X
کارفرما ثبت آگهی استخدام کارجو ثبت رزومه کاری

برای عقب نموندن از آخرین استخدامی ها اینجا کلیک کن و سریع عضو شو :)
وضعیت آگهی: غیر فعال
تاریخ انتشار: 1391/03/18
تعداد دیدگاه: بدون دیدگاه
مهلت تماس این آگهی به پایان رسیده است.
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره

دعوت به همکاری بانک رفاه کارگران

(مخصوص متقاضیان استخدامی شهر تهران)

بانک رفاه کارگران با درج اطلاعیه‌ای در سایت اینترنتی خود اعلام نمود است که با استعانت از خداوند متعال در نظر دارد در چارچوب قوانین و مقررات جاری و به منظور تامین بخشی از نیروی انسانی‌ تخصصی مورد نیاز خود (کشیک شبانه برای اداره پشتیبانی‌ فناوری اطلاعات این بانک) در شهر تهران از بین برادران واجد شرایط با مدرک تحصیلی‌ فوق دیپلم و بالاتر در رشته‌های مهندسی‌ کامپیوتر (نرم افزار – سخت افزار) و فناوری اطلاعات (IT) تعداد محدودی را از طریق مصاحبه علمی‌ و تخصصی، تایید صلاحیت‌های عمومی توسط گزینش، احراز توانایی‌‌ها و سلامت کامل جسمی‌ و روحی و پس از گذراندن دوره‌های آموزشی ذیربط، به صورت قراردادی دعوت به همکاری مینماید.

شرایط عمومی:

۱تابعیت کشور جمهوری اسلامی ایران (تابعیت مضاعف نداشته باشد.)

۲اعتقاد به دین مبین اسلام و یا یکی‌ از ادیان شناخته شده در قانون اساسی‌ جمهوری اسلامی ایران

۳التزام به قانون اساسی‌ جمهوری اسلامی ایران

۴دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی و یا داشتن کارت معافیت دائم غیر پزشکی‌ (کارت یا برگه‌ معافیت موقت مورد پذیرش نمی‌باشد.)

۵حداکثر سنّ داوطلب برای دارندگان مدرک تحصیلی‌ پایان در کاردانی ۲۶ سال (متولدین ۱/۳/۶۵ به بعد)، کارشناسی ۲۸ سال (متولدین ۱/۳/۶۳ به بعد) و کارشناسی ارشد ۳۰ سال (متولدین ۱/۳/۶۱).

۶حداقل معدل کّل ۱۳ تمام

۷داشتن سلامت جسمانی و روانی‌ و توانائی لازم برای انجام کاری که استخدام میشوند بر اساس انجام معاینات پزشکی‌ و طبق تایید پزشک معتمد بانک

۸عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر

۹عدم اشتهار به فساد اخلاقی‌ و نداشتن محکومیت کیفری موثر

۱۰– عدم محرومیت از استخدام در ادارات و سازمان‌های دولتی

۱۱تاریخ فراغت از تحصیل باید قبل از تاریخ برگزاری مصاحبه تخصصی باشد.

۱۲عدم اشتغال و نداشتن تعهد انجام خدمت در سایر سازمان ها، مؤسسات دولتی و وابسته به دولت و یا نهاد‌های انقلابی

۱۳مدارک تحصیلی‌ متقاضیان ابر اساس قوانین و مقررات جاری بانک می‌بایست مورد تایید مراجع ذیصلاح باشد.

۱۴متقاضیان استخدامی الزاماً بایستی در شهر تهران سکونت دائمی داشته باشند. ارائه مدرک مثبته مبنی بر سکونت در شهر تهران حداقل به مدت ۳ سال قبل از تاریخ تکمیل فرم، از قبیل سند مالکیت واحد مسکونی، تأییدیه شورای محل یا اجاره نامه به نام متقاضی و یا والدین وی (در صورت مجرد بودن) ضروری است.

تبصره: در صورتی که به تشخیص مسئولین بانک اثبات گردد نشانی‌ دائمی محل سکونت متقاضی، شهر دیگری به جز تهران باشد، مراحل استخدامی متقاضی بلافاصله متوقف خواهد شد.

۱۵داشتن حداقل یک سال سابقه کار

مدارکی که داوطلبین هنگام مصاحبه تخصصی باید همراه خود داشته باشند:

۱فرم تکمیل شده تقاضا ثبت نام مندرج در سایت بانک رفاه به آدرس www.refah-bank.ir 

۲عکس و تصویر خوانا از صفحات شناسنامه عکس دار

۳اصل و تصویر از دو طرف کارت ملی‌

۴اصل و تصویر مدرک تحصیلی‌ با ذکر معدل کّل

توجه: به مدارک فاقد معدل کّل و رشته تحصیلی‌ و به گواهی‌های صادره از سوی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی‌ مبنی بر گذراندن واحد‌های درسی‌ و ریزنمرات و همچنین برگ تسویه حساب تحصیلی‌، ترتیب اثر داده نخواهد شد.

۵اصل و تصویر از دو طرف کارت پایان خدمت یا معافیت دائم غیر پزشکی‌

۶اصل رسید بانکی‌ به مبلغ ۲۵۰۰۰۰ ریال (دویست و پنجاه هزار ریال) واریز به حساب جاری همراه ۵۰۰۰۰۱۴ به نام اداره امور مالی این بانک، قابل پرداخت در کلیه شعب بانک رفاه کارگران

۷پیشینه شغلی‌ شامل سوابق تحصیلی‌، مهارت‌ها و سوابق کار

۸سه قطعه عکس جدید ۳ در ۴

تذکرات مهم:

۱هزینه شرکت در آزمون و مدارک متقاضیان به هیچ وجه مسترد نخواهد شد.

۲لازم به توضیح است، استخدام نیروی انسانی‌ مورد نیاز بانک، بر اساس موفقیت متقاضیان در تمامی‌ مراحل (مشتمل بر مصاحبه، گزینش و انجام معاینات پزشکی‌) انجام خواهد شد و چنانچه متقاضیان در هر یک از مراحل فوق حد نصاب یا رتبه لازم را کسب ننمایند، موضوع ادامه مراحل استخدام آنها منتفی خواهد گردید.

۳بانک پس از برگزاری مصاحبه علمی‌ و تخصصی، نسبت به اعلام اسامی پذیرفته شدگان به ترتیب از بالاترین امتیاز کسب شده به میزان مورد نظر خود اقدام خواهد نمود. قبول شدگان نهایی پس از موفقیت در سایر مراحل استخدام از قبیل گزینش، معاینات پزشکی‌ و طی‌ دوره‌های آموزشی به تعداد مورد نیاز انتخاب خواهند شد.

۴بانک در قبل افرادی که احتمالا علیرغم نداشتن شرایط لازم در مصاحبه مزبور شرکت مینمایند، هیچ گونه مسئولیتی نخواهد داشت.

۵بدیهی‌ است در صورت احراز مغایرت مدارک و یا عدم تطابق آن با شرایط تعیین شده، بلافاصله مراحل استخدام متقاضی متوقف و ادامه همکاری وی منتفی خواهد بود.

بدیهی‌ است بانک رفاه کارگران در انتخاب هر یک از متقاضیان بنابر تشخیص خود و متناسب با نیاز‌های سازمانی بانک مختار است و گذراندن هر یک از مراحل جذب و بکارگیری، هیچ گونه حقی‌ برای متقاضیان از جهت استخدام آنان ایجاد نخواهد نمود.

مهلت ثبت نام:

۹صبح روز دوشنبه ۸/۳/۱۳۹۱ لغایت ۱۳ روز پنج شنبه ۱۸/۳/۹۱

خدمات ویژه کارفرمایان

شما کارفرمایان گرامی با کمترین هزینه ممکن میتوانید اطلاعیه استخدامی شرکت خود را در سایت کاریاب منتشر کنید و نام شرکت تان را در معرض بازدید روزانه هزاران کارجو قرار دهید.

مشاهده

خدمات رایگان کارجویان

بمنظور حمایت از کارجویان، کاربران سایت کاریاب میتوانند بطور کاملا رایگان، رزومه خود را بصورت مدرن و حرفه ای ایجاد کنند و به بزرگترین جامعه آماری سامانه کاریابی کشور ملحق شوند

مشاهده
 • هشدار

  قابل توجه کارجویان و کارفرمایان گرامی

  سایت استخدام کاریاب در آذر ماه 1388 با شعار حمایت از کارجویان ، بعنوان اولین سایت استخدامی مجهز به سامانه های هوشمند کاریابی تاسیس شد و در حال حاضر به لطف برخورداری از بزرگترین بانک اطلاعات مشاغل استخدامی کشور ، بستری مناسب برای درج آگهی استخدام کارفرمایان و صاحبان کسب و کار فراهم کرده است تا در کمترین زمان ممکن بتوانند نیروی کار متخصص مورد نیاز خود را پیدا کنند. ثبت رزومه در کاریاب کاملا رایگان میباشد و کارجویان پس از مشاهده و بررسی آگهی استخدام های درج شده در سایت ، و مطالعه ی توصیه های استخدامی میتوانند مستقیما رزومه استخدامی خود را به کارفرمایان طرف قرارداد با کاریاب ارسال کنند تا روند استخدام سریع تر طی شود. به امید موفقیت و سربلندی تمام کارجویان ایران زمین .

  روزنامه

  نیازمندیهای همشهری تهران

  نیازمندهای همشهری کرج

  نیازمندیهای روزنامه خراسان

   

  تلگرامکانال رسمی سایت کاریاب

 • دیدگاه کاربران

  captcha


  نمونه سوالات استخدامی

 • دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی راه آهن

  مجموعه نمونه سوالات آزمون استخدامی شرکت راه آهن که توسط کارشناسان سایت استخدام جهت افزایش سطح آمادگی داوطلبین شرکت در آزمون ها و مصاحبه های استخدامی این شرکت مهم تهیه و جهت دانلود و مطالعه قرار داده شده است

 • دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی راه آهن