ورود کاربران
بدانیم که : تنها شکافی که بین ما و رویایمان قرار دارد ، با کمی اراده به عمل و کمی اعتقاد راسخ پر می شود
برای عقب نموندن از آخرین استخدامی ها اینجا کلیک کن و سریع عضو شو :)

آگهی استخدام کانون رباتیک

وضعیت آگهی: غیر فعال
تاریخ انتشار: 1392/03/15
تعداد دیدگاه: بدون دیدگاه
مهلت تماس این آگهی به پایان رسیده است.

معرفی پایگاه :

کانون رباتیک تشکلی  با حضور اساتید دانشگاه ، متخصصین ،نخبگان علمی ، فرهنگیان  و دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته های مهندسی ازجمله برق  ،  کامپیوتر و مکانیک  و نیز همکاری جمعی از دبیران آموزش و پرورش همواره سعی خود را بر آن داشته  تا با گسترش آموزش و پژوهش نقش خویش را در پیشرفتهای سریع علوم مختلف در کشور ایفا نمایید .

اهداف :

کانون رباتیک با هدف ترویج علم رباتیک شکل پذیرفته، رباتیک همراه با قابلیت های  ایجاد خلاقیت  و شکوفایی استعداد ،  تلفیق کار عملی و تئوری  ،  هیجان بالا ،رقابت سازنده ، ریسک پذیری ، تنوع طلبی و … می تواند جایگزینی مناسب برای رفع انحرافات اصلی جامعه از قبیل ابتذال و بی بند و باری ،روابط نامناسب ، اعتیاد به مواد مخدر و بازیهای رایانه ای ، بیکاری و … باشد. و در این راستا کانون رباتیک جوان ایرانی با استفاده از کادری مجرب و توانمند  توانسته گامی هر چند محدود در به ثمر رساندن این هدف در جامعه  بر دارد.

فعالیت ها :

–       برگزاری کلاس های آموزشی رباتیک درسراسر  کشور با محوریت اختراع و نوآوری

–       برگزاری مسابقات متعدد رباتیک در رشته های تعقیب خط، حل ماز، فوتبالیست، جنگجو، نوریاب،آتش نشان، امدادگر و …

–       برگزاری همایش ها و کنفرانس ها در کشور با ترویج شعار "ما می توانیم"

دعوت به همکاری:

بدین منظور در راستای اهداف کانون از تمامی دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته های مهندسی برق، کامپیوتر، مکانیک و نیز فرهنگیان و مدرسین سازمان آموزش و پرورش که علاقمند به امر تدریس و اخذ نمایندگی و ترویج علم رباتیک می باشند دعوت به همکاری می گردد.

جهت کسب اطلاعات از روند جذب ،نام و نام خانوادگی و شهر محل سکونت خود را همراه با آدرس ایمیل به شماره 09157397344 رضایی نژاد پیامک نمایید .


ایمیل[email protected]

سایت روبوایران:WWW.ROBO-IRAN.COM

 

دیدگاه کاربران

captcha