X
کارفرما ثبت آگهی استخدام کارجو ثبت رزومه کاری

برای عقب نموندن از آخرین استخدامی ها اینجا کلیک کن و سریع عضو شو :)
وضعیت آگهی: غیر فعال
تاریخ انتشار: 1390/04/11
تعداد دیدگاه: بدون دیدگاه
مهلت تماس این آگهی به پایان رسیده است.
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره

شرکت مادر تخصصی مالی و سرمایه گذاری سینا ، در نظر دارد به منظور تأمین بخشی از نیروی انسانی مورد نیاز خود تعداد 10 نفر را از بین افراد واجد شرایط دارای مدارک تحصیلی عنوان شده در جدول ذیل ، برای تصدی پست های سازمانی مربوطه ، پس از کسب موفقیت در آزمون و  مصاحبه تخصصی، براساس مقررات  به صورت قرارداد مدت محدود دعوت به همکاری نماید.

 مدرك تحصيلي تمامي داوطلبين از دانشگاه هاي معتبر با حداقل معدل 16 بوده و بايد آشنا به زبان انگليسي و ساكن تهران باشند .

الف – شرایط شرکت در آزمون :
1.    تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران
2.    تدین به دین مبین اسلام یایکی از ادیان رسمی کشور مصرح در قانون اساسی
3.    دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی و یا معافیت دائم برای متقاضیان مرد (کارت یا برگ معافیت موقت مورد پذیرش نمی باشد)
4.    عدم به اشتهار به فساد اخلاقی ، نداشتن سابقه محکومیت و سوء پیشینه کیفری که موجب محرومیت از حقوق اجتماعی شده باشد .(باتأیید مراجع ذیصلاح)
5.    عدم اشتغال به تحصیل در دانشگاهها وموسسات آموزش عالی
6.    عدم اشتغال و تعهد خدمت در دستگاهها ، موسسات و شرکتها
7.    عدم اعتیاد به دخانیات و موادمخدر
8.    داشتن تندرستی و توانایی کامل جسمی و روانی به تأیید بهداشت کار شرکت یا سایر مراجع ذیصلاح.
9.    حداکثر سن قابل قبول لغایت تاریخ 1/1/57  به شرح ذیل می باشد:
تبصره : متقاضیان لیسانس و بالاتربراي تمامي مشاغل مذكور به غير از شغل مدير منابع انساني، حداکثر سن 33 سال تمام (بدون احتساب خدمت سربازی) و براي متقاضيان شغل مدير منابع انساني حداكثر سن 36 سال تمام (بدون احتساب خدمت سربازی)
10.    محل خدمت کلیه افراد در محل شرکت مادر تخصصی مالی و سرمایه گذاری سینا می باشد.
11.    نوع استخدام قرارداد کار مدت محدود و از نظر بیمه و بازنشستگی تابع قوانین سازمان تأمین اجتماعی می باشد.
12.    کلیه افراد پذیرفته شده ملزم به گذراندن و موفقیت در دوره آموزشی بدو استخدام خواهند بود.
13.    داشتن حداقل معدل تحصیلی 16 برای داوطلبین
14.    برای این مشاغل صرفا از متقاضیان ساكن استان تهران  ثبت نام بعمل خواهد آمد .  
ب- نحوه ثبت نام و مهلت آن :
داوطلبان از تاریخ درج آگهی حداکثر تا پایان روز 16/4/90 فرصت خواهند داشت به ترتیب ذیل برای شرکت در آزمون ثبت نام نمایند.
1.    مطالعه دقیق آگهی و شرایط مندرج در آن
2.    واریز مبلغ 100.000ریال بعنوان حق ثبت نام به حساب جاری طلایی 0171800092701 بانک سپه بنام موسسه آموزشی پژوهشی
تبصره 1 : نگهداری فیش واریزی و شماره آن برای ثبت نام و نیز ارائه آن در زمان آزمون الزامی بوده، درصورت پذیرش در مرحله اول آزمون برای انجام مصاحبه ، مورد نیاز داوطلب خواهد بود.
تبصره 2: مبلغ واریزی در صورت پذیرش یا عدم پذیرش به متقاضی مسترد نخواهد گردید.
3.    مراجعه به سایت اینترنتی موسسه توسعه آموزشی پژوهشی سينا به آدرس WWW.itrws.com  و درج و تکمیل مشخصات و اطلاعات خواسته شده مطابق با فرم موجود به طور صحیح و دقیق و دریافت کد رهگیری پس از اتمام مراحل ثبت نام اینترنتی.
تبصره 1 : لازم است داوطلبان گرامی در مرحله ثبت نام اینترنتی دقت لازم در تکمیل اطلاعات داشته باشند. مسئولیت درستی اطلاعات وارد شده بعهده داوطلب بوده و پس از اعلام نتایج مرحله اول آزمون ، دعوت شدگان برای مصاحبه بایستی اصل مدارک خواسته شده و کپی آنها را به همراه داشته باشند. بدیهی است در هر یک از مراحل آزمون ، مصاحبه ، اعلام نتایج ، گزینش و حتی پس استخدام چنانچه مغایرتی بین اطلاعات وارد شده و مندرجات اصل مدرک مشاهده شود، ضمن ممانعت از ادامه کار، اقدام قانونی لازم صورت خواهد پذیرفت.
تبصره 2: هر فرد تنها حق شرکت در آزمون یک مقطع ، رشته و گرایش ( یک ردیف از جداول (1) ) را دارد . در غیر اینصورت از استخدام متقاضی ممانعت به عمل خواهد آمد.
تبصره 3: داوطلبان برای ورود به سایت موسسه توسعه آموزشی پژوهشی سينا و ثبت نام اینترنتی بایستی از مرور گر Internet Explorer  استفاده نمایند.
ج – دریافت کارت آزمون :
1.    دریافت کارت ورود به جلسه آزمون از تاریخ 26/4/90  لغایت 29/4/90  از طریق سایت موسسه و طبق کد رهگیری ارائه شده ، انجام می گردد.
2.    محل و زمان دقیق آزمون همزمان با دریافت کارت در سایت قابل مشاهده می باشد.
د- نحوه برگزاری آزمون :
1.    آزمون به صورت چهار گزینه ای و با احتساب نمره منفی برای پاسخ های نادرست برگزار می گردد.
2.    آزمون مقاطع فوق دیپلم و بالاتر شامل 50 سوال عمومی و 50 سوال تخصصی می باشد. سوالات عمومی شامل معارف اسلامی ، معلومات اجتماعی ، روانشناختي، زبان انگلیسی و فن آوری اطلاعات و سوالات تخصصی شامل دروس تخصصی رشته دانشگاهی مورد نظر خواهد بود.
ح – اعلام نتایج آزمون :
نتایج مرحله اول آزمون و محل برگزاری مصاحبه متعاقباً در سایت موسسه توسعه آموزشی پژوهشي سينا اعلام می گردد.
داوطلبان می توانند در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر به سایت موسسه توسعه آموزشی پژوهشی سينا مراجعه و یا با شماره تلفن های : 88909625-021تماس حاصل نمایند.

خدمات ویژه کارفرمایان

شما کارفرمایان گرامی با کمترین هزینه ممکن میتوانید اطلاعیه استخدامی شرکت خود را در سایت کاریاب منتشر کنید و نام شرکت تان را در معرض بازدید روزانه هزاران کارجو قرار دهید.

مشاهده

خدمات رایگان کارجویان

بمنظور حمایت از کارجویان، کاربران سایت کاریاب میتوانند بطور کاملا رایگان، رزومه خود را بصورت مدرن و حرفه ای ایجاد کنند و به بزرگترین جامعه آماری سامانه کاریابی کشور ملحق شوند

مشاهده
 • هشدار

  قابل توجه کارجویان و کارفرمایان گرامی

  سایت استخدام کاریاب در آذر ماه 1388 با شعار حمایت از کارجویان ، بعنوان اولین سایت استخدامی مجهز به سامانه های هوشمند کاریابی تاسیس شد و در حال حاضر به لطف برخورداری از بزرگترین بانک اطلاعات مشاغل استخدامی کشور ، بستری مناسب برای درج آگهی استخدام کارفرمایان و صاحبان کسب و کار فراهم کرده است تا در کمترین زمان ممکن بتوانند نیروی کار متخصص مورد نیاز خود را پیدا کنند. ثبت رزومه در کاریاب کاملا رایگان میباشد و کارجویان پس از مشاهده و بررسی آگهی استخدام های درج شده در سایت ، و مطالعه ی توصیه های استخدامی میتوانند مستقیما رزومه استخدامی خود را به کارفرمایان طرف قرارداد با کاریاب ارسال کنند تا روند استخدام سریع تر طی شود. به امید موفقیت و سربلندی تمام کارجویان ایران زمین .

  روزنامه

  نیازمندیهای همشهری تهران

  نیازمندهای همشهری کرج

  نیازمندیهای روزنامه خراسان

   

  تلگرامکانال رسمی سایت کاریاب

 • دیدگاه کاربران

  captcha


  نمونه سوالات استخدامی

 • دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی راه آهن

  مجموعه نمونه سوالات آزمون استخدامی شرکت راه آهن که توسط کارشناسان سایت استخدام جهت افزایش سطح آمادگی داوطلبین شرکت در آزمون ها و مصاحبه های استخدامی این شرکت مهم تهیه و جهت دانلود و مطالعه قرار داده شده است

 • دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی راه آهن