X
کارفرما ثبت آگهی استخدام
تاریخ انتشار: 1395/03/20
تعداد دیدگاه: بدون دیدگاه

۷ ترفند برای رزومه نویسی و پیدا کردن کار!

۱۴۱۸۵۶۲۲۵۵

توی زندگی همیشه یه سری روشها و میانبرها هست که راه رو آسون‌تر میکنه، در مورد پیدا کردن شغل هم همینطوره. با استفاده از یه سری ترفندها میشه توی زمان صرفه‌جویی کرد و از استرس هم دور شد. با این ۷ تا روش میتونی با سرعت بیشتر و استرس کمتری رزومه خودت رو در اختیار کارفرماها قرار بدی و شغل مورد نظرت رو پیدا کنی.

از کلمات کلیدی استفاده کن

حتماً توی رزومت از کلمات مفید و مناسب استفاده کن تا تأثیرگذار باشه. در مورد هر شغل و حرفه ای که میخوای صحبت کنی به شرح اون شغل رجوع کن و کلمات مربوط به اون رو بردار و ازشون استفاده کن.

cover letter رو دست کم نگیر

سعی کن بسیار بی‌نقص و مرتب درستش کنی. میتونی از کلمات کلیدی و مختصر استفاده کنی تا با نگاه اول خیلی حرفه‌ای به نظر بیاد.

از الگوهای مخصوص استفاده کن

برای پیدا کردن شغل باید کلی وقت بذاری و رزومه رو تنظیم کنی و جلد روش رو هم باید مربوط به اون شغل تنظیم کنی. برای صرفه جویی توی وقت و سرعت بخشیدن به کارت، میتونی از الگوهای آماده استفاده کنی.

رزومه خودت رو آنلاین قرار بده

برای اینکه دسترسی به اطلاعاتت راحت‌تر باشه بهتره که رزومه خودت رو به صورت آنلاین قرار بدی تا کارفرما بتونه به راحتی بهش دسترسی داشته باشه و اطلاعات مهم رو دریافت کنه.

یه کاغذ برای تقلب بردار!

یه کاغذ بردار و تمام موارد مهم و کارهایی رو که میخوای راجع بهشون صحبت کنی رو روی اون کاغذ بنویس، اینجوری میتونی تو مصاحبه بهش نگاه کنی و بهتر توی ذهنت میمونه و چیزی هم از قلم نمیوفته.

 به کارفرماها کمک کن که راحت‌تر پیدات کنن!

با ساختن یه وب سایت برای خودت و همینطور ساختن اکانت توی سایتهای مختلف باعث میشی که رزومه و اطلاعاتت بیشتر در دسترس باشه و بیشتر دیده بشی.

لیست کارهای مورد نظرت رو روزانه دریافت کن

با ساختن اکانت توی سایتهای مختلف شغلی و دادن آدرس ایمیلت، روزانه لیست شغلهای مربوط به رشتت رو برات میفرستن و اینجوری کارت خیلی راحت‌تر میشه و نیاز کمتری به جستجو توی اینترنت پیدا میکنی.

دیدگاه کاربران

captcha


نمونه سوالات استخدامی

  • دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی سپاه

    مجموعه نمونه سوالات آزمون استخدامی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که توسط کارشناسان سایت استخدام جهت افزایش سطح آمادگی داوطلبین شرکت در آزمون ها و مصاحبه های استخدامی این نهاد مهم تهیه و جهت دانلود و مطالعه قرار داده شده است. پکیج سوالات عقیدتی سیاسی سپاه ، در چندین فصل به صورت منسجم تهیه و تنظیم شده است که در هر فصل ، نخست جهت آموزش و یادآوری مفاهیم لازم مطالب آموزشی بصورت توضیح مختصر و مفید بیان شده و به دنبال آن جهت محک زدن اطلاعات فراگیری شده در هر فصل مهمترین و متداول ترین سوالاتی که پیرامون مطالب آموزش داده شده گردآوری شده است

    دانلود نمونه سوال استخدامی سپاه

بازارکار

استخدام

استخدام فوق لیسانس شیمی | آگهی های روز + بازارکار

استخدام فوق لیسانس شیمی و بررسی بازارکار استخدام فوق لیسانس شیمی در صنایع مختلف مانند صنایع شیمیایی، غذایی (مانند روغن، قند و کنسروسازی ) ، نساجی، دارویی (برای تولید آنزیم‌ها....

کار در ترکیه – سایت کاریابی در ترکیه + راهنمای استخدامی در ترکیه

کار در ترکیه – سایت کاریابی در ترکیه + راهنمای استخدامی در ترکیه

کار در ترکیه کاریابی بین المللی ترکیه : اگر شما نیز از علاقه مندان به کار در ترکیه و یا استخدام در ترکیه و جستجوی شغل مورد علاقه خود در کشور....

نمونه سوالات استخدامی | دانلود رایگان نمونه سوالات آزمون استخدامی

نمونه سوالات استخدامی | دانلود رایگان نمونه سوالات آزمون استخدامی

نمونه سوالات استخدامی با دانلود رایگان نمونه سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش – بانک مسکن – دستگاه های اجرایی کشور – ارتش – وزارت نیرو – تامین اجتماعی –....

استخدام نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران – خرداد 1396

استخدام نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران – خرداد 1396

  نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود از بین جوانان مومن ، متعهد و کار آمد(مرد) بصورت پیمانی ۵ ساله انتظامی در مقطع(....

telegram karyab