X
کارفرما ثبت آگهی استخدام کارجو ثبت رزومه کاری

برای عقب نموندن از آخرین استخدامی ها اینجا کلیک کن و سریع عضو شو :)
وضعیت آگهی: غیر فعال
تاریخ انتشار: 1396/05/05
تعداد دیدگاه: بدون دیدگاه
مهلت تماس این آگهی به پایان رسیده است.
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره

استخدام سازمان ثبت اسناد و املاک کشور : مشاهده آرشیو اخبار و اطلاعیه ها

استخدام سازمان ثبت اسناد و املاک کشور

استخدام سازمان ثبت اسناد و املاک کشور

کلیه اطلاعیه های استخدام سازمان ثبت اسناد و املاک کشور سال 96 در این صفحه منتشر میشود. کارجویان متقاضی آزمون استخدامی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور 96 میتوانند کلیه اخبارهای استخدام سازمان ثبت اسناد را در این صفحه پیگیری کنند.

 

استخدامی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور

اخبار و اطلاعیه ها

خبر 24 خرداد 96 : اطلاعیه شماره دو استخدامی دستگاه های اجرایی ( سازمان ثبت اسناد)

خبر اردیبهشت 96: فراخوان بزرگ چهارمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

دانلود سوالات استخدامی سازمان ثبت اسناد

شرایط اختصاصی استخدام سازمان ثبت اسناد و املاک کشور
-ﺳﻬﻤﯿﻪ ﺑﻨﯿﺎد ﺷﻬﯿﺪ و اﻣﻮر اﯾﺜﺎرﮔﺮان ﺳﺎزﻣﺎن ﺛﺒﺖ اﺳﻨﺎد و اﻣﻼک ﮐﺸﻮر ﻗﺒﻼ ﺟﺬب ﮔﺮدﯾﺪه اﺳﺖ.

مطالعه صفحات دفترچه راهنمای ثبت نام
صفحه ۸۲ تا ۸۴ دفترچه برای داوطلبان سهمیه آزاد و ۵ درصد ایثارگران و ۳ درصد معلولین

دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام دستگاه های اجرایی سال 96

صفحه اصلی استخدام فراگیر و ثبت نام در سازمان ثبت اسناد و املاک کشور

 

معرفی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور

یکی از سازمان های دولتی که وظایف مهمی را نیز در زمینه ثبت معاملات، شرکت ها، املاک و دارایی ها برعهده دارد، سازمان ثبت اسناد و املاک کشور می باشد. معاملات مختلف توسط این سازمان به صورت قانونی ثبت می گردد. هرچند سازمان ثبت اسناد و املاک ساختار و عملکردی مستقل دارد اما یکی از نهادهایی است که به قوه قضاییه کشور وابسته می باشد. برای قانونی بودن روند فعالیت ها و معاملات مختلف سازمان ثبت اسناد و املاک کشور آنها را به صورت قانونی ثبت می کند.
سازمان ثبت اسناد قصد دارد از طریق برگزاری آزمون نسبت به استخدام نیروی انسانی متخصص و جوان اقدام نماید. ما در بخش راهنمای استخدام سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در سایت کاریاب به بررسیشرایط و نحوه شرکت در آزمون استخدام سازمان ثبت اسناد سال 96 می پردازیم.

 

تاریخچه سازمان ثبت اسناد و املاک کشور

یکی از سازمان هایی که زیر مجموعه ی قوه قضاییه می باشد سازمان ثبت اسناد و املاک کشور است که ریاست این سازمان نیز توسط قوه قضاییه تعیین می گردد. سازمان ثبت اسناد و املاک کشور تشکیل شده از چهار معاونت و تعدادی اداره کل می باشد که دو معاونت مهم اسناد و املاک مربوط به حوزه کاری و ارباب رجوع این سازمان می باشند. دفتر مشاوران خودرو، مشاوران املاک، دفتر ازدواج و طلاق و همچنین دفتر ثبت اسناد، زیر نظر سازمان ثبت اسناد و املاک به فعالیت می پردازند.

دانلود سوالات استخدامی سازمان ثبت اسناد

اهداف سازمان ثبت اسناد و املاک کشور

نتیجه داشتن سازمان ثبت اسناد و املاک کشور انجام فعالیت های معاملاتی، کارهای مربوط به شرکت ها، عملیات مربوط به املاک افراد به صورت قانونی است. سازمان ثبت اسناد و املاک اختیاراتی در این مورد دارد که از سوی قوه قضاییه این اختیارات به آن داده شده است تا بتواند این فعالیت ها و وظایف را به صورت درست و قانونی انجام دهد. یکی از وظایف مهمی که سازمان ثبت اسناد و املاک کشور بر عهده دارد ثبت املاک به صورت قانونی است. همچنین اجرای مفاد اسناد رسمی نیز از وظایف مهم این سازمان می باشد. وظیفه مهم دیگر که بسیار قابل توجه است، ثبت شرکت‌ به صورت قانونی است. دفاتر اسناد رسمی کشور نیز فعالیت های خود را زیر نظر این سازمان انجام می دهند. همچنین عمده فعالیت ها و اختیارات دفاتر ازدواج و طلاق نیز زیر نظر سازمان ثبت اسناد و املاک انجام می گیرد. بنابراین می توان نتیجه گرفت که هدف کلی این سازمان در کشور انجام فعالیت های محوله به صورت قانونی می باشد.

دانلود سوالات استخدامی سازمان ثبت اسناد

اطلاعیه استخدامی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور

با توجه به وظایف و مسئولیت های مهمی که سازمان ثبت اسناد و املاک کشور از نظر قانونی بر عهده دارد و همچنین به منظور انجام هرچه بهتر مسئولیت ها، نیاز به نیروی انسانی متعهد و دلسوز بیش از هر چیز در این سازمان مورد نیاز است. به دلیل انجام فعالیت های عمده، هر روز تعداد زیادی ارباب رجوع به این سازمان مراجعه می کنند و براساس اطلاعیه های موجود این سازمان با کمبود نیرو مواجه است. سازمان ثبت اسناد و املاک قصد دارد تا از طریق برگزاری آزمون استخدامی افراد واجد شرایط را در این سازمان استخدام نماید و این کمبود نیرو جبران گردد. لازم است تا متقاضیان ثبت نام در این آزمون شرایط استخدامی سازمان ثبت اسناد را به صورت کامل مطالعه نموده و نسبت به دارا بودن شرایط اطمینان داشته باشند.

دانلود سوالات استخدامی سازمان ثبت اسناد

شرایط استخدامی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور

هر کدام از سازمان ها و ارگان ها برای استخدام شرایطی را در نظر دارند که متقاضیان شرکت در این استخدام لازم است تا شرایط لازم را داشته باشند. شرایط مربوط به استخدام سازمان ثبت اسناد و املاک کشور سال 96 در سایت کاریاب و دفترچه راهنمای استخدامی موجود است و به داوطلبان توصیه می گردد قبل از هر اقدامی اطلاعیه استخدامی سازمان ثبت اسناد را به صورت کامل مطالعه نمایند.
در استخدامی های دولتی معمولا قسمتی از سهمیه استخدامی برای بنیاد شهید، امور ایثارگران، جانبازان و … در نظر گرفته می شود و فرد یا افرادی که دارای هر کدام از سهمیه ی موارد ذکر شده باشند، برای اینکه بتوانند از سهمیه استفاده نمایند لازم است تا مدارکی را برای اثبات آن ارائه کنند. بر اساس اطلاعات موجود برای استخدامی سازمان ثبت اسناد 96 سهمیه مربوط به بنیاد شهید و امور ایثارگران در نظر گرفته نشده است و این سهمیه قبلا جذب گردیده است. متقاضیان استخدامی جدید سازمان ثبت اسناد قادر به استفاده از این سهمیه نیستند.

دانلود سوالات استخدامی سازمان ثبت اسناد

نحوه استخدام در سازمان ثبت اسناد و املاک کشور

برای استخدام در شغل و محل مورد نظر بهتر است افراد در ابتدا شناخت کافی از خود داشته باشند، توانایی ها و استعدادهای خود را بشناسند و همچنین توانایی انجام آن کار را نیز، در خود ببینند. اما به نظر می رسد استخدام شدن در ارگان های دولتی به تلاش بیشتری نیاز داشته باشد. برای استخدام شدن در هر سازمانی در مرحله اول دارا بودن شرایط استخدامی، شرکت در آزمون و کسب امتیاز لازم و موفقیت در گزینش نهایی ضروری است و استخدامی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور نیز از این قاعده مستثنی نیست.
در مرحله اول اطلاع از شرایط استخدامی ضروری است و در صورت داشتن شرایط متقاضیان می توانند در آزمون ثبت نام نمایند. مرحله بعد حضور در جلسه ی آزمون است که داوطلبان باید در این آزمون امتیاز لازم را کسب نمایند. بعد از آن افرادی که امتیاز لازم را کسب نموده اند، به مرحله گزینش نهایی معرفی می گردند. گزینش نهایی استخدامی نیز بسیار مهم است و کسب امتیاز و موفقیت در این مرحله سرنوشت ساز خواهد بود. پس لازم است متقاضیان در کلیه مراحل استخدامی آمادگی لازم را داشته باشند.

 

آزمون استخدامی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور

بعد از ثبت نام متقاضیان در آزمون استخدامی سازمان ثبت اسناد 96، لازم است در تاریخ و زمان مشخص شده، داوطلبان در جلسه آزمون حضور داشته باشند. چند روز قبل از برگزاری آزمون کارت ورود به جلسه ی آزمون بر روی سایت سازمان سنجش قرار داده می شود و داوطلبان باید آن را پرینت گرفته و در جلسه آزمون همراه داشته باشند. سوالات آزمون استخدامی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به صورت چهار گزینه ای بوده و نمره منفی نیز برای پاسخ اشتباه در نظر گرفته خواهد شد. بنابراین دقت کافی در پاسخگویی به سوالات بسیار مهم است.
متقاضیان شرکت در استخدامی سازمان ثبت اسناد سال 96 می توانند از نمونه سوالات استخدامی سال های گذشته برای آمادگی و آشنایی بیشتر باسوالات آزمون استفاده نمایند. نمونه سوالات آزمون استخدامی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در سایت کاریاب موجود می باشد و داوطلبان می توانند این نمونه سوالات را دانلود و مطالعه نمایند.

دانلود سوالات استخدامی سازمان ثبت اسناد

 

 

خدمات ویژه کارفرمایان

شما کارفرمایان گرامی با کمترین هزینه ممکن میتوانید اطلاعیه استخدامی شرکت خود را در سایت کاریاب منتشر کنید و نام شرکت تان را در معرض بازدید روزانه هزاران کارجو قرار دهید.

مشاهده

خدمات رایگان کارجویان

بمنظور حمایت از کارجویان، کاربران سایت کاریاب میتوانند بطور کاملا رایگان، رزومه خود را بصورت مدرن و حرفه ای ایجاد کنند و به بزرگترین جامعه آماری سامانه کاریابی کشور ملحق شوند

مشاهده
 • هشدار

  قابل توجه کارجویان و کارفرمایان گرامی

  سایت استخدام کاریاب در آذر ماه 1388 با شعار حمایت از کارجویان ، بعنوان اولین سایت استخدامی مجهز به سامانه های هوشمند کاریابی تاسیس شد و در حال حاضر به لطف برخورداری از بزرگترین بانک اطلاعات مشاغل استخدامی کشور ، بستری مناسب برای درج آگهی استخدام کارفرمایان و صاحبان کسب و کار فراهم کرده است تا در کمترین زمان ممکن بتوانند نیروی کار متخصص مورد نیاز خود را پیدا کنند. ثبت رزومه در کاریاب کاملا رایگان میباشد و کارجویان پس از مشاهده و بررسی آگهی استخدام های درج شده در سایت ، و مطالعه ی توصیه های استخدامی میتوانند مستقیما رزومه استخدامی خود را به کارفرمایان طرف قرارداد با کاریاب ارسال کنند تا روند استخدام سریع تر طی شود. به امید موفقیت و سربلندی تمام کارجویان ایران زمین .

  روزنامه

  نیازمندیهای همشهری تهران

  نیازمندهای همشهری کرج

  نیازمندیهای روزنامه خراسان

   

  تلگرامکانال رسمی سایت کاریاب

 • دیدگاه کاربران

  captcha


  نمونه سوالات استخدامی

 • دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی سپاه

  مجموعه نمونه سوالات آزمون استخدامی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که توسط کارشناسان سایت استخدام جهت افزایش سطح آمادگی داوطلبین شرکت در آزمون ها و مصاحبه های استخدامی این نهاد مهم تهیه و جهت دانلود و مطالعه قرار داده شده است. پکیج سوالات عقیدتی سیاسی سپاه ، در چندین فصل به صورت منسجم تهیه و تنظیم شده است که در هر فصل ، نخست جهت آموزش و یادآوری مفاهیم لازم مطالب آموزشی بصورت توضیح مختصر و مفید بیان شده و به دنبال آن جهت محک زدن اطلاعات فراگیری شده در هر فصل مهمترین و متداول ترین سوالاتی که پیرامون مطالب آموزش داده شده گردآوری شده است

  دانلود نمونه سوال استخدامی سپاه

 • بازارکار

  استخدام

  استخدام فوق لیسانس شیمی | آگهی های روز + بازارکار

  استخدام فوق لیسانس شیمی و بررسی بازارکار استخدام فوق لیسانس شیمی در صنایع مختلف مانند صنایع شیمیایی، غذایی (مانند روغن، قند و کنسروسازی ) ، نساجی، دارویی (برای تولید آنزیم‌ها....

  کار در ترکیه – سایت کاریابی در ترکیه + راهنمای استخدامی در ترکیه

  کار در ترکیه – سایت کاریابی در ترکیه + راهنمای استخدامی در ترکیه

  کار در ترکیه کاریابی بین المللی ترکیه : اگر شما نیز از علاقه مندان به کار در ترکیه و یا استخدام در ترکیه و جستجوی شغل مورد علاقه خود در کشور....

  نمونه سوالات استخدامی | دانلود رایگان نمونه سوالات آزمون استخدامی

  نمونه سوالات استخدامی | دانلود رایگان نمونه سوالات آزمون استخدامی

  نمونه سوالات استخدامی با دانلود رایگان نمونه سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش – بانک مسکن – دستگاه های اجرایی کشور – ارتش – وزارت نیرو – تامین اجتماعی –....

  استخدام نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران – خرداد 1396

  استخدام نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران – خرداد 1396

    نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود از بین جوانان مومن ، متعهد و کار آمد(مرد) بصورت پیمانی ۵ ساله انتظامی در مقطع(....