X
کارفرما ثبت آگهی استخدام

برای عقب نموندن از آخرین استخدامی ها اینجا کلیک کن و سریع عضو شو :)
وضعیت آگهی: غیر فعال
تاریخ انتشار: 1396/03/19
تعداد دیدگاه: بدون دیدگاه
مهلت تماس این آگهی به پایان رسیده است.
استخدام بانک پاسارگاد 96 | راهنمای کامل استخدامی بانک پاسارگاد 96
به این صفحه امتیاز دهید

استخدام بانک پاسارگاد

کلیه اطلاعیه های آگهی استخدام بانک پاسارگاد و همچنین اخبار آزمون استخدامی بانک پاسارگارد در این صفحه بروزرسانی میشود. در این مطلب شرایط استخدام بانک پاسارگاد 96 را بطور مفصل توضیح داده ایم که مناسب کلیه کارجویان و متقاضیان استخدام در بانک پاسارگاد میباشد.


استخدام بانک پاسارگاد

استخدام بانک پاسارگاد سال 96

بانک پاسارگاد

بانک پاسارگاد از جمله بانک های مطرح و موفق در کشور است که توانسته از طریق فعالیت های مهم و تاثیر گذار خود در راستای بانکداری تعدادی زیاد از مشتریان را به طرف خود جلب نماید. همچنین این بانک در سراسر کشور دارای شعبات بسیاری است و نیروهای انسانی زیادی نیز در این بانک جذب شده و فعالیت می کنند. بانک پاسارگاد برای تامین نیروی انسانی خود در صورت نیاز همه ساله افرادی را جذب و استخدام می نماید.

 

ثبت نام افراد واجد شرایط برای شرکت در استخدام بانک پاسارگاد از طریق سایت این بانک انجام می گیرد. همچنین شرایط استخدامی بانک پاسارگاد نیز برای افراد در سایت این بانک نوشته شده است. افراد متقاضی شرکت در آزمون استخدامی بانک پاسارگاد، لازم است تا در ابتدا شرایط استخدام در بانک پاسارگاد را بررسی کرده و سپس نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

 

تاریخچه بانک پاسارگاد

بانک پاسارگاد از جمله بانک های جدید کشور است که تقریبا در سال 1376 بود که نظراتی برای تاسیس این بانک ارائه گردید. پایه گذاران این بانک، آن را حاصل تفکری 8 ساله می دانند که توسط مدیرانی مجرب و متخصص و متعهد همراه با راهبرانی فکری تاسیس و مشغول به فعالیت گشته است. بانک پاسارگاد تقریبا از نیمه دوم سال 1383 بود که توانست گام هایی استوار برای تاسیس این بانک را داشته باشد. با گرفتن مجوز 2849/ه مورخ 1384/6/22 و داشتن سرمایه ی 3500 میلیارد ریال توانست فعالیت خود را آغاز نماید. از میزان سرمایه ی اولیه که ذکر گردید مقدار 2000 میلیارد ریال آن توسط افراد موسس این بانک پرداخت گردید و مقدار 1500 میلیارد ریال آن از طریق پذیره نویسی جمع آوری گشت که تعداد 34000 نفر در آن شرکت نمودند. لازم به ذکر است سرمایه بانک پاسارگاد اکنون 50.400 میلیارد ریال می‌باشد. باید اشاره کرد که موسسان این بانک مجموعه ای از انجمن های علمی دانشگاه ها و آموزش عالی و همچنین اشخاص حقیقی هستند. از جمله سایر افراد موسس می توان افراد بازنشسته، پیمانکاران، پزشکان و … هستند.

بالاخره مجوز تاسیس بانک پاسارگاد در 13 شهریور سال 1384 و مجوز فعالیت آن در 22 شهریور همان سال یعنی سال 1384 صادر گردید. همزمان با میلاد امام رضا (ع) بود که اولین شعبه این بانک در مشهد گشایش یافت و مشغول به فعالیت شد.

 

شرایط استخدام بانک پاسارگاد

استخدام در بانک پاسارگاد نیز مانند سایر استخدامی ها دارای شرایطی است که متقاضیان باید در ابتدا شرایط استخدامی بانک پاسارگاد را در نظر داشته باشند و سپس در آزمون شرکت نمایند. لازم به ذکر است که خانم ها و آقایان می توانند در آزمون استخدام بانک پاسارگاد شرکت کنند و ممنوعیتی از این نظر وجود ندارد. شرایط استخدام در بانک پاسارگاد در ادامه به صورت کلی بررسی می گردد.

 

نکات کلی و مهم برای استخدام در بانک پاسارگاد

1- متقاضیان شرکت در استخدامی بانک پاسارگاد باید در سایت بانک ثبت نام نمایند.

2- برای شرکت در آزمون استخدامی بانک پاسارگاد فقط از طریق سایت www.bpi.ir اقدام نمایید و مدارکی ارسال نکنید.

3- افرادی که شرایط استخدام در بانک پاسارگاد را دارند فقط یک بار می توانند ثبت نام کنند ولی امکان ویرایش اطلاعات برای آنها وجود دارد.

4 –بعد از ثبت نام در استخدام بانک پاسارگاد، کد رهگیری در اختیار افراد قرار می گیرد ولی این کد مبنی بر استخدام افراد نیست.

5 – اطلاع رسانی درباره استخدام بانک پاسارگاد از طریق تلفن، پیامک و یا پست الکترونیکی می باشد، بنابراین نسبت به صحیح بودن اطلاعات آگاه باشید.

 

شرایط کلی برای استخدام در بانک پاسارگاد

بانک پاسارگاد در نظر دارد برای جذب نیروی انسانی مورد نیاز خود در شعبات، از افراد واجد شرایط دعوت به همکاری نماید. افراد متقاضی می توانند در سایت بانک ثبت نام نمایند و در ادامه بانک پاسارگاد آنها را دعوت به مصاحبه می نماید.

الف- متقاضی استخدام بانک پاسارگاد باید از سلامت کامل جسم و روان برخوردار باشد.

ب- نداشتن پیشینه کیفری نامناسب شرط مهم استخدامی بانک پاسارگاد است.

پ- بومی بودن در شهر مورد نظر برای استخدام در بانک پاسارگاد ضروری است.

ت- از جمله شرایط استخدامی بانک پاسارگاد برای متقاضیان مرد داشتن کارت پایان خدمت یا معافیت است.

ث- برای استخدام بانک پاسارگاد متقاضی باید گواهی موقت یا دانشنامه خود را ارائه دهد. (سایر مدارک مورد قبول نیست.)

ج- در استخدام بانک پاسارگاد، برای شغل مسئول دفتر دارا بودن مدرک ICDL ضروری است.

چ- خانم های متقاضی متولد سال 1370 به بعد و آقایان متولد 1368 به بعد.

ح- برای شغل بانکدار در استخدامی بانک پاسارگاد، حداقل مدرک مورد پذیرش، مدرک لیسانس می باشد.

استان های مورد نیاز برای شغل بانکدار

تهران (شهرهای : تهران , اسلامشهر , لواسانات , فشم , ورامین )
فارس (شهرهای : جهرم )

رشته های مورد تایید استخدام در بانک پاسارگاد، برای شغل بانکداری

رشته حسابداری (کلیه گرایش ها)

رشته اقتصاد (کلیه گرایش ها)

رشته مهندسی صنایع (کلیه گرایش ها)

رشته مدیریت (صنعتی, بازرگانی, دولتی, بیمه, امور بانکی (بانکداری), مالی, IT (فناوری اطلاعات))

رشته آمار (کلیه گرایش ها)

رشته ریاضی (کلیه گرایش ها)

رشته حقوق

رشته مهندسی کامپیوتر (سخت افزار, نرم افزار)

مهندسی IT (فناوری اطلاعات) (کلیه گرایش ها)

 

شرایط و ضوابط شغل مسئول دفتر

خانم ها متولد ۱۳۷۰-۰۱-۰۱ به بعد ، آقایان متولد ۱۳۶۸-۰۱-۰۱ به بعد (درخصوص متقاضیان فوق لیسانس، شرایط سنی با دوسال اختلاف از شرایط سنی قیدشده نیز قابل پذیرش است
برای شغل منشی حداقل مدرک مورد تایید، مدرک لیسانس می باشد.
رشته های مورد تایید برای شغل منشی

زبان انگلیسی (گرایش : کلیه گرایش ها)
زبان و ادبیات فارسی (گرایش : کلیه گرایش ها)
استان های مورد نیاز برای شغل منشی

تهران (شهرهای : تهران )

 

شرایط و ضوابط کارشناس امور حقوقی

خانم ها متولد ۱۳۶۹-۰۱-۰۱ به بعد ، آقایان متولد ۱۳۶۷-۰۱-۰۱ به بعد (درخصوص متقاضیان فوق لیسانس، شرایط سنی با دوسال اختلاف از شرایط سنی قیدشده نیز قابل پذیرش است)
در خصوص متقاضیان دارای پرونده وکالت، شرایط سنی با دو سال اختلاف از شرایط سنی قید شده نیز قابل پذیرش است.
برای شغل کارشناس امور حقوقی حداقل مدرک مورد تایید، مدرک لیسانس می باشد.
رشته های مورد تایید برای شغل کارشناس امور حقوقی
حقوق (گرایش : کلیه گرایش ها)

استان های مورد نیاز برای شغل کارشناس امور حقوقی

اردبیل (شهرهای : اردبیل )
سمنان (شهرهای : سمنان , شاهرود )
هرمزگان (شهرهای : بندرعباس )
تهران (شهرهای : تهران )
مازندران (شهرهای : تنکابن )
اصفهان (شهرهای : اصفهان )
خوزستان (شهرهای : اهواز )
آذربایجان شرقی (شهرهای : تبریز )
مرکزی (شهرهای : اراک )
فارس (شهرهای : شیراز )
گلستان (شهرهای : گرگان )
گیلان (شهرهای : رشت )
کرمان (شهرهای : کرمان )
قم (شهرهای : قم )
خراسان (شهرهای : مشهد )

 

مراحل ثبت نام آزمون استخدامی بانک پاسارگاد

متقاضیان استخدام در بانک پاسارگاد لازم است تا در ابتدا یک پست الکترونیکی معتبر برای خود داشته باشند. زیرا لینک ثبت نام به آن ارسال می گردد. لازم به ذکر است با هر پست الکترونیکی فقط یکبار می توانید در استخدامی بانک پاسارگاد شرکت نمایید. حداکثر 5 بار برای یک پست الکترونیک لینک ثبت نام ارسال می گردد. به سایر بخش های ایمیل خود برای دیدن لینک دعوت دقت نمایید.

 

مدارک مورد نیاز برای استخدام در بانک پاسارگاد

عکس اسکن شده 3 * 4

عکس اسکن شده کارت ملی

عکس اسکن شده صفحه اول و دوم شناسنامه در صورت داشتن توضیحات

عکس اسکن شده آخرین مدرک تحصیلی و ارسال فایل اسکن شده مدرک لیسانس الزامی است

عکس اسکن شده کارت نظام وظیفه

نکته: حجم فایل های ارسالی حداکثر:۴۰۰ کیلوبایت باشد و عکس ها فقط در قالب های jpg,png,gif باشند.

 

آزمون استخدامی بانک پاسارگاد

برای استخدام در بانک پاسارگاد افراد می توانند در صورت دارا بودن شرایط نسبت به شرکت در آزمون استخدامی بانک پاسارگاد اقدام نمایند. بانک پاسارگاد از جمله بانک هایی است که در کشور دارای شعبات بسیاری است و به همین منظور به نیروی انسانی برای شعبات خود نیاز دارد و هر ساله نسبت به جذب نیروی جدید اقدام می نماید.

لازم است تا در ابتدا در سایت این بانک ثبت نام را انجام دهید و سپس برای شرکت در آزمون استخدامی بانک پاسارگاد اطلاع رسانی خواهد شد. منابع آزمون استخدام بانک پاسارگاد می تواند با توجه به رشته تحصیلی افراد متفاوت باشد. البته سوالات عمومی برای تمامی گروه هاست ولی سوالات اختصاصی استخدامی بانک پاسارگاد برای افراد مختلف با توجه به رشته تحصیلی این افراد خواهد بود. به زودی نمونه سوالات استخدامی بانک پاسارگاد در این صفحه منتشر میشود.


لینکهای راهنما و ثبت نام در وب سایت بانک پاسارگاد
سوالات متداول ثبت نام فرهیختگان ثبت نام بانکدار ثبت نام مسئول دفتر ویرایش اطلاعات بازیابی کد رهیگیری پیگیری وضعیت ثبت نام
مشاهده مشاهده مشاهده مشاهده مشاهده مشاهده مشاهده

خدمات ویژه کارفرمایان

شما کارفرمایان گرامی با کمترین هزینه ممکن میتوانید اطلاعیه استخدامی شرکت خود را در سایت کاریاب منتشر کنید و نام شرکت تان را در معرض بازدید روزانه هزاران کارجو قرار دهید.

مشاهده

خدمات رایگان کارجویان

بمنظور حمایت از کارجویان ، کاربران میتوانند بطور کاملا رایگان، آگهی های انتشار یافته در سایت را بدون صرف هیچ گونه هزینه ای مطالعه نمایند و بنا به شرایط تحصیلی ، سابقه و تجربه کاری خود ، از طرق محتلف درج شده در متن آگهی ها ، با صاحبان آگهی ها تماس برقرار نمایند

مشاهده
 • هشدار

  قابل توجه کارجویان و کارفرمایان گرامی

  سایت استخدام کاریاب در آذر ماه 1388 با شعار حمایت از کارجویان ، بعنوان اولین سایت استخدامی مجهز به سامانه های هوشمند کاریابی تاسیس شد و در حال حاضر به لطف برخورداری از بزرگترین بانک اطلاعات مشاغل استخدامی کشور ، بستری مناسب برای درج آگهی استخدام کارفرمایان و صاحبان کسب و کار فراهم کرده است تا در کمترین زمان ممکن بتوانند نیروی کار متخصص مورد نیاز خود را پیدا کنند. ثبت رزومه در کاریاب کاملا رایگان میباشد و کارجویان پس از مشاهده و بررسی آگهی استخدام های درج شده در سایت ، و مطالعه ی توصیه های استخدامی میتوانند مستقیما رزومه استخدامی خود را به کارفرمایان طرف قرارداد با کاریاب ارسال کنند تا روند استخدام سریع تر طی شود. به امید موفقیت و سربلندی تمام کارجویان ایران زمین .

  روزنامه

  نیازمندیهای همشهری تهران

  نیازمندهای همشهری کرج

  نیازمندیهای روزنامه خراسان

   

  تلگرامکانال رسمی سایت کاریاب

 • دیدگاه کاربران

  captcha


  نمونه سوالات استخدامی

  • دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی سپاه

   مجموعه نمونه سوالات آزمون استخدامی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که توسط کارشناسان سایت استخدام جهت افزایش سطح آمادگی داوطلبین شرکت در آزمون ها و مصاحبه های استخدامی این نهاد مهم تهیه و جهت دانلود و مطالعه قرار داده شده است. پکیج سوالات عقیدتی سیاسی سپاه ، در چندین فصل به صورت منسجم تهیه و تنظیم شده است که در هر فصل ، نخست جهت آموزش و یادآوری مفاهیم لازم مطالب آموزشی بصورت توضیح مختصر و مفید بیان شده و به دنبال آن جهت محک زدن اطلاعات فراگیری شده در هر فصل مهمترین و متداول ترین سوالاتی که پیرامون مطالب آموزش داده شده گردآوری شده است

   دانلود نمونه سوال استخدامی سپاه

  بازارکار

  استخدام

  استخدام فوق لیسانس شیمی | آگهی های روز + بازارکار

  استخدام فوق لیسانس شیمی و بررسی بازارکار استخدام فوق لیسانس شیمی در صنایع مختلف مانند صنایع شیمیایی، غذایی (مانند روغن، قند و کنسروسازی ) ، نساجی، دارویی (برای تولید آنزیم‌ها....

  کار در ترکیه – سایت کاریابی در ترکیه + راهنمای استخدامی در ترکیه

  کار در ترکیه – سایت کاریابی در ترکیه + راهنمای استخدامی در ترکیه

  کار در ترکیه کاریابی بین المللی ترکیه : اگر شما نیز از علاقه مندان به کار در ترکیه و یا استخدام در ترکیه و جستجوی شغل مورد علاقه خود در کشور....

  نمونه سوالات استخدامی | دانلود رایگان نمونه سوالات آزمون استخدامی

  نمونه سوالات استخدامی | دانلود رایگان نمونه سوالات آزمون استخدامی

  نمونه سوالات استخدامی با دانلود رایگان نمونه سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش – بانک مسکن – دستگاه های اجرایی کشور – ارتش – وزارت نیرو – تامین اجتماعی –....

  استخدام نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران – خرداد 1396

  استخدام نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران – خرداد 1396

    نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود از بین جوانان مومن ، متعهد و کار آمد(مرد) بصورت پیمانی ۵ ساله انتظامی در مقطع(....

  telegram karyab