ما را حمایت کنید
 
آگهی استخدام بانک پاسارگاد
تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۹/۲۳
تعداد دیدگاه: 0
وضعیت آگهی:
غیر فعال
مهلت تماس این آگهی: ۱۳۹۵/۱۰/۱۳

آگهی استخدام بانک پاسارگاد آگهی استخدام بانک پاسارگاد بانک پاسارگاد به منظور تامین و تکمیل سرمایه انسانی موردنیازخود شرایط زیر استخدام می نماید. *فارغ التحصیلان مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در رشته های مورد پذیرش،جهت همکاری درشعبه های مورد نظربانک *فارغ التحصیلان مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در رشته های زبان انگلیسی وزبان و ادبیات … ادامه خواندن “آگهی استخدام بانک پاسارگاد”


مشاهده آگهی
آگهی استخدام موسسه علمی پژوهشی نکوفر در چندین استان
تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۴/۲۳
تعداد دیدگاه: 0
وضعیت آگهی:
غیر فعال
مهلت تماس این آگهی: ۱۳۹۵/۰۵/۱۲

آگهی استخدام موسسه علمی پژوهشی نکوفر در چندین استان آگهی استخدام موسسه علمی پژوهشی نکوفر موسسه علمی پژوهشی نکوفر جهت مشاوره (پروپوزال ، پایان نامه ، اکسپت و آموزش مقاله ، سمینار ، روش تحقیق ، شبیه سازی، ترجمه ، تکالیف کلاسی دانشجویان و  …) از بین متخصصینی که دارای مدرک کارشناسی ارشد و یا … ادامه خواندن “آگهی استخدام موسسه علمی پژوهشی نکوفر در چندین استان”


مشاهده آگهی
استخدام 9 ردیف شغلی در شرکت تخفیفان واقع در استان تهران
تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۱۲/۰۲
تعداد دیدگاه: 0
وضعیت آگهی:
غیر فعال
مهلت تماس این آگهی: ۱۳۹۴/۱۲/۱۷

استخدام 9 ردیف شغلی در شرکت تخفیفان واقع در استان تهران شرکت تخفیفان در تهران در نه ردیف شغلی زیر استخدام می نماید. متقاضیان محترم می توانند رزومه خود را با ذکر عنوان شغلی مورد نظر خود به آدرس ایمیل [email protected] ارسال نمایند. توجه مهم : این آگهی شامل استخدام در دو حوزه متفاوت می … ادامه خواندن “استخدام 9 ردیف شغلی در شرکت تخفیفان واقع در استان تهران”


مشاهده آگهی
استخدام کارشناس و کارشناس ارشد ریاضی و ادبیات در یک شرکت معتبر برنامه سازتلویزیونی در استان تهران
تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۸/۱۲
تعداد دیدگاه: 0
وضعیت آگهی:
غیر فعال
مهلت تماس این آگهی: ۱۳۹۴/۰۸/۲۷

استخدام کارشناس و کارشناس ارشد ریاضی و ادبیات در یک شرکت معتبر برنامه سازتلویزیونی در استان تهران یک شرکت معتبر برنامه سازتلویزیونی در تهران  ۳نفر کارمند با مدرک لیسانس یا فوق لیسانس ریاضی و ۳ نفر کارمند با مدرک لیسانس یا فوق لیسانس ادبیات استخدام می نماید. استخدام کارشناس و کارشناس ارشد ریاضی و ادبیات … ادامه خواندن “استخدام کارشناس و کارشناس ارشد ریاضی و ادبیات در یک شرکت معتبر برنامه سازتلویزیونی در استان تهران”


مشاهده آگهی
استخدام رشته های زبان انگلیسی و زبان و ادبیات فارسی در بانک پاسارگاد واقع در استان اصفهان
تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۷/۱۶
تعداد دیدگاه: 0
وضعیت آگهی:
غیر فعال
مهلت تماس این آگهی: ۱۳۹۴/۰۸/۰۱

استخدام رشته های  زبان انگلیسی و زبان و ادبیات فارسی در بانک پاسارگاد واقع در استان اصفهان بانک پاسارگاد به منظور تامین و تکمیل سرمایه انسانی مورد نیاز در امور دفتری و منشی از آقایان فارغ التحصیل با مدرک تحصیلی حداقل کارشناسی در رشته های زبان انگلیسی و زبان و ادبیات فارسی استخدام می نماید. … ادامه خواندن “استخدام رشته های زبان انگلیسی و زبان و ادبیات فارسی در بانک پاسارگاد واقع در استان اصفهان”


مشاهده آگهی
استخدام ویراستار حرفه ای در رزونامه نسل فردا واقع در استان اصفهان
تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۷/۱۴
تعداد دیدگاه: 0
وضعیت آگهی:
غیر فعال
مهلت تماس این آگهی: ۱۳۹۴/۰۷/۲۹

استخدام ویراستار حرفه ای در رزونامه نسل فردا واقع در استان اصفهان رزونامه نسل فردا ویراستار حرفه ای در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد ادبیات فارسی استخدام می نماید. تلفن تماس جهت استخدام: 32274500 آخرین مهلت ارسال درخواست استخدام:  4   آبان  1394  


مشاهده آگهی
استخدام مهندس کامپیوتر در مجتمع آموزشی آرین واقع در استان کرمان
تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۶/۲۸
تعداد دیدگاه: 0
وضعیت آگهی:
غیر فعال
مهلت تماس این آگهی: ۱۳۹۴/۰۷/۱۲

استخدام مهندس کامپیوتر در مجتمع آموزشی آرین واقع در استان کرمان مجتمع آموزشی آرین، به منظور تکمیل کادر آموزشی خود جهت تکمیل کادر پرسنلی خود اقدام به استخدام مربی با شرایط زیر می نماید. شرایط استخدام: چند نفر جنسیت: آقا مدرک تحصیلی: کارشناسی و کارشناسی ارشد، در رشته های کامپیوتر، گرافیک،بازرگانی،        حسابداری، ادبیات فارسی … ادامه خواندن “استخدام مهندس کامپیوتر در مجتمع آموزشی آرین واقع در استان کرمان”


مشاهده آگهی
استخدام کارشناس و کارشناس ارشد ادبیات فارسی و کاردان و کارشناس کامپیوتر و کارشناس محتوا در فروشگاه اینترنتی دیجی‌کالا در تهران
تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۶/۰۸
تعداد دیدگاه: 0
وضعیت آگهی:
غیر فعال
مهلت تماس این آگهی: ۱۳۹۴/۰۶/۲۳

استخدام کارشناس و کارشناس ارشد ادبیات فارسی و کاردان و کارشناس کامپیوتر و کارشناس محتوا در فروشگاه اینترنتی دیجی‌کالا در تهران فروشگاه اینترنتی دیجی‌کالا جهت تکمیل کادر نیروی انسانی خود در سه ردیف شغلی زیر در تهران استخدام می نماید. استخدام کارشناس و کارشناس ارشد ادبیات فارسی و کاردان و کارشناس کامپیوتر و کارشناس محتوا … ادامه خواندن “استخدام کارشناس و کارشناس ارشد ادبیات فارسی و کاردان و کارشناس کامپیوتر و کارشناس محتوا در فروشگاه اینترنتی دیجی‌کالا در تهران”


مشاهده آگهی
استخدام بانک پاسارگاد در سال 94
تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۳/۳۰
تعداد دیدگاه: 0
وضعیت آگهی:
غیر فعال
مهلت تماس این آگهی: ۱۳۹۴/۰۴/۱۴

استخدام بانک پاسارگاد در سال 94 عنوان استخدامی: مسئول دفتر و بانکدار بانک پاسارگاد به منظور تامین و تکمیل سرمایه انسانی مورد نیاز برای مشاغل بانکداری و مسئول دفتر دعوت به همکاری می نماید. بانک پاسارگاد در تارگاه اینترنتی خود برای مشاغل بانکداری و مسئول دفتر فراخوان استخدامی درج کرده است. براساس فرخوان های درج … ادامه خواندن “استخدام بانک پاسارگاد در سال 94”


مشاهده آگهی
استخدام فارغ التحصیلان رشته های آموزش زبان فاسی به غیر فارسی زبانان و زبان و ادبیات فارسی و آموزش زبان­‌های خارجی و زبان­شناسی و ایرانگردی و جهانگردی در بنیاد سعدی واقع در تهران
تاریخ انتشار: ۱۳۹۴/۰۳/۱۸
تعداد دیدگاه: 0
وضعیت آگهی:
غیر فعال
مهلت تماس این آگهی: ۱۳۹۴/۰۴/۰۲

استخدام فارغ التحصیلان رشته های زبان­شناسی و ایرانگردی و جهانگردی در بنیاد سعدی واقع در تهران بنیاد سعدی برای اجرای دقیق برنامه­‌های علمی، آموزشی خود در هشتاد و دومین دوره دانش افزایی، از بین فارغ­ التحصیلان دارای شرایط، برای «تدریس» و «سرپرست گروه دانش پذیران»، همکار می‌پذیرد. به گزارش خبرگزاری فارس، هشتاد و دومین دوره … ادامه خواندن “استخدام فارغ التحصیلان رشته های آموزش زبان فاسی به غیر فارسی زبانان و زبان و ادبیات فارسی و آموزش زبان­‌های خارجی و زبان­شناسی و ایرانگردی و جهانگردی در بنیاد سعدی واقع در تهران”


مشاهده آگهی