X
کارفرما ثبت آگهی استخدام
کد تخفیف تا پایان سال 1396 : با کد karyab20 آگهی استخدامی تان را با 20% مبلغ کمتر ثبت نمایید
برای عقب نموندن از آخرین استخدامی ها اینجا کلیک کن و سریع عضو شو :)

آگهی استخدام بانک دی

وضعیت آگهی: غیر فعال
تاریخ انتشار: 1392/11/17
تعداد دیدگاه: بدون دیدگاه
مهلت تماس این آگهی به پایان رسیده است.
آگهی استخدام بانک دی
به این صفحه امتیاز دهید

 

استخدام در بانک دی  

الف)شرایط عمومی:- تابعیت ایران و متعهد و ملتزم به نظام جمهوری اسلامی ایران. – اعتقاد به دین مبین اسلام. – عدم سوء پیشینه کیفری(نداشتن سابقه محکومیت قضایی که موجب محرومیت از حقوق اجتماعی گردد)، همچنین عدم اشتهار و محکومیت به فساد اخلاقی. -عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر. – توانایی جسمانی و روانی لازم(با تأیید پزشک معتمد بانک). – داشتن کارت پایان خدمت یا معافیت دائم قانونی به استثنای معافیت پزشکی.(مخصوص آقایان) – عدم اشتغال و یا نداشتن هرگونه تعهد خدمتی به سازمان ها، نهادها، مراکز آموزشی و مؤسسات دولتی و غیر دولتی و نداشتن ممنوعیت استخدام.

ب)شرایط سنی – تحصیلات: * لیسانس : حداقل سن 21 سال 30 بهمن 1371، حداکثر سن 28 سال متولدین 30 بهمن 1364 تا 30 بهمن 1372، حداقل معدل 14 چهارده.

*فوق لیسانس : حداقل سن 23 سال 30 بهمن 1369 ، حداکثر سن 30 سال 30 بهمن 1362 تا 30 بهمن 1372، حداقل معدل 14 چهارده

– خانواده معظم شهدا، جانبازان، آزادگان و ایثارگران و همچنین اعضای گردان های عاضورا در صورت داشتن حداقل 4 سال عضویت فعال و مستمر در بسیج، در شرایط یکسان در قیاس با سایر متقاضیان، از اولویت برخوردار می باشند. – در صورت ارائه مدارک معتبر توسط افراد خانواده معظم(شهدا، جانبازان، آزادگان و مفقودالاثرها) حداکثر به میزان 5 سال به شرط سنی اضافه خواهد شد.

* داوطلب بومی: بومی به داوطلبی اطلاق می شود که دارای یکی از وژگی های زیر باشد:

الف: محل تولد داوطلب با استان مورد تقاضا برای همکاری یکی باشد.

ب: حداقل چهار سال را به همراه خانواده خود در استان مورد تقاضای همکاری، سکونت داشته باشد. تایید میزان سنوات سکونت بر اساس محل صدور شناسنامه، محل اخذ مدرک تحصیلی، محل انجام خدمت وظیفه و تایید نهایی کارشناسان بانک، صورت می گیرد.

ب) مدارک مورد نیاز: *بارگذاری عکس 4*3 تمام رخ جدید با فرمت jpgو حجم کمتر از 100 kbدر سایت بانک به آدرس www.bank-day.ir*واریز هزینه مربوطه از طریق لینک موجود در قسمت ثبت نام سایت مذکور

ج) ضوابط لازم برای ثبت نام:

* داوطلبان عزیز می بایست پس از مطالعه دقیق شرایط و ضوابط همکاری(در صورت دارا بودن شرایط)نسبت به تکمیل فرم ثبت نام الکترونیکی موجد در سایت اقدام نمایند.

*داوطلب می بایست مبلغ 300000(سیصدهزار ریال) را به عنوان زینه شرکت در آزمون با استفاده از کارتهای عضو شتاب و از طریق درگاه اینترنتی موجود در صفحه ثبت نام(با داشتن الزامات آن همانند رمز اول و رمز دوم CVV2)پرداخت نمایند.

*اعضای خانواده محترم شهداء،جانبازان و ایثارگران پس از وارد نمودن شماره پرونده یا کد ایثارگری از پرداخت هزینه شرکت در آزمون معاف می باشند. بدیهی است پس از پذیرفته شدن، ارائه مدارک لازمبرای اثبات ادعای فوق الزامیست.

*کلیه متقاضیان می بایست نسبت به ثبت اطلاعات و بارگذاری عکس خود و ارسال موفق آن اطمینان حاصل نموده و کدرهگیری مربوطه را جهت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نزد خود نگهداری نمایند.

*مهلت ثبت نام از روز سه شنبه مورخ 8 بهمن 1392 لغایت روز سه شنبه مورخ 22 بهمن ماه 1392 ساعت 24 می باشد(مهلت مذکور قابل تمدید نمی باشد.)

*کلیه متقاضیان واجد شرایط می بایست در روزهای شنبه مورخ 26 بهمن ماه 1392 لغایت دو شنبه 28 بهمن ماه 1392 (به مدت 3 روز)با مراجعه به سایت بانک دی به آدرس مذکور از کارت ورود به جلسه آزمون خود یک نسخه چاپی خوانا تهیه نمایند

 * تبصره: کلیه متقاضیان واجد شرایط لازم است در روز آزمون، کارت چاپی ورود به جلسه و اصل کارت ملی خود را به همراه داشته باشند.

* زمان برگزاری آزمون روز 2 اسفند ماه 1392 و ساعت و محل آن در کارت ورود به جلسه(چاپی) درج خواهد شد.

* ثبت نام صرفاً از طریق سایت بانک دی www.bank-day.irو با مراجعه به گزینه دعوت به همکاری صورت می پذیرد بنابراین به درخواست ها و یا مدارک ارسالی از طریق پست و یا مراجعه حضوری ، هیچگونه ترتیب اثری داده نشده و تعهدی نیز برای بانک ایجاد نخواهد کرد.

*اسامی پذیرفته شدگان نهایی و توضیحات لازم برای ادامه مراحل همکاری، از یک هفته بعد از تاریخ برگزاری آزمون درسایت بانک ثبت خواهد شد.

د) نکات مهم: چناچه متقاضی با مدرک تحصیلی بالاتر در مقطع تحصیلی پایین تر در آزمون شرکت نماید از همکاری و اشتغال وی در هر مرحله، ممانعت به عمل خواهد آمد. از پذیرفته شدگان تعهد خدمتی اخذ می گردد. صرفاً فارغ التحصیلان رشته های مشخص شده در جدول رشته های مورد نیاز شرکت نمایند و پذیرش دیگر رشته ها و گرایش ها امکان پذیر نمی باشد. ثبت نام و شرکت در آزمون هیچگونه تعهد استخدامی برای بانک ایجاد نمی نماید.

در صورتیکه خلاف هر یک از موارد مندرج در فرم همکاری در مورد هریک از داوطلبان به اثبات برسد، از همکاری و اشتغال وی در هر مرحله ممانعت بعمل آمده و برابر ضوابط قانونی با وی برخورد خواهد شد.

* مسئولیت هرگونه اشتباده در اطلاعات ارسالی یا تفسیر اشتباه شرایط اعلام شده در آگهی، با متقاضی می باشد.

* در صورت قبولی در آزمون، به مدارک ارائه شده فاقد معدل کل و یا گواهی های صادره از سوی دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالی که مبین گذراندن تعداد واحدهای مقاطع تحصیلی و یا ریز نمرات و یا برگ تسویه حساب باشد تحت هیچ عنوان ترتیب اثر داده نشده و قبولی داوطلب از درجه اعتبار ساقط می شود. * نظر به صرف هزینه های گزاف برای برگزاری آزمون، لذا هزینه شرکت در آزمون به هیچ وجه مسترد نخواهد شد.

ه- مواد آزمون: آزمون بصورت تستی بوده و شامل موارد ذیل می باشد: 1

-معارف اسلامی(عقاید- احکام-اخلاق)2-هوش.3- شخصیت 4- علوم بانکی و اقتصادی 5- علوم رایانه ای در حد ICDLپیشرفته.

جدول مشاغل، رشته ها و شهر ها

ردیف

عنوان شغلی

مقطع

جنسیت

رشته – گرایش تحصیلی

تعداد مورد نیاز

محل خدمت

1

متصدی امور بانکی

لیسانس

مرد و زن

مدیریت(گرایش های امور بانکی، بانکداری، مالی، دولتی، بازرگانی و صنعتی)- اقتصاد(

رایش های نظری،بازرگانی،پول و بانکداری)-علوم اقتصادی-حسابداری-آمار-ریاضی(گرایش های کاربردی و محض)

50 نفر

تهران بزرگ

60 نفر

مراکز استان ها

2

کارشناس پشتیبانی سخت افزار

لیسانس و فوق لیسانس

مرد و زن

مهندسی کامپیوتر گرایش سخت افزار – مهندسی برق گرایش مخابرات – مهندسی فناوری اطلاعات

1 نفر

تهران

3

کارشناس پشتیبانی نرم افزار

لیسانس و فوق لیسانس

مرد و زن

مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار- مهندسی علوم کامپیوتر گرایش نرم افزار

1 نفر

تهران

4

کارشناس آموزش

لیسانس و فوق لیسانس

مرد

مدیریت آموزشی-مدیریت بازرگانی (ترجیحا گرایش منابع انسانی)

1 نفر

تهران

 
 • هشدار

  قابل توجه کارجویان و کارفرمایان گرامی

  سایت استخدام کاریاب در آذر ماه 1388 با شعار حمایت از کارجویان ، بعنوان اولین سایت استخدامی مجهز به سامانه های هوشمند کاریابی تاسیس شد و در حال حاضر به لطف برخورداری از بزرگترین بانک اطلاعات مشاغل استخدامی کشور ، بستری مناسب برای درج آگهی استخدام کارفرمایان و صاحبان کسب و کار فراهم کرده است تا در کمترین زمان ممکن بتوانند نیروی کار متخصص مورد نیاز خود را پیدا کنند.  کارجویان پس از مشاهده و بررسی آگهی استخدام های درج شده در سایت ، و مطالعه ی توصیه های استخدامی میتوانند مستقیما رزومه استخدامی خود را به کارفرمایان طرف قرارداد با کاریاب ارسال کنند تا روند استخدام سریع تر طی شود. به امید موفقیت و سربلندی تمام کارجویان ایران زمین .

 • دیدگاه کاربران

  captcha


  نمونه سوالات استخدامی

  • دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی سپاه

   مجموعه نمونه سوالات آزمون استخدامی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که توسط کارشناسان سایت استخدام جهت افزایش سطح آمادگی داوطلبین شرکت در آزمون ها و مصاحبه های استخدامی این نهاد مهم تهیه و جهت دانلود و مطالعه قرار داده شده است. پکیج سوالات عقیدتی سیاسی سپاه ، در چندین فصل به صورت منسجم تهیه و تنظیم شده است که در هر فصل ، نخست جهت آموزش و یادآوری مفاهیم لازم مطالب آموزشی بصورت توضیح مختصر و مفید بیان شده و به دنبال آن جهت محک زدن اطلاعات فراگیری شده در هر فصل مهمترین و متداول ترین سوالاتی که پیرامون مطالب آموزش داده شده گردآوری شده است

   دانلود نمونه سوال استخدامی سپاه

  بازارکار

  مشاهده همه
  آموزش تکنیک‌های اصول مذاکره موفق بُرد- بُرد در استخدام

  آموزش تکنیک‌های اصول مذاکره موفق بُرد- بُرد در استخدام

  تعریف اصول مذاکره موفق در پروسه استخدام چیست؟ انواع مذاکره شغلی کدامند؟ برای ورود به مصاحبه شغلی، طرح درخواست افزایش حقوق، بازاریابی، فروش و.. احساس نگرانی می‌کنید؟!

  مزایای ثبت آگهی استخدام اینترنتی کدامند | آموزش تصویری درج آگهی

  مزایای ثبت آگهی استخدام اینترنتی کدامند | آموزش تصویری درج آگهی

  استخدام نیروی کار یک پروسه روتین در هر شرکت و سازمان است که با ثبت آگهی استخدام اینترنتی و یا به شیوه سنتی آغاز می‌گردد. در این مقاله از سایت....

  استخدام متخصص : افراد متخصص جذب کدام آگهی استخدام می‌شوند

  استخدام متخصص : افراد متخصص جذب کدام آگهی استخدام می‌شوند

  استخدام متخصص و کارجویان شایسته کمی پیچیده‌تر از آن چیزی است که به ذهن کارفرمایان خطور می‌کند. با وجود عدم توازن بین بازار کار و تعداد مشاغل، افراد متخصص همواره....

  استخدام تامین اجتماعی : شرایط استخدام در سازمان تامین اجتماعی

  استخدام تامین اجتماعی : شرایط استخدام در سازمان تامین اجتماعی

  استخدام تامین اجتماعی به طور متوسط هر ساله متناسب با کمبود نیروهای این سازمان و اغلب در سه ماهه آخر سال جاری برگزار می‌شود. اگر طالب اشتغال در یکی از....

  telegram karyab