ورود کاربران
بدانیم که : تنها شکافی که بین ما و رویایمان قرار دارد ، با کمی اراده به عمل و کمی اعتقاد راسخ پر می شود
برای عقب نموندن از آخرین استخدامی ها اینجا کلیک کن و سریع عضو شو :)

استخدام بانک مسکن 97 – اطلاعیه جدید استخدامی بانک مسکن 97 | کاریاب

وضعیت آگهی: غیر فعال
تاریخ انتشار: 1397/01/01
تعداد دیدگاه: 2 دیدگاه
مهلت تماس این آگهی به پایان رسیده است.

استخدام بانک مسکن 97

اخبار لحظه به لحظه استخدام بانک مسکن 97 در این صفحه منتشر میشود. شما کارجویان علاقه مند استخدام در بانک های دولتی و یا خصوصی می توانید همه روزه به این صفحه مراجعه کنید و از اخبار فوری استخدامی بانک مسکن 97 باخبر شوید. اگر در خبرنامه سایت کاریاب عضو شوید می توانید از جدیدترین آگهی ها و اطلاعیه های این بانک بصورت سریع و فوری بمحض انتشار دسترسی داشته باشید.

استخدام بانک مسکن

استخدامی بانک مسکن

آخرین اخبار و اطلاعیه ها

نمونه سوالات استخدامی بانک مسکن

 

راهنمای استخدام بانک مسکن

بانک مسکن از جمله بانک های کشور است که از سال 1358 تشکیل گردیده است. بانک مسکن یکی از بانک های مطرح است که هر ساله در صورت نیاز به نیروی انسانی جدید با انتشار آگهی استخدام بانک مسکن 97 اقدام به استخدام نیروی جدید می نماید. برای استخدامی بانک مسکن 97 تمامی افراد می توانند با مراجعه به دفترچه راهنمای استخدام بانک مسکن 97 از اطلاعات لازم مطلع شوند.

در سایت کاریاب نیز اطلاعات لازم برای متقاضیان درج گردیده است. متقاضیان می توانند از طریق اطلاعات سایت کاریاب به جواب سوالات خود دست یابند. لازم است داوطلبان حداکثر تاریخ ثبت نام را در نظر داشته باشند که در سایت کاریاب نیز درج گردیده است. داوطلبان می توانند علاوه بر سایت کاریاب به اطلاعات وب سایت سازمان نیز مراجعه نمایند. ثبت نام برای استخدامی بانک مسکن از طریق سایت سازمان انجام می پذیرد. داوطلبان برای موفقیت در آزمون استخدامی بانک مسکن 97 بهتر است از نمونه سوالات استخدامی بانک مسکن که در که در سایت کاریاب وجود دارد استفاده کنند.

 

آزمون استخدامی بانک مسکن 97

با انتشار اطلاعیه و فراخوان استخدام بانک مسکن 97 متقاضیان می توانند از زمان ثبت نام بانک مسکن و تاریخ استخدامی بانک مسکن 97، مطلع شوند. آزمون استخدامی بانک مسکن در تاریخ اعلام شده که در سایت سازمان و سایت کاریاب وجود دارد برگزار خواهد شد. برای آمادگی آزمون استخدامی بانک مسکن سال 97 داوطلبان می توانند از نمونه سوالات استخدامی بانک مسکن که در سایت کاریاب وجود دارد استفاده نمایند. لازم به ذکر است که متقاضیان باید متن آگهی استخدامی بانک مسکن را به صورت دقیق مطالعه نمایند. مدارک مورد نیاز استخدام بانک مسکن 97 نیز در سایت این سازمان و سایت کاریاب موجود است.

 

شرایط استخدام بانک مسکن 97

شرکت در استخدامی بانک مسکن 97 دارای شرایطی می باشد که در ادامه به بررسی این شرایط می پردازیم. همچنین مدارک لازم برای استخدام بانک مسکن 97 نیز مورد بحث قرار می گیرد. اطلاعات لازم در سایت کاریاب در بخش راهنمای استخدامی بانک مسکن 97 و سایت این سازمان موجود است.
شرایط عمومی لازم برای شرکت در آزمون استخدامی جدید بانک مسکن:
– متقاضی شرکت در استخدام جدید بانک مسکن باید ﺗﺎﺑﻌﯿﺖ اﯾﺮان را دارا باشد.
– اﻋﺘﻘﺎد ﺑﻪ دﯾﻦ ﻣﺒﯿﻦ اﺳﻼم برای ثبت نام استخدامی بانک مسکن ضروری است.
– متقاضی باید پیرو قوانین ﺟﻤﻬﻮری اﺳﻼﻣﯽ اﯾﺮان باشد.
– اﻧﺠﺎم ﺧﺪﻣﺖ سربازی ﯾﺎ ﻣﻌﺎﻓﯿﺖ ﻗﺎﻧﻮﻧﯽ برای آقایان متقاضی شرکت در استخدام بانک مسکن 97 ضروری است. البته ملاک برای این مورد زمان برگزاری آزمون استخدامی بانک مسکن 97 می باشد.
– برای استخدامی جدید بانک مسکن داﺷﺘﻦ ﺳﻼﻣﺖ ﺟﺴﻤﺎﻧﯽ و رواﻧﯽ ضروری است.
– شرط مهم دیگر برای ثبت نام استخدام بانک مسکن 97 عدم اعتیاد به مواد مخدر می باشد.
– برای استخدام جدید بانک مسکن نداشتن سابقه محکومیت جزایی موثر بسیار مهم است.
– برای ثبت نام استخدام در بانک مسکنﻋﺪم وﺟﻮد هر نوع ﻣﻤﻨﻮﻋﯿﺖ در اﺳﺘﺨﺪامی ضروری است.
– متقاضیان استخدام در بانک مسکن نباید از نیروهای بازخرید یا بازنشسته سایر دستگاه ها باشند.
– متن آگهی استخدام بانک مسکن 97 باید به خوبی مطالعه گردد تا متقاضیان از دارا بودن شرایط مطلع شوند. مدارک تحصیلی مورد نیاز در دفترچه راهنمای استخدامی بانک مسکن 97 ذکر گردیده است.
– برای مدارک تحصیلی دیپلم، داشتن حداقل 20 سال و حداکثر 30 سال، برای مدارک فوق دیپلم و لیسانس حداکثر 35 سال، برای فوق لیسانس، حداکثر 40 سال ضروری است.

 

شرایط اختصاصی لازم برای شرکت در استخدامی بانک مسکن 97

– داوطلبان نباید تا مدت 10 سال درخواست جابجایی داشته باشند.
– برای شغل نگهبانی داﺷﺘﻦ ﺣﺪاﻗﻞ ﻗﺪ ۱۷۵ ﺳﺎﻧﺘﯽ ﻣﺘﺮ ضروری است. همچنین ﻣﻮﻓﻘﯿﺖ در آزﻣﻮن ورزﺷﯽ آﻣﺎدﮔﯽ ﺟﺴﻤﺎﻧﯽ نیز لازم است.
– با تایید پزشک ﺗﻨﺪرﺳﺘﯽ و ﺗﻮاﻧﺎﯾﯽ ﺟﺴﻤﺎﻧﯽ و رواﻧﯽ افرادی که استخدام می گردند بررسی می شود.
– ﺗﻌﯿﯿﻦ محل خدمت پذیرفته شدگان برعهده بانک می باشد.

لازم به ذکر است، برای موفقیت در آزمون استخدامی بانک مسکن تمامی داوطلبان می توانند از نمونه سوالات استخدامی بانک مسکن که در سایت کاریاب وجود دارد استفاده نمایند. استفاده از نمونه سوالات استخدامی بانک مسکن که مربوط به سال های گذشته می باشد برای آشنایی بیشتر داوطلبان ضروری است و در سایت کاریاب قابل دسترسی و دانلود می باشند.

 

نتایج آزمون استخدامی بانک مسکن

بعد از اعلام زمان استخدامی بانک مسکن 97 و مشخص شدن تاریخ برگزاری آزمون استخدامی بانک مسکن آزمون برگزار می گردد و پس از بررسی کردن، نتایج آزمون استخدامی بانک مسکن اعلام می گردد. پذیرفته شدگان آزمون استخدامی بانک مسکن در ابتدا باید در آزمون کتبی حدنصاب لازم را کسب کرده باشند. داوطلبانی که نمره حد نصاب را کسب نکرده باشند از مراحل استخدام بانک مسکن 97 حذف می گردند. از بین داوطلبان تعداد زیادی برای مصاحبه انتخاب خواهند شد. مدارک این افراد بررسی می گردد و برای مصاحبه و گزینش معرفی می گردند.

معرفی افراد به مصاحبه براساس مجموع نمره نهایی آنها خواهد بود. این میزان 70درصد برای امتحان مشترک و 30 درصد برای مصابه خواهد بود. در صورتی که مصاحبه برای آزمون استخدامی بانک مسکن برگزار نگردد، انتخاب افراد براساس نمره کل آنها خواهد بود. که مقدار 40 درصد برا عمومی و 60 درصد برای تخصصی خواهد بود. برای بعضی از افراد واجد شرایط امتیازات و سهمیه های موجود نیز در نظر گرفته خواهد شد. داوطلبان در زمان مصاحبه باید تمامی مدارک مورد نیاز استخدامی بانک مسکن 97 را همراه داشته باشند. اطلاعات لازم درباره استخدام جدید بانک مسکن در سایت کاریاب در بخش راهنمای استخدام بانک مسکن 97 موجود است.

 

ثبت نام استخدام بانک مسکن 97

با اعلام استخدامی بانک مسکن 97 تعداد زیادی از افراد مایل به شرکت و ثبت نام آزمون استخدامی بانک مسکن هستند. قبل از ثبت نام آزمون لازم است تا متقاضیان کلیه اطلاعات لازم را درباره شرایط استخدام بانک مسکن 97 به دست آورند و سپس نسبت به ثبت نام اقدام نمایند. همچنین در مورد آزمون استخدامی بانک مسکن لازم است تا انواع شغل ها، محل، ظرفیت ها، جنسیت استخدامی و … را مد نظر قرار دهند.

همچنین سن، شرایط عمومی و اختصاصی نیز برای استخدامی بانک مسکن مهم است. داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون استخدامی بانک مسکن 97 باید باید تحصیلات لازم را نیز دارا باشند متقاضیان از مقطع دیپیلم تا فوق لیسانس می توانند در این آزمون شرکت نمایند. برای بدست آوردن اطلاعات بیشتر قبل از ثبت نام بهتر است دفترچه راهنمای شرکت در استخدامی 97 را به صورت کامل مطالعه نمایند. برای دسترسی به دفترچه راهنما می توانید از طریق سایت کاریاب و سازمان سنجش اقدام نمایید.

دیدگاه کاربران

captcha


  • سلام خسته نباشید
  • خسته نباشید