زمان نام نویسی رایامهلتش مانده یاگذشته بنده دیپلم حسابداری وکارت پایان خدمت سه برادری وکارت بسیجی فعال دارم ومتولد1370/09/11می باشم ازشماتقاضادارم جهت استخدام اقدامات لازم رامبذول فرماییدباتشکر
  تلفن تماس:09143509123
 • ایا برای من که 30 سال خدمت صادقانه وفی سبی اللهی داشته ام نباید کاری در سپاه داشته باشم حداقل یک ابدارچی باشم ومدرک من سوم راهنمایی است متاسفانه همه جا مدرک گرا شده وکاری به تجربه ندارند کشور عزیزم ایران که تا اخرین قطره خونم از رهبر عزیز تر از جانم دفاع خواهم کرد گفتم این را قبلش بگویم که بعضی از دشمنان این انقلاب عزیز وحضرت اقا سید علی خامنه ای از این حرف من سو استفاده نکن برادر بسیجی سید روح الله هاشمیان طلب از استان کهگیلویه وبویر احمد جان فدایی رهبر عزیزم وتا زنده هستم به این انقلاب ورهبری دفاع خواهم کرد وای اگر خامنه ای حکم جهادم دهد ارتش دنیا نتواند که جوابم دهدفقط یک درد دل ساده ی بیش نیست میلاد پیامبر رحمت العالمین خدمت شما سروران خودم تبریک وتهنیت میگویم1 12 13 14

telegram karyab