X
کارفرما ثبت آگهی استخدام

شغل مناسب را انتخاب کنیم

تاریخ انتشار: 1395/03/15
تعداد دیدگاه: 2 دیدگاه

شغل مناسب را انتخاب کنیم

۴۹۸۲۵۴_۲۸۸

 

خیلی وقت‌ها ممکنه دچار تردید بشی که آیا شغلی که پیش روم گذاشته شده مناسب من هست؟ با یه بررسی ساده متوجه خواهی شد که آیا شغل مناسب خودت رو انتخاب کردی یا نه.

شغل مناسب با دانش قبلی

برای انجام اینکار نیاز به دقت فراوانی داری، باید از مصاحبه به عنوان یه فرصت مهم استفاده کنی. اگر توی مصاحبه به خوبی به تمام موارد دقت کنی، به تمام پرسش‌هات پاسخ داده میشه. این پرسش‌ها عبارتند از: فرهنگ این شرکت چجوریه و برای چه چیزهای ارزش قائل هستن؟ آیا از رفتارهای رئیست خوشت میاد یا نه؟ آیا رئیس در طول مصاحبه با تو رفتار مناسب و قابل قبولی داشته یا توجه زیادی نداشته و همزمان به کارهای دیگه‌اش هم می‌رسیده؟ زمینه های رشد و پیشرفت توی این وجود داره یا نه؟ حقوق و مزایای این شغل چجوریه؟

این سؤالها از جمله مهمترین مواردی هستن که قبل از تصمیم گیری باید بهشون توجه زیادی بکنی و با در نظر گرفتن تک تک این موارد تصمیم خودت رو بگیری. اگر میبینی جوابهایی که گرفتی زیاد راضی‌کننده نیست و یا بعضی موارد اصلاً مثبت نیستن، باید بیخیال این پیشنهاد کاری بشی و سریعاً ردش کنی؛ وگرنه کمی بعد پشیمون خواهی شد.

همه چیز از قبل مشخص نیست.

نکته‌ای که مهمه و باید بهش توجه کنی اینه که ممکنه گاهی اوقات تمام موارد رو هم بسنجی و فکر کنی که تصمیم درستی گرفتی و وارد محیط کار بشی، اما تازه اونجا متوجه بشی که این محیط و شرایط برات مناسب نیست!

زندگی قابل پیش‌بینی نیست.

زندگی پر از ریسک و اتفاقات پیش‌بینی نشده است و هیچ تضمینی در زندگی وجود نداره. اما با این وجود باید سعی کنی که تمام تلاشت رو بکنی و حتی با کسایی که توی شرکت مورد نظرت کار کردن صحبت کنی و قبل از تصمیم‌گیری اطلاعات کافی رو بدست بیاری تا اینکه احتمال موفقیت بیشتری در شغلت داشته باشی و سالهای آتی رو با حسرت سپری نکنی.

دیدگاه کاربران

captcha


نمونه سوالات استخدامی

  • دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی سپاه

    مجموعه نمونه سوالات آزمون استخدامی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که توسط کارشناسان سایت استخدام جهت افزایش سطح آمادگی داوطلبین شرکت در آزمون ها و مصاحبه های استخدامی این نهاد مهم تهیه و جهت دانلود و مطالعه قرار داده شده است. پکیج سوالات عقیدتی سیاسی سپاه ، در چندین فصل به صورت منسجم تهیه و تنظیم شده است که در هر فصل ، نخست جهت آموزش و یادآوری مفاهیم لازم مطالب آموزشی بصورت توضیح مختصر و مفید بیان شده و به دنبال آن جهت محک زدن اطلاعات فراگیری شده در هر فصل مهمترین و متداول ترین سوالاتی که پیرامون مطالب آموزش داده شده گردآوری شده است

    دانلود نمونه سوال استخدامی سپاه

بازارکار

مشاهده همه
ثبت آگهی استخدام اینترنتی و تکنیک‌های جستجوی آن را بیاموزید

ثبت آگهی استخدام اینترنتی و تکنیک‌های جستجوی آن را بیاموزید

ثبت آگهی استخدام اینترنتی و یا جستجوی آگهی‌ها برای یافتن شغل مورد نظر پلی برای دستیابی آسان کارفرمایان و کارجویان به اهدافشان است. فرقی نمی‌کند یک کارجو در جستجوی کار....

آموزش تکنیک‌های اصول مذاکره بُرد- بُرد در استخدام

آموزش تکنیک‌های اصول مذاکره بُرد- بُرد در استخدام

تعریف اصول مذاکره موفق در پروسه استخدام چیست؟ انواع مذاکره شغلی کدامند؟ برای ورود به مصاحبه شغلی، طرح درخواست افزایش حقوق، بازاریابی، فروش و.. احساس نگرانی می‌کنید؟!

مزایای ثبت آگهی استخدام اینترنتی کدامند | آموزش تصویری درج آگهی

مزایای ثبت آگهی استخدام اینترنتی کدامند | آموزش تصویری درج آگهی

استخدام نیروی کار یک پروسه روتین در هر شرکت و سازمان است که با ثبت آگهی استخدام اینترنتی و یا به شیوه سنتی آغاز می‌گردد. در این مقاله از سایت....

استخدام متخصص : افراد متخصص جذب کدام آگهی استخدام می‌شوند

استخدام متخصص : افراد متخصص جذب کدام آگهی استخدام می‌شوند

استخدام متخصص و کارجویان شایسته کمی پیچیده‌تر از آن چیزی است که به ذهن کارفرمایان خطور می‌کند. با وجود عدم توازن بین بازار کار و تعداد مشاغل، افراد متخصص همواره....

telegram karyab