ورود کاربران
بدانیم که : تنها شکافی که بین ما و رویایمان قرار دارد ، با کمی اراده به عمل و کمی اعتقاد راسخ پر می شود
برای عقب نموندن از آخرین استخدامی ها اینجا کلیک کن و سریع عضو شو :)
استخدام سپاه 97 – زمان ثبت نام گزینش استخدامی سپاه پاسداران سال 97

استخدام سپاه 97 – زمان ثبت نام گزینش استخدامی سپاه پاسداران سال 97

وضعیت آگهی: غیر فعال
تاریخ انتشار: 1396/11/08
تعداد دیدگاه: 599 دیدگاه
مهلت تماس این آگهی به پایان رسیده است.

استخدام سپاه

در اینجا برای آن دسته از عزیزان و متقاضیانی که تمایل به شرکت در آزمون استخدامی سپاه را دارند شرایط لازم برای استخدام سپاه تشریح می شود. اطلاعات لازم در مورد استخدامی سپاه سال 97 برای افراد واجد شرایط و متقاضیان محترم، پس از انتشار و اعلام خبر مبنی بر استخدامی سپاه 97 توسط سپاه پاسداران، از طریق روزنامه های معتبر و جراید رسمی کشور در سال 97، ازز طریق سامانه مربوط به استخدام سپاه پاسداران نیز به اطلاع متقاضیان عزیز خواهد رسید. شرایط استخدام سپاه 97 در این مطلب توسط کارشناسان سایت استخدام کاریاب برای متقاضیان عزیز تشریح داده شده است.

زمان ثبت نام گزینش استخدامی سپاه :

کارجویان دیپلمه ولایت مدار و علاقه مند به سپاه پاسداران جمهوری اسلامی ایران توجه داشته باشند که عمده استخدامی های سپاه پاسداران، اغلب از طریق کنکور سراسری و پذیرش دانشجو در رشته های مختلف دانشگاه امام صادق (ع)، دانشگاه امام حسین (ع) و دیگر دانشگاه های مربوط به سپاه انجام می گردد. لذا به کارجویانی که علاقه مند به استخدام در سپاه هستند اکیدا توصیه میکنیم که هر سال هنگام موعد ثبت نام آزمون کنکور سراسری، دفترچه کنکور را تهیه کنند و پس از مطالعه شرایط عمومی و اختصاصی دانشگاه های سپاه (مخصوصا شرایط سنی) نسبت به ثبت نام در آزمون کنکور سراسری مباردت ورزند و پس از قبولی، رشته های داتشگاهی دانشگاه های سپاه پاسداران را در فرم انتخاب رشته خود انتخاب کنند. کارجویان لیسانسه، ارشد و دکتری نیز توجه داشته باشند که اطلاعیه های جذب نیروی تحصیلکرده به ندرت در سپاه پاسداران منتشر میشود و چنانچه فراخوان جذب نیرو توسط این ارگان رسما اعلام شود، ما در همین صفحه آن را سریعا منتشر میکنیم. زیرا سپاه پاسداران سعی دارد نیروهای زبده خود را از طریق فارغ التحصیلان تربیت شده در دانشگاه های امام حسین، امام صادق و دیگر دانشگاه های سپاه تامین نماید.

پوشش خبرهای استخدامی کلیه ارگان های دولتی و خصوصی کشور در صفحه اخبار استخدامی لحظه به لحظه

دانلود جزوه امادگی در مصاحبه های استخدامی سپاه :

استخدام سپاه

ویدئوی محصول جزوه آمادگی در مصاحبه های استخدامی سپاه پاسداران :

 

قابل توجه کارجویان علاقه مند به استخدام در بانک ها : روی لینک استخدام بانک ها و موسسات مالی کلیک کنید


استخدام در قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء

 

استخدام سپاه پاسداران

قرارگاه پدافند هواهیی خاتم النبیا  جهت تامین کادر هیئت علمی دانشگاه خانم از دارندگان مدرک دکترا در رشته های  اعلامی زیر به صورت کارمند پیمانی ( ماده سی و هشت ) داوطلب آقا استخدام می نماید.

برای دانلود سوالات آزمون و مصاحبه های عقیدتی سیاسی استخدامی سپاه اینجا کلیک کنید

ردیفمدرکرشته/گرایشتعدادجنسیت
۱دکتریریاضی(محض)۱مرد
۲دکتریبرق (قدرت)۱مرد
۳دکترینرم افزار۲مرد
۴دکتریبرق(کنترل)۱مرد

الف) شرایط استخدام در قرارگاه خاتم :

شرایط عمومی استخدامی :

۱-تابعیت جمهوری اسلامی ایران
۲- متدین به دین مبین اسلام و اعتقاد و التزام به ولایت فقیه و احکام اسلامی
۳- نداشتن سوء پیشینه کیفری،سیاسی و اخلاقی
۴- عدم سابقه اعتیاد به مواد مخدر و محرومیت از خدمات دولتی
۵- داشتن سلامت روانی و جسمانی برابر گواهی اداره بهداشت و درمان(حداقل قد۱۶۰ سانتیمتر)
۶- موفقیت در آزمایش های ورودی برابر مقررات استخدامی
۷- داشتن مدرک‌ فارغ‌التحصیلی معتبر در رشته‌های مورد نیاز
۸- نداشتن تعهد خدمت به سازمان‌های دولتی و غیردولتی به صورت رسمی، آزمایشی و یا پیمانی.

شرایط اختصاصی استخدامی  : 

– حداکثر سن ۴۰ سال تمام (متولدین ۵۶/۱۱/۱ به بعد) می باشد.تبصره: داوطلبانی که خدمت دوره ضرورت را انجام داده اند طول مدت دوره به حداکثر سن آنان اضافه خواهد شد.
– استخدام مشمولین وظیفه عمومی مستلزم ارایه مدرکی دال بر رسیدگی به وضع مشمولیت آنان از اداره وظیفه عمومی می‌باشد. (استخدام مشمولین غایب و دارندگان کارت معافیت پزشکی ممنوع است).
– فرزندان معظم شهدا، جانبازان و آزادگان از کار افتاده کلی با ارائه مدرک معتبراز شرط سن و معدل معاف می باشند.
– فرزندان کارکنان نیرو های مسلح جمهوری اسلامی ایران از امتیاز های مصوب برخوردار می شوند.
ب) امتیازها:
– داوطلبان در صورت تغییر وضعیت به هیئت علمی وزارتیتابع قوانین و مقررات وزارت علوم و فناوری از نظر حقوق و مزایا خواهند بود.
– داوطلبان در طول مدت خدمت پیمانی از حقوق و مزایا و امتیازات برابر قوانین و مقررات ارتش جمهوری اسلامی ایران همانند بیمه خدمات درمانی برای خود عائله تحت تکفل (تنها همسر و فرزند مستخدم)،کارت اعتباری خدمات حکمت کارت ،بیمه عمر و سایر خدمات رفاهی برابر مقررات و ضوابط موجود بهره مند می‌گردند.

ج) نحوه جذب و استخدام در قرارگاه خاتم چگونه است ؟ 

– پس از ثبت نام داوطلبان صلاحیت عمومی آنان در هیئت اجرایی جذب ارتش جمهوری اسلامی ایران بررسی می گردد.
– داوطلبان حائز شرایط حداقل ۲ ترم تحصیلی به صورت مدرس داخلی در دانشگاه خاتم الأنبیاء (ص) بکارگیری شده تا فرصت فعالیت های آموزشی و پژوهشی برای آنان فراهم گردد.
– پس از کسب شرایط صلاحیت علمی (حداکثر ۲ سال)توسط داوطلبان بررسی صلاحیت علمی داوطلبان بر اساس مدارک و مستندات ارائه شده در هیئت اجرایی  جذب انجام و در صورت تایید و کسب امتیازات لازم ،سوابق جهت  صدور حکم هیئت علمی رسمی آزمایشی به وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری ارسال می‌گردد.
– در صورت صدور مجوز رسمی آزمایشی توسط وزارت پیش گفته ، حکم تغییر وضعیت از پیمانی به رسمی آزمایشی در ارتش نیز صادر و از آن تاریخ به بعد حقوق و مزایای عضو هیئت علمی وزارتی بهره مند می گردد.
– در صورت عدم احراز شرایط عضویت هیئت علمی سازمان مجاز است به خدمت پیمانی داوطلبان خاتمه دهد.
– برای داوطلبان دوره کوتاه مدت کارمندی(آشنایی با ارتش)پیش بینی و اجرا خواهد شد.
– متقاضیان استخدام که قبلا دارای سابقه خدمت پیمانی در نیروهای مسلح بوده‌اند ، واجد شرایط استخدام مجدد به صورت پیمانی نمی‌باشند.

د) مدارک مورد نیاز برای ثبت نام:

۱- دو قطعه عکس ۴×۳
۲-روگرفت کارت ملی و شنا سنامه از تمام صفحات
۳-روگرفت کا رت پایان خدمت و یا گواهی اشتغال به خدمت یا کارت  معافیت دائم غیر پزشکی و یا برگه اعزام به خدمت.
تبصره: فارغ التحصیلان نیمه اول سال جاری به علت برخورداری از معافیت تحصیلی،از ارائه مدرک یاد شده معاف می باشند.
۴- روگرفت مدرک تحصیلی .
۵- خانواده درجه یک شهدا،جانبازان،آزادگان،فرزندان نظامی و بسیجیان فعال ، روگرفت مدرک معتبراز سازمان مربوطه  را جهت برخورداری از امتیازات  مصوب ارسال نمایند.
۶-دارندگان مدارک تحصیلی که مشمول طرح نیروی انسانی می باشند ، باید گواهی اتمام طرح خود و یا معافیت ازآن راهنگام ثبت ‍‍‍‌نام ارائه نمایند.

ه) نحوه ثبت نام:

۱- مهلت ثبت نام برای داوطلبان از ۹۶/۱۱/۱ الی ۹۶/۱۲/۱ بوده و داوطلبان می توانند مدارک خود را به همراه تلفن تماس، از طریق پست به نشانی: تهران –  بزرگراه بسیج – خیابان شهید رحیمی – جنب سازمان بسیج مستضعفین – دانشگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء(ص)-مدیریت نیروی انسانی
کد پستی ۱۳۵۱۳-۱۷۸۱۸
ارسال نمایند.

نکته مهم  : به مدارکی که پس از تاریخ تعیین شده واصل  شده باشد ترتیب اثر داده نخواهد شد.

 


اگر نگران مردود شدن در مصاحبه های گزینش سپاه هستید، ویدئوی زیر را ببینید :

برای دانلود سوالات آزمون و مصاحبه های عقیدتی سیاسی استخدامی سپاه اینجا کلیک کنید

در مصاحبه های استخدامی سپاه چگونه موفق شوم؟

برای استخدام شدن در سپاه لازم است که معلومات زیادی در مسائل دینی، عقیدتی و سیاسی داشته باشید و علت مردود شدن اکثر متقاضیان استخدام در سپاه، همین مسئله است. شما با دانلود نمونه سوالات مصاحبه ها و آزمونهای سپاه میتوانید با آمادگی و اعتماد بنفس کامل در مصاحبه های گزینشی سپاه شرکت کنید. مفتخر هستیم کامل ترین و به روزترین مرجع نمونه سوالات سپاه را تقدیم شما میکنیم چرا که سایت کاریاب بعنوان اولین سایت کاریابی کشور، تمام تجربیات و تخصص خود را برای گردآوری این نمونه سوالات بکار گرفته است تا شما عزیزان با خیالی آسوده در گزینش های سپاه پاسداران شرکت کنید. آرزوی سایت کاریاب، استخدام شدن شما میباشد.

همچنین میتوانید کلیه ابهامات ، سوالات و مشکلات خود را در رابطه با این آگهی استخدامی، با ما مطرح کنید. کافیست به بخش “دیدگاه کاربران” در انتهای مطلب مراجعه کرده و نظرات خود را با ما در میان بگذارید تا در اسرع وقت پاسخ داده شود.


اطلاعیه های ثبت نام استخدام در سپاه

استخدام سپاه 97

در اینجا برای آن دسته از عزیزان و متقاضیانی که تمایل به شرکت در آزمون استخدامی سپاه را دارند شرایط لازم برای استخدامی سپاه تشریح می شود. اطلاعات لازم در مورد استخدامی سپاه سال 96 برای افراد واجد شرایط و متقاضیان محترم، پس از انتشار و اعلام خبر مبنی بر استخدامی سپاه 96 توسط سپاه پاسداران، از طریق روزنامه های معتبر و جراید رسمی کشور در سال 96، از طریق سامانه کاریاب به اطلاع متقاضیان عزیز خواهد رسید.

 

استخدام سپاه سال 97

برای شرکت در استخدام سپاه سال 97 در ابتدا لازم است تا متقاضیان ابتدا شرایط استخدام سپاه را به صورت کامل مطالعه نمایند و در صورت دارا بودن شرایط لازم برای شرکت در آزمون استخدامی سپاه، نسبت به ثبت نام استخدام سپاه سال 97 اقدام نمایند و به سایت مورد نظر برای استخدامی سپاه پاسداران مراجعه نمایند تا مراحل و کارهای لازم را برای شرکت در استخدام سپاه پاسدارن در سال 97 انجام دهند.

 

برای دانلود سوالات آزمون و مصاحبه های عقیدتی سیاسی استخدامی سپاه اینجا کلیک کنید

استخدام سپاه

استخدام سپاه در سال 97

شرایط استخدام سپاه 97

یکی از مهم ترین رسالت سپاه پاسداران نگهبانی آن از انقلاب اسلامی است و برای استخدام سپاه پایبندی به این رسالت امری مهم است. در این راستا سپاه پاسداران سعی در برگزاری آزمون استخدام سپاه 97 دارد تا نیروهای متعهد انسانی را استخدام نماید. تعداد زیادی از افراد متقاضی شرکت در استخدام سپاه 97 هستندکه لازم است از شرایط لازم استخدام شدن در سپاه آگاهی داشته باشید. داوطلبانی که متقاضی شرکت در استخدام سپاه سال 97 هستند لازم است تا شرایط لازم برای شرکت در استخدامی سپاه 97 را داشته باشند. در ادامه ملزومات استخدام سپاه پاسداران را بررسی می کنیم :

‌الف – اولین شرط مهم برای استخدام سپاه در سال 97 ، اعتقاد به دین اسلام، انقلاب اسلامی ایران و همچنین اعتقاد و احترام به نظام جمهوری اسلامی ایران است. بنابراین می توان گفت فرد متقاضی لازم است ایرانی باشد تا بتواند در استخدام سپاه پاسداران سال 97 شرکت نماید..

ب – اعتقاد به ولایت فقیه شرط مهم دیگر برای استخدام سپاه در سال 97 می باشد. متقاضی باید با ایمان باشد و روحیه ایثار و جهاد در راه وطن را دارا باشد.

‌ج – متقاضی شرکت در آزمون استخدام سپاه سال 97 لازم است در هیچ حزب و گروه سیاسی فعالیت نداشته باشد.

‌د – از شرایط استخدام سپاه سال 97 عدم اعتیاد متقاضیان به مواد مخدر و نداشتن محکومیت نسبت به استخدام های دولتی می باشد. فردی که در دام اعتیاد گرفتار است نمی تواند وظایف خود را به خوبی انجام دهد و برای استخدام سپاه مناسب نیست.

‌ز – متقاضیان استخدام سپاه پاسداران 97 باید شرایط تحصیلی لازم و تخصص لازم را داشته باشند.

ر – با توجه به خدمت افراد، لازم است تا متقاضیان شرکت در استخدام سپاه 97، سلامت و توانایی روانی و جسمی لازم را دارا باشند.

ژ – شرایط سنی لازم برای شرکت در آزمون استخدامی سپاه سال 97 ، دارا بودن حداقل 16 سال و همچنین دارا بودن حداکثر 40 سال می باشد.

ی – همچنین نداشتن سوء سابقه برای استخدام سپاه پاسداران 97 لازم و ضروری می باشد.

قابل توجه دنبال کنندگان خبرهای استخدامی :


‌نکات مهم که لازم است برای استخدام سپاه رعایت شود

هیات گزینش استخدام سپاه ترکیبی از فرمانده کل سپاه، همچنین نماینده ولی فقیه مربوط به سپاه، همچنین می توان گفت مسئول حفاظت اطلاعات می باشد که این افراد وظیفه دارند تا متقاضیانی که در آزمون استخدامی سپاه سال 96 شرکت داشته و توانسته اند پذیرش شوند را گزینش نمایند. هیات مرکزی گزینش در سپاه، تعین می کند که چه کسانی مسئولیت گزینش افراد پذیرش شده در آزمون استخدام سپاه را بر عهده داشته باشند.


‌اطلاعیه 15 تیر ماه 96

اصلاح شرایط استخدام سپاه توسط مجلس

در جلسه ای که در روز یکشنبه برگزار گردید، تعداد 230 نماینده در مجلس حضور داشتند و در این جلسه تصمیم گرفته شد تا شرایط استخدام سپاه پاسداران برای جلب رضایت شورای نگهبان با اضافه کردن یک تبصره به ماده 190، برای افراد و متقاضیانی که تمایل به شرکت در آزمون استخدامی سپاه دارند، اصلاح گردد. این اصلاحیه دارای 159 رای موافق بود، که در این بین مخالفت 6 رای را همراه داشت و از بین آرا  می توان به 10 رای ممتنع نیز اشاره نمود. آیین نامه اجرایی این ماده توسط وزارت دفاع و با هماهنگی با سایر ارگان های لازم، بایستی در طی سه ماه تهیه شود و به تصویب برسد تا در دفعات بعدی استخدام سپاه سال 97 در نظر گرفته شود.

برای دانلود سوالات آزمون و مصاحبه های عقیدتی سیاسی استخدامی سپاه اینجا کلیک کنید

 

معرفی سپاه و تاریخچه آن

استخدامی سپاه

در سال 1357 و اولین روزهای پیروزی با شکوه انقلاب اسلامی ایران بود که سازمانی نظامی و مقدس با نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به فرمان امام خمینی (ره) ایجاد گردید. در اردیبهشت سال 1358 بود که امام (ره) با ارسال فرمانی به شورای انقلاب اسلامی تاسیس این سازمان نظامی بزرگ را اعلام نمودند. گام مهم و اساسی دیگری که در جهت رسمیت و سازماندهی این نهاد عظیم برداشته شد، برپایی شورایی برای فرماندهی سپاه پاسداران بود.

سپاه پاسداران، یک نهاد نظامی و بازویی مسلح برای نگهبانی از نظام جمهوری اسلامی ایران و امنیت این کشور است. نقش سپاه پاسداران، پاسداری و حفاظت از انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن است. این نهاد با سایر نهاد ها و نیروهای مسلح دیگر در ارتباط است و به صورت برادرانه با هم همکاری دارند. قانون کشور، حدود وظایف و مسئولیت هایی که این نهاد با  مسئولیت ها و قلمرو سایر نیروهای مسلح دیگر دارد را تعیین می کند.

در سال 1386 نوآوری هایی جدیدی در نهاد نظامی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران رخ داد. از جمله می توان به تشکیل سازمان بسیج مستضعفین، تشکیل تعدادی سپاه استانی و سازمان حفاظت اطلاعات سپاه اشاره نمود.انتخاب علی جعفری به عنوان فرمانده کل سپاه، باعث رخداد این دستاوردها بود. برای دست یابی به دستاوردهای جدید و موفقیت های بیشتر در این نهاد نظامی به کارگیری نیروهای جدید انسانی لازم و ضروری است به همین دلیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران در نظر دارد در طی برگزاری استخدام سپاه افراد دارای شرایط لازم را استخدام نماید.

تاریخچه سپاه پاسداران

گارد ملی نام نهادی نظامی و مسلح بود که در نخستین روزها پس از پیروزی انقلاب اسلامی، حسن لاهوتی، حکمی را برای تشکیل آن از امام (ره) دریافت نموده بود. بعد از آن به پیشنهاد محمد توسلی، نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برای این نهاد نظامی اتخاب گردید. در حکم اما (ره) تاکید شده بود که این نهاد باید زیر نظر دولت باشد. از اهداف تشکیل این نهاد نظامی می توان به صلح، پیشگیری از توطئه و خرابکاری، اجتناب از نفوذ افراد ضد انقلابی در ذهن مردم، اجرای دستورات دولت و برپایی احکام الهی اشاره نمود.

دکتر ابراهیم یزدی نیز برای تشکیل این نهاد با لاهوتی همکاری داشتند. این نهاد لازم بود تا دارای یک اساسنامه باشد که در اواخر بهمن ماه 1357 اساسنامه سپاه تکمیل شد. اساسنامه مربوط به سپاه پاسداران در 9 ماده و 9 تبصره تهیه گردید و توسط شورای انقلاب تصویب شد. در نهم اسفند 1357 بود که علی دانش‌منفرد به عنوان فرمانده سپاه پاسداران ایران انتخاب شد. همزمان با تشکیل سپاه پاسداران، برای حفظ انقلاب اسلامی و حفاظت از دستاوردهای آن گروه های مسلح دیگری نیز تشکیل شدند. بنابر تصمیمات گرفته شد هاشمی رفسنجانی مسئولیت هماهنگی این گروه ها را بر عهده گرفت و سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی ایران شکل گرفت. در تاریخ دوم اردیبهشت سال 1358 نهاد نظامی و مسلح سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران رسمیت پیدا نمود.

همچنین میتوانید کلیه ابهامات ، سوالات و مشکلات خود را در رابطه با این آگهی استخدامی، با ما مطرح کنید. کافیست به بخش “دیدگاه کاربران” در انتهای مطلب مراجعه کرده و نظرات خود را با ما در میان بگذارید تا در اسرع وقت پاسخ داده شود.


با این کلمات میتوانید در گوگل ما را پیدا کنید :

استخدام سپاه پاسداران 97 ، استخدام سپاه پاسداران سال 97 ، استخدام سپاه پاسداران در سال 97 ، استخدامی سپاه 97 ، استخدامی سپاه سال 97 ، استخدامی سپاه در سال 97 ، استخدامی سپاه پاسداران سال 97 ، استخدامی سپاه پاسداران 97 ، استخدامی سپاه پاسداران در سال 97 ، شرایط استخدام سپاه پاسداران سال 97 ، آزمون استخدام سپاه پاسداران سال 97 ، آزمون استخدامی سپاه پاسداران سال 97 ، شرایط استخدامی سپاه پاسداران سال 97

 

دیدگاه کاربران

captcha


 • سلام،برادران عزیز،جوان مردم یه عمر زحمت میکشه تو بسیج فی سبیل الله و سپاه بعدش بخاطر تنگ نظری مسئولین بیکار میشه مثل من که3سال سابقه کار فنی قراردادی مونتاژکاری درجه یک روزانه12 ساعت روی پا با رتبه12 در کارگاه سلاح سبک سپاه زیرمجموعه خاتم الانبیاء داشته،فنی وکاربلد،آموزش دیده وآموزش داده،20ماه خدمت سربازی تو سپاه دارم،16سال سابقه بسیج،بیش از5سال شورای پایگاه،عضو و برای دوره ای سرگروه شجره طیبه صالحین،عضو و برای دوره ای فرمانده دسته گردان بیت المقدس،بسیج نمونه پایگاه در سال92،فرزند جانباز دفاع مقدس و…رزومه زحمات فی سبیل الله اینجانب در اینجا نمی کنجدچندین بار به پیوست15برگ فرستادم ستادکل سپاه وبیت رهبری،حتی یکبار به خاطر زحمات اینجانب در سپاه از ستاد کل به گزینش استان تبریز دستور جذب رسمی فرستادند تو اتوماسیون،ولی مسئولین تنگ نظر مگه گذاشتند امروز برو فردا بیا،6سال تمام عمرمو تلف کردند اکثر مسئولین گزینش تبریز که تاحالا 3مسئول عوض شده اینجانب را از کودکی می شناسند و اکنون 4سال تمام بیکار و خانه نشینم بخاطر عدم درک و فهم مسئولین،ایا این اسلام هست.مسئولین در محضر خداوند چه جوابی برای گفتن دارند.محسن نصیر…فوق لیسانس روانشناسی عمومی(بارتبه40ازمون ورودی)،33ساله،بیکار.از تبریز…..با تشکر.
 • سلام یه خانم ۳۱ ساله مطلقه هستم مدرک لیسانس زمین شناسی دارم دنبال کار میگردم خیلی جاها رفتم برای کار ولی نشد الان هم امیدم بعداز خدا به شماست خواهشا اگر میتونم تو سپاه مشغول بشم راهنماییم کنید
 • با سلام خدمت شما،میشه کسی توضیح بده که برای کار خاک برداری و گودبرداری در سپاه چگونه باید اقدام کرد؟؟نه پارتی دارم نه چیزی فقط از راهش میخوام بدونم،جاهای دیگه م باید پارتی داشته باشیم ک ما نداریم،یه جوون ٢٧ساله ام که با دستگاه پدرم میخوام یه همچین کاری پیدا کنم تا بتونم خرج و مخارج عروسی مو در بیارم ۴ساله ک تو عقدم و نتونستم برم خونه خودم،لطفا اگر مسئولین این سایت پیامم رو میخونند ی راهی بهم نشون بدن
 • بنده پرونده استخدامی دارم چطور پیگبر کنم
 • بسم الله….

  سلام.
  میخواستم در مورد شرایط تحصیل دختران در رشته هایی مانند هوافضا و….. و امکان فعالیتشون در سپاه بپرسم
  و اینکه اگر پس از فارغ التحصیل شدن از مدرسه با دیپلم ریاضی دختران نتوانند برای ادامه تحصیل در رشته ی فوق وارد سپاه شوند ایا امکان جذب انان در سایر مقاطع در رشته ی مربوطه وجود دارد؟
  به غیر از ادامه تحصیل نقش دختران در سپاه چیست؟
  یا علی(ع)
 • با سلام
  می خواستم در مورد شرایط تحصیل دختران در رشته هایی مانند هوافضا و امکان فعالیتشون در سپاه بدونم.

  یا علی(ع)
 • سلام خدا قوت مادری سر پرست خانوار باسختی بچه هام رو بزرگ کردم ارزو دارم دخترم که کارشناس معماری ودانشجوی ارشد است در سپاه به خاطر اهداف این ارگان مشغول به کار بشه خواهش میکنم راهنمایی کنید
 • علی بربصره هستم سلام خداقوت خدمت برادران محترم بنده31 سال سن دارم خیلی خیلی علاقه دارم جذب سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شم منتها موفق به این اجربزرگ نشدم دوره ضرورت خدمت گذروندم هم بسیجی فعال می‌باشم بسیار هم سرسخت پایبند ولایت فقیه می‌باشم وهم مدرک فوق دیپلم رشته شهرسازی ودارم کارشناسی وهم ادامه میدم لطفا راهنمایی کنیدبتونم به کشورم و مردم‌ عزیزم خدمت کنم یاحق
 • سلام خداقوت خدمت برادران محترم بنده 27 سال سن دارم خیلی خیلی علاقه دارم جذب سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شم منتها موفق به این اجربزرگ نشدم دوره ضرورت خدمت گذروندم هم بسیجی فعال می‌باشم بسیار هم سرسخت پایبند ولایت فقیه می‌باشم لطفا راهنمایی کنیدبتونم به کشورم و مردم‌ عزیزم خدمت کنم یاحق
 • سلام خسته نباشید
  من پسری 18ساله وبسیجی هستم خیلی دوست دارم در سپاه استخدام بشم مدرک دیپلم علوم انسانی دارم چکار کنم .
  ..؟
 • دارایه مدرک دیپلم هستم وجویایه کارم
 • باسلام من در اوایل سال 97 فرم ثبت نام استخدامی سپاه راپرکرده هزینه ثبت نام راهم از طریق همین سایت ارسال کردم منتهی هیچ خبری نشده ….فرم استخدامی سال 97 باتکمیل کلیه اطلاعات خواسته شده ولی تاکنون هیچ خبری یا پیامی نیامد
  شماره همراهم 09119776686
 • سلام خداقوت بنده 25 سالمه و فوق لیسانس رشته الیهات گرایش فقه و مبانی حقوق دارم و کارت معافیت غیر پزشکی دارم وقاری قران و بسیجی فعال و عضو شورا پایگاه نیز هستم و همچنین نیز سابقه در طرح های اماری سازمان برنامه بودجه و مرکز امار ومشاوران اماری مرکز امار و اداره کل پست استان گیلان و جهاد دانشگاهی دارا میباشم و علاقه دارم که در پست های مخصوصا نظامی خدمت کنم که اکثرا بهم میگن که تو نظام نیا خیلی سخته اونم با این مدرک حیفه وراهنمایی میکن تو سپاهخدمت کنی شرایط خیلی بهتره و یا قضایی
 • با سلام
  در سال 97 سپاه برای افراد واجد الشرایط زیر دیپلم دارای مدرک مهارت فنی و سابقه کار به صورت پیمانی استخدامی دارد؟
 • سلام بنده متولد ۶۸ خیلی سعی کردن در سپاه جذب شم اما به نحوی نشد من قاری قرا ولیسانس ساخت وتولید ومدرک ادگون والومینیوم حتی پرستاری وکامپیوتر م دارم لطفا راهنمایی که جذب شم . یا حق
 • سلام من از سال۹۰بسیجی فعال و بصورت پاره وقت همکاری میکنم و دارای دیپلم کار دانش هستم چکار کنم که در سپاه استخدام بشم
 • سلام.فرزندآزاده وجانباز(10ساله.60درصد) دارای 2فرزند.نوه ودامادشهیدنیزهستم.آرزوی خدمت درلباس مقدس سپاه وبسیج دارم،ساکن پرند.منوراهنمایی کنید
 • سلام
  خداقوت
  لطفازمان استخدام را اطلاع رسانی کنید.
 • من خیلی به سپاه علاقه دارم و دوستدارم استخدام سپاه بشم اما مشکلم اینه که دیپلم ندارم من طلبه هستم از مسئولین خواهش میکنم اگه راهی هست کمک کنن بنده بسیجی فعال هم هستم
 • سلام خسته نباشید.
  بنده پسر پاسدار هستم پدرم سرهنگ بازنشسته سپاه هس 4سال هم تو جبهه مقاومت بوده.متولد73هستم از سال82هم تو پایگاه فعالیت میکنم انواع اقسام گواهی فعالیت و دوره های که سپاه گزاشته رو گزروندم.من لیسانس حقوق دارم آیا میتونم در سپاه جذب بشم؟؟
 • باسلام دوستان
  ببخشید من فوق دیپلم فنی دارم (تاسیسات)برق قدرت بامعدل چهارده
  مدارک سپاه،هلال احمرو فوریتو کلا دارم میتونم ثبت نام کنم ممنون میشم راهنمایی کنید چون دوس دارم بیام سپاه
 • ایا سپاه دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی در گرایش فنی مهندسی را جذب می کند که از معافیت تحصیلی استفاده می کنند؟
 • باسلام.بنده فوق دیپلم معماری دارم.وعلاقه زیاد به کار در سپاه دارم22سالمه لطفا خوهشا اگه راهی برای استخدام هست راهنمایی کنید.خدا خیرتون بده پیروز باشید
 • سلام یه سوال داشتم میخواستم بدونم اتباع افغانستان که خانواده مدافع حرم هستن میتونن عضو سپاه بشن؟؟؟
 • با عنایت به اینکه بنده از یازده سالگی در حوزه سپاه فعالیت داشته و الان 40 سال دارم و بسیار علاقه مند به کار در سپاه هستم و اینکه مدرک بنده فوق لیسانس عمران با گرایش سازه است الان سر در گم هستم .توضیح اینکه بنده دارای 18 سال سابقه در پروژه ها و کارهای دولتی هستم.خواهشمندم راهنمایی بفرمایید.
 • سلام ایا کسی از حداکثر سن با لیسانس اطلاع داره ممنون میشم
 • سلام. نتیجه آزمون افسری کی اعلام میشه
 • من فوق دیپلم رشته برق هستم آیا میتونم استخدام سپاه بشم
 • باسلام وخسته نباشید همسرمن۲۵سال سن داره ۴سال سابقه اشپزی درکبابی وچندماه رانندگی اژانس واسه استخدام سپاه رفت فرم پرکرد ولی خبری نشد خواهش میکنم اگه کسی میتونه راهنمایی کنه همسرم ازخانواده مستضعف وفقیریه مرد ساده پاک ومومنیه مطمان باشین کمک کنید خداعوضشو بهتون میده باتشکر1 14 15 16