آرشیو مقالات استخدامی
ما را حمایت کنید
 
شغل دیگر پیمان معادی
تاریخ انتشار: 1396/01/04
تعداد دیدگاه: بدون دیدگاه

شغل دیگر پیمان معادی شغل دیگر پیمان معادی: خیلی از علاقه مندان به سینما و تلویزیون تمایل دارند بدانند شغل دوم پیمان معادی چه میباشد؟ پیمان معادی بازیگر، فیلنامه نویس و کارگردان محبوب سینمای ایران، علاوه بر شغل اصلی خود در عرصه سینما، صاحب یک گالری ساعت در شهرک غرب تهران میباشد.


مشاهده
استخدام مهندس
تاریخ انتشار: 1396/01/02
تعداد دیدگاه: یک دیدگاه

استخدام مهندس استخدام مهندس : کلیه اخبار و اطلاعیه های امروز استخدامی مهندس در تهران و شهرستانها در این صفحه منتشر میشود.استخدام مهندس عمران یکی از بهترین مشاغل مهندسی در ایران میباشد. استخدام مهندس عمران یک مهندس عمران فردی است که به کار مهندسی عمران، برنامه‌ریزی، طراحی، ساخت و ساز، حفظ و ایجاد زیرساخت‌ها، حفاظت … ادامه خواندن “استخدام مهندس”


مشاهده
حداقل حقوق سال 96 + افزایش حقوق سال 96 + پایه حقوق سال 96
تاریخ انتشار: 1395/12/27
تعداد دیدگاه: 19 دیدگاه

حداقل حقوق سال 96 حداقل حقوق سال 96 : با نزدیک شدن به سال نو و چالش حداقل حقوق سال 96 ، وزارت کار با بررسی تغییرات اقتصادی، صورت گرفته در کشور در طی ماه های اخیر، سیاست های اقتصادی جدیدی را مطابق و هماهنگ با تغییراتی مانند نرخ تورم و توان خرید مردم، طراحی می کند. که … ادامه خواندن “حداقل حقوق سال 96 + افزایش حقوق سال 96 + پایه حقوق سال 96”


مشاهده
جویای کار هستید؟ راهنمای قدم به قدم برای رسیدن به شغل دلخواهتان
تاریخ انتشار: 1395/10/23
تعداد دیدگاه: بدون دیدگاه

جویای کار هستید؟ راهنمای قدم به قدم برای رسیدن به شغل دلخواهتان جویای کار هستید؟ راهنمای قدم به قدم برای رسیدن به شغل دلخواهتان در این مطلب سعی کردیم راهنمای قدم به قدمی برای افزایش شانس استخدام افراد جویای کار ارائه کنیم. فارغ از اینکه سابقه کار داشته و یا نداشته باشید، امیدواریم با استفاده … ادامه خواندن “جویای کار هستید؟ راهنمای قدم به قدم برای رسیدن به شغل دلخواهتان”


مشاهده
چطور با برنامه‌ریزی خوب، در سال ۹۶ موفق باشیم؟
تاریخ انتشار:
تعداد دیدگاه: بدون دیدگاه

چطور با برنامه‌ریزی خوب، در سال ۹۶ موفق باشیم؟  چطور با برنامه‌ریزی خوب، در سال ۹۶ موفق باشیم؟ شاید امسال اولین سالی نباشد که قصد کرده‌اید با برنامه‌ای منسجم رویاهای خود را عملی کنید ولی می‌تواند اولین سالی باشد که موفق شوید برنامه خود را  اجرا کنید. می‌توانید از امروز که روز هدف گذاری است … ادامه خواندن “چطور با برنامه‌ریزی خوب، در سال ۹۶ موفق باشیم؟”


مشاهده
عالمان بی عمل؛ آفتی که بازار کار ایران به آن مبتلا است
تاریخ انتشار: 1395/09/10
تعداد دیدگاه: بدون دیدگاه

عالمان بی عمل؛ آفتی که بازار کار ایران به آن مبتلا است   در طی سالیان اخیر به یقین به مراتب از رسانه های مختلف در رابطه با آمار بیکاری در ایران شنیده اید و کسی چه می داند، شاید هر از گاهی شرایط حاکم و مسئولین را هم مورد شماتت قرار داده اید. به … ادامه خواندن “عالمان بی عمل؛ آفتی که بازار کار ایران به آن مبتلا است”


مشاهده
۳۵ کاری که باید برای موفقیت و پیشرفت شغلی خود تا ۳۵ سالگی انجام دهید
تاریخ انتشار: 1395/09/07
تعداد دیدگاه: بدون دیدگاه

۳۵ کاری که باید برای موفقیت و پیشرفت شغلی خود تا ۳۵ سالگی انجام دهید دکتر مصطفی مرشدی مقاله‌ای را با محوریت موفقیت و پیشرفت شغلی منتشر کردند با عنوان : ” ۳۵ کاری که باید برای پیشرفت شغلی خود تا ۳۵ سالگی انجام دهید”. فقط ۲ نکته در مورد این مقاله وجود دارد. اول … ادامه خواندن “۳۵ کاری که باید برای موفقیت و پیشرفت شغلی خود تا ۳۵ سالگی انجام دهید”


مشاهده
آگهی استخدامی های سایت و نکات قابل تذکر به تمامی کارجویان عزیز
تاریخ انتشار: 1395/08/18
تعداد دیدگاه: بدون دیدگاه

به کلیه کارجویان عزیز پیشنهاد می کنیم که پس از مشاهده آگهی استخدام های منتشر شده، این مطلب را نیز مطالعه کنند :     آگهی استخدامی های سایت و نکات قابل تذکر به تمامی کارجویان عزیز : ۱ – آگهی استخدامی درج شده در سایت کاریاب دات نت ، از دو طریق ( ۱ – … ادامه خواندن “آگهی استخدامی های سایت و نکات قابل تذکر به تمامی کارجویان عزیز”


مشاهده
چرا موقعیت کاری دلخواه خود را پیدا نمی‌کنیم؟
تاریخ انتشار: 1395/06/27
تعداد دیدگاه: بدون دیدگاه

چرا موقعیت کاری دلخواه خود را پیدا نمی‌کنیم؟ چرا موقعیت کاری دلخواه خود را پیدا نمی کنیم؟ این سوالی است که بسیاری از خود می‌پرسند؛ چرا هنوز کار دلخواهم را نیافته‌ام؟ از میزان حقوقم راضی نیستم. از موقعیت شغلیم راضی نیستم. از محیط کاریم راضی نیستم.   شناخت موقعیت کاری ایده‌آل برای پاسخ به این … ادامه خواندن “چرا موقعیت کاری دلخواه خود را پیدا نمی‌کنیم؟”


مشاهده
۸ روش برای حفظ آرامش زمانی که گفت و گوهای کاری وارد تنش می شود
تاریخ انتشار: 1395/06/12
تعداد دیدگاه: یک دیدگاه

۸ روش برای حفظ آرامش زمانی که گفت و گوهای کاری وارد تنش می شود مقدمه: اختلاف نظر در تیم، می تواند طیفی سازنده تا مخرب داشته باشد. اصولا اختلاف نظر و دیدگاه های مختلف در بحث و گفت و گوی افراد، اجتناب ناپذیر است، اما اگر افراد خود را کنترل نکنند، آثار منفی شدیدی … ادامه خواندن “۸ روش برای حفظ آرامش زمانی که گفت و گوهای کاری وارد تنش می شود”


مشاهده