X
کارفرما ثبت آگهی استخدام کارجو ثبت رزومه کاری

برای عقب نموندن از آخرین استخدامی ها اینجا کلیک کن و سریع عضو شو :)
وضعیت آگهی: غیر فعال
تاریخ انتشار: 1391/02/24
تعداد دیدگاه: بدون دیدگاه
مهلت تماس این آگهی به پایان رسیده است.
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره

استخدام قراردادی واحد پتاس

شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران براساس مجوز ماخوذه از سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران، در نظر دارد بمنظور تامین بخشی از نیروی انسانی مورد نیاز خود در واحد پتاس خور و بیابانک تعداد 2 نفر را از بین افراد واجد شرایط دارای مدرک تحصیلی عنوان شغلی شده در جدول ذیل برای تصدی پست های سازمانی مربوطه پس از کسب موفقیت در مصاحبه تخصصی گزینش و معاینات پزشکی براساس ضوبط آیین نامه استخدامی مورد عمل بصورت قراردادموقت استخدام نماید.

ردیف

تخصص

مدرک تحصیلی

گرایش

جنسیت

تعداد

سابقه کار مرتبط

1

کارشناس محیط زیست و بهداش محیط

لیسانس محیط زیست، منابع طبیعی،بهداشت حرفه ای،بهداشت محیط،ایمنی صنعت،HSE

بهداشت

مرد

1

1سال

2

کارشناس ایمنی،بهداشت محیط،HSE

بهداشت حرفه ای،بهداشت محیط،ایمنی صنعت،HSE

کلیه گرایش ها

مرد

1

1سال

 

الف ـ شرایط عمومی و اختصاصی:

1.   تابعیت کشور جمهوری اسلامی ایران

2.   اعتقاد به یکی از ادیان رسمی کشور و متعهد بودن به نظام جمهوری اسلامی ایران

3.   دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی و یا معافیت دائم قانونی غیر پزشکی برای متقاضیان مرد(کارت یا برگ معافیت موقت قابل پذیرش نمی باشد)

4.   حداکثر سن متقاضیان تا تاریخ 91/02/31،35 سال تمام(متولدین 1356/03/01به بعد)

5.   عدم اشتهار به فساد اخلاقی، نداشتن سابقه محکومیت و سوئ پیشینه کیفری که موجب محرومیت از حقوق اجتماعی شده باشد (با تایید مراجع ذیصلاح) 

6.   عدم اشتغال به تحصیل در دانشگاه و موسسات آموزش عالی و یا سایر مراکز آموزشی(بصورت تمام وقت، نیمه وقت یا شبانه)

7.   عدم اشتغال و همچنین نداشتن تعهد انجام کار در سایر سازمان ها، شرکت ها و موسسات دولتی وابسته به دولت یا نهادهای انقلابی

8.   دارا بودن سلامت و توانایی کامل جسمانی و روانی برای انجام شغل محوله

ب ـ مدارک مورد نیاز برای ثبت نام:

1.   تصویر خوانا از کلیه صفحات شناسنامه عکس دار

2.   یک برگ تصویر خوانا از اصل آخرین مدرک تحصیلی با ذکر معدل در متن آن (به کلیه مدارکی که فاقد عنوان رشته تحصیلی و معدل کل باشند ترتیب اثر نخواهد شد.)

3.   یک برگ تصویر دو طرف کارت پایان خدمت نظام وظیفه یا معافیت دائم قانونی برای آقایان (بجز هر گونه معافیت پزشکی)

4.   گواهی سابقه کار

5.   مدارک صادره برای ایثارگران، خانواده معظم شهدا، بسیجیان فعال گردان های عاشورا و الزهرا و معلولین عادی حسب مورد از مراجع ذیربط

6.   یک برگ خلاصه سوابق کاری و آموزشی

7.   دو قطعه عکس 4*3 تمام رخ جدید و پشت نویسی شده(یک عکس بر روی برگ تقاضا الصاق شود)

8.   فرم تکمیل شده ثبت نام

ج ـ نحوه ارسال مدارک و مهلت ثبت نام:

متقاضیان واجد شرایط می توانند حداکثر تا پایان وقت اداری 91/02/31فرم ثبت نام را به همراه مدارک مورد نیاز ارسال نمایند. لازم به ذکر است:

1.   مدارک ارسالی پس از موعود مقرر پذیرفته نخواهد شد.

2.   تکمیل و ارسال فرم ثبت نام و مدارک برای داوطلبان که پیش از این و به هر طریق دیگری اعلام تمایل به خدمت در این شرکت نموده اند الزامی است.

3.   کلیه مدارک به نشانی اصفهان ـ شهرستان خور و بیابانک، واحد پتاس قسمت کارگزینی ارسال گردد.

    (روی پاکت نوشته شود برای استخدام)

 
   

 تذکرات مهم:

1.   فقط متقاضیان متولد یا ساکن استان های اصفهان و یزد می توانند در آزمون شرکت نمایند. بدیهی است داوطلبین ساکن و متولد شهرستان خور و بیابانک و شهرستان های همجوار از الویت برخوردار خواهند بود.

2.   دارندگان سابقه کار در زمینه ایمنی، محیط زیست، بهداشت، HSE، آتش نشانی و کمک های اولیه از اولویت برخوردار خواهند بود.

3.   به گواهی های ارسالی توسط دانشجویان و دارندگان مدارک تحصیلی پایین تر از مقاطع تحصیلی اعلام شده در رشته های تحصیلی مورد نیاز و همچنین مدارک تحصیلی معادل ترتیب اثر داده نخواهد شد.

4.   در صورت پذیرش جهت مصاحبه با متقاضیان تماس حاصل خواهدشد.

5.   به مدارک داوطلبانی که اطلاعات غیرواقعی یا ناقص ارائه نمایند، ترتیب اثر داده نخواهد شد و چنانچه در هر مرحله از بررسی ها مشخص شود داوطلب واجد شرایط عمومی و اختصاصی اعلام شده در آگهی نبوده است حتی در صورت توفیق در آزمون های مربوطه، ادامه رسیدگی به وضعیت استخدامی وی منتفی خواهد شد و در صورت اشتغال به کار نیز با وی تسویه حساب بعمل خواهد امد.

6.    تاریخ اخذ مدرک تحصیلی داوطلبان می بایست قبل از تاریخ 90/02/31باشد.

7.   سهمیه های استخدامی ایثارگران و فرزندان معظم شهداء مطابق قوانین مربوطه اعمال خواهد شد.

8.   پس از بررسی مدارک و مصاحبه تخصصی بنا به نظر شرکت حداقل دو برابر ظرفیت مورد نیاز پذیرش شده و از ایین افراد برای طی مراحل استخدامی از قبیل گزینش، معاینات پزشکی و … دعوت بعمل خواهد آمد.

(بدیهی است قبولی در مصاحبه تخصصی، معاینات پزشکی، گزینش و سایر مراحل استخدامی ضمن رعایت سهمیه های مربوطه می باشد)

9.   از کلیه پذیرفته شدگان نهایی تعهدنامه محضری مبنی بر انجام خدمت به مدت حداقل 3 سال از تاریخ استخدام اخذ خواهد شد. عدم ارائه تعهد نامه یاد شده بمنزله انصراف از استخدام تلقی شده و قبولی فرد کان لم یکن اعلام خواهدشد.

10.                     شرکت فاقد هرگونه مهمانسرا، منزل سازمانی و سرویس ایاب و ذهاب بوده و تعهدی در قبال اسکان و ایاب و ذهاب پذیرفته شدگان نخواهد داشت .

در صورت انصراف پذیرفته شدگان پس از استخدام هزینه های مربوطه اخذ خواهد شد.

خدمات ویژه کارفرمایان

شما کارفرمایان گرامی با کمترین هزینه ممکن میتوانید اطلاعیه استخدامی شرکت خود را در سایت کاریاب منتشر کنید و نام شرکت تان را در معرض بازدید روزانه هزاران کارجو قرار دهید.

مشاهده

خدمات رایگان کارجویان

بمنظور حمایت از کارجویان، کاربران سایت کاریاب میتوانند بطور کاملا رایگان، رزومه خود را بصورت مدرن و حرفه ای ایجاد کنند و به بزرگترین جامعه آماری سامانه کاریابی کشور ملحق شوند

مشاهده
 • هشدار

  قابل توجه کارجویان و کارفرمایان گرامی

  سایت استخدام کاریاب در آذر ماه 1388 با شعار حمایت از کارجویان ، بعنوان اولین سایت استخدامی مجهز به سامانه های هوشمند کاریابی تاسیس شد و در حال حاضر به لطف برخورداری از بزرگترین بانک اطلاعات مشاغل استخدامی کشور ، بستری مناسب برای درج آگهی استخدام کارفرمایان و صاحبان کسب و کار فراهم کرده است تا در کمترین زمان ممکن بتوانند نیروی کار متخصص مورد نیاز خود را پیدا کنند. ثبت رزومه در کاریاب کاملا رایگان میباشد و کارجویان پس از مشاهده و بررسی آگهی استخدام های درج شده در سایت ، و مطالعه ی توصیه های استخدامی میتوانند مستقیما رزومه استخدامی خود را به کارفرمایان طرف قرارداد با کاریاب ارسال کنند تا روند استخدام سریع تر طی شود. به امید موفقیت و سربلندی تمام کارجویان ایران زمین .

  روزنامه

  نیازمندیهای همشهری تهران

  نیازمندهای همشهری کرج

  نیازمندیهای روزنامه خراسان

   

  تلگرامکانال رسمی سایت کاریاب

 • دیدگاه کاربران

  captcha


  نمونه سوالات استخدامی

 • دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی سپاه

  مجموعه نمونه سوالات آزمون استخدامی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که توسط کارشناسان سایت استخدام جهت افزایش سطح آمادگی داوطلبین شرکت در آزمون ها و مصاحبه های استخدامی این نهاد مهم تهیه و جهت دانلود و مطالعه قرار داده شده است. پکیج سوالات عقیدتی سیاسی سپاه ، در چندین فصل به صورت منسجم تهیه و تنظیم شده است که در هر فصل ، نخست جهت آموزش و یادآوری مفاهیم لازم مطالب آموزشی بصورت توضیح مختصر و مفید بیان شده و به دنبال آن جهت محک زدن اطلاعات فراگیری شده در هر فصل مهمترین و متداول ترین سوالاتی که پیرامون مطالب آموزش داده شده گردآوری شده است

 • دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی راه آهن
 • بازارکار

  کار در ترکیه – سایت کاریابی در ترکیه + راهنمای استخدامی در ترکیه

  کار در ترکیه – سایت کاریابی در ترکیه + راهنمای استخدامی در ترکیه

  کار در ترکیه کاریابی بین المللی ترکیه : اگر شما نیز از علاقه مندان به کار در ترکیه و یا استخدام در ترکیه و جستجوی شغل مورد علاقه خود در کشور....

  نمونه سوالات استخدامی | دانلود رایگان نمونه سوالات آزمون استخدامی

  نمونه سوالات استخدامی | دانلود رایگان نمونه سوالات آزمون استخدامی

  نمونه سوالات استخدامی با دانلود رایگان نمونه سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش – بانک مسکن – دستگاه های اجرایی کشور – ارتش – وزارت نیرو – تامین اجتماعی –....

  استخدام نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران – خرداد 1396

  استخدام نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران – خرداد 1396

    نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود از بین جوانان مومن ، متعهد و کار آمد(مرد) بصورت پیمانی ۵ ساله انتظامی در مقطع(....

  اطلاعیه 29 خرداد ثبت نام استخدامی نیروی انتظامی

  اطلاعیه 29 خرداد ثبت نام استخدامی نیروی انتظامی

  اطلاعیه 29 خرداد ثبت نام استخدامی نیروی انتظامی   نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود از بین جوانان مومن ، متعهد و کار....