ورود کاربران

با نگاهی مثبت به کارمون علاقه پیدا کنیم.

تاریخ انتشار: 1395/03/19
تعداد دیدگاه: یک دیدگاه
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (رتبه ای ثبت نشده)
Loading...

با نگاهی مثبت به کارمون علاقه پیدا کنیم

۹۳۳۸۱

همیشه راه حل مناسب نیست و گاهی ممکنه پیدا کردن شغل جدید زمان و انرژی زیادی رو صرف کنه، پس باید تلاش خودت رو بکنی و نکات مثبت شغلت رو در نظر بگیری تا شاید از این طریق بتونی ارتباط خوبی باهاش برقرار کنی و بهش علاقه‌مند بشی. برای اینکه بتونی به شغلت علاقه‌مند بشی، این چنتا راه رو امتحان کن:

واقع‌بین باش

زندگی و کار هیچکس بدون مشکل نیست و هرکسی مشکلات خودش رو داره. نداشتن یه روز خوب توی محل کار و یا توی خونه ممکنه برای هرکسی پیش بیاد، اما باید در جهت بهبود شرایط قدم برداری و سعی کنی روزهای خوبت بیشتر از روزهای بدت باشه.

مثبت فکر کن

به نکات مثبت شغلت فکر کن. به این فکر کن که چقدر جای پیشرفت داری؛ چقدر همکارات رو دوست داری؛ چه شرایط مثبتی توی شغلت وجود داره و غیره. با داشتن جواب مثبت برای این سؤالها میتونی کلی انرژی بگیری و با قدرت بیشتری ادامه بدی.

خودت رو نشون بده

سعی کن به خودت و تواناییهات ایمان داشته باشی و هیچوقت ناامید نباشی. با تلاش باید سعی کنی که ایده‌های خوبی رو ارائه بدی و با همکارات و رئیست درمیون بذاری تا محیط کار رو پویا و جذاب کنی.

هر چیزی رو باور نکن

مردم اصولاً علاقه‌ی زیادی به اغراق کردن دارن! ممکنه اطرافیانت دائم از شغلشون حرف بزنن و بگن که واقعاً عالیه و با این حرفا تو دلسرد بشی و فکر کنی که به اندازه ی کافی به کارت علاقه مند نیستی! اما این فکر رو نکن و فقط همیشه به خودت و افکارت اعتماد بیشتری داشته باش و سعی کن روی آرامش و خوشحالیت تمرکز کنی.

این شغل قرار نیست همیشگی باشه

ممکنه زیاد به شغلت علاقه نداشته باشی اما فکر نکن که اینکار قراره تا ابد ادامه داشته باشه! بهتره از این شغل به عنوان یه فرصت برای بدست آوردن تجربه استفاده کنی و به طور داوطلبانه تو فعالیتهای دیگه هم شرکت کنی تا اینجوری بتونی با داشتن تجربه و اطلاعات زیاد، پله‌های ترقی رو طی کنی.

از زندگی لذت ببر

تنها روی شغلت تمرکز نکن و همش غصه‌ی نداشتن شغل مورد علاقت رو نخور! به جاش نکات مثبت رو پیدا کن. مثبت بیاندیش و از فعالیتهای ورزشی و تفریحی غافل نشو. این تفکر مثبت و این تحرک باعث میشه که هم از زندگی لذت بیشتری ببری و هم به شغلت نگاه مثبت تری داشته باشی.

دیدگاه کاربران

captcha