ورود کاربران

۷ ترفند برای رزومه نویسی و پیدا کردن کار!

تاریخ انتشار: 1395/03/20
تعداد دیدگاه: بدون دیدگاه
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (رتبه ای ثبت نشده)
Loading...

۷ ترفند برای رزومه نویسی و پیدا کردن کار!

۱۴۱۸۵۶۲۲۵۵

توی زندگی همیشه یه سری روشها و میانبرها هست که راه رو آسون‌تر میکنه، در مورد پیدا کردن شغل هم همینطوره. با استفاده از یه سری ترفندها میشه توی زمان صرفه‌جویی کرد و از استرس هم دور شد. با این ۷ تا روش میتونی با سرعت بیشتر و استرس کمتری رزومه خودت رو در اختیار کارفرماها قرار بدی و شغل مورد نظرت رو پیدا کنی.

از کلمات کلیدی استفاده کن

حتماً توی رزومت از کلمات مفید و مناسب استفاده کن تا تأثیرگذار باشه. در مورد هر شغل و حرفه ای که میخوای صحبت کنی به شرح اون شغل رجوع کن و کلمات مربوط به اون رو بردار و ازشون استفاده کن.

cover letter رو دست کم نگیر

سعی کن بسیار بی‌نقص و مرتب درستش کنی. میتونی از کلمات کلیدی و مختصر استفاده کنی تا با نگاه اول خیلی حرفه‌ای به نظر بیاد.

از الگوهای مخصوص استفاده کن

برای پیدا کردن شغل باید کلی وقت بذاری و رزومه رو تنظیم کنی و جلد روش رو هم باید مربوط به اون شغل تنظیم کنی. برای صرفه جویی توی وقت و سرعت بخشیدن به کارت، میتونی از الگوهای آماده استفاده کنی.

رزومه خودت رو آنلاین قرار بده

برای اینکه دسترسی به اطلاعاتت راحت‌تر باشه بهتره که رزومه خودت رو به صورت آنلاین قرار بدی تا کارفرما بتونه به راحتی بهش دسترسی داشته باشه و اطلاعات مهم رو دریافت کنه.

یه کاغذ برای تقلب بردار!

یه کاغذ بردار و تمام موارد مهم و کارهایی رو که میخوای راجع بهشون صحبت کنی رو روی اون کاغذ بنویس، اینجوری میتونی تو مصاحبه بهش نگاه کنی و بهتر توی ذهنت میمونه و چیزی هم از قلم نمیوفته.

 به کارفرماها کمک کن که راحت‌تر پیدات کنن!

با ساختن یه وب سایت برای خودت و همینطور ساختن اکانت توی سایتهای مختلف باعث میشی که رزومه و اطلاعاتت بیشتر در دسترس باشه و بیشتر دیده بشی.

لیست کارهای مورد نظرت رو روزانه دریافت کن

با ساختن اکانت توی سایتهای مختلف شغلی و دادن آدرس ایمیلت، روزانه لیست شغلهای مربوط به رشتت رو برات میفرستن و اینجوری کارت خیلی راحت‌تر میشه و نیاز کمتری به جستجو توی اینترنت پیدا میکنی.

دیدگاه کاربران

captcha