ورود کاربران
اخرین اخبار ثامن | آخرین اخبار موسسه ثامن – در شرف مجوز بانک مرکزی

اخرین اخبار ثامن | آخرین اخبار موسسه ثامن – در شرف مجوز بانک مرکزی

تاریخ انتشار: 1396/04/05
تعداد دیدگاه: بدون دیدگاه
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (رتبه ای ثبت نشده)
Loading...

اخرین اخبار ثامن

در این صفحه قصد داریم اخرین اخبار ثامن را پوشش دهیم. کلیه اخبار موسسه ثامن در این صفحه منتشر میشود. اگر مسائل و آخرین اخبار موسسه ثامن را پیگیر هستید، در این صفحه سعی میکنیم آخرین اخبار موسسه اعتباری ثامن را به اطلاع شما هم میهنان عزیز برسانیم. آخرین اخبار ثامن را فقط از طریق مراجع رسمی پیگیر باشید نه در فضای مجازی پر شایعه !

اخرین اخبار ثامن

اخرین اخبار ثامن

آخرین اخبار موسسه ثامن

به اطلاع کلیه هم وطنان عزیز که در موسسه ثامن حساب دارند میرسانیم که این موسسه، در شرف مجوز گرفتن از بانک مرکزی میباشد.

آخرین اخبار موسسه ثامن الائمه

موسسه ثامن به کلیه هموظنان عزیز پیشنهاد داده است که نیازی به خارج کردن مبالغ خود از حساب های بانکی شان نیست چراکه موسسه ثامن الائمه در شرف اخذ مجوز از بانک مرکزی جمهوری اسلامی میباشد. در این صورت موسسه ثامن تحت قوانین و نظارت بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران میشود و سپرده گذاران میتوانند با خیالی آسوده در موسسه ثامن سرمایه گذاری کنند.

گفتنی ست که نقدینگی موسسه ثامن با هیچ مشکلی مواجه نیست و سپرده گذران میتوانند مبالغ خود را از حساب های خود خارج کنند اما موسسه ثامن پیشنهاد میکند که سپرده گذاران کمی صبور باشند تا موسسه ثامن رسما تحت نظارت بانک مرکزی قرار گیرد.

در حقیقت خبر ورشکستگی موسسه ثامن الائمه، نوعی شایعه بی پایه و اساس بود که متاسفانه بدلیل یک سری سوتفاهمات، سهل انگاری ها و البته دامن زدن شبکه ماهواره ای انگلیسی ضد اسلامی به این شایعه، باعث شد تا مردم نسبت به موسسه ثامن بی اعتماد شوند. در صورتی که خبر ورشکستگی موسسه ثامن به هیچ عنوان صحت نداشت.

دیدگاه کاربران

captcha