X
کارفرما ثبت آگهی استخدام

برای عقب نموندن از آخرین استخدامی ها اینجا کلیک کن و سریع عضو شو :)
استخدام سپاه + نکات آموزشی و اطلاعیه های استخدامی سپاه
وضعیت آگهی: غیر فعال
تاریخ انتشار: 1396/05/20
تعداد دیدگاه: 471 دیدگاه
مهلت تماس این آگهی به پایان رسیده است.
استخدام سپاه + نکات آموزشی و اطلاعیه های استخدامی سپاه
2.9 (57.5%) 8 votes

استخدام سپاه

در اینجا برای آن دسته از عزیزان و متقاضیانی که تمایل به شرکت در آزمون استخدامی سپاه را دارند شرایط لازم برای استخدام سپاه تشریح می شود. اطلاعات لازم در مورد استخدامی سپاه سال 96 برای افراد واجد شرایط و متقاضیان محترم، پس از انتشار و اعلام خبر مبنی بر استخدامی سپاه 96 توسط سپاه پاسداران، از طریق روزنامه های معتبر و جراید رسمی کشور در سال 96، ازز طریق سامانه مربوط به استخدام سپاه پاسداران نیز به اطلاع متقاضیان عزیز خواهد رسید. شرایط استخدام سپاه 96 در این مطلب برای متقاضیان عزیز تشریح داده شده است.


اگر نگران مردود شدن در مصاحبه های گزینش سپاه هستید، ویدئوی زیر را ببینید :

برای دانلود سوالات آزمون و مصاحبه های عقیدتی سیاسی استخدامی سپاه اینجا کلیک کنید

در مصاحبه های استخدامی سپاه چگونه موفق شوم؟

برای استخدام شدن در سپاه لازم است که معلومات زیادی در مسائل دینی، عقیدتی و سیاسی داشته باشید و علت مردود شدن اکثر متقاضیان استخدام در سپاه، همین مسئله است. شما با دانلود نمونه سوالات مصاحبه ها و آزمونهای سپاه میتوانید با آمادگی و اعتماد بنفس کامل در مصاحبه های گزینشی سپاه شرکت کنید. مفتخر هستیم کامل ترین و به روزترین مرجع نمونه سوالات سپاه را تقدیم شما میکنیم چرا که سایت کاریاب بعنوان اولین سایت استخدامی کشور، تمام تجربیات و تخصص خود را برای گردآوری این نمونه سوالات بکار گرفته است تا شما عزیزان با خیالی آسوده در گزینش های سپاه پاسداران شرکت کنید. آرزوی سایت کاریاب، استخدام شدن شما میباشد.

همچنین میتوانید کلیه ابهامات ، سوالات و مشکلات خود را در رابطه با این آگهی استخدامی، با ما مطرح کنید. کافیست به بخش “دیدگاه کاربران” در انتهای مطلب مراجعه کرده و نظرات خود را با ما در میان بگذارید تا در اسرع وقت پاسخ داده شود.


آیا به دنبال استخدام شدن در ادارات و سازمانهای دولتی هستید؟

آرشیو آخرین اطلاعیه های استخدام دولتی سال 96

اطلاعیه های ثبت نام استخدام در سپاه

استخدام سپاه 96

در اینجا برای آن دسته از عزیزان و متقاضیانی که تمایل به شرکت در آزمون استخدامی سپاه را دارند شرایط لازم برای استخدامی سپاه تشریح می شود. اطلاعات لازم در مورد استخدامی سپاه سال 96 برای افراد واجد شرایط و متقاضیان محترم، پس از انتشار و اعلام خبر مبنی بر استخدامی سپاه 96 توسط سپاه پاسداران، از طریق روزنامه های معتبر و جراید رسمی کشور در سال 96، از طریق سامانه کاریاب به اطلاع متقاضیان عزیز خواهد رسید.

استخدام سپاه سال 96

برای شرکت در استخدام سپاه سال 96 در ابتدا لازم است تا متقاضیان ابتدا شرایط استخدام سپاه را به صورت کامل مطالعه نمایند و در صورت دارا بودن شرایط لازم برای شرکت در آزمون استخدامی سپاه، نسبت به ثبت نام استخدام سپاه سال 96 اقدام نمایند و به سایت مورد نظر برای استخدامی سپاه پاسداران مراجعه نمایند تا مراحل و کارهای لازم را برای شرکت در استخدام سپاه پاسدارن در سال 96 انجام دهند.

برای دانلود سوالات آزمون و مصاحبه های عقیدتی سیاسی استخدامی سپاه اینجا کلیک کنید

استخدام سپاه

استخدام سپاه در سال 96

شرایط استخدام سپاه 96

یکی از مهم ترین رسالت سپاه پاسداران نگهبانی آن از انقلاب اسلامی است و برای استخدام سپاه پایبندی به این رسالت امری مهم است. در این راستا سپاه پاسداران سعی در برگزاری آزمون استخدام سپاه 96 دارد تا نیروهای متعهد انسانی را استخدام نماید. تعداد زیادی از افراد متقاضی شرکت در استخدام سپاه 96 هستندکه لازم است از شرایط لازم استخدام شدن در سپاه آگاهی داشته باشید. داوطلبانی که متقاضی شرکت در استخدام سپاه سال 96 هستند لازم است تا شرایط لازم برای شرکت در استخدامی سپاه 96 را داشته باشند. در ادامه ملزومات استخدام سپاه پاسداران را بررسی می کنیم :

‌الف – اولین شرط مهم برای استخدام سپاه در سال 96 ، اعتقاد به دین اسلام، انقلاب اسلامی ایران و همچنین اعتقاد و احترام به نظام جمهوری اسلامی ایران است. بنابراین می توان گفت فرد متقاضی لازم است ایرانی باشد تا بتواند در استخدام سپاه پاسداران سال 96 شرکت نماید..

ب – اعتقاد به ولایت فقیه شرط مهم دیگر برای استخدام سپاه در سال 96 می باشد. متقاضی باید با ایمان باشد و روحیه ایثار و جهاد در راه وطن را دارا باشد.

‌ج – متقاضی شرکت در آزمون استخدام سپاه سال 96 لازم است در هیچ حزب و گروه سیاسی فعالیت نداشته باشد.

‌د – از شرایط استخدام سپاه سال 96 عدم اعتیاد متقاضیان به مواد مخدر و نداشتن محکومیت نسبت به استخدام های دولتی می باشد. فردی که در دام اعتیاد گرفتار است نمی تواند وظایف خود را به خوبی انجام دهد و برای استخدام سپاه مناسب نیست.

‌ز – متقاضیان استخدام سپاه پاسداران 96 باید شرایط تحصیلی لازم و تخصص لازم را داشته باشند.

ر – با توجه به خدمت افراد، لازم است تا متقاضیان شرکت در استخدام سپاه 96، سلامت و توانایی روانی و جسمی لازم را دارا باشند.

ژ – شرایط سنی لازم برای شرکت در آزمون استخدامی سپاه سال 96 ، دارا بودن حداقل 16 سال و همچنین دارا بودن حداکثر 40 سال می باشد.

ی – همچنین نداشتن سوء سابقه برای استخدام سپاه پاسداران 96 لازم و ضروری می باشد.

برای دانلود سوالات آزمون و مصاحبه های عقیدتی سیاسی استخدامی سپاه اینجا کلیک کنید


‌نکات مهم که لازم است برای استخدام سپاه رعایت شود

هیات گزینش استخدام سپاه ترکیبی از فرمانده کل سپاه، همچنین نماینده ولی فقیه مربوط به سپاه، همچنین می توان گفت مسئول حفاظت اطلاعات می باشد که این افراد وظیفه دارند تا متقاضیانی که در آزمون استخدامی سپاه سال 96 شرکت داشته و توانسته اند پذیرش شوند را گزینش نمایند. هیات مرکزی گزینش در سپاه، تعین می کند که چه کسانی مسئولیت گزینش افراد پذیرش شده در آزمون استخدام سپاه را بر عهده داشته باشند.


‌اطلاعیه 15 تیر ماه 96

اصلاح شرایط استخدام سپاه توسط مجلس

در جلسه ای که در روز یکشنبه برگزار گردید، تعداد 230 نماینده در مجلس حضور داشتند و در این جلسه تصمیم گرفته شد تا شرایط استخدام سپاه پاسداران برای جلب رضایت شورای نگهبان با اضافه کردن یک تبصره به ماده 190، برای افراد و متقاضیانی که تمایل به شرکت در آزمون استخدامی سپاه دارند، اصلاح گردد. این اصلاحیه دارای 159 رای موافق بود، که در این بین مخالفت 6 رای را همراه داشت و از بین آرا  می توان به 10 رای ممتنع نیز اشاره نمود. آیین نامه اجرایی این ماده توسط وزارت دفاع و با هماهنگی با سایر ارگان های لازم، بایستی در طی سه ماه تهیه شود و به تصویب برسد تا در دفعات بعدی استخدام سپاه سال 96 در نظر گرفته شود.

برای دانلود سوالات آزمون و مصاحبه های عقیدتی سیاسی استخدامی سپاه اینجا کلیک کنید

 

معرفی سپاه و تاریخچه آن

استخدامی سپاه

در سال 1357 و اولین روزهای پیروزی با شکوه انقلاب اسلامی ایران بود که سازمانی نظامی و مقدس با نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به فرمان امام خمینی (ره) ایجاد گردید. در اردیبهشت سال 1358 بود که امام (ره) با ارسال فرمانی به شورای انقلاب اسلامی تاسیس این سازمان نظامی بزرگ را اعلام نمودند. گام مهم و اساسی دیگری که در جهت رسمیت و سازماندهی این نهاد عظیم برداشته شد، برپایی شورایی برای فرماندهی سپاه پاسداران بود.

سپاه پاسداران، یک نهاد نظامی و بازویی مسلح برای نگهبانی از نظام جمهوری اسلامی ایران و امنیت این کشور است. نقش سپاه پاسداران، پاسداری و حفاظت از انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن است. این نهاد با سایر نهاد ها و نیروهای مسلح دیگر در ارتباط است و به صورت برادرانه با هم همکاری دارند. قانون کشور، حدود وظایف و مسئولیت هایی که این نهاد با  مسئولیت ها و قلمرو سایر نیروهای مسلح دیگر دارد را تعیین می کند.

در سال 1386 نوآوری هایی جدیدی در نهاد نظامی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران رخ داد. از جمله می توان به تشکیل سازمان بسیج مستضعفین، تشکیل تعدادی سپاه استانی و سازمان حفاظت اطلاعات سپاه اشاره نمود.انتخاب علی جعفری به عنوان فرمانده کل سپاه، باعث رخداد این دستاوردها بود. برای دست یابی به دستاوردهای جدید و موفقیت های بیشتر در این نهاد نظامی به کارگیری نیروهای جدید انسانی لازم و ضروری است به همین دلیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران در نظر دارد در طی برگزاری استخدام سپاه افراد دارای شرایط لازم را استخدام نماید.

برای دانلود سوالات آزمون و مصاحبه های عقیدتی سیاسی استخدامی سپاه اینجا کلیک کنید

تاریخچه سپاه پاسداران

گارد ملی نام نهادی نظامی و مسلح بود که در نخستین روزها پس از پیروزی انقلاب اسلامی، حسن لاهوتی، حکمی را برای تشکیل آن از امام (ره) دریافت نموده بود. بعد از آن به پیشنهاد محمد توسلی، نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برای این نهاد نظامی اتخاب گردید. در حکم اما (ره) تاکید شده بود که این نهاد باید زیر نظر دولت باشد. از اهداف تشکیل این نهاد نظامی می توان به صلح، پیشگیری از توطئه و خرابکاری، اجتناب از نفوذ افراد ضد انقلابی در ذهن مردم، اجرای دستورات دولت و برپایی احکام الهی اشاره نمود.

دکتر ابراهیم یزدی نیز برای تشکیل این نهاد با لاهوتی همکاری داشتند. این نهاد لازم بود تا دارای یک اساسنامه باشد که در اواخر بهمن ماه 1357 اساسنامه سپاه تکمیل شد. اساسنامه مربوط به سپاه پاسداران در 9 ماده و 9 تبصره تهیه گردید و توسط شورای انقلاب تصویب شد. در نهم اسفند 1357 بود که علی دانش‌منفرد به عنوان فرمانده سپاه پاسداران ایران انتخاب شد. همزمان با تشکیل سپاه پاسداران، برای حفظ انقلاب اسلامی و حفاظت از دستاوردهای آن گروه های مسلح دیگری نیز تشکیل شدند. بنابر تصمیمات گرفته شد هاشمی رفسنجانی مسئولیت هماهنگی این گروه ها را بر عهده گرفت و سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی ایران شکل گرفت. در تاریخ دوم اردیبهشت سال 1358 نهاد نظامی و مسلح سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران رسمیت پیدا نمود.

همچنین میتوانید کلیه ابهامات ، سوالات و مشکلات خود را در رابطه با این آگهی استخدامی، با ما مطرح کنید. کافیست به بخش “دیدگاه کاربران” در انتهای مطلب مراجعه کرده و نظرات خود را با ما در میان بگذارید تا در اسرع وقت پاسخ داده شود.


با این کلمات میتوانید در گوگل ما را پیدا کنید :

استخدام سپاه پاسداران 96 ، استخدام سپاه پاسداران سال 96 ، استخدام سپاه پاسداران در سال 96 ، استخدامی سپاه 96 ، استخدامی سپاه سال 96 ، استخدامی سپاه در سال 96 ، استخدامی سپاه پاسداران سال 96 ، استخدامی سپاه پاسداران 96 ، استخدامی سپاه پاسداران در سال 96 ، شرایط استخدام سپاه پاسداران سال 96 ، آزمون استخدام سپاه پاسداران سال 96 ، آزمون استخدامی سپاه پاسداران سال 96 ، شرایط استخدامی سپاه پاسداران سال 96

 

خدمات ویژه کارفرمایان

شما کارفرمایان گرامی با کمترین هزینه ممکن میتوانید اطلاعیه استخدامی شرکت خود را در سایت کاریاب منتشر کنید و نام شرکت تان را در معرض بازدید روزانه هزاران کارجو قرار دهید.

مشاهده

خدمات رایگان کارجویان

بمنظور حمایت از کارجویان ، کاربران میتوانند بطور کاملا رایگان، آگهی های انتشار یافته در سایت را بدون صرف هیچ گونه هزینه ای مطالعه نمایند و بنا به شرایط تحصیلی ، سابقه و تجربه کاری خود ، از طرق محتلف درج شده در متن آگهی ها ، با صاحبان آگهی ها تماس برقرار نمایند

مشاهده
 • هشدار

  قابل توجه کارجویان و کارفرمایان گرامی

  سایت استخدام کاریاب در آذر ماه 1388 با شعار حمایت از کارجویان ، بعنوان اولین سایت استخدامی مجهز به سامانه های هوشمند کاریابی تاسیس شد و در حال حاضر به لطف برخورداری از بزرگترین بانک اطلاعات مشاغل استخدامی کشور ، بستری مناسب برای درج آگهی استخدام کارفرمایان و صاحبان کسب و کار فراهم کرده است تا در کمترین زمان ممکن بتوانند نیروی کار متخصص مورد نیاز خود را پیدا کنند. ثبت رزومه در کاریاب کاملا رایگان میباشد و کارجویان پس از مشاهده و بررسی آگهی استخدام های درج شده در سایت ، و مطالعه ی توصیه های استخدامی میتوانند مستقیما رزومه استخدامی خود را به کارفرمایان طرف قرارداد با کاریاب ارسال کنند تا روند استخدام سریع تر طی شود. به امید موفقیت و سربلندی تمام کارجویان ایران زمین .

  روزنامه

  نیازمندیهای همشهری تهران

  نیازمندهای همشهری کرج

  نیازمندیهای روزنامه خراسان

   

  تلگرامکانال رسمی سایت کاریاب

 • دیدگاه کاربران

  captcha


  • تمام استخدامها غیرعادلانه است هرکس فامیلی داشته باشد موفق میشود
  • سلام ،راهنمایی کنید لطفا
  • سلام
   من خودم برای استخدام تو سپاه رفتم
   امادگی جسمانی بالا
   قرات قران
   دیپلم معدل14
   از مهمترین شریط است
  • لازم به ذکراست که متولد25\12\67میباشم
  • باعرض سلام وخسته نباشیدخدمت دوستان درسایت کاریاب نت.دوست دارم استخدام سپاه بشم دارای مدرک کارشناسی حسابداری وکارت بسیج فعال با ۱۲ سال فعالیت
  • سلام من 31 ساله هستم
   لیسانس تاسیسات دارم میتونم در سپاه استخدام بشم.
   لطفا راهنمایی کنید.
   با تشکر
  • فوق لیسانس تربیت بدنی دارم بیکارم خیلی خیلی علاقه دارم درسپاه استخدام شوم خواهش میکنم راهنمایی کنید.
  • سلام من 16سال دارم و هستم رشته تجربی می توانم در بسیج ویژه استخدام بشم.تورا خدا جواب بدین.
   • بسیج ویژه نداریم اون ماله چند سال پیش بود الان دیگه چیزی به اسم بسیج ویژه نداریم
  • سلام خسته نباشید بسیج ویژه چه ماهایی نیرو میگیرد بعد لطف کنید شرایط شو بگید ممنون میشم
  • با عرض سلام وخسته نباشید من 16سال سن دارم ورشته علوم تجربی و هستم مدرسه شاهد هم پدرم هم جانباز وهم پاسدار بوده وخودم هم بسیجی فعال دارم می توانم در بسیج ویژه استخدام بشم. تورا خدا جواب درست بدین.
  • با عرض سلام وخسته نباشید سن 16سال می تواند استخدام بسیج ویژه بشه بعد چه موقع نیرو می گیرد تورا بخدا جواب من را بدید راستشو بگید
  • سلام خسته نباشید سن 16می تواند در بسیج ویژه استخدام بشه راستشو بگید تورا خدا جواب بدهید.ممنون
  • سلام توروخدا یکی واسه خدا بیاد وه تمام شرایط پاسدارشدنو بگه ،اگه اینستا بود زود توضیح میدادین…..
  • سلام و خسته نباشید خدمت شما
   میخواستم بپرسم چطور میشه یه زن عضو سپاه بشه؟ شرایطش با آقایون یکیه یا فرق داره؟
  • سلام من 24سالمه سیکل دارم بسیجی فعلا هستم از بچه‌ها مدافع حرم هستم میتونم استخدام سپاه بشم
  • سلام من 24سالمه سیکل دارم بسیجی فعلا هستم عضو گردان امام حسین هستم از بچه‌ها مدافع حرم هستم میتونم استخدام سپاه بشم
  • با عرض سلام
   اینجانب 25سالمه..مدرک پیش انسانی دارم..سال 90خدمت مقدس سربازی رفتم و91اومدم تا الان بیکارم.
   همه ی مدارک بسیجم اعم از بیش از ده سال کارت فعال وکارت تکمیلی و شورای آموزش پایگاه بودم مدارکم تکمیل است..4سال به هر دری زدم گفتن مدرک لیسانس میخوام
   بنده ساکن استان قزوین شهرستان آبیک روستای قشلاق هستم..لطفا با بنده مساعدت فرمایید بتوانم در استان یا شهرستان خویش بتوانم در سپاه مشغول به کار بشم
   لطفا تماس بگیرید من شرایط کامل دارم..09193821901
  • از همه شما سپاسگزارم
  • با سلام
   من ۲۲ ساله فوق دیپلم مدیریت بازرگانی و یک سال بسیج فعال دارم.
   چند درصد احتمال ورود بنده به سپاه هست؟؟
   • شانس اوردیم دخترا رو تو سپاه راه نمیدن وگرنه مثل کنکور اشباعش میکردن.خدایا شکر
  • باسلام لطفا زمان ازمونو هم اعلام کنین ویا چطوری میتونیم بدونیم کی واز کجا استخدام میکنن
  • سلام ۲۶سالمه تااول راهنمایی درس خوندم میخواستم استخدام بشم میتونم خیلی علاقه دارم
   • باید حداقل مدرک سوم راهنمایی داشته باشین تا بتونین تو ازمون شرکت کنین.
  • برای استخدام سپاه پاسداران
  • برای استخدام درسپاه پاسداران
  • سلام من ۱۶ سالمه مدرک سیکل دارم و بسیجی فعال هستم و مسئولیت دارم ،مبتونم تو سپاه استخدام شوم؟
  • سلام خدمت هم وطنان عزیز و گرامی ،من ۱۶ سالم هست و تا سوم راهنمایی بیش نخوندم و بسیجی هستم فعالم و مسئولیت هم دارم برای استخدام توی سپاه باید چکار کنم؟ لطفا پاسخگو باشید؟
  • سلام.میشه بهم بگین.من دیپلم برق صنعتی هستم و دارم ادامه تحصیل میدم.و دوست دارم استخدام سپاه بشم.و تمام شعوناتی ک سپاه قانون گذاشته رعایت کردم راهنمایم کنین ک با این حال میشه استخدام سپاه شد.خواهشا جوابمو بدید واقعا نیاز دارم
  • سلام میخواستم بدونم من دیپلم هستم رشتم برق صنعته میخوام استخدام سپاه بشم تمام قانون های ک سپاه تذکر داده همه رو رعایت کردم بسیجی هم هستم
  • باسلام
   ایا سپاه پاسداران از خواهران در استان اصفهان در همین سال96استخدام نمیکنه……
   من 10سال پیش کارت فعال گرفتم .کجا باید برم
  • باسلام
   ایا سپاه پاسداران از خواهران در استان اصفهان استخدام نمیکنه……
  • سلام من۳۲سالمه ودوست دارم عضو پیش مرگ سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران باشم همه شرایط رادارم ودرسپاه خدمت کرده وپدرم نیز جانباز میباشد فقط سوادم درحد سیکل می‌باشد لطفاً جواب بدید چکار باید بکنم
  • سلام
   چرا زمان آزمون اعلام نمیشه؟
  • سلام ببخشیدمنظوراز پارتی چیه که گفتین برای درجه داری سپاپارتی لازمه.
  • بسمه تعالی
   باعرض سلام وخسته نباشی خدمت شما پرسنل محترم
   حسن ریکی 23 از س وب شهر زابل من دانشجو هستم ومعافیت تحصیلی دارم من فقط کارت پایان خدمت ندارم ولی تمام شرایت مورد نظر را دارم بی رحمت راهنماییم کنیید
   باتشکر
  • سلام من 26 سالمه، فوق لیسانس مشاوره ی مدرسه دارم، دو سال بسیجی فعال دارم ، الان هم مشغول گذراندن دوره ی خدمت سربازی در سپاه هستم. میخواستم بدونم چطور میشه مدرکم رو به روانشناسی نظامی تغییر بدم و وارد سپاه بشم؟
   ممن.ن میشم راهنماییم کنید
   یا علی مدد
  • باسلام
   من دخترم 17سالمه بامدرک دیپلم امسال کنکور میدم وخیلی دوست دارم که برم تو سپاه یانظام باید چکارکنم خیلی علاقه دارم توخدا جواب بدین به ایمیلم
  • سلام من ٢۶سالمه یکی از آرزوهام اینه تو سپاه خدمت کنم خیلی علاقه دارم شرکت هم کردم هوافضا ولی تا الان قسمت نشده اگه میشه یک راهی جلو پام بذارید
   یاعلی مدد
  • با سلام…
   من 23سال سن دارم دارای مدرک مهندسی عمران دانشگاه دولتی هم درس خوندم،دوران خدمت سربازیمم هم سپاه خدمت کردم،6سال بسیجی فعال دارم و درحال حاظر مسئول نیروی انسانی پایگاه مسجدمون هستم،و عضو گردان ثارالله که دوبار هم در مسابقات تیراندازی گردان های استانی مقام آورده ام،،،وخیلی علاقه دارم وارد سپاه بشم لطفا بهم کمک کنید،،،آیا امکان داره منو بپذیرن؟
  • سلام..من فوق لیسانس پیشرانه(سوخت موشک) دارم..معدلم در حدود 15 هستش..میخواستم بدونم میشه وارد سپاه بشم؟
  •  سلام
   ممکن هست لطفا بنده راهنمایی بفرمایید که برخی آقایون در سپاه با عنوان * پاسدار * خدمت می کنند که جز کارکنان کادر نیستند!
   آیا این افراد حقوقی دریافت می کنند؟ و اینکه شنیدم بعد از گذشت 5 سال اینکه سپاه اونها را جذب و استخدام خواهدکرد تازه معلوم خواهد شد؟؟آیا چنین مطلبی صحت دارد؟
   یعنی شرایط استخدام سپاه اینطوری که ابتدا افتخاری کار کنی و بدون حقوق و بعد 5 سال شااید استخدامت کنند؟
   خیلی وقت هست که پی رفع ابهاماتم در این خصوصم و تاکنون موفق نشدم این حقیقت مطلب را بر خود روشن کنم، ممکن هست خواهشا راهنمایی بفرمایید؟؟؟
   با سپاس فراوان
  • سلام.خسته نباشید.
   خواستم بدونم ۱۶سال استخدام میکنه سپاه واقعیت داره؟
   • شما اول دیپلم بگیر تا اون موقع هم اسم بنویس بسیج
   • نه فقط دیپلم
  • سلام
   خسته نباشید..
   با عرض معذرت سوالی دارم..
   من 26 سالمه و مدرک دیپلم دارم.. میخوام در سپاه فعالیت داشته باشم و عضو نیروهای مسلح باشم.. من ساکن بندرانزلی هستم و معافیت کفالت دارم.. اما میتونم بپرسم برای استخدام و عضویت به کدوم ارگان در شهرم برای ثبت نام باید مراجعه کنم؟
   و اینکه آیا ابتدا وارد دانشکده میشم یا مثل خدمت سربازی فقط دوره آموزشی داره؟ و تا چه تاریخی مهلت ثبت نام دارم؟
   • اگه میخوا بری درجه داری تا اردیبهشت وقت داری پارتی و بسیج فعالت رو جور کنی اگه میخوا بری دانشکده افسری که تا تیر باید صبر کنی
  • واسه بار آخر میگم درجه داری سپاه حداقل 2سال بسیج فعال و پارتی میخواد واسه افسری معدل و درس نسبتا خوب و اطلاعات دینی میخواد.درجه داری اردیبهشت هر سال معمولا میگیره افسری رو اعلام میکنن که فک کنم تیر باشه
  • اگه پارتی وبسیج فعال ندارید قید ورود به سپاه رو بزنید.البته درجه داری رو میگم
  • سلام ببخشید می خواستم بدونم برای ورودی شرط معدل مربوط به معدل کل میشه یا معدل کتبی و حد اقل نمره باید چند باشه و آیا باید بسیجی فعال داشته باشیم یا بسیجی صرفا یک امتیاز است
   رشته ی ریاضی هستم
   ممنون
   • فقط افسری معدل میخوا درجه داری معدل نمیخوا فقط بسیج فعال و پارتی میخوا.افسری هم معدل کل رو حساب میکنن.
   • افسری معدل کل رو حساب میکنن ولی درجه داری جز بسیج فعال و پارتی هیچی نمیخوا
  • سلام خسته نباشید.
   درچه ماهی سپاه استخدام میشود؟
   • درجه داری اردیبهشت.وافسری که دنگو فنگش زیاده تیر
  • سلام خسته نباشید خواستم ببینم که جهت استخدام ، بایستی حتما عضو بسیج باشی یا اینکه فقط یک امتیاز محسوب میشه
   • درجه داری که باید بسیج فعال و پارتی رو حتما داشته باشی اما افسری معدل مهمه اگه بسیج فعال هم باشی خوبه
  • سلام من دانشجوی حوزه علمیه خواهرانم میتونم با این مدرک حوزوی وارد سپاه شم؟
   این ایدی تلگرام بنده هستش ممنون میشم پاسخ دهید
   nafassssiiii@
   • احتمال ورود خانم ها به سپاه زیر10%اما واسه نیرو انتظامی احتمالش خیلی بیشتره
  • سلام خسته نباشید رشته تحصیلی من الکترونیک یعنی فنی و حرفه ای هستش میخوام استخدام سپاه بشم لطفا راهنمایی کنید که میتونم استخدام بشم یا نه درضمن من ۱۹ سال سن دارم
  • با عرض سلام وخسته نباشید وتبریک ایام فرخنده وحدت محمد مصطفی : خواستم بدونم که سپاه انقلاب اسلامی در دی ماه96 استخدام دارد
   • اردیبهشت هر سال پیگیر باشید
  • سلام
  • سلام من معافیت اعصاب و روان دارم آیا میشود استخدام سپاه شوم
  • باعرض سلام وادب خدمت محضر عزیزان گرامی…بنده دوستار همیاری و هم عضوی واستخدامی در یگان ویژه سپاه رو دارم ….از بچگی ارزوی زندگی من بوده…میخواستم الان بدانم برای استخدام شدن چه باید کرد؟؟؟
  • سلام آیا سینه کفتری برای معاینات برام مشکل ایجاد میکنه
  • سلام کسى هست منو به ارزوم برسونه على هستم کاردانى مدیریتو دارم کارگرم خیلى دوس دارم برم براى دفاع از مردم سوریه عراق ویمن پدرم به خاطرولایت رهبرى ومردمش شهید شد فقط ازطریق سپاه میشه به ارزوم برسم یاعلى
  • سلام ارزومه برم سوریه عراق یا یمن واسه دفاع ازاسلام مدرک کاردانى مدیریتو دارم شغلم کارگرى ساختمانه دوس دارم مثل پدرم درراه اسلام ولایتو رهبرى شهید بشم پناه برخدا کسى راهنماییم میکنه
  • خیلی خوب سپاه
  • عرض سلام و ادب و احترام ،خواهشمند است پاسخ دهید آیا می توانم با مدرک فوق دیپلم برق که از دانشگاه دولتی گرفتم و خدمت سربازی را هم رفتم و ۲۵ سالم هست می توان در سپاه پاسداران انقلاب استخدام شوم.
  • سلام میخواستم بدونم ازطریق سایت هم میتونم ثبت نام کنم ؟؟؟ بعد از ثبت فرم از طریق سایت به کجا مراجعه کنم؟؟؟ ممنون میشم راهنمایی کنید…
  • سلام باسلام به رهبرانقلاب وسپاه پاسداران انقلاب اسلامی بنده 30سالمه خیلی دوست دارم وارد سپاه بشم مدرک تحصیلی من سوم راهنمای هست ولی میخوام ادامه تحصیل بدم میشه وارد سپاه بشم باتشکر لطفا راهنمایم کنید
  • سلام 15سالمه میخواستم ببینم سپاه منو قبول میکنه برای استخدامی ضمن فعالیت های بسیحی هم دارم
  • س من 15 سالمه میخواستم ببینم سپاه منو قبول میکنه برای استخدامی
  • سلام و خسته نباشید آیا کسی که دیپلم کار و دانش داره می تواند استخدام سپاه پاسداران ثبت نام کند.
  • باعرض سلام وخسته نباشیدوضمن طاعات عبادشماعزیزان قبولی درگاه حق ومن به نوبه خودم ایام شهادت امام رضا(ع)برعموم مسلمین تسلیت باد من فرزندپدری جانبازومفتخربه 35درصدجانبازی وعضوخانواده شهدانیزمی باشم وخودم نیزعضوفرمانده پایگاه مقاومت بسیج ومفتخربه بسیج کادردرسپاه استان کردستان شهرستان قروه می باشم به طوریکه فعالیت من دراین نهادبه صورت خیلی فعال ودرقسمت های مختلف سپاه فعالیت میکنم ودیپلم نیزمی باشم وحال اینکه دانشجونیزمی باشم ومتولد1368می باشم به مدت دوماهی هست که به گزینش استان رفته ام وتشکیل پرونده داده ام والان به گزینش استان میروم میگویندکه پرونده شمابه تهران ارسال شده است اگرتاییدشودبه شماتماس خواهیم گرفت لذادرشرایط سختی به سرمی برم خودم ودوبرادردیگرم که هرسه بیکارمی باشیم لذاخواهشمندم دراین امرخداپسندانه ودراه این انقلاب وحفظ دستاوردهاودفاع ازناموس واین مرزبوم باشم وبتوانم پای این آرمانهاپایداربوده وهستم تاآخرین قطره خونم تاکه دراین راه مقدس وبرای کشورعزیزم ورهبرعزیزم خدمتی عادلانه کرده باشم وجان خودرانیزفدای ملتم کرده باشم ازشماخواهشمندم که مرابه اعزام دراین نهادقبول کرده تابتوانم برای میهن عزیزم خدمتی دلسوزانه تاآخرین قطره خونم کرده باشم برادربسیجی وهمیشه درصحنه میثم مقیمی شماره تماس09186……89
  • سلام من 17 سال سن دارم با4سال سابقه داخل بسیج وکارت فعال وبرگه غرامت هم دارم پدرم نظامی هست نیروی هوایی پدر بزرگم جانباز هست ولی من دو تااز درسام مونده تابتونم دیپلم بگیرم میخواستم بدنم بااینها میتونم سپاه ثبت نام کنم
  • باسلام من دیپلم انسانی با معدل سیزده و بیست سال دارم میخوام وارد سپاه بشم چون خیلی علاقه دارم میشه لطفا راهنمایی کنید
  • باسلام و خسته نباشید.من دیپلم انسانی با معدل سیزده بیست ساله هم هستم میخواستم راهنمایی کنید چطور میتونم وارد سپاه بشم آخه خیلی علاقه دارم لطفا جواب بدین
  • درضمن جزو بسیج فعال هستم لطفاراهنمایی کنید اینجانب فوق العاده مشتاق خدمت هستم
  • باعرض سلامو خسته نباشید
   من میخواستم بدونم چطور باید در آزمون استخدامیه سپاه ثبت نام کنم؟؟؟؟
   تا کی وقت دارم؟؟؟؟
   لطفا منو راهنمایی کنید
   • باسلام خدمت تمام عزیزان بندە 14سال بسیج فعال وکادر رادارم و دارای مدرک دیپلم نیز هستم ازشما درخواست استخدامی دارم
  • سلام تورابه خدانگاه کن وخودقضاوت کنید ایا اگرجوانی دلش بخواهدبه مملکت خدمتی کند ویااستخدام درارگان یاشقلی شود فقط به صرف اینکه ازاحکام کمترمیداند ویا نمیداندکفن مردچندتکه است یااول ورود به دستشویی باید پای چپ واردو شوی یاراست نمی توانید به مملکت خدمت کنید اقا شما سئوال کن چه بلدهستی چه کاری برای پیشرفت مملکت میدانید چه کاری برای وطن وملت می خواهید انجام دهید نه دستشوی باکدام پا خیلی انسانها هستن که تمام احکام بلدهستن ولی دوریال کارتوی مملکت اقا امام زمان عج ننی دانند انجام دهند چه سودی برای اسلام ایران وملت دارد این که شما درنظرگرفته اید یارو باید بره طلبه بشه نه نظامی
  • سلام جزئیات شرایط استخدام رو میخواستم تا ببینم اگه زیر مجموعه شرایط قرار گرفتم اقدام کنم.یاعلی مدد
  • باسلام
   احمدی هستم 29ساله کارشناس علوم سیاسی ودقوق ودانشجوی کارشناسی ارشدحقوق
   مشتاق خدمت درلباس مقدس نظام هستم پدرم پاسدارکشوربودند ومیخواهم راه پاکشان راادامه بدهم لطفاراهنمایی بفرمایید
   • سلام لطفا راهنمایی کنید چطورمیتوانم درسپاه خدمت کنم؟؟
  • سلام.نیروی زمینی سپاه سن 16سال نیرو می گیرد.تورا به خدا جوابم را بدهید.
  • سلام.نیروی زمینی سپاه پاسداران سن 16سالی نیرو می گیرد.می تواند استخدام شود.
  • سلام
   کارت بسیجی رو دارم ١٧سال سنمه
   علاقه ی زیادی به سپاه پاسداران دارم بیاید و در حال درس خودنم باید چ کاری کنم که عضویت سپاه بشم
   ایا می تونم در این سن عضو بشم!!!
  • سلام خدمت شمابنده ساکن خوزستانم
   ومدرک دیپلم دارم خیلی عشق امدن
   توسپاه رودارم09334666128
  • سلام.خدمت اونی که داره این متنو میخونه.من سر سختانه دنبال استختدامی ناجا بودم ولی از ازمونش قبول نشدم کلا من عاشق ناجا و سپاه پاسدارانم بخصوص نیروی زمینی سپاه ولی حیف داره سنم بالا میره فرصت از دستم میره جوانی هستم بیست هشت ساله سالمم پر انرژی فوق دیپلم تربیت بدنی قدم 170 وزنم 80 خودمم ارتش خدمت کردم ب هر حال دلم پره از همه مسئولین از زندگیم بدم میاد مشکل مالی ندارم بخاطر پولم حرف نمیرنم ولی به ارزوم نرسیدم چون واقعا عشق پوشیدن لباس نظامو داشتم تا همه بگن سرباز خامنه ای هس اخه اقا رو خیلی دوس دارم.مستدام باد سایه مقام معظم رهبری.
   • تو این مملکت کار گریت نمیا از این کشور بری به نفعته
  • باعرض سلام به عشق رهبرعزیزمان علاقه به خدمت داخل سپاه پاسداران اسلامی دارم بامدرک لیسانس حسابداری ومعدل ۱۸/۵۲راهنمایی کنیدبرااستخدام چکارکنم.شماره تماس۰۹۱۸۷۴۰۳۳۷۰
  • سلام بنده 40 سالمه با مدرک کارشناسی جغرافیا گرایش برنامه ریزی لطفا واسه جذب سپاه پاسداران انقلاب اسلامی راهنمایی کنید در ضمن 14سال عضو بسیج هستم و9سال هم در قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء سابقه دارم
  • باولایت تا شهادت پشت رهبری هستیم.
   از سپاه متشکریم که باعث شد معنایه واقعی علی وار زندگی کردن رو متوجه بشیم ، نمونش برادر پاسدار شهید محسن حججی.
  • خدا خیرتان بدهد .
   ما جوانان ایران همواره پشت حضرت آقا بوده و هستیم .
   مطیع امر ایشانیم.
   از سپاه پاسداران متشکریم که باعث شد معنایه واقعی از جان گذشتن را بفهمیم. نمونش برادر پاسدار شهید حججی.
  • سلام.
   یا حسین .
   لیسانس مهندسی معماری عاشقانه دنبال خدمت زیر پرچم جمهوری اسلامی ایران سپاه پاسداران انقلاب اسلامی می باشم. ولی راه ورود وخدمت زیر پرچم اسلام را …ترو خدا هر کس میتونه کمکم کنه راه کار راهنمایی. التماس دعا. سلام بر حسین
  • فایل استخدامی سپاه رو پولشو واریز کردم میخوام دانلود کنم میزنه منقضی شده الان تکلیف من چیه اگه منقضی شده چرا لینکشو برنمیدارین که ما هزینشو الکی پرداخت نکنیم
   • سلام

    بله برای لینک های دانلود فایلهای خریداری شده ، تایم انقضایی تعریف شده که این مورد هم برای شما صدق میکنه و لینک دانلود فایلتون منقضی شده

    با این شرایط ، لینک دانلود رو دوباره براتون ارسال مجدد زدیم ، می تونید الان اقدام به خرید کنید

    در صورتی که همچنان مشکلتون پا بر جا بود ، می تونید از طریق ایمیل mdakeh@gmail.com پیغام بدین تا دوباره براتون ارسال مجدد کنیم

    موفق باشید
    • سلام.
     ببخشید پذیرش سپاه تو سن۱۶سالگی حقیقت داره؟
     شرایطش رو هم مامل بگید
  • سلام
   کسی میدونه یه خانم برنامه نویس با مدرک مهندسی کامپیوتر چطور میتونه توی سپاه استخدام بشه؟
  • استخدامی سپاه
  • زمان ثبت نام کی هس
  • سلام استخدام سال 96از کی شروع میشه و شرط معدل داره واسه پیش دانشگاهی رشتم انسانی امسال کنکور دادم سه سالم عضو فعال بسیجم
  • استخدام سپاه
  • سلام من ارسلان اکبرپور هستم از استان هرمزگان رشته الکترونیک هستم کارت بسیج هم دارم عضو بسیج و عضو گردان هم هستم خیلی علاقمند هستم جذب بشم لطفا من رو راهنمایی کنید ممنون از سایت خوبتون
  • سلام من رضا رشیدمهر هستم ازاستان فارس 17سالم هست .رشته علوم انسانی میخونم میخوام جذب سپاه بشم خیلی علاقه مندم .کارت فعالی بسیج هم دارم (درضمن عضو گردان حوزه هم هستم )لطفا راهنمایی کنید ممنون از سایت خوبتون
  • باسلام
   من فارغ التحصیل کارشناسی ارشد از دانشگاه آزاد اسلامی در رشته مهندسی برق قدرت با معدل17/04 و متولد دی ماه سال59(37ساله) با 5مقاله زورنال داخلی و 10 مقاله ملی و بین المللی و گواهی های دوره های زبان و کامپیوتر و…که به تازگی هم کارت بسیج فعالم را گرفتم. دکترا هم قبول شدم اما فعلا ثبت نام نکردم چون گفتم شاید دانشجو دکترا نخواهند. به نظر شما با دانشجوی دکترا بودن میتوانم وارد سپاه بشم یا باید با مدرک فوق لیسانسم اقدام کنم؟میخاستم انشاله با در دست داشتم مدارک به گزینش سپاه برم به نظر شما آیا برای استخدام امیدی هست ؟؟؟؟ممنون میشم که لطفا و خواهشا محض رضای خدا کمکم کنید و راهنمایی بفرمایید برای جذب و استخدام چکار کنم ؟
  • من رشته ام برق است وهنوز زیر دیپلم هستم می خواستم ببینم میشه با زیر دیپلم بودنم وارد سپاه شوم خیلی خیلی علاقه من هستم لطفا همکاری کنید.باتشکر
  • سلام بامدرک دیپلم کامپیوتر می تونمبرای سپاه ثبت نام کنم
  • سلام من میخواستم توسپاه استخدام بشم باید به کجا مراجعه کنم
  • می خواستم من اگه رشتم ریاضی باشه و از اون ور بیام داخل سپاه میشه یا نه ؟ باتشکر
  • بسیار عالی بود انساءالله من در آینده نه چندان دور همکار شما سپاهیان میشوم
  • باسلام وخسته نباشدعلاقه زیادی ب سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دارم بنده جوان 30ساله هستم میخواستم بدونم مدرک تحصیلی من سوم راهنمایی است میتونم استخدام سپاه بشم ولی میخوام ادامه تحصیل بدم ممنون میشم اگه راهنمایی کنیدباتشکر
  • لیسانس حسابداری.جذب سپاه میشه؟
  • سلام من یه دختر16ساله هستم که پایه دهم رشته علوم تجربی ام ودوست دارم جذب سپاه شوم.ازقشرمتوسط جامعه ام میخواهم دررشته داروسازی شرکت کنم که پرهزینه است میخواهم بورسیه سپاه شوم ورشته خودم درسپاه استخدام شوم.لطفا راهنمایی ام کنید.
  • من مسئول نیروی انسانی یکی از پایگاه های بسیج هستم..برای استخدام سپاه باید مراجعه کنید به پایگاه وحتما بسیج فعال داشته باشید پایگاه شمارو به حوزه معرفی میکنه در حوزه چندتا سوال میپرسن و گواهی عضویت میدن میبرید ناحیه سپاه منطقه تون اونجا میگن چیکار کنید…سپاه اصلا ثبت نام اینترنتی نداره منتظر نشینن برین پایگاه های بسیجتون..
   • علی آقا چه جوری بسیجی فعال بگیریم سخته
  • راننده پایه دو هستم به خاطرعلاقه زیاد کاردرسپاه پاسداران انقلاب اسلامی این شغل راانتخاب کردم
  • سلام، رشته ام دین و عربی. فوق دیپلم و 35 سال سن دارم و می خوام وارد سپاه بشم. با پیش از دوازده سال رانندگی و راننده خاور هم بودم
  • سلام من راننده پایه یک میخواهم وارد سپاه پاسداران بشوم
  • سلام من راننده پایه یک هستم میخواهم در سپاه پاسداران به کشورم خدمت کنم
  • سلام .ثبت نام چه وقته
  • سلام یه سوال اگه کسی وارد سپاه بشه خروج از کشورش محدود به سفر های زیارتی میشه یعنی حتی نمیتونه با یه تور سفر چند روزه به کشور هایی اروپایی بره یا میتونه؟
  • سلام
   من حکم مربیگری کاراته رو دارم،میخوام بدونم این مسئله توی استخدام من در سپاه نقشی داره یا نه
   • سلام و خسته نباشید به همه سپاهیان عزیز . می خواستم بدونم که من الان اول دبیرستان یعنی نهم هستم می خواستم بدونم اگر انتخاب رشته ریاضی باشد و از اون ور بیا سپاه میشه یا نه ؟ باتشکر
  • با عرض سلام و خسته نباشید بنده لیسانس دررشته نقشه کشی معماری دارم و علاقه مند ب استخدام در سپاه. دارم لطفا راهنمایی کنید تشکر
  • سلام من لیسانس تفسیر قران دارم خیلی تلاش میکنم جذب سپاه بشم چون خیلی علاقه دارمـ
   منو راهنمایی کنید ممنون
  • من علاق20478ه شدیدی ب استخدام در سپاه دارم.نمیدونم چیکار کنم.یکی راهنمایم کنه
  • سلام..
   من ۱۹ سالمه ودیپلم ریاضی دارم و طلبه جامعه الزهرا..
   این نهاد مقدس و خیلی دوس دارم..میشه برا ورود بهش کمکم کنید!
  • سلام
   من متولد 61/6/1 هستم دارای مدرک مهندسی شهرسازی و مدرک ممتاز خوشنویسی
   علاقه زیادی به فعالیت و خدمت در این نهاد مقدس دارم لطفا در صورت امکان راهنمائی بفرمائین 09132701361
   • باتوجه به شرایط سنی شما غیرممکنه
  • پایبند به نظام و اصول مقدس جمهوری اسلامی با اعتقاد به اصل مطلقه ی ولایت فقیه
  • سلام منم مایلم به خدمت سپاه در بیام و برای مملکتم خدمت کنم رزمی کارم سبک کیوکوشین کاراته ممنون میشم اگه منو راهنمایی کنید تا ثبت نام کنم.‌09017558620
  • با سلام
   بنده دارای کارت پایان خدمت و کاردانی مکانیک و … میباشم و الان چند سالیه که شدیدا تلاش میکنم خدمت سپاه در ایم اما موفق نمیشم.خاهشا اگه کسی این پیام رو خوند میتونه برام کاری انجام بده بهم زنگ بزنه ممنون
   09386423763
  • سلام خسته نباشین. سوالی داشتم. من دانشجوی علوم قرآن و حدیث هستم میخواستم بدونم که سپاه پاسداران در این رشته استخدامی دارند ؟؟ ممنون میشم اگه پاسخ بدین.
  • سلام.من متولد 73/04/19 هستم و دیپلم علوم انسانی با معدل 13-خدمت سربازی هم رفتم به اتمام رسیده.آیا میتونم استخدام سپاه بشم؟
  • 32سال دارم فوق دیپلم کامپیوتردارای گواهینامه پایه یکم وموتورسیکلت ایامیتونم درسپاه استخدام شوم
  • با عرض سلام
   من عبدی هستم از تهران و لیسانس معماری دارم و ارشد شهر سازی هم قبول شدم و خیلی علاقه دارم به سپاه خدمت کنم 09148181289
  • سلام و خسته نباشید. ثبت نامش به صورت اینترنتی هستش یا حضوری؟ و سوال دوم اینکه مهلتش تا کی هست؟ ممنون میشم اگه جوابم رو بدین
  • سلام خسته نباشید اول تشکر میکنم از سایت بسیار خوبتون بعد من41سالمه وراننده پایه یکم میتونم تو سپاه پاسداران استخدام بشم ممنون میشم راهنمایم کنید یک سال که بیکارم زندگیم در حال پاشیدن کمکم کنیداز شرمندگی همسرم ودخترم دربیام دیگه نمیدونم چکار کنم یکی دست این برادر کوچکو بگیره زندگیش نپاشه من بچه اراکم هر کجای ایران باشه میرم برا کار کمکم کنید
   با تشکر09185253880
  • با سلام . می خواستم بدونم سپاه استخدامی هم در رابطه با کادر مهندسی داره یا فقط بخش درجه داری استخدام میکنن؟
  • لیسانس علوم قصایی
  • سلام
   من لیسانسم 31سالمه.خیلی آزمون استخدامی دادم اما به هر دلیلی نشد
   آیابرای استخدام تو سپاه واسم دیر شده؟راهنماییم کنید
   ممنون
  • خدمت برای وطن عاشق نظامم ازکودکی
  • سلام من دوماه دیگه 20 سالم تموم میشه میرم داخل 21 سالگی رشته نظری درس خوندم علوم انسانی میخوام برم دانشگاه افسری امام حسین الان چند ساله بسیج فعال هستم در دوره دبیرستان مسول نیروی انسانی بسیج مدرسه بودم الان هم دارم دورهی تکمیلی رو سپری میکنم فقت تنها مشکلم معدلم هست که خیلی پایین هست خیلی دوستدار وارده سپاه بشم ولی میترسم چون معدل دیپلم من پایین هست به من اجازه ندن نمی دونم چی کار کنم
  • سلام علیکم…
   عرض ادب و احترام…
   سوال بنده از مسئولین زحمتکش این است که در این اطلاعیه استخدامی سپاه خانم ها نیز میتوانند ثبت نام کنند؟؟! بسیار بسیار مشتاق حقیرانه در فعالیت در سپاه هستم که بعنوان یک سرباز حقیر و کوچک آقا صاحب الزمان خادم باشم…
   از شما عاجزانه خواهشمند هستم که پاسخ بدهید ان شاالله….
   • سلام خسته نباشید.. من دانشجوی رشته ی عربی هم.. وتو حوزه و بسیج دانشگاه فعالیت داشتم.. چجور باید برا آزمون استخدامی سپاه ثبت نام کنم.. ممنون
  • می خوام استخدام سپاه کار می کنم تایپ یا حسابداری تحصیلات دانشجویی کارشناس ،پدرم نیروی سپاه جانشین سردار بود لطفا منو استخدام کنید ممنونم
  • سلام خسته نباشید خداقوت خواستم ببینم دقیقا کی و از کجا دقیقا پیگیر موضوع استخدامی سپاه باشم ممنون میشم راهنمایی کنید
  • سلام به همه ی عزیزان خداقوت من دارای مدرک لیسانس بامعدل ۱۳:۴۷ دارای کارت فعال به کادرومعاون پایگاه وعضوشورای پایگاه هستم وکارت فعال دانشجویم دارم.خیلی علاقه خاصی به سپاه دارم.میتونم جذب سپاه شوم لطفایه جوابی بدین شماره 000000000
  • سلام خسته نباشید.من خیلی علاقه دارم وارد سپاه شم.خانواده شهید و مذهبی هستیم.پدرمم جانبازه.مدرکم هم لیسانس هستش.در بسیج و مسجد چندساله فعالیت دارم.قبلا شاغل بودم سابقه کاری هم دارم.دوره کامپیوتر گذراندم بلدم.خواهشا راهنماییم کنید.ان شاءلله که رهرو امام و شهدامون باشیم.مخصوصا نیتمون همانند شهید محسن حججی ها باشه.یادشون گرامی
  • سلام خدمت شما
   من 22ساله از خوزستان معدل کتبی 9/70 و معدل کل 14/85 می توانم وارد سپاه شوم خدمت نرفته ام .
   بخدا این حرف بلف نیست آماده ام جانم را فدا کنم و حاضرم به تمام نقاط دنیا اعزام بشم از جنگ با داعش گرفته تا هر کجا بخواهی.ممنونم جواب دهید.
  • سلام خدمت شما
   من واقعا علاقه زیادی به سپاه دارم و حاضرم جانم را فدا کنم آماده ام .
   22ساله از خوزستان دیپلم معدل کتبی 9/70 و معدل کل 14/85 می توانم وارد سپاه شوم خدمت نرفته ام کارت بسیج فعال دارم. لطفا جواب دهید.ممنون.
  • سلام به همگی دوستان
   به نام خدا وند مهربان بخشنده
   من علاقه زیادی به سپاه انقالاب اسلامی و نضام دارم چون راه سپاه از نضر به دیدگاه قرآن واسلام راه درست و حق هستش
   امیدوارم بتونم روزی اگر خداوند بخواهد انشالله وارد سپاه انقلاب اسلامی بشم
   دوستان برام به درگاه خداوند دعا کنید
   تا به خواستم برسم
   یا الله اتماس دعا
   در پناه حق
   • نظام بااین ظ نه اونی که نوشتی باسواد
  • من عاشق خدمت کردن در نیروی مقدس سپاه پاسدارن هستم ولی نمیدونم چطوری و از چه طریق…گواهینامه پایه یکم و راننده لیفتراک هستم
   • سلام برادر.نیروی هوافضاسپاه تازگی داشت راننده میگرفت بروببین میتونی جذب بشی حتمابروخیلی خوبه
  • با سلام واحترام فراوان. این حقیقت داره که سپاه از دانشگاه پیام نور نمیگیره؟؟؟راستش من فارغ التحصیل کارشناسی پیام نور هستم. اگه نمیشه با کارشناسی پیام نور استخدام بشم، میتونم با مدرک دیپلم بیام. تورو خدا کمکم کنید.بازم میگم کمک کنید.
   • برادر شما با مدرک فوق دیپلمت یا دیپلمت میتونی ثبت نام سپاه بشی
  • سلام میبخشید الان باید کجا ثبت کرد مشخصات رو و ثبت نام کرد ؟!!
   • سلام بایدحضوری به گزینش های سپاه استانی مراجعه بفرمایید
    سپاه ثبت نام اینترنتی نداره
    برای خانم هاسهمیه خیلی کم دارن یاشایداصلا نداشته باشن
  • تک
  • چرا جواب نمیدین لطفا جواب بدین
   ممنون
  • باسلام وخسته نباشید
   فاطمه جباری هستم ۲۶ساله,کارشناسی مدیریت اموربانکی,شهر شیراز
   میخواستم بدونم سپاه نیروی خانم هم استخدام میکنه؟؟؟
   ممنون میشم اگر جواب منو بدید
   بالاخره از بلا تکلیفی راحت میشیم
  • سلام اگه کسی تالاسمی مینور باشه چه کاری میشه کرد تابا این شرایط استخدام شود ممنون از راهنماییتان
  • سلام…بنده کارت معافیت خدمت دارم ولی دوست دارم عضوسپاه بشم البته نه برای دریافت حقوق یامزایا بلکه فقط برای دفاع ازاسلام ومیهن..درضمن در گردان امام حسین شهراراک هم به صورت داوطلبانه عضوشدم ودرآزمون پزشکی هم قبول شدم ولی اعزام نشدیم حالا میخوام توسپاه عضوبشم تادرمواقع ضروری بتونم یه کاری کنم…خواستم ببینم میتونم یانه…؟؟باتشکر
   • سلام آقای سیداسداله باقری مدینه. ممنونیم از حسن توجه شما. بله چرا که نه. سپاه پاسداران جمهوری اسلامی به افراد دلسوز و تلاشگری چون شما نیاز داره. صبر کنید اطلاعیه رسمی سپاه منتشر بشه
  • افتخار به مردم و کشور باعث افتخارمه لطفا کمکم کنین
  • سلام چطوری باید استخدام بشیم ؟
   هنوز عضو میگیرید؟
   لطفا راهنمایی کنید
  • ازمون کی بر گذار میشه
   ممنون ازتون
   • سلام آقای مجتبی زیارت. ممنون از حسن توجه شما. هنوز تاریخ دقیقی مشخص نشده
  • با سلام
   19 ساله امه
   می خواستم تو سپاه استخدام شم
   فقط مدل کتبی دیپلم 9.54
   می تونم استخدام سپاه شم رشته ریاضی خوندم
  • سلام من 37سن دارم میخواهم درسپاه استخدام کار شوم مدرک تحصیلی سوم راهنمایی ممنونم ازشما جواب بدی
   • سلام آقای علی رضا عبدالهی. لطفا به پایگاه بسیج منطقه خود مراجعه نمایید.
  • با سلام
   من ۲۲سالمه و دارای مدرک فوق دیپلم تازه میخوام برم سپاه حقیقتش نمیدونم علاقه به چه کاری دارم و میخوام هر چه زودتر با دختر مورد علاقه ام ازدواج کنم و منم که نه کاری دارم نه پولی به نظر شما سپاه گزینه ای خوبیه ؟؟؟؟
   • سلام آقای حسین محمدی فر. ممنونیم از حسن توجه شما. اگر ساکن شهری هستید که اوضاع بازارکار و اشتغال خوبی نداره، استخدامی سپاه گزینه عالیه ایه. اما اگه ساکن شهرهایی مثل تهران، کرج و اصفهان و اراک و مشهد و تبریز هستید، میتونید برید مراکز فنی حرفه ای و حرفه ای رو یاد بگیرید و وارد بازار کار بشید.
  • با سلام من همسرم 26 سالشه 7 سال بسج فعال داره تو سپاه کار میکنه ولی حقوق نمیگیره لیسانسه و خدمت سربازی نرفته تو طرح ولایتم قبول شده دوره هم رفته و حکم مسولیت بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد رو داره به نظر شما بعد سربازی جذب سپاه میشه یا نه؟
   • با سلام من همسرم 26 سالشه 7 سال بسج فعال داره تو سپاه کار میکنه ولی حقوق نمیگیره لیسانسه و خدمت سربازی نرفته تو طرح ولایتم قبول شده دوره هم رفته و حکم مسولیت بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد رو داره به نظر شما بعد سربازی جذب سپاه میشه یا نه؟
  • سلام و خسته نباشید
   من 16سال سن دارم میخوام استخدام سپاه شوم باید چیکار کنم؟
   باید درچه زمینه انتخاب رشته کنم؟

   ایا من همین الان میتونم استخدام سپاه شوم؟

   با تشکر
   • سلام آقای علی شرفی/ خیر باید 18 سال تون تمام شده باشه. سپاه در اکثر رشته های تحصیلی نیرو استخدام میکنه. فرقی نمیکنه کدوم رشته برین. هر رشته ای علاقه دارین برین
   • سلام اگه بخوای از طریق دانشگاه افسری وارد سپاه شی باید یکی از رشته های نظری رو بخونی.
  • سلام من فوق دیپلم الهیات هستم ۹۷هم سربازم میخواستم بدونم که میتونم استخدامی سپاه ثبت نام کنم ی جایی امریه بگیرم
   • سلام ایمان دستجردی
    . فعلا روی استخدام شدن در سپاه حساب باز نکنید. چون معلوم نیست کی قراره فراخوان منتشر کنن.
  • سپاه
  • کار میخواهم
  • سلامممممم خسته نباشید
   برام سوال پیش اومده ک من امسال میرم پیش دانشگاهی
   رشتمم ریاضی و فیزیک هس
   میخواستم ببینم ک برای ورودی دانشگاه امام حسین چیکار کنم کجا ثبت نام کنم
   کی اقدام کنم
   ازمون کی هس
   چ درسایی رو برای ازمون باید بخونم؟؟؟
  • سلام خدمت عزیزان من بخاطر عشقی که به ولایت فقیه ووطنم دارم خیلی تلاش میکنم در سپاه خدمت کنم اما متآسفانه تلاشم بی نتیجه است از شما تقاضا دارم در این زمینه با اینجانب همکاری کنید.خیلی ممنون
  • سلام
   دوستان عزیز نتیجه ازمون نیومده
   واقعا دلواپسیم
  • سلام من متولد66ام میخوام توسپاه کار کنم علاقه ای چندانی هم ندارم چون کار نیس حالا از هرچی بهتره…هم امنیت شغلی داره وهم کارش آسونه ..چون سلیمانی ام باید بدون مقدمه درجه سرداری بدیدتا بیام اینو جدی میگم.. وقتی نیرو برداشتین به من ایمیل بفرستین ببینم چی میشه..یاعلی ..
   • سلام عزیزم سپاه هیچ وقت شماراقبول نمیکنه چه علاقه داشته باشی چه نداشته باشی سپاه دنبال ادم های نخبه وبااستعدادمیگرده پس الکی بی خودی حرف نزن فکرشغل نظامی نباش
  • سلام میخواستم بپرسم خانم ها چطور میتوانند واردسپاه بشوند و آیا دانشگاه مخصوصی دارد اگر دارد شرایط آن چگونه است برای دارندگان مدرک دیپلم؟
   باتشکر
  • سلام
   من 23تیرماه سپاه رو امتحان دادم
   نتیجه کی میاد؟؟؟
  • سلام من 16 سال دارم رشته کامپیوتر فنی حرفه ای معدلم 16.5 هست ایا میتونم در ازمون شرکت کنم و ایا شانس استخدام دارم…
  • سلام می خواستم ببینم استخدام شدن در سپاه انصارالمهدی چگونه است واز چه رشته ای باید وارد شد.
  • سلام من ازمون سپاه رو دادم جئاب معلومه کی میاد
  • باسلام خسته نباشید عرض برادران بسیجی و خدمت کادریان عزیز من اسمم محمده .وبارشته فنی .شاخه الکتروتکنیک یا برق قدرت
   با معدل دیپلم کل:15
   مسئول نیروی انسانی پایگاه ،
   مسئول تحلیل بررسی پایگاه، مسئول اطلاعات پایگاه،چهارسال بسیج فعال ،مربی حلقه صالحین،
   هلال احمر:نجاتگرم ودرپایگاههای بین راهی شیفت میدم ،دوسال دبیر کانون
   نوجوانان،شرکت در جلوگیری از اعتیاد که گارگاه پیشگیری ازاعتیاد دوره دیدم
   میتونم ثبت نام کنم آیا ممنون میشم بهم بگید زمان ثبت نام سپاه وچه تاریخیه
  • سلام
   یه سری دوستان امتحان دادن مگه شروع شده پس چرا ما اطلاعی نداریم
   شروع شده استخدام سپاه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  • سلام سپاه شیراز رشته کشاورزی هم قبول میکنه یا نه خیلی برام مهمه اگه بهم پاسخ بدید
  • باسلام من26سال سن دارم لیسانس جغرافیاوامسالم ارشد دانشگاه قبول شدم.حدود8سالم بسیجی دارم وجزبهترینای پایگاه بسیجم هستم خیلی مدارک دیگه دررابطه بابسیج دارم وهمیشه عاشق این بودم استخدام سپاه بشم وخدمت کوچکی برای کشورم داشته باشم اما متاسفانه
   هرجارفتم برا استخدامی گفتن دیپلم میخوام.من دوس دارم استخدام بشم خیلیم علاقه دارم.بایدچیکارکنم الان؟ باتشکرفراوان
  • سلام من که امروز امتحان دادم چه موقع جواب میدن ؟
   • سلام

    کجا تشریف دارید ؟

    آگهی استخدامی به صورت عمومی منتشر شده بود ؟
    • سلام بوشهر.من جمعه قبل ازمون دادم
   • تا یه هفته دیگه حدااکثر
  • سلام خسته نباشید لطفا زمان استخدامی را اعلام کنید
  • سلام دوستان من از طریق یه معرف دعوت شدم برای مصاحبه حضوری به نظرتون چه سوالاتی میپرسن ؟منبعی دارید برای مطالعه چون وقتم ندارم
  • استخدام نیروی سپاه
  • استخدام نیروی سپاه
  • سلام.لطفا منو برای شرکت در آزمون استخدامی راهنمایی کنید.
  • باسلام من26سال سن دارم لیسانس جغرافیاوامسالم ارشد دانشگاه قبول شدم.حدود8سالم بسیجی دارم وجزبهترینای پایگاه بسیجم هستم خیلی مدارک دیگه دررابطه بابسیج دارم وهمیشه عاشق این بودم استخدام سپاه بشم وخدمت کوچکی برای کشورم داشته باشم اما متاسفانه هرجارفتم برا استخدامی گفتن دیپلم میخوام.من دوس دارم استخدام بشم خیلیم علاقه دارم.بایدچیکارکنم الان؟ باتشکرفراوان
  • استخدام نیروی سپاه
  • با عرض سلام و خسته نباشید.من دیپلم کامپیوتر هستم و معدلم 18/35میباشد.و نزدیک به سه سال است که بسیجی فعال دارم.پدر بنده هم ایثار گر هستند و در بسیج فعالیت زیادی داشته و تقدیر نامه هایی به این خاطر دریافت کردم.میخواستم ببینم شرایط اینو دارم استخدام بشم در سپاه؟
   بیزحمت بگین که ثبت نام چه موقع هستش.
  • با سلام من متولد 1371 هستم کارشناسی عمران دارم قدم 175 هست هیچ گونه مشکل جسمی ندارم و 4سال بسیجی فعال دارم و علاقه دارم در سپاه استخدام بشم آیا شرایطو دارم یا ن
   با تشکر از زحمات شما
   • سلام
    • باسلام من فرزند شهید دارای کارشناسی حقوق متولد 1357هستم عموم شهید شده دوتا دایم شهید شده برادرم جانباز 50 درصد دایی جانباز 25 درصد هستند خیلی دوست دارم در سپاه پاسداران خدمت کنم وراه عزیزانم ادامه بدم می تونم با مدرک کارشناسی حقوق در سپاه پاسدارن استخدام بشم اگه امکان دارد رهنمای کنید جانم فدای رهبر …..
  • سلام ثبت نام از چه تاریخی آغاز میشه
  • باسلام تاریخ شروع وپایان ثبتنام درسپاه درسال 1396 رامیخواهم باتشکر حنیف از یاسوج
  • سلام
   می خواستم بدونم سپاه با مدرک پیام نور میتونم استخدام نیرویی دریایی بشم؟؟؟؟
   ممنون میشم پاسخ دهید.
  • سلام من ۱۶ سالمه و دوست دارم از بچگی وارد سپاه شوم و برای کشورم تلاش کنم
  • سلام خسته نباشین من میخوام استخدام سپاه بشم وشرایط فوق رادارم. دیپلم تاسیسات ساختمان .متولد 1369. متهلم
  • سلام خسته نباشید
   تا چه تاریخی وقت ثبت نام هست؟
  • سلام میخواستم بدونم برای استخدام، در قسمت سلامت جسمانی،ضعیف بودن چشم ها چقدر موثر است و اصلا استخدام میکنند.
   • سلام

    تا چه اندازه ضعیف هست ؟
    • یکی 0.75 و اون یکی 0.25
     • بله به مقدار ممکنه مشکل ساز بشه براتون .

      نمیتونید با عمل جراحی درستش کنید کمی ؟
  • با سلام خدمت عزیزان میخواستم بدون شامل بنده حقیر هم میشه ک متولد 1379 هستم
  • سلام خواستم بدونم سپاه با چه عنوان هایی استخدام میکنه مثلا نحوه استخدامی کارماندان یا درجه داران و افسران و تربیت پاسدار را شرایط اینها باهم متفاوت هست یا خیر لطفا راهنماییم کنید و آیا استخدام اینها قبل یا در حین خدمت است و به چه صورت میباشد با تشکر
   • سلام
    بادیپلم یا فوق دیپلم الکترونیک میشه وارد سپاه شد؟
    ممنون میشم به محض استخدامی های سپاه که شروع شد به ایمیلم بفرستید🌹🌹
  • سلام من دیپلمم و گزینش اولیه دانشگاه افسری امام حسین رفتم و گفتن زنگ میزنن اما هنوز نزدن میخواستم بدونم اصلا زمانش اعلام شده یانه
  • لطفامیشه بگید کی استخدامی سپاه میادبرای خانماو اقایون
  • سلام. خسته نباشید. چند تا سوال داشتم.
   ازمون ورودی برای نیرو هوایی سپاه کی برگزار میشه؟(درجه داری)
   برای قبولی توی ازمون توی این فرصت کم چه دروس و منابعی رو بخونم بهتره؟
   از سال چهارمم سوال میاد یا نه؟
   معدل و بسیج فعال توی ازمون ورودی هم موثره یا نه؟
   لطفا راهنماییم کنین
   • سلام

    زمان دقیق برگزاری آزمون مشخص نیست هنوز ، منابع آزمون هم به طبع مشخص نیست
    قطعا معدل و بسیجی فعال موثر خواهد بود
    موفق باشید
  • سلام خسته نباشیدمن متولد1378هستم و دارای مدرک دیپلم کمتراز دوهفته دیگه هم کنکور دارم رشتم هم تجربی هست تمام شرایط رو هم دارم ۴سال هم عضوبسیج فعالم علاقه زیادی به سپاه دارم میشه راهنماییم کنید ممنون میشم
   • سلام و خسته نباشید
    دقیقا چه راهنمایی میخواید ؟
   • سلام ،
    راهنمایی کنید برای اسخدام در سپاه باید چیکار کنیم ؟
    از چه طریقی باید اقدام کنیم ؟
  • سلام خدا قوت به همگی.بنده متولد ۱۳۷۲ مدرک فوق دیبلم فنی.۶ سال عضو فعال.دوران مقدس سربازی در میدان تیر سپاه کمک مربی گذراندم.علاقه شدیدی برایه جذب در سپاه پاسداران دارم.اقدامم کردم ولی متاسفانه فعلا موفق نشدم.عوامل گفتن ک رشتم.و مدرکم نمیخوره.ولی من هنوز پیگیر هستم ایشالا ک موفق شم.بنظرتون میتونم با شرایطم جذب سپاه شم؟ممنون میشم راهنماییم کنید.اجرکم عندالله
  • سلام خسته نباشید.بنده متولد ۱۳۷۲ مدرک فوق دیبلم فنی ۶ سال بسیج فعال.خدمت سربازیم در میدون تیر سپاه کمک مربی گذروندنم.شدیدا علاقه مندم ک منم عضوی از سپاه پاسداران شم.اقدامم کردم ولی متاسفانه جواب درستی نگرفتم.۱قسمت گفتن مدرک نمیخوره.۱قسمت گفتن رشتت نمیخوره.ولی من سفت و سخت پیگیر کارم هستم ک جذب سپاه شم.ممنون میشم راهنماییم کنید ک با شرایط من میشه عضو شد.ممنون.
  • سلام خسته نباشید ،
   من شرایط استخدام در سپاه و مطالعه کردم وشرایط و دارم ،
   برای ثبت نام ازمون باید از چه سایتی باید ثبت نام و انجام بدیم ، آدرس سایتی که مربوط به استخدام هستش و ممنون میشم بهم بگید .
   باتشکر
  • سلام من رفتم گزینش به من جواب دادندگفتن اگه شرایط داشته باشید استخدام میشی من الان چکار کنم پدرم بازنشسته سپاه است
  • سلام ببخشید استخدام سپاه تو سال نود شش شروع شد یا نه ممنون اگر راهنمایی کنید
  • لازم به توضیحه من یک سالو نیم هم بسیجی فعال دارم و توی رزومم دوتا پروژه تحقیقاتی و آزمایشگاهی برای وزارت دفاع انجام دادم
  • سلام
   وقتتون بخیر
   بنده 26 سالمه و مدرک لیسانس فیزیک و فوق لیسانس مهندسی نانو مواد رو از دانشگاه دولتی(علم و صنعت)دارم
   ساکن مشهدم و مایل بودم تو سپاه امام رضا استخدام شم
   یک بار حضورا رفتم قسمت گزینششون (20/3/96)گفتند استخدام تخصص رشته شمارو نداریم!!!
   آیا رشته من مورد قبول استخدامی سپاه نیس؟؟
   یا علی
   • سلام

    با توجه به صحبتی که حضورا بهتون گفتن ، خیلی بعیده که توی متن آگهی استخدامی رسمی ، اشاره ای به رشته تون بشه
  • باسلام و عرض خسته نباشید من در بهمن ماه سال 95ثبت نام کردم ولی هنوز هیچ خبری نه از طریق ایمیل نه از طریق موبایل به بنده ابلاغ نشده است لطفا بنده را راهنمایی بفرمایید
   • سلام
    از مرجعی که ثبت نام کردید ، جویا بشید
  • سلام من طلبه سطح عالی حوزه ام ولی دیپلوم ندارم میتونم استخدام سپاه بشم؟چجور راهنمای کنید
  • با سلام.من کارشناسی عمران دارم.می خواستم بپرسم چجوری و از چه طریقی می شود استخدام سپاه شد.با تشکر
   • سلام
    انشا … بعد از مشخص شدن شرایط استخدامی توسط سازمان ، در صورت داشتن شرایط میتونید اقدام کنید
  • باسلام وخداقوت خدمت شما.من دانشجورشته حقوق هستم متولدهفتاد،،میخواستم ببینم منم میتونم عضوسپاه بشم لطفا راهنماییم کنیدباتشکر.
  • با سلام. برای استخدام سپاه باید چه اقدامی انجام داد. لطفا بنده را راهنمایی کنید
   • سلام. مطلبی که کارشناسان تیم کاریاب در رابطه استخدامی سپاه نوشته اند را بخوانید. مطالب آموزشی خوبی برای جذب سپاه یاد میگیرید
  • سلام یه جا دیدم نوشتین مدرک دانشگاه ازاد فقط مرکز استان یعنی دانشگاه های شهرستان پذیرفته نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  • سلام وقتتون بخیر

   *مدرک: دیپلم+پیش دانشگاهی و در حال تحصیل دانشجو هستم
   *فرزند جانباز هستم
   *کارت پایان خدمت دارم.
   *کارت مربیگری دارم.

   میخواستم بدونم آخرین مدرکم دیپلم حساب میشه؟
   با دیپلم امکان پذیرش نیرو دارند صبر کنم؟

   استخدامی قبل چجور بوده سپاه؟
  • سلام من متولدبهمن۶۲ و دیپلمه هستم می خواستم استخدام سپاه بشم هم ناحیه رفتم هم دفتر گزینش گفتند که سنت بالا است ولی در این آگهی حداکثر سن را ۴۰ سال زده می خواستم ببینم شرایط سنی استخدام تا چند سالگیه ممنون میشم اگه راهنمایم کنید
  • سلام افراد متأهل که با سن ۲۳وبا مدرک کارشناسی حسابداری دانشگاه آزادوسابقه ۵سال بسیجی فعال
   استخدام میشود
  • سلام ببخشید تاریخ ثبت نام آن کی است و کجا باید بریم ثبت نام کنیم
   • سلام

    فعلا زمان دقیق مشخص نشده است . لطفا در روزها و ماههای آتی پیگیر باشید که آگهی رسمی منتشر شود
  • با سلام می خواستم بدونم شروع استخدامی سپاه از چه تاریخی شروع میشه تن خدا ما جوانان از بیکاری مردیم دوست داریم استخدام سپاه بشویم حداقل خدمت داشته باشیم با تشکر
  • سلام.خسته نباشید.
   می خاستم راجع ب آزمونش بدونم از چ منابعیه سوالاش در چ سطحیه خیلی سخت یا خیلی آسون؟اصلا آزمون داره یا نه فقط مصاحبه و گزینش و معاینه هستش؟
   • سلام
    قطعا آزمون و مصاحبه و گزینش داره و هر سال متفاوت هست . بهتره صبر کنید تا شرایط امسال مشخص بشه و بعد بررسی کنید
    موفق باشید
    • سلام ببخشید تا کی مشخص میشه ؟؟؟
     احتمالش هست این روزها باشه ؟؟
     • سلام
      دقیقا مشخص نیست . ولی احتمالا طی هفته های آینده باشه
      ما هم منتظر هستیم و به محض انتشار ، در سایت کاریاب درج خواهد شد
  • باسلام مایل هستم درخدمت سپاه باشم دیپلم ودوسال دردانشگاه درس خوندم ولی ب دلایلی ادامه ندادم 28 سالمه
  • با سلام و خسته نباشید و قبولی طاعات و عبادات.برای استخدام در ندسا با مدرک کاردانی علمی کاربردی همچنین داشتن کارت ناخدایی و پایان خدمت از این ارگان و خانواده ایثارگران و داشتن 24 سال سن شرایط لازم برای جذب رو دارا میباشم؟
   با سپاس فراوان از زحمات شما
  • با عرض سلام و خدا قوت و قبولی طاعات و عبادات محضر تمام عزیزانی که در راستای خدمت رسانی به مردم مخصوصا جوانان بیکار و جویای کار تلاش می کنند می خواستم بدانم استخدامی رسپاه 96 زده اید چه طوری و با چه شماره ای از زمان دقیق آن خبر دار شویم؟اجرکم عندالله
   • سلام آقای حاجی زاده. بمحض انتشار اطلاعیه استخدامی سپاه پاسداران، در همین صفحه به اطلاع مردم شریف ایران خواهد رسید. موفق باشید
  • سلام یک سوال داشتم میخاستم ببینم با دیپلم شاخه فنی هم استخدام سپاه میشه شد
   • باید صبر کنید اطلاعیه جدید سپاه منتشر بشه. بله
  • سلام ، برای ثبت نام و استخدام سپاه لطفا آدرس سایت مربوطه رو بدید    • سلام ببخشید توی این سایت اصلا چیزی زده نشده ، منظورم اینه هیچ اطلاعی از طریق این سایت نمیشه برای استخدام یه سایت دیگه ای هستش ممنون میشم ادرس اون سایت و بدید
  • سلام توروخدا هروقت استخدام سپاه اومد به ایمی لم پیام بدید من لیسانس زبان وادبیات عرب دانشگاه رازی بمعدل 17 دارم ودر کرمانشاه هستم سن 25 دارای 6 سال بسیجی فعال وخدمت سربازیم درسپاه بوده توروخدا بگیر کی میاد اصلا لیسانس عربی رو میاد توروخدا بهم بگیر خدا خیرتان بده باتشکر
  • سلام اخه من شنیدم سپاه جذب نیروی زن نداره ؟؟؟
   واینکه من میخوام برم دانشگاه افسری ولی اوناهم از سال۹۱پذیرش دانشجو نداشتن
  • در ضمن به تازگی بسیج فعال شدم و سابقه بسیج عادیم هم 7 الی 8 سال هست و من 18 ساله هستم
  • با سلام و خسته نباشید

   بنده دیپلم کاردانش گرایش معماری دارم و 18 سالمه قدم هم 190 هست من امروز از اداره بسیج شهرستان سرعین واقع در اردبیل پرسیدم و گفتن که فقط مدارک رشته های نظری رو قبول میکنن و رشته های کاردانش و فنی و حرفه ای رو قبول نمیکنن ولی از خود سپاه نپرسیدم و از بسیج پرسیدم و اونا هم این چنین گفتن بهم آیا میتونم در سپاه استخدام بشم علاقه زیادی دارم و الان هم خبرنگار صدا و سیما هستم و میخوام بیام بیرون از خبرنگاری و استخدام سپاه بشم خواهش میکنم راهنمایی کنین ممنون
  • شرط معدل هم دارد ؟
  • برای استخدام سپاه باید از کجا پیگیری کرد ؟
   • بله حداقل معدل 14 باید باشه. بای حافظان قرآن و بسیجیان فعال، شرط معدل حداقل 12 هست. باز هم صبر کنین اطلاعیه استخدام سپاه امسال منتشر بشه .
   • اطلاعیه های این صفحه رو دنبال کنید.
  • سلام میخواستم بپرسم من که معاف از رزم شدم و دیپلم دارم می تونم ثبت نام کنم. اند ازه قد هم. مهمه؟
   • حداقل قد 170 سانتی متر هستش. ولی اگر حافظ قران و یا بسیجی فعال هستید با 165 سانتی متر قد هم میتونید استخدام سپاه بشید
  • سلام ممنون که به سوالم جواب دادین اما من برای کرج هستم چندبار هم به گزینش و استان مراجعه کرده ام اما میگن که سهمیه نداریم یا گاه بیاد دانشگاه علمی کاربردی قبول نمیکنن شما که در گزینش هستین ایا این افراد درست میگن یا بهانه اوردن به نظر شما میتونم جذب بشم با توجه به سابقه بالایی که در حوزه دارم ایا میتونم جذب بشم ممنون میشم راهنمایی کنید خدا خیرتون بده
   • سلام. والا ما هم اطلاعات دقیقی در این خصوص نداریم .

    به نظرم بهتره صبر کنید تا اطلاعیه استخدام به صورت رسمی منتشر بشه و بعد خودتون کامل موارد رو بررسی کنید
  • با سلام. من کارشناسی عمران هستم از سراسری .میخواستم بپرسم چجوری میشه استخدام سپاه شد؟ با مراجعه به کجا و چه شرایطی و کی شرایط منتشر میشه؟ممنون
   • سلام

    قطعا تنها را از طریق انتشار رسمی آگهی استخدام این ارگان هست . صبر کنید تا اطلاعیه رسمی استخدام سپاه منتشر بشه
  • سلام من کارشناسی ارشد حقوق خصوصی بامعدل 17.70 از دانشگاه ازاد هستم.قدم 170 .متولد 69.که به تازگی به پلیس افتخاری هم ثبت نام کردم و پدرم جانباز 50وسرهنگ بازنشسته هست .به نظرتون شرایطشو دارم.؟میتونم استخدام بشم؟ثبت نامش کی هست؟خواهشا راهنمایی کنید
  • باسلام
   من فارغ التحصیل کارشناسی ارشد از دانشگاه آزاد اسلامی در رشته مهندسی برق با معدل17/04 و متولد دی ماه سال59(36ساله) با 10 مقاله ملی و بین المللی و گواهی زبان و کامپیوتر و…که به تازگی هم در بسیج ثبت نام کردم. میخاستم انشاله با در دست داشتم مدارک به گزینش سپاه برم به نظر شما آیا برای استخدام امیدی هست ؟؟؟؟ممنون میشم که لطفا و خواهشا محض رضای خدا کمکم کنید و راهنمایی بفرمایید برای جذب و استخدام چکار کنم ؟
   لطفا و خواهشا پاسخ را به میلم بفرستید
   از karyab خواهشمندم که لطفا و خواهشا پاسخ من را هم بدهد
   با تقدیم احترام وبا تشکر فراوان
   • سلام

    والا از بابت سنتون کمی ممکنه مشکل ساز بشه . که امیدوارم توی آگهی رسمی استخدام سپاه که بعدا منتشر بشه ، بندی برای این موارد گنجانده شده باشه

    صبر کنید و امیدتون به خدا باشه و هیچ وقت نا امید نشید
  • با عرض سلام و خسته نباشی خدمت برادر عزیز من متولد 1375 هستم و داری مدرک فوق دیپلم کامپیوتر نرم افزار از دانشگاه علمی کاربردی آیا میتونم در سپاه استخدام بشم با این مدرک از این دانشگاه یا با دیپلم میتونم استخدام بشم
   • سلام. با توجه به شرایط امسال که هنوز مشخص نشده است ، نمیتوان با قاطعیت نظر داد

    بهتر هست تا زمان انتشار اخبار رسمی صبر کنید
  • سلام من دانشجوی ارشد ترم دو جامعه شناسی هستم معدل کارشناسی 14.52 است و پنج ماه خدمت رفتم می توانم در استخدامی شرکت کنم؟
  • سلام اینجانب خواهر شهید و دو جانباز وباداشتن مدرک لیسانس زیست شناسی فرمانده پایگاه بسیج از لرستان با۳۵سال سن می‌توانم با توجه به علاقه وافر در ازمون امسال سپاه شرکت کنم از طریق ایمیل راهنماییم کنید با تشکر
  • باسلام نادری هستم با مدرک لیسانس زیست شناسی خواهر شهید و فرمانده پایگاه بسیج ۳۵ساله از لرستان اگر ممکنه با توجه به علاقه زیاد به استخدام در سپاه به نظرتون شرایطش را دارم چون دو برادر جانباز نیز دارم اگر ممکنه ازطریق ایمیل اطلاع رسانی نمایید
  • باسلام
   من فارغ التحصیل کارشناسی ارشد از دانشگاه آزاد اسلامی در رشته مهندسی برق با معدل17/04 و متولد دی ماه سال59(36ساله) با 10 مقاله ملی و بین المللی و گواهی زبان و کامپیوتر و…که به تازگی هم در بسیج ثبت نام کردم. میخاستم انشاله با در دست داشتم مدارک به گزینش سپاه برم به نظر شما آیا برای استخدام امیدی هست ؟؟؟؟ممنون میشم که لطفا و خواهشا محض رضای خدا کمکم کنید و راهنمایی بفرمایید برای جذب و استخدام چکار کنم ؟
   لطفا و خواهشا پاسخ را به میلم بفرستید
   با تقدیم احترام وبا تشکر فراوان
  • باسلام
   من فارغ اتحصیل کارشناسی ارشد مهندسی برق با معدل17 و متولد سال59(36ساله) با نزدیک 10 مقاله ملیو بین المللی و گواهی زبان و کامپیوتر و…که به تازگی هم در بسیج ثبت نام کردم. میخاستم انشاله با در دست داشتم مدارک به گزینش سپه برم به نظر شما آیا امیدی هست ؟؟؟؟ممنون میشم که لطفا و خواهشا محض رضای خدا کمکم کنید و راهنمایی بفرمایید برای جذب و استخدام چکار کنم ؟
   لطفا و خواهشا پاسخ را به میلم بفرستید
   با تقدیم احترام وبا تشکر فراوان
  • باسلم و خسته نباشید ضمن قبولی طاعات وعبادات شما در این ماه عزیز میبخشید مدرک تحصیلی من دیپلم مدیریت هستش و علاقه زیادی دارم که یا در سپاه یا نیروی انتظامی استخدام شوم قد من 164 وسن هم 18 میشه لطفا منو راهنمایی کنید باتشکر
  • سلام.
   خسته نباشید.
   میخواستم بدونم فارغالتحصیلان پیام نور هم میتونن تو این استخدامی شرکت کنن.چون من یه بار برااستخدامی سپاه رفتم مسولین گفتن مدرک پیام نور رو قبول نمیکنیم.ممنون میشم جوابمو بدین.
   • سلام .ففقط مدرک دانشگاه دولتی و ازاد مرکز استان برا استخدامی سپاه ملاک است شرط معدل برا ی دانشگاه دولتی 14 و بری دانشگاه ازاد مرکز استان بالای 16 است
  • سلام
   دانش آموز پیش دانشگاهی هم استخدام میکنن؟
   • سلام. رشته های پیش دانشگاهی فقط ریاضی و تجربی با معدل بالای 15 برای دانشگاه افسری امام حسین(ع)
  • چرا سوالی که پرسیدم در بین سوالات قرار نگرفته ؟؟؟لطفا اگر زود جواب بدید ممنون میشم تشکر
  • سلام خسته نباشید
   من قدم 163هست ایا مشکلی در استخدام ب وجود خواهد امد؟؟؟
  • سلام و خسته نباشید

   من قدم 164هست یه ماهه دیگه دیپلمم رو میگیرم ایا برا استخدام مشکلی وجود دارد ؟؟؟
  • بیکار بخوابیم بهتره
  • سلام
   میخواستم بدونم من میتونم برای رد کردن خدمت سربازی عضو سپاه بشم؟
   شنیدم اگه 5 سال عضو بشم خدمت سربازی من تموم میشه
   و اگه استخدام بشم میتونم همزمان در دانشگاه ادامه تحصیل بدم؟
   ضمنا دیپلم هم دارم
  • سلام من خانم 28 ساله ای هستم که سابقه زیادی در بسیج داشته ام و دوره مربی نظامی گذرانده ام دارای مدرک کارشناسی از دانشگاه علمی کاربردی هستم چند بار به گزینش مراجعه کرده ام اما میگویند که مدرک علمی کاربردی قبول نمیکنند حالا سوال من این است که من به عنوان یک خانم محجبه و چادری که خیلی به امور بسیج و معاونتهای ان اشنایی کامل دارم برای پیدا کردن یک کار که حداقل یک درامدی داشته باشم باید از حجاب خود بگذرم (که هیچوقت هیچوقت این کار را نمیکنم) تا یک کار پیدا کنم در حالی بسیاری از این مسئولین سپاه در مورد حق و نا حق صحبت میکنند حرف از کشاندن جوانان به راه درست میزنند حالا این مسئولین نمیتوانند در قوانین خود تجدید نظری کنند تا افرادی امثال ما هم بتوانند در یک مکان امن و سالم فعالیت کنن خواهشا اگر کسی میتواند به بنده کمک کند یا راهنمایی کند روز قیامت این مسئولینی که برای ما جوانان هیچ اقدامی نمیکنند باید جوابگو باشند……..
   • سلام. با تشکر از زحمات شما خواهر گرامی شما چون دانشگاه علمی کاربردی بودید میتوانید با مدرک دیپلم اگر شهرستان یا شهر شما سهمیه داشته باشد ثبتنام کنید اگر بگن نمیشه قطعا بهتون دروغ گفتن چون من خودم داخل گزینش هستم
  • سلام خسته نباشید
   از کدوم سایت مطلع بشم سپاه نیرو جذب میکند؟؟؟؟؟؟
   • سلام . زنده باشید
    آگهی استخدامی سپاه بلافاصله پس از انتشار ، در سایت کاریاب دات نت منعکس خواهد گردید
  • سلام خسته نباشید,بنده۲۶ساله,رشته مدیریت اموربانکی بامعدل ۱۷/۷۰علاقه مندبه اشتغال در سپاه پاسداران میباشم,,,
   ایاامکان گزینش بنده باتوجه به رشته کارشناسی هست؟؟ممنون اگرراهنمایی بفرماید
  • سلام .من کارت معافیت کفالت دارم می تونم ثبت نام کنم
  • با عرض سلام
   میشه خواهش کنم تاریخ دقیق برای استخدام در سپاه پاسداران با مدرک لیسانس را بگید
   ممنون میشم
   • سلام

    در حال حاضر هنوز مشخص نیست
  • سلام و خداقوت
   من لیسانس معماری و 28 ساله هستم
   پرونده بسیجی با فعالیت قابل قبولی هم دارم
   اما پارسل رفتم گزینش سپاه و بهم گفتن چون فارغ التحصیل غیرانتفاعی هستی نمیشه استخدام بشی!!!
   میخواستم بدونم هیچ راهی نیس که ماها فارغ التحصیلان غیرانتفاعی استخدام بشیم!!!؟
   سپاسگزارم.
   • سلام
    خیلی بعید هست که ضوابطشون طی چند سال عوض بشه
    ولی باز موقعی که آگهی استخدام امسال منتشر شد ، دوباره بررسی کنید که آیا می تونید شرکت کنید یا نه
  • با سلام و دعا.
   فرزند ایثارگر هستم. 26سال دارم دانشجوی کارشناسی ارشد معماری هستم. معدل کارشناسی 18.23 شد و درحال حاضر پایان نامه مقطع ارشد را انجام میدهم و تا شهریور دفاع میکنم. خواستم بپرسم امسال بانوان رو هم در سپاه پاسداران استخدام میکنن؟ ممنون میشم پاسخ بدید
   • سلام

    در حال حاضر که شرایط امسال اعلام نشده ، هیچ چیزی مشخص نیست . بهتره که صبر کنید تا شرایط امسال اعلام بشه
  • سلام خسته نباشید.
   من 28 سالم مدرک دیپلم دارم خدمت سربازیم رفتم میخواستم بدونم میتونم کارمندی سپاه استخدام بشم و از کجا میتونم اقدام کنم. با تشکر
  • سلام………..معمولا استخدام سپاه چه زمانیه؟؟؟؟
   • سلام

    معمولا تابستان هر سال گزینش سپاه شروع میشه . البته ممکنه امسال زمان دیگه ای رو در نظر داشته باشن
    باید منتظر بود و دید کی این مورد انجام میشه و اطلاعیه رسمیش منتشر میشه
  • با سلام و خسته نباشید
   ابتدا از شما بابت این اطلاع رسانی صمیمانه تشکر میکنم ، چهار سوال از خدمت شما داشتم که فکر میکنم سوال خیلی ها هم باشه و ممنون میشم حتما جواب بدید ، منتظرم
   اول اینکه ، مطابق سالهای گذشته معمولا چه زمانی یا چه ماهی اطلاع رسانی و فراخوان عمومی میشه
   برای استخدام
   دوم اینکه ، استخدام به عنوان پاسدار افتخاری هست یا نه پاسدار رسمی سازمان سپاه
   سوم اینکه ، آیا واقعا با سن 36 یا 37 سال با مدرک لیسانس و سالم و داشتن شرایط و دو سال
   خدمت هم در سپاه باشه به عنوان پاسدار استخدام میشم
   چهارم ، گزینش ، امتحان کتبی داره یا فقط مصاحبه هست ، اگر امتحان کتبی داره آیا منابعی داره یا
   منابعی رو اعلام می کنن
   با تشکر
   • سلام آقای بهداد. معمولا تابستون هرسال، سپاه شروع میکنه به گزینش.
    پاسدار افتخاری نداریم! اگر گزینش بشید، 5 سال اول قراردادی هستش و بعدش استخدام رسمی میشید.
    برای لیسانس فکر نمیکنیم سن 36 سال رو پذیرش کنند. نهایتا 32 سال رو قبول میکنند. (باید صبر کنید اطلاعیه رسمی منتشر بشه)
    خیر. برای استخدامی سپاه، آزمون خاصی برگزار نمیشه. مصاحبه و گزینش های اعتقادی و تحقیقات محلی و … مطرح هستش.
    برای کسب نتیجه مطلوب در مصاحبه ها و گزنیش های ارگان های دولتی، میتونید از لینک زیر استفاده کنید :
    http://karyab.net/%D8%B3%D9%88%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D9%85%D8%B5%D8%A7%D8%AD%D8%A8%D9%87-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%AE%D8%AF%D8%A7%D9%85%DB%8C-%D8%A8%D8%A7-%D8%AC%D9%88%D8%A7%D8%A8/
  • سلام چه طور میتونم تو ازمون سپاه شرکت کنم؟
   • سلام
    آزمون امسال هنوز اعلام نشده
    باید صبر کنید
  • سلام زمان ونحوه گزینش نیرو کی اعلام میشود
  • سلام،من متولد۷۵هستم،وخیلی خیلی علاقه به نظام ومخصوصا سپاه دارم،من دیپلم فنی الکترونیک با معدل۱۶/۱۴دارم ومدرک فوق دیپلم با معدل ۱۵/۵۷،توروخداراهنمایی کنید که میتونم استخدام بشم یا نه،زمانه دقیق استخدامیشم بگید،تشکر یا علی
   • سلام .سهمیه فوق دیپلم خیلی در سپاه کم شده اگر میتونید برید لیسانس بگیرید چون الان لیسانس الکترونیک. مکانیک. مدیریت دولتی.حساب داری .کامپیوترو تربیت بدنی رو دارن میگیرن
  • سلام لطفا بگید زمان برگذاری ازمون مستقل 96 دانشگاه امام حسین چه زمانیه باتشکر
  • با سلام
   بنده فارغ التحصیل رشته ی شیمی فیزیک از دانشگاه شهید چمران هستم آیا امکان استخدام در سپاه ممکنه برام؟؟؟
  • سلام
   خسته نباشید

   لطفا بهمون بگید که با داشتن چه معدلی میتونیم توی سپاه استخدام بشیم؟؟؟
   سپاسگزارم
   • سلام
    فعلا شرایط جدیدی اعلام نشده
    صبر کنید تا شرایط جدید امسال مشخص بشه
  • سلام
   خسته نباشید
   لطفا بهمون بگید که با داشتن چه معدلی میتونیم توی سپاه استخدام بشیم؟؟؟
   سپاسگزارم
   • سلام

    شرایط جدید امسال اعلام نشده
    صبر کنید تا شرایط جدید امسال اعلام شود
  • با عرض سلام وخسته نباشید من دیپلم کامپیوتر هستم و 21سالمه میخواستم ببینم با این مدرک و این سن میشه استخدام شد در سپاه یا خیر
   من ساکن اهواز هستم اگر استخدامی داشت میشه ایمیل بزنید ممنون میشم
   با تشکر
  • با عرض سلام و خسته نباشی خدمت ادمین عزیز. میخواستم بدانم ایا کسی که مدرک دیپلم تجربی با معدل کل 14.28دارد و پیش دانشگاهی را نخوانده میتواند در ازمون سپاه شرکت کند.منتظرجواب.

   با تشکر
  • باسلام خسته نباشید من دیپلم انسانی دارم الان 18 سالمه میخام واسه سپاه ثبت نام کنم معدلمم 17.25هستش لطفا کمکم کنید هنوز به جایی مراجعه نکردم.
  • ایاافرادی که قبلا درسپاه پاسداران استخدام بوده اند وبه هردلیلی خریدخدمت شده اندمیتوانندبارفع مشگل دوباره به استخدام سپاه دربیایندفرقی هم نداردباعنوانهای مختلف مثل راننده سنگین پیمانی یاقراردادی
   • سلام
    شرایط جدید سال 1396 منتشر نشده است ، لطفا تا زمان انتشار آگهی استخدامی جدید صبر کنید و بنا به شرایط آن جواب سئوال خود را جویا شوید

    تشکر
  • سلام وقت بخیر…سال های قبل اطلاع ندارید که از حسابداری میگیرفته یا ن
  • با سلام و خسته نباشید من دیپلم حسابداری دارم کاردانش ایا سپاه هم از کاردانش و حسابداری نیرو میگیره یا ن ممنون میشم راهنماییم کنید..واگر نمیگیره میتونم تو اموزشگاه های معتبر برم مدرک کامپیوتر بگیرم لطفا راهنمایی کنید..یاعلی
   • سلام . زنده باشید
    شرایطی که هر سال اعلام میشه متفاوت از سالهای قبل هست . بهتره تا انتشار رسمی استخدامی امسال صبر کنید تا ببینید که آیا برای استخدامی امسال حائز شرایط هستید یا نه
    بهرحال باید منتظر بود و صبر کرد
    موفق باشید
  • آیا کسی که سنی مذهب هست میتواند در استخدامی سپاه شرکت کند و یا استخدام شود؟
  • باسلام ودعای خیر
   فریدون ازارومیه بالیسانس شیمی ومعدل13/48 ،سن 28ساله،کارت پایان خدمت ،فرزند ایثارگر ونوه شهید، میتونم بااین شرایط تواستخدامی سپاه شرکت کنم فقط زمان ثبت نام کی شروع میشه ممنون میشم جواب بدید
   • سلام آقای عیسی مداری. بله شریط ایده آلی دارید. صبر کنید تا اطلاعیه رسمی استخدامی سپاه منتشر بشه. ایمیل شما دریافت شد و بمحض انتشار اطلاعیه رسمی، شما را باخبر میکنیم. موفق باشید
   • آقای عیسی مداری ظاهرا” برای اهل سنت منع قانونی در جذب برای سپاه وجود دارد پس دلت را خوش نکن.
  • با سلام و خسته نباشید.بنده دنشجوی مقطع دکتری و عضو بسیج فعال دوست دارم دارم در سباه استخدام شوم ممنون میشم راهنمایی کنید.باتشکر
  • با سلام و خسته نباشید میخواستم بگم که من دیپلم گرافیک کاردانش هستم و الان 28 سالمه خدمت مقدس سربازیمم تو سپاه گذروندم خیلی عاشق نظام و بخصوص سپاه هستم رفتم گزینش سپاه کرمانشاه برای استخدامی گفتند که فقط دیپلم ریاضی و تجربی پذیرش داریم و شرایط سنیم داشت خواهشا راهنمایی کنید باید چیکار کنم.باتشکر
   • سلام آقای مهدی محمودی. معمولا مشاغل دولتی بخصوص نظامی، شرایط سنی سفت و سختی دارند. شما که عاشق استخدام شدن در سپاه پاسداران بودید، بهتر نبود از چند سال پیش اقدام میکردین؟
    اگر دارای مدرک لیسانس و یا فوق لیسانس هستید، فکر میکنم تا سن 32 سالگی بتونین توی سپاه استخدام بشید. اما برای دیپلم، با این سن نمیتونید استخدام بشید. شما بهتره یه رشته دانشگاهی که بهش علاقه دارید و آسون هم هست رو انتخاب کنید و سعی کنین 3 الی 4 ساله فارغ التحصیل بشین و بعدش برای گزینش سپاه اقدام کنین. موفق باشین
  • سلام من دیپلم انسانی +پیش دانشگاهی دارم با معدل 14/41ومتولد 74 هستم وسابقه بسیجی ام 4سال هست وبرگ اعزام به خدمتم برج 5 هست میتونم استخدام بشم من رفتم میگن نمیشه خواهشمندم کمکم کنید به هر دری میزنم میگن نه دیگه باید چه شرایطی داشته باشی که بگیرن از لحاظ ظاهری ام خوبم
   • سلام آقای احمد رهنما. به کدوم پادگان واحد گزینشی مراجعه کردید؟ در حال خاضر سپاه بصورت عمومی جذب نیرو ندارد. باید صبر کنین.
  • سلام کاردانی نرم افزارکامپیوتردارم سربازی هم رفتم ۱۸ماه متولدبهمن ۶۹هستم اثبت نام دارن سپاه یانه یکی جواب من وبده ممنون میشم
   • سلام آقای حرابی. صبر کنین اطلاعیهرسمی منتشر بشه بعدش اقدام کنید. ایشالا که گزینش میشید
  • سلام مدرک کاردانی فوریت پزشکی با کارت پایان خدمت دلرم سپاه جذب میکنه؟؟؟09370543719
  • سلام من مدرک کاردانی فوریت پزشکی دارم اهل زابل 22ماه هم خدمت کردم تو اورژانس به صورت امریه الان بیکارم ایا سپاه مارا هم جذب میکند اگر جذب میکند شرایطش چطوری هست بع عنوان بسیجی جذب میکند یا پاسداری؟؟ للطفا راهنمایی نمایید 09370543719
   • سلام آقای روح الله بهروج. بله ان شاالله که جذب میکنند. صبر کنید تا اطلاعیه رسمی استخدامی سپاه منتشر بشه تا شرایط تون رو دقیق تر بررسی کنیم.
  • سلام.بنده آخر شهریور 96 فارغ التحصیل میشم هنوز خدمت نرفتم میخواستم بدونم سپاه نیروی پیمانی 5 ساله میگیره مثل سالهای قبل ک جزء خدمتشون هم ب حساب بیاد؟ ممنون
  • الان سپاه از کاردانی جذب داره یا ن؟؟؟
  • سلام خدمت ادمین عزیز،من تمام شرایط رو دارا میباشم فقط زمان ثبت نام چه تاریخی میباشد؟،ممنون میشم راهنمایم کنید
   • سلام
    هنوز شرایط جدید امسال اعلام نشده و باید منتظر ماند و دید که شرایط امسال چطوری هست
  • با سلام
   اینجانب جلال عشوریان متولد 1363 از استان مازندران شهرستان تنکابن میباشم ،و از دوران تحصیلی از مدارس ابتدایی جزء بسیج دانش آموزی ومحله خویش بوده ام و هم اکنون جزءبسیحیان فعال و گردان نیز میباشم،و دوران مقدس سربازی ام را در سپاه تنکابن حوزه امام محمد باقر (ع) سلیمان آباد با سمت مسئول نیروی انسانی انجام وظیفه نموده ام،و از آنجایی کار در سپاه را یک امر مقدس میدانم مایلم در این ارگان مقدس صادقانه به رهبر دلسوزمان واین مردم خدمت کنم ،در ضمن من مسول مالی پاره وقت دهیاری های منطقه خود نیز میباشم.000000000
  • با سلام
   من فارق التحصیل رشته کشاورزی-زراعت در مقطع فوق لیسانس هستم.
   آیا امکان استخدام من هست؟
   با تشکر
  • سلام خسته نباشید ببخشید زمان ثبت نام کی
   میباشد
   • سلام آقای کامران اکرمی. ممنون. فعلا باید صبر کنید اطلاعیه رسمی از جانب سپاه پاسداران بدست مون برسه.
  • سلام ببخشید من میخوام استخدام سپاه بشم باید کجا برم .چکار کنم
   اگه لطف کنید کامل راهنمایی کنید ممنون میشم
  • به نام خدا.سلام میشه بگین سپاه رشته مهندسی مکانیک خودرو استخدام میکنه یا نه؟
  • با سلام
   من متولد 1363 از شهرستان تنکابن با مدرک لیسانس حسابداری بازرگانی میباشم واز دوران دبستان وارد بسیج دانش آموزی ومحله خویش شده ام وهم اکنون بسیجی فعال و عضو گردان عاشورا هم میباشم و از آنجایی که خدمت مقدس سربازی ام را در سپاه تنکابن حوزه امام محمد باقر (ع) گذراندم مشتاقم با جان دل در خدمت سپاه انجام وظیفه کنم لذا هم اکنون مسول مالی پاره وقت دهیاریهای منطقه خود میباشم ممنون می شوم برادر کوچکتان را راهنمایی کنید
   پیشاپیش از زحمات شما متشکرم
   جلال عشوریان
  • سلام؛ من 24سالمه لیسانس تربیت بدنی از دانشگاه شهید چمران اهواز دارم، کارت پایان خدمت هم دارم؛ میشه استخدام بشم؟
   • سلام.
    بله اگه بقیه شرایط رو داشته باشید ، چرا نمیشه
  • یاعلی
  • باسلام و عرض خسته نباشید.لطفا اگه امکان داره به سوال بنده پاسخ بدید چون واقعا ضروریه.بنده لیسانسمو بهمن ۹۵ گرفتم و دفترچه خدمتمو فرستادم و تاریخ اعزامم برج ششم افتاده و در سپاه ارومیه پذیرش شدم.سوالی که از محضر شریف دارم:
   ۱.استخدام سپاه کی شروع میشه و آیا میتونم با شرایطی که توضیح دادم در سپاه استخدام شوم؟
   ۲.افراد عینکی در معاینات پزشکی رد خواهند شد یا عینکی بودن مانعی برای گزینش در سپاه ندارد؟
   یک دنیا ممنون میشم اگر به سوالات حقیر پاسخ بدید.یاعلی
   • سلام

    1 – زمان استخدام مشخص نیست
    2 – قاعدتا اگه چشم ها خیلی ضعیف نباشن ، نباید منعی رو ایجاد کنه . مگه اینکه خیلی ضعیف باشه که اون دیگه بسته به نظر کارشناس های استخدام ، متغییر هست

    موفق باشید
    • یک دنیا ممنون.خداخیرتون بده
  • با عرض سلام و خدا قوت.میخواستم بدونم کسی ک معافیت کفالت رو داره میتونه ک استخدام سماه بشه.ممنونم
  • باسلام بامعدل13/48لیسانس شیمی کاربردی وکارت پایان خدمت وازخانواده ایثارگر وشهدا میشه توسپاه استخدام شد
  • با سلام کسی که دارای دیپلم است و پیش دانشگاهی را تمام کرده است می تواند در این استخدام شرکت کند
   • سلام. بله دوست عزیز. با مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی هم میتوانید در استخدامی سپاه شرکت کنید.
  • سلام من معدلم 12.87 هسته کامپیوتر رشته سخت افزار در مقطع کارشناسی خوندم با این معدل می تونم جذب بشم میگن معدل باید 14 باشه
  • باسلام فریدون ازارومیه 28ساله ازخانواده شاهدو لیسانس شیمی کاربردی وکارت پایان خدمت دارم میتونم توسپاه بصورت کارمنداستخدام شوم
  • سلام خدا قوت
   من 32ساله هستم تقریبا 10 سال سابقه بسیج دارم لطف خدا موفق شدم مدرک حوزوی بگیرم علاوه بر اینکه در حال تحصیل در دانشگاه در مقطع ارشد نیز هستم .می خواستم بدانم با این شرایط امکان استخدام در سپاه را دارم تشکر
  • سلام ببخشیدمن خیلی به سپاه علاقه دارم توروخداهرموقع استخدام شروع شدبه من هم اطلاع بدیدمن پدرم جانبازهست وببخشیدتازگی شنیده ام بامدرک معادل هم میشه استخدام سپاه شدچون توی قانون ومقرات ماده 205هم نوشته میخواستم ببینم چجوریه توروخداجواب بدیدمنتظرم تشکر
  • سلام خسته نباشین من مدرکم کاردانی فنی حرفه ای هست میتونم شرکت کنم لطفا جواب بدین
   • سلام خانم حسینی. برای مقاطع کمتر از لیسانس، به پایگاه بسیج محل خود مراجعه کنید
  • سلام وخسته نباشید لطفا اگه میشه بگید برگذاری ازمون سپاه چه تاریخیه.
   • سلام آقا محمد. تاریخ دقیق استخدامی سپاه هنوز رسما اعلام نشده
  • ایمیل هامون را کجا وارد کنیم که در زمان شروع استخدام مطلع شویم
  • چه جوری باید ثبت‌نام​کنیم
  • سلام علیکم من مدرک دیبلم انسانی تا سوم دبیرستان دارم دانشجو هستم فعلا مرخصی گرفتم به نظرتون می تونم برم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  • سلام.سپاه کسایی که مقطع تحصیلشون کارشناسی هست و انصراف دادن از دانشگاه تا کاردانی رو بگیرن ثبت نام نمی کنه..
  • با مدرک فوق دیپلم هم سپاه امتحان میگیره از متقاضی ها یا نه فقط گزینش هست؟؟؟؟
   • سلام اقای مسعود فلاحی نژاد. بله گزینش کافیه
  • سلام استخدام سپاه با مدرک تحصیلی زیر دیپلم میشه؟
   • سلام آقای قدرت الاه مردانی. خیر دوست عزیز. پیشنهاد میکنیم به پایگاه مقاومت بسیج منطقه خودتون مراجعه کنین
  • سلام.بنده فوق دیپلم مدیریت از دانشگاه آزاد دارم آیا میتونم ثبت نام کنم و اینکه با فوق دیپلم آزمون ورودی داره اگه داره چجوریه و ثبت نام کی هست؟؟
   لطفا جواب بدین
   • سلام آقای فلاحت نژاد. بله میتونید ثبت نام کنید. برای هر عنوان شغلی، آزمون ورودی مخصوص داره. ثبتنام سال 96 سپاه هنوز مشخص نیست. بمحض انتشار، توی سایت قرار میدیم. پیشنهاد میکنیم در سایت ثبت نام کنید و برای پیگیری و باخبر شدن از آخرین اطلاعیه های استخدامی، به انتهای سایت مراجعه کنید و ایمیل خودتون رو در قسمت “سرویس رایگان اطلاع رسانی های استخدامی” وارد کنید.
  • آزمون استخدام سپاه
   آزمون استخدام سپاه پاسداران
   آگهی استخدام سپاه 96
   استخدام 5 ساله سپاه
  • استخدام 5ساله سپاه
   استخدام 96 سپاه پاسداران
   استخدام ارتش بهتره یا سپاه
   استخدام ارتش و سپاه
  • استخدام ارتش یا سپاه
   استخدام به سپاه
   استخدام تکاور سپاه
   استخدام تکاوری سپاه
   استخدام تکاوری سپاه پاسداران
  • استخدام جدید سپاه 96
   استخدام جدید سپاه در سال 96
   استخدام جدید سپاه سال 96
   استخدام جدید سپاه پاسداران96
   استخدام حسابداری سپاه
  • استخدام در سپاه 1396
   استخدام در سپاه 96
   استخدام در سپاه از طریق بسیج
   استخدام در سپاه از طریق سربازی
   استخدام در سپاه حفاظت هواپیمایی
  • استخدام در سپاه شیراز
   استخدام در سپاه صابرین
   استخدام در سپاه صاحب الزمان استان اصفهان
   استخدام در سپاه صاحب الزمان اصفهان
   استخدام در سپاه عاشورا
  • استخدام در سپاه لرستان
   استخدام در سپاه ولی امر
   استخدام در سپاه چگونه است
   استخدام در سپاه گیلان
   استخدام در سپاه یزد
  • استخدام در عقیدتی سپاه
   استخدام راننده پایه یک سپاه پاسداران
   استخدام رسمی سپاه
   استخدام رسمی سپاه 96
   استخدام رسمی سپاه سال 96
   استخدام سپاه
  • استخدام سپاه 1396
   استخدام سپاه 96
   استخدام سپاه 96 خواهران
   استخدام سپاه 96 قم
  • استخدام سپاه 96
   استخدام سپاه آ.غ
   استخدام سپاه آذربایجان غربی
   استخدام سپاه اذربایجان شرقی
   استخدام سپاه اراک
  • استخدام سپاه اردبیل
   استخدام سپاه ارومیه
   استخدام سپاه از طریق بسیج
   استخدام سپاه استان آذربایجان غربی
   استخدام سپاه استان فارس
  • استخدام سپاه استان گلستان
   استخدام سپاه استان یزد
   استخدام سپاه اصفهان
   استخدام سپاه امنیت پرواز
   استخدام سپاه انصار
  • استخدام سپاه انصارالمهدی
   استخدام سپاه اهواز
   استخدام سپاه ایلام
   استخدام سپاه با دیپلم
   استخدام سپاه با مدرک دیپلم
  • استخدام سپاه با مدرک فوق دیپلم
   استخدام سپاه با مدرک فوق لیسانس
   استخدام سپاه با مدرک لیسانس
   استخدام سپاه بانوان
   استخدام سپاه بدر
  • استخدام سپاه برای جنگ با داعش
   استخدام سپاه برای خانم ها
   استخدام سپاه برای طلاب
   استخدام سپاه بندر عباس
   استخدام سپاه بندرعباس
  • استخدام سپاه بهمن 96
   استخدام سپاه بوکان
   استخدام سپاه تاکستان
   استخدام سپاه تبریز
   استخدام سپاه تبریز 96
  • استخدام سپاه تهران
   استخدام سپاه تهران 96
   استخدام سپاه تیر 96
   استخدام سپاه ثارالله
   استخدام سپاه ثارالله استان کرمان
  • استخدام سپاه ثارالله تهران
   استخدام سپاه ثارالله کرمان
   استخدام سپاه جدید
   استخدام سپاه جمهوری اسلامی
   استخدام سپاه جمهوری اسلامی ایران
  • استخدام سپاه جنگال
   استخدام سپاه حضرت عباس استان اردبیل
   استخدام سپاه حفاظت
   استخدام سپاه حفاظت انصارالمهدی
   استخدام سپاه حفاظت فرودگاه
  • استخدام سپاه حفاظت هواپیمایی
   استخدام سپاه حفاظت ولی امر
   استخدام سپاه حفاظت پرواز
   استخدام سپاه خاتم
   استخدام سپاه خاتم الانبیا
  • استخدام سپاه خاتم الانبیا 96
   استخدام سپاه خاتم انبیا
   استخدام سپاه خراسان رضوی
   استخدام سپاه خواهران
   استخدام سپاه خواهران 96
  • استخدام سپاه خوزستان
   استخدام سپاه خوزستان 96
   استخدام سپاه خوی
   استخدام سپاه دانشگاه امام حسین
   استخدام سپاه در 96
  • استخدام سپاه در اصفهان
   استخدام سپاه در تبریز
   استخدام سپاه در سال 1396
   استخدام سپاه در سال 96
   استخدام سپاه در سال 96
  • استخدام سپاه در سال 96
   استخدام سپاه در مقطع لیسانس
   استخدام سپاه درجه داری
   استخدام سپاه دیپلم
  • استخدام سپاه راننده
   استخدام سپاه رشته عمران
   استخدام سپاه زمان
   استخدام سپاه زن
   استخدام سپاه زن 96
  • استخدام سپاه زنان
   استخدام سپاه زنجان
   استخدام سپاه زنجان 96
   استخدام سپاه زنجان96
   استخدام سپاه زیر دیپلم
  • استخدام سپاه سال 1396
   استخدام سپاه سال ۹۶
   استخدام سپاه ۹۶
   استخدامی سپاه ۹۶
  • استخدامی سپاه سال ۹۶
   استخدام سپاه سایبری
   استخدام سپاه سد
   استخدام سپاه سلماس
  • استخدام سپاه سلمان
   استخدام سپاه سیدالشهدا
   استخدام سپاه شرایط
   استخدام سپاه شهریور 96
   استخدام سپاه شیراز
  • استخدام سپاه شیراز 96
   استخدام سپاه صابرین
   استخدام سپاه صابرین
   استخدام سپاه صاحب الزمان اصفهان
   استخدام سپاه صاحب زمان
   استخدام سپاه صاحب زمان اصفهان
  • استخدام سپاه طلاب
   استخدام سپاه عاشورا
   استخدام سپاه عاشورا آذربایجان شرقی
   استخدام سپاه عاشورا تبریز
   استخدام سپاه عسلویه
  • استخدام سپاه عمران
   استخدام سپاه فارس
   استخدام سپاه فارس 96
   استخدام سپاه فاوا
   استخدام سپاه فجر
  • استخدام سپاه فجر فارس
   استخدام سپاه فرودگاه
   استخدام سپاه فرودگاه مشهد
   استخدام سپاه فوق دیپلم
   استخدام سپاه قدس
  • استخدام سپاه قدس 96
   استخدام سپاه قدس 96
   استخدام سپاه قدس 96
   استخدام سپاه قدس ایران
   استخدام سپاه قدس گیلان
  • استخدام سپاه قرارگاه خاتم الانبیا
   استخدام سپاه قزوین
   استخدام سپاه قم 96
   استخدام سپاه قم 96
   استخدام سپاه لامرد
  • استخدام سپاه لرستان
   استخدام سپاه لیسانس
   استخدام سپاه مازندران 96
   استخدام سپاه ماهشهر
   استخدام سپاه محمد رسول
  • استخدام سپاه محمد رسول الله
   استخدام سپاه محمد رسول الله تهران
   استخدام سپاه مرداد 96
   استخدام سپاه مشهد
   استخدام سپاه مشهد 96
  • استخدام سپاه ملارد
   استخدام سپاه میاندواب
   استخدام سپاه نیروی دریایی
   استخدام سپاه نیرو دریایی
   استخدام سپاه نیرو زمینی
  • استخدام سپاه نیرو هوایی
   استخدام سپاه نیروی انسانی
   استخدام سپاه نیروی دریای
   استخدام سپاه نیروی دریایی
   استخدام سپاه نیروی زمینی
  • استخدام سپاه نیروی هوایی
   استخدام سپاه نیشابور
   استخدام سپاه هوا و فضا
   استخدام سپاه و نیروی انتظامی
   استخدام سپاه ورامین
  • استخدام سپاه ولی امر
   استخدام سپاه ولی امر
   استخدام سپاه پ
   استخدام سپاه پاسداران
   استخدام سپاه پاسداران 96
  • استخدام سپاه پاسداران 96
   استخدام سپاه پاسداران 96
   استخدام سپاه پاسداران آذربایجان شرقی
   استخدام سپاه پاسداران آذربایجان غربی
  • استخدام سپاه پاسداران استان یزد
   استخدام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی
   استخدام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران
   استخدام سپاه پاسداران با مدرک لیسانس
   استخدام سپاه پاسداران جمهوری اسلامی ایران
  • استخدام سپاه پاسداران در سال 1396
   استخدام سپاه پاسداران در سال 1396
   استخدام سپاه پاسداران در سال 96
   استخدام سپاه پاسداران زنجان
   استخدام سپاه پاسداران سال 1396
  • استخدام سپاه پاسداران سال 96
   استخدام سپاه پاسداران سال 96
   استخدام سپاه پاسداران شیراز
   استخدام سپاه پاسداران لرستان
   استخدام سپاه پاسدارن
  • استخدام سپاه چابهار
   استخدام سپاه چالدران
   استخدام سپاه چالوس
   استخدام سپاه چهارمحال و بختیاری
   استخدام سپاه چگونه است
  • استخدام سپاه کاردانی
   استخدام سپاه کارشناسی
   استخدام سپاه کارمندی
   استخدام سپاه کرج
   استخدام سپاه کرمان
  • استخدام سپاه کرمانشاه
   استخدام سپاه کرمانشاه 96
   استخدام سپاه کرمانشاه سال 96
   استخدام سپاه کشور
   استخدام سپاه گناباد
  • استخدام سپاه گیلان
   استخدام سپاه گیلان 96
   استخدام سپاه یا نیروی انتظامی
   استخدام سپاه یاسوج
   استخدام سپاه یزد
  • استخدام سپاه+مهندس عمران
   استخدام فوق لیسانس سپاه
   استخدام نیروی دریایی سپاه 1396
   استخدام نیروی دریایی سپاه چابهار
   استخدام و گزینش سپاه
   • سلام.من آخر شهریور96 فارغ التحصیل کارشناسی میشم.هنوز خدمت سربازی نرفتم.میخواستم بدونم سپاه مثل سالهای قبل نیروی 5ساله پیمانی میگیره ک جزء خدمتشون هم ب حساب بیاد؟ممنون
    • سلام آقای محمد راد. صبر کنید اطلاعیه رسمی سپاه منتشر بشه. اون روز کامل و دقیقا جواب سوال شما هم مشخص میشه. اما این رو بدونین که نیروهای پیمانی که در سپاه گزینش میشن، اگه مشمول خدمت باشن، در صورت استخدامی سپاه، سربازی هم حساب میشه براشون. موفق باشین
  • استخدام و گزینش سپاه پاسداران
   استخدام وزارت سپاه
   استخدام پایه یک سپاه
   استخدام پدافند غیرعامل سپاه
   استخدام کادر ثابت سپاه
  • استخدام کارمند سپاه
   استخدام گزینش سپاه
   استخدام ی سپاه
   استخدام یگان ویژه سپاه
   اگهی استخدام سپاه شیراز
  • تاریخ آزمون استخدام سپاه
   ثبت نام استخدام سپاه
   ثبت نام استخدام سپاه 96
   ثبت نام استخدام سپاه سال96
  • ثبت نام استخدام سپاه پاسداران
   ثبت نام استخدام سپاه پاسداران سال 96
   حداکثر سن استخدام سپاه
   دفتر گزینش و استخدام سپاه
   زمان آزمون استخدام سپاه
  • سن استخدام در سپاه
   سن استخدام در سپاه پاسداران
   سن استخدام سپاه
   سوالات استخدام گزینش سپاه
   شرا ط استخدام در سپاه
  • شرا ط استخدام سپاه
   شرا ط استخدام سپاه پاسداران
   شرایط استخدام در سپاه صابرین
   شرایط استخدام رسمی سپاه
   شرایط استخدام سپاه آذربایجان غربی
  • شرایط استخدام سپاه صابرین
   شرایط استخدام سپاه ولی امر
   طریقه استخدام سپاه
   طریقه ی استخدام در سپاه
   نحوه ی استخدام در سپاه
  • نحوه ی استخدام در سپاه
   نحوه ی استخدام در سپاه پاسداران
   نحوه ی استخدام سپاه
   نحوه ی استخدام سپاه قدس
  • چگونه استخدام سپاه شویم
   چگونگی استخدام سپاه
   چگونگی استخدام سپاه پاسداران
   گزینش و استخدام سپاه
   گزینش و استخدام سپاه پاسداران
  • سلام ، وقت بخیر
   بنده معافیت پزشکی دارم ولی این معافیت برای تقریبا 10 سال پیش هست ، ولی الان همه جوره سلامت هستم ، میتونم برای سپاه ثبتنام کنم؟
   و این که خبر زمان ثپتنام و از کجا میتونیم خبردار بشیم؟
   • سلام . وقت شما هم بخیر و شادی .
    متاسفانه معافیت پزشکی جزء مواردی هست که راه استخدام ها رو به شکل خیلی سختی میبنده . ولی باز بررسی کنید شاید شد
  • باسلام
   میخواستم بدونم معمولا آگاهی استخدام در چه تاریخی اعلام میشود
   • سلام آقای فلاح. بمحض اینکه اطلاعیه رسمی سپاه منتشر بشه، سریعا اعلام میکنیم
  • با سلام من کارشناسی ارشد مکانیک دارم با چند سال سابقه کار در شرکت های خصوصی خیلی دوس دارم برای قرارگاه های سپاه مانند خاتم کارکنم یا استخدام شوم ولی نمیدونم چطور اقدام کنم
   • سلام آقای صفوی. باید صبر کنید اطلاعیه جدید قرارگاه خاتم الانبیا منتشر بشه. و یا اینکه میتونید حضورا به دفتر گزینش و استخدام سپاه پاسداران در شهر تهران مراجعه کنید
  • استخدام راننده پایه یک در سپاه
  • باسلام و تبریک سال نو
   بنده متولد فروردین 59 بامدرک تحصیلی دیپلم تجربی شاغل در شرکتهای خصوصی باعنوان کارشناس فروش هستم بنظر شما چقدر احتمال قبولی وپذیرش اینجانب وجود داردباتوجه به اینکه بقیه شرایط اعلام شده را دارم
  • باسلام .من معافیت دارم(سه برادری)تحصیلات کاردانی/وضعیت جسمانی سالم/برای استخدام باید چکارکنم به حوزه سپاه مراجعه کنم لطفا راهنمایی کنید؟ باتشکر.
   • برای بحث معافیت سه برادری هیچ مشکلی نیست دوست عزیز . شما با خیال آسوده می تونید به سایر موارد دقت نظر داشته باشید
  • با عرض سلام
   من معافیت پزشکی دارم که علت آن دیابت میباشد.
   آیا من هم میتوانم در این آزمون شرکت کنم.
   با سپاس
  • با عرض سلام
   درصورت دانشجو بودن هم امکان استخدامی در سپاه وجود دارد؟
   • سلام آقای میلاد رفیق ایرانی. خیر دوست گرامی. دانشجوها امکان استخدام در سپاه پاسداران رو ندارند متاسفانه.
  نمونه سوالات استخدامی

  • دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی سپاه

   مجموعه نمونه سوالات آزمون استخدامی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که توسط کارشناسان سایت استخدام جهت افزایش سطح آمادگی داوطلبین شرکت در آزمون ها و مصاحبه های استخدامی این نهاد مهم تهیه و جهت دانلود و مطالعه قرار داده شده است. پکیج سوالات عقیدتی سیاسی سپاه ، در چندین فصل به صورت منسجم تهیه و تنظیم شده است که در هر فصل ، نخست جهت آموزش و یادآوری مفاهیم لازم مطالب آموزشی بصورت توضیح مختصر و مفید بیان شده و به دنبال آن جهت محک زدن اطلاعات فراگیری شده در هر فصل مهمترین و متداول ترین سوالاتی که پیرامون مطالب آموزش داده شده گردآوری شده است

   دانلود نمونه سوال استخدامی سپاه

  بازارکار

  استخدام

  استخدام فوق لیسانس شیمی | آگهی های روز + بازارکار

  استخدام فوق لیسانس شیمی و بررسی بازارکار استخدام فوق لیسانس شیمی در صنایع مختلف مانند صنایع شیمیایی، غذایی (مانند روغن، قند و کنسروسازی ) ، نساجی، دارویی (برای تولید آنزیم‌ها....

  کار در ترکیه – سایت کاریابی در ترکیه + راهنمای استخدامی در ترکیه

  کار در ترکیه – سایت کاریابی در ترکیه + راهنمای استخدامی در ترکیه

  کار در ترکیه کاریابی بین المللی ترکیه : اگر شما نیز از علاقه مندان به کار در ترکیه و یا استخدام در ترکیه و جستجوی شغل مورد علاقه خود در کشور....

  نمونه سوالات استخدامی | دانلود رایگان نمونه سوالات آزمون استخدامی

  نمونه سوالات استخدامی | دانلود رایگان نمونه سوالات آزمون استخدامی

  نمونه سوالات استخدامی با دانلود رایگان نمونه سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش – بانک مسکن – دستگاه های اجرایی کشور – ارتش – وزارت نیرو – تامین اجتماعی –....

  استخدام نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران – خرداد 1396

  استخدام نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران – خرداد 1396

    نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود از بین جوانان مومن ، متعهد و کار آمد(مرد) بصورت پیمانی ۵ ساله انتظامی در مقطع(....

  telegram karyab