X
کارفرما ثبت آگهی استخدام کارجو ثبت رزومه کاری

برای عقب نموندن از آخرین استخدامی ها اینجا کلیک کن و سریع عضو شو :)
وضعیت آگهی: غیر فعال
تاریخ انتشار: 1391/06/20
تعداد دیدگاه: یک دیدگاه
مهلت تماس این آگهی به پایان رسیده است.
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره

شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان استخدام می کند

 شرکت سهامی ذوب آهن  اصفهان جهت تامین منابع انسانی مورد نیاز خط تولید و حوزه پشتیبانی خود  از بین افراد واجد شرایط ( صرفا برادران) از طریق آزمون کتبی، مصاحبه تخصصی، طب صنعتی و گزینش نفراتی را به صورت پیمانی بشرح جدول شماره یک جذب می نماید .

الف : شرایط عمومی داوطلبان

1-  داشتن  تابعیت جمهوری اسلامی ایران

2-  اعتقاد به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان مصرح در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

3-  نداشتن سابقه محکومیت جزائی موثر یا سوء پیشینه کیفری که موجب محرومیت از حقوق اجتماعی شده باشد .

4-  عدم اعتیاد به مواد مخدر و دخانیات

5-  الزام عملی به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

6-  عدم اشتغال و تعهد خدمت به سایر دستگاه های دولتی و نهادهای انقلاب اسلامی و نیز عدم بازخرید خدمت

7-  دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دائم

8-  دارا بودن حداقل 20 سال سن تا آخرین روز مهلت ثبت نام مندرج در این آگهی ( تاریخ 1 مهر 91 )

9-   داشتن تندرستی و توانایی کامل جسمانی و روانی که به تایید مرکز طب کار شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان خواهد رسید.

10-         داشتن مدرک  تحصیلی معتبر و دارای ارزش استخدامی مطابق مفاد مندرج در این آگهی

11-        نداشتن منع استخدام در دستگاه های دولتی به موجب مقررات مربوطه و یا آراء مراجع قانونی

ب: شرایط اختصاصی داوطلبان :

1-  دارا بودن شرایط و مدارک تحصیلی مطابق با مفاد مندرج در این اگهی

2-  حداکثر سن برای داوطلبان دارای مقطع تحصیلی دیپلم متولدین 1 فروردین 1366 و بعد از آن، و برای مقطع تحصیلی فوق دیپلم متولدین 1 فروردین 1363 به بعد، و برای مقطع تحصیلی کارشناسی متولدین 1 فروردین 1360 و بعد از آن می باشد .

3-  موارد زیر به شرط ارائه تاییدیه معتبر به حداکثر سن مقرر در بند 1 اضافه خواهد شد :

3-1- افراد خانواده معظم ایثارگران (شهدا، جانبازان 25 % و بالاتر، آزادگان بالای 3 سال اسارت شامل :  فرزندان ، برادر، خواهر و همسر) حداکثر تا 5 سال و براساس شرایط مندرج تبصره 3 این آگهی بایستی اقدام می نمایند.

3-2-  مدت  خدمت قانونی نظام وظیفه مشروط  به اینکه انجام شده باشد به سقف سنی داوطلبان اضافه خواهد شد. ( معافیت و موارد خرید  خدمت نظام احتساب نمی باشد)

3-3- آن دسته از افراد واجد شرایط که در حال حاضر در پیمانهای شرکت سهامی ذوب آهن  اصفهان و یا بصورت قرارداد کار معین در این شرکت مشغول به کار می باشند مشروط به داشتن سابقه خدمت در ذوب آهن اصفهان،  تا سقف 5 سال به سقف سنی مذکور اضافه خواهد شد. ( مشروط بر اینکه در مرحله کنترل مدارک معتبر، مدارک مربوطه که به تایید سازمان تامین اجتماعی،  شرکت مربوطه و حراست ذوب آهن اصفهان رسیده باشد را ارائه نمایند.)

 3-4- مدت حضور داوطلبان در جبهه های نبرد حق علیه باطل، زمان بستری یا استراحت پزشکی رزمندگان داوطلب در اثر مجروحیت و میزان اسارت آزادگان به سقف سنی مذکور اضافه خواهد شد و براساس شرایط مندرج در تبصره 3 این آگهی بایستی اقدام نمایند.

4-  مدارک تحصیلی متقاضیان بایستی حداکثر تا آخرین  تاریخ مهلت ثبت نام (1 مهر 91)  بطور قطعی صادر شده باشد و مدارک صادره حاوی رشته و گرایش تحصیلی ، معدل و تاریخ قطعی از تحصیل و مشخصات فرد داوطلب باشد . بدیهی است به گواهی های فراغت از تحصیل صادره برای حوزه نظام وظیفه و یا فاقد معدل ترتیب اثر داده نخواهد شد و در صورت ثبت نام در مرحله بعدی از لیست متقاضیان حذف خواهند شد.

5-  متقاضیانی که گواهی معتبر مدرک تحصیلی و یا کارت پایان خدمت نظام و یا معافیت دائم آنان بعد از تاریخ 1 مهر 91 باشد مجاز به ثبت نام نمی باشند.

6-  مدارک تحصیلی معادل،  آموزش باز و مکاتبه ای و سایر مواردیکه پذیرش دانشجو خارج از آزمون های سراسری سازمان سنجش و یا خارج از آزمون های سراسری  دانشگاه آزاد اسلامی و یا دانشگاه جامع علمی کاربردی  باشد قابل قبول نبوده و متقاضیان مربوطه حق ثبت نام نخواهند داشت .

7-  فارع التحصیلان مقاطع تحصیلی بالاتر حق شرکت در آزمون استخدامی مقاطع تحصیلی دیپلم و فوق دیپلم را نخواهند داشت و در صورت کتمان واقعیت و قبولی حتی در صورت جذب ، استخدام آنان کان لم یکن خواهد شد

8-  متقاضیان بایستی مدارک تحصیلی کاملا منطبق بر جدول شماره 1 را با در نظر گرفتن رشته ، گرایش و مقطع خواسته شده در این جدول ارائه نمایند.

9-  شرط حداقل معدل کل تحصیلی در مقطع دیپلم و فوق دیپلم 13 و در مقطع کارشناسی 14 می باشد.

تبصره 1 :  برای داوطلبان مقطع دیپلم، معدل کل دوره سه ساله متوسطه و یا دیپلم نظام قدیم ملاک عمل خواهد بود و معدل مدارک پیش دانشگاهی ملاک عمل نمی باشد .

تبصره 2 : شرط حداقل معدل برای حضور فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی 10 دانشگاه برتر کشور در آزمون رشته های فنی و علوم پایه (به استثنای علوم انسانی ) 13 می باشد . ( لیست 10 دانشگاه و مرکز آموزش عالی کشور به شرح جدول شماره 2 استخراج شده از وب سایت http://ur.isc.gov.ir می باشد . )

10-        برای افرادی که جذب خواهند شد امکان سرویس ایاب و ذهاب جهت رفت و برگشت به محل شرکت  سهامی ذوب آهن اصفهان و بالعکس حداکثر تا شعاع 50 کیلومتری  این شرکت و صرفا در مسیرهایی که شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان تعیین می نماید وجود خواهد داشت .

11-         شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان هیچگونه  تعهدی در قبال تامین اسکان و یا منزل  مسکونی سازمانی برای پذیرفته شدگان نخواهد داشت .

تبصره 3: سهمیه های قانونی خانواده محترم ایثارگران (شهدا، جانبازان 25% و بالاتر و آزادگان بالای 3 سال اسارت)  از محل ظرفیت اعلام شده در این مرحله استخدام تعیین گردیده و این عزیزان می توانند طبق قوانین مربوطه در مهلت ثبت نام  با مراجعه به بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان از مزایای این مرحله استخدامی برخوردار گردند.

تبصره 4:  معلولین عادی در صورت دارا بودن شرایط مندرج در این آگهی و نیز شرایط کار در کارگاه ها و مشاغل مورد نظر، مشروط به رعایت قوانین مرتبط و تایید مرکز طب کار این شرکت و سهمیه قانونی مربوطه برخوردار  خواهند بود.

پ : نحوه ی ثبت نام و مهلت آن

1-  متقاضیان پس از مطالعه کامل و دقیق شرایط و مفاد مندرج در این آگهی  فرصت دارند تا از تاریخ 25 شهریور 91 لغایت 1 مهر 91 ( به مدت 8 روز) از طریق وب سایت www.Escoazmoon.ir  اقدام به ثبت نام نموده و کد رهگیری مربوطه را دریافت نمایند،

2-  متقاضیان بایستی قبل از مراجعه به سایت ، نسبت به تهیه مدارک مورد نیاز و اسکن آنها اقدام نمایند.

ت : مدارک مورد نیاز

الف: تکمیل فرم اینترنتی  تقاضای ثبت نام که بایستی با دقت انجام گردد .

ب: اسکن آخرین مدرک تحصیلی  منطبق با شرایط  آگهی استخدام (حداقل 250 و حداکثر 350 کیلوبایت )

پ: اسکن صفحه اول شناسنامه ، در صورت داشتن توضیحات اسکن صفحه توضیحات نیز پیوست شود. ( حداقل 100 و حداکثر 200 کیلوبایت)

ت: اسکن کارت ملی ( حداقل 50 و حداکثر 100 کیلو بایت )

ث: اسکن پشت و روی کارت پایان خدمت نظام وظیفه یا معافیت دائم ( حداقل 50 و حداکثر 100 کیلو بایت)

ج: اسکن عکس 4×3 پرسنلی جدید ( حداقل 10 و حداکثر 50 کیلو بایت – بین 200×300 تا 300×400  پیکسل )

چ: پرداخت الکترونیکی 000/110 (یکصد و ده هزار) ریال بابت  ثبت نام در آزمون که به صورت الکترونیکی از طریق سایت  ثبت نام  بایستی واریز گردد . لازم به ذکر است که این مبلغ غیرقابل استرداد می باشد .

تذکر : کلیه فایل های اسکن شده بایستی با پسوند jpg  باشند

ث: زمان توزیع کارت و تاریخ و مکان برگزاری آزمون  

1-  متقاضیان واجد شرایطی که اقدام به ثبت نام و دریافت کد رهگیری نموده اند می بایستی از تاریخ 16 مهر 91 لغایت 19 مهر 91  با مراجعه به سایت ESCOazmoon.irwww.و با درج کد رهگیری اقدام به چاپ و دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کتبی نمایند.

2-  تاریخ، محل و ساعت برگزاری آزمون در کارتهای ورود به جلسه آزمون درج خواهد شد.

ضمنا متقاضیان می بایست در طول فرآیند جذب و استخدام جهت آگاهی  از اطلاعیه های بعدی و نتایج مراحل مختلف، بصورت مسمتر  به آدرس سایت فوق مراجعه نمایند.

ج: مواد آزمون کتبی ( عمومی و تخصصی)

1-  در مقطع تحصیلی دیپلم متقاضیان کلیه رشته های عنوان شده در جدول شماره 1 می توانند صرفا براساس رشته تحصیلی خود  یکی از گروههای شش گانه دیپلم را انتخاب و با تکمیل فرم تقاضای ثبت نام، در آزمون مربوط به آن گروه شرکت نمایند.

2-   مواد امتحانی آزمون عمومی در مقاطع تحصیلی دیپلم، فوق دیپلم و کارشناسی شامل زبان و ادبیات فارسی – زبان انگلیسی – کامپیوتر – هوش و استعداد تحصیلی و معارف اسلامی و اطلاعات اجتماعی به میزان 40 نمره می باشد ( اقلیتهای  مذهبی از پاسخگوئی به سوالات معارف بوده و امتیاز آن در سایر مواد آزمونی توزیع می گردد).

3-  مواد امتحانی آزمون تخصصی مقطع دیپلم به میزان 60 نمره و از موارد درسی در حد کتاب های تخصصی دبیرستان و پیش دانشگاهی می باشد .

4-  مواد امتحانی آزمون تخصصی مقطع دیپلم و کارشناسی به میزان 60 نمره شامل سوالات تخصصی رشته های مربوطه می باشد.

5-  کلیه سوالات آزمون عمومی و تخصصی دارای نمره منفی می باشد .

چ: نحوه پیگیری نتایج و اطلاع از مراحل جذب

1-  هر گونه  دعوت از متقاضیانی که در مرحله آزمون استخدام کتبی پذیرش گردند جهت انجام سایر مراحل جذب  تا تکمیل  پرونده های متقاضیان صرفا از طریق سایت www.ESCIazmoon.ir خواهد بود، لذا مسئولیت کلیه اعتراضات ناشی از عدم اطلاع بعهده خود شخص بوده و عدم مراجعه  متقاضیان پذیرش شده در مهلت های اعلامی بمنزله انصراف بوده و هیچگونه  تعهدی را برای این شرکت در بر نخواهد داشت .

2-  پیگیری نتایج  هر یک از مراحل جذب صرفا از طریق سایت مذکور  و از طریق کد رهگیری داوطلب خواهد بود و به مراجعات حضوری یا تلفنی پاسخ داده نخواهد شد.

تذکرات مهم :

1-   داوطلبان نباید از جمله افرادی باشند که بموجب آرای هیاتهای رسیدگی به تخلفات اداری و یا مراجع قضائی از خدمت اخراج شده باشند.

2-  چنانچه داوطلب با ذکر مشخصات غیر واقعی و بدون رعایت کامل مفاد مندرج در این آگهی اقدام به ثبت نام نماید حتی  در صورت جذب و اشتغال به کار ، موضوع  اشتغال بکار وی در هر مقطعی منتفی  خواهد بود و برابر مقررات مربوطه پیگرد قانونی خواهد داشت. قبولی در آزمون کتبی بمنزله پذیرش نهایی نبوده و مادامیکه فرد متقاضی در مابقی مراحل جذب شامل مصاحبه تخصصی، معاینات پزشکی توسط  مرکز طب کار شرکت، گزینش و تشخیص هویت مورد قبول واقع نگردد هیچگونه  حقی برای جذب و  اشتغال  در شرکت نخواهد داشت .

3-  مشاغل مورد نیاز این شرکت  غالبا مربوط به مشاغل سخت خط تولید  بوده، چنانچه افراد متقاضی  که در مرحله کتبی و مصاحبه تخصصی قبول شده اند از نظر جسمی و روحی مورد تایید  طب کار این شرکت  قرار نگیرند هیچ حقی برای جذب نخواهند  داشت و از نفرات بعدی  بجای آنها دعوت بعمل خواهد آمد.

" توفیق و شادکامی همه شما عزیزان را از درگاه  پروردگار مهربان آرزومندیم"  

جدول شماره 1

لیست نیازهای استخدام 995 نفره ( صرفا آقایان)

ردیف

اولویت اول شرایط احراز

گرایش

تعداد

 

 

مقطع لیسانس

 

1

لیسانس مدیریت بیمه

2

2

لیسانس مدیریت مالی

3

3

لیسانس مهندسی صنایع

ایمنی صنعتی

4

4

لیسانس مواد

سرامیک

2

5

لیسانس مواد

کلیه گرایشها ( به جز سرامیک )

13

6

لیسانس مکانیک

حرارت و سیالات

4

7

لیسانس مکانیک

طراحی جامدات

11

8

لیسانس عمران

کلیه گرایشها

4

9

لیسانس برق

الکترونیک

9

10

لیسانس برق

قدرت

5

 

 

مجموع لیسانس

57

 

 

مقطع فوق دیپلم

 

11

فوق دیپلم مکانیک

کلیه گرایشها ( به جز تاسیسات ، جوشکاری، ماشین ابزار)

250

12

فوق دیپلم مکانیک

تاسیسات

34

13

فوق دیپلم ماشین افزار

15

فوق دیپلم مکانیک

ماشین ابزار

 

14

فوق دیپلم فوق دیپلم جوشکاری

–          

31

فوق دیپلم مکانیک

جوشکاری

 

15

فوق دیپلم مواد

کلیه گرایشها

191

16

فوق دیپلم عمران

کلیه گرایشها

9

17

فوق دیپلم شیمی

کلیه گرایشها ( به جز صنایع غذایی و پلیمر)

24

18

فوق دیپلم برق

الکترونیک

64

19

فوق دیپلم برق

قدرت

92

20

فوق دیپلم  کامپیوتر

سخت افزار

13

21

فوق دیپلم صنایع

ایمنی صنعتی

2

 

 

مجموع فوق دیپلم

725

 

 

مقطع دیپلم

 

22

دیپلم مکانیک

به جز رشته های صنایع چوبی ، صنایع دریایی، معدن و نساجی از دیپلم گروه مکانیک کار و دانش

28

23

دیپلم ریاضی فیزیک  و علوم تجربی

125

24

دیپلم مواد

19

25

دیپلم برق

27

26

دیپلم کامپیوتر

5

27

دیپلم جوشکاری

9

مجموع دیپلم

213

جمع کل

995

 

 جدول شماره 2

رتبه

نام دانشگاه یا موسسه تحقیقاتی

رتبه

نام دانشگاه یا موسسه تحقیقاتی

1

دانشگاه تهران

6

دانشگاه شیراز

2

دانشگاه صنعتی شریف

7

دانشگاه صنعتی اصفهان

3

دانشگاه صنعتی امیرکبیر

8

دانشگاه فردوسی مشهد

4

دانشگاه تربیت مدرس

9

دانشگاه شهید بهشتی

5

دانشگاه علم و صنعت

10

دانشگاه تبریز

 

 فهرست 10 دانشگاه برتر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در رتبه بندی سال 90 پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC)  استخراج شده از سایت : http://ur.isc.gov.ir

توجه : به متقاضیان استخدام در شرکت سهامی ذوب آهن ایران توصیه می شود از تاریخ ذکر شده به سایت مندرج در اطلاعیه مراجعه کرده و پس از مطالعه دقیق اطلاعات سایت نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

خدمات ویژه کارفرمایان

شما کارفرمایان گرامی با کمترین هزینه ممکن میتوانید اطلاعیه استخدامی شرکت خود را در سایت کاریاب منتشر کنید و نام شرکت تان را در معرض بازدید روزانه هزاران کارجو قرار دهید.

مشاهده

خدمات رایگان کارجویان

بمنظور حمایت از کارجویان، کاربران سایت کاریاب میتوانند بطور کاملا رایگان، رزومه خود را بصورت مدرن و حرفه ای ایجاد کنند و به بزرگترین جامعه آماری سامانه کاریابی کشور ملحق شوند

مشاهده
 • هشدار

  قابل توجه کارجویان و کارفرمایان گرامی

  سایت استخدام کاریاب در آذر ماه 1388 با شعار حمایت از کارجویان ، بعنوان اولین سایت استخدامی مجهز به سامانه های هوشمند کاریابی تاسیس شد و در حال حاضر به لطف برخورداری از بزرگترین بانک اطلاعات مشاغل استخدامی کشور ، بستری مناسب برای درج آگهی استخدام کارفرمایان و صاحبان کسب و کار فراهم کرده است تا در کمترین زمان ممکن بتوانند نیروی کار متخصص مورد نیاز خود را پیدا کنند. ثبت رزومه در کاریاب کاملا رایگان میباشد و کارجویان پس از مشاهده و بررسی آگهی استخدام های درج شده در سایت ، و مطالعه ی توصیه های استخدامی میتوانند مستقیما رزومه استخدامی خود را به کارفرمایان طرف قرارداد با کاریاب ارسال کنند تا روند استخدام سریع تر طی شود. به امید موفقیت و سربلندی تمام کارجویان ایران زمین .

  روزنامه

  نیازمندیهای همشهری تهران

  نیازمندهای همشهری کرج

  نیازمندیهای روزنامه خراسان

   

  تلگرامکانال رسمی سایت کاریاب

 • دیدگاه کاربران

  captcha


  • سلام ٢۵ساله فوق دیپلم عمران شدیدا نیازمنده کار هستم
  نمونه سوالات استخدامی

 • دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی سپاه

  مجموعه نمونه سوالات آزمون استخدامی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که توسط کارشناسان سایت استخدام جهت افزایش سطح آمادگی داوطلبین شرکت در آزمون ها و مصاحبه های استخدامی این نهاد مهم تهیه و جهت دانلود و مطالعه قرار داده شده است. پکیج سوالات عقیدتی سیاسی سپاه ، در چندین فصل به صورت منسجم تهیه و تنظیم شده است که در هر فصل ، نخست جهت آموزش و یادآوری مفاهیم لازم مطالب آموزشی بصورت توضیح مختصر و مفید بیان شده و به دنبال آن جهت محک زدن اطلاعات فراگیری شده در هر فصل مهمترین و متداول ترین سوالاتی که پیرامون مطالب آموزش داده شده گردآوری شده است

 • دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی راه آهن
 • بازارکار

  استخدام

  استخدام فوق لیسانس شیمی | آگهی های روز + بازارکار

  استخدام فوق لیسانس شیمی و بررسی بازارکار استخدام فوق لیسانس شیمی در صنایع مختلف مانند صنایع شیمیایی، غذایی (مانند روغن، قند و کنسروسازی ) ، نساجی، دارویی (برای تولید آنزیم‌ها....

  کار در ترکیه – سایت کاریابی در ترکیه + راهنمای استخدامی در ترکیه

  کار در ترکیه – سایت کاریابی در ترکیه + راهنمای استخدامی در ترکیه

  کار در ترکیه کاریابی بین المللی ترکیه : اگر شما نیز از علاقه مندان به کار در ترکیه و یا استخدام در ترکیه و جستجوی شغل مورد علاقه خود در کشور....

  نمونه سوالات استخدامی | دانلود رایگان نمونه سوالات آزمون استخدامی

  نمونه سوالات استخدامی | دانلود رایگان نمونه سوالات آزمون استخدامی

  نمونه سوالات استخدامی با دانلود رایگان نمونه سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش – بانک مسکن – دستگاه های اجرایی کشور – ارتش – وزارت نیرو – تامین اجتماعی –....

  استخدام نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران – خرداد 1396

  استخدام نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران – خرداد 1396

    نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود از بین جوانان مومن ، متعهد و کار آمد(مرد) بصورت پیمانی ۵ ساله انتظامی در مقطع(....