X
کارفرما ثبت آگهی استخدام کارجو ثبت رزومه کاری

برای عقب نموندن از آخرین استخدامی ها اینجا کلیک کن و سریع عضو شو :)
وضعیت آگهی: غیر فعال
تاریخ انتشار: 1391/04/11
تعداد دیدگاه: بدون دیدگاه
مهلت تماس این آگهی به پایان رسیده است.
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره

استخدام بانک رفاه در 6 شهر

بانک رفاه با استعانت از خداوند متعال در نظر دارد در چارچوب قوانین و مقررات جاری بانک و به منظور تامین بخشی از نیروی انسانی‌ تخصصی مورد نیاز خود در شهرهای تهران، سمنان، تبریز، اراک، یاسوج و بیرجند از بین خواهران و برادران واجد شرایط با مدرک تحصیلی‌ کارشناس و کارشناس ارشد در رشته‌ حقوق قضایی تعداد محدودی از افراد واجد شرایط را از طریق آزمون (در صورت لزوم)، مصاحبه علمی‌ و تخصصی، تایید صلاحیت‌های عمومی توسط گزینش، احراز توانایی‌‌ها و سلامت کامل جسمی‌ و روحی و پس از گذراندن دوره‌های آموزشی ذیربط، به صورت قراردادی استخدام نماید.

شرایط عمومی:

1 – تابعیت کشور جمهوری اسلامی ایران (تابعیت مضاعف نداشته باشد.)

2 – اعتقاد به دین مبین اسلام و یا یکی‌ از ادیان شناخته شده در قانون اساسی‌ جمهوری اسلامی ایران

3 – التزام به قانون اساسی‌ جمهوری اسلامی ایران

4 – دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی و یا داشتن کارت معافیت دائم غیر پزشکی‌ (کارت یا برگه‌ معافیت موقت مورد پذیرش نمی‌باشد.)

5 – حداکثر سن داوطلب برای دارندگان مدرک تحصیلی‌ کارشناسی 28 سال (متولدین 15 تیر 63 به بعد)، و کارشناسی ارشد ۳۰ سال (متولدین 15 تیر 61 به بعد).

6 – حداقل معدل کل 14 تمام

7 – داشتن سلامت جسمانی و روانی‌ و توانائی لازم برای انجام کاری که استخدام میشوند بر اساس انجام معاینات پزشکی‌ و طبق تایید پزشک معتمد بانک

8 – عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر

9 – عدم اشتهار به فساد اخلاقی‌ و نداشتن محکومیت کیفری موثر

10 – عدم محرومیت از استخدام در ادارات و سازمان‌های دولتی

11 – تاریخ فراغت از تحصیل باید قبل از تاریخ برگزاری مصاحبه تخصصی باشد.

12 – عدم اشتغال و نداشتن تعهد انجام خدمت در سایر سازمان ها، مؤسسات دولتی و وابسته به دولت و یا نهاد‌های انقلابی

13 – مدارک تحصیلی‌ متقاضیان بر اساس قوانین و مقررات جاری بانک می‌بایست مورد تایید مراجع ذیصلاح باشد.

14 – متقاضیان استخدامی الزاماً بایستی در شهرهای تهران، سمنان، تبریز، اراک، یاسوج و بیرجند سکونت دائمی داشته باشند. ارائه مدرک مثبته مبنی بر سکونت در شهرهای مذکور حداقل به مدت ۳ سال قبل از تاریخ تکمیل فرم، از قبیل سند مالکیت واحد مسکونی، تأییدیه شورای محل یا اجاره نامه به نام متقاضی و یا والدین وی (در صورت مجرد بودن) ضروری است.

تبصره: در صورتی که به تشخیص مسئولین بانک اثبات گردد نشانی‌ دائمی محل سکونت متقاضی، شهر دیگری به جز شهرهای محل درخواست باشد، مراحل دعوت به همکاری متقاضی بلافاصله متوقف خواهد شد.

مدارکی که داوطلبین هنگام مصاحبه تخصصی باید همراه خود داشته باشند:

1 – فرم تکمیل شده تقاضا ثبت نام مندرج در سایت بانک رفاه به آدرسwww.refah-bank.ir 

2 – اصل و تصویر خوانا از صفحات شناسنامه عکس دار

3 – اصل و تصویر از دو طرف کارت ملی‌

4 – اصل و تصویر مدرک تحصیلی‌ با ذکر معدل کل

توجه: به مدارک فاقد معدل کل و رشته تحصیلی‌ و به گواهی‌های صادره از سوی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی‌ مبنی بر گذراندن واحد‌های درسی‌ و ریزنمرات و همچنین برگ تسویه حساب تحصیلی‌، ترتیب اثر داده نخواهد شد.

5 – اصل و تصویر از دو طرف کارت پایان خدمت یا معافیت دائم غیر پزشکی (آقایان)‌

6 – اصل رسید بانکی‌ به مبلغ ۲۵۰۰۰۰ ریال (دویست و پنجاه هزار ریال) واریز به حساب جاری همراه ۵۰۰۰۰۱۴ به نام اداره امور مالی این بانک، قابل پرداخت در کلیه شعب بانک رفاه

7 – پیشینه شغلی‌ شامل سوابق تحصیلی‌، مهارت‌ها و سوابق کار

8 – سه قطعه عکس جدید ۳ در ۴

تذکرات مهم:

1 – هزینه شرکت در آزمون و مدارک متقاضیان به هیچ وجه مسترد نخواهد شد.

2 – لازم به توضیح است، استخدام نیروی انسانی‌ مورد نیاز بانک، بر اساس موفقیت متقاضیان در تمامی‌ مراحل (مشتمل بر مصاحبه، گزینش و انجام معاینات پزشکی‌) انجام خواهد شد و چنانچه متقاضیان در هر یک از مراحل فوق حد نصاب یا رتبه لازم را کسب ننمایند، موضوع ادامه مراحل استخدام آنها منتفی خواهد گردید.

3 – بانک پس از برگزاری مصاحبه علمی‌ و تخصصی، نسبت به اعلام اسامی پذیرفته شدگان به ترتیب از بالاترین امتیاز کسب شده به میزان مورد نظر خود اقدام خواهد نمود. قبول شدگان نهایی پس از موفقیت در سایر مراحل استخدام از قبیل گزینش، معاینات پزشکی‌ و طی‌ دوره‌های آموزشی به تعداد مورد نیاز انتخاب و جذب خواهند شد.

4 – بانک در قبل افرادی که احتمالا علیرغم نداشتن شرایط لازم در مصاحبه مزبور شرکت مینمایند، هیچ گونه مسئولیتی نخواهد داشت.

5 – بدیهی‌ است در صورت احراز مغایرت مدارک و یا عدم تطابق آن با شرایط تعیین شده، بلافاصله مراحل استخدام متقاضی متوقف و ادامه همکاری وی منتفی خواهد بود.

بدیهی‌ است گذراندن مراحل استخدام، هیچ گونه حقی‌ برای متقاضیان از جهت استخدام آنان ایجاد نخواهد نمود.

علاقمندان برای تکمیل فرم ثبت نام تا ۱۶ تیر ماه به آدرس اینترنتی زیر مراجعه نمایند:

http://www.refah-bank.ir/portal/default1412-.aspx

خدمات ویژه کارفرمایان

شما کارفرمایان گرامی با کمترین هزینه ممکن میتوانید اطلاعیه استخدامی شرکت خود را در سایت کاریاب منتشر کنید و نام شرکت تان را در معرض بازدید روزانه هزاران کارجو قرار دهید.

مشاهده

خدمات رایگان کارجویان

بمنظور حمایت از کارجویان، کاربران سایت کاریاب میتوانند بطور کاملا رایگان، رزومه خود را بصورت مدرن و حرفه ای ایجاد کنند و به بزرگترین جامعه آماری سامانه کاریابی کشور ملحق شوند

مشاهده
 • هشدار

  قابل توجه کارجویان و کارفرمایان گرامی

  سایت استخدام کاریاب در آذر ماه 1388 با شعار حمایت از کارجویان ، بعنوان اولین سایت استخدامی مجهز به سامانه های هوشمند کاریابی تاسیس شد و در حال حاضر به لطف برخورداری از بزرگترین بانک اطلاعات مشاغل استخدامی کشور ، بستری مناسب برای درج آگهی استخدام کارفرمایان و صاحبان کسب و کار فراهم کرده است تا در کمترین زمان ممکن بتوانند نیروی کار متخصص مورد نیاز خود را پیدا کنند. ثبت رزومه در کاریاب کاملا رایگان میباشد و کارجویان پس از مشاهده و بررسی آگهی استخدام های درج شده در سایت ، و مطالعه ی توصیه های استخدامی میتوانند مستقیما رزومه استخدامی خود را به کارفرمایان طرف قرارداد با کاریاب ارسال کنند تا روند استخدام سریع تر طی شود. به امید موفقیت و سربلندی تمام کارجویان ایران زمین .

  روزنامه

  نیازمندیهای همشهری تهران

  نیازمندهای همشهری کرج

  نیازمندیهای روزنامه خراسان

   

  تلگرامکانال رسمی سایت کاریاب

 • دیدگاه کاربران

  captcha


  نمونه سوالات استخدامی

 • دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی سپاه

  مجموعه نمونه سوالات آزمون استخدامی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که توسط کارشناسان سایت استخدام جهت افزایش سطح آمادگی داوطلبین شرکت در آزمون ها و مصاحبه های استخدامی این نهاد مهم تهیه و جهت دانلود و مطالعه قرار داده شده است. پکیج سوالات عقیدتی سیاسی سپاه ، در چندین فصل به صورت منسجم تهیه و تنظیم شده است که در هر فصل ، نخست جهت آموزش و یادآوری مفاهیم لازم مطالب آموزشی بصورت توضیح مختصر و مفید بیان شده و به دنبال آن جهت محک زدن اطلاعات فراگیری شده در هر فصل مهمترین و متداول ترین سوالاتی که پیرامون مطالب آموزش داده شده گردآوری شده است

 • دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی راه آهن
 • بازارکار

  کار در ترکیه – سایت کاریابی در ترکیه + راهنمای استخدامی در ترکیه

  کار در ترکیه – سایت کاریابی در ترکیه + راهنمای استخدامی در ترکیه

  کار در ترکیه کاریابی بین المللی ترکیه : اگر شما نیز از علاقه مندان به کار در ترکیه و یا استخدام در ترکیه و جستجوی شغل مورد علاقه خود در کشور....

  نمونه سوالات استخدامی | دانلود رایگان نمونه سوالات آزمون استخدامی

  نمونه سوالات استخدامی | دانلود رایگان نمونه سوالات آزمون استخدامی

  نمونه سوالات استخدامی با دانلود رایگان نمونه سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش – بانک مسکن – دستگاه های اجرایی کشور – ارتش – وزارت نیرو – تامین اجتماعی –....

  استخدام نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران – خرداد 1396

  استخدام نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران – خرداد 1396

    نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود از بین جوانان مومن ، متعهد و کار آمد(مرد) بصورت پیمانی ۵ ساله انتظامی در مقطع(....

  اطلاعیه 29 خرداد ثبت نام استخدامی نیروی انتظامی

  اطلاعیه 29 خرداد ثبت نام استخدامی نیروی انتظامی

  اطلاعیه 29 خرداد ثبت نام استخدامی نیروی انتظامی   نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود از بین جوانان مومن ، متعهد و کار....