X
کارفرما ثبت آگهی استخدام کارجو ثبت رزومه کاری

برای عقب نموندن از آخرین استخدامی ها اینجا کلیک کن و سریع عضو شو :)
وضعیت آگهی: غیر فعال
تاریخ انتشار: 1391/09/16
تعداد دیدگاه: بدون دیدگاه
مهلت تماس این آگهی به پایان رسیده است.
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره

دعوت به همکاری

شرکتهای پتروشیمی مستقر در منطقه عسلویه شامل دماوند، مبین، نوری ، پایانه ها و مخازن، وعملیات غیر صنعتی پازارگاد(که در حال واگذاری می باشند) بمنظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز، طبق جدول بند ب(جدول نیازمندی های نیروی انسانی)، از بین متقاضیان واجد شرایط ذکور از افراد بومی استانهای بوشهر و هرمزگان برابر مقررات (تامین نیروی مزبور 70% کاردانی ، 60% کارشناسی و 50% کارشناسی ارشد و بالاتر) و مابقی نیاز از سایر استان ها بصورت قرارداد کار مدت موقت (تامین اجتماعی) از طریق برگزاری آزمون کتبی و روانشناختی در تاریخ 24/9/91، مصاحبه فنی/ تخصصی ، طب صنعتی و گزینش، دعوت به همکاری می نمایند.

الف – شرايط داوطلبان:

1-شرايط عمومي:

1-1تابعيت دولت جمهوري اسلامي ايران

1-2ایمان و اعتقاد به نظام مقدس جمهوری ایران و ولایت فقیه و متدین به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان رسمی کشور

1-3 عدم سوء پيشينه كيفري.

1-4 داشتـن تندرستـي و توانائـي كامـل جسمانـي و روانشـناختي به تائید سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت(طب صنعتی).

1-5دارا بودن برگ پايان خدمت يا معافيت دائم كامپيوتري براي داوطلبان در زمان ثبت نام.

1-6عدم تعهد و اشتغال به كار بصورت پيماني، آزمايشي و رسمي در سازمان ها و موسسات دولتي و مراكز وابسته به آن و همچنین بصورت قراردادی کار مدت موقت.

2- شرايط سني:

2-1حـداكثر سن براي داوطلبان مقاطع كارداني 26 سال (متولديـن 1/1/65 و به بعد)، كارشناسي 30 سال (متولدين 1/1/61 و به بعد) و كارشناسي ارشد و دکتری34 سال (متولدين 1/1/57 و به بعد) مي باشد.

2-2مدت زمان خدمت سربازي به حداكثر سن داوطلب اضافه مي شود.

2-3مدت سابقه كار معتبر و مرتبط با شغل مورد نیاز خارج از صنعت نفت ، حداكثر به ميزان پنج سال ، به سقف سني افزوده خواهد شد (ارائه گواهي سابقه كار معتبر و گواهی پرداخت حق بیمه الزامي است).

2-4 مدت سابقه کار داوطلبانی که تجربه کاری در واحدهای تابعه صنعت نفت را داشته باشند(منجمله نیروهای پیمانکاری طرف قرارداد صنعت پتروشیمی در فعالیت های مستمر/ غیر مستمر) و یا بصورت قرارداد تمام وقت براساس ضوابط مصوب در صنعت شاغل بوده باشند ، در صورت پرداخت حق بیمه در مدت سابقه کار به حداکثر سن اضافه می شود.

2-5 به حداکثر سن داوطلبان بومی استان های بوشهر و هرمزگان به مدت 3 سال اضافه می شود.

2-6به حداکثر سن استخدام داوطلبانی که در جبهه های نبرد حق علیه باطل به طور داوطلبانه خدمت نموده اند به میزان مدت حضور در جبهه و همچنین مدت زمان بستری شدن و یا استراحت پزشکی رزمندگان داوطلب در اثر مجروحیت در جبهه های نبرد حق علیه باطل اضافه می شود.

2-7به حداکثر سن استخدام داوطلبان آزاده به میزان مدت اسارت و حضور در جبهه و همچنین مدت زمان بستری و یا استراحت پزشکی در اثر مجروحیت در جبهه های نبرد یا دوران اسارت اضافه می شود

2-8 به حداکثر سن استخدام خانواده شهداء (فرزندان ، پدر ، برادر) ، جانبازان و فرزندان جانبازان از کار افتادگی کلی(حالت اشتغال) تا میزان پنج سال اضافه می شود.
توضیح:در هر حال و تحت هیچ شرایطی حداکثر سن با مراعات کلیه بندهای مندرج در ردیف 2 (شرایط سنی) از قسمت الف راهنمای آگهی برای مقطع کاردانی از 32 سال ، کارشناسی ، کارشناسی ارشد از 40 سال بیشتر نباشد.

تعریف بومی:متولدین و یا دریافت کنندگان مدرک تحصیلی دیپلم از استانهای بوشهر و هرمزگان

افراد بومی در صورتی از امتیاز منظور شده بهره مند خواهند شد که تعهد محضری مبنی بر حداقل (10) سال خدمت در محل تعیین شده را نیز بسپارند.

2-9 كارمندان رسمي صنعت پتروشيمي كه متقاضي تعديل مدرك تحصيلي مي باشند از شرط سني و جنسیت معاف هستند.

تذکر 1:فارغ التحصیلان دانشگاه ها که ملزم به شرکت در مصاحبه فنی و تخصصی می باشند حق شرکت در آزمون کتبی را نخواهند داشت.

تذکر 2:کارمندان پیمانی متقاضی تعدیل مدرک در صورت کسب حد نصاب نمره، از تاریخ استخدام رسمی مشمول برخورداری از مزایای تعدیل مدرک خواهند شد.

تذکر3: کسب حد نصاب قبولی در آزمون به منزله پایان مراحل تعدیل مدرک نخواهد بود، بدیهی است برخورداری افراد ذینفع پس از تحقق کلیه شروط مربوط به تعدیل مدرک خواهد بود.

تذکر 4: متقاضیان مشمول بند ب اطلاعیه شماره ت ه م – م/121694/508-1 ص پ مورخ 5/12/88 رئیس محترم بررسی طرحها ، روشها و هماهنگی مقررات اداری که به شرکتهای پتروشیمی ابلاغ گردیده است ، با هماهنگی امور اداری شرکت ذیربط ، مجاز به ثبت نام جهت تعدیل مدرک می باشند.

3- شرايط معدل:

3-1 حـداقل معدل بـراي داوطلبان با مدرك تحـصيلي كارداني و كارشناسي13 و كارشناسي ارشد و دکتری15 مي باشد.

3-2 برای داوطلبان مقاطع تحصیلی کاردانی و بالاتر که تجربه کاری در واحدهای تابعه صنعت نفت را داشته باشند و یا بصورت قراردادی تمام وقت براساس ضوابط مصوب در صنعت نفت شاغل باشند، به ازاء هر سال سابقه خدمت در صنعت نفت 2/0 (دو دهم) نمره و حداکثر یک نمره در شرایط معدل فوق تقلیل داده می شود.

3-3 در مورد داوطلبان بومی برای مقطع تحصیلی کاردانی یک نمره و برای مقطع تحصیلی کارشناسی نیم نمره در شرایط معدل فوق تقلیل داده خواهد شد.

تذکر: داوطلبان بومی واجد شرایط بندهای 2-3 و 3-3 فقط از مزایای یکی از بندهای مذکور(هرکدام به نفع داوطلب باشد) بهره مند خواهند شد.

3-4 داوطلبان دارای مدارك تحصيلي در رشته هاي فني در مقاطع كارشناسي و كارشناسي ارشد دانشگاههاي تهران ، صنعتي شريف ،‌ صنعتي اميركبير ، صنعتي اصفهان ،‌ تربيت مدرس ، شيراز ،‌ علم وصنعت ایران ، خواجه نصيرالدين طوسي ، فردوسی مشهد و صنعت نفت با تقلیل یک نمره در شرط معدل می توانند در آزمون های دعوت به همکاری شرکت نمایند.

3-5 شرط معدل براي جذب فرزندان كاركنان جانباز 25 درصد و به بالا و آزاده صنعت نفت ( اعم از شاغل ، بازنشسته ، فوت شده و یا از کار افتاده ) در مقاطع تحصيلي كارداني، كارشناسي 12 و كارشناسي ارشد 14 مي باشد.

3-6 براساس قوانین جاری، رعايت حداقل معدل براي فرزندان عزیز شاهد، فرزندان جانبازان 50% و بالاتر و فرزندان آزادگان با حداقل پنج سال اسارت، داوطلب استخدام الزامي نمي باشد.

تذكر 1:فرزندان عزیز شاهدی که واجد شرایط عمومی جذب و ساکن استان بوشهر و هرمزگان بوده ، اما متولد آنجا نباشند، بومی تلقی می گردند ، لذا ارائه تائیدیه بخشداری یا فرمانداری محل در استان مزبور الزامیست.

تذكر 2:فرزندان معزز شاهد، فرزندان جانبازان 25% و بالاتر و فرزندان آزاده با بیش از یکسال اسارت واجد شرايط مي-توانند به منظور كسب اطلاعات و بهره مندي از تسهيلات استخدامي ويژه فرزندان شاهد و ایثارگر به بنياد شهيد و امور ايثارگران مرکز استان های محل سکونت خود مراجعه و از طریق پایگاه اینترنتی www.pazargad.orgاقدام به ثبت نام نمايند.

توضیح: در هر حال حداقل معدل با مراعات بندهای فوق ، نبایستی برای مقاطع تحصیلی کاردانی و کارشناسی از 12 و کارشناس ارشد و دکتری از 14 کمتر باشد.

3-7 رعايت شرط معدل براي كارمندان رسمي صنعت پتروشيمي كه متقاضي تعديل مدرك تحصيلي مي باشند ، الزامي نيست.

4- شرايط مدرك تحصيلي:

4-1 مدارک دانشگاهی کسانی برای شرکت در آزمونهای استخدامی قابل قبول است (داوطلبان استخدام و متقاضیان تعدیل مدرک) که از لحاظ ارزش علمی ، مورد تائید وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری ، وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی و سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی باشد.

4-2  دارا بودن مدرك تحصيلي و يا اصل گواهي فراغت از تحصيل كه در آن مقطع ، رشته و گرايش تحصيلي ،‌ معدل و تاريخ فراغت از تحصيل ذكر شده باشد (گواهي تحصيلي يا لغو معافيت تحصيلي صادره براي حوزه نظام وظيفه مورد پذيرش نخواهد بود)

4-3 تائید مدارک تحصیلی فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی از سوی دفتر امور فارغ التحصیلان سازمان مرکزی آن دانشگاه الزامی است، ضمناً مدارک تحصیلی که از طریق واحدهای دانشگاهی تابعه دانشگاه آزاد اسلامی صادر می-گردد، لازم است دارای امضاء و ممهور به مهر دانشگاه بوده و مهلت اعتبار آن منقضی نشده باشد.

4-4 مدارک تحصیلی فارغ التحصیلان دانشگاه پیام نور می بایست از طریق سازمان مرکزی پیام نور و با ذکر معدل کل صادر گردیده باشد.

4-5 ارائه ارزشنامه مدرک تحصیلی ماخوذه از خارج کشور صادره توسط اداره کل دانش آموختگان وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری برای فارغ التحصیلان دانشگاههای خارج از کشور الزامی است.

4-6 مدرک تحصیلی فارغ التحصیلان دانشگاه جامع علمی –کاربردی صرفاً پس از گذراندن آزمون جامع آن دانشگاه توسط داوطلبان قابل قبول خواهد بود.

4-7 حسب مفاد مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی ، طلاب و فضلاء فارغ التحصیل حوزه علمیه که براساس مدرک صادر شده مدیریت حوزه علمیه قم در یکی از دوره های سطوح یک، دو ، سه یا چهار فارغ التحصیل شده اند، به ترتیب از کلیه مزایای علمی و استخدامی فارغ التحصیلان دوره های کاردانی، کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاه ها برخوردار می باشند که در صورت احراز شرایط منتشره در فراخوان جذب نیروی انسانی و قبولی در آزمون های دعوت به همکاری شرکت ها، با رعایت سایر ضوابط صنعت نفت می توانند بکارگیری شوند.


تذکر1: داوطلبان گرامی میبایستی با آخرین مدرک تحصیلی اخذ شده در آزمون دعوت به همکاری شرکت نمایند، بدیهی است در صورتی که در هر یک از مراحل اداری مشخص شود، فرد داوطلب دارای مدرک تحصیلی بالاتر با تاریخ اخذ قبل از آزمون بوده، ادامه سایر اقدامات مربوط به جذب متوقف و موضوع بکارگیری ایشان منتفی خواهد شد.

تذكر2:مدارك داوطلباني كه تاريخ فراغت از تحصيل يا تاريخ پايان خدمت نظام وظيفه و يا تاریخ معافيت دائم آنان بعد از تاريخ 24/9/91 باشد به هيچ وجه مورد پذيرش قرار نمي گيرد.


4-8 داوطلبانیکه دارای مدرک تحصیلی دکتری می باشند، می بایست نسبت به ثبت نام در سایت اعلام شده در این آگهی اقدام نمایند، لیکن از آزمون کتبی معاف و صرفاً از آنان مصاحبه فنی/ تخصصی و روانشناختی بعمل خواهد آمد.

مقطع

رديف

رشـته تحصـيلي

گرايـش تـحصـيـلي

تعداد نیاز

دکتری

1

مهندسی شیمی

تمام گرایش ها بجز صنایع غذایی

1

2

مهندسی محیط زیست

محیط زیست

2

كارشناسي ارشد

1

مهندسي شيمي

تمام گرایش ها بجز صنایع غذایی

6

2

مهندسي مكانيك

حرارت سیالات، جامدات

6

3

مهندسي برق

قدرت

1

4

مهندسي برق

الكترونيك

2

5

مهندسی مواد

متالوژی، خوردگی و حفاظت فلزات

3

6

مهندسی صنایع

برنامه ریزی و تحلیل سیستم ها، تولید صنعتی

8

7

مهندسی عمران

محیط زیست

1

8

مهندسی کامپیوتر

نرم افزار

1

9

مهندسی ایمنی

تکنولوژی صنعتی

3

10

حسابداری

حسابداری

7

11

مدیریت

دولتی، اداری، صنعتی

2

12

مدیریت بازرگانی

بازرگانی

3

13

بهداشت

بهداشت حرفه ای

3

14

تغذیه

تغذیه

3

15

علوم اجتماعی

ارتباطات

2

16

حقوق

قضایی

1

کارشناسی

1

مهندسی شیمی

تمام گرایش ها بجز صنایع غذایی

12

2

مهندسی برق

قدرت

2

3

مهندسی صنایع

برنامه ریزی و تحلیل سیستم های تولید صنعتی

2

4

مهندسی ایمنی

تکنولوژی صنعتی ، ایمنی

9

5

حسابداری

حسابداری

3

کاردانی

1

شیمی

تمام گرایش ها

39

2

مکانیک

ماشین ابزار و ماشین آلات

6

3

صنایع

ایمنی صنعتی

6

4

مدیریت

دولتی، صنعتی ،اداری جهت شغل منشی گری

8

5

شیمی، مکانیک، برق ، الکترونیک، صنایع، ایمنی

تمام گرایش ها جهت شغل اتش نشان راننده*

15

جمع کل : 157

 

*تذکر مهم : برای شغل آتش نشان راننده دارا بودن گواهینامه پایه یکم رانندگی در هنگام ثبت نام الزامیست.

ج- نحوه ثبت نام براي شركت در آزمون:

ثبت نام براي شركت در آزمـون دعوت به همکاری شركت هاي پتروشيمي مستقر در منطقه عملياتي عسلویه ، صرفاً از طريق پايگـاه اينـترنتي www.pazargad.org انجام مي گيرد. لذا داوطلبان در صورتي كه واجد شرايط شركت در آزمون باشند مي بايست اقدامات ذيل را انجام دهند:

1- داوطلب مي بايست مبلغ 000/100 ريال بابت هزينه ثبت نام به حساب جام شماره 6516282404 نزد بانک ملت شعبه مبین عسلویه کد شعبه 37465 قابل پرداخت در کلیه شعب بانک ملت و یا شماره شباIR640120000000006516282404 واريز و فیش پرداختی آن را در روز مصاحبه همراه داشته باشند . بدیهی است مبلغ پرداختی قابل استرداد نمی باشد.

2- فرم ثبت نام الکترونیکی را بطور دقيق و واقعي تكميل نمايند.

 د- تاريخ ثبت نام براي آزمون:

داوطلبان پس از مطالعه دقيق مفاد راهنماي آگهي دعوت به همکاری و درصورت دارابودن شـرايط اعلام شده، از روزچهارشنبه مورخ 8/9/91 تا پايان روز شنبه مورخ 18/9/91 می توانند ثبت نام خود را از طريق پايگاه اينترنتي به آدرس فوق الذكرانجام دهند. لازم به ذكر است تاريخ ثبت نام به هيچ وجه تمديد نمي گردد و امكان ثبت نام داوطلبان بعد از موعد مقرر مقدور نخواهد بود.

تذكر 1:داوطلب مي بايست پس از ثبت نام كد رهگيري خود را اخذ نموده و جهت اطلاع از شماره صندلی و محل آزمون، در تاریخ 22/9/91 به پایگاه اینترنتی مراجعه و نسبت به اخذ برگه ورود به جلسه آزمون اقدام و برگ مزبور را در روز برگزاري آزمون كتبي به مسئولين مربوطه ارائه نمايد.

تذكر 2:برگه فوق بعنوان مجوز ورود به جلسه آزمون (كارت ورود به جلسه) محسوب مي گردد و همراه داشتن آن براي شركت در جلسه آزمون كتبي الزامي است.

ضمناً‌ آزمون كتبي روز جمعه مورخ 24/9/91 در ساعت و محلی که در تاریخ 22/9/91 از طریق پایگاه اینترنتی مندرج در راهنمای آگهی اعلام می گردد ، برگزار خواهد شد . لذا داوطلباني كه اطلاعات درج شده در برگه مجوز (كارت ورود به جلسه) آنها مطابق با مشخصات واقعي آنها نمي باشد، جهت رفع نقص مي بايست در روز پنج شنبه مورخ 23/9/91 از ساعت 8:30 الي 12:30 و 14 الی 16 با در دست داشتن برگه مجوز (كارت ورود به جلسه) و کارت شناسایی معتبر ویک قطعه عکس به محلی که از طریق پایگاه اینترنتی در تاریخ 22/9/91 اعلام خواهد شد ، مراجعه نمایند.

هـ- مواد آزمون:

مقاطع تحصيلي كارداني ، كارشناسي و كارشناسي ارشد:

ادبيات فارسي ، زبان انگليسي، كامپيوتر و دروس تخصصی مرتبط با رشته تحصیلی در مقطع مربوطه

تذکر: جهت داوطلبان شغل آتش نشان راننده صرفاً آزمون عمومی (ادبيات فارسي ، زبان انگليسي و كامپيوتر)بعمل خواهد آمد.

و- نحوه تكميل فرم ثبت نام:

داوطلبان گرامي پيش از تكميل فرم ثبت نام، نكات بسيار مهم مندرج در بند ح راهنماي آگهي را به دقت مطالعه نموده و سپس براساس دستورالعمل ذيل نسبت به تكميل آن اقدام نمايند.

تذكرات:

1- قبولي در آزمون كتبي منوط به صحت مندرجات فرم ثبت نام و كسب نمره لازم مي باشد.

2- چنانچه داوطلب با ذكر مشخصات غيرواقعي در فرم ثبت نام اقدام به شركت در آزمون نمايد با مشخص شدن عدم صحت مندرجات در مراحل بعدي (حتي در صورت پذيرش در آزمون و اشتغال به كار)، موضوع همکاری وي منتفي خواهد شد.

3- كليه داوطلباني كه قبلاً در شركتها و سازمانهاي دولتي شاغل بوده و به موجب آراء صادره از سوي هيات هاي رسيدگي به تخلفات اداري شركتها و سازمانهاي مربوطه اخراج شده اند، حق شركت در آزمون را نخواهند داشت.

4- مبلغ فيش پرداختي به هيچ وجه مسترد نخواهد شد.

5- در مواردي كه قسمتي از سابقه كار به يك ماه كامل نمي رسد در صورت دارا بودن بيش از 15 روز سابقه كار، بعنوان يك ماه منظور گردد.

جدول اولویت های ویژه اجتماعی

رديف

اولويت ويژه

1

جانباز ( فرد داوطلب جانباز باشد)

2

آزاده ( فرد داوطلب آزاده باشد)

3

رزمنده ( فرد داوطلب رزمنده باشد)

4

برادر دو شهید

5

برادر یک شهید

6

فرزند شهید

7

فرزند جانباز

8

فرزند جانباز از کار افتاده کلی (حالت اشتغال)

9

فرزند رزمنده

10

فرزند آزاده

11

فرزند کارکنان (شاغل بازنشسته ، از کار افتاده دائم ، فوت شده) صنعت نفت

12

فرزند کارکنان جانباز 25% و بالاتر صنعت نفت

13

فرزند کارکنان آزاده صنعت نفت

14

فارغ التحصیلان دانشگاه صنعت نفت

 

زاولويت هاي ويژه:
اولويـت هاي ويژه اجـتماعي ، طبق جدول مربوطه ، مندرج در این آگهی مي باشدكه داوطلب در صورت دارا بودن شرايط مي بايست در فرم ثبت نام اعلام نمايد.

 تذکر: در صورت انتخاب اولویتهای ویژه ، ارائه گواهی های معتبر از مراجع ذیصلاح در هنگام تشکیل پرونده الزامی می باشد.

تذکر مهم : مرجع تائید مدارک ایثارگران صرفاً ادارات کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان محل تشکیل پرونده می باشد لذا گواهی های صادره از ادارات بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستانها قابل قبول نمی باشد . توضيح: جانبازان ازكار افتاده كلي، جانبازانی هستند که از کار افتادگی کلی آنان توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران به تائید رسیده باشد.

ح – نكات بسيار مهم:

1- استخدام صرفاً بصورت قراردادی کارمدت موقت (تامین اجتماعی) می باشد و ارائه 10 سال تعهد خدمت ، برای پذیرفته شدگان نهایی بومی آزمون ، الزامیست.

2- شاغلین پیمانکاری که بر اساس دستورالعمل های جاری به قراردادی کار مدت موقت تغییر وضعیت یافته-اند، بدلیل تشابه قرارداد مندرج در این آگهی حق ثبت نام و شرکت در آزمون را ندارند.

3- به ثبت نام داوطلباني كه اطلاعات غيرواقعي ارائه نموده اند، ترتيب اثر داده نخواهد شد و چنانچه اين موضوع در هر مرحله از اداری براي شركت محرزگردد ، از ادامه روند کار جلوگیری بعمل خواهد آمد و به هیچ وجه اعتراضی پذیرفته نیست.

4-  از پذيرفته شدگان آزمون كتبي و دکتری واجد شرایط ، براسـاس2 برابر ظرفيـت پذيـرش ، جهت حضور در مصاحبه هاي فني/ تخصصي و ارائه مدارک لازم، در تاریخ 4/10/91 از طريق پايگاه اينترنتي دعوت بعمل خواهد آمد.

5- فرزندان عزیز شاهد ، فرزندان جانبازان 25% و بالاتر ، فرزندان آزاده با بیش از یک سال اسارت پذیرفته شده در آزمون مزبور نیز می بایست مدارک خود را در تاریخ 1/10/91 از طریق پست پیشتاز به آدرس : استان بوشهر – عسلویهمجتمع طرح های پتروشیمی – شرکت عملیات غیرصنعتی پازارگاد – امور ا داری ارسال نمایند.

ط- مدارك مورد نياز:

1- اصل و تصوير آخرين مدرك تحصيلي يا گواهي رسمي فراغت از تحصيل كه در آن ، مقطع، رشته ، گرايش تحصيلي، معـدل و تاريخ فـراغت از تحصيـل ذكر شده باشد.

2- اصل و تصوير كليه صفحات شناسنامه.

3- اصل و تصوير كارت پايان خدمت نظام وظيفه (دو طرف كارت) و يا معافيت دائم كامپيوتري.

4- اصل و تصویر کارت ملی ( دو طرف کارت)

5-  يك قطعه عكس 4 × 3 جديد با ذكر نام و نام خانوادگي، شماره شناسنامه و تاريخ تولد در پشت آن.

6- اصل و يك كپي از فيش بانكي مبلغ واريز شده بابت ثبت نام.

7-  باشند، لازم است گواهي سابقه كار كه در آن تاريخ شروع، خاتمه و نوع كار ذكر شده باشد( مطابق فرم شماره یک مندرج در راهنماي آگهي) را پس از امضاء توسط مقام ذيصلاح و ممهور نمودن به مهر محل خدمت و همچنین مدارك پرداخت حق بيمه که در تاریخ 4/10/91 اعلام خواهد شد ، به همراه داشته باشند (گواهي سابقه كار همزمان با تحصيل و قبل از فراغت از تحصيل و همچنين در طول خدمت نظام وظيفه قابل قبول نخواهد بود.)

8- اصل و تصوير مدرك تحصيلي ديپلم و يا گواهي صادره از سوي اداره آموزش و پرورش شهر يا شهرستان محل اخـذ ديپلم براي داوطلبان مقاطع کاردانی و بالاتر،كه مبناي بومي بودن خود را محل اخذ ديپلم اعلام نموده اند، الزامي است. (ارائه مدرك پيش دانشگاهي و دانشگاهي در اين خصوص قابل قبول نمي باشد)

9- اصل گواهی بخشداری یا فرمانداری محل در استانهای بوشهر و هرمزگان جهت فرزندان عزیز شاهدی که مبنای بومی بودن خود را محل سکونت اعلام نموده اند ، الزامیست.


10-  گواهي سابقه كار داوطلباني كه بصورت پيمانكاري در شرکت های پتروشیمی دماوند، مبین، پایانه ها و مخازن ، نوری و پازارگاد در منطقه عملیاتی و عسلویه مشغول به خدمت مي باشند. (مطابق نمونه فرم شماره دو مندرج در راهنماي آگهي)

11-گواهي و مدارك معتبر براي آزادگان ( با ذكر مدت اسارت و حضور در جبهه)، جانبازان (با ذكر درصد جانبازي و مدت حضور در جبهه و طول مدت درمان)، رزمندگان (با ذكر مدت حضور در جبهه)، فرزندان شاهد، اسراء و جانبازان از كار افتاده كلي، افراد خانواده شاهد، جـانبازان، آزادگان، فرزنــدان كاركنان صنعت (شـاغل، بازنشسته از كار افتاده، فوت شده عادي يا ناشي از كار)، فرزندان كاركنان شهيد، آزاده و جانباز 25 درصد و بالاتر شاغل در صنعت نفت.

12- اصل و تصوير گواهينامه پايه يكم رانندگي جهت متقاضيان شغل آتش نشان راننده.

تذكر1:گواهي فرزندان كاركنان صنعت نفت ، بايد از طريق امور اداري شركت محل خدمت والدين صادرشده باشد.

تذكر2:با تـوجه به اينكـه ثبـت نام براي شـركت در آزمـون كتبي صـرفاً از طريق پايـگاه اينـترنتي انجام مي شود از داوطلبان تقاضا مي گردد از ارسـال هرگـونه مدرك خـودداري نماينـد.

تذکر3:اسامی پذیرفته شدگان آزمون کتبی به میزان دو برابر ظرفیت نیاز و دکتری در تاریخ 4/10/91 از طریق همین پایگاه اینترنتی بمنظور مراجعه جهت ارائه مدارک مورد نیاز و مصاحبه های فنی/ تخصصی اعلام خواهد شد ، لذا ضروری است متقاضیان گرامی مدارک خود را بشرح مندرج در این راهنمای آگهی ، از قبل تهیه و آماده داشته باشند.

تذكر4:ارائه گواهي لازم ، براي افرادي كه با توجه به داشتن سابقه كار، از تقليل شرط سن استفاده نموده اند، الزامي است.

* نمونه فرم های شماره 1 و 2 مربوط به سوابق کاری واحدهای پتروشیمی و واحدهای خارج از پتروشیمی که بر اساس بند «ط» شماره 7و 10 باید در مورد آن ها عمل شود.


 

 

 

فرم شماره دو (مربوط به سابقه کار در واحدهای پتروشیمی)

فرم گواهی سابقه کار مفید و مرتبط با شغل مورد نیاز به صورت تمام وقت (مستمر غیر پروژه ای) از طریق داوطلبان استخدام

 

      شماره پرونده                                                 تاریخ :     /     /

شماره :

گواهی می شود آقای ………………………………….. از تاریخ ……../………/………………..

لغایت ……../………/…….. به مدت ………….. ماه در برابر سمت/ شغل  ……………………

به صورت تمام وقت در شرکت /موسسه /سازمان (پیمانکاری)  ……………………………….. در شرکت های پتروشیمی دماوند – مبین – پایانه ها و مخازان نوری و پازارگاد واقع در منطقه عملیاتی عسلویه شاغل بوده / می باشد.

نام و نام خانوادگی:           عنوان سمت:            محل امضاء مقام مسئول:

                                                                                مهر محل خدمت:

 

این گواهی بدون تاریخ، شماره، امضاء و مهر محل خدمت فاقد اعتبار می باشد.

 

این قسمت توسط امور اداری شرکت های پتروشیمی دماوند – مبین – پایانه ها و مخازن نوری و پازارگاد واقع در منطقه عملیاتی عسلویه تایید می گردد:

 

 

مراتب فوق مورد تایید است.

نام و نام خانوادگی:                        محل امضاء رئیس امور اداری:

مهر محل خدمت:


 

 

 

فرم شماره یک (مربوط به سابقه کار خارج از پتروشیمی)

فرم گواهی سابقه کار مفید و مرتبط با شغل مورد نیاز به صورت تمام وقت داوطلبان استخدام

 

شماره پرونده                                       تاریخ :     /     /

شماره :

 

 

گواهی می شود آقای ………………………………….. از تاریخ ……../………/…………….

لغایت ……../………/…….. به مدت ………….. ماه در برابر سمت/ شغل  ………………..

به صورت تمام وقت در شرکت /موسسه /سازمان …………………………………… مشغول به کار بوده است/ می باشد.

 

 

 

نام و نام خانوادگی:           عنوان سمت:            محل امضاء مقام مسئول:

                                                                                مهر محل خدمت:

 

 

 

این گواهی بدون تاریخ، شماره، امضاء و مهر محل خدمت فاقد اعتبار می باشد.

 


خدمات ویژه کارفرمایان

شما کارفرمایان گرامی با کمترین هزینه ممکن میتوانید اطلاعیه استخدامی شرکت خود را در سایت کاریاب منتشر کنید و نام شرکت تان را در معرض بازدید روزانه هزاران کارجو قرار دهید.

مشاهده

خدمات رایگان کارجویان

بمنظور حمایت از کارجویان، کاربران سایت کاریاب میتوانند بطور کاملا رایگان، رزومه خود را بصورت مدرن و حرفه ای ایجاد کنند و به بزرگترین جامعه آماری سامانه کاریابی کشور ملحق شوند

مشاهده
 • هشدار

  قابل توجه کارجویان و کارفرمایان گرامی

  سایت استخدام کاریاب در آذر ماه 1388 با شعار حمایت از کارجویان ، بعنوان اولین سایت استخدامی مجهز به سامانه های هوشمند کاریابی تاسیس شد و در حال حاضر به لطف برخورداری از بزرگترین بانک اطلاعات مشاغل استخدامی کشور ، بستری مناسب برای درج آگهی استخدام کارفرمایان و صاحبان کسب و کار فراهم کرده است تا در کمترین زمان ممکن بتوانند نیروی کار متخصص مورد نیاز خود را پیدا کنند. ثبت رزومه در کاریاب کاملا رایگان میباشد و کارجویان پس از مشاهده و بررسی آگهی استخدام های درج شده در سایت ، و مطالعه ی توصیه های استخدامی میتوانند مستقیما رزومه استخدامی خود را به کارفرمایان طرف قرارداد با کاریاب ارسال کنند تا روند استخدام سریع تر طی شود. به امید موفقیت و سربلندی تمام کارجویان ایران زمین .

  روزنامه

  نیازمندیهای همشهری تهران

  نیازمندهای همشهری کرج

  نیازمندیهای روزنامه خراسان

   

  تلگرامکانال رسمی سایت کاریاب

 • دیدگاه کاربران

  captcha


  نمونه سوالات استخدامی

 • دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی راه آهن

  مجموعه نمونه سوالات آزمون استخدامی شرکت راه آهن که توسط کارشناسان سایت استخدام جهت افزایش سطح آمادگی داوطلبین شرکت در آزمون ها و مصاحبه های استخدامی این شرکت مهم تهیه و جهت دانلود و مطالعه قرار داده شده است

 • دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی راه آهن