X
کارفرما ثبت آگهی استخدام ورود ورود به سایت

برای عقب نموندن از آخرین استخدامی ها اینجا کلیک کن و سریع عضو شو :)
وضعیت آگهی: غیر فعال
تاریخ انتشار: 1390/08/14
تعداد دیدگاه: بدون دیدگاه
مهلت تماس این آگهی به پایان رسیده است.
آگهی استخدام پیمانی اداره کل بازرسی استان خراسان رضوی
به این صفحه امتیاز دهید

آگهی استخدام پیمانی اداره کل بازرسی استان خراسان رضوی

 

            اداره‏کل بازرسی خراسان رضوی جهت تأمین نیروی‏انسانی مورد نیاز خود در نظر دارد طبق مفاد قانون مدیریت خدمات کشوری و از محل مجوز شماره 62095/89/200 مورخه 23/12/89 معاونت محترم توسعه مدیریت و سرمایه‏ای انسانی رئیس ‏جمهور تعداد 4 نفر (مرد)، بومی استان خراسان رضوی و واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون کتبی، مصاحبه و گزینش به صورت پیمانی به شرح ذیل استخدام نماید .

 

 

 

شرایط عمومی استخدام

– تدین به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرح در قانون اساسی.

– تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران و التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران.

– داشتن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دائم از خدمت.

– عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر.

– نداشتن سابقه محکومیت جزایی مؤثر.

– داشتن سلامت جسمانی و روانی لازم و توانایی برای انجام کار موضوع استخدام.

– داوطلبان استخدام نباید مستخدم رسمی، ثابت و پیمانی سایر دستگاه های دولتی و یا بازخرید خدمت باشند.

تبصره – داشتن حداقل سن 20 سال و حداکثر سن 40 سال برای دارندگان مدرک تحصیلی لیسانس و فوق لیسانس و برای متخصصین با مدرک تحصیلی دکتری 45 سال

تبصره – موارد ذیل به شرط ارائه تأییدیه های معتبر به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد .

الف ) داوطلبانی که در جبهه های نبرد حق علیه باطل (از تاریخ 31/6/1359 لغایت 29/5/1367) به طور داوطلبانه خدمت نموده اند، به میزان مدت حضور در جبهه و همچنین مدت زمان بستری شدن و یا استراحت پزشکی رزمندگان در اثر مجروحیت در جبهه های نبرد حق علیه باطل.

ب ) افراد خانواده معظم شهدا، آزادگان، مفقودالاثرها، جانبازان از کارافتاده کلی که قادر به کار نمی‏باشند شامل: همسر، فرزندان، پدر، مادر، خواهر و برادر تا میزان 5 سال.

ج ) فرزندان شهدا، فرزندان جانبازان (50 درصد و بالاتر) و فرزندان آزادگانی که حداقل دارای پنج سال سابقه اسارت دارند، از شرط حداکثر سن معاف می باشند .

شرایط اختصاصی استخدام

– دارا بودن معدل کل حداقل 15 در آخرین مدرک تحصیلی

 

 

تذکرات

1 –  صد در صد استخدام از محل سهمیه استخدامی مندرج در آگهی استخدام به داوطلبان بومی استان خراسان رضوی اختصاص دارد.

تبصره : بومی شامل افرادی می شود که حداقل دارای یکی از ویژگی های زیر باشند:

الف) محل تولد داوطلب با محل جغرافیایی مورد تقاضا برای استخدام یکی باشد.

ب) حداقل دو مقطع از مقاطع تحصیلی ابتدایی ، راهنمایی و متوسطه را در محل جغرافیایی مورد تقاضا برای استخدام سپری کرده باشد.

ج) فرزندان پرسنل نیروهای مسلح در صورتی‏که محل (3) سال از سنوات تحصیلی آنها (اعم از ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان) با محل جغرافیایی مورد تقاضا استخدامی یکی باشد نیز بومی تلقی می‏شوند.

توجه: داوطلبان موضوع این بند بایستی مدارک لازم را به همراه سایر مدارک مورد نیاز ارسال نمایند .

2 – ایثارگران شامل جانبازان، آزادگان و رزمندگانی که (9) ماه متوالی یا 12 ماه متناوب سابقه حضور داوطلبانه در جبهه های جنگ تحمیلی دارند و نیز فرزندان و همسر آنان در صورت دارا‏بودن شرایط مندرج در آگهی، با رعایت قوانین و مقررات مربوط از اولویت قانونی به شرح ذیل  برخوردار خواهند بود.

1 – 2 – از کل مجوز استخدامی 30 درصد آن برای استخدام ایثارگران بومی اختصاص دارد که 25 درصد آن به فرزندان شاهد، فرزندان جانبازان (50 درصد و بالاتر) و فرزندان آزادگانی که حداقل دارای پنج سال سابقه اسارت دارند و 5 درصد باقیمانده به سایر جانبازان، آزادگان، رزمندگان و همسر و فرزندان آنان اختصاص دارد. 25 درصد سهمیه ایثارگران مذکور از سوی بنیاد شهید معرفی شده و جذب خواهند شد. فرزندان معظم شهدا و جانبازان 50 درصد و بالاتر و فرزندان آزادگانی که از سوی بنیاد مذکور معرفی نشده‏اند می‏توانند در این آگهی ثبت نام نموده و در صورت عدم تکمیل سهمیه از باقیمانده سهمیه اختصاصی بهره مند شوند . انتخاب ایثارگران در حد سهمیه تعیین شده به ترتیب نمره کسب شده از بین ایثارگران واجد شرایط که در زمان مقرر ثبت نام نموده اند انجام خواهد شد.

2 – 2 – استخدام مازاد بر 30 درصد سهمیه ایثارگران از طریق رقابت با سایر داوطلبان واجد شرایط صورت خواهد گرفت .

3 – 2 – ایثارگرانی که از بنیاد شهید و امور ایثارگران کارت شناسایی دارند و افراد وابسته به آنان در صورت ارائه تصویر آن نیازی به اخذ و ارائه گواهی از بنیاد مذکور ندارند .

3 – انتخاب داوطلبان استخدام برای انجام مصاحبه تخصصی حداکثر به میزان (3) برابر ظرفیت مورد نیاز از میان افرادی که حد نصاب آزمون عمومی (60 درصد کل نمره آزمون) را کسب کرده‏اند به ترتیب بالاترین نمرات آزمون تخصصی انجام خواهد شد.

4 – کسب حد نصاب نمره لازم در آزمون توانمندی‏های عمومی صرفاً به منزله تأیید صلاحیت عمومی و تصحیح اوراق امتحان بوده و هیچگونه حق استخدامی ایجاد نمی‏کند و انتخاب داوطلبان براساس نمرات آزمون تخصصی و با رعایت اولویت‏های مقرر صورت می‏پذیرد.

5 – به مدارک ارسالی توسط دانشجویان و دارندگان مدارک تحصیلی پایین تر از مقاطع تحصیلی اعلام شده در شرایط احراز مشاغل مذکور در آگهی و همچنین مدارک معادل (به استثنای دارندگان مدارک تحصیلی معادل صادره از دانشگاه‏ها و مؤسسات آموزش عالی کشور که در آزمون جامع سازمان سنجش آموزش کشور شرکت نموده و قبول شده‏اند وگواهی مبنی بر امکان ادامه تحصیل در مقطع بالاتر با ارزش علمی دارند) ترتیب اثر داده نخواهد شد.

6 – کارکنان قراردادی اداره‏کل بازرسی خراسان رضوی (در صورت ارائه مدرک سوابق غیررسمی و شرکتی خود) به ازای هر سال سابقه خدمت مربوط و مشابه از (2) درصد و حداکثر (20) درصد کل امتیاز در هر یک از مراحل آزمون استخدامی به صورت جداگانه برخوردار خواهند شد.

7 – مدارک تحصیلی فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی در صورت پذیرفته شدن در آزمون (حداکثر 2 ماه پس از اعلام نتیجه) بایستی به تأیید سازمان مرکزی دانشگاه مذکور برسد.

8 – مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی و یا ارسال مدارک به صورت ناقص بر عهد ه داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از مراحل امتحان، مسابقه و جذب محرز شود داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و در صورت صدور حکم استخدامی، حکم مزبور لغو و بلااثر می‏گردد.

مدارک مورد نیاز :

1 – تکمیل دقیق برگ درخواست شغل به صورت الکترونیکی 

2 – اسکن یک قطعه عکس تمام رخ جدید

3 – داوطلبان قبول شده در مرحله اول امتحان استخدامی موظف هستند مدارک ذیل را ظرف مدت (5) روزکاری پس از اعلام نتایج آزمون به همراه اصل مدارک به کارگزینی اداره کل بازرسی خراسان رضوی ارائه و رسید دریافت نمایند. اداره کل بازرسی استان موظف است کلیه تصاویر مدارک را با اصل آنها مطابقت داده و برابر با اصل نماید .

1.       اصل و تصویر آخرین مدرک تحصیلی

2.       اصل و تصویر کارت ملی

3.       اصل و تصویر تمام صفحات شناسنامه

4.       اصل و تصویر کارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی یا معافیت دائم

5.       اصل و تصویر مدارک دال بر بومی بودن

6.       اصل به همراه تصویر مدارک دال بر ایثارگری، حسب مورد از مراجع ذیربط

7.       اصل به همراه تصویر رسید بانکی مبنی بر پرداخت هزینه شرکت در آزمون

8.       دو قطعه عکس 4 ×3 تمام رخ جدید پشت نویسی شده

9.       اصل به همراه تصویر سایر مدارک طبق مفاد آگهی حسب ضرورت

10.   رسید بانکی مبنی بر پرداخت مبلغ 50000 ریال به حساب جاری شماره 980 خزانه نزد بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران قابل پرداخت در کلیه شعب بانک ملی ایران به عنوان حق شرکت در آزمونهای عمومی و تخصصی، داوطلبان استخدام (ایثارگران پنجاه درصد مبلغ مذکور را می‏پردازند و فرزندان شاهد از پرداخت هزینه معاف می باشند.)

نحوه و مهلت ثبت نام:

متقاضیان واجد شرایط با مراجعه به سایت www.khorasan-bazrasi.ir از تاریخ   07/08/1390 تا تاریخ  17/08/1390   می‏توانند ثبت نام نمایند .

تبصره : با توجه به اینکه ملاک ثبت نام از متقاضیان استخدام تکمیل برگ درخواست شغل می‏باشد، لازم است در تکمیل برگه موردنظر نهایت دقت را به عمل آورده و هیچگونه اصلاحاتی پس از ارسال برگه به صورت الکترونیکی قابل پذیرش نخواهد بود.

موارد آزمون عبارت است از

الف – آزمون توانمندی‏های عمومی شامل؛

زبان و ادبیات فارسی، زبان انگلیسی عمومی، ریاضی و آمار مقدماتی، فن‏آوری اطلاعات، معارف اسلامی، اطلاعات سیاسی، اجتماعی و مبنانی قانونی

تبصره : اقلیت‏های دینی از پاسخ گویی به سوالات معارف اسلامی معاف می باشند و امتیاز آن در سایر موارد آزمون توزیع می‏شود.

ب – آزمون تخصصی شامل سوالات مرتبط با رشته شغلی مورد درخواست داوطلب می‏باشد. 

زمان توزیع کارت

            کارت ورود به جلسه آزمون توانمندی‏های عمومی و تخصصی از طریق سایت    

مذکور ارائه و محل و تاریخ برگزاری آزمون به اطلاع متقاضیان محترم رسانده خواهد شد .

ضمناً نتایج اولیه آزمون پس از تأیید معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی  رییس جمهور یا دفتر منابع انسانی استانداری خراسان رضوی اعلام خواهد شد .

لینک ثبت نام

پیگیری ثبت نام

خدمات ویژه کارفرمایان

شما کارفرمایان گرامی با کمترین هزینه ممکن میتوانید اطلاعیه استخدامی شرکت خود را در سایت کاریاب منتشر کنید و نام شرکت تان را در معرض بازدید روزانه هزاران کارجو قرار دهید.

مشاهده

خدمات رایگان کارجویان

بمنظور حمایت از کارجویان ، کاربران میتوانند بطور کاملا رایگان، آگهی های انتشار یافته در سایت را بدون صرف هیچ گونه هزینه ای مطالعه نمایند و بنا به شرایط تحصیلی ، سابقه و تجربه کاری خود ، از طرق محتلف درج شده در متن آگهی ها ، با صاحبان آگهی ها تماس برقرار نمایند

مشاهده
 • هشدار

  قابل توجه کارجویان و کارفرمایان گرامی

  سایت استخدام کاریاب در آذر ماه 1388 با شعار حمایت از کارجویان ، بعنوان اولین سایت استخدامی مجهز به سامانه های هوشمند کاریابی تاسیس شد و در حال حاضر به لطف برخورداری از بزرگترین بانک اطلاعات مشاغل استخدامی کشور ، بستری مناسب برای درج آگهی استخدام کارفرمایان و صاحبان کسب و کار فراهم کرده است تا در کمترین زمان ممکن بتوانند نیروی کار متخصص مورد نیاز خود را پیدا کنند. ثبت رزومه در کاریاب کاملا رایگان میباشد و کارجویان پس از مشاهده و بررسی آگهی استخدام های درج شده در سایت ، و مطالعه ی توصیه های استخدامی میتوانند مستقیما رزومه استخدامی خود را به کارفرمایان طرف قرارداد با کاریاب ارسال کنند تا روند استخدام سریع تر طی شود. به امید موفقیت و سربلندی تمام کارجویان ایران زمین .

  روزنامه

  نیازمندیهای همشهری تهران

  نیازمندهای همشهری کرج

  نیازمندیهای روزنامه خراسان

   

  تلگرامکانال رسمی سایت کاریاب

 • دیدگاه کاربران

  captcha


  نمونه سوالات استخدامی

  • دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی سپاه

   مجموعه نمونه سوالات آزمون استخدامی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که توسط کارشناسان سایت استخدام جهت افزایش سطح آمادگی داوطلبین شرکت در آزمون ها و مصاحبه های استخدامی این نهاد مهم تهیه و جهت دانلود و مطالعه قرار داده شده است. پکیج سوالات عقیدتی سیاسی سپاه ، در چندین فصل به صورت منسجم تهیه و تنظیم شده است که در هر فصل ، نخست جهت آموزش و یادآوری مفاهیم لازم مطالب آموزشی بصورت توضیح مختصر و مفید بیان شده و به دنبال آن جهت محک زدن اطلاعات فراگیری شده در هر فصل مهمترین و متداول ترین سوالاتی که پیرامون مطالب آموزش داده شده گردآوری شده است

   دانلود نمونه سوال استخدامی سپاه

  بازارکار

  استخدام

  استخدام فوق لیسانس شیمی | آگهی های روز + بازارکار

  استخدام فوق لیسانس شیمی و بررسی بازارکار استخدام فوق لیسانس شیمی در صنایع مختلف مانند صنایع شیمیایی، غذایی (مانند روغن، قند و کنسروسازی ) ، نساجی، دارویی (برای تولید آنزیم‌ها....

  کار در ترکیه – سایت کاریابی در ترکیه + راهنمای استخدامی در ترکیه

  کار در ترکیه – سایت کاریابی در ترکیه + راهنمای استخدامی در ترکیه

  کار در ترکیه کاریابی بین المللی ترکیه : اگر شما نیز از علاقه مندان به کار در ترکیه و یا استخدام در ترکیه و جستجوی شغل مورد علاقه خود در کشور....

  نمونه سوالات استخدامی | دانلود رایگان نمونه سوالات آزمون استخدامی

  نمونه سوالات استخدامی | دانلود رایگان نمونه سوالات آزمون استخدامی

  نمونه سوالات استخدامی با دانلود رایگان نمونه سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش – بانک مسکن – دستگاه های اجرایی کشور – ارتش – وزارت نیرو – تامین اجتماعی –....

  استخدام نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران – خرداد 1396

  استخدام نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران – خرداد 1396

    نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود از بین جوانان مومن ، متعهد و کار آمد(مرد) بصورت پیمانی ۵ ساله انتظامی در مقطع(....

  telegram karyab