X
کارفرما ثبت آگهی استخدام کارجو ثبت رزومه کاری

برای عقب نموندن از آخرین استخدامی ها اینجا کلیک کن و سریع عضو شو :)
وضعیت آگهی: غیر فعال
تاریخ انتشار: 1391/08/11
تعداد دیدگاه: یک دیدگاه
مهلت تماس این آگهی به پایان رسیده است.
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره

سازمان سما وابسته به دانشگاه آزاد اسلامي جهت تكميل كادر اداري، مالی، آموزشي، فرهنگی، پژوهشي و خدماتی مورد نیاز خود در مدارس، آموزشكده‌هاي  فني و حرفه‌اي، حوزه دبیرخانه‌های مناطق و معـاونت امور سمـا واحدهاي تابعـه سراسر کشور تعـداد محدودي نيروي انساني زن و مرد را با شرايط زير جهت اشتغـال  به صورت قراردادي تمام وقت دعوت به همكاري مي‌نمايد. داوطلبان مي‌توانند پس از مطالعه و آگاهی از شرایط اعلام شده نسبت به تکمیل فرم ثبت نام اینترنتی حداکثر تا تاریخ20/08/1391 اقدام نمایند.

شرايط داوطـلبان

1- مسلمان يا متدين به يكي از اديان شناخته شده در قانون اساسي جمهوري اسلامي ايران (مسيحي، زرتشتي، كليمي).

2- اعتقاد و التزام عملی به قانون اساسي جمهوري اسلامي ايران و اصل ولايت فقيه.

3- دارا بودن كارت پايان خدمت يا معافيت دائم از خدمت نظام وظيفه براي آقايان.

4- نداشتن تعهد استخدامي به وزارتخانه‌ها و سازمان‌هاي دولتي و غير دولتي.

5- حداكثر سن داوطلبان در تاريخ29/12/1391 نبايد بيش از 35 سال باشد.

تبصره:مدت خدمت وظيفه عمومي و يا حضور در جبهه و دوران اسارت آزادگان سرافراز یا سوابق خدمت تمام وقت در سازمان سما حداکثر تا 5 سال به  سقف سنی اضافه می‌شود.

6- نداشتن سوء پيشينه کیفری و عدم اعتياد به مواد مخدر و استعمال دخانيات.

7- برخورداري از سلامت جسمي و رواني كامل (نداشتن معلولیتی که مانع انجام وظیفه در شغل مورد درخواست باشد).

8- داشتن حداقل معدل كل 14 برای آخرین مدرک تحصیلی.

توجه:میانگین معدل مدرک تحصیلی نباید کمتر از 14 باشد.(معدل ها می بایست به صورت دقیق درج گردد)

9- مرتبط بودن رشته تحصيلي آخرین مدرک تحصیلی با شغل مورد نظر داوطلبان طبق جدول عناوين مشاغل به ترتيب اولويت رشته‌ها.

10- متقاضیان باید جهت همکاری در واحد مورد تقاضا یکی از شرایط زیر را داشته باشند:

الف- محل تولد وی شهرستان مورد تقاضا باشد .

ب- سکونت حداقل به مدت 3 سال در شهرستان مورد تقاضا (هم اکنون نیز ساکن محل باشد).

ج- همسرکارکنان دولت (لشکری، کشوری) که به تبع همسر خویش ساکن شهری شده باشد باید همسرشان بومی آن شهر باشد و در آن شهر سکونت داشته باشد.

11- توانايي كار با رايانه (نرم افزار Office (Word, Excel,…)) براي كليه داوطلبان الزامی می‌باشد. مدارك لازم در هنگام مصاحبه اخذ خواهد شد. به استثناي مشاغل كدهاي 311 (آشپز)، 312 (کارگر آشپزخانه)، 314 (خدمتگزار)، 315 (باغبان)، و 317 (راننده).

       

نحوه ثبت نام

 

1- تکمیل کامل و دقیق فرم ثبت نام درپایگاه اطلاع رسانی سازمان سما به آدرس www.sazman-sama.org

2- پرداخت وجه ثبت نام اولیه به مبلغ ده هزار (10.000) ريال به صورت اینترنتی، راهنمای فایل پرداخت در آدرس www.sazman-sama.orgقابل مشاهده است.

3- تأیید مندرجات فرم تقاضا.

توجه:در صورت عدم پرداخت وجه ثبت نام و یا کامل نبودن اطلاعات خواسته شده فرم ثبت نام، پرونده مورد بررسی قرار داده نخواهد شد.

       

انتخاب مرحله اول

 

سازمان از بين داوطلبان واجد شرایط با رعایت موارد ذیل اسامی افراد را در چند برابر نیاز جهت انجام مصاحبه بومی در شهرهای مورد تقاضا ازطریق سایت سازمان دردهه سوم آبان ماه اعلام و دعوت خواهد نمود:

الف- بالاترین میانگین معدل کلیه مقاطع تحصیلی (دیپلم، فوق دیپلم، لیسانس، فوق لیسانس).

ب- بومی بودن و مدت زمان سکونت در شهر مورد تقاضا.

مدارک لازم:پس از اعلام اسامی حائزین شرایط در مرحله اول داوطلب می بایست مدارک زیر را تکمیل و جهت شرکت درجلسه مصاحبه به واحد مورد تقاضا مراجعه نمایند. عدم مراجعه داوطلب به منزله انصراف تلقی شده و هیچگونه عذری از وی پذیرفته نخواهد شد.

الف- اصل و تصویر مدارک تحصیلی که در فرم تقاضای ثبت نام درج نموده است (سوم راهنمائی، دیپلم، فوق دیپلم، لیسانس، فوق لیسانس، دکتری).

توجه:تصویر ریز نمرات دروس گذرانده شده دوره‌های تحصیلی دیپلم (سه سال متوسطه)، فوق دیپلم، لیسانس و فوق لیسانس الزامیست.

ب- اصل و تصویر پشت و روی کارت پایان خدمت و یا معافیت دائم.

ج- ارائه مدارک مثبته دال بر بومی و ساکن بودن (بند 10 آگهی).

د- اصل و تصویر کارت ملی و کلیه صفحات شناسنامه.

ﻫ- اصل و تصویر گواهی نامه رانندگی برای متقاضیان شغل رانندگی.

و- ارائه گواهی متضمن داشتن سوابق تجربی و فعالیتهای پژوهشی،دوره های آموزشی و … مرتبط با شغل مورد تقاضا برای مشاغل مورد نظر در جدول عناوین شغلی.

ز- ارائه مدارک مثبته مبنی بر تأیید خدمت در جبهه، مدت اسارت، فرزند شهید برای افراد مشمول.

ح- پرداخت هزینه مصاحبه مرحله اول به مبلغ هفتاد هزار (70.000) ريال به صورت اینترنتی (پس از دریافت تأییدیه توسط بانک پرینت تهیه و به همراه سایر مدارک خواسته شده ارائه شود).

 

       

انتخاب مرحله دوم

 

از افراد پذیرفته شده در مصاحبه محلی تا 3 برابر نیاز بر اساس بالاترین امتیازات مکتسبه و سایر شرایط جهت شرکت در مصاحبه‌های تخصصی و عقیدتی،
طبق برنامه تنظیمی در دهه سوم آذرماه دعوت به عمل خواهد آمد که ایشان می‌بایست با در دست داشتن مدارک فوق الذکر (مرحله اول) و پرداخت مبلغ یکصد و بیست هزار (120.000) ريال بابت هزینه مصاحبه مرحله دوم که به صورت اینترنتی واریز خواهند کرد در محل مصاحبه حضور به هم رسانند (پرینت پرداخت به همراه  مدارک ارائه گردد).

       

       

انتخاب مرحله سوم

 

افرادی که امتیازات لازم را کسب نموده باشند بر اساس شرایط اعلام شده و سوابق تجربی به تعداد مورد نیاز واحد مربوطه انتخاب ودرنیمه اول بهمن ماه، پس از اخذ تضمین‌های لازم جهت طی دوره آموزشی بدو خدمت معرفی می‌گردند.

تذکر:50% هزینه های دوره های آموزشی از اولین حقوق دریافتی افرادی که دوره را با موفقیت طی نموده و استخدام می‌شوند کسر خواهد شد و ضمناً افرادی که پس از طی دوره از استخدام در سازمان سما منصرف می‌شوند مکلفند کلیه هزینه‌های دوره و سایر هزینه‌های مربوط را پرداخت نمایند که بدین منظور تضمین‌های لازم قبل از شرکت در دوره از کلیه افراد اخذ خواهد شد.

توجه:شرکت در دوره آموزشی بدو خدمت به منزله پذیرش نهائی افراد تلقی نخواهد شد و داوطلبان طبق ضوابط و مقررات در صورت موفقیت در دوره و بر اساس نیاز واحد به همکاری دعوت خواهند شد.

– پذیرش و بکارگیری افراد پس از طی مراحل فوق منوط به افزایش آمار تعداد دانش آموزان و یا دانشجویان در واحد متقاضی بوده و در غیر اینصورت سازمان تعهدی در جذب پذیرفته شدگان نخواهد داشت لیکن هزینه‌های پرداختی فرد پذیرفته شده که بکارگیری نشوند بنا به درخواست متقاضی مسترد خواهد شد.

تذکرات مهم

 

1- چنانچه به مراکز خصوصی یا کافی‌نت‌ها جهت تکمیل فرم مراجعه می‌نمائید، رأساً اقدام به تکمیل فرم کنید زیرا مسئولیت ثبت اطلاعات در فرم تکمیلیبر عهده داوطلب خواهد بود.

2- پس از تکمیل فرم تقاضا و قبل از اقدام به تأیید اطلاعات مندرج، آن را مجدداً مطالعه نموده و در صورت اطمینان از مندرجات، آن را تأیید نمائید.

3- چنانچه داوطلبي در فرم تقاضا اطلاعات نادرست (سهوی یا عمدی) درج نموده باشد و در روز مصاحبه پس از تطبیق مدارک وی این موضوع محرز گردد
از شرکت در جلسه مصاحبه محروم خواهد شد و مسئولیت آن برعهده وی خواهد بود.

4- داوطلبان می‌بایست در روز مصاحبه مرحله اول و دوم کلیه مدارک خود را به همراه داشته باشند در غیر اینصورت هیچ عذری از آنان پذیرفته نخواهد شد.

توجه:با عنایت به اینکه اطلاع رسانی درخصوص زمان برگزاری مصاحبه در هر مرحله از طریق درج در سایت به داوطلب انجام می شود لذا داوطلبان موظفند جهت کسب اطلاع از نتایج در زمانهای اعلام شده در این آگهی به سایت سازمان مراجعه نمایند. عدم مراجعه داوطلب به محل مصاحبه در زمان مقرر به منزله انصراف تلقی می گردد و هیچگونه اعتراضی قابل پیگیری نخواهد بود.

5- هر داوطلب فقط حق یکبار ثبت نام در رسته شغلی با شماره ملی خود را دارد، چنانچه داوطلبی اقدام به دو بار ثبت نام کرده باشد حذف درخواست خواهد شد.

6- چون در سازمان انتقال از يك شهر به شهر ديگر وجود ندارد، بنابراين توصیه می‌شود متقاضيان فقط برای شهر محل سکونت خود داوطلب شوند.

7- با توجه به عدم امکان استرداد وجه ثبت نام از سوی سازمان داوطلبان محترم توجه نمایند در صورت نداشتن شرایط مندرج دراین آگهی از ثبت نام در طرح خودداری نمایند.

8- کلیه افرادی که هم اکنون بر طبق مجوزهای سازمان سما به صورت قراردادی موقت همکاری می‌نمایند در صورت داشتن شرایط و اعلام نیاز واحد به رسته شغلی آنها و تمایل به ادامه همکاری در سازمان سما لازم است با تکمیل فرم ثبت نام در این طرح شرکت نمایند، و در صورت عدم شرکت ادامه همکاری آنان میسر نخواهد بود

9- همکارانشاغل در دانشگاه آزاد اسلامی که مایل به شرکت در طرح استخدام می باشند ،می توانند با اخذ رضایت نامه از واحد مربوط بدون رعایت شرط معدل و سقف سنی در طرح شرکت کنند .این افراد در مرحله اول انتخاب و در مصاحبه شرکت داده خواهند شدو در شرایط مساوی با دیگر شرکت کنندگان الویت خواهد داشت.(مقتضی است این افراد فیلد سابقه همکاری با سازمان سما را انتخاب نموده و در محل مربوط شماره و تاریخ آخرین حکم استخدامی خود را ثبت نمایند)

 

10- افرادي كه قبلاً در واحدهاي تابعه دانشگاه آزاد اسلامي و سما مشغول به كار بوده‌اند و به علت صدور حكم كميته‌هاي انضباطي اخراج شـده‌اند یا به دلیل عدم رضایت از عملکرد قرارداد آنها تمدید نشده و با آنان تسویه حساب شده است نمي‌توانند در اين طرح شركت كنند.

11- فرزندان شهدا، ایثارگران و فرزندان آنها (با ارائه مدارک معتبر) در انتخاب نهایی و در شرایط مساوی ارجحیت خواهند داشت.

12- كساني كه منسوبين آنها در استخدام حوزه سما و واحد دانشگاه آزاد اسلامي شهر مورد تقاضا باشند نمي‌توانند داوطلب استخدام در آن شهرستان باشند، ليكن درخواست استخدام آنان براي ساير شهرستان‌هاي استان مجاز مي‌باشد. به عنوان مثال اگر يكي از بستگان متقاضي در حوزه واحد دانشگاه دزفول يا معاونت سما واحد مذكور و مراکز آموزشی تابعه مشـغول به كار مي‌باشد، اجازه ثبت نام جهت مشاغل حوزه معاونت سما، مدارس و آموزشكده‌هاي تابعه دزفول رانخواهد داشت. منسوبين شامل پدر، مادر، خواهر، برادر، همسر و فرزندان آنان؛ فرزند و همسر و فرزندان وي؛ عمو، عمه، خاله، دائي و همسر و فرزندان آنان می‌باشد، نسبت‌هاي مذكور مربوط به فرد پذيرفته شده و همسر وي با كارمند و همسر کارمند مي‌باشد.

13- اطلاعيه مربوط به پذيرفته شدگان مرحله اول جهت شركت در مصاحبة بومي (محلی) در دهه سوم آبان ماه 91 در سايت سازمان به آدرسwww.sazman-sama.orgاعلام خواهد شد.

14- از پذيرفته شدگان مرحلة دوم به منظور شركت در مصاحبه عقيدتي و تخصصي شغلي دردهه سوم آذر ماه 91 از طریق سایت سازمان دعوت به عملخواهد آمد.

 

15- در مرحله سوم از پذيرفته شدگان در دهه اول بهمن ماه 91 توسط واحدهاي مربوطه و سایت سازمان دعوت به عمل خواهد آمد تا در دوره آموزشي  بدو خدمت كه در نیمه دوم بهمن ماه برگزار خواهد شد شركت نمايند و در صورت موفقيت در دوره با توجه به موارد مطروحه در شیوه انتخاب و به شرطدایر بودن واحدهای آموزشی سما (آموزشکده ـ مدارس سما)  به صورت قراردادي به کار گمارده خواهند شد و در صورت نیاز واحدهای تابعه منطقه مربوطه یا رسته‌های شغلی دیگر بنا به تشخیص سازمان نسبت به جابجایی آنان در واحدهای دیگر اقدام می‌گردد؛ شایان ذکر است سازمان افراد را به صورت قراردادشش ماهه بکارگیری خواهد نمود و قرارداد در صورت رضایت مسئولین واحد مورد تقاضا از عملکرد آنها تمدید خواهد شد.

16- کلیه داوطلبان در صورت تمایل می‌توانند هرگونه پیشنهاد و یا انتقاد خود را از طریق ایمیل سازمان به آدرس

[email protected]   ارسال نمایند تا پاسخ لازم در اسرع وقت به نشانی آنان ارسال شود.

       

سازمان سـما – معاونت منابع انسانی

 

===============================================

دریافت فایل جدول عناوین شغلی ومدارک تحصیلی موردنیاز

دریافت فایل راهنمای پرداخت اینترنتی

   مشاهده آگهی وفرم ثبت نام

جستجوی کد رهگیری

ویرایش اطلاعات

پیگیری تراکنش های مالی پس از ثبت نام

خدمات ویژه کارفرمایان

شما کارفرمایان گرامی با کمترین هزینه ممکن میتوانید اطلاعیه استخدامی شرکت خود را در سایت کاریاب منتشر کنید و نام شرکت تان را در معرض بازدید روزانه هزاران کارجو قرار دهید.

مشاهده

خدمات رایگان کارجویان

بمنظور حمایت از کارجویان، کاربران سایت کاریاب میتوانند بطور کاملا رایگان، رزومه خود را بصورت مدرن و حرفه ای ایجاد کنند و به بزرگترین جامعه آماری سامانه کاریابی کشور ملحق شوند

مشاهده
 • هشدار

  قابل توجه کارجویان و کارفرمایان گرامی

  سایت استخدام کاریاب در آذر ماه 1388 با شعار حمایت از کارجویان ، بعنوان اولین سایت استخدامی مجهز به سامانه های هوشمند کاریابی تاسیس شد و در حال حاضر به لطف برخورداری از بزرگترین بانک اطلاعات مشاغل استخدامی کشور ، بستری مناسب برای درج آگهی استخدام کارفرمایان و صاحبان کسب و کار فراهم کرده است تا در کمترین زمان ممکن بتوانند نیروی کار متخصص مورد نیاز خود را پیدا کنند. ثبت رزومه در کاریاب کاملا رایگان میباشد و کارجویان پس از مشاهده و بررسی آگهی استخدام های درج شده در سایت ، و مطالعه ی توصیه های استخدامی میتوانند مستقیما رزومه استخدامی خود را به کارفرمایان طرف قرارداد با کاریاب ارسال کنند تا روند استخدام سریع تر طی شود. به امید موفقیت و سربلندی تمام کارجویان ایران زمین .

  روزنامه

  نیازمندیهای همشهری تهران

  نیازمندهای همشهری کرج

  نیازمندیهای روزنامه خراسان

   

  تلگرامکانال رسمی سایت کاریاب

 • دیدگاه کاربران

  captcha


  • با سلام واحترام
   از هدف های چند ساله منه که در دانشکده سما در هر ردیف شغلی که ممکن باشد استخدام شوم و انجام وظیفه ای برای ملتم و آن مجموعه محترم کرده باشم . کیوان پاشائی ۰۹۱۹۲۶۶۵۸۶۱ . ساکن کرج
  نمونه سوالات استخدامی

 • دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی سپاه

  مجموعه نمونه سوالات آزمون استخدامی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که توسط کارشناسان سایت استخدام جهت افزایش سطح آمادگی داوطلبین شرکت در آزمون ها و مصاحبه های استخدامی این نهاد مهم تهیه و جهت دانلود و مطالعه قرار داده شده است. پکیج سوالات عقیدتی سیاسی سپاه ، در چندین فصل به صورت منسجم تهیه و تنظیم شده است که در هر فصل ، نخست جهت آموزش و یادآوری مفاهیم لازم مطالب آموزشی بصورت توضیح مختصر و مفید بیان شده و به دنبال آن جهت محک زدن اطلاعات فراگیری شده در هر فصل مهمترین و متداول ترین سوالاتی که پیرامون مطالب آموزش داده شده گردآوری شده است

  دانلود نمونه سوال استخدامی سپاه

 • بازارکار

  استخدام

  استخدام فوق لیسانس شیمی | آگهی های روز + بازارکار

  استخدام فوق لیسانس شیمی و بررسی بازارکار استخدام فوق لیسانس شیمی در صنایع مختلف مانند صنایع شیمیایی، غذایی (مانند روغن، قند و کنسروسازی ) ، نساجی، دارویی (برای تولید آنزیم‌ها....

  کار در ترکیه – سایت کاریابی در ترکیه + راهنمای استخدامی در ترکیه

  کار در ترکیه – سایت کاریابی در ترکیه + راهنمای استخدامی در ترکیه

  کار در ترکیه کاریابی بین المللی ترکیه : اگر شما نیز از علاقه مندان به کار در ترکیه و یا استخدام در ترکیه و جستجوی شغل مورد علاقه خود در کشور....

  نمونه سوالات استخدامی | دانلود رایگان نمونه سوالات آزمون استخدامی

  نمونه سوالات استخدامی | دانلود رایگان نمونه سوالات آزمون استخدامی

  نمونه سوالات استخدامی با دانلود رایگان نمونه سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش – بانک مسکن – دستگاه های اجرایی کشور – ارتش – وزارت نیرو – تامین اجتماعی –....

  استخدام نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران – خرداد 1396

  استخدام نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران – خرداد 1396

    نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود از بین جوانان مومن ، متعهد و کار آمد(مرد) بصورت پیمانی ۵ ساله انتظامی در مقطع(....