X
کارفرما ثبت آگهی استخدام

برای عقب نموندن از آخرین استخدامی ها اینجا کلیک کن و سریع عضو شو :)
وضعیت آگهی: غیر فعال
تاریخ انتشار: 1390/04/08
تعداد دیدگاه: بدون دیدگاه
مهلت تماس این آگهی به پایان رسیده است.
آگهی استخدام مؤسسه آموزشی پژوهشی وزارت صنایع و معادن
به این صفحه امتیاز دهید

استخدامی‌شرکت مادر تخصصی مالی و سرمایه گذاری سینا

شرکت مادر تخصصی مالی و سرمایه گذاری سینا ، در نظر دارد به منظور تأمین بخشی از نیروی انسانی مورد نیاز خود تعداد ۱۰ نفر را از بین افراد واجد شرایط دارای مدارک تحصیلی عنوان شده در جدول ذیل ، برای تصدی پست‌های سازمانی مربوطه ، پس از کسب موفقیت در آزمون و  مصاحبه تخصصی، براساس مقررات  به صورت قرارداد مدت محدود دعوت به همکاری نماید.

ضمناً مدرک تحصیلی تمامی داوطلبین از دانشگاه‌های معتبر با حداقل معدل ۱۶ بوده و باید آشنا به زبان انگلیسی و ساکن تهران باشند .

 

جدول رشته‌های تحصیلی مورد آزمون و مشاغل مربوط به آن

ردیف نام رشته مورد آزمون شغل قابل احراز  جنسیت
۱ کارشناسی ارشد مدیریت یا MBA با سابقه شغلی مرتبط به ترتیب  ۵ الی ۸ سال و ۳ الی ۵ سال برای مشاغل مذکور مشاغل مدیر منابع انسانی و کارشناس امور اداری و پشتیبانی  مرد/زنیک نفر
۲ کارشناسی ارشد حسابداری یا مدیریت مالی با سابقه شغلی مرتبط ۳ الی ۵ سال شغل کارشناس ارشد امور مالی مردیک نفر
۳ کارشناسی ارشد IT یا نرم افزار کامپیوتر با سابقه شغلی مرتبط ۳ الی ۵ سال شغل کارشناس ارشد فناوری اطلاعات مردیک نفر
۴ کارشناسی ارشد مدیریت مالی،اقتصاد و یا MBA با سابقه شغلی مرتبط ۳ الی ۵ سال ۱-       مشاغل کارشناس ارشد مهندسی مالی و کارشناس ارشد توسعه بازار مردیک نفر
۵ کارشناسی ارشد حسابداری با سابقه شغلی مرتبط ۳ الی ۵ سال شغل کارشناس ارشد امور مجامع و سهام مرد/زنیک نفر
۶ کارشناسی ارشد مدیریت مالی،صنایع،اقتصاد و یا MBA با سابقه شغلی مرتبط ۳ الی ۵ سال مشاغل کارشناس ارشد سرمایه گذاری و ریسک ، کارشناس ارشد تجزیه وتحلیل بازار مالی و کارشناس ارشد برنامه و بودجه مردیک نفر

الف – شرایط شرکت در آزمون :

 1. تابعیت نظام جمهوری اسلامی‌ایران
 2. تدین به دین مبین اسلام یایکی از ادیان رسمی‌کشور مصرح در قانون اساسی
 3. دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی‌و یا معافیت دائم برای متقاضیان مرد (کارت یا برگ معافیت موقت مورد پذیرش نمی‌باشد)
 4. عدم به اشتهار به فساد اخلاقی ، نداشتن سابقه محکومیت و سوء پیشینه کیفری که موجب محرومیت از حقوق اجتماعی شده باشد .(باتأیید مراجع ذیصلاح)
 5. عدم اشتغال به تحصیل در دانشگاهها وموسسات آموزش عالی
 6. عدم اشتغال و تعهد خدمت در دستگاهها ، موسسات و شرکتها
 7. عدم اعتیاد به دخانیات و موادمخدر
 8. داشتن تندرستی و توانایی کامل جسمی‌و روانی به تأیید بهداشت کار شرکت یا سایر مراجع ذیصلاح.
 9. حداکثر سن قابل قبول لغایت تاریخ ۱/۱/۵۷  به شرح ذیل می‌باشد:

تبصره : متقاضیان لیسانس و بالاتر حداکثر سن ۳۳ سال تمام (بدون احتساب خدمت سربازی)

 1. محل خدمت کلیه افراد در محل شرکت مادر تخصصی مالی و سرمایه گذاری سینا می‌باشد.
 2. نوع استخدام قرارداد کار مدت محدود و از نظر بیمه و بازنشستگی تابع قوانین سازمان تأمین اجتماعی می‌باشد.
 3. کلیه افراد پذیرفته شده ملزم به گذراندن و موفقیت در دوره آموزشی بدو استخدام خواهند بود.
 4. داشتن حداقل معدل تحصیلی ۱۶ برای داوطلبین
 5. برای این مشاغل صرفا از متقاضیان ساکن استان تهران ثبت نام بعمل خواهد آمد .

 

ب- نحوه ثبت نام و مهلت آن :

داوطلبان از تاریخ درج آگهی حداکثر تا پایان روز ۱۶/۴/۹۰ فرصت خواهند داشت به ترتیب ذیل برای شرکت در آزمون ثبت نام نمایند.

 1. مطالعه دقیق آگهی و شرایط مندرج در آن
 2. واریز مبلغ ۱۰۰٫۰۰۰ریال بعنوان حق ثبت نام به حساب جاری طلایی ۰۱۷۱۸۰۰۰۹۲۷۰۱ بانک سپه بنام موسسه آموزشی پژوهشی

تبصره ۱ : نگهداری فیش واریزی و شماره آن برای ثبت نام و نیز ارائه آن در زمان آزمون الزامی‌بوده، درصورت پذیرش در مرحله اول آزمون برای انجام مصاحبه ، مورد نیاز داوطلب خواهد بود.

تبصره ۲: مبلغ واریزی در صورت پذیرش یا عدم پذیرش به متقاضی مسترد نخواهد گردید.

 1. مراجعه به سایت اینترنتی موسسه توسعه آموزشی پژوهشی سینا به آدرس WWW.itrws.com و درج و تکمیل مشخصات و اطلاعات خواسته شده مطابق با فرم موجود به طور صحیح و دقیق و دریافت کد رهگیری پس از اتمام مراحل ثبت نام اینترنتی.

تبصره ۱ : لازم است داوطلبان گرامی‌در مرحله ثبت نام اینترنتی دقت لازم در تکمیل اطلاعات داشته باشند. مسئولیت درستی اطلاعات وارد شده بعهده داوطلب بوده و پس از اعلام نتایج مرحله اول آزمون ، دعوت شدگان برای مصاحبه بایستی اصل مدارک خواسته شده و کپی آنها را به همراه داشته باشند. بدیهی است در هر یک از مراحل آزمون ، مصاحبه ، اعلام نتایج ، گزینش و حتی پس استخدام چنانچه مغایرتی بین اطلاعات وارد شده و مندرجات اصل مدرک مشاهده شود، ضمن ممانعت از ادامه کار، اقدام قانونی لازم صورت خواهد پذیرفت.

تبصره ۲: هر فرد تنها حق شرکت در آزمون یک مقطع ، رشته و گرایش ( یک ردیف از جداول (۱) ) را دارد . در غیر اینصورت از استخدام متقاضی ممانعت به عمل خواهد آمد.

تبصره ۳: داوطلبان برای ورود به سایت موسسه توسعه آموزشی پژوهشی سینا و ثبت نام اینترنتی بایستی از مرور گر Internet Explorer  استفاده نمایند.

ج – دریافت کارت آزمون :

 1. دریافت کارت ورود به جلسه آزمون از تاریخ ۲۶/۴/۹۰  لغایت ۲۹/۴/۹۰  از طریق سایت موسسه و طبق کد رهگیری ارائه شده ، انجام می‌گردد.
 2. محل و زمان دقیق آزمون همزمان با دریافت کارت در سایت قابل مشاهده می‌باشد.

د- نحوه برگزاری آزمون :

 1. آزمون به صورت چهار گزینه ای و با احتساب نمره منفی برای پاسخ‌های نادرست برگزار می‌گردد.
 2. آزمون مقاطع فوق دیپلم و بالاتر شامل ۵۰ سوال عمومی‌و ۵۰ سوال تخصصی می‌باشد. سوالات عمومی‌شامل معارف اسلامی‌، معلومات اجتماعی ، روانشناختی، زبان انگلیسی و فن آوری اطلاعات و سوالات تخصصی شامل دروس تخصصی رشته دانشگاهی مورد نظر خواهد بود.

ح – اعلام نتایج آزمون :

نتایج مرحله اول آزمون و محل برگزاری مصاحبه متعاقباً در سایت موسسه توسعه آموزشی پژوهشی سینا اعلام می‌گردد.

داوطلبان می‌توانند در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر به سایت موسسه توسعه آموزشی پژوهشی سینا مراجعه و یا با شماره تلفن‌های : ۸۸۹۰۹۶۲۵-۰۲۱تماس حاصل نمایند.

خدمات ویژه کارفرمایان

شما کارفرمایان گرامی با کمترین هزینه ممکن میتوانید اطلاعیه استخدامی شرکت خود را در سایت کاریاب منتشر کنید و نام شرکت تان را در معرض بازدید روزانه هزاران کارجو قرار دهید.

مشاهده

خدمات رایگان کارجویان

بمنظور حمایت از کارجویان ، کاربران میتوانند بطور کاملا رایگان، آگهی های انتشار یافته در سایت را بدون صرف هیچ گونه هزینه ای مطالعه نمایند و بنا به شرایط تحصیلی ، سابقه و تجربه کاری خود ، از طرق محتلف درج شده در متن آگهی ها ، با صاحبان آگهی ها تماس برقرار نمایند

مشاهده
 • هشدار

  قابل توجه کارجویان و کارفرمایان گرامی

  سایت استخدام کاریاب در آذر ماه 1388 با شعار حمایت از کارجویان ، بعنوان اولین سایت استخدامی مجهز به سامانه های هوشمند کاریابی تاسیس شد و در حال حاضر به لطف برخورداری از بزرگترین بانک اطلاعات مشاغل استخدامی کشور ، بستری مناسب برای درج آگهی استخدام کارفرمایان و صاحبان کسب و کار فراهم کرده است تا در کمترین زمان ممکن بتوانند نیروی کار متخصص مورد نیاز خود را پیدا کنند. ثبت رزومه در کاریاب کاملا رایگان میباشد و کارجویان پس از مشاهده و بررسی آگهی استخدام های درج شده در سایت ، و مطالعه ی توصیه های استخدامی میتوانند مستقیما رزومه استخدامی خود را به کارفرمایان طرف قرارداد با کاریاب ارسال کنند تا روند استخدام سریع تر طی شود. به امید موفقیت و سربلندی تمام کارجویان ایران زمین .

  روزنامه

  نیازمندیهای همشهری تهران

  نیازمندهای همشهری کرج

  نیازمندیهای روزنامه خراسان

   

  تلگرامکانال رسمی سایت کاریاب

 • دیدگاه کاربران

  captcha


  نمونه سوالات استخدامی

  • دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی سپاه

   مجموعه نمونه سوالات آزمون استخدامی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که توسط کارشناسان سایت استخدام جهت افزایش سطح آمادگی داوطلبین شرکت در آزمون ها و مصاحبه های استخدامی این نهاد مهم تهیه و جهت دانلود و مطالعه قرار داده شده است. پکیج سوالات عقیدتی سیاسی سپاه ، در چندین فصل به صورت منسجم تهیه و تنظیم شده است که در هر فصل ، نخست جهت آموزش و یادآوری مفاهیم لازم مطالب آموزشی بصورت توضیح مختصر و مفید بیان شده و به دنبال آن جهت محک زدن اطلاعات فراگیری شده در هر فصل مهمترین و متداول ترین سوالاتی که پیرامون مطالب آموزش داده شده گردآوری شده است

   دانلود نمونه سوال استخدامی سپاه

  بازارکار

  استخدام

  استخدام فوق لیسانس شیمی | آگهی های روز + بازارکار

  استخدام فوق لیسانس شیمی و بررسی بازارکار استخدام فوق لیسانس شیمی در صنایع مختلف مانند صنایع شیمیایی، غذایی (مانند روغن، قند و کنسروسازی ) ، نساجی، دارویی (برای تولید آنزیم‌ها....

  کار در ترکیه – سایت کاریابی در ترکیه + راهنمای استخدامی در ترکیه

  کار در ترکیه – سایت کاریابی در ترکیه + راهنمای استخدامی در ترکیه

  کار در ترکیه کاریابی بین المللی ترکیه : اگر شما نیز از علاقه مندان به کار در ترکیه و یا استخدام در ترکیه و جستجوی شغل مورد علاقه خود در کشور....

  نمونه سوالات استخدامی | دانلود رایگان نمونه سوالات آزمون استخدامی

  نمونه سوالات استخدامی | دانلود رایگان نمونه سوالات آزمون استخدامی

  نمونه سوالات استخدامی با دانلود رایگان نمونه سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش – بانک مسکن – دستگاه های اجرایی کشور – ارتش – وزارت نیرو – تامین اجتماعی –....

  استخدام نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران – خرداد 1396

  استخدام نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران – خرداد 1396

    نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود از بین جوانان مومن ، متعهد و کار آمد(مرد) بصورت پیمانی ۵ ساله انتظامی در مقطع(....

  telegram karyab