X
کارفرما ثبت آگهی استخدام کارجو ثبت رزومه کاری

برای عقب نموندن از آخرین استخدامی ها اینجا کلیک کن و سریع عضو شو :)
وضعیت آگهی: غیر فعال
تاریخ انتشار: 1396/05/03
تعداد دیدگاه: بدون دیدگاه
مهلت تماس این آگهی به پایان رسیده است.
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره

استخدام سازمان سنجش آموزش کشور : مشاهده آرشیو اخبار و اطلاعیه ها

استخدام سازمان سنجش آموزش کشور

استخدام سازمان سنجش آموزش کشور

کلیه اطلاعیه های استخدام سازمان سنجش آموزش کشور در این صفحه منتشر میشود. راهنمای استخدامی سازمان سنجش آموزش کشور بطور کامل در اختیار متقاضیان آزمون استخدامی سازمان ستجش گذاشته شده است.

اخبار و اطلاعیه ها

خبر 24 خرداد 96 : اطلاعیه شماره دو استخدامی دستگاه های اجرایی (سازمان سنجش آموزش کشور)

خبر اردیبهشت 96: فراخوان بزرگ چهارمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

دانلود سوالات استخدامی سازمان سنجش آموزش کشور

شرایط اختصاصی سازمان سنجش آموزش کشور
دارا ﺑﻮدن ﺳﻼﻣﺖ ﺟﺴﻤﯽ و رواﻧﯽ و اﻣﺎدﮔﯽ اﻧﺠﺎم ﻓﻌﺎﻟﯿﺖ در ﺷﺮاﯾﻂ ﺳﺨﺖ و ﺳﺎﻋﺎت اﯾﺎم ﻏﯿﺮ اداری و ﺣﻀﻮر در ﻗﺮﻧﻄﯿﻨﻪ ﻫﺎی ﻣﺨﺘﻠﻒ ﻣﺤﻞ ﺧﺪﻣﺖ ﺷﻐﻞﻣﺤﻞﻫﺎی ﺳﺎزﻣﺎن ﺳﻨﺠﺶ آﻣﻮزش ﮐﺸﻮر در اﺳﺘﺎن اﻟﺒﺮز ـ در ﺳﺎﺧﺘﻤﺎن ﭘﺮدﯾﺲ ﻣﺸﮑﯿﻦدﺷﺖ ﮐﺮج واﻗﻊ ﻣﯽﺑﺎﺷﺪ.

مطالعه صفحات دفترچه راهنمای ثبت نام
صفحه ۱۸۹ دفترچه برای داوطلبان سهمیه آزاد و ۵ درصد ایثارگران و ۳ درصد معلولین
صفحه ۲۷۳ دفترچه برای داوطلبان ایثارگران سهمیه ۲۵ درصد

دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام دستگاه های اجرایی سال 96

صفحه اصلی استخدام فراگیر و ثبت نام در آزمون سازمان سنجش آموزش کشور

معرفی سازمان سنجش

سازمان سنجش از جمله سازمان های دولتی و مهم کشور است که وابسته به سازمان وزارت علوم، تحقیقات و فنّاوری می باشد. همه ساله از طریق این سازمان آزمون های استخدامی مختلفی، که مربوط به ارگان های دولتی ایران است برگزار می گردد. البته علاوه بر برگزاری آزمون های استخدامی دولتی، می توان به برگزاری کنکور و تعیین سطح دانشجویان برای ورود به دانشگاه ها و مراکز آموزشی، آزمون های زبان، آزمون های وکالت و … نیز اشاره نمود. بنابراین گستردگی وظایف در این سازمان به چشم می خورد.
این سازمان با توجه به وظایف و فعالیت های گستردهاش خصوصا در زمینه ارزش یابی توانسته است بسیار تاثیر گذار باشد. سازمان سنجش آموزش کشور قصد دارد از بین افراد واجد شرایط از طریق برگزاری آزمون، استخدام نماید. در سایت کاریاب و بخش راهنمای استخدام در سازمان سنجش به بررسی مراحل و شرایط استخدام سازمان سنجش 96 می پردازیم.

تاریخچه سازمان سنجش آموزش کشور

در سال 1347 با افزایش تعداد داوطلبان ورود به دانشگاه، حساسیت بیشترگزینش دانشجویان برای ورود به دانشگاه ها و همچنین گسترده شدن دانشگاه ها در داخل ایران، سازمان سنجش آموزش کشور برای هدایت بهتر دانشجویان به سمت دانشگاه ها ایجاد گردید. با این افزایش، وظایف این سازمان بیشتر، حساس تر و گسترده تر شد. افزایش وظایف باعث شد تا سازمان سنجش کشور به سه حوزه فنی پژوهشی، اجرایی و نظارت بر امور مربوط به دانشگاه ها گسترش یابد. در ادامه تشکیلات این سازمان با این سه حوزه به تصویب رسید و شرح درستی از وظایف آن نیز مشخص گردید. همچنین در سال های اخیر، با توجه به وظایف و اهداف مختلف این سازمان، بخش های دیگری نیز به این سازمان اضافه گردید.

دانلود سوالات استخدامی سازمان سنجش آموزش کشور

اهداف سازمان سنجش آموزش کشور

همانطور که گفته شد سازمان سنجش کشور به دنبال افزایش تعداد دانشجویان و نیاز به گزینش آنها برای ورود به دانشگاه های داخل ایران ایجاد گردید. بنابراین یکی از مهمترین دلایل و اهداف این سازمان گزینش و تعیین سطح داوطلبان از طریق برگزاری آزمون ورودی دانشگاه ها می باشد که شرایط، برنامه و سیاست های آموزشی خاص خود را نیاز دارد. از طریق برگزاری آزمون های ورودی، به صورت مستقیم و با نظارت سازمان های مربوطه افراد شایسته برای ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر انتخاب خواهند شد.
سازمان سنجش در زمینه تهیه و چاپ کتاب های مورد نیاز گروه های مختلف آموزشی نیز فعالیت دارد و توانسته است یک ارتباط مناسبی با دانشگاه ها و سایر نهاد ها و ارگان های دولتی داشته باشد. در واقع می توان گفت سازمان سنجش آموزش کشور در امر تربیت نیروی انسانی متخصص مورد نیاز جامعه مشارکت دارد و هدف اصلی آن افزایش سطوح مختلف علمی گروه های آموزشی کشور می باشد. با توجه به این موفقیت ها از نیروی جوان کشور دعوت می شود در صورت دارا بودن شرایط، در استخدامی سازمان سنجش سال 96 شرکت نمایند.

استخدامی سازمان سنجش آموزش کشور

استخدامی سازمان سنجش آموزش کشور

اطلاعیه استخدامی سازمان سنجش سال 96

سازمان سنجش آموزش کشور وظایف مهمی را از نظر علمی آموزشی در کشور بر عهده دارد و برای بهتر انجام دادن این وظایف و در راﺳﺘﺎی ﺑﻬﯿﻨﻪ نمودن فرایند استخدام، تصمیم دارد از بین نیروی انسانی جوان، متخصص و متعهد استخدام نماید. لازم است تا داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون استخدامی سازمان سنجش، شرایط عمومی و اختصاصی مربوط به این سازمان را در نظر داشته باشند و در صورت دارا بودن شرایط استخدامی سازمان سنجش، نسبت به ثبت نام، اقدام نمایند.

شرایط اختصاصی استخدامی سازمان سنجش

برای استخدام سازمان سنجش نیز مانند سایر سازمان ها دارا بودن یکسری شرایط بسیار مهم است . این سازمان نیز شرایط اختصاصی خود را برای استخدام دارد. شرایط استخدام سازمان سنجش در دفترچه راهنمای استخدام این سایت نیز موجود می باشد و ما در سایت کاریاب نیز به بررسی این شرایط می پردازیم. نیروهای سازمان سنجش فعالیت های مهمی را در شرایطی سخت انجام می دهند. حتی ممکن است این افراد مجبور باشند تا در ساعات و روزهای غیر اداری نیز به انجام وظایف محول شده بپردازند. با توجه به سمت و وظایف کارمندان مختلف این سازمان گاها لازم است تا مدت زمانی را نیز در قرنطینه سر کنند. بنابراین فعالیت در این سازمان نیازمند صبر، حوصله و علاقه ی بسیار است. لازم است اشاره کنیم متقاضیان شرکت در استخدامی سازمان سنجش 96، باید از سلامت کامل جسم و روان برخوردار باشند و همچنین آمادگی لازم برای انجام این فعالیت ها را نیز داشته باشند.

دانلود سوالات استخدامی سازمان سنجش آموزش کشور

نحوه استخدام شدن در سازمان سنجش آموزش کشور

برای استخدام در سازمان سنجش لازم است تا در ابتدا متقاضیان شرایط لازم را داشته باشند و سپس نسبت به ثبت نام اقدام نمایند، در غیر اینصورت استخدام آنها لغو خواهد شد. استخدامی سازمان سنجش در مرحله اول دارای آزمون ورودی می باشد و متقاضیان در ابتدا باید امتیاز لازم را از این مرحله کسب نمایند. در ادامه افرادی که امتیاز لازم را کسب کرده اند برای گزینش معرفی می گردند. موفقیت در گزینش استخدامی نیز بسیار مهم است و در این مرحله نیز باید امتیاز لازم توسط متقاضیان کسب گردد. ممکن است فردی در مرحله اول توانسته باشد موفق باشد ولی در گزینش امتیاز لازم را کسب نکرده باشد. بنابراین متقاضیان برای موفقیت بیشتر و استخدام در سازمان سنجش باید آمادگی لازم را در هر دو مرحله داشته باشند.

آزمون استخدامی سازمان سنجش آموزش کشور

آزمون استخدامی سازمان سنجش در تاریخ و زمان مشخص شده در کارت ورود به جلسه ی آزمون برگزار خواهد شد. داوطلبان باید به سوالات عمومی و اختصاصی که به صورت چهار گزینه ای می باشند در جلسه آزمون پاسخ دهند. برای سوالات اشتباه امتیاز منفی در نظر گرفته شده است و لازم است داوطلبان در پاسخگویی دقت لازم را داشته باشند.
متقاضیان شرکت در استخدام سازمان سنجش 96 می توانند از نمونه سوالات استخدامی سال های قبل استفاده نمایند. نمونه سوالات استخدامی سازمان سنجش در سایت کاریاب موجود می باشد و داوطلبان می توانند این نمونه سوالات را دانلود نموده و برای آمادگی و آشنایی بیشتر با سوالات مطالعه کنند.

دانلود سوالات استخدامی سازمان سنجش آموزش کشور

خدمات ویژه کارفرمایان

شما کارفرمایان گرامی با کمترین هزینه ممکن میتوانید اطلاعیه استخدامی شرکت خود را در سایت کاریاب منتشر کنید و نام شرکت تان را در معرض بازدید روزانه هزاران کارجو قرار دهید.

مشاهده

خدمات رایگان کارجویان

بمنظور حمایت از کارجویان، کاربران سایت کاریاب میتوانند بطور کاملا رایگان، رزومه خود را بصورت مدرن و حرفه ای ایجاد کنند و به بزرگترین جامعه آماری سامانه کاریابی کشور ملحق شوند

مشاهده
 • هشدار

  قابل توجه کارجویان و کارفرمایان گرامی

  سایت استخدام کاریاب در آذر ماه 1388 با شعار حمایت از کارجویان ، بعنوان اولین سایت استخدامی مجهز به سامانه های هوشمند کاریابی تاسیس شد و در حال حاضر به لطف برخورداری از بزرگترین بانک اطلاعات مشاغل استخدامی کشور ، بستری مناسب برای درج آگهی استخدام کارفرمایان و صاحبان کسب و کار فراهم کرده است تا در کمترین زمان ممکن بتوانند نیروی کار متخصص مورد نیاز خود را پیدا کنند. ثبت رزومه در کاریاب کاملا رایگان میباشد و کارجویان پس از مشاهده و بررسی آگهی استخدام های درج شده در سایت ، و مطالعه ی توصیه های استخدامی میتوانند مستقیما رزومه استخدامی خود را به کارفرمایان طرف قرارداد با کاریاب ارسال کنند تا روند استخدام سریع تر طی شود. به امید موفقیت و سربلندی تمام کارجویان ایران زمین .

  روزنامه

  نیازمندیهای همشهری تهران

  نیازمندهای همشهری کرج

  نیازمندیهای روزنامه خراسان

   

  تلگرامکانال رسمی سایت کاریاب

 • دیدگاه کاربران

  captcha


  نمونه سوالات استخدامی

 • دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی سپاه

  مجموعه نمونه سوالات آزمون استخدامی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که توسط کارشناسان سایت استخدام جهت افزایش سطح آمادگی داوطلبین شرکت در آزمون ها و مصاحبه های استخدامی این نهاد مهم تهیه و جهت دانلود و مطالعه قرار داده شده است. پکیج سوالات عقیدتی سیاسی سپاه ، در چندین فصل به صورت منسجم تهیه و تنظیم شده است که در هر فصل ، نخست جهت آموزش و یادآوری مفاهیم لازم مطالب آموزشی بصورت توضیح مختصر و مفید بیان شده و به دنبال آن جهت محک زدن اطلاعات فراگیری شده در هر فصل مهمترین و متداول ترین سوالاتی که پیرامون مطالب آموزش داده شده گردآوری شده است

 • دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی راه آهن
 • بازارکار

  کار در ترکیه – سایت کاریابی در ترکیه + راهنمای استخدامی در ترکیه

  کار در ترکیه – سایت کاریابی در ترکیه + راهنمای استخدامی در ترکیه

  کار در ترکیه کاریابی بین المللی ترکیه : اگر شما نیز از علاقه مندان به کار در ترکیه و یا استخدام در ترکیه و جستجوی شغل مورد علاقه خود در کشور....

  نمونه سوالات استخدامی | دانلود رایگان نمونه سوالات آزمون استخدامی

  نمونه سوالات استخدامی | دانلود رایگان نمونه سوالات آزمون استخدامی

  نمونه سوالات استخدامی با دانلود رایگان نمونه سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش – بانک مسکن – دستگاه های اجرایی کشور – ارتش – وزارت نیرو – تامین اجتماعی –....

  استخدام نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران – خرداد 1396

  استخدام نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران – خرداد 1396

    نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود از بین جوانان مومن ، متعهد و کار آمد(مرد) بصورت پیمانی ۵ ساله انتظامی در مقطع(....

  اطلاعیه 29 خرداد ثبت نام استخدامی نیروی انتظامی

  اطلاعیه 29 خرداد ثبت نام استخدامی نیروی انتظامی

  اطلاعیه 29 خرداد ثبت نام استخدامی نیروی انتظامی   نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود از بین جوانان مومن ، متعهد و کار....