X
کارفرما ثبت آگهی استخدام کارجو ثبت رزومه کاری

برای عقب نموندن از آخرین استخدامی ها اینجا کلیک کن و سریع عضو شو :)
وضعیت آگهی: غیر فعال
تاریخ انتشار: 1396/04/31
تعداد دیدگاه: بدون دیدگاه
مهلت تماس این آگهی به پایان رسیده است.
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره

استخدام سازمان انتقال

کلیه اخبار و اطلاعیه های استخدام سازمان انتقال خون در این صفحه منتشر میشود. شرایط اختصاصی، نکات آموزشی و دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی سازمان انتقال خون نیز در این صفحه تهیه و تدارک دیده شده است. تمام اخبار مربوط به سازمان انتقال خون در این صفحه آرشیو میشود.

اخبار و اطلاعیه ها

خبر 21 تیر 96 : اطلاعیه جذب نیروی طرحی اداره کل انتقال خون خراسان شمالی

خبر 24 خرداد 96 : اطلاعیه شماره دو استخدامی دستگاه های اجرایی (سازمان انتقال خون)

خبر اردیبهشت 96: فراخوان بزرگ چهارمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

دانلود سوالات استخدامی آزمون سازمان سازمان انتقال خون

 

مقدمه در رابطه با استخدامی سازمان انتقال خون

سازمان انتقال خون که یکی از سازمان ها و ارگان های مهم کشور است در نظر دارد تا از طریق برگزاری آزمون استخدام دستگاه های اجرایی کشور  از بین افراد واجد شرایط نیروی انسانی متعهد و مجرب را با حقوقی مناسب و عالی و با شرایط کاری مناسبی جذب کند. از متقاضیان دعوت می شود تا شرایط مربوط به این استخدامی را که در سایت کاریاب و سایت سازمان سنجش وجود دارد به صورت کامل مطالعه نموده و سپس اقدام به ثبت نام نمایند تا در ادامه مشکلی برای داوطلبن عزیز وجود نداشته باشد. ما در ادامه شرایط و نحوه استخدامی سازمان انتقال خون کشور را بررسی خواهیم نمود.

استخدام سازمان انتقال خون

استخدام سازمان انتقال خون 96

 

راهنمای استخدام سازمان انتقال خون 96

سازمان انتقال خون کشور از نظر فعالیت و مسئولیت سابقه ای بسیار درخشان در کشور دارد و برای بهتر انجام دادن وظایف خود در نظر دارد از بین جوانان و افراد واجد شرایط از طریق برگزاری آزمون استخدامی نیروی مورد نیاز خود را جذب نماید. ثبت نام این آزمون از طریق سایت سازمان سنجش کشور انجام می گیرد و لازم است داوطلبان در تاریخ مشخص شده جهت ثبت نام به سایت این سازمان مراجعه نمایند.

لازم است داوطلبان قبل از ثبت نام نسبت به دارا بودن شرایط استخدامی سازمان انتقال خون کشور اطمینان حاصل نمایند. داوطلبان باید از طلاعات مربوط به محل های استخدامی، جنسیت استخدامی مورد پذیرش، وضعیت بومی بودن یا نبودن، رشته های تحصیلی مورد نظر سازمان انتقال خون، مقاطع تحصیلی و … اطمینان حاصل نمایند تا از به وجود آمدن مشکلات بعدی جلوگیری شود. برای ثبت نام در این آزمون لازم است داوطلبان هزینه ای را نیز پرداخت نمایند که البته پرداخت به صورت اینترنتی می باشد و لازم است قبل از ثبت نام نسبت به پرداخت اقدام نمایند.

نکته مهم دیگر کارت ورود به جلسه ی آزمون است که این کارت چند روز قبل از برگزاری آزمون بر روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد و لازم است تا داوطلبان آن را پرینت نموده و در روز آزمون همراه داشته باشند. ساعت و محل برگزاری آزمون استخدام سازمان انتقال خون 96 در کارت ورود به جلسه داوطلبان ذکر می گردد. در صورت داشتن سوال می توانید از طریق تماس یا مکاتبه به پاسخ سوالات خود دست یابید.

دانلود سوالات استخدامی آزمون سازمان انتقال خون

 

شرایط استخدامی سازمان انتقال خون 96

سازمان انتقال خون کشور به دلیل عمده مسئولیت هایی که دارد و نیز با مشخص کردن شرایط استخدامی از داوطلبان می خواهد تا در صورت دارا بودن شرایط در این آزمون ثبت نام نمایند. بنابراین شرکت در این آزمون نیز نیازمند دارا بودن شرایط است. ما در سایت کاریاب و در بخش راهنمای استخدام سازمان انتقال خون به بررسی این شرایط می پردازیم. همچنین شرایط کلی مربوط به استخدام سازمان انتقال خون سال 96 در دفترچه ی راهنمای این آزمون نیز موجود می باشد. افرادی که مایل به شرکت در آزمون استخدامی سازمان انتقال خون هستند لازم است پیرو دین اسلام باشند و به ولایت فقیه و نظام مقدس جمهوری اسلامی نیز اعتقاد کامل داشته باشند.

برای شرکت در استخدامی جدید سازمان انتقال خون داوطلبان باید از نظر جسمی و روحی هیچ مشکلی نداشته باشند و باید اشاره کرد که داوطلبان پذیرش شده توسط پزشک مخصوصو سازمان معاینه خواهند شد. عدم اعتیاد به مواد مخدر شرط مهم دیگر برای شرکت در آزمون استخدامی سازمان انتقال خون می باشد. داوطلبان نباید هیچگونه محکومیت کیفری، سوء پیشینه و یا ممنوعیت استخدام در ارگان های دولتی را داشته باشند. از بین متقاضیان مرد، که مایل به شرکت در استخدامی سازمان انتقال خون هستند لازم است کارت پایان خدمت را دارا بوده و یا کارت معافیت دائم داشته باشند.

 • شرایط اختصاصی سازمان انتقال خون 96 :
  – این سازمان فاقد شرایط اختصاصی میباشد.
 • مطالعه صفحات دفترچه راهنمای ثبت نام :
  صفحه ۶۴ تا ۶۶ فترچه برای داوطلبان سهمیه آزاد و ۵ درصد ایثارگران و ۳ درصد معلولین
  صفحه ۲۰۷ تا ۲۰۸ دفترچه برای داوطلبان ایثارگران سهمیه ۲۵ درصد

نکته ی مهم دیگر برای داوطلبان این است که نسبت به رشته های تحصیلی و مقاطع تحصیلی مورد پذیرش نیز دقت کنند. رشته ی تحصیلی داوطلبان بایستی متناسب با رشته ای باشد که در استخدام سازمان انتقال خون اعلام شده است و براساس اطلاعات موجود تمامی مقاطع تحصیلی از دیپلم تا دکترا می توانند در این آزمون شرکت نمایند. عدم مطابقت در موارد ذکر شده باعث لغو استخدام افراد خواهد شد. تمامی این اطلاعات و سایر اطلاعات تکمیلی دیگر درباره شرایط استخدامی سازمان انتقال خون 96 در دفترچه ی راهنمای این آزمون در سایت سازمان سنجش موجود است و به داوطلبان توصیه می گردد حتما محتوای دفترچه را نیز مطالعه نمایند.

استخدامی سازمان انتقال خون

استخدامی سازمان انتقال خون

 

آزمون استخدام سازمان انتقال خون سال 96

برای ثبت نام و شرکت در آزمون استخدامی سازمان انتقال خون، داشتن شرایط مطرح شده ضرروری است تا مشکلی برای داوطلبان وجود نداشته باشد. در ادامه داوطلبان لازم است تا در تاریخ و زمان مشخص شده در جلسه آزمون استخدامی سازمان انتقال خون سال 96 حضور داشته باشند. در این آزمون دو نمونه دفترچه سوال در اختیار داوطلبان قرار می گیرد. دفترچه سوالات عمومی و دفترچه سوالات تخصصی. دفترچه ی مربوط به سوالات عمومی در ابتدا در اختیار داوطلبان قرار داده خواهد شد، لازم به ذکر است که سوالات عمومی برای تمامی رشته های تحصیلی یکسان بوده و شامل مهارت های هفت گانه، ریاضی، آمار، زبان فارسی، ادبیات فارسی، معارف اسلامی، زبان انگلیسی، اطلاعات عمومی و هوش می باشد.

البته اقلیت های دینی لازم نیست به سوالا معارف اسلامی پاسخ دهند و نمره ی آنها براساس پاسخگویی به سایر سوالات در نظر گرفته خواهد شد. بعد از دفترچه سوالات عمومی، سوالات تخصصی در اختیار داوطلبان قرار داده خواهد شد و البته سوالات تخصصی به تفکیک رشته ی تحصیلی داوطلبان خواهد بود. سوالات استخدامی سازمان انتقال خون 96 به صورت 4 گزینه ای می باشد و براساس اطلاعات موجود در صورت پاسخگویی اشتباه به سوالات امتیاز منفی در نظر گرفته خواد شد. بنابراین لازم است تا داوطلبان دقت کافی در پاسخگویی به سوالات داشته باشند.

با توجه به اینکه آزمون استخدامی سازمان انتقال خون در سال های گذشته نیز برگزار گردیده است داوطلبان می توانند از این نمونه سوالات استفاده کنند. نمونه سوالات استخدامی سازمان انتقال خون در سایت کاریاب موجود است و داوطلبان می توانند این نمونه سوالات را از سایت کاریاب دانلود نمایند. با مطالعه کردن نمونه سوالات آزمون استخدامی سازمان انتقال خون داوطلبان با سوالات بیشتر آشنا می شوند و شانس بیشتری نیز برای موفقیت در آزمون خواهند داشت. همچنین می توانند از منابع دیگری نیز برای اطلاعات بیشتر استفاده نمایند.

دانلود سوالات استخدامی آزمون سازمان انتقال خون

خدمات ویژه کارفرمایان

شما کارفرمایان گرامی با کمترین هزینه ممکن میتوانید اطلاعیه استخدامی شرکت خود را در سایت کاریاب منتشر کنید و نام شرکت تان را در معرض بازدید روزانه هزاران کارجو قرار دهید.

مشاهده

خدمات رایگان کارجویان

بمنظور حمایت از کارجویان، کاربران سایت کاریاب میتوانند بطور کاملا رایگان، رزومه خود را بصورت مدرن و حرفه ای ایجاد کنند و به بزرگترین جامعه آماری سامانه کاریابی کشور ملحق شوند

مشاهده
 • هشدار

  قابل توجه کارجویان و کارفرمایان گرامی

  سایت استخدام کاریاب در آذر ماه 1388 با شعار حمایت از کارجویان ، بعنوان اولین سایت استخدامی مجهز به سامانه های هوشمند کاریابی تاسیس شد و در حال حاضر به لطف برخورداری از بزرگترین بانک اطلاعات مشاغل استخدامی کشور ، بستری مناسب برای درج آگهی استخدام کارفرمایان و صاحبان کسب و کار فراهم کرده است تا در کمترین زمان ممکن بتوانند نیروی کار متخصص مورد نیاز خود را پیدا کنند. ثبت رزومه در کاریاب کاملا رایگان میباشد و کارجویان پس از مشاهده و بررسی آگهی استخدام های درج شده در سایت ، و مطالعه ی توصیه های استخدامی میتوانند مستقیما رزومه استخدامی خود را به کارفرمایان طرف قرارداد با کاریاب ارسال کنند تا روند استخدام سریع تر طی شود. به امید موفقیت و سربلندی تمام کارجویان ایران زمین .

  روزنامه

  نیازمندیهای همشهری تهران

  نیازمندهای همشهری کرج

  نیازمندیهای روزنامه خراسان

   

  تلگرامکانال رسمی سایت کاریاب

 • دیدگاه کاربران

  captcha


  نمونه سوالات استخدامی

 • دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی سپاه

  مجموعه نمونه سوالات آزمون استخدامی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که توسط کارشناسان سایت استخدام جهت افزایش سطح آمادگی داوطلبین شرکت در آزمون ها و مصاحبه های استخدامی این نهاد مهم تهیه و جهت دانلود و مطالعه قرار داده شده است. پکیج سوالات عقیدتی سیاسی سپاه ، در چندین فصل به صورت منسجم تهیه و تنظیم شده است که در هر فصل ، نخست جهت آموزش و یادآوری مفاهیم لازم مطالب آموزشی بصورت توضیح مختصر و مفید بیان شده و به دنبال آن جهت محک زدن اطلاعات فراگیری شده در هر فصل مهمترین و متداول ترین سوالاتی که پیرامون مطالب آموزش داده شده گردآوری شده است

  دانلود نمونه سوال استخدامی سپاه

 • بازارکار

  استخدام

  استخدام فوق لیسانس شیمی | آگهی های روز + بازارکار

  استخدام فوق لیسانس شیمی و بررسی بازارکار استخدام فوق لیسانس شیمی در صنایع مختلف مانند صنایع شیمیایی، غذایی (مانند روغن، قند و کنسروسازی ) ، نساجی، دارویی (برای تولید آنزیم‌ها....

  کار در ترکیه – سایت کاریابی در ترکیه + راهنمای استخدامی در ترکیه

  کار در ترکیه – سایت کاریابی در ترکیه + راهنمای استخدامی در ترکیه

  کار در ترکیه کاریابی بین المللی ترکیه : اگر شما نیز از علاقه مندان به کار در ترکیه و یا استخدام در ترکیه و جستجوی شغل مورد علاقه خود در کشور....

  نمونه سوالات استخدامی | دانلود رایگان نمونه سوالات آزمون استخدامی

  نمونه سوالات استخدامی | دانلود رایگان نمونه سوالات آزمون استخدامی

  نمونه سوالات استخدامی با دانلود رایگان نمونه سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش – بانک مسکن – دستگاه های اجرایی کشور – ارتش – وزارت نیرو – تامین اجتماعی –....

  استخدام نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران – خرداد 1396

  استخدام نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران – خرداد 1396

    نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود از بین جوانان مومن ، متعهد و کار آمد(مرد) بصورت پیمانی ۵ ساله انتظامی در مقطع(....