ورود کاربران
بدانیم که : تنها شکافی که بین ما و رویایمان قرار دارد ، با کمی اراده به عمل و کمی اعتقاد راسخ پر می شود
برای عقب نموندن از آخرین استخدامی ها اینجا کلیک کن و سریع عضو شو :)

آگهی استخدام پروژه ای نیروی طراح قطعات مکانیکی با نرم افزارهای تخصصی بصورت دورکاری

وضعیت آگهی: غیر فعال
تاریخ انتشار: 1393/09/11
تعداد دیدگاه: بدون دیدگاه
مهلت تماس این آگهی به پایان رسیده است.

جذب پروژه ای نیروی طراح قطعات مکانیکی با نرم افزارهای تخصصی بصورت دورکاری

یک انجمن پزشکی برای طراحی برخی ملزومات مکانیکی پزشکی نیازمند کارشناس طراح قطعات مکانیکی می باشد، برخی از الزمات برای جذب نیرو بصورت زیر است.

رشته های مورد نظر: مکانیک، طراحی صنعتی

 

1)   بصورت دورکاری و غیر حضوری انجام خواهد شد.

2)   متقاضیـان بایستی به اصول طراحی و الزامات مکانیکی اجزاء اشراف کامل داشته باشنـد. در صورت عدم تسلط به ابعـاد مکانیکی و عدم توانـایی در طراحی ادامه همکاری معلق خواهد شد.

3)   باید توانمنـدی پیـاده سازی طرح ها با نرم افزارهای تخصصی مانند Catia ، Solid Work و غیره داشته باشنـد و بتوانند طرح را به نرم افزار های دیگر خروجی بگیرند.

4)   توانـایی مهندسی معکوس در برخی از پروژه ها را داشته باشنـد و تنها از روی فیلـم یا عکس بتواننـد قطعات را طراحی نماینـد.

5)   کمترین زمان ممکنه برای هر طرح ارائه شود (زمان های طولانی طراحی مورد پذیرش نخواهد بود) و در صورت عدم رعایت زمان مورد نظر جریمه نقدی برای طراح حاصل خواهد شد.

6)   مبلغ هر طراحی بصورت توافقی خواهد بود. قیمت های ارسال شده بصورت مقطوع باشد و ارزیـابی دقیقی از قیمت هر محصول ارائه شده باشد.

7)   در صورت رضایت کارفرما تعداد پروژه جهت طراحی زیاد خواهد بود.

8)   25% درصـد از مبلغ پروژه به عنوان حسن انجام کار در اختیـار انجمن خواهد ماند تا اصل فایل بررسی شود. خوش قولی، وقت شناسی و توانمنـدی عملی برخی از شاخص های رضایت کارفرما و پرداخت 25% حسن انجام کار می باشد.

9)   پس از بررسی قیمت پیشنهادی طراحان، داوطلب برتر برای انجام پروژه انتخاب خواهد شد.

مراحل جذب نیـرو:

الف) ارسـال روزمه و سابقه کارس (بصورت PDF) و سه نمونه طرح مکانیکی طراحی شده با نرم افزار در قالب عکس کم حجم به ایمیـل [email protected]

ب) پس از بررسی روزمه ها دریافت ایمیل انجمن مبنی بر پروژه های پیش روی جهت طراحی ( ایمیلی که در روزمه خود نوشته اید به عنوان پل ارتباطی ما خواهد بود، لذا بایستی بصورت روزانه بررسی شود تا در جریان ایمیـل ارسال شده ما باشیـد.)

ج) قیمت گذاری طرح ارسال شده توسط ایمیل یا از طریق وایبر Viberتوسط طراح در قالب یک پیـام کوتـاه به شماره 09214748749

دیدگاه کاربران

captcha