ما را حمایت کنید
 

آگهی استخدام مترجم انگلیسی و فرانسوی در گروه فناوری اطلاعات آنلاین

تاریخ انتشار: 1395/09/22
تعداد دیدگاه: بدون دیدگاه
وضعیت آگهی:
غیر فعال
مهلت تماس این آگهی به پایان رسیده است.

آگهی استخدام مترجم انگلیسی و فرانسوی در گروه فناوری اطلاعات آنلاین

آگهی استخدام مترجم انگلیسی و فرانسوی در گروه فناوری اطلاعات آنلاین

گروه فناوری اطلاعات آنلاین درنظر دارد برای گسترش کادر ترجمه و تولید محتوای خود، از مترجمین گرامی جهت ترجمه غیرحضوری استخدام می نماید.
در همین راستا به تعدادی مترجم زبان انگلیسی و فرانسوی، با تسلط کامل به ترجمه‌ی متون عمومی به صورت غیرحضوری برای ترجمه‌های روزانه در استان های مازندران،گیلان،گلستان نیازمندیم.

عنوان شغلیتوضیحات
مترجم
  • ترجمه‌ها به صورت متون عمومی و در زمینه‌های مختلف از جمله: گردشگری، سبک زندگی، دانش و فناوری، سلامت، موفقیت، آموزش و … از طریق ایمیل برای مترجمین گرامی ارسال شده و تحویل گرفته می‌شود؛ بنابراین همکاری به صورت دورکاری بوده و نیازی به حضور مترجم در محل نخواهد بود.
  • محتوای ترجمه شده در روزنامه‌ها، مجلات و … استفاده شده و برخی از آن‌ها که ترجمه فیلم‌های مستند و داستانی است، برای دوبله به‌کار می‌رود؛ در نتیجه ترجمه‌هایی با کیفیت بالا، مفهومی و روان مد نظر ماست.
  •  ترجمه‌ها به صورت تایپ شده و با رعایت تایپ استاندارد فارسی تحویل گرفته می‌شود
  • از مترجم گرامی انتظار می‌رود به دلیل حجم بالای کار، توان و وقت کافی برای تحویل حداقل ۲۰۰۰ کلمه در روز را داشته باشد.
  • همکاری با مترجمین منتخب به صورت مستمر و بلندمدت خواهد بود و حجم ترجمه‌ی قابل توجهی به صورت روزانه در اختیار آن‌ها قرار خواهد گرفت.
  • توان ما برای پرداخت حق‌الزحمه به مترجمین گرامی برای ترجمه به ازای هر ۱۰۰۰ کلمه انگلیسی یا فرانسوی ۷۰٫۰۰۰ ریال خواهد بود که در پایان هر ماه با جمع کل کارهای انجام شده، از طریق واریز به کارت بانکی، تسویه خواهد شد.
توجه:

  • لطفا برای دریافت فرم دعوت به همکاری و متن نمونه ترجمه‌‌ای که باید ارسال فرمایید، ایمیلی با موضوع «استخدام مترجم غیرحضوری» و مشخصات زیر به آدرس ایمیل زیر ارسال نموده و تا حداکثر ۲۴ ساعت بعد، ایمیل خود را بررسی فرمایید.
  • مشخصات: نام- نام خانوادگی-رشته و مقطع تحصیلی-شماره موبایل
  • بعد از دریافت نمونه ترجمه از طرف شما، بر اساس اولویت کیفیت ترجمه با شما از طریق ایمیل یا شماره موبایل تماس گرفته خواهد شد.
  • به دلیل اینکه ملاک انتخاب مترجم توسط ما نمونه‌ ترجمه‌ای است که برای شما ارسال می‌گردد، لطفا آن را به بهترین نحو ترجمه کرده و ارسال نمایید. کیفیت این نمونه، تاثیر بسیار زیادی در همکاری یا عدم همکاری با شما خواهد داشت.

متقاضیان محترم می توانند رزومه خود را به آدرس ایمیل زیر ارسال نمایند.

آدرس ایمیل: [email protected]

سایت کاریابی karyab.net ارائه دهنده به روزترین اگهی استخدام های کشور، جهت امنیت خاطر و رفاه حال کارجویان گرامی، پیشنهاد می کند که حتما نکات و توصیه های استخدامی این مطلب را مطالعه کنند : hsjonhl

نکات امنیتی و توصیه های استخدامی

مهلت تماس این آگهی به پایان رسیده است.