X
کارفرما ثبت آگهی استخدام کارجو ثبت رزومه کاری

برای عقب نموندن از آخرین استخدامی ها اینجا کلیک کن و سریع عضو شو :)
وضعیت آگهی: غیر فعال
تاریخ انتشار: 1391/06/05
تعداد دیدگاه: بدون دیدگاه
مهلت تماس این آگهی به پایان رسیده است.
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره

آگهی آزمون پذیرش متقاضیان پروانه کارآموزی وکالت کانون های وکلای دادگستری ایران سال 1391

کانون های وکلای دادگستری ایران ( عضو اتحادیه سراسری کانون های وکلای دادگستری ایران – اسکودا ) متشکل از کانون وکلای دادگستری مرکز- آذربایجان شرقی – فارس و کهگیلویه و بویر احمد – اصفهان و چهارمحال و بختیاری – آذربایجان غربی – مازندران – خراسان رضوی ، شمالی وجنوبی – گیلان- قزوین- خوزستان- کرمانشاه و ایلام- همدان- قم –کردستان- گلستان- اردبیل- مرکزی- بوشهر- زنجان- لرستان- کرمان و البرز از طریق آزمون کتبی و طبق مقررات و قانون کیفیت اخذ پروانه وکالت  مصوب سال 1376 به تعداد مورد نیاز به شرح ذیل و با توجه به موارد زیر کارآموز وکالت می پذیرند.

1-تعداد پذیرش کارآموز وکالت به تفکیک هر کانون و کد کانون ها

کد کانون

نام کانون

ظرفیت پذیرش

1

مرکز شامل استان های تهران ، سمنان، یزد، هرمزگان و سیستان و بلوچستان

جمعا 1000 نفر

2

آذربایجان شرقی

200 نفر

3

فارس و کهگیلویه و بویر احمد

جمعا 160 نفر

4

اصفهان و چهار محال و بختیاری

جمعا 190 نفر

5

آذربایجان غربی

75 نفر

6

مازندران

60 نفر

7

خراسان رضوی، شمالی و جنوبی

جمعا 110 نفر

8

گیلان

50 نفر

9

قزوین

60 نفر

10

خوزستان

100 نفر

11

کرمانشاه و ایلام

جمعا 40 نفر

12

همدان

40 نفر

13

قم

30 نفر

14

کردستان

50 نفر

15

گلستان

50 نفر

16

اردبیل

25 نفر

17

مرکزی ( اراک)

15 نفر

18

 بوشهر

75 نفر

19

زنجان

30 نفر

20

لرستان

50 نفر

21

کرمان

142 نفر

22

البرز

80 نفر

 

(ظرفیت های اعلام شده با احتساب سهمیه ایثارگران می باشد.)

2-مواد امتحانی

 آزمون کتبی یک مرحله ای به صورت تستی  و ضرایب دروس آن به شرح ذیل  می باشد :

ردیف

نام درس

ضریب

1

حقوق مدنی

3

2

آئین دادرسی مدنی

3

3

حقوق جزای عمومی و اختصاصی

2

4

آئین دادرسی کیفری

2

5

حقوق تجارت

2

6

اصول استباط حقوق اسلامی

1

 

3-شرایط شرکت در آزمون و اخذ پروانه کارآموزی وکالت:

1-3- تابعیت جمهوری اسلامی ایران

2-3 دارا بودن دانشنامه لیسانس یا بالاتر حقوق ( از دانشگاه های حقوق داخل یا خارج کشور که مورد تایید وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری باشد ).  یا دانشنامه لیسانس فقه و مبانی حقوق اسلامی یا معادل از دروس حوزوی و دانشگاهی با تایید  مرجع صالح .

 تبصره 1:کسانی که فاقد مدرک کارشناسی حقوق، فقه و مبانی حقوق اسلامی  و یا معادل آن از دروس حوزوی و دانشگاهی با تایید  مرجع صالح بوده و فقط دارای مدارک بالتر آن هستند حق شرکت در آزمون را ندارند بنابراین از ارائه مدارک بالاتر به جز نوان مدارک کارشناسی عنوان شده خودداری نمایند.

تبصره 2:مدرک معادل حوزوی مدرکی است که مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری باشد.

3-3- شرایط سنی  : پروانه کارآموزی  وکالت دادگستری در حوزه قضایی استان تهران فقط به کسانیداده می شود که سن آنها چهل سال تمام بیشتر نباشد و برای سایر حوزه های قضایی پروانه کارآموزی به کسانی داده می شود که سن آنها از پنجاه سال تمام بیشتر نباشد .

4-3  برای اشخاصی پروانه کارآموزی صادر می شود که دارای شرایط مندرج در قوانین و مقررات ناظر بروکالت باشند.

4-مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام :

1-4- اسکن تصویر مدرک تحصیلی لیسانس، منطبق با بند 2-3- و تبصره آن ، بدون حاشیه های زائد و با فرمت jpg  و با سایز حدود  595 در pixels 842و با وضوح تصویری dpi72

تبصره :متقاضیان از اسکن گواهی تعداد واحدهای گذرانده شده خودداری نمایند زیرا فقط واهی فارغ التحصیلی یا دانشنامه مبنای مجوز شرکت در ازمون می باشد بنابراین دانشجویان ترم آخر و کسانی که در گواهی صادر شده توسط دانشگاه مربوطه در مورد آنها کلمه « فارغ التحصیل»  یا « دانش آموخته» قید نشده باشد حق شرکت در آزمون را نخواهند داشت .

2-4- اسکن تصویر کارت یا گواهی پایان خدمت یامعافیت دائم بدون حاشیه های زاید و با فرمت jpgو با سایز حدود 213 در pixels312و با وضوح تصویری dpi 72.

تبصره :دارندگان معافیت های تحصیلی ، مربوط به دانشگاهها و موسسات آموزش عالی و حوزه های علمیه ، تحت هیچ شرایطی حق شرکت در آزمون را نخواهند داشت.

3-4-  هزینه ثبت نام مبلغ 000/700 ریال

تبصره :واریز هزینه ثبت نام از طریق کارت های بانکی عضو شبکه شتاب و سیستم آنلاین ثبت نام اینترنتی در زمان تعیین شده و سایت سازمان سنجش آموزش کشور و با توجه به بند 1-5- و 2-5- این آگهی و دستوالعمل مقرر انجام خواهد گرفت.

4-4- اسکن عکس متقاضی

داوطلبان مخترم می بایست تصویر عکس خود را که در سال جاری گرفته شده باشد، در اندازه های 4×3 جهت اسکن، بدون حاشیه های زاید و با فرمت jpgو با سایز حداقل  200 در 300 تا حداکثر 300 در 400 pixels تهیه نمایند و حجم فایل تهیه شده نباید از 70 کیلوبایت  بیشتر شود. همچنین تصویر داوطلب باید واضح، مشخص و فاقد اثر مهر و هرگونه منگنه باشد . حتی الامکان عکسها سیاه و سفید یا در صورت رنگی بودن دارای زمینه سفید باشد .

5-4 گواهی ایثارگری در خصوص ایثارگران

متقاضیان سهمیه ایثارگری باید علاوه بر علامت گذاری بند مزبور در تقاضا نامه ثبت نام اینترنتی، اصل گواهی ایثارگری صادره از مرجع  صالح را که بر یکی  از موارد ذیل منطبق  باشد از تاریخ 1 مهر 91  لغایت 10 مهر 91 الزاما با پست سفارشی پیشتاز به نشانی  اتحادیه سراسری  کانونهای وکلای دادگستری ایران ( اسکودا) واقع در تهران، میدان آرژانتین ، خیابان احمد قصیر ( بخارست)،خیابان هفدهم ، پلاک 20، طبقه دوم ، کد پستی: 1513833814 ارسال نمایند. داوطلبان مذکور باید تصویر گواهی مربوط را تهیه و برای ارائه در موارد لزوم نزد خود حفظ کنند .

به موجب ماده 3 قانون کیفیت اخذ پروانه وکالت مصوب سال 1376 ایثارگران عبارتند از :

الف ) کسانی که 6 ماه سابقه حضور داوطلبانه در جنگ را داشته (تا تاریخ 31 شهریور 67) یا در اسارت دشمن بوده اند.

ب) جانبازان 25 درصد به بالا

ج) بستگان درجه اول شهدا و جانبازان 50درصد به بالا

تبصره 1- بستگان درجه اول عبارتند از : پدر ، مادر و اولاد

تبصره 2- به موجب ماده 3 قانون کیفیت اخذ پروانه وکالت مشمولان استفاده از سهمیه ایثارگران فقط موارد 3 گانه فوق هستند بنابراین متقاضیان از ارائه مدارک غیر از مورد اعلام شده خودداری نمایند.  صدور گواهی باید در سال 1391 باشد . ( به گواهی های سنوات گذشته ترتیب اثر داده نمی شود).

تبصره 3- بررسی شمول سهمیه ایثارگری به افراد پس از ارسال مدارک متقاضی به اتحادیه انجام خواهد شد . بنابراین صرف اعلام متقاضی در تقاضانامه ثبت نام ( از طریق اینترنت) برای اعمال سهمیه کافی نخواهد بود  و تایید نهایی با هیئت مدیره هر کانون است .

تبصره 4: چنانچه داوطلبی در سهمیه آزاد شرکت کرده باشد، اعلام بعدی او در مورد ایثارگری مسموع نخواهد بود .

تبصره 5: داوطلب باید شماره پرونده و کد رهگیری را  که پس از پایان ثبت نام اینترنتی دریافت می دارد ذیل گواهی ارسالی درج کند.

6-4 – تهیه پرینت از اطلاعات ثبت نامی که از طریق  سایت سازمان سنجش آموزش کشور انجام  شده است ، الزامی است داوطلب باید پرینت را  در صورت قبولی در آزمون به کانون مربوط ارائه کند.

5-نحوه ثبت نام و توزیع کارت شرکت در ازمون و تاریخ آزمون :

1-5 – ثبت نام از متقاضیان منحصرا از طریق اینترنت و سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org   از روز شنبه مورخ 1 مهر 1391 لغایت روز دوشنبه 10 مهر 1391  خواهد بود .

2-5- متقاضیان باید برای واریز هزینه ثبت نام از طریق کارت های اعتباری عضو شبکه شتاب  که رمز دوم آن فعال باشد طبق دستوالعمل اعلام شده در سایت سازمان سنجش آموزش کشور و در زمان اعلام شده در بند 1-5- نسبت به پرداخت هزینه ثبت نام اقدم کنند.

تبصره :  در این خصوص  متقاضیان می توانند  از کارت های اعتباری دیگران که رمز دوم آن فعال باشد نیز استفاده کنند.

3-5- توزیع کارت شرکت در آزمون به صورت اینترنتی انجام می شود و داوطلبان باید با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور و وارد کردن کد رهیگیری و شماره پرونده خود به سیستم، کارت ورود به جلسه را دریافت کنند. زمان آغاز توزیع اینترنتی کارت و نحوه ی آن  ، زمان و مکان  رفع نقص  یک هفته قبل از برگزاری آزمون از طریق سایت اتحادیه سراسری کانون های وکلای دادگستری کانون ایران و روزنامه ی اطلاعات به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.

4-5- آزمون در مرکز کانونی ککه متقاضی در تقاضا نامه ثبت نام انتخاب کرده9 است برگزار می شود. نشانی محل برگزاری ازمون بر روی  کارت شرکت در آزمون ذرج خواهد شد .

5-5-  تاریخ آزمون روز جمعه مورخ 19 آبان 1391 می باشد .

6 تذکرات لازم :

 1-6-  متقاضیان باید قبل از تاریخ شروع ثبت نام از طریق اینترنت، نسبت به اسکن مدارک با فرمت و مشخصات اعلام شده در بند 4 این آگهی اقدام نمایند.

2-6- مدت ثبت نام اینترنتی از تاریه شروع ده روز خواهد بود .

3-6 – متقاضیان باید اصل مدارک اسکن شده را نزد خود نگه داشته در صورت پذیرفته شدن به همراه سایر مدارک اعلام خواهد شد به کانون مربوطه ارائه نمایند.

4-6- داوطلبان فقط در صورتی که دارای شرایط مندرج در این آگهی باشند حق ثبت نام و شرکت در آزمون را خواهند داشت ضنت اینکه باید اطلاعات وارد شده در تقاضانامه ثبت نام را ( خصوصا از نظر تعیین کانون مربوط و کد آن ) به دقت کنترل نمایند هزینه ثبت نام تحت هیچ شرایطی مسترد نخواهد شد.

5-6- متقاضیان باید در پایان ثبت نام از اطلاعات وارد شده پرینت تهیه  و در صورت  قبولی  آن را به کانون مربوطه ارائه کنند.  چنانچه اطلاعات اعلام شده توسط متقاضی در هنگام ثبت نام اینترنتی با آگهی آزمون منطبق نبوده و غیرواقعی باشد حتی در صورت قبولی از ثبت نام آنان جلوگیری و قبولی آنان کان لم یکن تلقی خواهد شد .

6-6- صدور کارت شرکت در آزمون دلیل تایید هیچ یک از مدارک داوطلب از کانون وکلا یا سازمان سنجش نیست . بنابراین صرف قبولی در آزمون و درج نام متقاضی در ردیف پذیرفته شدگان، هیچ حقی برای هیچ کسی ایجاد نخواهد کرد .

7-6- صدور هر گونه اطلاعیه ای در خصوص آزمون فقط در سایتت اتحادیه سراسری کانون های وکلای دادگستری ایران ( اسکودا)  WWW.IRanbar.org وروزنامه اطلاعات معتبر خواهد بود.

8-6- با توجه به زمان پیش بینی شده برای آماده کردن مدارک ثبت نام تاکید می شود در روزهای آغازین پس از انتشار این آگهی نسبت به تهیه مدارک مورد نیاز اقدام شود . تا در هنگام ثبت نام ازطریق اینترنت برای متقاضیان از نظر زمانی مشکلی ایجاد نگردد.

9-6-  تغییر محل کارآموزی به هیچ عنوان میسر نخواهد بود.

10-6- ثبت نام و شرکت وکلای دادگستری عضو کانون های وکلا در آزمون ممنوع است .

 ضمنا جهت دسترسی به اطلاعات فوق و تهیه پرینت از آن می توانید به آدرس های اینترنتی ذیل مراجعه نمایید . www.scoda.ir  و www.iranbar.org

اتحادیه سراسری کانون های وکلای دادگستری ایران ( اسکودا) 

خدمات ویژه کارفرمایان

شما کارفرمایان گرامی با کمترین هزینه ممکن میتوانید اطلاعیه استخدامی شرکت خود را در سایت کاریاب منتشر کنید و نام شرکت تان را در معرض بازدید روزانه هزاران کارجو قرار دهید.

مشاهده

خدمات رایگان کارجویان

بمنظور حمایت از کارجویان، کاربران سایت کاریاب میتوانند بطور کاملا رایگان، رزومه خود را بصورت مدرن و حرفه ای ایجاد کنند و به بزرگترین جامعه آماری سامانه کاریابی کشور ملحق شوند

مشاهده
 • هشدار

  قابل توجه کارجویان و کارفرمایان گرامی

  سایت استخدام کاریاب در آذر ماه 1388 با شعار حمایت از کارجویان ، بعنوان اولین سایت استخدامی مجهز به سامانه های هوشمند کاریابی تاسیس شد و در حال حاضر به لطف برخورداری از بزرگترین بانک اطلاعات مشاغل استخدامی کشور ، بستری مناسب برای درج آگهی استخدام کارفرمایان و صاحبان کسب و کار فراهم کرده است تا در کمترین زمان ممکن بتوانند نیروی کار متخصص مورد نیاز خود را پیدا کنند. ثبت رزومه در کاریاب کاملا رایگان میباشد و کارجویان پس از مشاهده و بررسی آگهی استخدام های درج شده در سایت ، و مطالعه ی توصیه های استخدامی میتوانند مستقیما رزومه استخدامی خود را به کارفرمایان طرف قرارداد با کاریاب ارسال کنند تا روند استخدام سریع تر طی شود. به امید موفقیت و سربلندی تمام کارجویان ایران زمین .

  روزنامه

  نیازمندیهای همشهری تهران

  نیازمندهای همشهری کرج

  نیازمندیهای روزنامه خراسان

   

  تلگرامکانال رسمی سایت کاریاب

 • دیدگاه کاربران

  captcha


  نمونه سوالات استخدامی

 • دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی سپاه

  مجموعه نمونه سوالات آزمون استخدامی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که توسط کارشناسان سایت استخدام جهت افزایش سطح آمادگی داوطلبین شرکت در آزمون ها و مصاحبه های استخدامی این نهاد مهم تهیه و جهت دانلود و مطالعه قرار داده شده است. پکیج سوالات عقیدتی سیاسی سپاه ، در چندین فصل به صورت منسجم تهیه و تنظیم شده است که در هر فصل ، نخست جهت آموزش و یادآوری مفاهیم لازم مطالب آموزشی بصورت توضیح مختصر و مفید بیان شده و به دنبال آن جهت محک زدن اطلاعات فراگیری شده در هر فصل مهمترین و متداول ترین سوالاتی که پیرامون مطالب آموزش داده شده گردآوری شده است

 • دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی راه آهن
 • بازارکار

  کار در ترکیه – سایت کاریابی در ترکیه + راهنمای استخدامی در ترکیه

  کار در ترکیه – سایت کاریابی در ترکیه + راهنمای استخدامی در ترکیه

  کار در ترکیه کاریابی بین المللی ترکیه : اگر شما نیز از علاقه مندان به کار در ترکیه و یا استخدام در ترکیه و جستجوی شغل مورد علاقه خود در کشور....

  نمونه سوالات استخدامی | دانلود رایگان نمونه سوالات آزمون استخدامی

  نمونه سوالات استخدامی | دانلود رایگان نمونه سوالات آزمون استخدامی

  نمونه سوالات استخدامی با دانلود رایگان نمونه سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش – بانک مسکن – دستگاه های اجرایی کشور – ارتش – وزارت نیرو – تامین اجتماعی –....

  استخدام نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران – خرداد 1396

  استخدام نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران – خرداد 1396

    نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود از بین جوانان مومن ، متعهد و کار آمد(مرد) بصورت پیمانی ۵ ساله انتظامی در مقطع(....

  اطلاعیه 29 خرداد ثبت نام استخدامی نیروی انتظامی

  اطلاعیه 29 خرداد ثبت نام استخدامی نیروی انتظامی

  اطلاعیه 29 خرداد ثبت نام استخدامی نیروی انتظامی   نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود از بین جوانان مومن ، متعهد و کار....