X
کارفرما ثبت آگهی استخدام

برای عقب نموندن از آخرین استخدامی ها اینجا کلیک کن و سریع عضو شو :)
وضعیت آگهی: غیر فعال
تاریخ انتشار: 1389/10/27
تعداد دیدگاه: بدون دیدگاه
مهلت تماس این آگهی به پایان رسیده است.
آگهی استخدام ۴۰۰ نفر در شرکت ذوب آهن اصفهان
به این صفحه امتیاز دهید

شرکت ذوب آهن اصفهان جهت تامین نیروی انسانی موردنیاز خود از  بین افراد واجد شرایط از طریق آزمون کتبی ، مصاحبه تخصصی ، طب صنعتی و گزینش بصورت قراردادی بشرح جدول شماره یک  جذب می نماید .

 

الف ) شرایط عمومی داوطلبان

۱- داشتن تابعیت ایران

۲- اعتقاد به دین مبین اسلام و یایکی از ادیان مصرح در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

۳- نداشتن سابقه محکومیت جزائی مؤثر

۴- عدم اعتیاد به مواد مخدر و دخانیات

۵- الزام عملی به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

۶- عدم اشتغال و تعهد خدمت به سایر دستگاههای دولتی و نهادهای انقلاب اسلامی

۷- دارابودن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دائم برای مردان

۸- دارابودن حداقل بیست سال سن تاآخرین روز مهلت ثبت نام مندرج در این آگهی ( تاریخ :  ۲۰/۱۱/۸۹ )

۹- داشتن تندرستی و توانایی کامل جسمانی و روانی طبق تأئید پزشک مرکز طب کار شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان

۱۰- داشتن مدارک تحصیلی معتبر و دارای ارزش استخدامی مطابق مفاد مندرج در این آگهی

۱۱- نداشتن منع استخدام در دستگاههای دولتی به موجب مقررات مربوطه و یا آراء مراجع قانونی

 

      

 

ب ) شرایط سنی و مدارک تحصیلی و سکونت

۱- حداکثر سن برای داوطلبان دارای مقطع تحصیلی دیپلم متولدین ۰۱/۰۱/۱۳۶۵ و بعد از آن  و  برای مقطع تحصیلی فوق دیپلم متولدین ۰۱/۰۱/۱۳۶۲ و بعد وبرای مقطع تحصیلی کارشناسی ۱/۱/۵۹ به بعد و برای مقطع تحصیلی کارشناسی ارشد ۱/۱/۵۶ به بعد می باشد .

۲- موارد زیر بشرط ارائه تائیدیه معتبر به حداکثر سن مقرردر بند یک اضافه خواهد شد :

۱-۲- افراد خانواده معظم شهدا ، مفقود الاثر ها و جانبازان از کارافتاده کلی شامل (فرزندان ،  برادر ،  خواهر و همسر) حداکثر تا ۵ سال

۲-۲- مدت خدمت قانونی نظام وظیفه مشروط به اینکه  انجام شده باشد به سقف سنی داوطلبان اضافه خواهد شد .( معافیت و موارد خرید خدمت نظام قابل احتساب نمی باشد)

۳-۲- مدت خدمت قانونی طرح خدمت پزشکان و پیرا پزشکان مشروط به اینکه انجام شده باشد به سقف سنی داوطلبان رشته های پیراپزشکی اضافه خواهد شد .

۴-۲- آندسته از افراد واجد شرایط که در حال حاضر در پیمانهای کارخانه مشغول بکار می باشند مشروط به داشتن سابقه خدمت درپیمانهای کارخانه حداکثر تامدت ۵ سال از سابقه کار آنان درپیمانهای کارخانه از سقف سنی مذکور کسر خواهد شد(مشروط بر اینکه درمرحله کنترل ،  مدارک معتبر که به تأیید سازمان تأمین اجتماعی ، شرکت مربوطه و حراست شرکت رسیده باشد را ارئه نمایند).

۵-۲- مدت حضورداوطلبانه در جبهه های  نبرد حق علیه باطل ، زمان بستری یا استراحت پزشکی رزمندگان داوطلب در اثر مجروحیت و میزان اسارت آزادگان

۳- مدارک تحصیلی متقاضیان بایستی حداکثر تا آخرین تاریخ مهلت ثبت نام (۲۰/۱۱/۸۹) بطور قطعی صادر شده باشد و مدارک صادره حاوی رشته و گرایش تحصیلی ، معدل و تاریخ قطعی فراغت از تحصیل و مشخصات فرد داوطلب باشد . بدیهی است به  گواهی های فراغت از تحصیل صادره برای حوزه نظام وظیفه و یافاقد معدل و یاعدم صدور قطعی و مشروط ترتیب اثر داده نخواهد شد و در صورت ثبت نام در مراحل بعدی از لیست متقاضیان حذف خواهند شد .

۴- متقاضیانی که صدور قطعی مدرک تحصیلی و یا کارت پایان خدمت نظام و یا معافیت دائم آنان بعد ا ز تاریخ آخرین روز مهلت ثبت نام (۲۰/۱۱/۸۹) باشد مجاز به ثبت نام نمی باشند.

۵- مدارک تحصیلی معادل  ، آموزش باز و مکاتبه ای و سایر مواردی که پذیرش دانشجوخارج از آزمونهای سراسری سازمان سنجش باشد یا خارج از آزمونهای سراسری دانشگاه آزاد و یا دانشگاه جامع علمی کاربردی که خارج از آزمون سازمان سنجش پذیرش شده باشد قابل قبول نمی باشد و متقاضیان مربوطه حق ثبت نام نخواهند داشت.

۶- فارغ التحصیلان مقاطع تحصیلی بالاتر حق شرکت در آزمون استخدامی مقاطع پائین تر را نخواهند داشت و در صورت کتمان واقعیت و قبولی حتی در صورت جذب، استخدام آنان کان لم یکن خواهد شد.

۷- شرط حداقل معدل کل تحصیلی در مقطع دیپلم و فوق دیپلم ۱۳ و در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد ۱۴ می باشد.

تبصره ۱ : فرزندان معزز شهداو جانبازان ۲۵u0648 بالاتر از شرط حداقل معدل مدرک تحصیلی معاف میباشند .

تبصره ۲: برای داوطلبان مقطع دیپلم معدل کل دورة سه ساله دورة متوسطه و یادیپلم نظام قدیم ملاک عمل خواهد بود و معدل مدارک پیش دانشگاهی ملاک عمل نمی باشد

۸- محدوده جغرافیائی برای متقاضیانی که مجاز به ثبت نام می باشند صرفا” شهرستانهای مبارکه ، فلاورجان ، لنجان ، اصفهان،نجف آباد،شاهین شهر ،شهرکرد،شهرضا،خمینی شهر، تیران و کرون، سامان ، بروجن و دهاقان میباشد و ملاک عمل برای  احراز محدودة جغرافیائی متقاضیان ،  محل تولد مندرج در شناسنامه افراد و یااینکه دو مقطع از مقاطع تحصیلی دورة ابتدائی یا دوره راهنمایی ویا دبیرستان را درشهرستانهای فوق الذکر تحصیل کرده باشند . ضمناً امکان سرویس ایاب و ذهاب برای رفت و برگشت افرادیکه جذب خواهند شد به محل کارخانه و بالعکس حداکثر تا شعاع ۵۰ کیلومتری کارخانه و صرفاً در مسیرهائی که کارخانه تعییین می نماید وجود خواهد داشت .

تبصره : فرزندان پرسنل نیروهای مسلح در صورتیکه ۳ سال از سنوات تحصیلی آنان تا پایان  مقطع تحصیلی دبیرستان در یکی از شهرستانهای مذکور باشد ، مجاز به شرکت در آزمون می باشند.

۹- شرکت ذوب آهن  هیچگونه تعهدی در قبال تأمین اسکان و یا منزل مسکونی سازمانی برای پذیرفته شدگان نخواهد داشت .

 

پ ) اولویت های ویژه اجتماعی ،  استخدامی

۱- سهمیه های قانونی خانواده محترم ایثارگران قبلاً تعیین و به سازمان محترم بنیاد شهید و امورایثارگران استان اصفهان اعلام گردیده که درصورت ارسال لیست اسامی و آدرس و شماره تماس آنان با رعایت شرایط سنی و تحصیلی مندرج در این آگهی از افراد معرفی شده جهت طی مراحل مصاحبه ، طب کار و گزینش دعوت بعمل خواهد آمد.

تبصره : آندسته از متقاضیان متعلق به خانواده معزز ایثارگران که درقالب سهمیه بند یک فوق الذکر از سوی  سازمان محترم بنیاد شهید معرفی نمی گردند بارعایت شرایط مندرج در این اگهی می توانند اقدام به ثبت نام نموده تا درصورت قبولی مطابق سایر شرکت کنندگان در آزمون ، سایر مراحل جذب را طی نمایند.

۲- معلولین عادی درصورت دارابودن شرایط مندرج در این آگهی و دارابودن شرایط کار در کارگاهها و مشاغل مورد نیاز ، مشروط به تأئید مرکز طب کار این شرکت از ۳u0633همیه قانونی برخوردار خواهند بود.

۳- باتوجه به درخواستها و مطالبات افراد بومی جهت اشتغال در کارخانه ، متقاضیان شرکت کننده به نسبت فاصله مرکز شهرستان مربوطه تا کارخانه طبق دستورالعملی ،  از امتیازات مربوطه برخوردار خواهند شد.

۴- فرزندان واجد شرایط شاغل و بازنشسته کارخانه از امتیاز مربوطه برخوردار خواهند بود .

 

ت ) نحوه ثبت نام :

 

۱- متقاضیان پس از مطالعه کامل و دقیق شرایط و مفاد مندرج دراین آگهی فرصت دارند تا از تاریخ ۶/۱۱/۸۹ لغایت تاریخ ۲۰/۱۱/۸۹ ( بمدت۱۵ روز) از طریق سایت WWW.iut.ac.ir اقدام به ثبت نام نموده و کد رهگیری مربوطه را دریافت نمایند.

۲- متقاضیان می بایستی فرم ثبت نام مربوطه را براساس مفاد آگهی و منطبق با واقعیت تکمیل نموده و نسبت به ضمیمه نمودن فایل های تصویرعکس ، تصویرمدرک تحصیلی ، تصویر صفحه اول شناسنامه و تصویر کارت پایان خدمت یا معافیت نظام ، طبق مشخصات مندرج در سایت ثبت نام ، اقدام نمایند ،ضمناً ارائه هرگونه اطلاعات غیرواقعی نه تنها موجب باز ماندن از سایر مراحل جذب و یا برکناری از کار خواهد شد بلکه برابر مقررات مربوطه پیگرد قانونی خواهد داشت .

۳- مبلغ حق ثبت نام ۵۰۰۰۰ ریال می باشد که متقاضیان بایستی بصورت اینترنتی و از طریق سایت ثبت نام توسط یکی از کارتهای بانکی عضو شتاب ، نسبت به پرداخت آن اقدام نمایند.

۴- هرگونه دعوت از متقاضیانی که در مرحله آزمون کتبی پذیرش گردند جهت انجام سایر مراحل جذب تا تکمیل پرونده های متقاضیان صرفاً از طریق شماره تلفن های تماس متقاضیان خواهد بود،  لذا لازم است متقاضیان عزیز ضمن درج شماره تلفن ثابت و همراه مطمئن و غیرقابل تغیییر که امکان برقراری تماس را فراهم نماید از بروز مشکلات بعدی که مسئولیت آن متوجه شخص متقاضی خواهد بود پیشگیری نمایند.

 

ث ) توزیع کارت و زمان و مکان برگزاری آزمون

 

۱- متقاضیان واجد شرایطی که اقدام به ثبت نام و دریافت کد رهگیری نموده اند می بایستی از تاریخ ۷/۱۲/۸۹ لغایت ۱۰/۱۲/۸۹ با مراجعه به سایت WWW.iut.ac.ir و با درج کد رهگیری اقدام به چاپ و دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کتبی نمایند .

۲- تاریخ ، محل و ساعت برگزاری آزمون درکارتهای ورود به جلسة آزمون درج خواهد شد.

 

ج) مواد آزمون کتبی (عمومی و تخصصی)

۱- در مقطع تحصیلی دیپلم متقاضیان کلیه رشته های ریاضی فیزیک – علوم تجربی – ریخته گری و متالورژی – صنایع شیمیایی – شیمی صنعتی- ساخت و تولید – مکانیک خودرو- عیب یابی و تعمیر- صنایع فلزی- تأسیسات – الکترونیک- الکتروتکنیک- برق صنعتی و کامپیوتر می توانند حسب توانمندی های خود به دلخواه یکی از گروه های سه گانه دیپلم را انتخاب و باانتخاب گروه امتحانی مورد نظر در فرم تقاضای ثبت نام ، در آزمون مربوط به آن گروه شرکت نمایند.

۲- مواد امتحانی آزمون عمومی در مقاطع تحصیلی دیپلم ، فوق دیپلم ،کارشناسی و کارشناسی ارشد  شامل زبان و ادبیات فارسی – زبان انگلیسی- کامپیوتر- هوش و استعداد تحصیلی و معارف اسلامی و اطلاعات اجتماعی به میزان ۴۰ نمره می باشد(اقلیتهای مذهبی از پاسخگوئی به سوالات معارف اسلامی معاف بوده و امتیاز آن در سایر امتیازات آزمون توزیع می گردد)

۳- مواد امتحانی آزمون تخصصی مقطع دیپلم بشرح جدول شماره دو می باشد .

۴- مواد امتحانی آزمون تخصصی مقطع فوق دیپلم ،کارشناسی و کارشناسی ارشد به میزان ۶۰ نمره شامل سوالات تخصصی  رشته های مربوطه می باشد.

‍‍‍‍

تذکرات مهم  :

۱- داوطلبان نباید از جمله افرادی باشند که بموجب آراء هیأتهای رسیدگی به تخلفات اداری و یا مراجع قضائی از خدمت اخراج شده باشند .

۲- چنانچه داوطلب با ذکرمشخصات غیرواقعی و بدون رعایت کامل مفاد مندرج در این آگهی اقدام به ثبت نام نماید حتی درصورت جذب و اشتغال بکار موضوع جذب وی منتفی خواهد بود و برابر مقررات مربوط پیگرد قانونی خواهد داشت.

۳- قبولی در آزمون کتبی بمنزله پذیرش نهائی نبوده و مادامیکه فرد متقاضی در کلیه مراحل جذب شامل آزمون کتبی ، مصاحبه ، معاینات پزشکی توسط مرکز طب کار شرکت و گزینش قبول نگردد هیچگونه

حقی برای جذب و اشتغال در شرکت نخواهد داشت.

۴- مشاغل مورد نیاز این شرکت غالباً مربوط به مشاغل سخت خط تولید بوده و چنانچه افراد متقاضی که در مرحله کتبی و مصاحبه تخصصی قبول شده اند ازنظرجسمی و روحی مورد تأئید مرکز طب کار این شرکت قرارنگیرند هیچ حقی برای جذب نخواهند داشت و از نفرات بعدی بجای آنان دعوت خواهد شد.

 

* جدول شماره یک  : مقاطع و رشته های تحصیلی مورد نیاز   *

ردیف مقطع رشته و گرایش جنسیت تعداد ( نفر)

 

مرد زن
۱ دیپلم گروه برق *   ۲۵
۲ گروه تولید *   ۸۱
۳ گروه مکانیک *   ۱۴۰
۴ فوق دپیلم برق( قدرت) *   ۹
۵ برق(الکترونیک – کنترل- ابزاردقیق) *   ۱۴
۶ جوشکاری *   ۱۱
۷ ماشین افزار *   ۱۰
۸ مواد(ریخته گری) *   ۴۱
۹ مکانیک *   ۴
۱۰ اطاق عمل * * ۳
۱۱ بیهوشی-  هوشبری * * ۴
۱۲ تکنولوژی پرتوشناسی -رادیولوژی * * ۱
۱۳ علوم آزمایشگاهی * * ۱
۱۴ لیسانس برق (قدرت) *   ۴
۱۵ برق (کنترل- ابزاردقیق – الکترونیک) *   ۷
۱۶ عمران ( عمران- نقشه برداری) *   ۲
۱۷ مواد *   ۲
۱۸ مکانیک (طراحی جامدات ) *   ۵
۱۹ مکانیک (حرارت و سیالات) *   ۳
۲۰ بهداشت حرفه ای *   ۴
۲۱ پرستاری * * ۱۵
۲۲ مامائی * ۳
۲۳ تکنولوژی پرتوشناسی رادیولوژی * * ۴
۲۴ کاردرمانی * * ۱
۲۵ علوم آزمایشگاهی * * ۱
۲۶ محیط زیست * ۳
۲۷ فوق لیسانس صنایع * ۲
  جمع : ۴۰۰

توضیح :متقاضیان فوق لیسانس الزاماً بایستی دارای مدرک کارشناسی مهندسی صنایع باشند

 

 

 

جدول شماره ۲  :  مواد آزمون تخصصی مقطع تحصیلی دیپلم

 

رشته موادامتحانی
تولید اصول تکنولوژی ریخته گری
اصول متالوژیکی ریخته گری
محاسبات فنی
شناخت فلزات
ریاضی –شیمی – فیزیک
مکانیک مکانیک عمومی
رسم فنی
محاسبات فنی
تکنولوژی مولد قدرت
فیزیک – ریاضی
برق ماشین های الکتریکی AC و DC
الکترونیک عمومی
اصول اندازه گیری الکتریکی
مدارهای الکتریکی
فیزیک – ریاضی

خدمات ویژه کارفرمایان

شما کارفرمایان گرامی با کمترین هزینه ممکن میتوانید اطلاعیه استخدامی شرکت خود را در سایت کاریاب منتشر کنید و نام شرکت تان را در معرض بازدید روزانه هزاران کارجو قرار دهید.

مشاهده

خدمات رایگان کارجویان

بمنظور حمایت از کارجویان ، کاربران میتوانند بطور کاملا رایگان، آگهی های انتشار یافته در سایت را بدون صرف هیچ گونه هزینه ای مطالعه نمایند و بنا به شرایط تحصیلی ، سابقه و تجربه کاری خود ، از طرق محتلف درج شده در متن آگهی ها ، با صاحبان آگهی ها تماس برقرار نمایند

مشاهده
 • هشدار

  قابل توجه کارجویان و کارفرمایان گرامی

  سایت استخدام کاریاب در آذر ماه 1388 با شعار حمایت از کارجویان ، بعنوان اولین سایت استخدامی مجهز به سامانه های هوشمند کاریابی تاسیس شد و در حال حاضر به لطف برخورداری از بزرگترین بانک اطلاعات مشاغل استخدامی کشور ، بستری مناسب برای درج آگهی استخدام کارفرمایان و صاحبان کسب و کار فراهم کرده است تا در کمترین زمان ممکن بتوانند نیروی کار متخصص مورد نیاز خود را پیدا کنند. ثبت رزومه در کاریاب کاملا رایگان میباشد و کارجویان پس از مشاهده و بررسی آگهی استخدام های درج شده در سایت ، و مطالعه ی توصیه های استخدامی میتوانند مستقیما رزومه استخدامی خود را به کارفرمایان طرف قرارداد با کاریاب ارسال کنند تا روند استخدام سریع تر طی شود. به امید موفقیت و سربلندی تمام کارجویان ایران زمین .

  روزنامه

  نیازمندیهای همشهری تهران

  نیازمندهای همشهری کرج

  نیازمندیهای روزنامه خراسان

   

  تلگرامکانال رسمی سایت کاریاب

 • دیدگاه کاربران

  captcha


  نمونه سوالات استخدامی

  • دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی سپاه

   مجموعه نمونه سوالات آزمون استخدامی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که توسط کارشناسان سایت استخدام جهت افزایش سطح آمادگی داوطلبین شرکت در آزمون ها و مصاحبه های استخدامی این نهاد مهم تهیه و جهت دانلود و مطالعه قرار داده شده است. پکیج سوالات عقیدتی سیاسی سپاه ، در چندین فصل به صورت منسجم تهیه و تنظیم شده است که در هر فصل ، نخست جهت آموزش و یادآوری مفاهیم لازم مطالب آموزشی بصورت توضیح مختصر و مفید بیان شده و به دنبال آن جهت محک زدن اطلاعات فراگیری شده در هر فصل مهمترین و متداول ترین سوالاتی که پیرامون مطالب آموزش داده شده گردآوری شده است

   دانلود نمونه سوال استخدامی سپاه

  بازارکار

  استخدام

  استخدام فوق لیسانس شیمی | آگهی های روز + بازارکار

  استخدام فوق لیسانس شیمی و بررسی بازارکار استخدام فوق لیسانس شیمی در صنایع مختلف مانند صنایع شیمیایی، غذایی (مانند روغن، قند و کنسروسازی ) ، نساجی، دارویی (برای تولید آنزیم‌ها....

  کار در ترکیه – سایت کاریابی در ترکیه + راهنمای استخدامی در ترکیه

  کار در ترکیه – سایت کاریابی در ترکیه + راهنمای استخدامی در ترکیه

  کار در ترکیه کاریابی بین المللی ترکیه : اگر شما نیز از علاقه مندان به کار در ترکیه و یا استخدام در ترکیه و جستجوی شغل مورد علاقه خود در کشور....

  نمونه سوالات استخدامی | دانلود رایگان نمونه سوالات آزمون استخدامی

  نمونه سوالات استخدامی | دانلود رایگان نمونه سوالات آزمون استخدامی

  نمونه سوالات استخدامی با دانلود رایگان نمونه سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش – بانک مسکن – دستگاه های اجرایی کشور – ارتش – وزارت نیرو – تامین اجتماعی –....

  استخدام نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران – خرداد 1396

  استخدام نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران – خرداد 1396

    نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود از بین جوانان مومن ، متعهد و کار آمد(مرد) بصورت پیمانی ۵ ساله انتظامی در مقطع(....

  telegram karyab