X
کارفرما ثبت آگهی استخدام کارجو ثبت رزومه کاری

برای عقب نموندن از آخرین استخدامی ها اینجا کلیک کن و سریع عضو شو :)
وضعیت آگهی: غیر فعال
تاریخ انتشار: 1390/08/13
تعداد دیدگاه: بدون دیدگاه
مهلت تماس این آگهی به پایان رسیده است.
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره

استخدام بخش بیمه ای  و درمان تامین اجتماعی ( تمدید شد )

شایان ذکر است ثبت‌نام در این دوره آزمون از تاریخ 9 آبانماه آغاز شده بود که با تمدید 2 روزه تا ساعت 24 روز 17 آبانماه ادامه خواهد داشت.
لازم به ذکر است تاکنون تعداد 3048 نفر در این آزمون ثبت‌نام کرده‌اند.

به گزارش تأمین، در دومین مرحله از آزمون استخدامی سازمان تأمین‌اجتماعی 766 نفر در بخش‌های بیمه‌ای و درمانی تأمین‌اجتماعی، در قالب بند «ب» ماده 2 آیین‌نامه استخدامی این سازمان جذب خواهند شد.
مقاطع و رشته‌های تحصیلی موردنیاز در دو بخش بیمه و درمان سازمان تأمین‌اجتماعی برابر جداول یک و دو از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی تأمین در دسترس قرار دارد و در بخش درمان، دارندگان مدارک دیپلم بهیاری و مدارک دانشگاهی مرتبط و موردنیاز مراکز درمانی تأمین‌اجتماعی مجاز به شرکت در آزمون هستند.
در بخش بیمه‌ای نیز دارندگان مدارک کارشناسی مرتبط و موردنیاز در شعب تأمین‌اجتماعی می‌توانند در این آزمون شرکت کنند.
لازم به ذکر است ثبت در آزمون استخدامی سازمان تأمین‌اجتماعی از ساعت یک بامداد مورخ 9/8/90 لغایت ساعت 24 مورخ 15/8/1390 از طریق سایت رسمی سازمان تأمین‌اجتماعی قابل انجام است.

1- لینک ثبت نام آزمون جذب نیرو

2- لینک ثبت نام آزمون جذب نیرو

3- لینک ثبت نام آزمون جذب نیرو

4- لینک ثبت نام آزمون جذب نیرو

صندوق تامین اجتماعی به منظور تکمیل کادر واحدهای تابعه خود ، تعداد 766  نفر نیروی واجد شرایط را براساس ضوابط استخدامی در قالب قرارداد بند "ب" ماده (2) آئین نامه استخدامی درسراسر کشور از طریق برگزاری آزمون کتبی، مصاحبه و طی مراحل گزینش به شرح ذیل استخدام می نماید.

عناوین شغلی در2 بخش بیمه و درمان در قالب فایلpdf  به شرح ذیل قابل دانلود و مشاهده می باشد:
مشاهده عناوین شغلی واحدهای بیمه ای                  دانلود فایل pdf
مشاهده عناوین شغلی واحدهای درمانی                    دانلود فایل pdf

الف- شرایط عمومی :
1- تابعیت جمهوری اسلامی ایران.
2- اعتقاد به نظام جمهوری اسلامی ایران و دین مبین اسلام یا یکی از ادیان مصرح در قانون اساسی.
3- دارا بودن حداقل 20 سال و حداکثر 35 سال تمام.
4- دارا بودن تحصیلات و دانش تخصصی و توانایی های لازم برای انجام وظایف و مسئولیتهای شغل مورد نظر.
5- دارا بودن کارت پایان خدمت زیر پرچم(دوره ضرورت) و یا معافیت دائم برای مردان.
6- داشتن سلامتی جسمی و روانی و عدم اعتیاد به مواد مخدر.
7- نداشتن سابقه محکومیت جزائی مؤثر.
8- استخدام افرادی که در اجرای قانون رسیدگی به تخلفات اداری یا آراء قانونی مراجع ذیصلاح به مجازاتهای اخراج، بازنشستگی، بازخرید خدمت و انفصال دائم از خدمات دولتی محکوم شده اند ممنوع است.

ب- شرایط اختصاصی:
1- مقاطع و رشته های تحصیلی مورد نیاز در دوبخش بیمه و درمان صندوق برابر جدول شماره (یک) و( دو) مندرج در این آگهی خواهد بود.
2- شرایط سنی و مقطع تحصیلی و معدل کل نیروهای مورد نیاز  به شرح ذیل تعیین می گردد:
1/2- دارندگان مدرک تحصیلی دیپلم  بهیاری بدون شرط معدل و باشرط سنی حداکثر27سال تمام.
2/2- دارندگان مدرک تحصیلی فوق دیپلم با شرط معدل حداقل 14 و شرط سنی حداکثر 26 سال تمام.
3/2- دارندگان مدرک تحصیلی لیسانس با شرط معدل حداقل 13 و شرط سنی حداکثر 28 سال تمام.
4/2- دارندگان مدرک تحصیلی دکتری با شرط سنی حداکثر 34 سال تمام.

تبصره 1- مدت خدمت سربازی، طرح لایحه نیروی انسانی، مدت اشتغال متقاضیان استخدام در واحدهای تابعه صندوق (بیمه / درمان ) با ارائه گواهی پرداخت حق بیمه و اشتغال مبنی بر تأیید مراتب مذکور و سنوات ارفاقی مندرج در قانون اصلاح حداکثر سن داوطلبان در مورد ایثارگران به حداکثر شرط سنی مندرج در شرایط فوق اضافه می گردد، مشروط به اینکه  تا تاریخ 30/10/90 از 35 سال تمام مندرج دربند "پ" ماده (15) آئین نامه استخدامی صندوق تجاوز ننماید.
تبصره 2- فرزندان شاهد وفرزندان جانبازان 50 درصد و بالاتر متقاضی استخدام در صندوق از شرط معدل معاف می باشند.
3- معافیت دائم پزشکی از خدمت زیرپرچم متقاضیان در صورت قبولی در آزمون استخدامی
( کتبی ، مصاحبه )صرفاً در صورت تأیید کمیسیون پزشکی صندوق تامین اجتماعی مبنی بر توانائی انجام امور مربوط به عنوان شغلی مورد تقاضا قابل پذیرش خواهد بود.
4- گواهی پایان طرح لایحه نیروی انسانی و یا معافیت از آن در مورد متقاضیان رسته بهداشتی و درمانی به هنگام ثبت نام الزامی می باشد.
5- عدم اشتغال و همچنین نداشتن تعهد انجام کار در سایر سازمانها، مؤسسات دولتی، شرکت های دولتی و سازمان های وابسته به دولت و مؤسساتی که شمول قانون بر آنها مستلزم ذکر نام است به هنگام پذیرش در صندوق الزامی می باشد.
6- عدم اشتغال به تحصیل و یا نداشتن مدرک تحصیلی بالاتر از مقطع تحصیلی مورد تقاضا به هنگام ثبت نام الزامی است.
7- متقاضیان بومی شهرموردتقاضا درمقایسه با متقاضیان بومی استانی و متقاضیان بومی استان درمقایسه با متقاضیان غیربومی پس از اعمال امتیاز بومی درصورت کسب حدنصاب امتیاز نهایی درشرایط مساوی از اولویت برخوردارخواهند بود.
متقاضی بومی به کسی اطلاق می شود که محل تولد و یا محل اخذ 2 مقطع از 3 مقطع تحصیلی (ابتدائی، راهنمایی و متوسطه) وی در یکی از شهرستانهای استان مورد تقاضا باشد.

تبصره : فرزندان پرسنل نیروهای مسلح در صورتی که محل سه سال از سنوات تحصیلی آنها (اعم از ابتدائی ، راهنمائی و یا دبیرستان ) با محل مورد تقاضای یکی باشد نیز بومی تلقی می شود.
8- فرزندان همکاران شاغل و بازنشسته از امتیاز اولویت مربوطه برخوردار خواهند شد.

ج – توضیحات:
1- با عنایت به قانون اصلاح حداکثر سن داوطلبان استخدام، مدت حضور داوطلبانه در جبهه های نبرد حق علیه باطل به میزان حضور در جبهه و همچنین مدت زمان بستری شدن و یا استراحت پزشکی رزمندگان داوطلب در اثر مجروحیت در جبهه های نبرد حق علیه باطل به میزان مدت بستری، مدت اسارت در مورد داوطلبانی که در طول جنگ تحمیلی به اسارت دشمن بعثی و یا گروههای ضدانقلاب درآمده اند به میزان مدت اسارت و افراد خانواده شهدا، آزادگان و جانبازان ازکارافتاده کلی که قادر بکار نمی باشند و مفقودالاثرها (فرزندان، همسر، پدر، مادر، برادر و خواهر) تا میزان 5 سال در صورت ارائه گواهی از مراجع ذیصلاح به حداکثر شرط سنی مندرج در این آگهی اضافه می گردد، مشروط به اینکه مجموع سن داوطلب و مدت قابل افزایش طبق این بند تا تاریخ 30/10/90 از حداکثر شرط سنی مندرج در آئین نامه استخدامی صندوق (35 سال ) تجاوز ننماید.

2- متقاضیان در صورت دارا بودن سابقه خدمت درقالب قرارداد ماده 20 آئین نامه استخدامی بصورت تمام وقت از امتیاز پیش بینی شده برخوردار می گردند.

د- مواد آزمون:
1- ریاضیات وآمار مقدماتی 2- معارف اسلامی 3-زبان و ادبیات فارسی 4- زبان انگلیسی
5- شناخت تأمین اجتماعی 6- اطلاعات عمومی 7- آشنایی مقدماتی با رایانه
* اقلیت های مذهبی از پاسخگوئی به سوالات معارف اسلامی معاف می باشند وامتیازآن درسایرمواد آزمون توزیع می گردد.
ضمناً از متقاضیان در رشته های پزشکی و پیراپزشکی و همچنین متقاضیان در عناوین شغلی کارشناس
فرابری داده‌ها، حقوق، کارشناس تعمیرات و تجهیزات پزشکی و سایر موارد حسب نیاز علاوه برآزمون عمومی، آزمون تخصصی منطبق با رشته تحصیلی نیز بعمل خواهد آمد. شایان ذکر است آزمون تخصصی در سطح دانش متقاضیان درمقطع تحصیلی مربوطه انجام خواهد شد. ضمناً متقاضیان می توانند درصورت وجود عنوان شغلی مورد تقاضا در سایر شهرهای یک استان نسبت به انتخاب حداکثر 5 شهر برحسب اولویت اقدام نمایند.

*دانلودجزوه شناخت تامین اجتماعی

* تذکرات:
1- وجوه پرداختی در هیچ مورد قابل استرداد نخواهد بود.
2- در هرمرحله از مراحل استخدام چنانچه خلاف اطلاعات اعلام شده محرز گردد، داوطلب از انجام مراحل بعدی محروم ودرصورت اشتغال بکار این قبیل متقاضیان طی ابلاغ مربوطه از خدمت در صندوق اخراج
می گردند.
3- تاریخ و محل برگزاری آزمون و همچنین نحوه دریافت کارت ورود به جلسه متعاقباً از طریق سایت رسمی صندوق و با کد رهگیری ثبت نام قابل پیگیری خواهد بود.

* توضیحات: آندسته از متقاضیانی که در عداد پذیرفته شدگان آزمون استخدامی کتبی به میزان دو برابر ظرفیت مجوزهای صادره در عناوین شغلی مربوطه پذیرفته شده اند می بایست نسبت به ارائه مدارک مشروحه ذیل حسب اعلام اداره کل /مدیریت درمان استان ذیربط در موعد مقرر قبل ازبرگزاری آزمون مصاحبه اقدام نمایند.
* اصل وکپی تمام صفحات شناسنامه.
*اصل وکپی آخرین مدرک تحصیلی .
*اصل وکپی کارت پایان خدمت یا معافیت دائم (کپی پشت وروی کارت)
*اصل و کپی گواهی انجام خدمت طرح لایحه نیروی انسانی در مورد پزشکان و پیراپزشکان .
*اصل وکپی مقاطع تحصیلی در مورد داوطلبان بومی تا سطح دیپلم کامل متوسطه مطابق با شرایط مندرج در بند (7) آگهی تحت عنوان شرایط اختصاصی .
*اصل گواهی صادره از مراجع ذیصلاح در خصوص داوطلبان مشمول بند یک قسمت "ج"
*ارائه آخرین حکم حقوقی در مورد شاغلین و یا حکم بازنشستگی جهت متقاضیانی که والدین آنان در عداد کارکنان صندوق  میباشند.

لازم به ذکر است ثبت نام متقاضیان از ساعت یک بامداد مورخ 9/8/90 لغایت ساعت 24 مورخ 15/8/90 از طریق سایت رسمی صندوق میسر خواهد بود.

خدمات ویژه کارفرمایان

شما کارفرمایان گرامی با کمترین هزینه ممکن میتوانید اطلاعیه استخدامی شرکت خود را در سایت کاریاب منتشر کنید و نام شرکت تان را در معرض بازدید روزانه هزاران کارجو قرار دهید.

مشاهده

خدمات رایگان کارجویان

بمنظور حمایت از کارجویان، کاربران سایت کاریاب میتوانند بطور کاملا رایگان، رزومه خود را بصورت مدرن و حرفه ای ایجاد کنند و به بزرگترین جامعه آماری سامانه کاریابی کشور ملحق شوند

مشاهده
 • هشدار

  قابل توجه کارجویان و کارفرمایان گرامی

  سایت استخدام کاریاب در آذر ماه 1388 با شعار حمایت از کارجویان ، بعنوان اولین سایت استخدامی مجهز به سامانه های هوشمند کاریابی تاسیس شد و در حال حاضر به لطف برخورداری از بزرگترین بانک اطلاعات مشاغل استخدامی کشور ، بستری مناسب برای درج آگهی استخدام کارفرمایان و صاحبان کسب و کار فراهم کرده است تا در کمترین زمان ممکن بتوانند نیروی کار متخصص مورد نیاز خود را پیدا کنند. ثبت رزومه در کاریاب کاملا رایگان میباشد و کارجویان پس از مشاهده و بررسی آگهی استخدام های درج شده در سایت ، و مطالعه ی توصیه های استخدامی میتوانند مستقیما رزومه استخدامی خود را به کارفرمایان طرف قرارداد با کاریاب ارسال کنند تا روند استخدام سریع تر طی شود. به امید موفقیت و سربلندی تمام کارجویان ایران زمین .

  روزنامه

  نیازمندیهای همشهری تهران

  نیازمندهای همشهری کرج

  نیازمندیهای روزنامه خراسان

   

  تلگرامکانال رسمی سایت کاریاب

 • دیدگاه کاربران

  captcha


  نمونه سوالات استخدامی

 • دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی سپاه

  مجموعه نمونه سوالات آزمون استخدامی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که توسط کارشناسان سایت استخدام جهت افزایش سطح آمادگی داوطلبین شرکت در آزمون ها و مصاحبه های استخدامی این نهاد مهم تهیه و جهت دانلود و مطالعه قرار داده شده است. پکیج سوالات عقیدتی سیاسی سپاه ، در چندین فصل به صورت منسجم تهیه و تنظیم شده است که در هر فصل ، نخست جهت آموزش و یادآوری مفاهیم لازم مطالب آموزشی بصورت توضیح مختصر و مفید بیان شده و به دنبال آن جهت محک زدن اطلاعات فراگیری شده در هر فصل مهمترین و متداول ترین سوالاتی که پیرامون مطالب آموزش داده شده گردآوری شده است

 • دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی راه آهن
 • بازارکار

  کار در ترکیه – سایت کاریابی در ترکیه + راهنمای استخدامی در ترکیه

  کار در ترکیه – سایت کاریابی در ترکیه + راهنمای استخدامی در ترکیه

  کار در ترکیه کاریابی بین المللی ترکیه : اگر شما نیز از علاقه مندان به کار در ترکیه و یا استخدام در ترکیه و جستجوی شغل مورد علاقه خود در کشور....

  نمونه سوالات استخدامی | دانلود رایگان نمونه سوالات آزمون استخدامی

  نمونه سوالات استخدامی | دانلود رایگان نمونه سوالات آزمون استخدامی

  نمونه سوالات استخدامی با دانلود رایگان نمونه سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش – بانک مسکن – دستگاه های اجرایی کشور – ارتش – وزارت نیرو – تامین اجتماعی –....

  استخدام نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران – خرداد 1396

  استخدام نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران – خرداد 1396

    نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود از بین جوانان مومن ، متعهد و کار آمد(مرد) بصورت پیمانی ۵ ساله انتظامی در مقطع(....

  اطلاعیه 29 خرداد ثبت نام استخدامی نیروی انتظامی

  اطلاعیه 29 خرداد ثبت نام استخدامی نیروی انتظامی

  اطلاعیه 29 خرداد ثبت نام استخدامی نیروی انتظامی   نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود از بین جوانان مومن ، متعهد و کار....