آرشیو مقالات استخدامی
چرا موقعیت کاری دلخواه خود را پیدا نمی‌کنیم؟
تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۶/۲۷
تعداد دیدگاه: بدون دیدگاه

چرا موقعیت کاری دلخواه خود را پیدا نمی‌کنیم؟ چرا موقعیت کاری دلخواه خود را پیدا نمی کنیم؟ این سوالی است که بسیاری از خود می‌پرسند؛ چرا هنوز کار دلخواهم را نیافته‌ام؟ از میزان حقوقم راضی نیستم. از موقعیت شغلیم راضی نیستم. از محیط کاریم راضی نیستم.   شناخت موقعیت کاری ایده‌آل برای پاسخ به این … ادامه خواندن “چرا موقعیت کاری دلخواه خود را پیدا نمی‌کنیم؟”


مشاهده
۸ روش برای حفظ آرامش زمانی که گفت و گوهای کاری وارد تنش می شود
تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۶/۱۲
تعداد دیدگاه: یک دیدگاه

۸ روش برای حفظ آرامش زمانی که گفت و گوهای کاری وارد تنش می شود مقدمه: اختلاف نظر در تیم، می تواند طیفی سازنده تا مخرب داشته باشد. اصولا اختلاف نظر و دیدگاه های مختلف در بحث و گفت و گوی افراد، اجتناب ناپذیر است، اما اگر افراد خود را کنترل نکنند، آثار منفی شدیدی … ادامه خواندن “۸ روش برای حفظ آرامش زمانی که گفت و گوهای کاری وارد تنش می شود”


مشاهده
۲۲۰۱ مدیر گفته اند این ۷ دسته از افراد را استخدام نمی کنند !
تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۶/۰۷
تعداد دیدگاه: یک دیدگاه

۲۲۰۱ مدیر گفته اند این ۷ دسته از افراد را استخدام نمی کنند ! همیشه به محض اینکه وارد اتاقی یا جمعی می شوید ، مردم سعی می‌کنند پیش از اینکه چیزی بگویید ، بفهمند شما چطور آدمی هستید! شما چه امواج و پیام هایی از طرز رفتار و حالات چهره خود به دیگران میدهید؟ … ادامه خواندن “۲۲۰۱ مدیر گفته اند این ۷ دسته از افراد را استخدام نمی کنند !”


مشاهده
۵ نکته برای نوشتن یک رزومه متمایز
تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۶/۰۲
تعداد دیدگاه: ۵ دیدگاه

۵ نکته برای نوشتن یک رزومه متمایز توجه به جزئیات و نکات به ظاهر کم اهمیت گاهی موفقیت و مسیر آینده ما را تغییر می دهد. چند وقت پیش به صورت خیلی اتفاقی با دانشجویی که تازه در مقطع کارشناسی ارشد  فارغ التحصیل شده بود روبه رو شدم که از ظاهر چهره اش می شد … ادامه خواندن “۵ نکته برای نوشتن یک رزومه متمایز”


مشاهده
سوالات مصاحبه استخدامی : ۹ سوالی که باید بپرسید
تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۵/۲۹
تعداد دیدگاه: ۲ دیدگاه

سوالات مصاحبه استخدامی : ۹ سوالی که باید بپرسید برای مصاحبه کاری دعوت شده‎‌اید و حتما برای پاسخ دادن به همه سوالات مصاحبه استخدامی خود را آماده‎‌ کرده‎‌اید. با غرور و لبخند وارد جلسه مصاحبه می‎‌شوید. کارفرمایان در مورد سوابق کاری و داستان‎‌های زندگی‎‌تان از شما سوال‎‌هایی می‎‌پرسند تا شخصیت شما را بهتر بشاسند. شما هم … ادامه خواندن “سوالات مصاحبه استخدامی : ۹ سوالی که باید بپرسید”


مشاهده
چگونه فرهنگ محیط کار ایده آل خود را شناسایی کنیم؟
تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۵/۲۶
تعداد دیدگاه: یک دیدگاه

چگونه فرهنگ محیط کار ایده آل خود را شناسایی کنیم؟ فرهنگ سازمانی و یا فرهنگ مربوط به هر شرکت تفاوت های زیادی دارد. معمولا کسانی که به دنبال کار هستند، هیچ ذهنیتی نسبت به فرهنگ شرکت مورد نظر ندارند و ممکن است از جنبه های منفی یا مثبت آن اطلاعی نداشته باشند. در واقع کار … ادامه خواندن “چگونه فرهنگ محیط کار ایده آل خود را شناسایی کنیم؟”


مشاهده
چیزهایی که دانستنشان باعث می‌شود به خویشکاری‌تان حرفه‌ای‌تر بپردازید
تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۵/۱۹
تعداد دیدگاه: یک دیدگاه

چیزهایی که دانستنشان باعث می‌شود به خویشکاری‌تان حرفه‌ای‌تر بپردازید اگر می‌خواهید به سراغ کاری بروید که دوستش دارید و آن را به‌صورت حرفه‌ای انجام دهید بهتر است پای صحبت‌های مسعود بُربُر بنشیند، چرا که نکات راهگشایی را برای تبدیل خویشکاری به حرفه بیان کرده است. البته اگر هنوز مفهوم واژه خویشکاری برای شما سؤال است، … ادامه خواندن “چیزهایی که دانستنشان باعث می‌شود به خویشکاری‌تان حرفه‌ای‌تر بپردازید”


مشاهده
۷ گام مهم که باید پس از اتمام دانشگاه انجام دهید!
تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۵/۱۵
تعداد دیدگاه: ۲ دیدگاه

۷ گام مهم که باید پس از اتمام دانشگاه انجام دهید! شما پس از اتمام دانشگاه و شادمانی بعد از جشن فارغ التحصیلی خود وارد مرحله جدیدی از زندگی می شوید. در این زمان عمده سوالی که ممکن است اطرافیان از شما بپرسند این است که قصد دارید در آینده چه کاری انجام دهید؟ با … ادامه خواندن “۷ گام مهم که باید پس از اتمام دانشگاه انجام دهید!”


مشاهده
۴ اقدامی که نباید هیچ گاه در مصاحبه شغلی انجام دهید!
تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۵/۱۲
تعداد دیدگاه: ۲ دیدگاه

۴ اقدامی که نباید هیچ گاه در مصاحبه شغلی انجام دهید! بسیاری از ما شاید ترسی از مصاحبه شغلی نداشته و تصور کنیم که برای مصاحبه از مهارت کافی و لازم برخورداریم. البته طبیعی است که افرادی که برای اولین بار به مصاحبه شغلی دعوت می شوند، با استرس و فشار روانی روبرو خواهند شد. … ادامه خواندن “۴ اقدامی که نباید هیچ گاه در مصاحبه شغلی انجام دهید!”


مشاهده
چگونه برای ورود به شغل در دوران پس از فارغ التحصیلی برنامه ریزی کنیم؟
تاریخ انتشار: ۱۳۹۵/۰۵/۱۰
تعداد دیدگاه: یک دیدگاه

چگونه برای ورود به شغل در دوران پس از فارغ التحصیلی برنامه ریزی کنیم؟ اگر از کسی که به تازگی فارغ التحصیل شده این سوال را بپرسیم که برای آینده چه هدفی در سر دارد، شاید نتواند پاسخ مطمئنی برای ما داشته باشد. به ویژه این که بسیاری از دانشجویان در حین تحصیل اعتماد به … ادامه خواندن “چگونه برای ورود به شغل در دوران پس از فارغ التحصیلی برنامه ریزی کنیم؟”


مشاهده