ورود کاربران
آگهی استخدام مهندس مکانیک امروز در تهران جامدات سیالات خودرو | کاریاب

آگهی استخدام مهندس مکانیک امروز در تهران جامدات سیالات خودرو | کاریاب

تاریخ انتشار: 1397/02/24
تعداد دیدگاه: بدون دیدگاه
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
Loading...

استخدام مهندس مکانیک

داوطلبان استخدام مهندس مکانیک بخوبی میدانند که مهندسی مکانیک یکی از شاخه‌های پرکاربرد از زمان انقلاب صنعتی اروپا است که با توجه به توانمندی‌هایی که دانش‌آموختگان این رشته در دانشگاه کسب می‌کنند اشتراک بسیاری با حوزه‌های دیگر مهندسی دارد. مهندسی مکانیک از شیر مرغ تا جان ‌آدمیزاد را شامل می‌شود. از طراحی و ساخت ماشین‌های صنعتی، مخازن، موتورها، سیستم‌های دینامیکی و فرآورده‌های الکتریکی تا طراحی مکانیسم‌ها و سیستم‌ها و قطعات گوناگونی که به صورت مستقیم و غیرمستقیم در زندگی ما نقش دارند. پر واضح است که این رشته کاملا تخصصی و حرفه‌ای بوده و برای ورود به بازار کار علاوه بر تحصیلات آکادمیک سد بزرگ سابقه وتجربه کاری مقابل کارجو قرار دارد. موضوعی که بازار کار استخدام مهندس مکانیک را با مشکلات و کمبودهایی مواجه کرده است. با این حال همه چیز در سامانه اسخدامی کاریاب برای آن دسته از کارجویانی که اطلاعیه‌های استخدامی این رشته را با نگرانی دنبال می‌کنند ساده شده است. به اطلاع کارجویان عزیز میرسانیم که در این صفحه، آخرین آگهی های استخدام مهندس مکانیک پاره وقت و تمام وقت را همه روزه بظور منظم منتشر میکنیم تا کمکی هرچند کوچک به قشر مهندس کشور عزیزمان کنیم.

آگهی استخدام مهندس مکانیک امروز در اختیار مهندسان

در شرایطی که تحصیل در رشته‌های مهندسی برای هر دو گروه دختران و پسران به دلیل نابسامانی‌‌های اشتغال با اما و اگرهایی همراه بوده و می‌باشد، کاریاب همه چیز را از مراحل ارسال رزومه تا استخدام برای کارجویان تسهیل نموده است. کاریاب همه روزه با آخرین آگهی‌های استخدام مهندس مکانیک سیالات و جامدات و فراخوان‌هایی که از سازمان‌های خصوصی و دولتی منتشر می‌شوند به روز شده تا به تمام تلاش و جستجوهای شما در میان اطلاعیه‌های گوناگون استخدام مهندس مکانیک امروز سرانجام دهد.

اولین قدم برای شروع به کار، تنظیم جزئیات رزومه، ورود به سایت کاریاب و سپس تکمیل رزومه حرفه‌ای می‌باشد. تکمیل رزومه در کاریاب علاوه بر این که باعث می‌شود اطلاعات حرفه‌ای شما بارها و بارها توسط کارفرمایان مرور شود، به شما این امکان را می‌دهد تا جدیدترین فراخوان‌های استخدام مهندس مکانیک را مشاهده کرده و در کوتاه ترین زمان رزومه خود را برای هر کارفرما ارسال کنید. به این ترتیب شانس دیده شدن رزومه بالاتر می‌رود و کسب فرصت‌های استخدام مهندس مکانیک امروز که در کاریاب منتشر شده‌اند محتمل‌تر خواهد بود. هر چه قدر که کشور به سمت توسعه، رشد، پیشرفت و خودکفایی پیش برود نقش کلیدی به کار گرفتن و استخدام مهندس مکانیک در حوزه صنعت بیش‌تر و بیش‌تر خواهد شد. سامانه استخدام کاریاب اولین مرجع معتبر برای کارفرمایان جهت درج آگهی‌های استخدامی آن‌ها می‌باشد. بنابراین با بوکمارک کردن و بررسی روزانه وب سایت کاریاب می‌توانید از آخرین اطلاعیه‌های استخدامی متناسب با رزومه خود باخبر شوید.

آگهی های استخدام مهندس مکانیک امروز - کاریاب

آگهی های استخدام مهندس مکانیک امروز – کاریاب

استخدام مهندس مکانیک در تهران

آینده کاری و جستجو در انبوه آگهی‌های شغلی کابوس دیرینه این حجم از متقاضیان ورود به بازار کار مهندسی مکانیک بوده است؛ اما کاریاب این بار از زبان کارجو با کارفرما سخن می‌گوید و خیلی شفاف توانمندی‌های وی را در قالب رزومه‌هایی که به صورت حرفه‌ای توسط تیم ما تدوین شده است با کارفرما در میان می‌گذارد. کاریاب قراردادهای مختلفی با کارفرمایان دارد که با استناد بر آن‌ها، فرصت‌های شغلی عرضه شده برای آگهی استخدام مهندس مکانیک در تهران از این پس محدود به شرکت‌های مشاوره نیست. کارجویان زیادی به واسطه کاریاب با فرصت‌های بی‌نظیر و ناشناخته‌ای از جمله فعالیت در تولید، طراحی تجهیزات، سیستم‌های داخلی ساختمانی، بخش کنترل کیفی و… آشنا و سپس مشغول به کار شدند.

استخدام مهندس مکانیک خانم

یکی از دغدغه هایی که اغلب بانوان فارغ التحصیل رشته مکانیک با آن روبه رو میشوند، مسئله کم بودن تعداد فرصت های شغلی استخدام مهندس مکانیک خانم در تهران و دیگر استان ها میباشد. ما در تیم کاریاب قصد داریم نگاهی ویژه به این موضوع داشته باشیم و آگهی های استخدام مهندس مکانیک خانم را در این صفحه قرار دهیم تا کلیه بانوان فارغ التحصیل در رشته مکانیک بتوانند از آخرین فرصت های شغلی روز استفاده کنند و حداقل دغدغه ای بابت پیدا کردن آگهی های امروز استخدام مهندس مکانیک خانم نداشته باشند.

در فیلد شغلی مهندسی مکانیک، انواع قراردادهای مختلفی با پرسنل بسته میشود. بانوان مهندس می توانند همه روزه به این صفحه مراجعه کنند و آخرین آگهی های استخدام مهندس مکانیک پاره وقت را در سایت کاریاب مشاهده کنند و برای هر آگهی مبادرت به ارسال رزومه شغلی کنند. بسیاری از فارغ التحصیلان هستند که در بدو ورودشان به بازارکار، با مسئله عدم سابقه کار مواجه میشوند و به دنبال شرکت هایی می باشند که استخدام مهندس مکانیک بدون سابقه کار را انجام دهند و مشکلی با این مسئله نداشته باشند.

استخدام مهندس مکانیک جامدات ، سیالات، خودرو و تاسیسات

کاریاب قدیمی‌ترین رسانه انتشار اطلاعیه‌های استخدام مهندس مکانیک در تهران است که که روزانه توسط هزاران کارجو در همین حوزه بازدید می‌شود. در صورتی که بعد از بارگذاری رزومه، اطلاعات حرفه‌ای شما مورد قبول کارفرمایان قرار گیرد درخواست مصاحبه برای کارجو ارسال می‌شود و به این صورت اولین قدم برای استخدام با موفقیت طی خواهد شد. تا استخدام از طریق کاریاب فقط یک کلیک فاصله دارید! اگرجویا کاریا در شرف فارغ‌التحصیلی هستید و از همین حالا دغدغه کاریابی در سر دارید رزومه خود را همین حالا در سایت کاریاب درج کنید. ما به صورت روزانه صدها آگهی استخدام مهندس مکانیک جامدات، سیالات، خودرو، تاسیسات و … را از مراجع معتبر منتشر می‌کنیم؛ تا استخدام تنها یک کلیک باقی است…

آگهی های جذب نیروی کارشناس مکانیک 24 اردیبهشت 97

شرکت فنی و مهندسی جهت کارگاه ساخت واقع در غرب تهران(شهرک صنعتی گلگون)به فوق دیپلم فنی مسلط به نرم افزار solidworks نیاز دارد. ارسال رزومه متقاضیان به: [email protected]
تلفن: 66578375
————————————————–
————————————————–
مهندس مکانیک , برای طراحی شبکه های , لوله کشی ( piping ) , فاکس
تلفن: gmail.com [email protected] 88759961
————————————————–
————————————————–
مهندس مکانیک , دارای پروانه اشتغال , جهت شرکت حقوقی
تلفن: 09127757188 – 77726912
————————————————–
————————————————–
لیسانس مکانیک،بدون سابقه کار , ارسال رزومه :
تلفن: 09354418967 [email protected]
—————————————————————————————————-
مهندس مکانیک پایه 3 , جهت شرکت حقوقی
تلفن: 22704596 22745653
————————————————–
————————————————–
به مهندس مکانیک پایه 2 یا , پایه 3 طراحی و نظارت جهت , ثبت شرکت حقوقی نیازمندیم
تلفن: 09126394661 – 09121363287
————————————————–
————————————————–
مهندس تاسیسات آشنابه طراحی , و نقشه کشی با حداقل3سال سابقه
تلفن: [email protected] تلفکس: 88659482
————————————————–
————————————————–
مهندس مکانیک , علاقمند به کار فروش , ترجیحا آشنا به تاسیسات‎ , مکانیکی ساختمان , با حداقل 3 سال سابقه کار , ساکن غرب تهران , تسلط کامل به زبان انگلیسی , جهت فعالیت درشرکت مهندسی , بازرگانی نیازمنداست.رزومه:
تلفن: [email protected]
————————————————–
————————————————–
همکاری با مهندسین مکانیک , پایه 1 و 3 , جهت شرکت حقوقی
تلفن: 44972719
————————————————–
————————————————–
مهندس مکانیک یا متالورژی , با یکسال سابقه کار و مسلط به زبان , انگلیسی جهت‎کار درشرکت نفت‎وگاز
تلفن: 88213710
————————————————–
————————————————–
مهندس مکانیک / فرآیند , مسلط به تجهیزات پروژه آب , ارسال رزومه به :
تلفن: [email protected]
————————————————–
————————————————–
مهندس مکانیک , آشنا به تجهیزات نفت و گاز , « شهرک صنعتی شمس آباد »
تلفن: [email protected]
————————————————–
————————————————–
مهندس مکانیک , آشنا به solidworks , و مکانیکال تابلو برق , محدوده پرند ,
تلفن: 44013803 com. [email protected]
————————————————–
————————————————–
همکاری با مهندسین , دارای پروانه اشتغال , پایه 3 عضو هیئت مدیره
تلفن: 22661491
————————————————–
————————————————–
مهندس مکانیک تسلط کامل , به نرم افزارSOLIDWORK , وفضایSHEETMETAL , حداقل5سال سابقه شهرک , صنعتی ایوانکی سرویس ازتهران
تلفن: تلفن : 77718460 ارسال رزومه 09300348609
————————————————–
————————————————–
خانم لیسانس مهندسی مکانیک , آشنا به نرم افزار Solid works
تلفن: [email protected] ارسال رزومه 88731419

دیدگاه کاربران

captcha