X
کارفرما ثبت آگهی استخدام کارجو ثبت رزومه کاری

برای عقب نموندن از آخرین استخدامی ها اینجا کلیک کن و سریع عضو شو :)
وضعیت آگهی: غیر فعال
تاریخ انتشار: 1390/12/10
تعداد دیدگاه: بدون دیدگاه
مهلت تماس این آگهی به پایان رسیده است.
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره

«آگهي استخدام پيماني مركز اورژانس تهران»

مرکز اورژانس تهران برای تأمین نیروی انسانی مورد نیاز خود طبق مفاد قانون مدیریت خدمات کشوری و در چارچوب دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی و تخصصی برای بکارگیری افراد در دستگاههای اجرایی از محل سهمیه استخدامی شماره 8725/90/220 مورخ 15/4/90 معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ریاست جمهوری تعداد 469 نفر از آقایان واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون توانمندی های عمومی ، تخصصی ، مصاحبه تخصصی و گزینش به صورت پیمانی به شرح ذیل استخدام می نماید.

ردیف عنوان رشته شغلی شرایط احراز تعداد مورد نیاز جنسیت استان محل جغرافیایی خدمت
مرد زن
1 مسئول امور فوریت های پزشکی دارا بودن مدرک تحصیلی فوق دیپلم یا لیسانس در یکی از رشته های پرستاری ، هوشبری ( بیهوشی ) ، فوریتهای پزشکی ، امداد و سوانح و اتاق عمل دارا بودن مدرک تحصیلی لیسانس در یکی از رشته های مدیریت عملیات امداد و نجات ، مدیریت امداد و سوانح ( طبیعی و غیر طبیعی ) مشروط به دارا بودن فوق دیپلم پرستاری ، اتاق عمل یا فوریتهای پزشکی یا بیهوشی ( هوشبری) دارا بودن گواهی نامه رانندگی 469 نفر *   تهران کلیه پایگاههای تحت امر مرکز اورژانس تهران

شرایط عمومی استخدام

– تدین به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرح در قانون اساسی
– تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران
– داشتن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی و یامعافیت دائم از خدمت در صورت احراز شرایط جسمانی (ویژه برادران)
– عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر و عدم سابقه محکومیت جزایی موثر
– داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی برای انجام کاری که استخدام می شوند
– نداشتن منع استخدام در دستگاههای دولتی به موجب آراء مراجع قانونی
– داوطلبان استخدام نباید مستخدم رسمی ، ثابت و پیمانی سایر دستگاههای دولتی و یا بازخرید خدمت باشند.
– التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

شرايط اختصاصي استخدام:

حداقل سن برای استخدام 20 و حداکثر سن 30 سال تمام تا تاریخ انتشار آگهی
تبصره : موارد ذیل به شرط ارائه تأئیدیه های معتبر به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد:
الف ) داوطلبانی که در جبهه های نبرد حق علیه باطل ( از تاریخ 31/6/1359 لغایت 29/5/1367) به طور داوطلبانه خدمت نموده اند ، به میزان مدت حضور در جبهه و همچنین مدت زمان بستری شدن و یا استراحت پزشکی رزمندگان در اثر مجروحیت در جبهه های نبرد حق علیه باطل .
ب ) افراد خانواده معظم شهداء ، آزادگان ، مفقود الاثرها ، جانبازان از کارافتاده کلی که قادر به کار نمی باشند شامل : همسر ، فرزندان ، پدر ، مادر ، خواهر و برادر تا میزان 5 سال
ج ) آزادگان ، فرزندان شهداء ، فرزندان جانبازان 50 درصد و بالاتر و فرزندان آزادگانی که حداقل دارای 5 سال سابقه اسارت هستند از شرط حداکثر سن معاف میباشند.
د ) داوطلبانی که به صورت غیررسمی و تمام وقت در وزارتخانه ها و موسسات و شرکتهای دولتی ، بانکها و شرکتهای تحت پوشش آنها شرکتهای بیمه ، شهرداری ها و موسسات و شرکتهای دولتی که مشمول قانون برآنها مستلزم ذکر نام است ، موسسات و شرکتهای ملی و مصادره شده و موسساتی که به نحوی از بودجه و کمک دولت استفاده می کنند ، نهادهای انقلاب اسلامی و شرکتهای تحت پوشش آنها از تاریخ 22/11/1357 به خدمت اشتغال داشته اند به میزان خدمت غیررسمی آنها

نحوه ثبت نام وشركت درآزمون:

1-ثبت نام برای شرکت در آزمون استخدام پیمانی مرکز اورژانس تهران از روز 7/12/90 لغایت 13/12/90 صرفا" از طریق پایگاه اینترنتی مرکز اورژانس تهران به آدرس : http://www.tehran115.ir انجام می گیرد. لذا داوطلبان واجد شرایط شرکت در آزمون می بایست قبل از اقدام به ثبت نام ضمن مطالعه دقیق شرایط مربوطه اقدامات ذیل را انجام نمایند:
واریز مبلغ 60000 ریال به حساب جاری 980 خزانه نزد بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران قابل پرداخت در کلیه شعب بانک ملی ایران به عنوان حق شرکت در آزمونهای تخصصی و آزمون عمومی ( ایثارگران 50% مبلغ مذکور را می پردازند و فرزندان شاهد از پرداخت هزینه معاف میباشند ) تکمیل فرم اینترنتی ثبت نام و درخواست شغل
2-داوطلبان از تاریخ 17/12/90 لغایت 18/12/90 می توانند جهت پرینت کارت ورود به جلسه آزمون از طریق همین پایگاه اقدام نمایند.
3-وجه پرداختی به هیچ وجه مسترد نخواهد شد.
4-زمان آزمون کتبی در روز 19/12/90 ساعت 9:00 صبح می باشد که داوطلبان می بایست در زمان آزمون ، علاوه بر پرینت کارت ورود به جلسه آزمون ، اصل فیش پرداختی و کارت شناسایی معتبر را نیز به همراه داشته باشند.

مواد آزمون عبارتند از :

الف) آزمون توانمندی های عمومی شامل زبان و ادبیات فارسی ، زبان انگلیسی عمومی ، ریاضی و آمار مقدماتی ، فناوری اطلاعات ، معارف اسلامی ، اطلاعات سیاسی و اجتماعی و مبانی حقوقی به تعداد 90 سوال (بدون اعمال نمره منفی) می باشد.
تبصره: اقلیت های دینی از پاسخگویی به سوالات معارف اسلامی معاف می باشند و امتیاز آن در سایر موارد امتحان توزیع می شود.
ب) آزمون تخصصی شامل سئوالات مرتبط با رشته شغلی مورد درخواست داوطلب به تعداد 60 سوال (بدون اعمال نمره منفی) می باشد.
ضمنا" کلیه اخبار مربوط به آزمون از طریق سایت مذکور اطلاع رسانی خواهد شد.

تذكرات :

1- ایثارگران شامل جانبازان ، آزادگان و رزمندگان که 9 ماه متوالی و یا 12 ماه متناوب سابقه حضور داوطلبانه در جبهه های جنگ تحمیلی را دارند و نیز فرزندان و همسر آنان در صورت دارابودن شرایط مندرج در آگهی ، با رعایت قوانین و مقررات مربوط از اولویت قانونی برخوردار خواهند بود.
1/1 – از کل سهمیه استخدامی 30 درصد آن برای استخدام ایثارگران اختصاص دارد که 25 درصد آن به فرزندان شاهد و فرزندان جانباز 50 درصد و بالاتر و فرزندان آزادگانی که حداقل 5 سال سابقه اسارت دارند بدون الزام به رعایت شرط سنی و 5 درصد باقیمانده به سایر ایثارگران اختصاص دارد. انتخاب ایثارگران در حد سهمیه تعیین شده به ترتیب نمره فضلی از بین ایثارگران واجد شرایط که در زمان مقرر ثبت نام نموده اند و حد نصاب لازم را کسب نمایند ، انجام خواهد شد.
2/1- استخدام مازاد بر 30 درصد سهمیه ایثارگران از طریق رقابت با سایر داوطلبان واجد شرایط صورت خواهد گرفت.
3/1 – ایثارگرانی که از بنیاد شهید و امور ایثارگران کارت شناسایی دارند و افراد وابسته به آنان در صورت ارائه تصویر آن نیازی به اخذ و ارائه گواهی از بنیاد مذکور ندارند.
2- معلولین عادی به شرط دارا بودن شرایط مندرج در آگهی و کسب حد نصاب نمره لازم به ترتیب نمره فضلی از 3 درصد سهمیه قانونی مربوطه برخوردار خواهند بود.
3- تمامی مابقی سهمیه استخدامی به داوطلبان بومی در صورت داشتن شرایط مندرج در آگهی استخدام تعلق دارد . ضمناً بومی به افرادی اطلاق می شود که حداقل دارای یکی از ویژگی های زیر باشند:
الف) تمامی سالهای تحصیلی دومقطع از مقاطع تحصیلی ابتدایی ، راهنمایی و متوسطه را در محل جغرافیایی مورد تقاضا برای استخدام گذرانده باشند.
ب) محل تولد داوطلب با محل جغرافیایی مورد تقاضا برای استخدام یکی باشد.( فقط استان تهران )
ج) فرزندان پرسنل نیروهای مسلح در صورتیکه محل (3) سال از سنوات تحصیلی آنها (اعم از ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان ) با محل مورد تقاضای استخدامی یکی باشند نیز بومی تلقی میشوند.
4- داوطلبان نباید از جمله افرادی باشند که به موجب آراء مراجع قضایی و ذیصلاح از خدمت دولتی منع شده باشند.
5- به مدارک ارسالی توسط دانشجویان و دارندگان مدارک تحصیلی بالاتر و پایین تر از مقاطع تحصیلی اعلام شده در شرایط احراز مشاغل مورد اشاره و همچنین مدارک معادل ، ترتیب اثر داده نخواهد شد.
6- در هر مرحله از مراحل امتحان ، سابقه و جذب ، محرز شود که داوطلب اطلاعات خلاف داده یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است از انجام مراحل بعدی محروم خواهد شد حتی در صورت صدور حکم استخدامی حکم مزبور لغو و یا بلااثر می گردد.
7- کارکنان قراردادی شاغل در مرکز اورژانس تهران به ازای هر سال تجربه مربوط و مشابه و نیز تجارت مکتسبه در شرکتهای پیمانکاری طرف قرارداد مرکز اورژانس تهران 2 درصد و حداکثر تا 20درصد کل امتیاز در هر یک از مراحل آزمون استخدامی اعم از عمومی ، امتحان تخصصی و مصاحبه به صورت جداگانه اضافه خواهد شد. چنانچه پس از اعمال افزایش امتیاز فوق این دسته از کارکنان در شرایط مساوی با دیگر شرکت کنندگان قرارگیرند ، از اولویت برخوردار خواهند شد.
8- مدارک تحصیلی فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی در صورت پذیرفته شدن در آزمون ( حداکثر 2 ماه پس از اعلام نتیجه ) بایستی به تأئید سازمان مرکزی دانشگاه مذکور برسد.
9- مشمولین قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان که در حین انجام خدمت قانونی در مرکز اورژانس تهران میباشند می توانند در آزمون استخدامی شرکت نمایند.
10- کلیه داوطلبان واجد شرایط موظفند در آزمون توانمندیهای عمومی و تخصصی شرکت نمایند.
11- کسب حد نصاب نمره لازم در آزمون توانمندی های عمومی ، صرفا" به منزله تأئید صلاحیت عمومی و تصحیح اوراق امتحان بوده و هیچگونه حق استخدامی ایجاد نمیکند و معرفی داوطلبان به منظور گزینش براساس نمرات آزمون تخصصی و با رعایت اولویتهای مقرر صورت می پذیرد.
12- انتخاب داوطلبان استخدام حداکثر به میزان 3 برابر ظرفیت مورد نیاز از میان افرادیکه حدنصاب نمره امتحان عمومی ( 60 درصد نمره امتحان عمومی ) را کسب کرده اند به ترتیب نمره فضلی جهت امتحان تخصصی انتخاب خواهند شد.
13- پذیرفته شدگان امتحان و مصاحبه تخصصی به میزان 5/1 برابر گزینش معرفی و پس از طی مراحل گزینش انتخاب نهایی صورت خواهد گرفت.
14- از پذیرفته شدگان نهایی تعهد محضری به مدت 7 سال اشتغال در اورژانس تهران اخذ خواهد شد.

 

معاونت مالي اداري مركزاورژانس تهران

 

براي ثبت نام اينجا را كليك نماييد

خدمات ویژه کارفرمایان

شما کارفرمایان گرامی با کمترین هزینه ممکن میتوانید اطلاعیه استخدامی شرکت خود را در سایت کاریاب منتشر کنید و نام شرکت تان را در معرض بازدید روزانه هزاران کارجو قرار دهید.

مشاهده

خدمات رایگان کارجویان

بمنظور حمایت از کارجویان، کاربران سایت کاریاب میتوانند بطور کاملا رایگان، رزومه خود را بصورت مدرن و حرفه ای ایجاد کنند و به بزرگترین جامعه آماری سامانه کاریابی کشور ملحق شوند

مشاهده
 • هشدار

  قابل توجه کارجویان و کارفرمایان گرامی

  سایت استخدام کاریاب در آذر ماه 1388 با شعار حمایت از کارجویان ، بعنوان اولین سایت استخدامی مجهز به سامانه های هوشمند کاریابی تاسیس شد و در حال حاضر به لطف برخورداری از بزرگترین بانک اطلاعات مشاغل استخدامی کشور ، بستری مناسب برای درج آگهی استخدام کارفرمایان و صاحبان کسب و کار فراهم کرده است تا در کمترین زمان ممکن بتوانند نیروی کار متخصص مورد نیاز خود را پیدا کنند. ثبت رزومه در کاریاب کاملا رایگان میباشد و کارجویان پس از مشاهده و بررسی آگهی استخدام های درج شده در سایت ، و مطالعه ی توصیه های استخدامی میتوانند مستقیما رزومه استخدامی خود را به کارفرمایان طرف قرارداد با کاریاب ارسال کنند تا روند استخدام سریع تر طی شود. به امید موفقیت و سربلندی تمام کارجویان ایران زمین .

  روزنامه

  نیازمندیهای همشهری تهران

  نیازمندهای همشهری کرج

  نیازمندیهای روزنامه خراسان

   

  تلگرامکانال رسمی سایت کاریاب

 • دیدگاه کاربران

  captcha


  نمونه سوالات استخدامی

 • دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی سپاه

  مجموعه نمونه سوالات آزمون استخدامی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که توسط کارشناسان سایت استخدام جهت افزایش سطح آمادگی داوطلبین شرکت در آزمون ها و مصاحبه های استخدامی این نهاد مهم تهیه و جهت دانلود و مطالعه قرار داده شده است. پکیج سوالات عقیدتی سیاسی سپاه ، در چندین فصل به صورت منسجم تهیه و تنظیم شده است که در هر فصل ، نخست جهت آموزش و یادآوری مفاهیم لازم مطالب آموزشی بصورت توضیح مختصر و مفید بیان شده و به دنبال آن جهت محک زدن اطلاعات فراگیری شده در هر فصل مهمترین و متداول ترین سوالاتی که پیرامون مطالب آموزش داده شده گردآوری شده است

 • دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی راه آهن
 • بازارکار

  کار در ترکیه – سایت کاریابی در ترکیه + راهنمای استخدامی در ترکیه

  کار در ترکیه – سایت کاریابی در ترکیه + راهنمای استخدامی در ترکیه

  کار در ترکیه کاریابی بین المللی ترکیه : اگر شما نیز از علاقه مندان به کار در ترکیه و یا استخدام در ترکیه و جستجوی شغل مورد علاقه خود در کشور....

  نمونه سوالات استخدامی | دانلود رایگان نمونه سوالات آزمون استخدامی

  نمونه سوالات استخدامی | دانلود رایگان نمونه سوالات آزمون استخدامی

  نمونه سوالات استخدامی با دانلود رایگان نمونه سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش – بانک مسکن – دستگاه های اجرایی کشور – ارتش – وزارت نیرو – تامین اجتماعی –....

  استخدام نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران – خرداد 1396

  استخدام نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران – خرداد 1396

    نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود از بین جوانان مومن ، متعهد و کار آمد(مرد) بصورت پیمانی ۵ ساله انتظامی در مقطع(....

  اطلاعیه 29 خرداد ثبت نام استخدامی نیروی انتظامی

  اطلاعیه 29 خرداد ثبت نام استخدامی نیروی انتظامی

  اطلاعیه 29 خرداد ثبت نام استخدامی نیروی انتظامی   نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود از بین جوانان مومن ، متعهد و کار....